Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:09:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 127970 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #75 : Marzec 29, 2011, 18:26:47 »

Może zamiast Samule lub Enki zmienią imię na Bazaltex Chichot bo tak to nudno.
Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 02, 2011, 20:39:57 »

Czy mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym płaczącym grzybem (9 sesja).
Wygląda na to, że "Projekt" wchodzi w fazę realizacji, 11.11.11r.  to dzień rozpoczęcia ceremonii i uwolnienia tych energii które mają osłonić Ziemię (a swoją drogą to dość znamienna data) Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 20:41:56 wysłane przez buscador » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 03, 2011, 00:13:18 »

Chyba nikt Ci w ej chwili ego nie rozjaśni.
ma zacząć się od Libii, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Mam nadzieję, że nie chodzi o jakąś broń bądź jej skutki.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
mmt
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 03, 2011, 12:10:20 »

Czy mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym płaczącym grzybem (9 sesja).
Z tego co zauważyłem, En-Ki posługuje się symbolami. Każdy symbol ma wiele znaczeń. "płaczący, wodny grzyb" Każde z tych słów może być symbolem, które razem w połączeniu coś znaczą.

"Płaczący" może znaczyć że ludzie spostrzegą głupotę swoich zachowań.
"Wodny" - według mnie oznacza to, że będzie to rozległe na całą Ziemię. (Woda zajmuje ok 70% powierzchni Ziemi)
"Grzyb" - tutaj nie wiem za bardzo. Język Może chodzić o wojnę, ale nie sądzę by tak było. Raczej coś w kierunku tylko ci, którzy wiedzą, orientują się w "bilansie" dobra i zła, którzy mają choć trochę otwarty umysł, skorzystają z tego. (Nie każdy grzyb jest jadalny, trzeba wiedzieć, który jest dobry, a który zły)

Czyli razem: "płaczący, wodny grzyb" - zwrócenie uwagi na zło przez wszystkich ludzi na Ziemi, moment przełomowy; otwarcie ludzi na miłość i dobro, poprzez skrajne przedstawienie bólu jaki jest na Ziemi.

Oczywiście to tylko moja interpretacja. Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 03, 2011, 13:00:43 »

Witaj >mmt<.
Wzmianka o grzybie ma miejsce również w kontekście wnętrza Ziemi, jej oczyszczania się, czyli może to być jakieś naturalne zjawisko, by nie powiedzieć kataklizm.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
mmt
Gość
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 03, 2011, 14:03:09 »

Witam. Uśmiech
Ziemia powinna zostać oczyszczona, ale po co od razu kataklizm?
Rzeczywiście grzyb może oznaczać coś naturalnego, co powstanie z odpadów pozostawionych/zrobionych przez ludzi.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 03, 2011, 14:15:42 »

kataklizmy regionalne zdarzają się właściwie co trochę ,a wojny trwają cały czas w różnych miejscach na ziemi w zasadzie nieprzerwanie. Tak więc chodzi tylko o skalę, a nie o to czy się coś takiego wydarza/y.
Po co kataklizm, ano dlatego że jak widać nic innego nie może zmienić już tej chorej cywilizacji.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
mmt
Gość
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 03, 2011, 16:53:26 »

Według mnie jest coś co może pomóc naszej cywilizacji.
Ludzie potrzebują kogoś, godnego naśladowania. Kogoś, kto pokaże właściwą drogę wszystkim innym.

Najgorsze jest to, że taką osobę trudno znaleźć. To tylko cząstka trudu, bo trzeba jeszcze ją pokazać wszystkim innym, w taki sposób, by zobaczyli, że warto się od niej uczyć.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 03, 2011, 19:17:35 »

mmt ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że ma być to Enki? Bo się na prawdę załamię jaka jest ludzka naiwność... My jako ludzie wiemy jak żyć tylko finansiści i elity dbają o to abyśmy tego nie robili...
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 04, 2011, 15:34:13 »

Ja tego nie powiedziałem Sventer. Uśmiech
En-ki, Samuel nie jest osobą, lecz duchem/energią/bożkiem. Chodziło mi bardziej o kogoś pokroju Jana Pawła drugiego.

En-ki mówi wiele rzeczy, tak szczerze to zanim wpadłem na projekt cheops, sam odkryłem kilka faktów, o których później przeczytałem w sesjach. Najgorsze u mnie jest to, że mimo iż to wiem, nadal boję się zaufać we wszystko co mówi 100%.

