Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 02:30:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Homo Determinatus - Fioletowy Płomień  (Przeczytany 13269 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« : Październik 30, 2010, 21:02:26 »

"Fioletowy Płomień" i "Kody Sił Ciemności", bajdy wyssane z palca?
Może? Ale jeśli coś w tym jest? Jeśli te bajki, i jeszcze o "dzieciach indygo" o HAARP i jakichś zaginionych cywilizacjach typu Atlantydzi to rzeczywiście istniejące (no może poza Atlantydami  Mrugnięcie) fakty, które już niebawem rozegrają się na naszych oczach.
Spekulować możemy sobie do woli, do bólu, proponuję zapoznać się z poniższym materiałem:

Fioletowy płomień - FALA[size=102pt]ZAGINIONA CYWILIZACJA[/size]

Początek historii, którą tu opisujemy i w której uczestniczymy ma swe źródła wiele tysięcy lat temu, w czasach schyłku świetności Atlantydy, ostatniej opoki potężnych i światłych cywilizacji zamieszkujących Ziemię przez długie tysiąclecia. Atlantydzi dysponowali wciąż wielką mocą umysłu, choć nie była ona już tak radośnie niewinna, łatwo dostępna i wszechmocna jak w cywilizacjach, które ich poprzedzały. Toteż Atlantydzi posługiwali się wysoko rozwiniętą wiedzą o tym jak moce Ducha wzmacniać, transformować i skupiać. Posługiwali się też w tym celu zaawansowanymi technikami. Mieszkańcy tego świata znali tajniki oddziaływania kryształów, potrafili za ich pomocą leczyć oraz przekazywać wiedzę i energię na odległość. Byli wielkimi budowniczymi i utalentowanymi konstruktorami. Ich budowle i konstrukcje były przejawem wielkiej wiedzy o naturze energii.

Instalacje energetyczne Atlantydów pozwoliły na utrzymanie wysokiego poziomu cywilizacyjnego przez wiele wieków, mimo niesprzyjającego w owym czasie nurtu kosmicznych zdarzeń. Nurt ten wiązał się z coraz silniej oddziałującym na Ziemię wpływem cywilizacji kosmicznych o naturze wypaczonej i ciemnej. Istoty z tamtych światów nie były w stanie sforsować otaczającego Ziemię ochronnego Pola Energetycznego (patrz Pole życia, link), jednak ich styl sposób myślenia i działania, zyskiwał coraz więcej zwolenników wśród Ziemian. Słabnąca potęga ducha dawała coraz mniejszą możliwość łatwej materializacji pragnień, a im słabszy był Duch, tym pragnień było coraz więcej. Wzmocnienie siły duchowej wymagało ćwiczeń, zaś styl działania obcych istot dawał dużą moc w łatwy i szybki sposób. Tyle, że moc ta wywodziła się z niewłaściwego rodzaju energetycznej przemiany. Była władcza, wyniosła, pozbawiona współczucia i nie szanująca życia. Choć posługiwanie się nią dawało szybką realizację celów, prowadziło jednak do wypaczenia i okrucieństwa. W dalszej perspektywie było niszczące dla tego, kto jej używał i stanowiło zagrożenie dla całej populacji. Strażnicy planetarni, zwani w tamtym czasie Synami Jedynego Prawa zdawali sobie sprawę z gromadzących się nad ich światem ciemnych chmur, wiedzieli jednak że system ochronny zapewnia bezpieczeństwo dopóty, dopóki wiedza i dostęp do jego aktywnych składników pozostaje pod opieką ich zaufanego i od wieków ostrożnie dobieranego klanu.

Jednak Synom Beliala (tak wówczas nazywano klan zwolenników pożądliwego stylu życia) udało się drogą podstępu zjednać przychylność części wtajemniczonych. Uzyskali dostęp do systemu utrzymania życia i do pola ochronnego. Mimo ostrzeżeń posłużyli się mocami, którym nie mogli sprostać. Doprowadziło to do katastrofy, otworzyło też szeroko bramy dla przybyszy z innych światów, którzy całkowicie podporządkowali sobie Ziemię i narzucili jej jarzmo swoich twardych najeźdźczych praw. Prawa te funkcjonują i zasilają obcy system do dziś.

GWIEZDNI POSŁAŃCY


Okazuje się, że to co się dzieje obecnie na Ziemi, ma znaczenie na wagę życia lub śmierci dla wielu gwiezdnych układów. Przesłania, które napływają do nas z Plejad pochodzą z przyszłości, gdyż dla Plejadian teraźniejsza Ziemia jest ich przeszłością, która rozwinęła się w niepomyślny sposób. Posłannicy z Plejad oraz z wielu innych światów przybywają na Ziemię po to, żeby tą niekorzystną wersję rzeczywistości zmienić.

