Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:45:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nazwa Naszego Forum  (Przeczytany 28507 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Grudzień 17, 2011, 21:12:24 »

Darek, jeśli zmieniać, to teraz już gruntownie wraz z podziałem tematycznym itd.
Wg mnie to forum zrobiło się bardziej hmm .. towarzyskie takie,niż tematyczne. Nazwą tylko przyciąga ludzi zainteresowanych Egiptem i ogólniej ezoteryką.
Moim zdaniem to dobrze, że jest ten haczyk w postaci Cheopsa i jego w nazwie bym zostawił, ale wywaliłbym sugestywne odwołanie się do Projektu, by nie wprowadzać w błąd.
Czyli jakaś wersja przerobiona typu " Niezależne forum Cheopsa". Tylko, że teraz to "niezależne" jest bez sensu, bo niby od czego ? W końcu każde forum jest niezależne.
To, że tu jest  forum to wiadomo ,bo to od razu widać więc i człon "forum" powinien wylecieć.

Coś możemy zrobić z tym Cheopsem w nazwie.
Na przykład "od Cheopsa ku gwiazdom/świadomości/xxxxx"  *
Jest to wskazanie na kierunek rozwoju tego forum od dawnego projektu ku ... no właśnie, ku czemu ?
Nad tym trzeba by się zastanowić tak by zachować pewien charakter lecz jednocześnie odpowiedni poziom pojemności w nazwie.

* - niepotrzebne skreślić lub wstawić coś za iksy.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 17, 2011, 21:34:46 »

Może: "Forum Alfa i Omega"? Przecież znamy się na wszystkim. W ostateczności zaś, by zachować jakąś ciągłość: "Od Cheopsa do klopsa" - bo takie są póki co rezultaty Projektu  Duży uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudzień 17, 2011, 22:05:46 »

Obydwie propozycje sa ciekawe. Ja tez uwazam ze nalezy zmienic nazwe naszego forum.
Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Grudzień 17, 2011, 22:15:40 »

Jestem przeciwna zmianie nazwy .Może nie ma już nic wspólnego z Projektem ale ,przecież właśnie ona przyciąga tu wielu ciekawych ludzi. Jeśli już tak bardzo chcecie zmiany nazwy ,to moim zdaniem Cheops lub Egipt powinien zostac w nazwie.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Grudzień 17, 2011, 22:17:15 »

>Channel<,
spokojnie, bez emocji.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudzień 17, 2011, 22:29:50 »

Mysle ze ten tytul jest dobry Na przykład "od Cheopsa ku gwiazdom/świadomości/xxxxx"  *
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #56 : Grudzień 17, 2011, 22:44:40 »

by zachować jakąś ciągłość: "Od Cheopsa do klopsa" - bo takie są póki co rezultaty Projektu  Duży uśmiech
Zainspirowałeś mnie krzysiek do czegoś takiego " Od Cheopsa do KOLAPSU" Chichot Chociaż ten klops jest super. Wreszcie nikt by nas nie brał na poważnie  Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #57 : Grudzień 17, 2011, 23:00:33 »

T ja bym jeszcze bardziej poleciała, np. „PONAD ŚWIADOMOŚĆ”.  Duży uśmiech
Albo „ŚWIADOMOŚĆ WYZWOLONA”.  Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Grudzień 18, 2011, 01:24:31 »

Jestem za utrzymaniem dotychczasowej nazwy forum.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudzień 18, 2011, 05:31:08 »

klawisze znów działają,-
a więc proponuje taką nazwę- "per aspera ad astra"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 05:49:05 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #60 : Grudzień 18, 2011, 15:21:12 »

Przez ciernie do gwiazd ? A gdzie tu Cheops ?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Grudzień 18, 2011, 15:28:22 »

Przez ciernie do gwiazd ? A gdzie tu Cheops ?

to raczej synonim drogi każdego z nas Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 02, 2012, 22:42:22 »

A ja chcę wiedzieć o czym konkretnie jest to forum? jak można określić je?

To jest forum Projektu Cheops czy o Projekcie Cheops?

Bo z tego co widzę większość tematów ociera się o Ezoterykę więc jeśli to forum ezoteryczne to sprecyzujmy to.

Proszę administrację o określenie się, a jeśli nie to mogę w tym pomóc. Skoro to dział przeznaczony do składania sugestii dotyczących rozbudowy to proponuję umieścić jakiś pod tytuł. Hmm co my tu widzimy no więc mamy nieco o religii, nieco o filozofii, nieco ezoteryki, na pewno ludzi zainteresowanych wydarzeniami związanymi z 2012, szczególnie.... głoszeniem o miłości Duży uśmiech no i tak oto rozwijających się duchowo.

