Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 01:44:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Egipt - luźne dyskusje  (Przeczytany 66969 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #100 : Luty 10, 2011, 14:52:32 »

dlaczego sw jan ma byc falszywym prorokiem?Uśmiech a ten filmik co o nim myslicie? ja uwazam go za mocno naciagany...
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #101 : Luty 10, 2011, 14:58:36 »

kolega @ptak wymyślił te pytanie z tym falszywym prorokiem, bo może chciał, żebym odsunął się od pomysłowości grupy Projektu ?
Ha, źle sądze ? Tyle oszczerstw i niespełnionych obietnic w tych sesjach PCH, że się w głowie nie mieści.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #102 : Luty 10, 2011, 15:03:46 »

Poważne pytanie.
Co do filmiku - to pewnie fake żeby wzbudzić sensacje.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #103 : Luty 10, 2011, 15:08:55 »

Z tym filmikiem, to z Tobą się zgadzam. Jakieś teorie spiskowe...
Zapisane
m11
Gość
« Odpowiedz #104 : Luty 10, 2011, 15:10:35 »

Efekty z filmiku przypominają Ghost Busters Uśmiech
Każdy kto ma dostęp do np. Adobe After Effects zrobi bardziej "rzeczywisty" efekt.

m11
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Luty 10, 2011, 15:41:39 »

ciekawy art.- a propos Egiptu i nie tylko: http://www.paranormalium.pl/archeologiczne-przykrywki-policja-umyslow-i-wielki,829,45,artykul.html

,a co do "fałszywych"..
„Przepowiednie Królowej Saby” również mówią o fałszywych prorokach pod koniec czasów, ale mowa jest również o innych znakach które niestety pasują jak ulał do naszych czasów,-
tak więc św. Jan i jemu podobni z jego czasów nie zaliczają się do tej kategorii,-
a dziś wystarczy rzucić kamieniem żeby jakiegoś nie trafić Duży uśmiech- wystarczy choćby wspomnieć o naszym polskim inkarnowanym Jezusie z Wrocławia(bodajże) na U-tubie.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 15:51:50 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #106 : Luty 10, 2011, 16:07:49 »

Każdy zewnętrzny prorok będzie fałszywy w stosunku do naszego, wewnętrznego świata. 
Dopiero unifikacja świadomości wprowadza prawdziwość tego, co na zewnątrz.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Luty 10, 2011, 17:31:23 »

MINISTERSTWO INFORMACJI ZDECYDOWANIE ZAPRZECZA
Mubarak ustąpi jeszcze dzisiaj?
Premier Ahmed Szafik i członek kierownictwa partii Hosniego Mubaraka powiedzieli BBC, że prezydent Egiptu Hosni Mubarak być może ustąpi jeszcze w czwartek. Telewizja NBC News podaje tę informację jako pewną. Doniesieniom mediów zdecydowanie zaprzeczyło egipskie ministerstwo informacji. - Prezydent nie ustępuje. Te informacje to plotki - powiedział minister Anas el-Fekky.
W Egipcie przez cały dzień trwa nadzwyczajne posiedzenie najwyższej rady wojskowej. Wcześniej w czwartek na placu Tahrir do tłumów przeciwników prezydenta przemawiał naczelny dowódca egipskiego wojska Hassan al-Roweny. - Wszystko, czego żądacie zostanie spełnione - zapowiedział generał.

Według telewizji CNN prezydent ma przekazać władzę komitetowi wojskowemu.

Sekretarz generalny Partii Narodowo-Demokratycznej (NDP) Hossam Badrawi powiedział natomiast w czwartek, że ma nadzieję, iż Mubarak przekaże władzę wiceprezydentowi Omarowi Suleimanowi. Ogłosił także, że prezydent prawdopodobnie w czwartek wieczorem wygłosi przemówienie do narodu.

