Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:10:17


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 127995 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #175 : Czerwiec 25, 2012, 20:57:03 »

Tronk.

Cytuj
A tak na marginesie i całkim powaznie jeżeli coś sie wydarzy to niestety jestem waszą jedyną nadzieją przy narodzinach podjalem sie misji jednym słowem mam być liderem pod wieloma wzgledami ale tylko wowczas gdy nadejda drastyczne zmiany na ziemi.
Pozdrawiam
Pamiętaj co napisałeś!  Duży uśmiech Żebyś się nie usiłował wymigać z tych obietnic. Uśmiech Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #176 : Czerwiec 26, 2012, 00:05:29 »

tym bardziej, że w wymigiwaniu się miałby na tym forum duuużą konkurencję, hmmm... tak samo jak w przekonaniu o niebotycznej wielkości swojej misji...
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Czerwiec 28, 2012, 12:47:54 »

Dawno nie zaglądałam na stronę PCH ,ale dzisiaj naszła mnie ochota.Jest nowa sesja nr 24 .Musnęłam ją tyko wzrokiem i oto co odkryłam:


ANDRZEJ:
Dziękuję. Samuelu – co naprawdę dzieje się z Planetą X? Czy rzeczywiście jest blisko Ziemi? Czy ta część nieba jest zasłonięta? Inaczej mówiąc – czy Planeta X jest fikcją, czy prawdą?

SAMUEL:
Planeta X jest – i jej nie ma. Nie czekajcie na spotkanie z Planetą X. Ona jest tylko po to, aby ludziom dać świadomość. Jeszcze Andrzeju nie czas – następnym razem. Zastanawiacie się dlaczego?

ANDRZEJ:
Przez cały czas utrzymywałeś, że Planeta X jest największym zagrożeniem?

SAMUEL:

Z tej drugiej strony, Andrzeju, z tej ciemnej strony. Naszym zadaniem, waszym zadaniem było odepchnięcie i stworzenie ochrony, jednak to ma zaistnieć poprzez przebudzenie ludzkości. Musicie się wgłębić w te słowa, aby to zrozumieć i ta odpowiedź przyjdzie jeszcze nie teraz. Słucham.


ale się porobiło  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ale z drugiej strony w tym chanelingu zawiera się odpowiedź dla Tien-a   Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2012, 12:49:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #178 : Lipiec 06, 2012, 07:28:21 »

SAMUEL:
Planeta X jest – i jej nie ma. Nie czekajcie na spotkanie z Planetą X. Ona jest tylko po to, aby ludziom dać świadomość.

Czyli Planeta X ma wymiar symbolu, a "świadomość" jest wzbudzana najohydniejszym sposobem : zastraszaniem.
Osobiście nie włączam się emocjonalnie ani materialnie w projekt lecz jestem obserwatorem i dzięki temu mogę go obiektywnie ocenić . Po rozmowie mailowej z prezesem dochodzę do wniosku,że należy dać szansę tym ludziom i zobaczyć co uda im się zrobić w Egipcie koło Września br. bo mają wielki entuzjazm i mogą z nim  zdziałać coś pozytywnego dla ludzkości .
Jednak z drugiej strony ...Enki , Anna Dolińska wcześniej Pani Lucynka. NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...
pozdrawiam
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Lipiec 06, 2012, 07:39:28 »


...

NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...

...


Czy mógłbyś rozwiną kwestie "cały sztab", ilu to jest ludzi, naukowców, itp. ? Bo ja cały czas postregałem PCh przez pryzmat działania kilku tylko osób (i chyba jednego naukowca z tytułem).

