Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:11:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 127973 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #125 : Sierpień 19, 2011, 12:37:10 »

Cytuj
Kryształ służy do zapisywania w nim , deponowania w nim energii!
Ale.... nigdy nie ma i nie miał większej energii niż energia tworzona bezpośrednio przez(...)
..nie tyle "serca", co Ludzi, jako całość, poniewaz kryształ nie ogranicza sensytywnosci jedynie do czakry serca.
Natura kryształu pozwala pamietac energię człowieka, który miał z nim kontakt- z wiecej niż jednego poziomu.
Tę indywidualna też.

Ciekawe zjawisko obserwowalem na materiale kryształowych czaszek. (lub ich kopii).. otóz poziom energii była tam "zaniżany"
poprzez ich kontakt z  ludzmi naiwnymi, o niskim poziomie energii własnej.
W praktyce człowiek o wysokim poziomie energii odczuwał utratę energii łaczac się z czaszkami (w istocie łączył się ze stadkiem pobożnożyczeniowców roszczenio-cudowych),
i poprzez transfer via kryształ ..tworzyła się energia usrednienia
..efekt 'podłaczania' bytów o wąskim zakresie zdolności transformacji energii.
To skutki krótkoterminowe, chwilowe.


Cytuj
Ludzie pod W.P. będą "przeciętnym " ludźmi ( w sensie potencjału energetycznego) , w zdarzeniach zbiorowych zawsze poziom energii obniżany jest do mocy najniższej wibracji, a nie podnoszony do najwyższej. Nie można więc korzystać z energii kogoś z wysoką wibracjom osobistą.
To o co chodzi?

Jest także innego rodzaju zjawisko (długoterminowe)..
Energia indywidualna równiez może zostac zdeponowana - choc  masowa energia o mniejszej częstotliwosci nie może wejsć w rezonans z tymi potencjałami. Więc nie może z natury rzeczy stac się jej odbiorca bezposrednim.
to zapis jakby równoległy - choc zaszyty w tym samym obiekcie (co jest wyjaśnieniem zjawiska pozornej utraty energii w dolnych rejestrach .. głównie ciała fizycznego {łączenie z obiektem- nie z zawartością ..głównie materialiści} także eterycznego.. oraz w mniejszym stopniu astralnego{emocjonaliści Mrugnięcie})

Moim zdaniem osoby rozwinięte na tych poziomach zostaną krótkotrwale przeeksploatowane a statystyczni z metra cięci pasazerowie zamieszkujący ziemie tam własnie wykazą największe utraty, które automatycznie uzupełnią ta drogą (o ile dotyczy ich program aktualizacji, którego "warunki brzegowe" określiły sie już dawno na subtelniejszych ciałach).


Cytuj
Żadna z biorących udział głównych postaci nie posiada odpowiedniego potencjału energetycznego  , i przygotowanego ciała fizycznego do przepływu tak wysokiej wibracji.
A gdzie mozna poznać listę tych postaci?


Piramidka nie jest złozeniem dwuch czworoscianów.
Jest forma zbudoana na syntezie dwóch piecioscianów (jak piramidy). 5
Finalnie jest to 18 scian - jak widzę.




Cytuj
Ochronę doskonałą tworzą ludzkie serca połączone energetycznie ( strumieniem energetycznym z z kryształem jądra ziemi i sercem Zaświatów - Gwiazdą Matkom.
Nie jest to doskonała ochrona. Z pewnoscią jest to okreslony system pomp..
Co miałby pompować.. skad.. i dokad.. 
Mrugnięcie

Cytuj
Zastanawiało mnie dlaczego ten kryształ składa się z dwóch części , skoro oryginalnie powinien być całością?
Ja widze całość - jedną część.
Jesli oko wyodrębnia i porzadkuje w/g znanych sobie form.. to własciwość tegoż oka posiadacza.
Cytuj
jest to umyślne rozdzielenie w celu nie połączenia się tych dwóch energii , dzięki temu połączeniu uzyskujące olbrzymią moc.
Nie daję wiary w opcję "izolatora".. bo to bezsensu.