Gwiezdni posłańcy przybywają w jedyny skuteczny sposób. Rodzą się jako zwykli ludzie. W ten sposób dogłębnie poznają panujący tu system, wcielenie po wcieleniu przygotowując grunt, pod wielkie wydarzenia, które mają nastąpić. Wybierając tak długie misje narażają się na utratę pamięci o tym po co przybyli a w razie niepowodzenia misji narażają się na utknięcie w niekorzystnej wersji rzeczywistości. Przyczyna jest prosta. Żadna z istot nie zrodzonych na Ziemi nie ma możliwości bezpośredniego oddziaływania na ziemski bieg zdarzeń. Żaden z naszych pozaziemskich braci nie ma układu energetycznego zgranego z rytmem naszej planety. Choć czasem tak nisko siebie samych cenimy, to my - synowie i córki Ziemi mamy ten bezcenny skarb. Mamy wolę naszych myśli, mamy światło naszych uczuć, mamy moc naszych emocji. Tej zjednoczonej mocy żaden system nie jest w stanie się oprzeć.

Utrata pamięci dotknęła wielu z Was. Zapomnieliście po co tu przybyliście. Zdaje wam się, że jesteście jedynie zwykłymi, niczym nie wyróżniającymi się ludźmi. Nie macie nadprzyrodzonych mocy, nie opromienia Was gloria wielkich przywódców, nie podążają za Wami tłumy uczniów. Jesteście skromni i myślicie, że niewiele znaczycie. Sądzicie, że jest wielu innych, lepszych, od których w znacznie większym stopniu zależy los świata. Problem w tym, że ci „inni, lepsi” zbyt są zajęci roztaczaniem swojej glorii lub robieniem interesu ze swych talentów. My, piszący te słowa nie jesteśmy od Was lepsi. Zwracamy się do Was tylko dlatego, że być może chwilę przed Wami udało nam się odzyskać część utraconej pamięci. Zadanie, dla którego na tej planecie jesteście wróci do Was, choćbyście próbowali go odrzucić. Będzie powracało coraz częściej, tym częściej, im mniej czasu pozostało na jego realizację. A czasu pozostało niewiele. Spójrzcie proszę na licznik, który odlicza czas, który pozostał do wykonania zadania. To już nie są dziesięciolecia ani lata, ale dni.

Do Galaktycznego Przesilenia pozostało...

Najbliższy możliwy punkt zwrotny mija w pobliżu daty 21 grudnia 2012 roku. Najbliższy na następne kilka tysięcy lat. Obie strony, i jasna i ciemna pracują nad tym, aby wykorzystać galaktyczne przesilenie dla przechylenia szali na swoją stronę.

Strona ciemna ma do dyspozycji niszczącą technologię oraz bezpośrednie, już niemal jawne wsparcie istot z odległych światów. Ci, którzy mieli nieprzyjemność się z tymi przybyszami spotkać, z pewnością nie chcieliby zobaczyć ich na swej drodze powtórnie. Uwierzcie proszę, to są istoty, które nie znają uczuć i nie wiedzą co to miłosierdzie. Ich wersja rzeczywistości, to świat, w którym nie chcielibyście pozostać ani chwili. Stosowana przez nich technologia ujarzmia siły natury i wprowadza globalną kontrolę. Ujarzmianie to jedyne właściwe słowo. Tam nie ma miejsca na miłość.

Oto jeden z przykładów technologii ujarzmiania, globalnej kontroli oraz broni masowego rażenia. Projekt HAARP - las gigantycznych anten wystrzeliwujących do jonosfery fale o bardzo niskiej częstotliwości. Fale te mogą służyć do sterowania zjawiskami pogodowymi. W odpowiedni sposób odbite od jonosfery są w stanie wywołać trzęsienia ziemi w dowolnym punkcie kuli ziemskiej, mogą również być używane do wywoływania określonych stanów emocjonalnych w społeczeństwie. Projekt zapoczątkowano w 1994 roku od budowy kilkuhektarowej „farmy” nadajników na Alasce. Jak ukazuje poniższy film, broń ta jest ostatnio na naszej planecie niepokojąco gęsto rozmieszczana.

[tu zamieszczono film, którego nie umiem skopiować. Darek]

Te ogromne instalacje to nie bezużyteczne pomniki. Ta broń już działa i jest stosowana na coraz szerszą skalę. Przede wszystkim stosuje się ją do wywoływania anomalii pogodowych. Ponieważ zmiany pogodowe oddziałują bezpośrednio na nasz splot słoneczny, więc przy okazji w sporej części populacji generowane są stany zmęczenia, poczucia bezsilności oraz braku chęci do życia i działania. Instalacje typu HAARP są również stosowane do wywoływania trzęsień ziemi. Istnieje poważnie uzasadnione przypuszczenie, że trzęsienie, które zrównało z ziemią Haiti było wywołane atakiem wykonanym za pomocą tych instalacji.