Być może miałem zatem skrzywiony obraz rzeczywistości.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #180 : Lipiec 06, 2012, 09:58:03 »

barneyos , to nawet mógłby być sztab, biorąc pod rozwagę to, iż mógł to być eksperyment socjologiczny na którym (złoto) dałoby się jeszcze nieco zarobić Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #181 : Lipiec 06, 2012, 12:52:22 »

Po rozmowie mailowej z prezesem dochodzę do wniosku,że należy dać szansę tym ludziom
którą? 8, 10, 20?
i zobaczyć co uda im się zrobić w Egipcie koło Września br. bo mają wielki entuzjazm i mogą z nim  zdziałać coś pozytywnego dla ludzkości .
Ależ już wielokrotnie zobaczyliśmy co "zrobili"...

Jednak z drugiej strony ...Enki , Anna Dolińska wcześniej Pani Lucynka.
To która z w/w osób ma lecieć? W sumie to się nie dziwię dalszej chęci działań w Egipcie - uspokoiło się, a wakcje w trakcie - tygodniowy pobyt z biurem podrózy to ~1 800 PLN...

NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...
Nie zapomniałem, dlatego pytam o efekty ich pracy - opracowania naukowe wykonanych na poprzednich wczasach badań georadarowych.

Daniel i odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie: przed czym ma nas aktualnie ratować samcio/pch?
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #182 : Lipiec 06, 2012, 16:19:42 »

arteq

Jak ciebie czytam to mi ręce opadają..
Czy ja mówię o jakimś ratowaniu,masz na tym punkcie juz konkretnego świra itp!!!??
Mi chodzi o możliwe  odkrycia archeologicznie bo reszta się dla mnie nie liczy. Rozliczałeś już wielokrotnie tych ludzi mimo ,że nikt nie nakazuje Ci ani płacić ani ich czytać więc raz się od nich odpie....l 
A jeśli chcesz jakieś dowody prac to zwróć się z prośbą do prezesa a jak nie to poczekaj jeszcze te pół roku i później będziesz pierdol... swoje farmazony jak to miałeś rację itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 16:20:16 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #183 : Lipiec 07, 2012, 01:00:22 »

arteq
Jak ciebie czytam to mi ręce opadają..
Czy ja mówię o jakimś ratowaniu,masz na tym punkcie juz konkretnego świra itp!!!??
Mi chodzi o możliwe  odkrycia archeologicznie bo reszta się dla mnie nie liczy. Rozliczałeś już wielokrotnie tych ludzi mimo ,że nikt nie nakazuje Ci ani płacić ani ich czytać więc raz się od nich odpie....l 
A jeśli chcesz jakieś dowody prac to zwróć się z prośbą do prezesa a jak nie to poczekaj jeszcze te pół roku i później będziesz pierdol... swoje farmazony jak to miałeś rację itp.

Zadałem grzecznie rzeczowe pytania. Nie rozumiem skąd wobec tego wulgaryzmy z Twojej strony, zamiast choćby próby udzielenia odpowiedzi... Cóż widać gdy brakuje nawet najlichszych argumentów to ciska się bluzgami... Nie moja wina, że Twoi idole okazali się naciągaczami, a ich zapewnienia nie są warte nawet papieru na którym zostały spisane.

Możliwe odkrycia archeologiczne? Przecież szumnie zapowiadali, że /domniemane/ odkrycia w Polsce rzucą na kolana cały archeologiczny świat i droga w dowolne miejsce będzie stała otworem. Wiele osób pytało Wójcikiewicza o efekty prac - i byli zbywani lub w odpowiedzi uzyskiwali... szumne zapowiedzi co oni jeszcze uczynią. Przypomnij sobie od czego zaczęła się cała ta szopka - od konieczności ratowania ludzi przed jakimiś kataklizmami i stąd wynikała niby konieczność odgrzebania jakiejś mumii, następnie przemarsz przez piaski i wetknięcie do sarkofagu - takie były zapewnienia i to są fakty.
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #184 : Lipiec 07, 2012, 20:42:02 »

Przepraszam, rzeczywiście mnie poniosło, ale to dlatego, że twoja wszechobecna ironia odnośnie PCH zaczęła mnie mocno irytować.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #185 : Sierpień 09, 2012, 13:12:59 »

No jeszcze tylko trochę i wyjdzie na jaw ilu ludzi zatraciło sobie głowę pierdołami rodem jakichś cheopsów. Nie mogę się już doczekać min na twarzy u tych ludzi. Zdziwienie, rozczarowanie i popadnięcie w obłęd.