Reuters twierdzi, powołując się na źródła rządowe, że Mubarak "najprawdopodobniej" ogłosi w swoim wystąpieniu, iż ustępuje. O dużym prawdopodobieństwa odejścia Mubaraka miał też powiedzieć, według Reutera, szef CIA Leon Panetta.

mk/sk
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #108 : Luty 10, 2011, 18:51:35 »

Wlasnie ogladam w Niemczech w telewizji bezposrednia transmisje z Kairu.Moj Boze,co tam sie dzieje.Tysiace ludzi,na glownym placu czekaja czy Mubarak ustapi czy nie.A co bedzie jak nie?
Nie chce mi sie myslec.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Luty 10, 2011, 19:19:41 »

mówi się o wojskowym przewrocie i przejęciu przez armię władzy, ale przecież Mubarak był całe życie wojskowym- więc może odejść oficjalnie i z tylniego fotela dalej rządzić krajem??..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #110 : Luty 10, 2011, 20:12:26 »

Nie wiem dlaczego,ale kojarzy mi sie to wszystko z 10 lutego,czyli dzisiaj poczatek koncowych czasow.Moze na to czekali?Moze wlasnie dzisiaj ma lub mialo sie cos wydarzyc?Stad ta zwloka.Nie mam pojecia.


======================================================================================

Przed chwila w przemowieniu telewizyjnym Prezydent Mubarak przekazal wladze Vice Prezydentowi Sulejmanowi.


scaliłam posty chanell
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 22:12:31 wysłane przez chanell » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Luty 11, 2011, 17:29:28 »

Muba-rak Mrugnięcie zrezygnnował..
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 17:29:42 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Luty 11, 2011, 20:41:33 »

Ale wojo rządzi, także nie wiem, czy nie czasem z deszczu pod rynnę.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #113 : Luty 13, 2011, 18:31:26 »

Upiorny „jeździec apokalipsy” objawił się demonstrantom w Egipcie
niewiarygodne.pl 09.02.2011 14:57


Co tak naprawdę widać na filmie? (fot. AFP)

Świadkami interesującego zjawiska byli demonstranci, którzy protestowali na ulicach jednego z egipskich miast. Oczom przeciwników prezydenta Mubaraka, którzy zebrali się na pikiecie, ukazał się w pewnym momencie jeździec-widmo. Na różnych internetowych forach – nie tylko tych zajmujących się analizą zjawisk paranormalnych – rozgorzała gorąca debata. Dyskutanci próbują ustalić, z czym tak naprawdę mieli do czynienia protestujący.

Na materiale filmowym, uwiecznionym przez jedną ze stacji telewizyjnych, widać najpierw sylwetkę przypominającą jeźdźca na koniu o – wydawałoby się – bardzo konkretnych kształtach. Owa figura od samego początku zadziwia swoją specyfiką. W oczy rzuca się jej charakterystyczne ubarwienie w jednym z odcieni zieleni oraz powiewająca, przypominająca płachtę, „struktura”.

W pewnej chwili, tajemnicza „postać” zaczyna oddalać się od demonstrantów, gwałtownie przyspiesza, po czym „rozpływa się” w powietrzu.

FILM

Internauci, jak zwykle w podobnych przypadkach, nie są zgodni, co do charakteru zjawiska. Wszyscy przyznają jednak, że zarejestrowany fenomen wygląda przerażająco. Część uważa, że jest to złudzenie optyczne; inni optują za tym, że mamy do czynienia z dziełem domorosłego twórcy efektów specjalnych. Nie brakuje tez osób, które w zaobserwowanym zjawisku dopatrują się znaków i apokaliptycznych tropów, sugerując, że niepokoje na Bliskim Wschodzie doprowadzą wkrótce do konfliktu o zasięgu globalnym, a w ostatecznym rozrachunku – do apokalipsy.

1/2

...

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Upiorny-jezdziec-apokalipsy-objawil-sie-demonstrantom-w-Egipcie,wid,13117208,wiadomosc.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #114 : Luty 13, 2011, 19:04:09 »

Jak tak dobrze się przyglądałam temu filmowi to wydaje mi się że przed koniem widac coś jakąś jeszcze jedną postac.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #115 : Luty 13, 2011, 22:43:06 »

Dziwne,ze jakos nikt z ludzi stojacych najblizej konia tego nie zauwaza i nie reaguje.Druga sprawa,to proporcje - czlowiek jadacy na koniu zajmuje pozycje w srodku konia,a nie siedzi na jego zadzie.Dodatkowej postaci nie zauwazylem.W sumie -  nieudany fotomontaz.Szkoda,ze nie ma tutaj Szmera,on by nam rozjasnil nieco na czym polega ten trik.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2011, 22:44:26 wysłane przez Kahuna » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Luty 13, 2011, 22:58:36 »

Widziałam ten filmik już wcześniej,miałam go tu wstawić,ale uznałam że to fotomontaż.Nie znam się na tym,ale wygląda to jak film Ghostbusters
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Marzec 10, 2011, 10:44:36 »

Ginące skarby Egiptu?