[Tu kolejny film. Darek]

Niektórzy z Was ze zdumieniem spytają: „Ależ po co ktoś miałby sterować emocjami, wywoływać klęski żywiołowe lub trzęsienia ziemi?” Mechanizm działania jest prosty. Duża część społeczeństwa zaczęła się ewidentnie budzić ze snu iluzji programowanej przez system. Jednak człowiek, który ucieka przed powodzią musi skupić wszystkie swe siły na tym, jak się uratować. Kilkaset kilometrów dalej, człowiek, któremu susza wypala uprawne pola skręca się w poczuciu beznadziejności i rozpaczy. Obu tym ludziom nie starczy pewnie siły i czasu na myśli duchowe. Ludzie, którym odbierze się chęć do życia i działania, nie są w stanie myśleć o przeciwstawianiu się. Z kolei trzęsienia ziemi są dodatkowo spektakularnym i krwawym ostrzeżeniem dla tych niepokornych narodowych przywódców, którzy mieliby ewentualnie ochotę się przeciwstawić.

Szokujące? Tak, szokujące. Jeżeli trudno Wam w to uwierzyć, pamiętajcie proszę – choć to ludzie spełniają rozkazy, istoty które nimi sterują nie są ludźmi.

My, ludzie, mamy do dyspozycji Moc Ducha.
Poprzez nasze uczucia mamy naturalną łatwość łączenia się ze Źródłem, ze Stwórcą wszystkich istot.
Poprzez nasze emocje mamy naturalną synchronizację ze wszystkimi żywiołami tej Ziemi.
Mamy też wsparcie naszych kosmicznych towarzyszy, naszych sióstr i braci, od których oddzielono nas przed wiekami. Tak jak przed tysiącami lat cywilizacje demoniczne nie mogły sforsować ochronnego Pola planety, dopóki jej mieszkańcy sami nie zrobili w nim wyłomu, podobnie teraz nasi bracia i siostry z wysoko rozwiniętych i światłych cywilizacji galaktycznych nie mogą ingerować w Pole Planety Ziemia, dopóki jej mieszkańcy jasno i zdecydowanie nie rozpalą Ognia Przemiany

Spytacie „Co możemy zrobić?”
Możecie przywołać Wielką Kosmiczną Falę.
Możecie rozpalić Fioletowy Płomień Transformacji. (Link do strony Wezwanie Fioletowego Płomienia).
Możecie rozpalić Wielkie Światło Ducha.
Możecie uruchomić potężną i nieodwracalną reakcję.
Możecie wprawić w ruch wszystkie żywioły Ziemi
Możecie burzyć systemy i tworzyć nowe światy
Macie taką moc.
Ma ją każdy z Was z osobna, jednak połączona moc wszystkich razem, to siła o skali kosmicznej.
Jednak aby ją aktywować, musicie działać razem.

Bądźcie pewni, jeśli zdecydujecie się działać, pojawią się przeszkody. Czasem będziecie mieli wrażenie jakby cały świat się uwziął, żebyście zaplanowanego zadania nie wykonali. Być może wciąż nie zdajecie sobie sprawy jak ważni jesteście i jaką posiadacie moc. Silni zawodnicy są przez przeciwną stronę bacznie pilnowani a ich ruchy są śledzone. Każdy Twój ruch w stronę wyzwolenia spotka się ze zmasowanym oporem systemu. Pamiętaj, to nie są przypadkowe zbiegi okoliczności. Musisz działać mimo tego oporu. Jeżeli dokonałeś wyboru, porzuć ograniczenia gatunku Homo Sapiens. Nadmierna skłonność do rozważań jest źródłem wątpliwości, te zaś są z upodobaniem zsyłane przez wszechobecnych władców iluzji. Stań się Homo Determinatus. Twoja determinacja jest potęgą, która pokona każdą przeszkodę.


...


http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=732:fioletowy-pomie-fala&catid=59:inne&Itemid=55Polecam przeczytać całość   Uśmiech Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2010, 21:09:01 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2010, 21:29:39 »

Polecam uwazne przeczytanie tego fragmetu , oraz przemyslenie go i skonfrontowanie z materialami z forum szczegolnie przekazami Samuela- Enki.

"
Strona ciemna ma do dyspozycji niszczącą technologię oraz bezpośrednie, już niemal jawne wsparcie istot z odległych światów. Ci, którzy mieli nieprzyjemność się z tymi przybyszami spotkać, z pewnością nie chcieliby zobaczyć ich na swej drodze powtórnie. Uwierzcie proszę, to są istoty, które nie znają uczuć i nie wiedzą co to miłosierdzie. Ich wersja rzeczywistości, to świat, w którym nie chcielibyście pozostać ani chwili. Stosowana przez nich technologia ujarzmia siły natury i wprowadza globalną kontrolę. Ujarzmianie to jedyne właściwe słowo. Tam nie ma miejsca na miłość."A na konicec bardzo sprytny manewr  z wykorzystanem prawdziwej informacji , cytuje;

co was uratuje" Możecie rozpalić Fioletowy Płomień Transformacji...

Nie osobista przemiana i podniesienie wibracji , nie wejscie w przestrzen milosci a ponowne rozpalenie fioletowego plomienia...

