Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 09:20:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Świąteczne i noworoczne życzenia  (Przeczytany 26906 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Grudzień 24, 2011, 16:42:30 »

Ciemno się zrobiło, "pierwsza gwiazdka" wzeszła więc ... smacznego wszystkim.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Grudzień 31, 2011, 09:24:03 »

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Linda
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudzień 31, 2011, 10:25:26 »

 Uśmiech

Szczęśliwego Nowego Roku ....Zdrowia ,Szczęścia ,Radości....bo tylko to się liczy...no moze jeszcze szampańskiej zabawy... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Spóznione życzenia świąteczne......choć warto zgodzić się z tym,że.....

"Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,
które jak żelazna obręcz uciskają ludzi
w ich samotności,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom",
tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego,
moralnego i duchowego ubóstwa,
jest Boże Narodzenie.


Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg
pokochał innych przez ciebie,

Zawsze wtedy,
jest Boże Narodzenie."

Matka Teresa z Kalkuty
 Uśmiech

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 31, 2011, 11:06:41 »

Nareszcie 2012 tuż, tuż....

Oby był cudowny szczęśliwy i radosny, wspanialszy niż odchodzący , któremu mówię baj , baj ..... milutki zamknij już za sobą drzwi bowiem pora na NOWE!

 Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech Język Język Zły Zły   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


Życzenia noworoczne na wesoło.wmv

http://www.youtube.com/watch?v=vah7FZAql0I&feature=related

Wszystkim świętującym samych przepięknych cudów w 2012!!!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 11:09:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudzień 31, 2011, 11:33:50 »

 Uśmiech

 Chichot Chichot
Cytat: Kiara
Oby był cudowny szczęśliwy i radosny, wspanialszy niż odchodzący , któremu mówię baj , baj ..... milutki zamknij już za sobą drzwi bowiem pora na NOWE

Oj Kiara  Uśmiech  Gratuluję Ci tych pozytywnych  emocji związanych  z z nadchodzącym Nowym Rokiem...Może trzeba zmienić słowa"Oby był cudowny szczęśliwy i radosny"na " Jest cudowny ,szczęśliwy i radosny"....podobno życzenia spełniają się gdy wypowiadamy je w czasie dokonanym .Sama składam po staremu ...no bo to takie nielogiczne składać inaczej .Wywołałaś to skojarzenie akurat teraz....Może warto to stosować.....Moze teraz warto zadbać o każdy szczegół w obliczu takich niekorzystnych proroctw na ten 2012 rok...Ja tam w nic złego nie wierzę.Mam identyczne oczekiwania jak Ty... Uśmiech



Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudzień 31, 2011, 12:00:00 »

Skoro już we dwie wierzymy iż 2012 będzie cudowny i wspaniały jak tylko  przekroczy próg naszego życia! TO TAK BĘDZIE I JUŻ!!!!!!
 Czego życzę Wszystkim tak życzącym sobie!
Będzie on naprawdę rokiem niespodzianek i zbiorów wszystkiego co ludzie zasiali w swoich życiach myślami słowami ( zarówno pisanymi jak i wypowiadanymi) oraz wszystkimi czynami. Zwyczajnie co zasiałeś to zbierzesz , słońce bowiem świeciło identycznie  i dla wzrostu kwiatów oraz chwastów.
Każdy zbierze swoje , zatem mogą być niespodzianki oraz rozczarowania ale będzie też mnóstwo radości.Nie będzie żadnych globalnych kataklizmów i wojen , trudności na miarę i możliwości pokonania ich przez Ludzi.
Ogólnie będzie to całkiem dobry rok pomimo tych piskliwych wieszczeń ciemno widzów.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #56 : Grudzień 31, 2011, 13:10:08 »

Wczoraj obejrzałem sobie świetne kompendium na temat 2012 roku (niestety po angielsku)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yYhveJjg8Uw#!