Proponuję zmianę logo czyli całkowicie od uzależnić się od PCH a nie tylko pisać, że to niezależne forum Mrugnięcie no i na pewno zaprezentować jakiś tytuł związany z tematyką omawianą na nim. Niech to będzie np:

Forum o tematyce ezoterycznej dla ludzi zainteresowanych rozwojem duchowym, a także poruszające zagadnienia religijno filozoficzne.

No chyba, że bardziej szybujecie w kierunku astronomii, teorii spiskowych, new age, 2012, pch, nibiru itd... to można inaczej określić. Forum o tematyce new age dla ludzi zainteresowanych wydarzeniami nadchodzącego 2012 roku.

To jest tylko sugestia, bo wczuj się w rolę gościa odwiedzającego to miejsce i czytającego napis: Niezależne Forum Projektu Cheops co nie wiele może komuś mówić, a na dodatek oglądającego zupełne inne na nim treści niż od początkowego zamierzonego celu.

No to cześć serduszka i zastanówcie się czy warto dokonać takiej zmiany. Jestem z wami.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 03, 2012, 00:18:04 »

Kiedy pewną wytwórnię przechrzczono na "22 Lipca", to i tak wszyscy wiedzieli, że to "E.Wedel" i produkuje się tam czekoladki. To może nie mieszajmy z tą nazwą, bo jest nośna marketingowo, a temat Cheopsa i tak zawsze wraca.  Wszyscy chyba czujemy, że w kompleksie Gizy mogą być zasypane piaskiem odpowiedzi na większość nurtujących nas kwestii; także dotyczących religii, filozofii, naszej przeszłości i przyszłości, struktury Wszechświata, itd.

Tradycja zobowiązuje, jest pewną marką i znakiem towarowym. Co wcale nas nie ogranicza, by dyskutować na wszelakie tematy. A jak coś działa, to nie psujmy tego.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 03, 2012, 04:09:19 »

Kiedy pewną wytwórnię przechrzczono na "22 Lipca", to i tak wszyscy wiedzieli, że to "E.Wedel" i produkuje się tam czekoladki. To może nie mieszajmy z tą nazwą, bo jest nośna marketingowo, a temat Cheopsa i tak zawsze wraca.  Wszyscy chyba czujemy, że w kompleksie Gizy mogą być zasypane piaskiem odpowiedzi na większość nurtujących nas kwestii; także dotyczących religii, filozofii, naszej przeszłości i przyszłości, struktury Wszechświata, itd.

Tradycja zobowiązuje, jest pewną marką i znakiem towarowym. Co wcale nas nie ogranicza, by dyskutować na wszelakie tematy. A jak coś działa, to nie psujmy tego.

Wszyscy chyba czujemy, że w kompleksie Gizy mogą być zasypane piaskiem odpowiedzi na większość nurtujących nas kwestii; także dotyczących religii, filozofii, naszej przeszłości i przyszłości, struktury Wszechświata, itd.

Wszyscy chyba czujemy?

To zależy co chcesz przez to powiedzieć. Daruj sobie takie teksty, bo to nic przekonującego, ani pewnego. My już znamy jedną historię związaną z PCH. Dotyczy ona iluzji w którą popadło wielu ludzi zamykając się w niej. A ja nie mówię o tym co chyba czuję tylko o tym jak jest i co wiem.

Tak na prawdę to forum jest uzależnione od Projektu Cheops i żadne kłamstwo, że "niezależne" nie zmieni tego. Jeszcze nikt z was nie przyznał się do tego, że wierzy w PCH i do końca trzyma się ich nadziei.

Bez owijania w bawełnę powracam do tego co wcześniej napisałem. Proszę rozpatrzyć przedstawioną sugestie od Piotrusia.

Dziękuję
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 04:17:36 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Styczeń 03, 2012, 10:34:44 »

Miły Piotrusiu  Chichot
 Pomimo całej sympatii do ciebie ,podpisuję się pod tym co napisał bardzo miły Krzyś. Pisałam już w innym wątku że,jestem przeciwna zmianie nazwy ,mam do niej wielki sentyment. Trafiłam na to forum wiele lat temu ,właśnie dzięki piramidom i Cheopsowi.Poznałam tu wielu ciekawych ludzi i wiele się od nich nauczyłam.Choć zmieniłam swoje zdanie co do PCH ,to nie przeszkadza mi że forum jest z nim kojarzone.
Pozdrawiam serdecznie twoja fanka  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #66 : Styczeń 03, 2012, 12:02:46 »

Piotrusiu , myślę iż większość z uczestników forum już od dawna nie kojarzy jego nazwy z możliwością zaistnienia planu Samuela-Enki ni ludzi z projektu.

