Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 17:47:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LIBIA - konflikt bliskowschodni ...  (Przeczytany 81096 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« Odpowiedz #150 : Październik 08, 2011, 16:51:30 »

/wolnemedia.net/polityka/konflikt-w-libii-jest-wyjatkowy/

Bardzo ciekawy wywiad z innej strony konfliktu.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Październik 11, 2011, 19:25:59 »

Na FB pojawił się ciekawy filmik.Przepraszam wszystkich za niecenzuralne słowa na końcu ,ale nie dam rady ich usunąć ,po za tym są to słowa autora  Buzia na kłódkę

Czego dowiedziałem się na temat Libii

http://www.youtube.com/watch?v=0f_1bFSzSO4&feature=player_embedded
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #152 : Październik 18, 2011, 21:07:45 »

http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/aktualnosci-z-trypolisu-syrty-i-bani-walid/



Aktualności z Libii
Opublikowano: 18.10.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Trypolis. Zacięte walki w wielu częściach miasta włączając Zielony Plac. Ponad 10 000 żołnierzy NATO noszących naszywki ONZ walczy, by zabezpieczyć pozycje dla prawdopodobnej wizyty Hillary Clinton. Ulice są wypełnione żołnierzami NATO walczącymi przeciwko mieszkańcom i w mieście widziano eksplozje i grube pióropusze dymu. Zacięte walki są kontynuowane i zostało zabitych około 600 rebeliantów i 100 żołnierzy NATO.

Syrta. Zacięte walki są kontynuowane na pustyni poza miastem. Czerwony Krzyż potwierdza, że rebelianci NRT zabijają i torturują wszystkich cywili, jakich schwytają. BBC potwierdziła, że rebelianci NRT grabią wszystkie domy na swojej drodze. Rebelianci NRT wtargnęli do budynku dla uchodźców, w którym cywile schronili się przed nalotami NATO i umieścili swoich rannych, gdzie torturowali i zabijali wszystkich tam przebywających. Obecna pozycja rebeliantów to pustynia poza miastem. Ludność Syrty jest wściekła za masakry i to spowodowało, że wypierali rebeliantów poza przedmieścia miasta raz po razie. Rebelianci ucierpieli ogromną liczbę ofiar w ciągu ostatnich dni, z ponad 2600 zabitymi w ciągu 3 dni walk i 4300 rannymi, w samym Porcie Syrty było 1200 poległych rebeliantów i 680 rannych. Zginęło 6 rebelianckich komendantów, włączając dowódcę brygady; Alteer Hussein, również źródło doniesień CNN, także został zabity przez snajpera, który strzelił do niego dwukrotnie. Brygady Misraty przemieściły swoje siły z linii frontu w Syrcie na inne linie frontu w Bani Walid.

Bani Walid. Całe miasto Bani Walid jest pod kontrolą zielonego oporu. Rebelianci zostali zwabieni w pułapkę w obszarach strefy przemysłowej ale zostali szybko pokonani a nawet wypchnięci z regionu doliny na pustynię. Setki rebeliantów zginęło i zabity został dowódca wszystkich brygad rebeliantów NRT. Lecz NATO rozpoczęło intensywną kampanię dywanowych bombardowań na cywilne miasto Bani Walid jak tylko rebelianci zbiegli z tego obszaru. Godziny później rebelianci przegrupowali się, podczas gdy NATO bezustannie uderzało w Bani Walid. Rebelianci zaczęli następnie wystrzeliwać dalekosiężną broń w kierunku miasta. Wymiany dalekosiężnego ognia są kontynuowane, podczas gdy NATO nieustannie uderza z powietrza. Żadne części miasta nie są pod kontrolą rebeliantów i nie ma ich w ogóle wewnątrz miasta. Obecnie rebelianci znajdują się na przedmieściach wystrzeliwując broń o dalekim zasięgu.

Tłumaczenie: Maya
Na podstawie: 108morris108
Źródło: Stop Syjonizmowi




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Październik 20, 2011, 13:31:37 »

OBALONY DYKTATOR ZOSTAŁ ZŁAPANY RANNY
"Muammar Kaddafi nie żyje"


Muammar Kaddafi nie żyje - podał jeden z dowódców rebeliantów cytowany przez agencję Reutera. Kilkadziesiąt minut wcześniej przedstawiciel Narodowej Rady Libijskiej Abdel Madżid Mlegta podał, że Kaddafi został schwytany. Nikt inny, m.in. amerykański Departament Stanu, nie potwierdza żadnej z tych informacji.
Informację o śmierci podał również Madżid. - Kaddafi zmarł - oznajmił rebeliant.

Kilkadziesiąt minut wcześniej Madżid twierdził, że obalony libijski dyktator "jest ranny w obie nogi". - Został zabrany przez ambulans - powiedział przedstawiciel NRL w rozmowie telefonicznej z agencją Reutera. Później Madżid dodał, że Kaddafi zginął od ran.

 Kaddafi miał zostać schwytany lub zabity podczas próby ucieczki z Syrty, ostatniego bastionu dyktatora i jego rodzinnego miasta, które, według rebeliantów, wpadło w czwartek w ich ręce.

Gdzie i jak?

Przedstawiciel Narodowej Rady Libijskiej twierdził, że właśnie w jednym z takich konwojów zaatakowanych przez lotnictwo NATO był Kaddafi. Inny rebeliant twierdził jednak, że Kaddafi ukrył się "w dziurze w Syrcie" i krzyczał, "żeby do niego nie strzelać".
Według przedstawicieli rebeliantów w akcji, której miał zginąć lub zostać złapany Kaddafi, zabity został szef jego armii, Abu Bakr Junus Dżabr. Do niewoli miał się też dostać rzecznik Kaddafiego Musa Ibrahim.

 Ostatni atak na pozycje sił wiernych Kaddafiemu w Syrcie rozpoczął się około godz. 8 rano i trwał przez około 90 minut. Agencja Associated Press donosiła, że przed atakiem kilka samochodów pełnych ludzi wiernych Kaddafiemu próbowało wyjechać z miasta, lecz powstańcy ludzi tych zabili.

Świat reaguje

 - Widzieliśmy doniesienia mediów, ale nie możemy ich potwierdzić - tak agencji Reutera wiadomość o rzekomym schwytaniu Kaddafiego skomentowała rzeczniczka Departamentu Stanu, Beth Gosselin. Także NATO nie jest w stanie potwierdzić doniesień rebeliantów. Jak powiedział agencji Reutera przedstawiciel Sojuszu, sprawdzenie tej informacji może potrwać. NATO potwierdziło jedynie, że rzeczywiście samoloty Sojuszu bombardowały cele w okolicy Syrty w czwartek.

Informacji o śmierci Kaddafiego nie potwierdzili nawet szefowie Narodowej Rady Libijskiej, jednak jej szef Mustafa Abdel Dżalil zapowiedział, że niedługo zwróci się do Libijczyków z telewizyjnym przesłaniem.

 Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew oznajmił już jednak na gorąco (gdy nie dochodziły jeszcze wiadomości o śmierci dyktatora), że "o losie Kaddafiego powinien zdecydować naród libijski". Zupełnie inaczej problem postrzegał premier Holandii Mark Rutte, który oznajmił, gdy z Libii dochodziły wiadomości o schwytaniu dyktatora, że Kaddafi powinien stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze. MTK wydał w czerwcu nakaz aresztowania dla Muammara Kaddafiego, jego syna Saifa al-Islama oraz szefa wywiadu Abdullaha asl-Senussiego.



 \\mtom\k


Artykuł TVN24.pl:
http://www.tvn24.pl/0,1721530,0,1,muammar-kaddafi-schwytany,wiadomosc.html
Publikacja: 14:25 20.10.2011 / Reuters, PAP
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #154 : Październik 20, 2011, 14:15:46 »

NATO zrzuciło na Bani Walid bombę paliwowo-powietrzną (FAE)
20 Październik 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Źródło: http://www.algeria-isp.com

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci 1200 cywilów i patriotów z Bani Walid. Samoloty NATO zbombardowały obszar lotniska i wojskową fabrykę z użyciem bomby paliwowo-powietrznej (FAE – „Fuel Air Explosive”), nazywanej „bombą atomową biedaków”. Ten straszliwy wybuch bomby wciągnął cały tlen z uderzonego obszaru 2 kilometrów kwadratowych, powodując śmierć przez uduszenie wszystkich patriotów i cywilów na tym terenie. Wśród poległych są męczennicy z Syrty, libijskiej Tarhouny, Khomsy, Misraty, Bani Walid i innych regionów. NATO chce zakończyć szybko tę wojnę, szczególnie kiedy NRT ogłosiła poprzez media kłamstwa na temat upadku Bani Walid. Bądźcie pewni, że Libijczycy nigdy nie oddadzą swoich zielonych miast w ręce zdrajców i NATO.
Dodaj do

www.stopsyjonizmowi.worldpress.com
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 14:36:14 wysłane przez greta » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Październik 20, 2011, 15:18:17 »

smutne, jak bezwzględnie się to odbywa

..hmm, to ciekawe czyjej produkcji była ta zrzucona

"Na wyposażeniu lotnictwa wojskowego znajdują się obecnie m.in. następujące typy bomb paliwowo-powietrznych: CBU-73B, CBU-72 (Stany Zjednoczone), ODAB-1000 (Rosja), FAACB (Chiny) i LBPP-100 (Polska)." ??
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bomba_paliwowo-powietrzna

PS. nawet nie wiedziałem, że i my to mamy  Szok
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #156 : Październik 20, 2011, 17:17:54 »

Zwyciezcy nikt nie pyta jak zwyciezyl i ile ofiar bylo.
Tak sie spodziewalam,ze w pewnym momencie wszystkie chwyty
beda dozwolone.I tak sie stalo.

Ciekawe kto z sojusznikow bedzie nastepny.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #157 : Październik 21, 2011, 17:48:28 »

Proszę Was tylko o jedno - śledźcie z uwagą to co teraz będzie działo się w Libii, a także w kolejnych latach. Szczególną uwagę zwróćcie na to jak będzie się żyło społeczeństwu - czy będzie bogaciło się, czy będzie ubożało - w tym czy nie pojawi się dług publiczny. Przypatrzcie się temu jak będzie wyglądała oświata, służba zdrowia, czy Libia będzie zaciągała pożyczki i jeżeli tak - to kto będzie ich udzielał.
Ostatnią rzeczą której się przypatrujcie to czy wydobycie ropy pozostanie w rękach nowego rządu. Za 2-3 lata przypomnę ten swój post.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #158 : Październik 21, 2011, 20:58:42 »

 Mrugnięcie
Proszę Was tylko o jedno - śledźcie z uwagą to co teraz będzie działo się w Libii, a także w kolejnych latach. Szczególną uwagę zwróćcie na to jak będzie się żyło społeczeństwu - czy będzie bogaciło się, czy będzie ubożało - w tym czy nie pojawi się dług publiczny. Przypatrzcie się temu jak będzie wyglądała oświata, służba zdrowia, czy Libia będzie zaciągała pożyczki i jeżeli tak - to kto będzie ich udzielał.
Ostatnią rzeczą której się przypatrujcie to czy wydobycie ropy pozostanie w rękach nowego rządu. Za 2-3 lata przypomnę ten swój post.

Artusiu, ależ ty jesteś troskliwy, nie martw się tak strasznie o tą Libię, dadzą rady.
Libia jest dużo mniejszym krajem od np Iraku, żyje tam ok. 8 mln ludzi, a nie 50mln, owszem są jakieś drobne napięcia między poszczególnymi grupami ludności, ale to normalne, u nas jest to samo, a może i jeszcze gorzej, Libia nie jest rozdarta konfliktami wewnętrznymi tak jak Irak, w przeciwieństwie do Iraku, nie było żadnej inwazji lądowej, w Libii uformowała się dobrze zorganizowana władza, akceptowana przez społeczeństwo i świat, ropę będą kontrolować Libijczycy, bo są twardzi i pewni siebie, w kraju nie ma ataków terrorystycznych, żyć będzie się jak najbardziej normalnie, jeszcze raz ci mówię artusiu dadzą radę;

Ja osobiście proponuję ci pochylić głowę nad pewnym krajem nad Wisłą, i zastanowić się ten ów kraj będzie się bogacić czy będzie ubożeć, czy nie wzrośnie dług publiczny, jak wygląda oświata i służba zdrowia, jakie i gdzie zaciągamy pożyczki i kto ich udziela;
Życzę owocnych przemyśleń;
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 21:00:51 wysłane przez kamil771 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #159 : Październik 22, 2011, 00:42:28 »

Libia jest dużo mniejszym krajem od np Iraku, żyje tam ok. 8 mln ludzi, a nie 50mln, owszem są jakieś drobne napięcia między poszczególnymi grupami ludności,
Radzę zerknąć do zeszytów z Geografii vel atlasu - Libia jest większym państwem niż Irak (około 4 x), natomiast jest mniej ludnym - o około 4,4 x, czyli Libia ~6,5mln, Irak ~30 mln.

Tak jak proponowałem - przyglądajmy się rozwojowi wypadków.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #160 : Październik 22, 2011, 08:15:55 »

No niestety ale Kadaffi zyje i ma sie dobrze.Wlasnie na zenobiuszu przeczytalam,ze jest to celowe,jak zwykle,zmylenie oczywiscie informacjami nieprawdziwymi ludzi,bo niestety nie moga sobie poradzic Natowszczaki w Libii.Nastepna bledna napasc tak jak na Irak,Afganistan,Wietnam.Niestety okazalo sie,ze najezdzcy poniesli porazke.Zawsze tak jest.
Ciesze sie,ze Paan Kadaffi zyje i nadal bedzie walczyl przeciwko najezdzcom!

Dobro zwyciezy!