No coz? Tego wylomu w naszych polach wibrujacych zlota biela juz sie zrobic nie da , bo jak juz nam powiedziano wygralismy! I nie jedna batalie , a cala gre!

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 30, 2010, 22:52:31 »

co was uratuje" Możecie rozpalić Fioletowy Płomień Transformacji...

Nie osobista przemiana i podniesienie wibracji , nie wejscie w przestrzen milosci a ponowne rozpalenie fioletowego plomienia...


Mnie tam fioletowe, niebieskie, zielone, brązowe płomienie i inne bzdety u tyłka za przeproszeniem wiszą.. łącznie z całą nauką, edukacją, technologią.....
Przybyłem na tą planetę bronić życia...... i to wszystko.
Dopóki będą z nędzy, z głodu umierać ludzie, dopóki będzie degradowana Matka Ziemia, dopóki opętani będą rządzić światem i ludzkim życiem, wszczynać wojny, budować niezliczone ilości broni masowej zagłady, GMO i inne rzeczy...to mówię STOP.
Zaczynamy od  ZERA.
 Najpierw  opętany i uśpiony świat musi nauczyć się  szacunku do Daru jakim jest życie.... a poźniej można rozmawiać oczymkolwiek  dalej....
I nie ma absolutnie żadnej dyskusji z nikim i o niczym, bo to i tamto itd... itp...bo tylko nędzna strata czasu !
Albo w prawo, albo w lewo....
Czas najwyższy zdecydowanie się określić - jak chcesz żyć człowieku dalej....?..!
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2010, 22:58:46 wysłane przez Silver » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 30, 2010, 23:09:12 »

Moje Ty "złotko srebrne", pisz tak dalej, to miód na serce moje UśmiechPozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 01, 2010, 16:04:32 »


Mnie tam fioletowe, niebieskie, zielone, brązowe płomienie i inne bzdety u tyłka za przeproszeniem wiszą..

nie wiem czy ktoś kto już osądził tak jednoznacznie całe wezwanie do Rozpalenia Fioletowego Płomienia przeczytał je faktycznie w całości, bo ja nie znalazłem w nim niczego fałszywego, i dziwi mnie towje nastawienie i poirytowanie Silver,-
tak jednoznacznie odrzucające ten pozytywny manifest, i wszystko co nie po twojej myśli. To nic osobistego, ale czasem nie łape o co ci biega??
no chyba że to coś zupełnie innego...??

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 01, 2010, 16:24:55 »

Na  szczescie tego co juz zostalo zgaszone rozpalic ponownie sie nie da , koniec , kropka.

A ze rozne byty pod roznymi nazwami w rozny sposob usiluja nadal manipulowac ludzkoscia wykorzystujac slowa ( idetycznie dostepne dla dobra i zla) to inna bajka.
Usiluja ponownie przez wibracje fioletu dokonac wylomu w swiadomosci Czlowieka i uzyskac dostep do jadra ziemi.
Przeciez nie napisza jaki maja prawdziwy cel , bo nikt by nie poszedl droga przez nich z takim wysilkiem malowana fioletem.

A czy barwa fioletu jest ta , ktora daje czysty oglad? Czy tez dazymy do idealu pozbawiajac sie wszystkich zabarwien by widziec przez czysta przestrzen?
W trakcie spalania ogien ma rozne barwy , ale idealna czystosc osiaga tracac je wszystkie , wiec po co mamy sie cofac do fioletu?

Kazdy niech podaza za tym co jawi mu sie jego dobrem.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 16:25:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 01, 2010, 16:33:20 »

chciałbym być pewien swego tak jak ty Kiaro, bo nie wiem do końca kto kogo udaje, i kto kim manipuluje..

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 01, 2010, 16:44:50 »

chciałbym być pewien swego tak jak ty Kiaro, bo nie wiem do końca kto kogo udaje, i kto kim manipuluje..

pozdr. Uśmiech

Niestety nie moge Ci pomoc w osiagnieciu tej pewnosci. Do niej kazdy musi dojs sam.

Ale wierze ze bedziesz potrafi i spelnia sie Twoje oczekiwania.

Powodzenia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 16:45:04 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 01, 2010, 16:51:52 »

Cytat: Kiara
Na  szczescie tego co juz zostalo zgaszone rozpalic ponownie sie nie da , koniec , kropka.

A ze rozne byty pod roznymi nazwami w rozny sposob usiluja nadal manipulowac ludzkoscia wykorzystujac slowa ( idetycznie dostepne dla dobra i zla) to inna bajka.

