Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 12:20:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rusofobia  (Przeczytany 3916 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Październik 05, 2010, 10:22:52 »

Temat to o nas więc umieściłem go w dziale "POLSKA". Czym jest ta patologia, nie trzeba nikomu wyjaśniać. Zachęcam więc do dysputy.
Najlepsza terapia na rusofobię

Refleksje znad Bajkału
Autor: szymon bachir      2010-10-01 14:32:58

Prawda i sprawiedliwość to dwie siostry z okrutnego łoża rozpusty.

...

Polacy potrafią tylko o nią walczyć, szumnie mówić i pisać, a odzyskaną wolność zamieniać w kabaret kukiełkowy, wystawiając na pośmiewisko Ojczyznę! Im wyżej w hierarchii społecznej, tym głośniej brzmią słowa o ojczyźnie, we wszystkich przypadkach poprawnej polszczyzny! Ale to tylko, ble ble! W krasomówczych barwach mieni się zamaskowana rządza władzy, kariera i patologiczne resentymenty. Nadużywane głownie w wyborach do żłobów rządowych! A po wyborach, kowalskim pozostają tylko gruszki na wierzbie. W ten sposób, oszukując, jadą na ich plecach jak do raju! A kowalscy mimo to wierzą im,  wartości swoje budują nie na prawdzie, lecz romantycznych przekonaniach.

Takie budowanie jest gorszym wrogiem dla prawdy niż kłamstwo! Przekonałem się na własnej skórze, wałczyłem z fantazją ułańską, naśladując ojca. Na wolność wróciłem po pięciu latach oglądania skrawków nieba przez żelazne firanki. Kula z pepeszki w ramieniu przypomina, że nie warto przelewać swojej krwi za mity i gruszki na wierzbie.

Nie obrażam się już za: "spieprzaj dziadu", za upodlania starych, chorych i okaleczonych przez los, za niesprawiedliwe awanse i głodowe emeryturki wołające o pomstę do nieba! A wielkie odprawy wypłacane odchodzącym z rządu, nagrody i rekompensaty "wybrańców narodu" już mnie  nie wkurzają. Wpisano je w majestacie prawa do siatki plac "wyższego szczebla" dzięki Kowalskim. Wszak oni, po obaleniu komuchów, demokratycznie wybierają władzę z miłością bliźniego w sercu.

Podróż na Syberię zalecam Rodakom, jako terapię na rusofobię, jak katar zaraża on nawet  MŁODYCH! Dygnitarze za pieniądze podatników odbywają pielgrzymki do miejsc świętych, to powinni też dotrzeć, gdzie byłem, do ukrytej wśród gór polskiej wioski i usłyszeć od jej mieszkańców słowa: "tu jest nasza Ojczyzna! Czasami, od wielkiego dzwonu zagląda do nich pracownik konsulatu polskiego z Irkucka! Może po takiej wycieczce resentymenty przestaną zalepiać zdrowy rozsądek, a rekompensaty za utracony majątek dla kresowiaków będą rozpatrywane jak dla "pokrzywdzonego i biednego" kościoła katolickiego. Wielu jednak żyje znacznie biedniej niż najbiedniejszy kościół w Polsce.

W Irkucku też jest kościół, ...

http://interia360.pl/artykul/refleksje-znad-bajkalu,39197
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 24, 2010, 18:30:42 »

Witaj Dariusz,
Cytuj
Czym jest ta patologia, nie trzeba nikomu wyjaśniać.
ale cecha tej patologii jest to, ze z jednej strony lize sie zad wroga bedac w pogardzie u jego wlasciciela a z drugiej strony wierzy , ze to ambrozja. To trzeba wyjasnic!.  Duży uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 24, 2010, 21:43:02 »

Słowianie są znakomitymi kompanami, mają otwarte serca i umysły...
Kto nas dzieli, czemu nie potrafimy znaleźć wspólnego języka?

Osobiście znam wielu Rosjan, nie mam problemów z dogadaniem się na tematy "życiowe", schody zaczynają się, gdy próbuję odkręcić zaprogramowane schematy medialnych manipulatorów Zły
Ktoś skrzętnie buduje podziały i zniechęca jedne nacje drugim, mam nadzieję że świadomość wzrośnie na tyle, że ludzie ze sobą będą żyli w zgodzie, a politycy odpadną jak strup po uciążliwym pryszczu.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 25, 2010, 13:27:58 »

Witaj Thotal,
Cytuj
Osobiście znam wielu Rosjan, nie mam problemów z dogadaniem się na tematy "życiowe"
osobiscie i ja znam wielu ale to nie rozwiazuje problemu. Czlowieczenstwo jak banka mydlana, latwo peka w podmuchach wiatru.
W obliczu realnego i virtualnego zagrozenia, nawet starzy "znajomi" staja sie w jednej chwili zacieklymi wrogami i nie ma co sie ludzic, ze z tymi czy z tamtymi bedzie inaczej.
Cytuj
Ktoś skrzętnie buduje podziały i zniechęca jedne nacje drugim, mam nadzieję że świadomość wzrośnie na tyle, że ludzie ze sobą będą żyli w zgodzie, a politycy odpadną jak strup po uciążliwym pryszczu.
problem jest taki, ze te pryszcze juz dawno sie wyobcowaly i egzystuja jako naturalne przebarwienia skory, pieprzyk czy piegi.
Wzrost swiadomosci jest dobry, bardzo dobry, wlasciwie nie ma nic lepszego co automatycznie kasuje takie "problemy" skorne.
pozdrawiam
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 25, 2010, 13:40:13 »

Cytat: acentaur
Czlowieczenstwo jak banka mydlana, latwo peka w podmuchach wiatru.

No z taką wizją człowieczeństwa, daleko nie zajdziemy… zmień acentaurze świadomość…
Gdzie Twoja wiara w Człowieka?

Skazą jest także rusofobia i każda inna fobia…

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 25, 2010, 17:31:51 »

Witaj ptaku,
Cytuj
zmień acentaurze świadomość…
jestem w trakcie
Cytuj
Gdzie Twoja wiara w Człowieka?
wizja czy raczej stan na dzis  a moja wiara w czlowieka to dwie pary butow. Moja wiara jest bardzo, bardzo gleboka. Obejmuje nawet tych z fobiami. Rzeklbym , obejmuje wiele wiecej.  Uśmiech
Nawet ptasie krolestwo  Duży uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 25, 2010, 18:07:36 »

Witaj acentaurze,
To dobrze, że posiadasz zapasową parę butów, bo zapowiadają zimę ostrą i z silnymi wiatrami. 
Jest tylko mały problem, nie można nosić dwu par obuwia jednocześnie, więc spodziewać się można naprzemienności Twojej wiary i niewiary. 
Nie grozi to czasem schizofrenią? No i raczej nie mającą nic wspólnego z wszelkim królestwem?  Chichot

Pozdrawiam dobrze zaopatrzonego w chodaki.  Duży uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Październik 25, 2010, 18:33:38 »

Witaj ptaszku,
Cytuj
Jest tylko mały problem, nie można nosić dwu par obuwia jednocześnie, więc spodziewać się można naprzemienności Twojej wiary i niewiary. 
Nie grozi to czasem schizofrenią?
oczywiscie , ze grozi. To efekt uboczny uzywania dwu par obuwia jednoczesnie. Z realnymi butami
wykluczone, z tymi drugimi - normalne. Szczesliwie te chodaki sie rozlatuja.
Moja wiara? - zobaczymy.  Uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twojareklama 1sdh fugazi blackmoon pogromcymitow