Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 20:27:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kamienne Wskazówki z Georgii..  (Przeczytany 19310 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 22, 2009, 10:25:29 »

Gdybym ja chciał zredukować populację tego świata wywołał bym wojnę na skalę globalną. Najszybsza metoda.

I obawiam się że może się to spełnić.

albo jakiś wirus - np. zrobić obowiązkowe "szczepienia" przeciwko jakiejś nowej, wymyślonej chorobie
albo nanotechnologia - z wykorzystaniem mikrochipów i różnych podobnych rzeczy
albo GMO - niech odpowiednie geny zadziałają ze sobą w ludziach w "odpowiedni" sposób Mrugnięcie
albo przez dodawanie czegoś do żywności/wody - np. "zdrowe" fluorowanie wody w USA, które jednak w Europie odrzucono (mamy wodę tylko chlorowaną)
albo...

wieeeele by można jeszcze wymyślać
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 22, 2009, 11:23:07 »

Gdybym ja chciał zredukować populację tego świata wywołał bym wojnę na skalę globalną. Najszybsza metoda.

I obawiam się że może się to spełnić.

albo jakiś wirus - np. zrobić obowiązkowe "szczepienia" przeciwko jakiejś nowej, wymyślonej chorobie
albo nanotechnologia - z wykorzystaniem mikrochipów i różnych podobnych rzeczy
albo GMO - niech odpowiednie geny zadziałają ze sobą w ludziach w "odpowiedni" sposób Mrugnięcie
albo przez dodawanie czegoś do żywności/wody - np. "zdrowe" fluorowanie wody w USA, które jednak w Europie odrzucono (mamy wodę tylko chlorowaną)
albo...

wieeeele by można jeszcze wymyślać

ja myślę, że wiele już zostało wymyślone.

to się już dzieje
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 22, 2009, 11:40:36 »

Arteq - tak jak napisałem, nie chcę wchodzić tu w kwestię, czy aborcja jest dobra czy zła, czy antykoncepcja jest dobra czy zła. Masz tu swoje zdanie, ja mam swoje, i obaj mamy argumenty na swoją ideologię w tej sprawie. Dlatego też napisałem, że jest taka możliwość, a nie, że jest to dla każdego akceptowalne.

Mora - kiepski pomysł z tą wojną. Zauważ, że przy radykalnym zmniejszeniu populacji bardzo istotne jest, by przetrwały jednostki najlepiej przystosowane. A że obecnie w wojnie połowa sukcesu (jak nie więcej) to technologia, a nie ludzie, więc wojna wyniszczyłaby zarówno "szaraczków", jak i "geniuszy", i jej wynik byłby wysoce nieprzewidywalny.

Co do innych metod redukcji populacji, to moim zdaniem zawyżacie skalę ryzyka i oddziaływania. Na przykład przymusowe szczepienia i ich niewykrywalnośc (jako środka redukcji populacji) zakłada całkowitą współpracę całej służby zdrowia, od najmniejszych lekarzy, do uznanych autorytetów. Nie muszę mówić, że takie założenie jest niemożliwe do spełnienia.

Co do chipów podobnie - zakładają współpracę i zgodę większości społeczeństwa, co też jest raczej niemożliwe do realizacji (poza tym - jakim sposobem chipy miałyby redukować populację?)

GMO - też kiepska metoda, zważywszy na to, że wykorzeniłoby to większość populacji, i ewentualny inicjator miałby małą kontrolę nad rezultatami. Poza tym, nie jest jednoznacznie stwierdzone, czy GMO jest faktycznie szkodliwe - są głosy skrajnie za i skrajnie przeciw.

Reasumując, jedyną możliwością byłoby przekonanie lub stworzenie ludziom warunków, w ktorych sami uznaliby nadmierne rozmnażanie za nieopłacalne. Nie potrzebne tu wymyślne sposoby typu wojny, GMO czy chipy - podatek od każdego dziecka wystarczająco zniechęciłby wiele rodzin.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 22, 2009, 17:38:27 »

a zrobić tak:

wymordować wszystkich, którzy nie są brunetami o niebieskich oczach (z wyjątkiem ładnych kobiet) i po sprawie ;P

michał - skasowałem tamte 2 posty bo co tu ukrywać źle przeczytałem coś wymyślił i niechcący zrobili mu offtop  Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2009, 18:01:17 wysłane przez Michał » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Luty 06, 2012, 22:22:38 »

