Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:18:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Enki - Gad z Oriona  (Przeczytany 30348 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 22, 2011, 08:33:42 »


Zgadzam sie z sensem Księgi Henocha, który ostrzegał przed płodzeniem dzieci z ziemiankami. (Jak to było 'będą ginąc od miecza?'). Zabijamy się przecież do dziś.
.................

 Niestety z obserwacji samych siebie, widzę ze ludzie nie są gotowi na takowe narzędzia  Smutny .



Gdy doszło do nieplanowanego "spłodzenia" rasy białej człowieka, o którym rozpisałem się tu:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2367.0

Od razu zauważono, jej tendencje do wzajemnej agresji i  totalnego niszczenia przyrody na Ziemi.

Większość "bogów" chciała nas zlikwidować i zamienić na lepszy model.
To nie byłaby zła decyzja.

Podjęto jednak inną.
Doszło do eksperymentu ludzkiego. Szybkiej szkoły dla dusz.

Specjalnie skłócono ludzi, aby zabijali się mocniej.
Pozostawiono w izolacji (kwarantanna ziemska), aby w wielokrotnych wcieleniach doszło do szybkiego rozwoju  ludzkich-dusz (iskier świadomości)

Dano nam czas (wiele wcieleń), abyśmy poprzez to Mega Zło w końcu zrozumieli, że Ono nie popłaca.
....widzę ze ludzie nie są gotowi na takowe narzędzia (miecze)

To prawda , nadal wielu jest na to za głupich.

Ale Ziemia to szkoła dusz.

Nadchodzi koniec roku szkolnego (sąd ostateczny)

Czeka nas rozdanie świadectw.

Ci co nie nauczyli się, że miecza należy używać z umiarem - odejdą do innych szkół bardziej dostosowanych  do Ich poziomu (inne planety, podobno wodne, bez lądu bo takich jest najwięcej, a Ziemia należy do elity planet).



« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 08:39:57 wysłane przez JACK » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 23, 2011, 16:26:18 »

Dzieki za linka, w wolnym czasie postaram się z tym zapoznac.
Mam tylko nieodparte wrażenie że zmiany które mamy już za sobą, są nieodwracalne tzn pewne 'wrota' pozamykały sie  Niezdecydowany. O ile jeszcze jakiś czas temu można było coś zmienic, tym razem przeczucie to jest jak odcięcie... byc może od nieznanych mi wpływów. Akurat w zeszłym tygodniu, natrafiłam na figure z Kaduceuszem w moim mieście (na zdjeciu akurat figura damska usytuowana na poczcie). Wcześniej atrybut ten był powiązany z Hermesem-Mercury (posłaniec Bogów Rzym-Grecja). Oraz jeśli dalej posznupac, oprócz schematu kanałów kręgosłupa Ida-Suszumna-Pigala (z uskszydloną szyszynką), ostatecznie dwa splecione nitki dna.

 

Więc jeśli dwa łańcuchy dna były splecione, tym razem drogi te rozeszły sie. I nie chodzi mi nawet o Enkiego, lecz o samych ludzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 16:28:08 wysłane przez Enigma » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 24, 2011, 00:04:56 »

Więc jeśli dwa łańcuchy dna były splecione, tym razem drogi te rozeszły się. I nie chodzi mi nawet o Enkiego, lecz o samych ludzi.

To prawda z tym rozdzieleniem ludzi. To już postanowione.
 Nie będziemy mogli wszyscy razem egzystować na jednej planecie.
To niemożliwe na dłuższą metę, bo nie wszyscy rozwijamy się tak samo i musi dość do podziału.
Gdyby do rozdzielenia nie doszło, to przeszkadzalibyśmy sobie mocno w rozwoju.

Jak w liceum. Niektórzy idą na mat-fiz , a inni na profil humanistyczny.
Trzymanie dalej wszystkich razem byłoby błędem ze strony Duchowych Hierarchii  sterujących rozwojem ludzkości.





Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime magicalespackluporum madex halotupsy kursor