Przecież może tak być, że mówi prawdę w każdej sprawie, oprócz zasady działania urządzenia w Gizie. Choć ostatnio zaczynam wierzyć w prawdziwość tego co przekazuje o owym urządzeniu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 15:34:43 wysłane przez mmt » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 04, 2011, 16:29:24 »


Przecież może tak być, że mówi prawdę w każdej sprawie

z naciskiem na może

pozdr Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 04, 2011, 17:09:20 »

Według mnie jest coś co może pomóc naszej cywilizacji.
Ludzie potrzebują kogoś, godnego naśladowania. Kogoś, kto pokaże właściwą drogę wszystkim innym.

Najgorsze jest to, że taką osobę trudno znaleźć. To tylko cząstka trudu, bo trzeba jeszcze ją pokazać wszystkim innym, w taki sposób, by zobaczyli, że warto się od niej uczyć.
Taką osobą stanie się każdy. To przemiana od wewnątrz.
Na skutek jakiegoś wydarzenia  o zasięgu globalnym .
Na przykład ..."płaczący, wodny grzyb"
Może to właśnie się już dzieje. Wszak Japończycy zamierzają wylać zawartość reaktora do morza -czyli właściwie do oceanu. Skażą tym samym całkiem sporo wodnego życia . Nie sądzę, by to się rozcieńczyło bez żadnych konsekwencji. Będzie sporo płaczu z tym  "wodnym grzybem". Grzybem atomowym ...
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 05, 2011, 18:10:50 »

Taką osobą stanie się każdy. To przemiana od wewnątrz.

Mam taką nadzieję.
Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 09, 2011, 13:46:29 »

Cyt.Sesja 09 z AD

ANDRZEJ:
Tak, czy sytuacja w Libii jest jakimś zagrożeniem dla świata?

SAMUEL:
Tak, tam powstanie… stamtąd właściwie wyjdzie płaczący, wodny grzyb. Daję sześć miesięcy, ale tak musi być Andrzeju. Wy możecie wysyłać miłość i światło, ale przykro mi – człowiek człowiekowi sam robi taką krzywdę. Słucham.

Wydaje mi się, że to chodzi o bombę wodorową.

płaczący- reakcja ludzkości po wybuchu
wodny - woda, H2O, wodór, synteza jądrowa, bomba
grzyb - chmura w kształcie ogromnego grzyba,  efekt wybuchu bomby atomowej

Gdy Andrzej wspomniał o Libii, to tak mi się jakoś skojarzenia poukładały.

Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 09, 2011, 21:35:52 »

Zaraz po wspomnieniu o grzybie, Samuel mówi coś w rodzaju (nie mam jak tego skopiować Mrugnięcie ) 'wy jesteście na tyle mądrymi duszami, ze rozumiecie to tak jak ja chce'. Według mnie to mówi samo za siebie, że tym grzybem nie będzie bomba atomowa. Mrugnięcie
Zapisane
aster
Gość
« Odpowiedz #90 : Kwiecień 12, 2011, 20:19:29 »

 
Cytuj
chyba cały czas jest mowa o otwartych sercach a nie umysłach , przecież nawet ten Samuel mówi o energii serca a nie umysłu - Kiara
no ale jeżeli ktoś pracuje wyłącznie umysłem , to nie potrafi zrozumieć czym jest otwarte serce - Kiara)
Warto bardzo uważnie przeczytać tą sesję żeby zrozumieć iż nigdy nie chodziło o wykopanie żadnej mumii była to ściema jak wiele innych.
Chodzi o energię , którą wygenerują swoimi sercami te "trzy osoby" , które ludzie projektu mają dopiero odszukać. Czyli nie są i nie były połączone do tej pory z projektem.

Kiara ,przeczytałam Twoją analizę sesji, Twoja interpretacja ma sens,jednak dodam coś o siebie.

