Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 22:06:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ksiega Daniela - proroctwa apokalipsy  (Przeczytany 13245 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 04, 2010, 23:07:37 »

Kiara zapodała:

Cytat: Kiara
Sily jasnosci i ciemnosci ratyfikowaly pewien uklad w ktorym ustanowiono; Iz zaistnieje taki Swiat  z takim paradygmatem wiedzy jak "przeforsuje"  to ktoras ze stron.

Czy nasz IPN posiada ten dokument ratyfikacyjny? Gdzie i kto podpisał ten układ ze strony Sił Jasności i Sił Ciemności? Proszę o nazwiska. Gdzie to można obejrzeć, żeby samemu przeczytać tekst owego porozumienia? Czy ma klauzulę "tajności"? Jakby co, to ja jestem dopuszczony do dokumentów o tej klauzuli. Piszę jak najbardziej poważnie!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 12:08:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 04, 2010, 23:37:30 »

Kiara zapodała:

Sily jasnosci i ciemnosci ratyfikowaly pewien uklad w ktorym ustanowiono; Iz zaistnieje taki Swiat  z takim paradygmatem wiedzy jak "przeforsuje"  to ktoras ze stron.

Czy nasz IPN posiada ten dokument ratyfikacyjny? Gdzie i kto podpisał ten układ ze strony Sił Jasności i Sił Ciemności? Proszę o nazwiska. Gdzie to można obejrzeć, żeby samemu przeczytać tekst owego porozumienia? Czy ma klauzulę "tajności"? Jakby co, to ja jestem dopuszczony do dokumentów o tej klauzuli. Piszę jak najbardziej poważnie!



Ale zwroc sie moze do IPN i zapytaj ich o to ja nie jestem przedstawicielem tej instytucji.

Posiadana wiedza sie podzielilam , to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 02:36:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 05, 2010, 12:20:25 »

Dziękuję kiaro za wyczerpujące wyjaśnienia. Po resztę zgłoszę się do IPN, a może lepiej do ONZ, bo to przecież sprawa na skalę światową.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 05, 2010, 13:08:46 »

Dziękuję kiaro za wyczerpujące wyjaśnienia. Po resztę zgłoszę się do IPN, a może lepiej do ONZ, bo to przecież sprawa na skalę światową.

Wlasciwy czas odkryje przed nami nie jedno , warto byc cierpliwym.

Nie powinienes sie dziwic mojemu dystansowi do otwierania wielu tematow , ktorych wiedza ma tylko zaspokoic wscibstwo i ciekawosc ludzkie i dac mozliwosc ironicznych kometarzy.

A byc moze wlasne poszukiwania i dokrywaniazapewnia Ci dostep do informacji ktorej bedziesz potrafil zaufac.

Kto szuka ten znajduje.
Powodzenia.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 13:10:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft stadniniakonna szkolamagii playlifegames rezerwat-mustangow