Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:04:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szum w uszach.  (Przeczytany 89475 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopad 19, 2010, 09:23:54 »

Elo !!!

1. A może jest to spowodowane większa aktywnością słońca, wysyła czegoś więcej ku nam, zmienia się ciśnienie powietrza i zaczyna szumieć ? Ci delikatniejsi już słyszą, inni dopiero za jakiś czas.
2. A może jest to koncepcją zmian składu wody i/lub powietrza, o której też można przeczytać gdzieś na forum ?
3. A może ja nie słyszę, bo mieszkam na wsi i rano budzą mnie ptaki i koguty(też ptaki ;-) ) ?

i mniej prawdopodobne, choć nie niemożliwe.
4. A może to skutek chemtrails ?
5. A może NWO nadaje podprogowo ?
6. A może w końcu ONI odpowiadają na apel SETI ?


PS. Ton zupełnie nieprześmiewczy, tylko poważny, staram się mieć głowę otwartą.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
gramakawa
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 19, 2010, 09:44:55 »

Kwestia też pozostaje otwarta.... "może" być ciekawie  Duży uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 19, 2010, 13:11:46 »

Zamiast filozofować, (to i tamto),  lepiej od razu przystąpić do dzieła.....

Polecam Ci to co konstruktorzy życia, którzy byli świadomi co tworzą i jakie mechanizmy w Nas istnieją - zapewnili....

Polecam Ci  Rafaelo   -  BSM.

Jak to robić dokładne opisy znajdziesz na necie...

Jestem przekonany na 1000%, że już nawet po kilku dniach szum zmaleje...
BSM stosuję od wielu lat i poznałem tą metodę  dokładnie i wiem czego się po niej spodziewać....
 Czuje się bardzo dobrze, jem bardzo mało, śpię bardzo mało i wyglądam na trzydzieści kilka lat, a mam 50.

Spróbuj i .... napisz na forum Rafaelo o efektach.

pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 13:25:41 wysłane przez Silver » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #28 : Listopad 19, 2010, 16:29:14 »

Silver  jeżeli możesz napisz mi jaką metodę trzymania rak stosujesz i ile czasu, właśnie przeczytałam większość książki, ale nie wiem jaka metoda będzie najlepsza.

Wydawałoby się, że ta "5" z obiema rękoma, ale ponoć najtrudniejsza:(

zastosowałam ja przez 5 min i miałam dziwne odczucia "wpadania", "wciągania" 

co prawda nie jestem Rafaela, ale BSM mnie zainteresowało Uśmiech

Pozdrawiam:)

szum w uszach tez miewam raz głośniejszy raz cichszy

Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 19, 2010, 16:43:14 »

Dziekuje Silwer. Wlasnie tak sobie radze, co zmniejsza na krodki czas szum. Ja potrafie tez reiki i to tez robie.

Mam ksiazke o BSM- jeszcze raz sprobuje. Dziekuje bardzo za rade. Rafaela
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopad 19, 2010, 16:53:13 »

Elo !!!

Gdyby kogoś interesowała książka o BSM do pobrania tutaj:

http://metodabsm.pl/html/BSM.doc
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Silver
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 19, 2010, 18:01:40 »

 Rafaelo...

Według mnie powinnaś zacząć od rezonansu magnetycznego.
To pierwszy krok, aby upewnić się co dzieje się w Twoim organizmie.
Rezonans magnetyczny ma to do siebie, że pozwoli dokładnie sprawdzić organizm, a nawet wykryć rzeczy o nieznanej etiologii.
Jeżeli okaże się, że wszystko OK, no to wtedy możesz sobie spokojnie działać BSM.
Chodzi oto, że może dziać się coś poważnego, o czym żaden lekarz w gabinecie Ci tego nie powie, bo skąd on może mieć pewność na 100% z za biurka swojego gabinetu co się dzieje, a zdrowie i leczenie to nie loteria !

BSM działa bardzo skutecznie, ale jest to proces długofalowy...
To nie jest tak, że 10 razy sobie popróbujemy, tylko trzeba systematycznie, codziennie to robić. I nie tylko wtedy, gdy mamy symptomy czegoś poważnego, ale po prostu działać z BSM, bez wględu na to, czy czujemy się dobrze, czy ''źle''.