Policji jest za mało i nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa naszym skarbom - ostrzega dr Zahi Hawass, kontrowersyjny minister ds. zabytków, zwany przez niektórych egipskim Indianą Jonesem.

 

W czwartek Hawass zamieścił w swoim blogu obszerne oświadczenie. "Od czasu rezygnacji Mubaraka kradzieże nasiliły się w całym kraju. Nasze zabytki są w wielkim niebezpieczeństwie, bo przestępcy próbują skorzystać z okazji". Winą za tę sytuację obarcza armię, która za mało pomaga. Podał listę około 20 miejsc splądrowanych i zniszczonych przez złodziei i wandali od dnia obalenia Hosni Mubaraka.

Także w czwartek "The New York Times" jako pierwszy poinformował, że Hawass nie zamierza być ministrem ds. zabytków w nowym rządzie tworzonym przez Essama Szarafa.

Kruki w ministerstwie i na uniwersytecie

Hawass zawsze jawił się jako obrońca bezcennego dziedzictwa kulturowego Egiptu. Ostatnio pomimo kradzieży w Muzeum Egipskim i w kilku innych miejscach zapewniał uparcie, że Egipt jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo zabytków. Teraz zmienił zdanie. W rozmowie z dziennikarzem gazety "Al-Masry Al-Youm" stwierdził wręcz: - Przez całe moje życie nigdy nie czułem się tak słaby jak wtedy, gdy objąłem stanowisko w ministerstwie zabytków.

Hawass uważa, że to wina armii, która nie prowadzi żadnej polityki ochrony zabytków. "Strażnicy starożytności i siły bezpieczeństwa na stanowiskach są nieuzbrojone. To czyni je łatwym celem dla uzbrojonych złodziei" - napisał w blogu. Jednocześnie przekonuje, że robi, co w jego mocy, by zapewnić bezpieczeństwo zabytkom. Jakby na potwierdzenie tych słów portal AhramOnline doniósł wczoraj, że 30 ciężarówek chronionych przez wojsko i policję przewiozło do piwnic Muzeum Egipskiego w Kairze zabytki z magazynów w Qantara na Półwyspie Synajskim. Kilka tygodni temu miejsce to zostało splądrowane przez złodziei. Zginęło 550 zabytkowych przedmiotów. Odzyskano 292.

Dr Hawass był ostatnio ostro krytykowany przez innych egipskich archeologów. W lutym przed jego ministerstwem zebrało około 200 osób domagających się pracy i wyższych płac. Padały oskarżenia, że m.in. dopuścił do korupcji w urzędzie, którym kieruje. Hawass odrzuca zarzuty korupcji i dodaje, że dwóch jego krytyków "jest oskarżanych o kradzież i plagiat rozpraw innych uczonych". W mailu do "USA Today" pożalił się: "Kruki w ministerstwie i na Uniwersytecie Kairskim rozpoczęły osobisty atak na mnie. Nie mogę tego znieść!".

Ego większe od piramid?

63-letni dziś Hawass zawsze budził wiele kontrowersji. W 2002 roku został sekretarzem generalnym egipskiej Najwyższej Rady Starożytności. Zrezygnował z tej funkcji, gdy został ministrem. Zagraniczni egiptolodzy przyznają, że dużo zrobił, by poprawić jakość badań i stan bezpieczeństwa stanowisk. Jednocześnie jednak irytował dyktatorskim podejściem i skupianiem na sobie uwagi mediów.

Wielu bawi wizerunek egipskiego Indiany Jonesa, który przez lata skutecznie kreował. Na niezliczonych zdjęciach w prasie i filmach w popularnych kanałach Discovery czy National Geographic występuje zwykle w filcowym kapeluszu typu fedora, w dżinsowym ubraniu bądź pustynnym mundurze polowym. Egipscy koledzy po fachu uważają, że przypisuje sobie ich odkrycia, że trudno powiedzieć, czy bardziej pracuje na rzecz nauki, czy swojego wizerunku. - Jego ego jest większe od piramid - komentują złośliwi.