Kompromitacja tego bytu nastąpiła wielokrotnie tak samo wielokrotnie pokazały się niemożliwości realizowania jego planów przez wybranych ludzi.
O tym wiemy i pamiętamy dobrze , sama nazwa forum już od dawna łączy się z Projektem Cheops jedynie przez użycie tych samych słów , które obecnie dla większości ludzi mają już zupełnie inne znaczenie.

To zwykłe hasło wieloznaczeniowe , to my nadajemy mu obecnego sensu , a nie ono na nas wymusza cokolwiek. Moim zdaniem jest właściwe , chociaż by do końca 2012 , bo to My Ludzie w tym czasie zmieniamy pierwotny plan Enki w tym projekcie na nasz plan zabezpieczenia ziemi , nie przedwieczną mumią ,a naszymi polami miłości.
Stworzyliśmy nasz plan w jego planie i my go realizujemy niezależnie od woli niektórych bytów... a może właśnie takie były założenia , by sprowokować ludzi do buntu przeciw manipulacji nim. By  sterowanie naszymi decyzjami nie  było już możliwe  przez prymitywne użycie podstępnej  manipulacji  którą  nauczyliśmy się rozpoznawać?  Nareszcie zaczniemy odróżniać i będziemy mieli odwagę pójść własną drogom , a nie ścieżkami wyznaczanymi nam przez machanie wahadełkiem przez różne byty?

Teraz już nie ważne co było wczesniej , ważny jest efekt i fakt  iż nam się udało , zadziałała ochrona Ziemi polami miłości!!!
Mądrość Stwórcy jest nie ograniczona , to my z naszej perspektywy oglądając jej mały wycinek ciutkę trudny dla nas buntujemy się nie potrafiąc jeszcze zrozumieć iż w całokształcie jest to zawsze naszym dobrem i  najlepsze dla nas.
Cierpliwości i akceptacji potrzeba nam więcej.

Nazwa jest znana olbrzymiej masie ludzi , każdy chcąc poznać nowinki szuka nas przez , tą a nie inną nazwę domeny. Gdy ją zmienimy możemy zagubić się w masie podobnych portali o podobnej  tematyce... czy tego byś chciał dla nas?

To forum z tym już nie istniejącym to praca i przyjemność mnóstwa ludzi , ich ewoluujące myśli i uczucia , nasz sentyment do naszych poświęconych dni i godzin na przeróżne bardzo burzliwe dyskusje.
To takie nasze wspólne "dziecko" naszych myśli i uczuć , to wzrastający system wartości  naszej budzącej się świadomości , ono ma takie imię ( swoją nazwę) na ten moment  i niech zostanie przy niej aż do dorosłości ( przekroczenie 4 wymiaru) , później zobaczymy czy będziemy chcieli mu dać kolejne imię?

Jestem za utrzymaniem dotychczasowej nazwy forum przynajmniej do końca tego roku 2012.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 23:17:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #67 : Styczeń 03, 2012, 22:08:26 »

Jak to do końca 2012? Kiaro, to już nie wzniesiemy się z dotychczasowych powłok 21.12.2012?  :]
Zmieniamy powoli front?

Co do nazwy - forum "wyrosło" z otoczki pch i nadal jest wiele wątków o tym.
Zapisane
zochna
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 03, 2012, 22:24:02 »

Popieram opinię chanel i Kiary  na temat pozostawienia nazwy Forum bez zmiany.
Podobnie jak chanel trafiłam na Forum poprzez Piramidy i Cheopsa, i dzięki bycia na nim otrzymałam wiele nowych i istotnych dla mnie informacji.
Przekazywane na Forum wiadomości i opinie czytam z dużą ciekawością, z wieloma się utożsamiam i są mi bliskie.
Gdy tylko przeczytałam o ponownej ewentualnej możliwości zmiany nazwy Forum - było mi po prostu przykro. Moim skromnym zdaniem jest , aby pozostało o nazwie dotychczasowej.
Rozumiem ,że jest demokracja i większość decyduje,ja wyrażam swój głos na NIE.
                           Pozdrawiam   Zochna
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #69 : Styczeń 03, 2012, 22:26:13 »