1.Przede wszystkim jakoś nadal w skrytości duszy wierzę,że cały projekt jest sensowny,pomimo niespójności.
Mam bowiem nadzieję,że od początku ten projekt miał być przede wszystkim PROJEKTEM DUCHOWYM.
Czyli równoległe działania w przestrzeni materialnej (bardziej spektakularne ,głośne),jak i duchowej(w ciszy).
Niewykluczone,że gdyby był od razu nazwany tylko  projektem duchowym nie osiagnąłby takiego zainteresowania i co najwyżej nasze "jaskółki "mogłyby sobie za odpowiednią łapówką pomedytować w spokoju(bez tłumu turystów) w Wielkiej Piramidzie.Do tej pory liczne grupy ezoteryczne z całego świata tak  to robiły.W związku z tym,że rozpaliła się wyobraźnia marzycieli o  zdobyciu artefaktów ,oraz zdobyciu sławy i zaszczytów związanych z misją ratownia ludzkości, mogło się wiele zadziałać na plaszczyźnie materialnej.Mogli poruszyć wielu ludzi i wiele instytucji .Przy okazji ujawniły sie ludzkie egoistyczne cele,zaczęły się kłótnie,przepychanki,fochy ,wzjemne ataki i pomówienia.
2,Nie ubolewaj Kiaro ani nad Lucyną (piszę przez per ty,bo to moja znajoma) ,ani też nad p.Anią.
Obydwie Panie są dorosłymi osobami i nikt nie zmuszał je aby oddawały swe ciało i umysł we władanie innym energiom,to są ich  wybory.
3.Energia serca jest ważna i potrzebna,ona transformuje ,ale bez świadomości ,bez świadomego umysłu,też raczej nie może sie tutaj nic zadziałać,żadna transformacja.
4. Kiaro ,energia mojego serca mówi mi też,aby dać przestrzeń i prawo do przejawiania się dla każdej istoty we Wszechświecie stworzonej przez Boga. Każdy ma swój czas ,każdy ma swoje prawo do zmiany ,we właściwyn dla siebie zakresie. Prawa wszechswiata są dla wszystkich jednakowe.Jeżeli ktoś się do nich nie stosuje,lub je łamie ,to wszechświat mu odpowiada.Nie ma też naczenia ,czy jest to pojedynczy człowiek ,całe narody ,czy grupy energii.My zatem nie musimy dodatkowo uruchamiać misji nawracania kogokolwiek,na jedyną słuszną drogę.Każdy ma wolną wolę i prawo wyboru.   
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #91 : Kwiecień 13, 2011, 23:35:51 »