Ten Kryształ budzi we mnie pozytywne odczucia.
Forma jest dosrodkowa i scalajaca.. tj. utrzymujaca przeciwstawne siły w balansujacej równowadze.
Jest niematematyczna i  nacechowana ręczna niedokładnoscią.

Natomisat cała operacja rodzi u mnie raczej ambiwalentne odczucia... inie ma wpływu na szeroki zakres zjawisk planetarnych,
choć ma wpływ na losy okreslonych osób.

..Czyli nie zmodyfikuje tego - co się stanie.
Zmodyfikuje to, jak się stanie w poszczególnych przestrzeniach lokalnych.











« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 13:03:20 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #126 : Sierpień 19, 2011, 14:03:38 »

Energia czakry serca ma największy potencjał mocy i to ona tworzy zapis.
Cała bryła jest po środku przecięta i składa się z dwóch części ( bynajmniej tak jest widoczne na zdjęciu) , dwie części scalone podstawami.

Każdy ma swoja wiedzę i ocenę robi wedle niej i niech tak pozostanie.
Zabawa ta nie odegra żadnej roli , tak naprawdę ale będzie usiłowała się podłączyć pod inne zjawisko  w tym samym czasie i przypisać sobie splendory.

Wszystko można zapisać rożnymi zapisami w tym samym miejscu i odczytać różnymi czytnikami.
Nie można tylko zgromadzić potencjału energetycznego wysokiego ( powiedzmy jednej osoby) gdy bierze udział kilka i średnia jest  dużo niższa obniżana do najniższego uczestnika.Bowiem w trakcie takich zbiorówek splatają się ze sobą pola energetyczne wszystkich biorących w nich  osób ze sobą , tworząc średnią do najniższego wibracyjnie.

Lista głównych aktorów jest w poprzednich sesjach.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 20:48:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #127 : Sierpień 26, 2011, 13:53:47 »

Dostępna jest już sesja 16 z A.D., która odbyła się 12 sie br. w Wa-wie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Symeon
Gość
« Odpowiedz #128 : Sierpień 26, 2011, 22:11:37 »

Witam po dłuższej, prawie dwuletniej nieobecności.

Myślałem, że projekt już upadł, ale widzę, że nadal się łudzicie i wierzycie fałszywym prorokom. Moim zdaniem nawet jeśli faktycznie są to przesłania od jakiejś istoty duchowej, to nie jest to dobra istota. Jest dużo tzw. objawień, ale tylko nieliczne okazują się przesłaniami z nieba. W Biblii są fragmenty ostrzegające przed fałszywymi przekazami, np.
"Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!"
(Gal 1,6-8)
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #129 : Sierpień 26, 2011, 22:29:57 »

@Symeon
Cytuj
Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!"
Ciekawe, że Kościół popiera takie herezje. Na prawdę przeklinacie to co Wam nie pasuje ? Co na to Jezus ? Mrugnięcie
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #130 : Sierpień 28, 2011, 01:01:13 »

@Symeon
Cytuj
Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!"
Ciekawe, że Kościół popiera takie herezje. Na prawdę przeklinacie to co Wam nie pasuje ? Co na to Jezus ? Mrugnięcie

