Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 05:46:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Uzaleznienia a silna wola  (Przeczytany 2008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Listopad 06, 2010, 12:03:17 »

Cytuj
Dlaczego mężczyźni wpadają w alkoholizm?
Odpowiedz jest prosta-przez kobiety.

Jesteś śmieszny i zabawny. Chichot Nie masz zielonego pojęcia o chorobie jaką jest alkoholizm/patologia. Masz chyba jakiś uraz do kobiet - widocznie matka Cię biła i teraz to odreagowujesz w ten sposób. Lepiej zatrzymaj dla siebie tego typu wypowiedzi - brzydko pachną - i w dodatku wprowadzasz dezinformację.

Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 06, 2010, 12:12:23 »

] Masz chyba jakiś uraz do kobiet - widocznie matka Cię biła i teraz to odreagowujesz w ten sposób. Lepiej zatrzymaj dla siebie tego typu wypowiedzi - brzydko pachną - i w dodatku wprowadzasz dezinformację.

Odezwał się pan znawca,za to twoja mamuśka chyba za bardzo głaskała cię po główce,i rozpuściła dzieciaka.
Jesteś żałosnym manipulantem , i tak już nikogo nie obchodzą twoje wypowiedzi,więc pisz sobie co chcesz,
Tak naprawę to wzbudzasz litość wśród forumowiczów,i znowu trzeba cię kołysać....
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 06, 2010, 12:28:18 »

Wiesz imbecylu dobrze się zastanów zanim coś drugi raz napiszesz. A kretynem to jesteś Ty ze swoją rodziną - jeśli jakąkolwiek masz.

Wiem więcej niż Ci się wydaje.
Jestem DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików, wychowałem się w patologicznym środowisku jak to określa nasze prawo i nie były to miłe lata. Moja matka zmarła nie dawno - bo się zapiła na śmierć, udusiła się w nocy.

Sam nie pije lecz czasem ma się pewne problemy z tym wszystkim tzn. "gorsze dni"(zaburzenia motywacyjne, emocjonalne). Na szczęście mam bliskich mi ludzi, którzy mnie wspierają.

Co do Twojej osoby ośmieszasz się z posta na post wypisując kolejne bzdury - nie masz pojęcia o życiu i o tym co jest ważne - brak Ci wzorca - brak instynktu samozachowawczego - jesteś zmanipulowanym idiotom, który powinien łyknąć porządną dawkę życia - taki wpierdol, który nauczył by Cię żyć - Ciebie matka głaska, pieściła i pewnie wszystko dostawałeś co chciałeś.

I do dodatku imbecylu zrozum wkońcu że Torton a ja to dwie różne osoby. Współczuję Ci i Twojej rodzinie jak można takiego debila wychować?
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 12:29:35 wysłane przez Sventer » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 06, 2010, 12:48:36 »

Wiesz imbecylu dobrze się zastanów zanim coś drugi raz napiszesz. A kretynem to jesteś Ty ze swoją rodziną - jeśli jakąkolwiek masz.

Zabolało,prawda?
I bardzo dobrze,powtórzę ci to jeszcze raz-wzbudzasz litość i nic więcej.



Sam nie pije lecz czasem ma się pewne problemy z tym wszystkim tzn. "gorsze dni"(zaburzenia motywacyjne, emocjonalne). Na szczęście mam bliskich mi ludzi, którzy mnie wspierają.

Już dawno powinieneś pójść do psychiatry,
a wspiera to cię chyba tylko twój komputer,
a może śpicie ze sobą?



Co do Twojej osoby ośmieszasz się z posta na post wypisując kolejne bzdury - nie masz pojęcia o życiu i o tym co jest ważne - brak Ci wzorca - brak instynktu samozachowawczego - jesteś zmanipulowanym idiotom, który powinien łyknąć porządną dawkę życia - taki wpierdol, który nauczył by Cię żyć - Ciebie matka głaska, pieściła i pewnie wszystko dostawałeś co chciałeś.

Kto tutaj jest zmanipulowany przez Internet?
Hę,kto łyka wszystko co piszą na jakiś paranormalnych-spiskowych stronach dla niemyślących fanatyków?
TY>
I powiedziałem ci już coś,do kopalni,zarabiać na swoje utrzymanie!
Wieczny studencie.....
Aha,i pozdrów ode mnie swoją sunię.....

Ave771
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2010, 12:54:26 »

Nie piszę tego żeby wzbudzić litość - nie potrzebuje jej, natomiast Ty chyba jej potrzebujesz. Czujesz się nie dowartościowany? Widocznie tak.

Swoją drogą gdzieś się uchował? W rynsztoku? Ile Ty masz człowieku lat?
U nas jakbyś powiedział coś takiego komuś - dostał byś w mordę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 12:55:14 wysłane przez Sventer » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 06, 2010, 12:59:22 »

Syf, chłopaki! Syf!

Usuwam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 12:59:35 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

akademiajazdykonnej telenovelasmundo kalinowatyper mexicas zabojcy