=========================================

Doniesienia Agencji Mukawama: Kaddafiego ani nie raniono ani nie pojmano
21 Październik 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Za : www.resistencialibia.info/?p=211

Źródło : www.3rm.info/16759-soobshhenie-agentstva-mukawama-kaddafi-ne byl-ni.html

Data publikacji : 21.10.2011 godz.9:17 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Jeszcze jedno łgarstwo NATO. Kaddafi nie był ranny ani nie był schwytany. Po ośmiokrotnym obwieszczaniu śmierci generała Chamisa Kaddafiego, niejednokrotnym oświadczeniom o ujęciu Saif al-Islama i Mutassima, po wydawaniu przez Kaddafiego viagry Libijskim żołnierzom gwałcącym kobiety i doniesieniach o lotnictwie atakującym ludność w Bengazi, po doniesieniach o tym, że jego armia składa się z „czarnych najemników” a Belhach nigdy nie miał nic wspólnego z bandziorami Al-Kaidy, po oświadczeniach o „prawdziwych” intencjach NATO „obrony cywilnej ludności”, dzisiaj chcą żebyśmy uwierzyli, że szczury pojmały Przywódcę Kaddafiego w Syrcie.

Wiarygodność informacji NATO i jego pachołków nie wymaga komentarzy.

Naród libijski stawia opór i zwycięża!

Portal www.za-kaddafi.ru wypowiada sugestię, że to łgarstwo jest potrzebne, żeby obniżyć oczekiwania i nadzieje na piątkowe wystąpienie przeciwników „szczurzego reżimu”.

A może było to jakoś i dla Hillary Clinton oczekującej na to podczas swojej wizyty.

Komentarz portalu: Telewizja Al-Jazzeera pokazała i „ciało martwego Kaddafiego wleczone przez najemników.” I Miedwiediew zdążył wypowiedzieć głęboko intelektualną prognozę o tym „że teraz w Libii zapanuje porządek.” Cóż, przecież Fidela oni już grzebali z pięćdziesiąt razy. SĘPY!

Dodaj do

www.stopszjonizmowi.worldpress.com

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 14:35:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #161 : Październik 23, 2011, 08:56:59 »

Steve Pieczenik, agent nr. 1 amerykańskiego wywiadu udzielił wczoraj wywiadu Alexowi Jonesowi na temat rzekomego pojmania i zabicia Muammara Kaddafiego. Pieczenik zdecydowanie stwierdził, że była to kolejna opercja psy-op. Oto co powiedział w skrócie:

Steve Pieczenik: Oni nas okłamali raz jeszcze, tak jak z Osamą, kartelem meksykańskim w Teheranie – mamy to samo modus operandi – prezydenta, który nic nie robi, a chce być wybrany ponownie, odwraca się też uwagę od innych spraw.
Pamiętacie jak tydzień temu wysłano 100 żołnierzy do Czadu i Nigerii – to jest na południu Libii, to były oddziały specjalne, które zrobiły to samo co w przypadku Saddama Husseina, który nie został wcale zabity. Święte prawo królów wciąż obowiązuje, ja mam 30-letnie doświadczenie w akcjach przejęciach władzy na świecie. To jest absolutne kłamstwo – powodem, dla którego się obawiam jest to, że wojsko, Prezydent i Sekretarz Stanu kłamią. Nie ma takiej możliwości, żeby Hillary Clinton mogła pojechać do Libii i ogłosić uznanie dla nowego rządu bez wcześniejszego pojmania Kaddafiego. Mieliśmy belgijskie oddziały specjalne walczące w Nigerii i  Sudanie, nasze oddziały, które mogły go wziąć i umieścić w jakimś regionie Sahary z jego fałszywymi pieniędzmi. Jego żona wyjechała do Algerii kilka tygodni temu. Nie zabijamy zagranicznych przywódców. Ja byłem zaangażowany w usunięciu Idi Amina w Ugandzie, który znalazł się w Arabii Saudyjskiej po tym jak zabił kilkaset tysięcy ludzi, brałem udział w akcji z Noriegą, którego wysłaliśmy do Hiszpanii, byłem zaangażowany też z Czerwonymi Khmerami. Podobnie było z Ceausescu, którego rzekome ciało zostało spalone. To są wszystko techniki psy-op. Ale to nie jest ważne, co jest istotne to ta ciągła seria kłamstw, musimy w końcu wiedzieć dlaczego jesteśmy okłamywani, mamy poważne problemy ekonomiczne, więc do jest odwrócenie uwagi.
Nie ma takiej możliwości, żeby zabito Kaddafiego. Był zbyt długo z CIA, wywiadem brytyjskim i francuskim, kontrolował obszar sub-Sahary, Nigerię, która jest bardzo ważna, bowiem zaspokaja 80% francuskiego zapotrzebowania w paliwo nuklearne. Nie mogło tak być, żeby nasze siły specjalne były wysłane po to by ścigać ugandyjskich zbirów, nie – zostały prawdpodobnie wysłane po to ująć Kaddafiego i popracować nad nim. Przecież powinien być proces przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym, jak to było w przypadku Milosevicza. Ale nie, ta administracja potrzebuje kolejnego kłamstwa w sprawach polityki zagranicznej – po to by pokazać jakiego mamy twardego prezydenta. Uwiarygadnia to urzędy Prezydenta, Sekretarzy Stanu i Obrony i wiarygodność naszych wojskowych, a wielu z naszych żołnierzy zostało zabitych. To nie jest prawda, że nie byliśmy zaangażowani – byli tam najemnicy, żołnierze francuscy, belgijscy i brytyjscy. Nie ma takiej możliwości żeby zabito Kaddafiego, to nie jest sposób działania, ja to doskonale wiem bo przez 30 lat zmieniałem reżimy. Daję milion dolarów na to, że nie zabito Kaddafiego. Zamknięto go gdzieś w izolacji, umieszczono w jakimś regionie Sahary, a nasze oddziały specjalne są w to zaangażowane.
Prezydent nas okłamał. Kiedy przestanie, nie mam pojęcia. Amerykanie muszą się domagać przejrzystości i prawdy, szczególnie po tych nonsensach z Meksykiem i Teheranem, którymi próbowano wszcząć wojnę.
Alex Jones: Londyński Guardian opublikował „oficjalne zdjęcie”, ostrzegano nawet, że zdjęcia i nagranie wideo są drastyczne…
Steve Pieczenik: Można podrobić wszystko. Robimy to profesjonalnie cały czas. Robiliśmy to w przypadku Osamy, gdzie te wszystkie taśmy były podrobione, to samo było z Saddamem Husseinem i jego dziećmi, zdjęcia mogą być podrobione. Nie ma takiej możliwości by MI6 czy SAS zabiłoby lidera, przecież powinien być postawiony przed sąd, a to jest niewygodne, gdyż wydałby innych, w tym także liderów światowych. Pamiętasz jak Goldman Sach miał miliard transakcji które zepsuł i poproszono Kaddafiego by zainwestował swój wkład?
To będzie wstyd dla naszego wywiadu, dla Brytyjczyków, jeśli będą się przy tym upierać. Mogą mnie nazywać „teoretykiem konspiracji”, ale jest pewien problem – wykładam już przez 20 lat na temat psy-ops, zmian reżimów, uczyłem wszelkich podstępów i akcji wyparcia się. Brałem udział w większej ilości akcji zmiany reżimów niż ktokolwiek w tej administracji, znam tych ludzi, którzy w tym uczestniczą – mogę cię zapewnić, że kłamią.
Alex Jones: Właśnie pokazaliśmy nagrania wideo i zdjęcia, podobno miał przestrzelone nogi i był torturowany, a następnie został zabity strzałem w głowę. Wiemy, że robiono fałszywe nagrania wideo z Bin Ladenem, dlatego wrzucono go rzekomo do morza…
Steve Pieczenik: Już od czasów biblijnych, przez czasy Nowego Testamentu, Średniowiecze aż do czasów obowiązywania prawa brytyjskiego, wliczając w to prawo angielskie, nie zabijamy liderów państw. Pojmujemy ich, kreujemy fikcyjne historie po to by miały jakiś sens. Nie mam szacunku do Kaddafiego, byłem w administracji Reagana… (…)
Nie jestem zwolennikiem Kaddafiego, ale jest to bardzo bystry człowiek. Nie ma takiej możliwości, żeby utrzymać się przy władzy przez 53 lata, by następnie zostać nagle zabitym i upokorzonym. Był ujęty po cichu przez nasze siły specjalne, które zostały wysłane tydzień temu (…) Wstyd mi za Petraeusa, za środowisko wywiadu i za wojskowych, powinniśmy mocno zaprotestować…
USA, zakazana historia