 Obłędne pragnienia elit wideo: chcą ograniczyć populację świata o 90 proc.!
sty 15, 2012



ONZ oficjalnie ogłosiło 31 października jako symboliczny dzień narodzin siedmiomiliardowego obywatela świata. O dniu tym rozpisywano się w światowych mediach nie po to, aby świętować go jako pozytywne wydarzenie, lecz by po raz kolejny mówić o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju. Innymi słowy, by straszyć i zmusić państwa do podjęcia działań, które w efekcie przyniosą redukcję liczby ludności na świecie. Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc. (sic!), by wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem i czystym środowiskiem.

Na portalu endoftheamericandream.com ukazał się obszerny artykuł, analizujący wypowiedzi „elity światowej” od wielu lat propagującej redukcję liczby mieszkańców Ziemi. Ekonomiści, politycy i naukowcy otwarcie mówią o potrzebie zmniejszenia liczby ludności aż o 90 proc., by Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.

Chociaż wielu z nas może wydawać się to szaleństwem, to jednak członkowie światowej elity są zgodni co do tego, że tak duża redukcja liczby ludności na świecie jest absolutnie konieczna „dla dobra naszej planety”.

Portal zwraca uwagę, że nieprzypadkowe jest to, iż ogłoszenie narodzin siedmiomiliardowego obywatela przypadło w Halloween, „jakby chciano podkreślić jak »straszne« jest to, że mamy 7 miliardów ludzi na naszej planecie”.

Obecnie decydenci światowi coraz częściej posługują się pojęciem „zrównoważonego rozwoju”, które stało się jednym z kluczowych słów-wytrychów używanych przez radykalny ruch ochrony środowiska. Propaguje on kontrolę urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.

Założyciel amerykańskiej stacji CNN Ted Turner wielokrotnie postulował ograniczenie liczby ludności nawet do 250 mln. Według niego, byłby to idealny poziom. Dave Foreman, współzałożyciel Earth First, mówi, że zmniejszenie naszej populacji do 100 milionów jest jednym z jego trzech głównych celów. Pozostałe dwa, to zniszczenie infrastruktury przemysłowej i odbudowa bogactwa gatunków na całym świecie.

Chociaż te teorie – jak zauważają autorzy artykułu – są absurdalne, to jednak wciąż są obecne na głównych uniwersytetach w USA. Na przykład profesor biologii z University of Texas w Austin, Eric R. Pianka napisał: „Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat – w tym cała ludzkość – z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Michaił Gorbaczow stwierdził kiedyś, że zmniejszenie światowej populacji o 90 procent byłoby „jak najbardziej na miejscu”. Podczas jednej z konferencji przekonywał: – Musimy mówić na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, wartości kontrolowanej populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest w gruncie rzeczy kryzysem ludnościowym. Jeśli zmniejszymy populację o 90 proc., to tak wielu z nas nie będzie już szkodzić środowisku.



Większość zwolenników ograniczenia populacji nie wyraża się jednak tak otwarcie, częściej wybierając bardziej eufemistyczne określenia. Mówią więc o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju, „ograniczenia płodności” oraz „poprawy jakości życia”.

Tuż przed dniem, w którym miał się urodzić siedmiomiliardowy obywatel świata w prasie na całym świecie ukazało się wiele artykułów i programów poświęconych kwestii potrzeby kontroli urodzin.

Jeffrey D. Sachs, dyrektor Earth Institute na Columbia University, mówił w CNN: – Pojawienie się siedmiomiliardowego obywatela stanowi wielkie wyzwanie dla świata, a mianowicie konieczne staje się utrzymanie planety w takim stanie, w którym każda osoba będzie miała szansę na pełne i produktywne życie w dobrobycie i której zasoby zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń. Podkreślił on, że konieczny jest „zrównoważony rozwój” na naszej planecie, który może mieć miejsce, tylko w przypadku ograniczenia liczby mieszkańców Ziemi. Wyjaśnił, że w krajach bardzo zamożnych, a nawet w średniozamożnych liczba ludności stabilizuje się, dzięki temu, że coraz więcej osób decyduje się jedynie na jedno lub dwoje dzieci. Zasugerował, by zachęcać pary do ograniczania liczby potomstwa, zwłaszcza w krajach biedniejszych.