Z tej okazji otworzę szampana za nowy rok.

Ps. Mam tylko obawy, że teatralne przedstawienie może trwać jeszcze dłużej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 13:14:34 wysłane przez Piotr » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #186 : Sierpień 09, 2012, 13:36:07 »

Piotr, nie doceniasz ich - wymyślą sobie kolejne mgliste wytłumaczenie i będą nadal w tym trwali, ewentualnie w czymś bardzo zbliżonym. Gdyby miało być inaczej to już dawno w świetle zaistniałych zdarzeń ( jak i tych nie zaistniałych a mających przecież zaistnieć) otrzęśliby się z tego. Według mnie to nie tyle kwestia samego pch jako takiego ale cech jego wyznawców - mają potrzebę bycia naciąganymi.

Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : Sierpień 09, 2012, 16:06:42 »

No jeszcze tylko trochę i wyjdzie na jaw ilu ludzi zatraciło sobie głowę pierdołami rodem jakichś cheopsów. Nie mogę się już doczekać min na twarzy u tych ludzi. Zdziwienie, rozczarowanie i popadnięcie w obłęd.

Z tej okazji otworzę szampana za nowy rok.

Ps. Mam tylko obawy, że teatralne przedstawienie może trwać jeszcze dłużej.

To twoim zdaniem  powód żeby się cieszyc ??  Naprawdę cyniczny jesteś,żeby się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia,ale niestety tak potrafia tylko polacy.No prawie wszyscy ,zeby nie urazić innych.  Może byś sie jeden z drugim pocieszył że wreszcie ten " koszmar " dla nich się skonczy ,ale nie lepiej ich dobić prawda ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #188 : Sierpień 10, 2012, 08:35:00 »

Wypraszam sobie Chanell, takie insynuacje - bo na jakiej podstawie twierdzisz, że cieszą mnie nieszczęścia innych? W którym miejscu w swoim poście daję temu wyraz? Widzisz tam np. słowa w stylu "i dobrze im tak..."?

Opisałem tylko pewien mechanizm który doskonale widać wśród osób ślepo wpatrzonych w pch i bezkrytycznie wierzących w ich zapewnienia. Mechanizm zgodnie z którym żaden z faktów dowodzących kłamliwości wygłaszanych przez pch "proroctw" nie jest w stanie do nich dotrzeć i otworzyć im oczu, mechanizm w którym za nic - nawet w świetle bezdyskusyjnych dowodów czy składanych wcześniej dobrowolnych deklaracji - nie przyznają, że owszem pch nałgał - o czym kto jak kto, ale Ty powinnaś doskonale wiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 08:35:25 wysłane przez arteq » Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #189 : Sierpień 10, 2012, 13:28:30 »

Opisałem tylko pewien mechanizm który doskonale widać wśród osób ślepo wpatrzonych w pch i bezkrytycznie wierzących w ich zapewnienia.

Artek, od kiedy odwiedzam to forum (a bedzie juz dobrych pare lat), Ty nie robisz nic innego jak opisujesz pewien mechanizm, który "doskonale widać". Skoro doskonale go widać, wiec do czego Ty jeszcze jestes potrzebny...Coś


Wiesz, dla mnie interesowanie sie PCH było "trampoliną". Dzięki PCH, sesjom itd, natrafiłem na nauki takich osób jak: Tolle, Krishnamurti, Osho i juz teraz wiem, że czy PCH wypali czy nie - najważniejsza rzeczą jest rozwój mojej świadomości poprzez duchowość.

