Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 10:33:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ELOHIM  (Przeczytany 10740 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 19, 2010, 20:24:30 »

No nie wiem Komandosie czy ona będzie ,bo data końca wyznaczona jest na 21.12. a Wigilia jest zazwyczaj 24 grudnia  Duży uśmiech
Myslę jednak że będzie dobrze Uśmiech bo ja zamierzam przeżyć i bawić się na swoich kolejnych 18-tych urodzinach  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech właśnie tego dnia  Język Język Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 19, 2010, 20:50:55 »

A to miła informacja Chichot O tych urodzinach, rzecz jasna! Już dziś przyjmij ode mnie chanellusiu życzenia wszystkiego najlepszego Duży uśmiech No i doczłap wreszcie do tej 19-tki  Mrugnięcie Też jest fajnie. Wiem, bo miałem tyle jakieś 20 kilo temu  Duży uśmiech

A jeśli chodzi o rozpatrywaną datę, to może po kilku dniach kataklizmu ludzkość zacznie od 25 grudnia świętować już swoje Narodzenie. Nowe Narodzenie na tysiąc lat szczęśliwego spokoju. Oby...

Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Październik 20, 2010, 21:48:28 »

Dziękuję krzysiu Uśmiech ale jak doczłapię do 19-tki to już będę stara  Duży uśmiech Zdecydowanie wolę mieć te 18 lat  Duży uśmiech

Nawiązując  do wątku o Elohim , powinniśmy się wszyscy czuć i wyglądać jak młodzi bogowie  Chichot hm....tylko czy oni są młodzi ? Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 20, 2010, 22:22:24 »

Każdy ma tyle lat, na ile się czuje. Ja już parę "18-tek" zaliczyłem, ale nie spodziewałem się przy pierwszej, że po następnych "w środku" nic, absolutnie nic, się nie zmieni. Dusza się nie starzeje! I to jest dowód na jej nieśmiertelność  Szok

A co do Elohimów, to oni spożywali jakiś eliksir (Adam i Ewa mieli w Edenie taką samą możliwość, ale ją zmarnowali). Nie traktuję tego, jak bajki i mity. Będąc wiernym fanem Zecharii Sitchina przyjmuję do wiadomości jego wyjaśnienia, że jesteśmy "produktem" manipulacji genetycznych Annunaki, którzy "brali sobie za żony córy człowiecze" (mniej więcej cytat z Biblii). A owocem tych związków byli m.in. Adam, Matuzalem, Noe i inni, którzy żyli po kilkaset lat (tak oznajmia Biblia!). Wygląda na to, że jest to średnia wynikająca z długości życia Annunaki (kilka tysięcy lat ziemskich) i "nowego człowieka". Echa tej samej historii, odczytanej przez Sitchina z sumeryjskich tabliczek, można spotkać w licznych mitach, zwłaszcza greckich (herosi, tytani).

Kurde! Jak to było naprawdę?! Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 31, 2010, 10:01:58 »

Oj nie zupelnie tak , jak jest interpretowana ta stara informacja.

Ale.... kazdy wierzy w to co chce.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.181 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna x22-team rezerwat-mustangow norwegland kuro-shiro-academy