EN-KI:
Witajcie, witajcie moje jaskółki. Przerywam to moje urlopowanie, bo taka potrzeba czasu nastąpiła. Cieszę się, cieszę się, że mogę chociaż chwilę tutaj być z wami. I tak na wstępie dziękuję, dziękuję za pamięć jakie kwiaty lubię, bo właśnie te lilie, pamiętaliście, dziękuję. A teraz chciałbym poruszyć sprawę bardzo istotną, która mnie dotyka. Oto - głośnym echem to już się rozchodzi - sprawa polskiej fundacji i nowego medium, które to teraz przekazy ma. Najpierw wyjaśnię na czym cała sztuka polega, a potem powiem coś, co na pewno dotrze do waszych umysłów i sumienia. Otóż Anna – Izyda, nowe medium polskiej fundacji. I teraz już zaczynamy. Prawdą jest kiedy mówiłem, będziecie poddawani próbie - wszyscy, bez wyjątku do końca. Prawdą jest, że anioł Anny, która także nazwała się Izydą, czyli jej anioł otrzymał zezwolenie, bo tak to mogę określić. Właśnie nie tylko ten anioł, ale inne anioły też dostały pozwolenie użycia mojego imienia i występowania pod moim imieniem. I tak się też dzieje, czyli anioł Anna – Izyda, występuje jako ja, i niby to przekazy są moje. No cóż, uważny czytelnik, kiedy czyta przekazy Anny i moje - zachodzi pewna rozbieżność w słowach. I tak też jest w tym przypadku. Próbie poddawane są nie tylko fundacje, bo od fundacji też, głównie trzech fundacji - polskiej, amerykańskiej, niemieckiej - wymagane było, żeby być wzorem do naśladowania dla innych organizacji, ludzi. To głównie te trzy fundacje miały być filarem dla ludzi, filarem z których bierze się przykład, bo tego właśnie od was oczekiwaliśmy - nie tylko ja. Więc - nakładane są próby lojalności, posłuszeństwa i zaufania. To, co się wydarzyło w fundacji polskiej określiłbym mianem próby. I teraz jeszcze coś wyjaśnię. Organizacji Misji Ratowania Ziemi powstało dużo, bardzo dużo, i wszystkie mówią o miłości, o tym, że ratują Ziemię. A ile w tym jest prawdy, a ile w tym jest własnego, takiego ziemskiego ego? Tak ego! Mówiłem prawie od początku, że zwłaszcza trzy fundacje, które wzięły na siebie odpowiedzialność prowadzenia Misji do końca, teraz kiedy już jest finał - prawie finał - zaczyna się bieg. Bieg – "Kto Pierwszy", kto stanie na piedestale i okrzyknie się zbawicielem, wybawcą Ziemi!? No więc, teraz słowa te skieruję nie tylko do tych trzech fundacji, bo byłoby to krzywdzące, ale do wszystkich tych, którzy dzisiaj mówią – to my ratujemy Ziemię, to my jesteśmy najlepsi!!! Bo tak się słyszy. Tych aniołów dzisiaj, co na Ziemi działa dając podszepty - tego jeszcze nie było. Teraz jest. I teraz konkretnie, bo głównie to chcę powiedzieć, niech będzie to mocne co powiem, ale czas najwyższy, żebyście uświadomili sobie powagę sytuacji. Otóż, nad wszystkimi organizacjami są ustawione sita. Wiecie jak wygląda sito do przesiewania.... I do tego sita wpadają kłosy, bo ziarno już jest dojrzałe. Kiedy sito się zapełni, zacznie się potrząsanie. Oczka wcale nie są duże, na tyle tylko, żeby przeleciało ziarno - plewy zostaną. Naszym marzeniem byłoby, żeby całe ziarno zostało przesiane, co by nikt nie został pomiędzy tymi plewami. Więc, jeśli to sobie uświadomicie, co zostało już uczynione, czyli rozłożone sita nad wami.... Nie wymagamy od ludzi nieświadomych, bo na takich będziemy patrzeć innym okiem - ale ci, którzy od wielu lat zapewniali o wierności, moralności, posłuszeństwie i ratowaniu Ziemi dzisiaj dają się chwycić na taki, jak wy to mówicie, na taki niedorzeczny blef!? Wystarczyło podsunąć anioła, który mówi: jestem En-Ki, jestem Samuel i już świat jest poruszony.... Jakież to wybitne medium się pojawiło?! I gdyby nie to zamieszanie, obserwowałbym was z ukrycia, mówię was, bo słowa moje dotyczą was wszystkich... I ci co będą potem czytać w internecie też.... Więc, jeśli kto ma rozum, niech zacznie myśleć! I pamiętajcie o tym co powiedziałem... SITO. I jeśli nadmuchacie swoje ego, w żaden sposób przez te sita się nie przeciśniecie, bo Ziemia, Ziemia musi być usiana ziarnem, a nie plewami. Jeśli będzie jeszcze pytanie pod moim adresem, to już w moim imieniu odpowie syn mój. Ja zostanę - bo miło mi tutaj być razem z wami, ale już się nie odezwę. Teraz zostałem przymuszony do tego, żeby wyjaśnić, wyjaśnić tą sprawę medium, nowego medium z Polski. Teraz już oddaję głos mojemu synowi. Dziękuję.

Fragment sesji 112.
Lucyna się wkurzyła:D
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #92 : Kwiecień 13, 2011, 23:52:34 »

Proponuję tytuł na "nową" odsłonę pch:
1. umarł król... niech żyje król
vel
2. Imperium kontratakuje

"próbowałem was" - to chyba już ostatnia drgawka... pośmiertna...
Swoją drogą jestem ciekaw jaki aktualnie jest "rozkład sił" w pch czy oficjalnie F DŚ. Czy dawna ekipa z Łobos została odsunięta, czy też tylko Łobos rzucili na pożarcie aby sami mogli jeszcze podzierżyć stery.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #93 : Kwiecień 16, 2011, 09:19:33 »