Istotą przesłania tego filmu jest to, że w szybko zmieniającym się nie do poznania świecie - chociaż pozornie nie wygląda na to, żeby coś się zmieniało - najważniejsza jest nasza intencjonalna postawa miłości wobec świata i ludzi.
Gregg Bradden opowiedział w tym filmie przepiękną historię o formacji gęsi odlatujących do ciepłych krajów.
Gęsi prowadzą na zmianę cały "klucz".
Kiedy jedna z gęsi w "kluczu" , na skutek osłabienia , odpada od klucza zmuszona lądować to ZAWSZE za nią udają się co najmniej dwie inne sztuki by jej asystować. Potem, kiedy nabierze ona sił. lub wyzdrowieje po chorobie razem tworzą mini formację i udają się w dalszą podróż.
W tym Nowym Roku nikt nie powinien być sam. Każdy zasługuje na wsparcie . Razem raźniej wejść do nowego świata. 

Życzę każdemu, aby miał wsparcie i doborową asystę Uśmiech

Oraz tradycjnie - szampańskiej  zabawy i spełnienia marzeń na przyszły rok Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Grudzień 31, 2011, 13:22:49 »

najważniejsza jest nasza intencjonalna postawa miłości wobec świata i ludzi.

..oby nasze wspólne intencje- wszystkich z nas na całym świecie(i nie tylko tym) rozpaliły "płomień" przemiany na nową drogę w naszej wspólnej podróży Uśmiech Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #58 : Grudzień 31, 2011, 13:31:52 »

Qrcze, ale miałam sen na koniec roku!!! 

Znajdowałam się w jakiejś ogromnej komnacie na starym zamczysku. Z koleżanką
stałyśmy przy dwu oknach. Obserwowałam jak po niebie przewala się coś ciemnego, prawie materialnego.
Powiało grozą. Nagle z tej ciemnej materii wyleciał smok. Tzn. miał ciało smoka, pokryty był łuskami,
ale wiadomo było, że to nie zwierzę, lecz istota humanoidalna, potężna i groźna.
Wleciał przez okno przy którym stała koleżanka, coś powiedział (niestety nie mogę tego sobie przypomnieć),
potem ku memu przerażeniu zbliżył się do mnie. Też coś powiedział i też nie pamiętam co.
Następnie wyleciał przez drugie okno i odlatując krzyknął (to już pamiętam), że przyśle po nas statek.

Smok był płci żeńskiej, taką otrzymałyśmy informację, bo z wyglądu trudno było rozpoznać.

I co teraz? Mam czekać na porwanie przez smoka?   Szok


Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2012 roku! Samych jasnych i pięknych chwil.
A smoki niech pojawiają się tylko w snach. Dla urozmaicenia.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 03:05:36 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Grudzień 31, 2011, 14:02:10 »

Strachy na lachy......  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Czas przeszły i nie odwracalny!

Teraz jest przed nami tylko PIĘKNE I DOBRE , RADOSNE I SZCZĘŚLIWE !!!!

Kiara Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

ps. Sen miałaś bardzo ciekawy opisuje Twoje lęki , które są w Twoim wnętrzu przed twoją mocą kobiecą ( Kundalini -smocza , żeńska energia) , boisz się uruchomienia jej w sobie , potrzebujesz wsparcia. Energia się aktywuje ale jeszcze nie Jej czas w Tobie, jednak zapowiada iż mimo wszystko powróci , da Ci kolejną szansę.
Okna , portale Duszy , oczy , zamek nowe doskonale ciało fizyczne dom dla wcielonej Energii, stary zamek , powrót do tego co już dawno posiadasz ale brak pamięci o tym ogranicza korzystanie z niego. Ciemne z oddali budzi strach , poznane blisko daje wiedzę a tym samym moc , jednak żeby z niej korzystać trzeba pozbyć się leku kontaktu z tym nieznanym.

Ania ( myślę że T. serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej i dzielnej Aneczki!) symbol osoby , która jest jakby filtrem  poznania tego czego  Ty się  jeszcze boisz , ona już poznała.
To tak  z grubsza.... 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 14:14:30 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #60 : Grudzień 31, 2011, 14:56:29 »

Kiaro, dzięki za tłumaczenie.  Chichot To, co opisałam, to końcowa, główna część snu.
Wcześniej były jeszcze inne sceny, jednak pominęłam je ze względów osobistych.
Ale jeden szczegół mogę opisać.
Z nóg zdrapywałam paznokciami, jakbym zdzierała jakąś warstwę skóry. Od stóp do kolan i powyżej.
Jedną nogę (lewą) „oczyściłam” całkowicie, na drugiej pozostały już tylko resztki do zdrapania.
Nowa skóra była bardzo miękka w dotyku i piękna. Czyżbym zrzucała smocze łuski?  Duży uśmiech Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 02:50:27 wysłane przez ptak » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #61 : Grudzień 31, 2011, 15:15:25 »

Już niebawem pora mi wyryszać na sylwestrowe harce, więc zawczasu życzę wszystkim Forumowiczom równie szampańskiej zabawy i wesołości na ten wieczór. A na cały nadchodzący nowy rok - tylko szczęśliwych chwil i magicznych nastrojów oraz niezawodnego zdrówka.

