Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 09:00:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CUD W TERESPOLU! MATKA BOSKA PŁACZE Z OBRAZU!  (Przeczytany 17346 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 07, 2010, 21:03:13 »

Kiaro, ale czy ta Matka Boska z obrazu nie mogla sobie ot tak, po ludzku, po prostu popłakać ?
Nie jako bóstwo, albo w celu zapowiedzenia katastrofy, czy też ocalenia, ale jako matka, po prostu. Nawet bez wyraźnego powodu. Kobiety tak mają przecież i nie ma się o co kłócić Mrugnięcie



Placza osoby fizyczne , zywe gdyz one posiadaja uczucia a uczucia moga z roznych powodow ( pozytywnych i negatywnych ) genergowac lzy.

Jest to normalne.

Obrazy i rzezby nie placza , bywa iz ludzie tworza takie sytuacje w zamierzonym celu w sposob nie znany innym ludziom. Chcac manipulowac ich uczuciami.

Ludzie z przymusu ( ustawa synodu) zaakceptowali miano "matka boska" , Jezus nigdy ( nie ma Jego slow potwierdzajacych to stwierdzenie) nie mowil o sobie ze jest Bogiem , ni Synem Boga w znaczeniu wpajanym nam przez religje.

To ze ktos uzyl jakiegos okreslenia "uczucia religijne" tworzac jakoms ustawe , to wcale nie znaczy iz jest to prawdziwe i prawidlowe.

Ze kobiety sa czarownicami i nalezalo je z tego powodu palic na stosach , tez napisano kiedys w jakiejs ustawie i jeszcze ja egzekfowano.

Czas weryfikuje te glupoty.A pozniej nadchodzi refleksja i wstyd.

Balbochwalstwo jest balwochwalstwem i niczym wiecej . Nie ma zadnych fizycznych dowodow ( przynajmniej nie sa nigdzie publikowane) na istnienie sw. rodziny , ni prawdziwych portretow tych osob.

Tak wiec wszystkie namalowane sa fantazja a w rzeczywistosci gloryfikacja takiej wymuszonej przez synody opcji zakfalifikowanej jako dogmat , czytaj , bezmyslnosc i bezdyskusyjnosc wymuszona ustawa  , ktorej nierespektowanie bylo karane.


Kiara  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 22:50:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
gramakawa
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 07, 2010, 21:17:56 »

Kiaro, wszyscy jesteśmy Synami Bożymi, mam nadzieję Mrugnięcie

Kiara, "Jezus nigdy ( nie ma Jego slow potwierdzających to stwierdzenie) nie mówil o sobie ze jest Bogiem , ni Synem Boga."


W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we mnie i Ja w Was. J.14.20
Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego. J.20.17

Czy to zamierzone, Kiaro Zły
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 21:34:11 wysłane przez gramakawa » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 07, 2010, 22:09:19 »

gramakawa, Kiara czyta inną biblię Mrugnięcie
I teraz sie zacznie spór znów religijny, aż Arteq doniesie do admina, a może gdzieś nawet wyżej eeeh ..
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Listopad 12, 2010, 21:29:00 »

Wszystkie dywagacje odbiegające o "cudu" przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=502.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

horsesgame wataha-farkas smoczywladcy krwawawataha watahapierwotnych