Syn Kaddafiego, Seif al-Islam: Ja ciągle jestem w Libii i będę walczyć do końca
23 Październik 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Źródło : www.3rm.info/16822-syn-kaddafi-seif-al-islam-ya-vse-eshhe-v-livii-i.html

Data publikacji : 23.10.2011 godz. 12:45 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Syn Muammara Kaddafiego, Seif al-Islam wystąpił z krótkim orędziem do swoich zwolenników i powiedział, że żyje, przebywa na terytorium Libii i zamierza kontynuować stawianie oporu siłom buntowników. Jego orędzie było wyemitowane w nocy na niedzielę przez syryjską telewizję ARRAI, która wcześniej nadawała liczne przesłania Muammara Kaddafiego.

„Jestem w Libii, żyję, jestem wolny i zamierzam walczyć do końca dokonując zemsty.”-cytuje RIA „Nowosti” orędzie Seifa al-Islama.

Po doniesieniach o śmierci Muammara Kaddafiego nastąpiły sprzeczne doniesienia o losie Seifa al-Islama, którego nazwano głównym następcą swojego ojca.

Nowe władze libijskie mówiły, że udało mu się uciec z Syrty a jego zmotoryzowany konwój porusza się w kierunku granicy libijsko-nigeryjskiej.

Później Tymczasowa Rada Narodowa ogłosiła, że Seif al-Islam wzięty został do niewoli w mieście Slitan, 160 km na wschód od Trypolisu.

 


Taka jest ta ICH!prawda.




www.monitorpolski.worldpress.com

www.stopsyjonizmowi.com
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 13:36:18 wysłane przez greta » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #162 : Październik 29, 2011, 16:39:05 »

 Uśmiech

  Legendarny francuski dziennikarz i działacz polityczny Thierry Meyssan specjalnie z Trypolisu o prawdziwej Libii.


<a href="http://www.youtube.com/v/pk9im8T-9fE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/pk9im8T-9fE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>


Tez jestem ciekawa jak bedzie wygladać ta historyczna przemiana Libii?
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 16:46:13 wysłane przez Linda » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #163 : Październik 29, 2011, 17:36:41 »

Seif al-Islam Kaddafi: „Nasz obowiązek to opór i walka”
29 Październik 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Otrzymano od przyjaciół libijskich dnia 27.10.2011

Źródło : www.putnik1.livejournal.com

Za : www.3rm.info/16999-saif-al-islam-kaddafi-nash-dolg-soprotivlyatsya.html

Data publikacji : 29.10.2011 godz.13:00 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Seif al - Islam Kaddafi

Seif al-Islam Kaddafi wystosował orędzie (27.10.2011 roku) do libijskiego narodu i wszystkich zwolenników Libijskiej Dżamahiriji.

„Pragnę zapewnić moją rodzinę, moją matkę, moich braci i siostry, że czuję się dobrze i wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że ja nigdy nie mogłem zdradzić woli mojego ojca.

Jakże mógłbym zdradzić jego wolę teraz? Tym którzy są wierni narodowi libijskiemu mogę powiedzieć, że jeśli chcielibyśmy uciec, to byśmy to zrobili zanim złożona została tak wysoka ofiara. Ale teraz przekroczyliśmy linię ostateczności. Przekroczyliśmy ją z powodu złożonej w ofierze przelanej krwi. Natowskie szczury próbują złamać silnych duchem, których nikt oprócz Allacha nie może powalić na kolana, aby żyli na kolanach. Ten i ów uważa, że to koniec wszystkiego. Ale rzeczywista prawda jest taka, że wszystko dopiero się rozpoczyna. Byłem wierny w obronie Libii i biorę odpowiedzialność za zemstę na zdrajcach i mordercach, którzy pokazali światu swoją prawdziwą twarz. Nie jestem zwolennikiem niektórych metod ale ich działania zmuszają mnie by zamienić, z całą brutalnością i niemiłosiernie, ich dni w noce a ich noce w piekło.

Zmuszają mnie napawać ich śmiertelnym przerażeniem wszędzie gdziekolwiek się znajdują.

Nie będę ubolewał dopóki nie zakończę swojej misji, nawet jeśli będzie ona trwała 50 lat.

Zwracam się do ludzi, którzy wierzą we mnie, którzy podzielają ze mną miłość do Wielkiej Libii, a takich jest dużo!

Zwracam się do ludzi, którzy dzielą ze mną uczucia człowieka, któremu odebrano serce, a takich jest dużo!

Zwracam się do ludzi, którzy dzielą ze mną blizny, zemstę i obowiązek walki!

Wzywam ich nie z powodu utraconej władzy ale z powodu obowiązku odzyskania utraconej Libii i odzyskania utraconego honoru!

Oni rozpętali pożar. I dlatego oni powinni płonąć. Oni rozlali krew, niechaj wzbiorą rzeki krwi.

Dla nich nigdy nie będzie litości. NATO nie zdoła obronić ich wszystkich w ich domach, w ich samochodach, na ich uroczystościach i w ich miejscach pracy.

Muammar Kaddafi nie pozwalał nam ich spalić kiedy mogliśmy to uczynić. On powstrzymał nas od wysadzenia szybów naftowych. Radziłem mu żeby zniszczyć lotnisko w Trypolisie zanim Trypolis padł. Ale odmówił. A teraz pytanie. Gdzie jest u nich ten, który broni nas przed nimi?

A kto z nich jest miłosiernym? Będę ich palił dopóki nie uśmiechnie się moja matka, dopóki nie będzie szczęśliwa. I dopóki Aisza nie zacznie się radować a jej serce się nie uspokoi.

I dopóki w Libii nie powróci szczęście do każdego serca przepełnionego smutkiem.

Męczennik Mutasim już to rozpoczął. Brygada Mutasima pokaże im jeszcze więcej.

Ja jestem synem mojego ojca!

Ja jestem bratem Mutasima!

Ja jestem synem Libii!