Witam Wszystkich.Uśmiech
Rzadko coś piszę, a jeśli piszę to jest to dla mnie bardzo istotne.
O meritum sprawy wkrótce...cdn.( śniadanko.Uśmiech)
Ok już po śniadanku.Uśmiech
Więc tak.
Odbieram to jak przekaz.
Ma on miejsce w Szczecinie.
Widzę w pewnym momencie pikiel widnokręgu, który się okazuje jako wielką falę, porywa mnie ona na wcześniej zwiniętym kocu,
rozglądam się a obok patrzę siostra i szwagier z dziećmi obok mnie płyną jakoś zabezpieczeni.
Płyniemy tak ze Zdroji, aż do Dąbia, tam fala traci impet i pozostawia nas przy życiu, jest pełno ludzi ocalonych.
Ludzie w popłochu kombinują żywność, niektórzy się modlą, a niektórzy szukają porządnego lokum.
W każdym pomieszczeniu pełno ludzi.
Ja przechodzę ulicą, po jakimś czasie zaczyna się ostra wichura, uciekam w ostatniej chwili, bo idą przede mną ze 3 trąby powietrzne.
Chowam się w jakimś zakamarku, podczas odpustu trąb, wychodzę się rozejrzeć.
Tam widzę porywanych ludzi w powietrze przez uprzednie trąby, i po ustaniu, opadające łomoty poszczególnych ciał, ludzie spadali jak ulęgałki, znad wieżowców.
Widok koszmarny, szukam schronienia przemieszczając się między silnymi powiewami, ląduje jakiś gościu, i zaprasza mnie do jakiegoś ultraligh'tu.
W końcu się decyduję wsiąść, bo może to lepsze rozwiązanie, niż zginąć na ulicy, porwanym przez szalejącą jedną z Trąb powietrznych....
Potem się budzę patrzę na zegarek jest 04:50. Ponoć o tej porze mają miejsca sny prorocze.

Kiedyś też miałem wizję wysokiej wody, porywającej wszystko.
Nawiązuję tu do tej "grzybnej" powiastki EN-KIego, z sesji 9.

oraz Oriona250
"płaczący- reakcja ludzkości po wybuchu
wodny - woda, H2O, wodór, synteza jądrowa, bomba
grzyb - chmura w kształcie ogromnego grzyba,  efekt wybuchu bomby atomowej" - bądź też anomalii tsunami na morzu Śródziemnym.

Pozdrawiam serdecznie. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2011, 10:48:09 wysłane przez komandos040 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Kwiecień 16, 2011, 10:52:39 »

witaj chłopie Mrugnięcie
gdzie byłeś, jak cie nie było Duży uśmiech

no ciekawe, ciekawe,-
jak mam być szczery- to mieszkając na wybrzeżu pomyślał bym o tratwie ratunkowej- takiej jak na statkach mają, bo opcja "tsunami" na wybrzeżach całego świata jest bardzo prawdopodobna w niedalekiej przyszłości.

pozdr. i jak coś łap się porządnego drzewa Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #95 : Kwiecień 17, 2011, 20:39:15 »

posty dotyczące wypadku >komandosa< i jego wyjaśnienia przeniosłem do nowego wątku: Nasze "przygody"
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 19, 2011, 14:27:20 »

sesja nr 09

"SAMUEL:
Ja wiem kochana. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że jest dużo ludzi zagrożonych i wierzcie mi. Będzie jeszcze płacz, lament, złość i do ludzi… i do Boga. A nie tą energią powinniście pracować, ale tak Andrzeju, musi być dla oczyszczania Planety. I wtedy ludzie… wrzesień… październik… sami będą wołać i prosić was, żebyście już uruchomili tą Wielką Piramidę. Taka jest kolej, ale ten płaczący, wodny grzyb będzie już zakończeniem oczyszczania Ziemi. Słucham.

KRYSTYNA:
Czy „płaczącym wodnym grzybem“ nazywasz wybuch elektrowni atomowych?

SAMUEL:
Poczekajcie – to jest następny znak, ale to już ostatni znak z tych „mocniejszych“. Wy jesteście na tyle mądrymi duszami, że odbieracie i rozumiecie to trochę inaczej, tak jak ja chcę, abyście to rozumieli. Propagujcie to dalej i piszcie to na stronie. Nie chowajcie akurat tego dla siebie. Od września… października, gdy kryształowa piramidka będzie już w Egipcie – mocno chroniona – zgadza się Danusiu?"

.. to a propos "wodnego grzyba" reszta na stronie projektu.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
zuza
Gość
« Odpowiedz #97 : Kwiecień 29, 2011, 16:40:09 »

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2346

ten tekst skojarzył mi się z "płaczącym wodnym grzybem"...
Może coś w tym jest?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Kwiecień 29, 2011, 18:13:30 »

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2346

ten tekst skojarzył mi się z "płaczącym wodnym grzybem"...
Może coś w tym jest?

strefa Schengen to wspaniała sprawa dla obywateli UE, ale też doskonłe ułatwienie przemieszczania się dla potencjalnych zamachowców,-
no niestety "każdy kij ma dwa końce"..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 29, 2011, 21:57:16 »

Przepowiednia  Islrmayera

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=44&sectionId=78&cmd=
Czy tu ,aby nie,jest potwierdzenie teorii " płaczącego grzyba " Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming world-anime managerzuzlowy magicalespackluporum companions