W artykule dla „The Guardian”, Roger Martin stwierdził niedawno, że wszystkie problemy przed jakimi obecnie stoi ludzkość, można by było dużo łatwiej rozwiązać, gdyby „było mniej ludzi na świecie”. Dodał, że ich rozwiązanie staje się niemożliwe z powodu przeludnienia planety, ale gdyby ograniczyć liczbę ludności, wówczas „wszystkim żyłoby się dużo lepiej”.

Autorzy artykułu na portalu endoftheamericandream.com zauważają, iż możni tego świata coraz śmielej postulują wprowadzenie drastycznych rozwiązań w celu ograniczenia populacji. Są tacy, którzy twierdzą, że optymalnym wyjściem byłoby powszechne wdrożenie „polityki jednego dziecka”, takiej jak w Chinach. Niedawno ukazał się na ten temat artykuł w gazecie „The National Post”. Czytamy tam: „Powszechne prawo takie, jak polityka jednego dziecka w Chinach jest jedynym ze sposobów, aby odwrócić globalny przyrost naturalny”. Autor artykuł napisał, że gdyby wdrożyć taką politykę, to udałoby się ograniczyć liczbę ludności do 3,43 mld w 2075 r. Powołał się on na dane wiedeńskiego Instytutu Demograficznego, który prognozuje, że gdyby od teraz rodziło się tylko jedno dziecko w rodzinie, wówczas można by było zmniejszyć populację do 5,5 mld osób w 2050 r.

Tu filmik, którego nie umiem zamieścić na forum, a dostępny na stronie.)

Urabianie opinii publicznej dot. potrzeby ograniczenia liczby dzieci już teraz ma miejsce w popularnych programach telewizyjnych. Na przykład, nowy show w amerykańskiej telewizji Fox o nazwie „Terra Nova” przedstawia przyszłość Ziemi jako piekło, ze względu na przeludnienie. Autorzy show sugerują, że ludzie w przyszłości będą mieli ogromne problemy z oddychaniem, z powodu ogromnego zanieczyszczenia środowiska i dlatego konieczne stanie się surowe egzekwowanie polityki posiadania tylko dwójki dzieci…

Rodziny biorące udział w programie „Terra Nova” żyją zgodnie z wizją ekologów, tworząc „wspaniałe społeczeństwo socjalistyczne”. Naturalnie to wizja utopijna, niemożliwa do zrealizowania w rzeczywistości. Podobnie, jak wiele innych tego typu wizji, szybko okazałaby się tyranią. Przykładem może być polityka przymusowej sterylizacji w Indiach prowadzona przez Indirę Gandhi i jej syna w latach 70, gdzie w ciągu zaledwie jednego roku ubezpłodniono blisko 8 mln osób (!!!). Często odbywało się to tak, że policja siłą zabierała biedaków do obozów sterylizacyjnych i tam poddawano ich skandalicznym zabiegom okaleczającym.

Obecnie elity mają obsesję na punkcie przeludnienia i postulują na razie pozornie „dobrowolne” programy kontroli urodzin, strasząc jednak np. cofnięciem pomocy finansowej, jeśli dany kraj nie zalegalizuje aborcji i środków wczesnoporonnych. Gorącym orędownikiem upowszechnienia wiedzy antykoncepcyjnej wśród kobiet i dziewcząt jest były wiceprezydent USA, Al Gore.

Thomas Friedman, na łamach „The New York Times”, winą za obecny kryzys obarczył nas wszystkich, mówiąc, że jest nas stanowczo za dużo. Dlatego rosną ceny paliwa i żywności, a także mają miejsce gwałtowne klęski żywiołowe.

Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej – która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko – „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem – mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.