A czy takie gaszenie nie jest przypadkiem manipulacją na ludzkości? Czy byty, które stoją za zgaszeniem nie chcą ludzkości pozbawić dostępu do informacji, którą niesie fioletowy płomień? Przecież działają pod różnymi nazwami i jak piszesz w różny sposób usiłują manipulować wykorzystując słowa (identycznie dostępne dla dobra i zła). Ciekawe…

Jak ludzkość ma osiągnąć pełnię wiedzy, gdy pozbawia się jej fragmentów? Bo ktoś uznał, że są nieprawdziwe? A może niewygodne dla tego kogoś? 
To doświadczający ma dojść do prawdy, a nie ktoś za niego…
Wg mnie, takie działanie, to czysta manipulacja. A tyle się mówi o wolnostojeństwie. Może ja chcę poznać co oferuje fioletowy płomień i sama ocenić, czy to współgra ze mną?
Jednak ktoś zgasił i basta. I jeszcze twierdzi, że nie da się ponownie rozpalić… A ogień wciąż jest gaszony i rozpalany… bo taka jest wola człowieka…

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 17:04:22 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 01, 2010, 17:16:34 »

Tak Ptaku niwatpliwie masz racje i to olbrzymia racje , istoty , ktore chca by ludzkosc trawla przez nastepne miljardy lat w przestrzeni tej informacji mowia do innych przez ludzi takich jak Ty , slowami , ktore wypowiadasz.

Nikt Ci niczego nie odebral , mozesz trawc w wibracji fioletu jednoczac sie z nim caly czas , a gdy odejdziesz z ziemi wybierzesz przestrzen tej wibracji ( bo jest Ci bliska) nadal w niej bedziesz. Dotyczy to wszystkich ludzi myslacych jak Ty.

Ale dla tych myslacych jak ja , powinien fioletowy plomien byc zgaszony , by mogli ujrzec rzeczywistosc bez "fioletowych okularow" , a co wybiora gdy przejrza na oczy?
To juz ich osobiste decyzje.

Chyba proste i jasne , a ponoc dazymy do jasnosci ... czy bycie w przestrzeni fioletu nia jest?

Alez ogien plonie i plonol bedzie zawsze , wlasnie o to chodzi , by plonol a nie tlil sie w barwie fioletu na polowie swoich mozliwosci. Ot i caly sekret.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. O fioletowym plomieniu pisalam bardzo duzo po powrocie z Luxoru , bylo wszystko szczegulowo wytlumaczone, byl momet zgaszenia i nastapil , by swiadomosc Ludzka miala mozliwosc siegnac po czysta wiedze a nie znieksztalcona wibracja fioletu.

Czy to manipulacja ? Tak , tak o tym mowia byty , ktore utracily mozliwosc wladania Ludzkoscia przez ten pryzmat oszustwa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 17:23:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 01, 2010, 17:35:10 »

z tym fioletem to ciekawa sprawa-

Czym jest fioletowy płomień?


Fioletowy płomień transmutacji może zaprowadzić was z powrotem do Boga, gdyż w mocy jego używania możecie przetransmutować przyczynę, skutek, zapis i wspomnienie wszystkich waszych błędów z przeszłości. Ten płomień działa przez zmienienie wibracji waszych energii.

Kolor fioletowy zawsze wiązano z duchowością, gdyż ma on najwyższą wibrację w spektrum widzialnego światła. To ostatni kolor, który widzą nasze oczy, zanim przejdą do niewidzialnego spektrum światła. Jest to więc płomień przejścia między tym światem a następnym.

Co to znaczy praktycznie? Jeśli spojrzycie na atom, to zobaczycie, że jądro otacza kilka elektronów i wiele pustej przestrzeni. Wyobraźcie sobie, że im szybciej te elektrony wirują, tym wyższą częstotliwość albo wibrację światła mogą nieść nasze ciała. I z drugiej strony, jeśli nasze ciała są gęste, chore lub zanieczyszczone i przygniecione nieczystymi substancjami, to nasze elektrony zwalniają.

Jeśli kiedykolwiek mieliście duchowe doświadczenie i poczuliście Ducha Świętego lub światło anioła, to wiecie, jak to jest doświadczyć wyższej wibracji. Zwykle te doświadczenia trwają krótko, a potem nasze ciała powracają stopniowo do poprzedniej częstotliwości. Ale gdybyśmy za każdym razem mogli zachować część tego odczucia światła czy wyższej wibracji, to zmienilibyśmy się. Nasze ciała przestałyby się starzeć, a nawet mogłyby się odmładzać. Mielibyśmy więcej energii, czulibyśmy się lżejsi, potrzebowalibyśmy mniej snu i ogólnie bylibyśmy szczęśliwsi i spokojniejsi.

Wszystkiego tego, i więcej, można dokonać przy pomocy fioletowego płomienia. Kiedy powtarzamy kadencję szczególnych słów, czyli mantrę, to wibracja słowa, które wymawiamy, wpływa na naszą aurę. Przypomnijcie sobie moc słowa mówionego, kiedy Bóg powiedział: "Niech się stanie Światłość!". I stała się Światłość. Zostaliśmy uczynieni na obraz i podobieństwo Boga, mając tworzyć wraz z Nim. Jesteśmy jedyną formą życia na Ziemi, która komunikuje się przez mowę. Właśnie poprzez słowo tworzymy.