Popieram Chanel Uśmiech Zmieńcie nazwę forum i nie zabrnie tutaj już nikt nowy.
Większość trafiających tu użytkowników poszukuje zagadnień dotyczących dotychczasowego nurtu przewodniego (czyli PCh). Inna sprawa, że zastaje też wiele osobnych wątków i tematów, które - w moim przekonaniu - nie są ani wyczerpująco, ani też dokładnie/precyzyjnie prowadzone. Jeśli zmienicie nazwę forum i przebranżujecie je na stricte związane z rozwojem duchowym/ezoteryczne/Bóg wie jakie jeszcze, to wybaczcie, ale takich miejsc w sieci (o wiele bardziej rozsławionych i z wieloletnim stażem) jest mnóstwo. Zasilicie co prawda ich obfite szeregi, ale szanse, by wybić się ponad przeciętność, będą znikome. Wychodzę też z założenia, że całkowite odcinanie się od korzeni nigdy jeszcze nie wyszło nikomu na korzyść.
Jestem za pozostawieniem starej nazwy, bądź zmianą tejże w taki sposób, by nadal wskazywała pochodzenie owego miejsca oraz dawne zainteresowania użytkowników forum (czyli te dokładnie, które wszystkich nas tu usidliły).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 22:27:43 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #70 : Styczeń 03, 2012, 22:46:32 »


Wszyscy chyba czujemy?

To zależy co chcesz przez to powiedzieć. Daruj sobie takie teksty, bo to nic przekonującego, ani pewnego.

Zacznę, tak jak inni i wielce przeze mnie szanowani forumowicze, piszący pod Twoim postem: Miły Piotrusiu! Można by sądzić, że jako "Uduchowiony" nie będziesz domagał się od innych interlokutorów jedynie twardo udowodnionych faktów. Na tym forum jest miejsce i na fakty i na domniemania, na reportaż i na wizje i przypuszczenia, co by można odkryć, gdyby pewne siły i konkretne osoby na to zezwoliły. A poszlak nie brakuje - są ich setki i wynikają z badań i przemyśleń o wiele mądrzejszych ode mnie ludzi. Mam prawo brać je poważnie pod uwagę.

Spuść więc trochę z tonu i nie ograniczaj mojej wolności wypowiedzi, tak jak i ja nie czynię tego wobec Ciebie. Gdybyś był na tym i poprzednim forum tak jak ja, od prawie 7 lat, wiedziałbyś, że "są na tym świecie rzeczy, o których się filozofom nie śniło", i my też staramy się o nich pisać. Dzięki temu życie jest ciekawsze. I Forum (jak by się nie zwało) też...

Pozdrawiam i życzę więcej uduchowienia... Nestor Krzysiek  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 22:48:52 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #71 : Styczeń 05, 2012, 00:25:30 »

Krzysiek więcej uduchowienia?

Jak na razie tylko jeden jest tutaj "uduchowiony" to ja właśnie chcę, aby zrobiło się ich więcej.

Cytuj
Nazwa jest znana olbrzymiej masie ludzi , każdy chcąc poznać nowinki szuka nas przez , tą a nie inną nazwę domeny. Gdy ją zmienimy możemy zagubić się w masie podobnych portali o podobnej  tematyce... czy tego byś chciał dla nas?

To forum z tym już nie istniejącym to praca i przyjemność mnóstwa ludzi , ich ewoluujące myśli i uczucia , nasz sentyment do naszych poświęconych dni i godzin na przeróżne bardzo burzliwe dyskusje.
To takie nasze wspólne "dziecko" naszych myśli i uczuć , to wzrastający system wartości  naszej budzącej się świadomości , ono ma takie imię ( swoją nazwę) na ten moment  i niech zostanie przy niej aż do dorosłości ( przekroczenie 4 wymiaru) , później zobaczymy czy będziemy chcieli mu dać kolejne imię?

Jestem za utrzymaniem dotychczasowej nazwy forum przynajmniej do końca tego roku 2012.

oj serduszka.... żebyście wiedzieli, że ja to wszystko biorę pod uwagę. Znam to miejsce jak własną kieszeń, obserwuję je od ładnych kilku lat od czasu do czasu zaglądając co tutaj słychać. Pamiętam czasy wielkich toczących się tutaj bitew jak np: Kapłana718 itd..itd... ja to wszystko wiem. Ja to rozumiem, że macie sentyment, wspomnienia i po prostu... przyzwyczailiście się już tutaj.

Przyznaliście mi rację, że piszę prawdę chodź nazwy forum nie zmienicie, bo przywiązaliście się do niego w taki sposób w jaki na początku odkąd tutaj piszecie. Tak to prawda, że jest to forum rozsławione dzięki działalności PCH, które jeszcze do niegdyś brało nawet na nim udział, a na stronie głównej ich portalu był nawet link do niego. Ale rozstali się z wami i przez to można jedynie ponarzekać, że tak zrobili.