Tu chodzi o demaskowanie fałszywych objawień. Podobno jest wiele objawień, w których zły dych próbuje kogoś oszukać i udaje np. Matkę Boską, Jezusa lub jakiegoś świętego, bardzo ładnie mówi, wszystko ładnie pięknie, wydawałoby się, że wszystko zgadza się z Biblią, a jednak gdzieś między wierszami ten zły duch próbuje przemycić zło. Wtedy zaczyna się np. namawianie do nieposłuszeństwa wobec biskupów, bo to niby oni są źli a osoba widząca (otrzymująca przekazy) postępuje dobrze sprzeciwiając się im. Podobno św. Ignacy Loyola, założyciel zakonu Jezuitów, mówił, że tylko 1 na 10 objawień pochodzi z nieba (oczywiście nie należy traktować tego dosłownie, chodzi o pokazanie jak duża część nie pochodzi z nieba). Dlatego Kościół bardzo ostrożnie podchodzi do wszelkich objawień i dopiero gdy ponad wszelką wątpliwość można orzec, że to rzeczywiście przesłanie z nieba, to uznaje się to oficjalnie za zjawisko nadprzyrodzone - de supernaturalitate. Podobno zanegowano kiedyś rzekome objawienia w Garabandal, teraz popularne jest Medjugorie i w tym przypadku od dłuższego czasu są wątpliwości czy naprawdę Matka Boska się tam objawia. Jest jeszcze ksiądz Natanek, który został suspendowany m.in. za nieposłuszeństwo wobec przełożonych, co ciekawe ów duchowny powoływał się na niejaką Mieczysławę Kordas, której rzekomo objawia się Jezus, który podobno nawet pochwalił księdza Natanka, skrytykował zaś kardynała Dziwisza, ale est jeszcze ciekawiej, bo podobno sam ksiądz Natanek otrzymał przekaz od Jezusa, że postępuje dobrze. Tak więc sami widzicie, ze trzeba uważać.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #131 : Sierpień 28, 2011, 09:17:30 »

Czyli ks. Natanek uważa iż diabeł tkwi w hierarchii kościelnej ?
Jezus pojawia się Natankowi i nastawia go przeciw Dziwiszowi ? Dżisas co za megalomania w tym Kościele, że wykorzystują samego Jezusa do wewnętrznych rozgrywek. I to publicznie. Mamy igrzyska Uśmiech

 Tym sposobem to sam się ten Kościół wykończy, bo przyczyna leży w nim samym.
Kościół uważa siebie za nieomylny, bo natchniony, święty itd. co daje mu prawo do orzekania co jest cudem , objawieniem , a co nie. I w tym tkwi pułapka, w którą Kościół wszedł z własnej woli już dawno temu. Pułapka ta polega na niemożliwości zakwestionowania własnej nieomylności. Nawet, gdyby objawił się Jezus i zanegował tę nieomylność Kościół spaliłby go na stosie za herezję. Nie miałby innego wyjścia.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Sierpień 28, 2011, 09:22:31 »

wszystkie imperia upadały, a KK- to też takie swoiste imperium, i pewnie ma już rekord Guinessa w dł. instnienia,-
i już nikt go nie pobije..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #133 : Sierpień 28, 2011, 09:50:31 »

songo , religioznawcą nie jestem, ale wydaje mi się, że nie takie tuzy upadały.
A co do długości istnienia to hinduizm wciąż na czele peletonu ....
Cytuj
Uczeni historycy przyjmują, że hymny Rigwedy powstały w okresie od X–XIII wieku przed Chr., tzn. około trzy i pół tysiąca lat temu.
http://kazwid.w.interia.pl/
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Sierpień 28, 2011, 09:57:13 »

tu masz rację oczywiście east, z tym że chodzi o szczególny przypadek- właściwie bez porównania kiedyś i teraz,-
to przecież religia/wyznanie, państwo-Vatykan, i przeróżne organizacje działające pod jednym sztandarem.
Hinduizn czy nawet Buddyzm są starsze, nie mówiąc o zapomnianych cywilizacjach i ich wyznaniach, ale te formy wyznań nie są tak zinstytucjonalizowane jak KK.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 09:57:23 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #135 : Sierpień 28, 2011, 10:06:21 »

W buddyzmie tybetańskim wciąż rządzi Dalajlama i to pomimo tego, że się oficjalnie wycofał z tego, rząd i tak się go radzi w każdej sprawie.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : Sierpień 28, 2011, 10:11:47 »

W buddyzmie tybetańskim wciąż rządzi Dalajlama i to pomimo tego, że się oficjalnie wycofał z tego, rząd i tak się go radzi w każdej sprawie.

oczywiście jego haryzma, doświdczenie i bycie rozpoznawalnym wszędzie na świecie nie pozwala na całkowite wyłączenie się z życia jako duchowy przede wszystkim przywódca swojego narodu,-
narodu bez własnego państwa..
to podwójnie niełatwa rola/misja.