Myśli to niewypowiedziane słowa i wszystkie słowa poprzedzone są myślą. Ale we wszechświecie materialnym choć myśli są potężne i twórcze same w sobie, to słowa wypowiadane głośno niosą moc.
http://www.wiecejzycia.com/index.php?id=11

Fioletowy Płomień

[ Wielkie Białe Braterstwo w historii narodu polskiego | Spis treści | Aktualności ]Stań się tym, kim naprawdę jesteś. Odkryj ponownie sztukę inwokacji praktykowaną na Atlantydzie i Lemurii.

Użyj formuł Słowa, by rządzić przepływem światła z Nadświadomości do umysłu świadomego -- wyzwalając swój twórczy potencjał.

Naucz się stosować fioletowy płomień -- energię, która może przeniknąć twój system nerwowy, serce i umysł przynosząc radość, wolność i przedłużając życie.

To duchowy ogień, który zmienia nieharmonijne, niechciane myśli i uczucia w pozytywne. Transmutuje karmę. Wymazuje przyczynę, skutek, zapis i wspomnienie choroby, a nawet stresujące zapisy z poprzednich wcieleń.

Ta moc pozostaje zapieczętowana w Tobie, dopóki jej nie wezwiesz dekretem Słowa mówionego.
http://fiolet.org.pl/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 01, 2010, 17:35:36 »

Tylko, że nie wiadomo Kiaro,  jakie istoty przez kogo przemawiają i jaki mają cel.
Dlaczego zgasiłaś fioletowy płomień, skoro przejrzałaś już na oczy i nie ma on na Ciebie ( i Tobie podobnych) wpływu? Jednak decydujesz za innych.

No i skąd wiadomo, co naprawdę niesie fioletowy płomień, skoro została odebrana innym możliwość jego doświadczenia?
Jakoś dziwnie niespójne są Twoje tłumaczenia. Z jednej strony nieingerencja i wolnostojeństwo, z drugiej decydowanie za innych.

A jak można dokonać wyboru, gdy coś wcześniej zostało usunięte (zgaszone)? To już nie będzie wybór, tylko spreparowana przez kogoś i dla kogoś rzeczywistość. Bez jednej barwy, która powinna być składową całości palety barw. I dodam, że jest to barwa przedostatniej czakry, jednej z najwyższych w rozwoju. A również odpowiedzialnej za postrzeganie trzecim okiem.

Ktoś obawia się,  że człowiek za dużo by zobaczył?
Świętą Geometrię też trzeba zdeprecjonować?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 17:39:28 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 01, 2010, 17:49:36 »

Nie jestem zainteresowana  wymiana mysli  tego typu z Toba Ptaku.Ot i wszystko.

Co mialam do powiedzenia napisalam powyzej.

Kto chce moze sie jednoczyc z fioletem do woli.

Ta moc pozostaje zapieczętowana w Tobie, dopóki jej nie wezwiesz dekretem Słowa mówionego.
http://fiolet.org.pl/

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 17:51:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Listopad 01, 2010, 17:53:41 »

chciałbym być pewien swego tak jak ty Kiaro, bo nie wiem do końca kto kogo udaje, i kto kim manipuluje..

pozdr. Uśmiech

Na tę chwilę nabieram coraz większej pewności, że "Myśliciele" zaczynają coraz bardziej manipulować. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 01, 2010, 17:58:24 »

Nie jestem zainteresowana  wymiana mysli  tego typu z Toba Ptaku.Ot i wszystko.

Co mialam do powiedzenia napisalam powyzej.

Typowe dla Ciebie Kiaro zachowanie. Ale, czy tak postępuje istota, która twierdzi o sobie, że jest Miłością?  Że zna Miłość?
Czy miłość ignoruje? Wywyższa się i ucieka od pytań, gdy stają się niewygodne?

Nie ufam Ci Kiaro… i mam podstawy. Tak, teraz osądziłam… swoją postawę wobec Twego zachowania i przekazywanej przez Ciebie oraz  Myślicieli wiedzy…

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 18:01:08 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 01, 2010, 18:10:13 »

Jak wielokrotnie już pisałem w wielu wątkach - prawdziwe oblicze, zamiary zawsze w końcu wychodzą na jaw. To tylko kwestia odpowiedniego czasu. Natomiast symptomy tego można zauważyć już znacznie wcześniej, są również bardzo charakterystyczne...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 01, 2010, 18:12:47 »

Nie jestem zainteresowana  wymiana mysli  tego typu z Toba Ptaku.Ot i wszystko.

Co mialam do powiedzenia napisalam powyzej.

Typowe dla Ciebie Kiaro zachowanie. Ale, czy tak postępuje istota, która twierdzi o sobie, że jest Miłością?  Że zna Miłość?
Czy miłość ignoruje? Wywyższa się i ucieka od pytań, gdy stają się niewygodne?