Wcześniej szef Microsoftu, Bill Gates postulował wynalezienie szczepionki, która pozwoliłaby na zmniejszenie populacji przynajmniej o 10 do 15 proc.

http://www.sekretyameryki.com/index.php/obledne-pragnienia-elit-wideo-chca-ograniczyc-populacje-swiata-o-90-proc/     
     
     
     
     
     


« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 22:28:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 06, 2012, 23:44:25 »

Tezy tych wszystkich "pożalsięboże" naukowców są bardzo pokrętne i nijak się mające do rzeczywistości! W państwach wysokorozwiniętych akurat trwa od lat permanentny niż demograficzny. U nas też. Dlatego wszyscy wieszczą tu załamanie się systemów emerytalnych i na siłę chcą wydłużać wiek emerytalny, żebyśmy - bez sterylizacji i szczepionek - pomarli z głodu zanim listonosz zapuka do drzwi przynosząc pierwszą emeryturkę.

A tam gdzie przyrost demograficzny jest nadmierny, czyli w krajach takich, jak Chiny, Indie i inne państwa Azji i Afryki, akurat masowo jeździ się na rowerach lub zaiwania przez sawanny na piechotę, więc co to ma wspólnego z rosnącym popytem na benzynę  Coś

To wszystko tak się mija z prawdą, jak bajdurzenie o globalnym ociepleniu - cała Europa skuta mrozem i zasypana śniegiem, aż po Majorkę!

Myślę, że raczej rację mają ci nieprawomyślni, którzy widzą w takich scenariuszach macki Obcych - lepiej, jak sami się zredukujemy robiąc dla nich miejsce przy stoliku z pożywnym browarkiem... Duży uśmiech Bo gdyby przyszli zabrać nam nasze kufle siłą, mogli by dostać po tych gadzich ryjach niezły wycisk! A to boli... Cool
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 07, 2012, 22:44:46 »

usunalem ten link
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 23:00:03 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
muukalainen
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 08, 2012, 01:45:59 »

Tezy tych wszystkich "pożalsięboże" naukowców są bardzo pokrętne i nijak się mające do rzeczywistości! W państwach wysokorozwiniętych akurat trwa od lat permanentny niż demograficzny. U nas też. Dlatego wszyscy wieszczą tu załamanie się systemów emerytalnych i na siłę chcą wydłużać wiek emerytalny, żebyśmy - bez sterylizacji i szczepionek - pomarli z głodu zanim listonosz zapuka do drzwi przynosząc pierwszą emeryturkę.

a wiesz, że

A tam gdzie przyrost demograficzny jest nadmierny, czyli w krajach takich, jak Chiny, Indie i inne państwa Azji i Afryki, akurat masowo jeździ się na rowerach lub zaiwania przez sawanny na piechotę, więc co to ma wspólnego z rosnącym popytem na benzynę  Coś

To wszystko tak się mija z prawdą, jak bajdurzenie o globalnym ociepleniu - cała Europa skuta mrozem i zasypana śniegiem, aż po Majorkę!

Myślę, że raczej rację mają ci nieprawomyślni, którzy widzą w takich scenariuszach macki Obcych - lepiej, jak sami się zredukujemy robiąc dla nich miejsce przy stoliku z pożywnym browarkiem... Duży uśmiech Bo gdyby przyszli zabrać nam nasze kufle siłą, mogli by dostać po tych gadzich ryjach niezły wycisk! A to boli... Cool

z głodu to pewnie nie wszyscy. prędzej przy pomocy galopującego rozwoju rynku farmacji i współpracującego z nim sztabu pomocnych medyków i dietetyków, którzy zasiali już skuteczne ziarno. zaowocuje to moim zdaniem masowemu uzależnieniu od medykamentów, opłacanych jeśli nie z naszych przyszłych emerytur, to przynajmniej z budżetów naszych państw, co i tak poskutkuje zwrotem w prywatne kieszenie potomków obecnych potentatów wymienionych zakresów finansów publicznych. już dziś pierwsi uzależnieni oddają w odwróconej hipotece dorobek swojego życia.
no i jeszcze muszę dodać słowo o interesującej mnie kwestii benzyny. tak, tej niezastąpionej benzyny, której surowcem jest ropa naftowa droższa niż produkt - zjawisko arcy ciekawe. lekko przyciśnięci podsuwają pomysły na redukcję kosztów użytkowania pojazdów wynikającą z np. (co mnie naprawdę bawi)  automatycznego wyłączania silnika na światłach i postojach, tudzież wykorzystywanie pseudo biopaliw z kukurydzy, soi itd. nie chce mi się tego przytaczać, chociaż to może być interesującą tematyką dla pracy licencjackiej. a jakże. bardzo skutecznie pomija się problematykę silników napędzanych HHO, światłem słonecznym, po prostu samą wodą czy prądem. no ale na tym zarobić się nie da.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Luty 08, 2012, 22:18:28 »

Post o eugenice wydzieliłem jako niezależny wątek >>.