Jestem jednym z tysięcy naznaczonych bliznami i krwią.

Nie będziemy warci ofiar libijskich jeśli nie będziemy ścigać ich zabójców wszędzie dopóki ziemia ich nie pochłonie.”
Dodaj do

Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #164 : Październik 29, 2011, 20:50:39 »

Cytuj
Oni rozpętali pożar. I dlatego oni powinni płonąć. Oni rozlali krew, niechaj wzbiorą rzeki krwi.
Dla nich nigdy nie będzie litości. NATO nie zdoła obronić ich wszystkich w ich domach, w ich samochodach, na ich uroczystościach i w ich miejscach pracy.
Oto slowa milosci,otuchy i nadziei na lepsze jutro dla braci Libijczykow od "brata - kata".
Seif al-Islam Kaddafi zapomnial jednak o drobnostce tylko,ze jego dni sa rowniez policzone.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 19:07:05 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #165 : Październik 29, 2011, 21:38:28 »

Seif al-Islam Kaddafi  jest prawdopodobnie /byl/ najbogatszym czlowiekiem swiata. Nie tylko w Niemieckich bankach mial pieniadze, ale na calym swiecie ogromne sumy. W rodzinie byl tak wspanialym czlowiekiem, poprostu aniolem - tak mowia o nim czlonkowie rodziny.

Pozdrawiam

                                                Sensacyjne informacje na temat majątku Kadafiego

wp.pl | dodane 2011-10-28 (10:33)


                                                                      Muammar Kadafi był tak bogaty, że miał pistolet ze złota. Jednak ostatnie doniesienia "Los Angeles Times" na temat fortuny dyktatora przekraczają wszelkie wyobrażenia. Kadafi był najprawdopodobniej najbogatszym człowiekiem świata, dystansując konkurencję o kilka długości. Libijski wódz miał odłożyć na czarną godzinę 200 miliardów dolarów. Oznacza to, że w dniu śmierci mógł być prawie trzy razy bogatszy od Meksykanina Carlosa Slim Helu, światowego krezusa numer jeden.

Jak donosi amerykański dziennik, informacje na temat bogactwa Muammara Kadafiego pochodzą ze źródeł blisko związanych z tymczasowym rządem libijskim.

Fortuna dyktatora miała być zdeponowana na prywatnych kontach bankowych zasilanych ze środków Libijskiego Banku Centralnego i Libijskiej Instytucji Inwestycyjnej. Do państwowych instytucji pieniądze trafiały z przemysłu naftowego.

Zobacz zdjęcia: Najbogatsi dyktatorzy

Oprócz środków pieniężnych ulokowanych na całym świecie, Kadafi dysponował również pokaźną ilością nieruchomości. W Stanach Zjednoczonych zainwestował i zdeponował w sumie 37 miliardów dolarów. W Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech ulokował co najmniej 30 miliardów dolarów. We Włoszech dyktator miał lokować fundusze m. in. w piłkarskim klubie Juventus Turyn.

Tymczasowy rząd podjął już pierwsze kroki by odzyskać pieniądze odkładane przez dyktatora. Może to potrwać kilka lat, ponieważ wiąże się ze skomplikowanymi procedurami. W niektórych przypadkach może okazać się niemożliwe, ponieważ część afrykańskich państw, popierających obalony reżim, nie zamierza zamrażać środków Kadafiego.

Gdyby rozdać pieniądze Kadafiego Libijczykom, każdy z nich otrzymałby prawie 30 tysięcy dolarów.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,126834,title,Sensacyjne-informacje-na-temat-majatku-Kadafiego,wid,13938668,wiadomosc.html
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 22:50:24 wysłane przez Rafaela » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #166 : Październik 30, 2011, 08:57:39 »

Trudno sie dziwic takim wypowiedziom,przeciez jest On wychowywany w innej religii,ktorej podstawa jest oko za oko,zab za zab.A nie jak my,katolicy jesli ktos w ciebie rzuci kamieniem ty w niego chlebem.Tak wiec nie bedzie konca tej wojny a zaczynajacy ja powinni sie z tym liczyc.Tylko jezeli napadajacym przeswiecala jedna mysl,ropa,pieniazki itp.to byli zaslepieni i nie widzieli w tym odwetu.A niestety muzulmanie caly czas pokazuja chocby w Afganistanie,co to jest odwet.Teraz beda dzialac w innych krajach poprzez zamachy bombowe,czy inne dzialania.Taka to jest religia.

A swoja droga nie wiem jak bym sie zachowala gdyby ktos wymordowal mi rodzine a ja wiedzialabym kto.

Caly czas to trawie.




Źródło : www.resistencialibia.info/?p=531

Data publikacji : 28.10.2011

Tłum. GREGORIUS

Według portalu internetowego „algeria.isp” Seif al-Islam spotkał się z libijskimi oficerami w sprawie reorganizacji libijskich sił oporu przeciw NATO i zdrajcom, którzy sprzedali swój kraj.

Wyszło na jaw jeszcze jedno kłamstwo Tymczasowej Rady Narodowej według której syn przywódcy Libii opuścił terytorium Libii i negocjuje poddanie się z Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Wraz z tą informacją pojawiła się inna informacja francuskiej gazety „Le Figaro” z 28.10.2011, że Seif al-Islam przekroczył południową granicę z Nigrem pod opieką wodza Tuaregów i próbuje „zdestabilizować” Libię i ogromny region Sahelu a rzekome poddanie się Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu to tylko manewr mistyfikacyjny.

 

 www.stopsyjonizmowi.worldpress.com






« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 09:01:43 wysłane przez greta » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Listopad 15, 2011, 11:22:52 »

Libia-media milczą- dlaczego?


Czy ktoś zauważył wirtualnych milczenie w sprawie Libii wśród agencji zachodnich wieści? Jeśli Libia była dzisiaj cicho i bez konfliktu, możemy wierzyć w kłamstwa na Sky i znajomych włączone, że dyktator został obalony, a jego zachwycony ludzi zwolniona, obecnie mieszka w pokoju, przygotowując się do demokracji. Ale tak nie jest ...

Co ja na ten temat powiedzieć nie dziwi w ogóle dla tych z nas, którzy wiedzą, Libia, know pułkownika Kadafiego i który ostrzegł NATO o monumentalnej pomyłek przed inwazja rozpoczęła się, podobnie zresztą jak to miało miejsce przed Iraku w tej kolumnie z powrotem w 2003 roku. NATO, jednak w jego chciwość, tylko nie uczy.

Jak MAEA wymyśla kłamstwa o Iran, i obejmuje jego elementów zespołu, którzy są całkowicie bez zastrzeżeń za zadanie monitorowanie programu nuklearnego Republiki Islamskiej, * widzimy sama historia lubi się powtarzać. Zaczyna się od kłamstwa o krwiożerczych dyktatora lub reżim niebezpiecznych stwarzających zagrożenie dla USA i jej sojuszników, ONZ jest zastraszane do nazewnictwa NATO jako światowego policjanta, skulduggery i szantażu następnie zastąpić dyplomacji, po którym NATO bomby bzdura kraju, mordując mężczyzn, kobiet jak i dzieci, wykorzystując DU, używając amunicji kasetowej, a naruszenie każdej reguły w książce. Następnie w huśtawka kangura sądów, aby wyczyścić bałagan i oto, kraju, państwowych funduszy zostały dosłownie skradziony, jego infra-struktury zniszczone z NATO sprzętu wojskowego, odbudowy umów są rozdawane na wzmocnienie gospodarki sił atakujących i ładne marionetkowy reżim jest zainstalowany.