Nie ufam Ci Kiaro… i mam podstawy. Tak, teraz osądziłam… swoją postawę wobec Twego zachowania i przekazywanej przez Ciebie oraz  Myślicieli wiedzy…
Osadzilas nie mnie a siebie , ja jestem tylko Twoim lustrem , ktoremu odbierasz prawo do nie zabierania glosu ( a tak naprawde to sobie odbierasz to prawo) , kiedy jest taka jego wola. Za wszelka cene chcesz ta wole zmamac , to obraz Twojej osobowosci nie mojej.
Ja mam prawo do milczenia ( z racji wolnostojenstwa) kiedy tylko zechce. I Ty rowniez masz takie prawo , ktore ja akceptuje na 110%.

Reszta to sprawa Twojego systemu wartosci , oraz wiedzy , ktora posiadasz w swoim wnetrzu. I to naprawde jest wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Juz dawno temu wyroslam z mozliwosci wciagania mnie intecjonalne "dyskusje"...

====================================================================

chciałbym być pewien swego tak jak ty Kiaro, bo nie wiem do końca kto kogo udaje, i kto kim manipuluje..

pozdr. Uśmiech

Na tę chwilę nabieram coraz większej pewności, że "Myśliciele" zaczynają coraz bardziej manipulować. Mrugnięcie


Masz prawo do swoich przemyslen , ktore ja akceptuje na 110%.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 18:21:05 wysłane przez Dariusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 01, 2010, 18:22:26 »

Osadzilas nie mnie a siebie , ja jestem tylko Twoim lustrem , ktoremu odbierasz prawo do nie zabierania glosu ( a tak naprawde to sobie odbierasz to prawo) , kiedy jest taka jego wola. Za wszelka cene chcesz ta wole zmamac , to obraz Twojej osobowosci nie mojej.
Ja mam prawo do milczenia ( z racji wolnostojenstwa) kiedy tylko zechce. I Ty rowniez masz takie prawo , ktore ja akceptuje na 110%.

Napisałam wyraźnie, że osądziłam swoją postawę wobec Ciebie. I nie odbieram Ci prawa do milczenia… milcz ile chcesz, tak nawet będzie lepiej… tylko dlaczego zgasiłaś dla mnie fioletowy płomień, gdy Cię o to nie prosiłam? Złamałaś moje wolnostojeństwo…

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Listopad 01, 2010, 18:23:04 »

Dyskusję dotyczącą "Myślicieli" proponuję przenieść tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5869.msg68094;topicseen#msg68094
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 01, 2010, 18:26:09 »

Osadzilas nie mnie a siebie , ja jestem tylko Twoim lustrem , ktoremu odbierasz prawo do nie zabierania glosu ( a tak naprawde to sobie odbierasz to prawo) , kiedy jest taka jego wola. Za wszelka cene chcesz ta wole zmamac , to obraz Twojej osobowosci nie mojej.
Ja mam prawo do milczenia ( z racji wolnostojenstwa) kiedy tylko zechce. I Ty rowniez masz takie prawo , ktore ja akceptuje na 110%.

Napisałam wyraźnie, że osądziłam swoją postawę wobec Ciebie. I nie odbieram Ci prawa do milczenia… milcz ile chcesz, tak nawet będzie lepiej… tylko dlaczego zgasiłaś dla mnie fioletowy płomień, gdy Cię o to nie prosiłam? Złamałaś moje wolnostojeństwo…Zgasilam dla siebie bo takie mialam prawo ( gdybym go nie miala i to od Stworcy  plomien by nie zgasl.

Zatem Ty popros o prawo ponownego zapalenia tego plomienia Stworce , jezeli dostaniesz je zwyczajnie zapal.
A ja zaakceptuje ten fakt jako nadrzedny nad moim zgaszeniem.

I to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 18:26:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 01, 2010, 18:33:17 »

Czuję się jak na koncercie z zapalniczkami Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 01, 2010, 18:38:07 »

Ten cały Stwórca, to Twój i jego wymysł, Kiaro. Dla mnie nie jest ów myśliciel żadnym Stwórcą, tylko przedstawicielem jakiejś cywilizacji.
I dlaczego teraz twierdzisz, że zgasiłaś płomień tylko dla siebie, gdy wcześniej głosiłaś, że dla wszystkich ludzi, by nie byli manieni iluzją prawdy? Plączesz się, Kiaro
Gaszenie, zapalanie… czy tak działa Stwórca?


Thotal, uważaj na zapalniczkę... może nastąpić wybuch... pytanie, czy fioletowy?  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 01, 2010, 18:50:29 »

Ten cały Stwórca, to Twój i jego wymysł, Kiaro. Dla mnie nie jest ów myśliciel żadnym Stwórcą, tylko przedstawicielem jakiejś cywilizacji.
I dlaczego teraz twierdzisz, że zgasiłaś płomień tylko dla siebie, gdy wcześniej głosiłaś, że dla wszystkich ludzi, by nie byli manieni iluzją prawdy? Plączesz się, Kiaro
Gaszenie, zapalanie… czy tak działa Stwórca?