Ja nie mam pojęcia co Tobie dało PCH, ale patrząć na Twoje posty niewiele one "ewoluowały" przez ten czas. No ale cóż, moze taka jest Twoja droga - aby "opisywać mechanizmy" Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #190 : Sierpień 10, 2012, 14:13:20 »

Sobek, no weź uderz w stół... - zanim zobaczyłem treść TWojego postu wiedziałem gdzie i co napisałeś i to bez użycia żadnych tam "mocy i trzeciego oka"   :]

Dla kogo widać dla tego widać, jakoś na początku (i przez dłuższy czas) nie byleś taki... "spostrzegawczy".  :]
Dobrze jest wiedzieć czy dany temat wypali zanim dasz się przypalić czy wmanewrować... dlatego moje spostrzeżenia i poglądy nie musiały "ewoluować"...

A co na forum... ano oglądam sobie owoce rożnych sadowników...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 14:14:02 wysłane przez arteq » Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #191 : Sierpień 29, 2012, 17:59:52 »

dlatego moje spostrzeżenia i poglądy nie musiały "ewoluować"...

Życzę Tobie z całego serca aby Twoja "ewolucja" nie ograniczała się tylko do Twoich spostrzeżeń i poglądów.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #192 : Październik 13, 2012, 06:52:59 »

Oj moim skromnym zdaniem artqowi zostało tylko praktyczne doświadczenie świata energii tak by jego podświadomość nie miała w tej sprawie nic dopowiedzenia Duży uśmiech
topa Duży uśmiech
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #193 : Październik 17, 2012, 17:46:07 »

Oj moim skromnym zdaniem artqowi zostało tylko praktyczne doświadczenie świata energii tak by jego podświadomość nie miała w tej sprawie nic dopowiedzenia Duży uśmiech
topa Duży uśmiech

a moim skromnym zdaniem każdy powinien zajmować się SWOIM własnym rozwojem duchowym Uśmiech
Bardzo łatwo jest popaść w "trendy oceniania innych", przez co nie widzi się swoich własnych poczynań.
Dlatego nie przytakuję Twojemu stwierdzeniu, ani go nie neguję.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #194 : Październik 19, 2012, 18:25:40 »

Słusznie prawisz Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #195 : Październik 22, 2012, 21:08:03 »

Posty dotyczące ceremonii w Peru i kilku innych miejscach wydzieliłem jako niezależny wątek:  CEREMONIA NA JEZIORZE TITIKAKA i w PIRAMIDZIE „LA DANTA“  >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : Grudzień 06, 2012, 13:04:18 »

chyba już nikogo nie interesują, choć poczytać można..Mrugnięcie

"21 GRUDNIA 2012 ROKU


SESJA 28

 Szamotuły, 3 grudnia 2012 roku
 Anna Dolińska

 Temat: Dzień 21 grudnia 2012 roku i później…

 Mamy już początek grudnia 2012 roku. Zostało parę dni do daty 21.12.2012. Narosło wiele hipotez i teorii o końcu świata. Dostaję mnóstwo listów od przestraszonych ludzi z pytaniami: Gdzie się schować? Co robić? Jak się zabezpieczyć na te „3 dni ciemności”?

 Właśnie medytowałam ponad godzinę, pytając Istoty Duchowe, które były ze mną w pokoju - jak to będzie w ostatnich dniach roku 2012? Cztery Świetliste Istoty uśmiechały się ciepło pytając - dlaczego ja się nie boję?

 „Nie ma we mnie lęku, czuję się bezpiecznie bo wiem, że jesteście przy mnie i nie pozwolicie, aby mnie i mojej rodzinie stało się coś złego. Ufam Wam – bo nigdy jeszcze mnie nie zawiedliście. Zawsze jeśli o coś proszę z wiarą i nadzieją, to otrzymuję” - odpowiedziałam.

 Istoty z pogłosem – jakby echo - powiedziały, że właśnie to mam przekazać ludziom.

 Pytałam w takim razie dalej - co się będzie działo w „3 dni ciemności”, czy takie dni w ogóle będą?