Trzeba bardzo dokładnie obserwować to co dzieje się w naszym organizmie podczas przykładania rąk. Każdy organizm jest inny i wcale nie znaczy to, że trzeba przykładać ręce dokładnie tak jak piszą w książkach.
Podczas przykładania rąk zwracamy uwagę na przyczyny, a nie na skutki.

Szum w uszach jest tylko informacją zwrotną dla organizmu, że dzieje się coś nie tak. Nie walcz zatem z szumem (informacją), pozwól mu być w pełni takim jakim on jest.....!
Jeżeli zaakceptujesz w pełni szum i powiesz : o dzięki... już wiem, że coś dzieje się nie tak, a teraz skupiam swą uwagę w celu odnalezienia przyczyny, to szum w znacznej mierze ustąpi, ponieważ mu odpowiesz akceptacją i zrozumieniem na jego wołanie, na jego przekaz, w którym ten szum o czymś ważnym Cię informuje.
Trzeba rozmawiać ze swoim ciałem .... 
To pierwszy i niezbędny krok, aby dotrzec do przyczyn i je usunąć...

 
  http://www.youtube.com/watch?v=pRDP-nP64K0

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 18:27:15 wysłane przez Silver » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 19, 2010, 18:46:43 »

Fascynujące,
Swego czasu pan Szmer widział nawet latające kółka przed oczami,teraz jakieś głosy,szumy,wygląda na to,że ten wasz rozwój duchowy ( cokolwiek to znaczy  Duży uśmiech Szok) ma chyba jakieś skutki uboczne......
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 19, 2010, 19:14:23 »

Ten problem nie jest do smiechu Kamilu 771. Czas jest najlepszym doradca, jest to problem nie tylko uduchowionych, starych ale coraz czesciej maja tez ludzie mlodzi. Przeczytaj co napisal Sylver, to moze zastanowisz sie nad Twoim stwierdzeniem.
Ja osobiscie nie zycze Ci tego problemu.

Rafaela
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Listopad 20, 2010, 10:35:26 »

Elo !!!

W najnowszym NŚ 12/2010 jest cały artykuł o szumie w uszach - polecam wszystkim !!


PS. Gdyby ktoś miał problem z dostępem do artykułu, to proszę o kontakt na PW - jakoś postaram się zaradzić
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Listopad 21, 2010, 23:49:13 »

Od wczoraj ten szum bardzo się nasilił w lewym uchu, ale jest to skutek przewiania bo wciąż jeżdżę przy lekko uchylonym oknie. Tak więc przy lekkim bólu mam zwiększony szum. W prawym zaś wszystko w normalnym natężeniu.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #36 : Listopad 22, 2010, 08:09:22 »

Odczuwającym szum proponuję sprawdzenie stan dotlenienia organizmu.
W przypadku małej zawartości tlenu we krwi może dochodzić do różnego rodzaju anomalii.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Listopad 22, 2010, 10:37:05 »

Elo !!!

Czy do szumów zaliczamy też buczenie ?
Bo mi mocno buczało w uszach po mojej ostatniej sesji masażu leczniczego ? Taki rodzaj jednostajnego buczenia wydawany przez silniki.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
banita
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 23, 2010, 21:02:17 »

Rzeczowy problem...
Podzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Przede wszystkim pierwszym rozpoznaniem jest hasło z opracowań H. Blawatski o "głosie ciszy" na podstawie sanskryckich staroindyjskich tekstów.

Drugim, ważnym elementem w naszym uzyskiwaniu wiedzy jest szereg materiałów naukowych i takich technologii, które pozwalają na uwolnienie naszych zdolności (do tej pory uznawanych, jako paranormalne). Jednak istnieją materiały w sieci, które mówią o rocznych(!) kursach pod opieka naukowców, na których różnymi metodami doprowadza się uczestnika do stanu, w którym doświadcza OBE i BSL W metodach prym wiedzie nagranie, o różnych częstotliwościach dla każdego ucha oddzielnie. Sednem jest dostarczanie do obu uszów dźwięków o różnych częstotliwościach, gdzie różnice w nich powodują synchronizację obu półkul.
Naukowcy niejako przecierają szlaki, jednak dla nas jest to informacja mówiąca o tym iż nie będąc uczestnikiem międzynarodowych szkoleń w zakresie OBE i BSL zaczynamy doświadczać pewnych zjawisk niejako naturalnie, w sposób sprzężony z naszym własnym wewnętrznym rozwojem.