Thotal, uważaj na zapalniczkę... może nastąpić wybuch... pytanie, czy fioletowy?  Duży uśmiech


Czuje sie jak na przesluchaniu u 5 dziewczynki.
Po raz ostatni ( wiecej juz do tego tematu nie wroce) , tak zgasilam DLA SIEBIE , ale skutek jest postrzegalny dla WSZYSTKICH LUDZI.
Czy juz jasne?

Nie interesuje mnie kim sa dla Ciebie Mysliciele ( to Twoja i tylko Twoja sprawa).

Wiesz o co chodzi ( o iluzoryczna prawde) i chcesz w niej nadal utrzymywac Ludzkosc?
Czy tez jest to kolejna Twoja "faza" Ptaku?

Jezeli ponowne zapalenie fioletowego plomienia bylo by dobrem dla caloksztaltu rozwoju ludzkosci plonol by ten plomien nadal.Nikt i nic by go nie zgasilo.
Skoro go juz nie ma to znaczy dobrem on nie byl , prosty i logiczny wniosek. O takich zdarzeniach nie decyduja zwykli ludzie ( ni jak twierdzisz jakies cywilizacje Myslicielskie) o tym decyduje Madrosc Stworcy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 18:50:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 01, 2010, 18:55:29 »

Kiaro, teraz muszę wyjść, do Twojej wypowiedzi ustosunkuję się później.

===================================

Cytat: Kiara
Czuje sie jak na przesluchaniu u 5 dziewczynki.
Cytat: Kiara
Czy tez jest to kolejna Twoja "faza" Ptaku?
Czy to Twoje argumenty, Kiaro? Deprecjacja i ośmieszanie rozmówcy?
Cóż… nie pierwszy to raz… a sensownej odpowiedzi brak.

Cytat: Kiara
Po raz ostatni ( wiecej juz do tego tematu nie wroce) , tak zgasilam DLA SIEBIE , ale skutek jest postrzegalny dla WSZYSTKICH LUDZI.
Czy juz jasne?
Nie jest jasne, bo skoro zgasiłaś DLA SIEBIE, to nie powinno to mieć skutku dla innych.  I płomień powinien płonąć nadal.

Cytat: Kiara
Wiesz o co chodzi ( o iluzoryczna prawde) i chcesz w niej nadal utrzymywac Ludzkosc?
To manipulacja, bo nie wiem o co chodzi i nie posiadam wiedzy o tym, że fioletowy płomień niesie iluzoryczną prawdę. To Twoje „nauki”.

Cytat: Kiara
Jezeli ponowne zapalenie fioletowego plomienia bylo by dobrem dla caloksztaltu rozwoju ludzkosci plonol by ten plomien nadal.Nikt i nic by go nie zgasilo.
Skoro go juz nie ma to znaczy dobrem on nie byl , prosty i logiczny wniosek. O takich zdarzeniach nie decyduja zwykli ludzie ( ni jak twierdzisz jakies cywilizacje Myslicielskie) o tym decyduje Madrosc Stworcy.
Na przestrzeni dziejów działo się wiele, co dobrem dla ludzkości nie było i jakoś Stwórca nie ingerował. A i sam płomień sobie płonął. Czemu raptem teraz okazał się być niedobry?
Czemu inne rzeczy niedobre nie zostały również wyeliminowane?
Jakoś wybiórczo działa ta mądrość Stwórcy.
Pytanie, kto naprawdę działa? I co chce osiągnąć? Dobrych owoców jakoś nie widać… jedynie piękne słowa bez pokrycia… a przecież różne siły używają pięknych słów… szczególnie te ciemne ich nadużywają…


Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 21:10:58 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Listopad 03, 2010, 13:07:29 »

najbardziej te fotki pasują mi do tego wątku,- ciekawe dlaczego?? ChichotNiesamowite HALO            

poniedziałek, 01 listopada 2010 21:13

30 października fiński fotograf Sauli Koski miał sposobność obejrzeć i sfotografować niesamowite HALO. Unikalność tego konkretnego zjawiska w okolicy Kittim  (Finlandia) polega na tym, że można się na nim doliczyć 13 łuków (warstw), co jest rzadkością. Halo w pełnej krasie Uśmiech. Swoją drogą, jeśli komuś tęsko do zimy, to poniższe zdjęcia zaspokoją jego tęsknotę.Halo (od greckiego hálos – tarcza słoneczna) – zjawisko optyczne zachodzące w atmosferze ziemskiej obserwowane wokół tarczy słonecznej lub księżycowej. Jest to świetlisty, biały lub zawierający kolory tęczy (wewnątrz czerwony, fioletowy na zewnątrz), pierścień widoczny wokół słońca lub księżyca. Część nieba wewnątrz kręgu jest tak samo ciemna jak na zewnątrz. Zjawisko wywołane jest załamaniem na kryształach lodu i odbiciem wewnątrz kryształów lodu znajdujących się w chmurach pierzastych piętra wysokiego (cirrostratus) lub we mgle lodowej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wataha-dahabiga-indaha pet-city naszemaluchy tomaszowskieperegrynacje clankoh