 Fizyczne dni ciemności będą dla ludzi, którzy stracą Światło w sobie. Każdy człowiek to Iskra Boża, a Iskra świeci i utrzymuje cały czas łączność z Ojcem, z Bogiem. Tym małym punktem, drzwiami, portalem w ciele ludzkim, w głowie – jest szyszynka. Ludzie idący ścieżką rozwoju duchowego samoistnie pobudzili sobie bardzo mocno ten gruczoł, który systematycznie przez wiele tysięcy lat był zamykany przez różne sakramenty.

 Ten punkt jest furtką do Domu, to Światło nie zgaśnie, a wręcz jeszcze bardziej się rozświetli podczas mroku na Ziemi. Tym Światłem jest wiara i zaufanie w obecność potężnej energii w ludziach, którą potraficie wydobyć z siebie, aby rozjaśnić każdą ciemność.

Ale powiedzcie proszę, jak ludzie fizycznie będą odczuwać te zmiany na Ziemi?

 Jest już wiele słusznych podstaw, aby zaopatrzyć się w ciepłe ubrania, ogień, jedzenie. Jednak nie to jest najważniejsze. Planeta Ziemia wejdzie do górnego kielicha w klepsydrze wszechświata. Będzie inny świat. My Istoty Duchowe nie będziemy owiani już tajemnicą i ludzkim strachem przed spotkaniem z nami. Będziemy jak w Domu Ojca - jako Bracia i Siostry, którzy się bardzo kochają, szanują, tolerują i wspomagają się wzajemnie.

 Prosimy - bądźcie spokojni i nie lękajcie się, gdy coraz częściej i wyraźniej będziecie nas oglądać w swoim świecie fizycznym. Ziemia wejdzie na poziom wyższych wibracji, tak samo jak i ludzie, chociaż nie wszyscy jesteście gotowi na taką szybką zmianę.

 Wielu z was może sobie nie poradzić z takimi realiami, które nadchodzą - dlatego wiele dusz postanowi opuścić ciała fizyczne. Jednak jest to wasz wybór. Zawirowania ziemskie mogą trwać do ciepłych dni roku 2013. Gwałtowne zmiany klimatyczne będą jeszcze na Ziemi trwać - jednak to wszystko zacznie się wyciszać z nastaniem wiosny.

Czy energia miłości, którą wysyłają ludzie na całym świecie, jest w stanie jeszcze bardziej zminimalizować skutki przejścia planety w wyższy wymiar?

 Światło z ludzkich serc i światło dla Ziemi, które wpuściliście poprzez wszystkie Ceremonie, zorganizowane przez Wysłanników Światła na waszej Planecie - rozświetliło i wzniosło Ziemię delikatnie do piękniejszej przestrzeni we wszechświecie. Od połowy roku ludzkość czeka bardzo dużo pracy. Przede wszystkim, aby zaakceptować nowy ziemski świat i nowe poglądy na świat, który jest obok was.

 Gdy wrócicie za kilka lat do naszego wspólnego Domu, gdy wspominać będziecie czasy, w których obecnie żyjecie, będziecie dumni i szczęśliwi, że mogliście uczestniczyć w pięknym rozwoju Świętego Jestestwa was samych, a zarazem bardzo dynamicznym wzroście i przejściu Planety w wyższy wymiar.

Czy bezpiecznie będzie podróżować samolotami pomiędzy 21 grudnia i 1 stycznia?

 Jeśli to możliwe sugerujemy, aby ograniczyć podróże. Było mówione, że w tym czasie macie „być w domu”.

Czy to dotyczy wszystkich ludzi na Ziemi, czy tylko nas w Polsce?

 Podróże po niebie między krajami będą bezpieczne choć wiele lotów zostanie odwołanych z uwagi na zmiany pogodowe, które zaistnieją niespodziewanie. Biały puch za szybami ograniczy widoczność, ale to będzie przez ludzi kontrolowane.

Czy będą w tym czasie jakieś zakłócenia elektromagnetyczne, czyli czy będą działały stacje radarowe i cała infrastruktura oparta na elektronice?