P.s. Z tym dźwiękiem w lewym uchu da się żyć , zwłaszcza, że dołącza się ciut inny dźwięk w uchu prawym...
Przed nami naturalny ewolucyjnie proces odblokowywania możliwości.

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 21:04:24 wysłane przez banita » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 23, 2010, 22:29:35 »

P.s. Z tym dźwiękiem w lewym uchu da się żyć , zwłaszcza, że dołącza się ciut inny dźwięk w uchu prawym...
Przed nami naturalny ewolucyjnie proces odblokowywania możliwości.


Dzwięk w lewym uchu mam cały czas. No...prawie cały czas i czasem faktycznie trochę w prawym.
Ale lubie ten dzwięk (taki bardzo wysoki ton) i w niczym mi on absolutnie nie przeszkadza.
Ale Rafaela ma raczej  inny problem ?
Ps.Przy okazji zapytam : za co dostałaś -1 pf ..?
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 22:30:25 wysłane przez Silver » Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 23, 2010, 22:43:00 »

Zapytaj Darka, Chanell lub Janeth- ja nie pamiętam- nie przywiązuję wagi do klasyfikacji i punktowania...Uśmiech)



Nie mam pojęcia za co dostałaś minusa,ale spytam Darka.
chanell




« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 21:40:03 wysłane przez chanell » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Listopad 27, 2010, 21:56:00 »

Zapytaj Darka, Chanell lub Janeth- ja nie pamiętam- nie przywiązuję wagi do klasyfikacji i punktowania...Uśmiech)



Nie mam pojęcia za co dostałaś minusa,ale spytam Darka.
chanell


Zerknijcie tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg65583#msg65583

I kończymy ofa.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Linda
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 28, 2010, 11:52:43 »

 Uśmiech

W grudniowym NŚ jest artykuł o szumie w uszach..pt."Gdy szumi w głowie"..

Około 80 % osób leczących się w klinikach zostaje uwolnionych od tej dolegliwości przez zastosowanie metody habituacji.Sprawia ona ,ze czasem przestajemy słyszeć dzwięki ,które sie powtarzają.....To początek tego artykułu...


Podobno na tę dolegliwość cierpi co piąty Polak....i uporczywe szumy w głowie zdarzają się też ludziom  niesłyszącym.... ....

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopad 28, 2010, 14:07:15 »

Cytat: Linda
Podobno na tę dolegliwość cierpi co piąty Polak....i uporczywe szumy w głowie zdarzają się też ludziom  niesłyszącym.... ....

Tak, są one do wyleczenia, myślę jednak, że trzeba zdecydowanie podkreślić fakt, iż mowa tu już o dwóch rodzajach "szumów". Tych na tle "chorobowym", które należy leczyć i tych ..., hm, nie wiem jak ich źródło określić - innego pochodzenia, których nie ma po co usuwać bo nie stanowią problemu, rzekłbym że o czymś świadczą. O czym? Jeszcze nie wiem, choć świta mi coś odważnego w głowie.  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Grudzień 03, 2010, 16:12:09 »

Neurofonia

Tematyka neurofonii jest obecnie mało znana, choć zjawisko to udokumentowano a sam proces opatentowano już w roku 1968. Neurofonia pozwala na wykorzystanie zupełnie innego kanału w procesie dostarczania informacji do ludzkiego mózgu. Znane nam zjawisko słuchu polega na stymulacji ucha środkowego poprzez wibracje. Kiedy głos dociera do ucha środkowego wibracje zamieniane są na impulsy nerwowe przy wykorzystaniu tzw. narządu Cortiego. Impulsy te docierają następnie do ośrodka nerwowego w naszym mózgu, który odpowiada za słuch. Tak w skrócie wygląda proces „odbierania fal dźwiękowych”. Neurofonia pomija ten kanał całkowicie.