Faktem jest, że przed piramidami w Gizie lub Sfinksem dr Hawass chętnie umawiał się na spotkania i zwiedzanie ze swoimi znanymi z polityki, filmu lub estrady gośćmi. Na jego liście są m.in.: królowa Sofia z Hiszpanii, Hillary Clinton, Roger Moore, Danny Glover i Naomi Campbell. Hawass zachwycał się w blogu kolumbijską piosenkarką Shakirą, z którą rozmawiał po arabsku, i krytykował Beyoncé, którą uznał za głupią, bo nie uległa czarowi piramid, a przyjechała tylko po kilka zdjęć na ich tle. Obecność takich ludzi zawsze chętnie wykorzystywał do pokazywania się z nimi w mediach. Przy okazji faktycznie jednak popularyzował na całym świecie egipskie skarby.

Czy Zahi Hawass rzeczywiście zrezygnuje z pracy w rządzie? Na początku sobotniego maila do "USA Today" stwierdza, że tak. Zakończył go jednak słowami: "Nie mam jeszcze konkretnych planów na przyszłość. Nadal zastanawiam się, co powinienem zrobić".

Archeolodzy pracują

W Egipcie są teraz na stanowiskach cztery grupy polskich archeologów. - Nie mam żadnych niepokojących sygnałów z miejsc, w których pracują nasze ekipy - powiedział nam wczoraj dr Zbigniew Szafrański, szef kairskiej stacji Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest w tej chwili w Deir el-Bahari, gdzie kieruje pracami w świątyni Hatszepsut. - Zabytków w Luksorze, Karnaku, a także Doliny Królów i Doliny Królowych pilnują dobrze uzbrojone służby - dodaje. - Świątynię Hatszepsut zwiedza teraz około 2-3 tys. osób dziennie. Od czasu do czasu są demonstracje. Ostatnio protestowali u nas właściciele sklepów z pamiątkami domagający się obniżenia podatków od sprzedaży swoich towarów. Generalnie jednak wszyscy protestujący mają ze sobą transparenty z żądaniami podwyżek.

Ekipy archeologów pracują w Aleksandrii, Tell el-Farcha i w Tell el-Murra. Dwa ostatnie sąsiadujące ze sobą stanowiska to położone około 120 km od Kairu osady z czasów przedfaraońskich. - Jest bardzo spokojnie, choć ludzie są jakby bardziej optymistycznie nastawieni do przyszłości. W Gazali, wiosce, w której mieszkamy, ma być dziś manifestacja poparcia dla zmian. Nie ma wszechobecnej dotąd policji, nie widać też wojska. Są z nami tylko gafirzy, strażnicy, którzy zawsze towarzyszą wykopaliskom - opowiada prof. Krzysztof Ciałowicz, jeden z szefów misji w Tell el-Farcha.



Zagrożone miejsca i zabytki z listy dr. Hawassa

* Cmentarzysko wczesnych władców egipskich w Abydos, gdzie złodzieje niemal co noc w poszukiwaniu skarbów ryją nielegalne wykopy nawet głębokości 5 m.

* Nadal nieodnalezione zabytki skradzione 28 stycznia z gablot Muzeum Egipskiego w Kairze. Spośród 18 artefaktów znalazły się tylko cztery: statuetka Tutanchamona, figurka Echnatona, skarabeusz sercowy i jedna z szabti (figurek) Juya.

* Obrabowane grobowce w Sakkarze.

* Całkowicie zniszczony grób notabla o imieniu Ken-Amun w Tell el-Maskuta koło Ismaili, jedyny znany grób z czasów 19 dynastii w Dolnym Egipcie, odkryty w kwietniu 2010 roku.

* Magazyny, do których złodzieje się włamali: w Gizie (1 marca, uzbrojeni rabusie pokonali nieuzbrojonych strażników); w Abusir - wykorzystywane przez misję czeską, w Dahszur - należące do ekspedycji amerykańskiej, w Tell el-Basta i Wadi el-Feiran, koło Szarm el-Szeik oraz Qantara na Synaju.

* Nielegalne wykopaliska w wielu miejscach w: Sakkarze, Ismaili, Aleksandrii, Abusir, Dahszur.

