Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:54:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uzdrowiciele i "uzdrowiciele"  (Przeczytany 22482 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopad 06, 2010, 22:30:05 »

ELo !!!

Miałem (i mam je nadal) szczęście trafić na tego prawdziwego uzdrowiciela, bez cudzysłowów, człowieka, który powtarza po każdym zabiegu słowa w stylu: "idź do lekarza i sprawdź co zrobiłem, jeśli bierzesz leki, to je bierz dalej tak jak lekarz przepisał, itd." On nigdy nie proponuje odstawiania leczenia klasycznego, wręcz przeciwnie, mówi, że bioterapia jest uzupełnieniem.

A ile bierze kasy ? Jest off-owcem, "branża" nie chce go znać, "bo jest za tani i psuje rynek". I ten człowiek nie reklamuje się nigdzie, tylko i wyłącznie z polecenia i poczta pantoflowa.

To dzięki niemu zainteresowałem się rozwojem duchowym.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
gramakawa
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 06, 2010, 22:38:45 »

"Pragnienie osiągnięcia poziomu doskonałości, czy też maksymalnego zbliżenia się do niej, jest wrodzone. Decyzja o dążeniu do osiągnięcia doskonałości powstała w twoim przeszłym życiu. Cecha ta pojawia się podczas dojrzewania. Rozwijasz pragnienie, by poznać siebie i by mierzyć swoją moc. Może to nawet prowadzić do prób odnalezienia swojego punktu krytycznego. Podobnie jak niektórzy gracze siatkówki przyczepiają sobie do nóg ołowiane ciężarki podczas ćwiczeń – próbujesz przezwyciężyć samego siebie. I jest to właściwa droga!”

Z tymi słowami Franza Bardona trudno się nie zgodzić Uśmiech Pozdrawiam.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 06, 2010, 22:46:51 »

Duch jest ważniejszy od ciała, najpierw ratujmy subtelne ciała, a dopiero potem martwmy się o fizyczne następstwa braku harmonii.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 07, 2010, 08:07:11 »

również spotkałem na swojej drodze pewnego uzdrowiciela, nazwiska nie pamiętam, a było to w Goczałkowicach Zdrój- spotkanie, który co prawda nie pomógł mi fizycznie, ale miał jakiś Dar, ponieważ powiedział mi o bólu w klatce piersiowej który miewam, a o którym nigdy nikomu nie wspominałem.


Ostatnio w jakimś Superwzjerze, lub innym prog. tego typu było o grupie/sekcie naciągaczy podszywających się pod rzekomo koło przyjaciół Bruno Groeninga, którzy leczą wszystko,-
jeżeli oczywiście zakupisz u nich zjęcie Bruno za jedyne 300zł. i będziesz je trzymał przy łóżku.
Także trzeba być ostrożnym w tej materii, bo naciągaczy jest więcej niż ludzi z prawdziwym darem!
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 08:07:49 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 07, 2010, 20:40:53 »

barneyos napisaleś
Cytuj
A ile bierze kasy ? Jest off-owcem, "branża" nie chce go znać, "bo jest za tani i psuje rynek". I ten człowiek nie reklamuje się nigdzie, tylko i wyłącznie z polecenia i poczta pantoflowa.

Uważam, że każdy z nas może być swoim własnym , darmowym uzdrowicielem. Chodzi mi o Wyższą Jaźń. Słuchajmy jej uzdrawiających podszeptów Uśmiech To zupełnie popsuje "branżę" Mrugnięcie
Posłucha, kto ma uszy do słuchania ....
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopad 08, 2010, 08:41:40 »

He he trafiłeś w czuły punkt. Już zacząłem "uzdrowicielom" skutecznie psuć ten rynek i sam siebie naprawiam, ciało duszę i umysł.

I mam też apel do innych: "idźcie tą drogą, idźcie tą drogą".
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
oszu
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 04, 2011, 22:54:18 »

i to na dowód że nie wszyscy ale niestety SĄ

http://www.eioba.pl/a133787/mistrzowie_ycia
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Luty 05, 2011, 18:10:48 »

Witaj >oszu< na naszym forum.
Widzę, że chyba Ci dopiekli trochę niektórzy "uzdrawiacze"?
Osobiście stosuję metodę, do której nawołuje >barneyos<, w poście powyżej.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 05, 2011, 19:34:31 »

Cytuj
Trzeba zastanowić się nad systemem szkolenia, wymagań co do wykształcenia, czy wprowadzić licencje, czy otwierać szkoły i dawać dyplomy. Zastanowić się wypada nad systemem zdobywania kwalifikacji zawodowych, zasad odbywania praktyk i nad regulacją świadczeń medycznych, które musiałyby odbywać się przecież pod jakąś kontrolą.

Wiecej: http://www.eioba.pl/a133787/mistrzowie_ycia#ixzz1CzMFO9Zh


System może co najwyżej spacyfikować w ten powyższy sposób rynek uzdrawiaczy w związku z czym usługi te będą znacznie droższe, a efektów gwarantowanych przecież żadnych być nie musi. Nawet klasyczni lekarze nie dają gwarancji na swoje medyczne, wyuczone w szkołach metody leczenia. Wystarczy, że oszust da Ci do podpisania warunki w których zgadzasz się na ryzyko pogorszenia Twojego stanu zdrowia w związku z jego "leczeniem". Robią tak nawet szpitale. I nie możesz nic mu zrobić.
Jedyną weryfikacją tego typu leczenia są opinie ludzi, którym to pomogło. Ale i tak gwarancji nikt nie da.
Ja bylem od dziecka "oszukiwany" przez lekarzy alergologów różnymi metodami leczenia alergii. Oni sami nawet mówili wprost, że nie dla każdego te metody są skuteczne. Ale płacić trzeba było, leki drogie, a efektów zero. I nie ma komu się poskarżyć. Dopiero kiedy wziąłem odpowiedzialność za leczenie alergii w swoje ręce i zacząłem szukać na własną rękę skutecznej pomocy wtedy znalazłem ją dość szybko - w wysokich dawkach naturalnej witaminy C .

Dziś zadaję sobie pytanie , czy świat lekarski, taki przecież "ą,ę", wszystko-lepiej-wiedzący nie ma jednak wiedzy o jej skuteczności, czy to może celowe pominięcie takiej wiedzy - mające znamiona oszustwa na skalę globalną ?
I tak sobie myślę, że gdyby nie było chorych, nie byłoby lekarzy. Zdrowy człowiek nie potrzebuje uzdrawiacza. To daje do myślenia....
Zapisane
oszu
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 05, 2011, 23:35:11 »

ja mogę tylko link dodać do tej dyskusji, bo za duzo żeby opisywaćhttp://www.eioba.pl/a133787/mistrzowie_ycia
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 world-anime managerzuzlowy truegaming madex