A na dokładkę - jakby kto tego potrzebował - absolutnie niezniszczalnych schronów przeciwnibirowych i niezatapialnych łodzi ratunkowych, gdyby zrobiło się bardzo mokro.  Duży uśmiech A do tego jeszcze twardej ziemi pod nogami i lekkich, optymistycznych myśli  Mrugnięcie

Do zobaczenia w 2012!  Chichot
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Grudzień 31, 2011, 16:13:38 »

Wszystkim forumowiczom, bez wyjątku, do siego roku.
I szampańskiej zabawy. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Grudzień 31, 2011, 19:03:36 »

W Nowym Roku 2012 życzę wszystkim dużo zdrowia,siły i pasji
do realizacji najśmielszych marzeń, aby każdy dzień był magiczny i wyjątkowy i aby tylko radosne chwile gościły w waszym życiu. Buziak Buziak Buziak Buziak Buziak Buziak Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Grudzień 31, 2011, 20:53:32 »

Wszystkiego Najlepszego wszystkim forumowiczom jeszcze w starym roku oraz w miarę trzeźwego przeskoku do Nowego 2012 Roku, a w nim organizmu silnego, mózgu chłonnego i serca otwartego. Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 01, 2012, 00:36:50 »

Dla Wszystkich Forumowiczow - Nich ten  2012 rok , ktory rozpoczal to co Najpiekniejsze w sercach oraz Zyciu kazdego czlowieka ( kazdej Energi) Bedzie osiagalnym dla kazdego z Nas.Milosci - ale tylko tej Prawdziwej prosto z sedruszka plynacej bez zadnego udawania.Szczescia, Zdrowia, Szacunku oraz Wszelkiej Pomyslnosci.Pamietajmy.ze mamy Wszystko na wyciagniecie reki.Trzeba Tylko i az chciec.Pamietam jak Moja Babusia przed smiercia powtarzala - Medycyna 21 wieku bedzie WIARA.Niech , kazdy to sobie interpretuje jak tylko chce.Uwierzmy poprostu w siebie.Kazdy z Nas ma ogromne MOCE, ktore na dzien Dzisiejszy sa poprostu nie do konca wykorzystane przez Nas.Uwierzmy w SIEBIE - tylko i az.Nie potrzeba Nam  zadnych Prorokow na dany Dzien - Szczegolnie tych FALSZYWYCH.Umiemy , potrafimy Wszystko to co tylko chcemy.To jest ten czas Zebysmy Uwiezyli w SAMYCH siebie.Mamy ogromne moce - nie ma WYBRANYCH, czyli lepszych  czy tez  gorszych. To co juz bylo to jest Nadal Historia. My natomiast zyjemy TU i Teraz.Wszyscy jestesmy Najwazniejsi.To co robimy w danej chwili  - robimy to tak jak potrafimy Najlepiej, na dzien dzisiejszy.Jutro juz bedzie inaczej.Nie obwiniajmy sie o nic - jestesmy Energiami, ktore wlasnie  ucza sie zycia w Nowych Realiach tego Nowego Swiata.Dlatego  mam ogromna potrzebe zeby Wszystkim przekazac Zyczenia Milosci , Szczescia, Wszelkiej Pomyslnosci, Szacunku, Zrozumienia oraz Wszystkiego Naj Zawsze i Wszedzie.Uwierzmy w Siebie to Naprade bardzo Dziala - Kochajmy Ludzi tak Szybko Odchodza.Raz jeszcze Wszystkiego Naj - Ela
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Styczeń 06, 2012, 21:12:14 »

Szczęśliwego Nowego 2012-stego Roku!  Zły

<a href="http://www.youtube.com/v/E3UIVaLzmsA" target="_blank">http://www.youtube.com/v/E3UIVaLzmsA</a>

Turututu  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 21:12:56 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin k-l naprawiacze st-fu brygadaszarika