Jednak w przypadku Libii, historia jest daleka od zakończenia.

Na początek sił terrorystycznych NATO rozpoczęła, szczury, kontynuują swoje straszliwe łamanie praw człowieka, termozgrzewalną budynków, gwałcili kobiety i dziewczęta, niszczenie własności publicznej i prywatnej, mordowania, torturowania, kradzieży i grabieży i chaosu siewu wśród oblężonym obywateli, którzy byli całkowicie zadowolony z Dżamahiria (rząd przez rady narodowe, w tym kraju aktywów zdeponowanych na kontach obywateli banku). Świadek jest to 70 procent zatwierdzenia Ocena z nieoficjalnych sondaży na rzecz Dżamahiria, były Saif al-Islam al-Qathafi stać w następnych wyborach. Co Obama, Cameron i Sarkozy mają do powiedzenia? Nic.

Deficyt demokracji NATO

Czy NATO pozwalają na Libijczyków do włączenia Dżamahiria w przyszłych wyborach? Nie, ponieważ w NATO-orzekł, Libii, nie rząd, który bronił interesów kraju nie będą mogły uczestniczyć tylko siłą polityczną utworzoną przez zdrajców chętnych do strony zasobów przez obcokrajowców. Deficyt demokracji NATO była objawia się najpełniej przez odmówienie Dżamahiria trzymać wyborach ludzi do wyboru między starym systemem, a szczury - zespoły terrorystów, którzy sieją spustoszenie gdziekolwiek się znajdują. Co Obama, Cameron i Sarkozy mają do powiedzenia? Nic.

Terrorystycznych ulubieńcami NATO

Graffiti, teraz pojawił się w Bengazi mówi Murzynów opuścić lub zostać wykonane - dowód po raz kolejny, jak w przypadku gdyby były potrzebne, że szczury są rasistami i mordercami. To są właśnie "ludzie", którzy Obama, Cameron i Sarkozy obsługiwane. W zwykłym języku angielskim, Barack Obama, David Cameron i Nicolas Sarkozy obsługiwane terrorystów, morderców i rasistów. RATS nazywają to "czystki slave". Misrata Brygady już popełnił czystek etnicznych w Tawergha, mordując wszystkich ludzi o czarnej skórze. Co Obama, Cameron i Sarkozy mają do powiedzenia? Nic.

Walka się nie skończyła, dlatego NATO nadal istnieje

Dokładnie, po raz kolejny naruszenie prawa międzynarodowego, z jego misją wygasł, NATO nadal obecny w Libii żołnierzy w terenie i bombardowań. Rachunek dla brytyjskiego społeczeństwa, muszą być gdzieś w regionie dwóch miliardów funtów przez teraz. Wspaniałe, prawda? Gdzie jest szpital, szkoły, swoje centrum medyczne, zasiłek uzupełniający? Jest w Libii. "Przykro nam Pan Johnson, NHS po prostu nie ma finansowania dla syna białaczki leczenia, obawiam się, że po prostu umrzeć. Widzisz, pieniądze marnujemy na jego leczenie musi być zainwestowane w mordowaniu Downa dzieci z zespołem Downa w Libia, aby nas popularne i tak, że Wielka Brytania może uzyskać kontrakty odbudowy ". Co Obama, Cameron i Sarkozy mają do powiedzenia? Nic.

NATO i samolotów jego najemników "działają z Sudanu i Czadu, a pojawiają się doniesienia o bezpośrednie loty z Tel Awiwu. Obozów Tuareg został ostrzelany, wojskowych ośrodków w południowo zostały zaatakowane, więcej cywilów zostało zamordowanych. Przestępstwa te zostaną dodane do aktu oskarżenia sporządzony i dostarczony do ICC i EKPC **. Źródła wewnątrz Libii związane z Zielonej Resistance wykazały, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni, tych sił NATO straciło 37 samolotów - 8 izraelskich myśliwców, 13 Katar Apacze, 11 francuski Mirage, 5 francuskim Rafael myśliwców, zestrzelili starając się uniknąć i inwazji libijskiego południowej przestrzeni powietrznej, z wszystkimi ich pilotów i załogi zginęło i wejść w zielony libijskiego terytorium Jamahiriyah.

Wprowadzenie w Libii Zielona Resistance: libijskich Front Wyzwolenia

Libijski Front Wyzwolenia (LLF) składa się z elementów libijskich sił zbrojnych lojalnych wobec legalnych antyterrorystycznych rządu Libii (Dżamahiria), siły zbrojne plemiennych i ochotników, którzy chwycili za broń, aby chronić ich wioski, miasta i miast przeciwko terrorystom rozpętanej przez NATO. Pomimo 9000 morderczych ataków terrorystycznych bombardowań podejście rakiet dyplomacji NATO, te heroiczne siły ustępowali i przyniosły ogromne straty na terrorystów, rasistów, morderców, złodziei, oprawcy, seksiści, podpalacze, gwałciciele i złodzieje, że NATO nazywa "buntowników".

The Green Resistance niedawno zlikwidowano przywódcy terrorystów w Zlitan, Al-Berss Abuajaila, walka trwa nadal w Trypolisie w piątek po modlitwach w Green Square oraz Bab Al-Aziziya; Southern Misrata patrioci walczą z terroryzmem zdrajców, North Misrata Brygady; LLF jest aktywny w Thawergah; LLF aktywnych w Tobruku, Zlitan, Gharyan i Sabha. Rzeczywiście, LLF jest aktywny we wszystkich regionach Libii. RATS dobrze wiedzą, że bez spódnice NATO do ukrycia, to nie wygra jedną bitwę. Zdrajca jest po prostu tchórzem, szczury są.

* sprawozdanie MAEA Iran zdemaskowany jako BIG oszustwo

** orzecznictwo wieku: akt oskarżenia przeciwko NATO przywódców wojskowych i politycznych

Kolejna katastrofa NATO. Tym razem, wspieranie terrorystów i rasistów, morderców i gwałcicieli. Jak nisko można się NATO? Tym razem będzie to miało konsekwencje. Reputacji NATO, wraz z tysiącami szczury, są pochowani pod piaski Libii, w strzępach, a na pustyni wyłania się duma lwów, goni RATS powrotem do kanalizacji Kataru, Misratah i Bengazi, z którego wyłonił .