W 1958 roku, Dr. Flanagan – ówcześnie w wieku 14 lat, wynalazł transmiter radiowy, który wykorzystywał ludzki mózg jako odbiornik. Urządzenie transmitowało sygnały akustyczne prosto do mózgu – przesyłając fale radiowe z pominięciem normalnej drogi tj. ucha środkowego. Kiedy Dr. Flanagan chciał opatentować swoje urządzenie odmówiono mu, uznając wynalazek za przeczący znanej nauce. Mimo to, Dr. Flanagan walczył o swoje prawo do patentu i udało mu się to kilkanaście lat później. W drodze do patentu, magazyn LIFE opublikował obszerny artykuł na temat Neurofonu (tak nazwano urządzenie) nazywając wtedy Flanagan’a jednym z dziesięciu największych naukowców Stanów Zjednoczonych. W ostatecznym kroku desperacji Flanagan zademonstrował publicznie działanie swojego urządzenia. Głuchy mężczyzna po raz pierwszy od 15 lat usłyszał muzykę, co doprowadziło go do łez – patent w końcu został przyznany. Patent Neurofonu nosi numer 3,393,279 i pochodzi z dnia 16 lica 1968 roku. [Szczegółowe informacje o wynalazku można znaleźć na stronie: http://www.netti.fi/~makako/mind/neurop.htm]

http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Grudzień 07, 2010, 09:53:32 »

Czyli można by z tego wnioskować, że dość duża rzesza tych, którzy słyszą te szumy, dźwięki - żeby nie powiedzieć, że wszyscy (pomijając osoby u których są one wynikiem jakichś dolegliwości fizycznych) są pod wpływem urządzenia, urządzeń, które jacyś tajemniczy jegomoście sobie przywłaszczyli, unowocześnili i teraz nas "kodują". Mrugnięcie Duży uśmiech
No i idąc tym tropem to wszelkie chanelingi są również przez takich osobników nakręcane.  Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Grudzień 07, 2010, 10:08:57 »

Czyli można by z tego wnioskować, że dość duża rzesza tych, którzy słyszą te szumy, dźwięki - żeby nie powiedzieć, że wszyscy (pomijając osoby u których są one wynikiem jakichś dolegliwości fizycznych) są pod wpływem urządzenia, urządzeń, które jacyś tajemniczy jegomoście sobie przywłaszczyli, unowocześnili i teraz nas "kodują". Mrugnięcie Duży uśmiech
No i idąc tym tropem to wszelkie chanelingi są również przez takich osobników nakręcane.  Mrugnięcie Uśmiech

wszystko możliwe, choć może to być również podwójny blef ze strony NWO, aby zdeprecjonować to być może naturalne zjawisko związane z obecnymi zmianami,-
tym niemniej starałem sobie przypomnieć kiedy się to u mnie się zaczęło i wychodzi mi że gdzieś w okolicach 2000r.(dokładnie nie pamiętam), tak więc sam nie wiem, ale jedno jest pewne,-
trzeba pozostać czujnym- cokolwiek miałoby nadejść..

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Grudzień 07, 2010, 10:13:31 »

Podziwiam Twą pamięć, ja za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć od kiedy to mam. Wcześniej zwracało się tylko uwagę na coś podobnego mniej więcej w ten sposób:  "zgadnij w którym uchu mi dzwoni?"  Duży uśmiech
Szum trwa już kilka ładnych latach i jest coraz bardziej zauważalny, jednak mimo wzrostu natężenia nijak nie przeszkadza. Uśmiech
A ci od NWO niech sobie mącą do woli. Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudzień 07, 2010, 10:18:15 »

ja się już tak do tego przyzwycziłem, że też mi w ogóle nie przeszkadza- co więcej teraz mógłbym nawet mieszkać przy linii kolejowej Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Grudzień 07, 2010, 10:21:27 »

Prawdą jest, ze można przyzwyczaić się do wszystkiego niemal, ja kiedyś, za młodu, na praktykach przyzwyczaiłem się do zasypiania przy hałasującym młocie pneumatycznym. Duży uśmiech Mrugnięcie
Zaś te szumy są jakoś inne, nie trzeba się do nich przyzwyczajać, przynajmniej w moim przypadku.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie naszemaluchy schoolmonster radiomms forumhumorystyczne