Źródło: Gazeta Wyborcza
http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/76-ciekawostki/2587-gince-skarby-egiptu
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mav
Gość
« Odpowiedz #118 : Marzec 21, 2011, 23:24:20 »

Widze , ze temat podupada , postanawiam go troche odswiezyc . / Wiec pare watkow z roznych mysli .

Witajcie,


Niezła ściema i wyłudzanie pieniędzy. Podobnie jak Patryk Geryl - siewca paniki końca świata w 2012, który też zbiera konkretne datki na swoje badania i inne pierdołasy...Ja skolei od Mojego 'informatora' wiem to, że p. "Lucyna zbiera datki na odkopanie labiryntu - czyli na drogie wycieczki także dla szefa tej organizacji Projekt Cheops- Dr. Wójcikiewicza czy jakoś tak podobnie.
Za 400 US $ Barbara Choroszy sprzedaje wszystkie nawiedzone sesje Lucyny skopiowane w książkach w j. ang w Chicago i po polsku."
Niezły bizzz...

i więcej:
"Szefem PCH jest Dr. Wójkiewicz. Wcześniej do tej grupy medium Lucyny na usługach tego dr. należała Barbara Choroszy- naganiaczka datkodawców z polonii w Chicago i Patryk Gryl- siewca paniki 2012.
Dr. z Lucyną prosperują nadal. B.Choroszy z sesji Lucyny zrobiła książki pod obiecującymi tytułami, DVD i coś tam i razem komlet 400 US $ Patryk Geryl też odsuniety od korytka napisał 3-cią książkę w której gwarantuje przetrwanie 2012 w jego hotelu w Afryce w luksusach za równie luksusową cene. Przedpłaty konieczne już teraz, bo ilość miejsc ograniczona!"Mrugnięcie

"Patryk Geryl- autor trzech książek wydanych głównie po polsku i znajdziesz je w sprzedaży na internecie."
Było o tym i w polskiej TV i niezłe śmiechy!

I jeszcze ta cała Lucyna namawia w swoich sesjach żeby nie leczyć się absolutnie u lekarzy, nie brać żadnych szczepionek. Wyłącznie brać zioła wyprodukowane zgodnie z zaleceniami ENKI. Można je zakupić w sklepie Projektu Cheops albo Fundacji Światowida (to też ich twór).

Milego dnia  Uśmiech



Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : Marzec 21, 2011, 23:41:34 »

Cytuj
Ja skolei od Mojego 'informatora' wiem to, że p. "Lucyna zbiera datki na odkopanie labiryntu - czyli na drogie wycieczki także dla szefa tej organizacji Projekt Cheops- Dr. Wójcikiewicza czy jakoś tak podobnie.

Twój informator jest kompletnie niedoinformowany ,to już dawno nieaktualne wieści  Język Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mav
Gość
« Odpowiedz #120 : Marzec 22, 2011, 00:02:01 »

NIE TO tylko przeklejone aby temat o ktorym jest mowa , podniosl sie ...
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #121 : Marzec 22, 2011, 00:09:22 »

NIE TO tylko przeklejone aby temat o ktorym jest mowa , podniosl sie ...


Żeby podnieść temat trzeba pisać na temat. Jakoś nie widzę tu żadnych nowości z Egiptu i komentarzy na ten temat. Tyle na ten temat...  Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 00:09:44 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Mav
Gość
« Odpowiedz #122 : Marzec 22, 2011, 00:19:31 »

To nie ma byc nowosc , a dalsza dyskusja / na temat .  Gdyby nie bylo mozliwosci pisania w tym watku , zostalby zapewne zamkniety .
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #123 : Marzec 22, 2011, 00:23:54 »

Tylko kiedy się pisze nie na temat, to tworzy się off-topa. I też zamykają... Mrugnięcie
Zapisane
Mav
Gość
« Odpowiedz #124 : Marzec 22, 2011, 00:35:53 »

Moze i masz racje i nie ma tu juz zadnego " ale " i nie bedzie tu nowoscia ,ze w kraju gdzie jest masa ciekawych zabytkow w ksztaucie trojkatow rownobocznych zostaje wykorzystana jako " otwarty i legalny biznes " kosztem waszym .
Pozdrawiam
 
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy wild-reign world-anime magicalespackluporum fifa11