Przepraszam za kiepskie tłumaczenie ,ale to "google tłumacz "  wklejam oryginalny link,ktoś kto  zna angielski,to może lepiej przetłumaczy ?
http://www.sott.net/articles/show/237656-Libya-Media-Blackout-Why-
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
greta
Gość
« Odpowiedz #168 : Listopad 15, 2011, 11:57:39 »

Dzieje sie tak,jak to sobie zaplanowali.Tak,jak w Iraku.
Kraj zrujnowany,wyniszczony.Ludzie sponiewierani,bez jakiejkolwiek pomocy.
Ten scenariusz zawsze jest taki sam.
Teraz beda sie ganiac.Raz jedni,raz drudzy,ale to do niczego dobrego nie prowadzi!
Ale o to chodzilo!
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #169 : Listopad 15, 2011, 15:22:54 »

Wyciąganie brudów sprawi że wiele osób się w końcu przebudzi. W Wielkiej Brytanii pojawiła się ciekawa informacja związana z aferą podsłuchową. Lobbowano na rzecz pokazywania Izraela w GB w dobrym świetle.

Co do Iranu to raczej na nich nie będzie na razie ataku. Brak zapewnień ze strony NATO oraz ostra reakcja Rosji i Chin, sprawi że Izrael będzie dążył w pierwszej kolejności do osłabienia Syrii, Libanu (Hezbollah) i Hamasu. Liga Arabska i przedstawiciele arabskich organizacji obywatelskich porozumieli się w poniedziałek w sprawie utworzenia misji obserwacyjnej, która oceni obecną sytuację w Syrii, gdzie od kilku miesięcy trwają protesty przeciwko reżimowi. Ponadto Syryjczycy stwierdzili że destabilizacja kraju doprowadzi do rozruchów w Libanie.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #170 : Listopad 18, 2011, 17:22:30 »

Libijska walka wyzwoleńcza – 16 listopada 2011
17 Listopad 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Źródło : www.za-kaddafi.ru/node/7692

Data publikacji : 17.11.2011

Tłum. RX

TRYPOLIS- Dwie potężne eksplozje wstrząsnęły Trypolisem. Bojownicy Armii Wyzwolenia Libii zniszczyli 3 czołgi. W szeregu dzielnic trwa wymiana ognia z broni lekkiej. Bojówkarze Belhadża i buntownicy z Zintan prowadzą wymianę ognia pomiędzy sobą w Trypolisie. Są śmiertelne ofiary po obu stronach a także wśród ludności cywilnej. Wojskowy gubernator Trypolisu Belhadż trafił pod ostrzał bojowników grupy partyzanckiej Sahre Elawed. Poza tym nie wiadomo na razie czy został tylko ranny czy jest zabity.

SEBHA- Na południu Libii NATO kontynuuje bombardowanie bazy Armii Wyzwolenia Libii i Tuaregów, walczących z najemnikami. W pobliżu lotniska miasta Sebha ponownie rozgorzały walki. Spalono sztab natowskich najemników w Sebha.

MISRATA- Buntownicy Misraty zabijali libijskich patriotów leżących w szpitalach. Donosi o tym Międzynarodowy Czerwony Krzyż. Bojownicy Ruchu Oporu zabili dwóch bojówkarzy z batalionu „Szahid”.

Ain Zara- Bojownicy grupy partyzanckiej Raed zniszczyli sporo pick-up’ów z karabinami maszynowymi i zabili także pięciu buntowników.

BENGAZI- Tymczasowa Rada Narodowa wpadła we wściekłość ponieważ różne grupy szczurów ogłaszają swoją niezależność od tej organizacji. W pierwszym rzędzie chodzi o oddziały Al-Kaidy w Trypolisie pod dowództwem Belhadża i o buntowników z Misraty. Buntownicy Bengazi przygotowują się do wojny przeciwko plemionom Adżabija, Brega i Ras Lanuf, które ogłosiły swoją „niezależność”. Ze swojej strony plemiona miast Bajdah, Derna i Tobruk gotują się do wojny przeciwko brygadzie Bengazi.

SYRTA- Partyzanci Syrty prowadzą boje z bojówkarzami Misraty w dwóch dzielnicach miasta.

ZINTAN- Ahmed Szater donosi z Zintan, że obywatele cierpią od gwałtów bojówkarzy. „Oszukana młodzież” która dołączyła się do bojówkarzy „teraz tego żałuje”. Powiedział on także, że połowa mieszkańców Zintan „jest zwolennikiem Kaddafiego”. Donosi on także, że w Trypolisie znajduje się wielu najemników z Kataru.

BANI WALID- Na obrzeżach miasta trwają starcia pomiędzy bojownikami Armii Wyzwolenia Libii a cudzoziemskimi najemnikami.

LONDYN- Dnia 16.11.b.r. Gazeta „Telegraph” doniosła, że do Libii wybiera się brytyjsko-amerykańska jednostka sił specjalnych na okres 6 miesięcy rzekomo w celu zniszczenia broni chemicznej i rakiet ziemia-powietrze, które znajdują się w rękach bojówkarzy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod tym pozorem poszczególne oddziały NATO będą walczyć z Armią Wyzwolenia Libii.

DAMASZEK- Dnia 16.11.b.r. Telewizyjny kanał syryjski ARRAI TV ujawnił dokument Unii Europejskiej w którym mówi się o planie rozbicia Libii na pięć części. Przedstawiciel Unii Europejskiej spotkał się z hersztami różnych band, w tej liczbie z Misraty. Omawiano plan podziału Libii.

ISTAMBUŁ- Władze Arabii Saudyjskiej i Turcji zatroskane są tym, że Katar w rzeczywistości odsunął te kraje od podziału „libijskiego tortu”. Donosi o tym źródło z kręgów delegacji „libijskich dysydentów” tak zwanego „Libijskiego Zjednoczenia Demokratycznego”, kierowanego przez Ahmeda Rahmana Szalgama. Delegacja odwiedziła Rijad i Ankarę. To samo źródło donosi, że Mahmud Dżibril, którego „porzuciła” Francja, także występuje przeciwko Katarowi, stawiającemu na Belhadża, i prowadzi rozmowy z saudyjskimi emisariuszami.

Przypomnijmy, że Mohammed Elhamruni, konsul generalny Libijskiej Dżamahiriji w Arabii Saudyjskiej kontynuuje swoją pracę „pod zielonym sztandarem” w nadmorskim mieście Dżedda.

Arabia Saudyjska do tej pory nie uznała marionetkowej, natowskiej Tymczasowej Rady Narodowej w Bengazi.

Dodaj do

Like this:
Like
Be the first to like this post.

www.stopsyjonizmowi.worldpress.com
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #171 : Grudzień 07, 2011, 12:37:16 »

Z Libijczyków czyni się terrorystów. Plemiona libijskie wypierają NATO
7 Grudzień 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Źródło: www.3rm.info/18263-iz-livijcev-delayut-terroristov-livijskie-plemena.html

Data publikacji: 7.12.2011

Tłum. RX

Jak przypuszczali rozsądni ludzie w całym świecie, NATO nie miało zamiaru opuszczenia Libii ponieważ od samego początku wiedziało, że terrorystyczni bojówkarze będą bezsilni wobec zjednoczonego narodu Libii. NATO było w Libii obecne od samego początku, to ono przerzucało terrorystycznych bojówkarzy przez granicę Egiptu i Tunisu, gdzie „rządziły” już marionetkowe „rządy”. To NATO dostarczało broń, informację, instruktorów szkoleniowych służb specjalnych ze swoich krajów i szkoliło terrorystów.