Ludzie dostrzegli kłamstwo w PCH i wreszcie zrozumieli. I tak oto na rozsławionym forum PCH, które odwiedza jakiś nowy gość można poczytać, że wszyscy ludzie szczególnie Ci, którzy piszą tutaj prawie od samego jego początku - są przeciwnikami PCH. A odnośnie statusu ludzi on-line widzę, że on już maleje. Poza tym nowi ludzie, którzy odwiedzają to miejsce nie czują tego sentymentu jaki wy wyrażacie.

Skoro powołujecie się na imię "Projektu Cheops" jako sposób na przyciąganie i werbowanie nowych użytkowników do popisania i poznania nowych podobnych wam ludzi to przecież... Niezależne Forum PCH może nadal pozostać, ale wy możecie pójść w innym kierunku tym konkretnym od uzależniając się od PCH, a zaczynając działać coś samemu, ukazując światu prawdę o nim nauczając i pomagając mu.

Prowadzę forum ukierunkowane na ten cel, a wasza wiedza i predyspozycje ogółem mówiąc - ludzie tacy jak Wy, możecie wykorzystać swój uduchowiony potencjał i podzielić nim, wzmacniając go. Jesteśmy zorganizowani, wspólnie rozwijamy się i działamy dla jednej przewodniej myśli.

Ludzie odnajdując forum PCH (tyle, że co ciekawe niezależne od PCH) natrafiają na ludzi, których w świetle ezoteryki, filozofii, religii, spirytyzmu ogółem ukierunkowanych pod rozwój duchowy nazywam ludźmi - uduchowionymi, ponieważ tak najprościej i najdokładniej można określić was, a wy właśnie tacy jesteście. Wszyscy brniemy pod kierunkiem filozofowania na tematy oczytane z ezoteryki, religii i spirytyzmu, a kiedy dochodzimy do przebłysków - dzielimy się nimi. To właśnie temu służy to forum, aby rozwijać zakres swojej wiedzy, doświadczeń i umiejętności. W ten sposób odnajdują się ludzie, którzy obrali podobny cel w imię wspólnej myśli przewodniej jaka wprowadziła nas na tor naszego duchowego posłannictwa. Tak oto odkrywamy prawdę o sobie, poznajemy siebie, rozwijamy się i ujarzmiamy własny potencjał kierując się głosem - rozumu i serca. Wykorzystujemy rozum dla wzbogacenia się o wiedzę, a ją następnie przekazujemy innym. To dzięki temu pomagamy przyśpieszyć proces rozwoju duchowego jaki zachodzi u ludzi otwierającym swój umysł wyzwolony od wszelkich siatek manipulacyjnych trzymających człowieka w niewiedzy i niewoli. Wspieramy się miłością, którą pomagamy ludziom i uświadamiamy jak ważni są dla procesu iluminacji, dosłownie dla innych ludzi. Dzięki temu zyskujemy na sile, a ta fala rozchodzi się coraz dalej i coraz szybciej.

Właśnie tego potrzebują ludzie dokładnie tak samo jak... ja was.

Ps. A ty Dariusz nie bądź taki... niezależny bo jakoś na forum o dzieciach indygo uczestniczyleś.  Mrugnięcie










« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 00:35:47 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #72 : Styczeń 05, 2012, 11:09:37 »

Cytat: Uduchowiony Piotr
Ps. A ty Dariusz nie bądź taki... niezależny bo jakoś na forum o dzieciach indygo uczestniczyleś. Mrugnięcie

Tak, również w kilku innych ale jakoś nie znalazłem się w tamtych forach, zresztą pisałem już na ten temat w którymś z wątków. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Styczeń 05, 2012, 22:23:28 »

Statuetka Cheopsa z Abydos

Niezależne Forum - Cheops - nazwa proponowana  Duży uśmiech
Faraon Cheops to postać autentyczna. Papirus Westcar przedstawia go jako poszukującego skrzyni z ''magicznymi'' pismami boga Thota, zawierającymi wiedzę o sekretnych komnatach jego sanktuarium, ukrytego w piaskach pustyni. To tam bóg mądrości umieścił ponoć tajemnice, dotyczące powstania cywilizacji na planecie Ziemia. Wielu na tym forum podobnie jak ten faraon szuka odpowiedzi na różne pytania dotyczące tajemnic życia i naszej historii. Dlatego uważam, że jego postać może nadal pozostać patronem oraz symbolem - znakiem wywoławczym naszego forum. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 22:29:58 wysłane przez janusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Styczeń 05, 2012, 22:39:34 »

O ! Ta mi się podoba  Chichot 
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicas devilssoldiers pifpaf telenovelasmundo film