>quetz<, klikając na Twego posta >> wyskakuje mi ostrzeżenie o "trojanie"  Coś Szok
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 22:20:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 08, 2012, 22:59:02 »

hm nie mielame takiego zamiaru, moze ta strona jest ok..co sie dzieje jak sie wierzy w gusla i ma sie technike do wykorzystania np CERN..Uśmiech Ci z qumran mieli racje chcieli otworzyc inny wymiar..
takze nastaje czas wyboru po ktorej stronie sie chce ktos opowiedziec bo to juz wszystko malo zabawne

http://www.youtube.com/watch?v=FoCe5FpQ2qU&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=eKjxWlHYRbs&feature=player_embedded#!
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 23:44:34 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Marzec 13, 2012, 21:56:11 »

Wtorek 13.03.2012, 17:37
ostatnia aktualizacja: 3 godziny temu

Atak śmiertelnej i tajemniczej choroby.
Syndrom kiwania



oursurprisingworld.com

Nie wiadomo, co ją powoduje.

W Afryce rozprzestrzenia się tajemnicza, śmiertelna choroba. Na tzw."syndrom kiwania" chorują już tysiące dzieci.

Otwarto pierwsze centra opieki nad chorymi.

Dzieci przestają rosnąć, są niedorozwinięte umysłowo i zaczynają kiwać głową, jakby potakiwały. Czasami mają drgawki, wiele z nich umiera – informuje IAR.

Tylko w Ugandzie w ciągu ostatnich dwóch lat "syndrom kiwania" wykryto u 3 tys. dzieci.

TO NAJCZĘŚCIEJ ZABIJA POLAKÓW>>

Nikt nie wie, skąd bierze się choroba. Być może przyczyną jest niedożywienie, może skażenie środowiska, albo jakaś infekcja – twierdzi Abdinasir Abubakar z WHO.

Według lokalnych mediów chore dzieci są często izolowane od rodzin i prześladowane, czasem nawet przywiązywane do drzew.

TM

    Nauka: Afryka - syndrom kiwania - Stooq
   
    WHO | World Health Organization joins other partners to support Nodding Disease
     investigations ...



http://www.sfora.pl/Atak-smiertelnej-i-tajemniczej-choroby-Syndrom-kiwania-a41450
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Marzec 14, 2012, 00:29:29 »

Darek coś ci się chyba pomyliło ,co ten post tu robi ?  Czy to słońce tak na ciebie działa?  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Marzec 14, 2012, 10:14:27 »

Nie zupełnie pomyliło mi się, choć przyznam, że miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla niego. Pomyślałem więc sobie , że ten wątek traktuje o depopulacji, a to co przydaża się tym dzieciom jest trochę dziwne więc ... .
Kiepski ze mnie twórca spiskowych teorii, ale może i warto przenieść gdzie indziej.
Pomyślę jak wrócę. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 14, 2012, 14:53:11 »

Cytuj
Dzieci przestają rosnąć, są niedorozwinięte umysłowo i zaczynają kiwać głową, jakby potakiwały. Czasami mają drgawki, wiele z nich umiera – informuje IAR.

Świadomość w ciałach dzieci protestuje-  przestaje wzrastać. Potakuje głową jakby chciała powiedzieć : tak czyńcie dalej a też przestaniecie rosnąć. Tak, zabijajcie się . Umysł to nie wszystko.

 Ten świat nie jest normalny to i życie na nim, niczym w lustrze, pokazuje nam nas samych.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Marzec 15, 2012, 23:37:50 »

Nie zupełnie pomyliło mi się, choć przyznam, że miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla niego. Pomyślałem więc sobie , że ten wątek traktuje o depopulacji, a to co przydaża się tym dzieciom jest trochę dziwne więc ... .
Kiepski ze mnie twórca spiskowych teorii, ale może i warto przenieść gdzie indziej.
Pomyślę jak wrócę. Duży uśmiech

Moze do działu o zdrowiu ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin foxlive brygadaszarika pyn grotasmierci