Linczowanie czarnoskórych mieszkańców Libii i robotników pochodzących z innych krajów, linczowanie żołnierzy i oficerów Armii Libijskiej i członków ich rodzin było przemyślaną strategią szokowania i terroryzowania ludności w celu zmniejszenia oporu wobec agresorów.

Taka sama sytuacja ma miejsce w Afganistanie, Iraku i kosowskiej części Serbii. Od 19 marca te działania były wspierane bombardowaniem miast, które wzniosły zielone flagi w odpowiedzi na groźby i propozycje kapitulacji. Były one poddane barbarzyńskim bombardowaniom. Precyzyjnym uderzeniom lotniczym poddano domy w których mieszkały rodziny przywódców i wybitnych ludzi Libii. Bombardowano wszystko co mogło co mogło dać Libijczykom pożywienie, wodę i światło, ludzi zablokowanych od morza celowo skazywano na powolną śmierć z głodu i odwodnienia. NATO stosowało wszystkie, zakazane przez Konwencje, rodzaje broni: bomby kasetonowe, bomby fosforowe, bomby ze zubożonym uranem (radioaktywne odpady elektrowni jądrowych) oraz bomby i pociski z iperytem. Ale zdobyć kilka libijskich miast po licznych nalotach bombowych zdołali tylko po przeprowadzeniu natowskiego desantu z morza ze wsparciem lotnictwa. Ilość ofiar NATO w Libii można rozpatrywać w setkach tysięcy, tych którzy zginęli i zostali ranni a jeśli uwzględnić skażenie radioaktywne gleby w Libii to ilość ofiar wynosi 6 milionów ludzi.

Ponieważ terrorystyczni bojówkarze, którzy zaczęli mordować i linczować od 17 września, byli wyszkoleni przez NATO to ich zbrodnie są częścią zbrodni przeciwko ludzkości dokonanych przez NATO. Sojusz ogłaszając swoje zwycięstwo nie zamierzał wycofywać się z Libii ponieważ pomimo gróźb i tortur, pomimo stworzenia przez natowców koncentracyjnych obozów zagłady na wzór Guantanamo i Abu Ghraib, gdzie poddaje się torturom Libijczyków każdego wieku i płci, Armia Wyzwolenia Libii i pospolite ruszenie libijskie prowadzą walkę przeciwko okupacyjnemu reżimowi.

Teraz w Libii zachodzi jednoczenie się plemion wokół idei wyzwolenia kraju od najeźdźców, plemiona, których wodzowie byli przekupieni przez kraje napastnicze, odmawiają teraz podporządkowania się reżimowi okupacyjnemu i NATO, wojując przeciwko nim.

Libijczycy jednoczą się, przechodzą szkolenie wojskowe i walczą z wrogiem, pomimo technicznej przewagi tymczasowego okupanta, a to dlatego, że oni bronią swojej Ojczyzny!

Globalne media trwają w swoich łajdackich łgarstwach, wybrały one taktykę milczenia i totalnej obłudy, co nie dziwi ponieważ stały się one już od dawna propagandową tubą NATO.

Przedstawiają one walkę Armii Libijskiej przeciwko okupantom jako starcia różnorodnych band i nawet przygotowują grunt dla powrotu NATO w charakterze sił pokojowych, które będą pacyfikować wymyślone przez nie starcia. Jeśli piszą o operacjach Armii Libijskiej to opisują Libijczyków jako terrorystów tak jak Goebbels przedstawiał partyzantów jako bandytów. Oddziały karne okupantów z NATO nie opuściły Libii i dlatego stworzono łgarstwa o przenośnych bateriach przeciwlotniczych, o chemicznej i jądrowej broni w Libii.

Teraz, kiedy już jest oczywiste, że wszystkie plemiona Libii gotują się do wspólnego wystąpienia przeciwko okupantom to Tymczasowa Rada Narodowa i jego marionetkowi bojówkarze, za zgodą i z błogosławieństwem NATO, puścili plotkę o tym, że marionetki z Misraty grożą swoim gospodarzom z Tymczasowej Rady Narodowej nową rewolucją.

TRN w odpowiedzi grozi, że zawezwie siły lotnicze NATO aby zbombardować miasta Libii a w rzeczywistości bombardowane będą oddziały Armii Wyzwolenia Libii i libijskie pospolite ruszenie. NATO planuje wznowienie bombardowań miast libijskich.


www.stopsyjonizmowi.worldpress.com


Na pewno kazdy z Was niekiedy czyta jakies wiadomosci z Libii w obecnym czasie.Dlatego
pozwolilam sobie na przypomnienie tego tematu i tego ,co sie tam dzieje obecnie.
Bardzo ciekawe wiadomosci potwierdzajace tylko ,o co chodzilo.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #172 : Grudzień 22, 2011, 15:40:52 »

I tak zeby kazdyznas wiedzial jak bylo i jak jest.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/22/w-strone-prawdy/
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #173 : Sierpień 03, 2012, 09:11:29 »

Tak odnosnie obecnej sytuacji w Syrii pisalam o Libii,ale jakos wiecej bylo glosow sprzeciwu przeciwko moim postom,a wrecz bycie przeciwko mnie!

Nie jestem wyrocznia ani madrala,staram sie trzezwo patrzec na sytuacje polityczna na swiecie i wyciagac z niej wnioski.Nie podniecam sie,ani nie zacietrzewiam w swoich pogladach,bo wierze ze w koncu nasza swiadomosc powstrzyma te zbrojne procesy.Czytajac wiele przekazow o pomocy nam z tej drugiej strony,mam nadzieje i wierze,ze nie sa to tylko slowa.Ze za slowami pojda czyny!

Nie trzeba bylo dlugo czekac na kolejne posuniecie Ameryki wespol z Izraelem.Ten team juz nieraz dzialal i pokazal o co w tym wszystkim chodzi.
Dlaczego teraz jest dziwnie cicho o Libii?
Takie eldorado mialo byc i co?

Nie bede zakladac osobnego watku o Syrii,bo byloby to powieleniem poprzedniego scenariusz odnosnie Libii.Mam nadzieje,ze dadza sobie rade z tym atakiem.Szkoda tylko,ze znowu tak wielu ludzi musi zaplacic najwyzsza cene za posuniecia,powiem tak,szatanskie!

Kolejny mam nadzieje,ze nie bedzie Iran,choc obserwujac i ten region w wolnych mediach,modle sie o pokoj dla tych nastepnych,ktorzy musialiby rowniez poswiecic wiele w tej irracjonalnej wojnie.

Moim przeciwnikom mowie tylko,popatrzcie co sie dzieje!
Jestescie Dziecmi Swiatla wiec pokazcie to!
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Sierpień 03, 2012, 10:16:17 »

opóźnione energie znalazły sobie ostatnie miejsce na ziemi aby zrealizować swoje plany,-
ale do tego nie dojdzie, bo wielu z tych co było na ich usługach przebudziło się już wystarczająco, aby nie pozwolić na plan zagłady.
Ich jest tylko garstka i bez wiernych sług są bezsilni.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.205 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia bestgame shaggydogss watahafarkas nazarinh