PS. przy okazji można się zastanawiać- co takiego jest w tybetańczykach/buddystach, że potężny wielki/żółty brat się nawet ich obawia i kiedy tylko może deprecjonuje..??
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 10:15:27 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #137 : Sierpień 28, 2011, 21:24:14 »

@songo
Cytuj
PS. przy okazji można się zastanawiać- co takiego jest w tybetańczykach/buddystach, że potężny wielki/żółty brat się nawet ich obawia i kiedy tylko może deprecjonuje..??

Moim zdaniem to wysoki poziom świadomości. Tego się boją.
Zapisane
majette
Gość
« Odpowiedz #138 : Wrzesień 22, 2011, 22:25:51 »

no na szczęście powoli mijają "ciepłe dni" i zero grzyba no chyba ,że w lesie ;-)
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : Wrzesień 23, 2011, 20:49:58 »

no na szczęście powoli mijają "ciepłe dni" i zero grzyba no chyba ,że w lesie ;-)


W lesie  tyż ni ma Język Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : Wrzesień 28, 2011, 08:09:10 »

jest nowa sesja 17
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=637&cmd=
np.
Cytuj
MICHAŁ:
 Michale… hmm... Być może, że już to pytanie zostało kiedyś zadane - w jakichś sesjach z poprzedniczką jeszcze - było wspomniane imię Jahwe. Chciałbym wiedzieć jaki jest twój związek Samuelu z Jahwe?

SAMUEL:
Jahwe… przeogromna, największa siła od której wszyscy i wszystko jest zależne. Wy nazywacie to Źródłem, Uniwersalną Miłością, Bogiem. Ja, Samuel, jestem Jemu podporządkowany. Słucham.

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ramer
Gość
« Odpowiedz #141 : Wrzesień 28, 2011, 10:37:43 »

Cytuj
ANDRZEJ:
Ja jeszcze mam jedno pytanie, potem poproszę Zuzannę o pytania. Mianowicie – mamy prawie połowę września. W sierpniu i we wrześniu miało coś się zdarzyć, co miało nam bardzo pomóc w organizacji właśnie tej Ceremonii. Z tego co wiem, nic takiego na skalę światową się nie zdarzyło?

SAMUEL:
Czas nie jest równy Andrzeju. Zgadza się, zbliża się połowa września, ale to jeszcze nie jest ostatni dzień września. Poczekajcie i porozmawiamy potem ponownie. Słucham.

Jeszcze tylko 2 dni i kolejna kompromitacja  Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #142 : Październik 06, 2011, 07:32:48 »

Kolejna sesja  nr 18.
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=639&cmd=
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2011, 07:37:18 wysłane przez JACK » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #143 : Październik 17, 2011, 20:14:01 »

Jest kolejna sesja nr 19.
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=651&cmd=

Zaciekawiła mnie w niej porada, sugestia by prosić o ochronę Archanioła Michała.


Temat ten zawsze ignorowałem, ale
niecały tydzień temu ( ze 3-4 dni przed tą sesją) mój kolega z pracy nie proszony o nic dał mi do poczytania  książkę o działalności tego wielkiego Ducha emanującego siłą i miłością bezwarunkową do ludzi.

W samych superlatywach pisze  o Nim  widzący nadzmysłowo Mistrz wiedzy tajemnej R.Steiner.

Demony z książki "Ostrzeżenie z zaświatów "  nienawidzą go, za to co robi dla ludzi.