 Zgadza się - zakłócenia wystąpią, jednak rozłoży się to wszystko w czasie. Nie tylko dnia 21.12.2012, ale przez kolejne miesiące, aż do ciepłych dni. Dlatego zadbajcie o ciepło w domach. Nie obawiajcie się jednak, że będziecie zupełnie oderwani - jako ludzkość - od  świata elektronicznego. Jesteście przygotowani i macie dodatkowe zasilania, które w zupełności wystarczą, abyście aż tak nie odczuli zakłóceń, jakie na tym polu mogą nastąpić.

Czy temperatura powietrza w Polsce i w innych krajach utrzyma się na normalnym poziomie, czy też będą w tym czasie jakieś gwałtowne zmiany?

 Polska przykryta zostanie wielka poduchą śniegu. Gdy nastąpią ciepłe dni - będzie sporo wody. Polska ziemia zrobi się o wiele cięższa, nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci i ciężaru wody. Jednak później klimat będzie u was bardzo ciepły, wręcz gorący.

Czy poza tym, że mamy się modlić, medytować, wysyłać miłość i światło w kierunku Matki Ziemi - czy są jeszcze inne sugerowane, konkretne zachowania jak np.: zamknąć się na 3 czy więcej dni, nie wychodzić na dwór, przebywać w piwnicach, itp. ...?

 Jeśli ludzie czują taką potrzebę, aby czuć się bezpiecznie - my nie zabronimy wam chować się pod ziemię, w piwnicach i innych schronach. Kochani, jedyne co jest wam bardzo potrzebne w tym czasie - to zaufanie, modlitwa i radość z nadchodzących, piękniejszych dni. Obudźcie Światło w sobie, a ciemność was nie dotknie.

                                                            * * *

 Zrobiło sie bardzo jasno w pokoju, nawet przez zamknięte oczy widziałam przesuwające się światło.

 Sama od siebie mogę dodać, że zrobiliśmy wszystko co mogliśmy zrobić dla Matki Ziemi, aby nakarmić ją Światłem i Miłością naszych ludzkich serc. Ceremonia w Egipcie w roku 2011 - jako 11 Brama i Ceremonia w Boliwii, Peru i Gwatemali w roku 2012 - jako 12 Brama, były jak pokarm, przyjęcie Energii Chrystusowej przez Ciało Niebieskie, czyli naszą Ziemię. Teraz następuje przemiana na naszej Planecie i w nas samych. Kochani, wystarczy otworzyć się na prowadzenie Istot Świetlistych, które czekają, aby nam pomagać i wspierać nas - nie oczekując nic w zamian poza tym, abyśmy my, jako ludzie, wzajemnie się szanowali i kochali miłością bezwarunkową.

 Wiele razy podczas medytacji wracam do Domu - naszego wspólnego Domu i wiem jak jest tam pięknie, ciepło. Ciężko wrócić do świata ziemskiego, ale tamten Anielski Świat będzie teraz na Ziemi dla nas wszystkich. Więc proszę, abyście się nie lękali, ale z wiarą i miłością patrzyli w przyszłość. Czeka nas bardzo dużo pracy, dużo zmian prawie w każdej dziedzinie życia. Więc mam szczerą nadzieję, że w roku 2013 i w dalszych latach będziemy tworzyć Raj na Ziemi z pomocą Istot Duchowych.
 Z Miłością i Światłem
Anna Dolińska"
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=684&cmd
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #197 : Grudzień 06, 2012, 18:26:10 »

O zgrozo  Z politowaniem
Ten post szacownego songo bardzo dobitnie uczy co się dzieje jak zwycięża niewiedza
to pa
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : Grudzień 06, 2012, 18:33:05 »

To pani Anna przestawiła się na inne Istoty Niebieskie? Przecież dla potrzeb PCH to był Samuel.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : Grudzień 06, 2012, 18:39:43 »

widać pewną ewolucję w projekcie, wnioski dla każdego...
i tyle.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie julandia schoolmonster radiomms brygadaszarika