Dochodzę do wniosku, że siłom  nieprzychylnym ludzkości,  nie mogła by przejść taka porada przez gardło,  co bardzo pozytywnie świadczy   za przekazem A. Dolińskiej.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 20:16:11 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #144 : Październik 17, 2011, 21:22:23 »

Różnie to bywa. Z relacji słyszałem jak demon - w celu pozyskania zaufania danej osoby - przedstawił się kobiecie jako jej zmarły ojciec (w piśmie automatycznym) i w toku "rozmowy" poprosił nawet... o zamówienie mszy za jego duszę (mógł sobie na to pozwolić ponieważ już nieco usidlił tę kobietę). Kobieta bardzo się ucieszyła i po chwili zaproponowała aby już teraz pomodlić się na różańcu... reakcja była natychmiastowa i bardzo wybuchowa - wyzwiska, wulgaryzmy, bluźnierstwa, nie mogła zapanować nad ręką...
Według mnie relatywnie często mamy do czynienia z dosyć niebezpieczną sytuacją - podpinania się pod wiarygodne osoby/duchy aby przemycić swoje treści i wprowadzić w sidła.

Demony podczas egzorcyzmów mówią o Michale pogardliwe "ten Michałek..."
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : Październik 17, 2011, 22:06:47 »

Jack
Cytuj
Zaciekawiła mnie w niej porada, sugestia by prosić o ochronę Archanioła Michała.

Nawet nie wiesz jak to działa Chichot Codziennie proszę Archanioła Michała o pomoc i ochronę ,z resztą inne Anioły też i zawsze mi pomagają.Jednak zdaję sobie sprawę że pewne zdarzenia muszą nastąpić ,bo taką drogę wybrała sobie moja dusza.Wtedy proszę tylko o opiekę w trudnych chwilach.Trzeba jednak pamiętać żeby zawsze dziękować z całego serca i duszy ,za pomoc i opiekę.
 Jak na razie to działa Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #146 : Październik 17, 2011, 22:33:37 »

Tak się składa, że i ja każdego poranka przesyłam do mojego Opiekuna "podanie" o całodzienną ochronę i to też działa! Miałem kiedyś pewne opory, by to robić, ale przekonał mnie do tego mój przyjaciel z Opola, który twierdził, że WIDZI swojego Stróża i swobodnie się z Nim porozumiewa. Nie muszę chyba dodawać, że ów przyjaciel był bardzo wtajemniczony "w te sprawy". A ja Mu zaufałem i dziś tego nie żałuję... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 22:34:42 wysłane przez krzysiek » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : Październik 17, 2011, 22:40:55 »

Ach ! Widzi swojego Anioła ? Szok  no to mu zazdroszczę ,bo ja też bym bardzo chciała
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #148 : Październik 17, 2011, 22:52:21 »

Kiedyś odwiedził mnie na mojej działce. Dyskutowaliśmy o "tych sprawach" i w pewnym momencie A. oświadczył mi wprost:"On stoi tu" - pokazując mi konkretne miejsce. Nie mam żadnych powodów, by mu nie wierzyć. Wprost przeciwnie - sam doświadczyłem Jego niesamowitych zdolności! Niestety od dwóch lat kontakt się urwał i nie wiem, dlaczego. Muszę to wkrótce wyjaśnić, bo obcowanie z takimi ludźmi to rzecz bezcenna.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #149 : Październik 18, 2011, 02:15:05 »

Wsparcie i ochrona postaci energetycznych na osobistą prośbę działa i to jest pewne na 100%.

Opiekunowie są zmienni zależne to jest od osobistego poziomu rozwoju duchowego , gdy się podnosi pojawia się kolejny opiekun o jeszcze wyższej wibracji niż przedni. Działa to na identycznej zasadzie jak wychowawcy w poszczególnych klasach szkoły.
O porucz opiekuna duchowego Ludzie posiadają zawsze obok siebie  swojego "anioła stróża" , tzn. swoją Energię niewcieloną , tora nigdy się z nami nie rozstaje.
Warto po pierwsze uruchomić z nią kontakt i zaufać jej wiedzy , bowiem nikt nie wie lepiej od niej co dla nas jest najlepsze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum madex managerzuzlowy fifa11 truegaming