Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 17:44:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konferencja Projektu Cheops w Warszawie - 03.07.2011  (Przeczytany 32484 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Marzec 10, 2011, 22:20:32 »

KONFERENCJA PROJEKTU CHEOPS W WARSZAWIE
(2011-03-10 14:42:46)

UWAGA!

W DNIU 3 LIPCA 2011 ROKU ODBĘDZIE SIĘ W WARSZAWIE MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA Z UDZIAŁEM PRELEGENTÓW Z POLSKI, Z EGIPTU ORAZ ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

TYTUŁ KONFERENCJI:

"PROJEKT CHEOPS - MISJA RATOWANIA ZIEMI I LUDZI POPRZEZ ENERGIĘ WIELKIEJ PIRAMIDY I ENERGIĘ MIŁOŚCI"

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROGRAMU, PRELEGENTÓW ORAZ ZNACZENIA KONFERENCJI WKRÓTCE

http://www.projekt-cheops.com/news.aspx?languageId=1&menuId=31&sectionId=54&cmd=
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2011, 16:06:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 12, 2011, 10:21:38 »

W sumie tak, posłuchać można co w świecie piszczy  Duży uśmiech
A ostatnio ostro piszczy.
No i ten aspekt uruchomienia w 011 roku całej zapory energo-magnetycznej w Egipcie. Uśmiech
Oczywiście, oczywiście...w chołdzie... Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2011, 10:29:49 »

W sumie tak, posłuchać można co w świecie piszczy  Duży uśmiech
A ostatnio ostro piszczy.
No i ten aspekt uruchomienia w 011 roku całej zapory energo-magnetycznej w Egipcie. Uśmiech
Oczywiście, oczywiście...w chołdzie... Duży uśmiech

No chyba odblokowania tego co jeszcze tam pozostało zablokowane.

To jest zdecydowanie bliższe prawdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 10:30:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 12, 2011, 10:38:10 »

W sumie tak, posłuchać można co w świecie piszczy  Duży uśmiech
A ostatnio ostro piszczy.
No i ten aspekt uruchomienia w 011 roku całej zapory energo-magnetycznej w Egipcie. Uśmiech
Oczywiście, oczywiście...w chołdzie... Duży uśmiech

No chyba odblokowania tego co jeszcze tam pozostało zablokowane.

To jest zdecydowanie bliższe prawdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Witaj Kiaro Uśmiech
Oczywiście, oczywiście....
Zobaczymy, zobaczymy... Duży uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 10:39:58 wysłane przez komandos040 » Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 11, 2011, 13:26:24 »

Wiecie może coś na temat wejściówek na tą konferencję, czy jest ona tylko dla osób związanych z pch?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 11, 2011, 21:22:45 »

orion250 Na taką konferencję każdy może wejść Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 27, 2011, 16:45:07 »

Tu można zapoznać się z PROGRAM'em MINUTOWY'm KONFERENCJI
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maj 11, 2011, 21:54:35 »

A to oficjalny projekt graficzny tego sympozjum:



(Kliknij na plakat lub TU, aby wejść na stronę Konferencji)

http://www.projekt-cheops.com/news.aspx?languageId=1&menuId=31&sectionId=54&cmd=
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2011, 21:55:21 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maj 15, 2011, 18:51:43 »

Na stronie PCH utworzono osobną zakładkę dotyczącą tej KONFERENCJI
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
konradis
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 27, 2011, 19:08:48 »

Czy ktoś z Wrocławia się wybiera? Pytam bo ja mam chęć pojechać ale tak w grupie raźniej:D
Zapisane
maj46x
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 30, 2011, 10:06:56 »

Witam po przerwie Uśmiech

Na stronie projektu jest informacja o Konferencji, która odbędzie się 03.07.2011r.
Będzie ktoś z Was?

Pozdrawiam

Michał J.
Zapisane
konradis
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 04, 2011, 13:04:10 »

I jak był ktoś? Co Możecie powiedzieć o sesji Co zostało powiedziane?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipiec 04, 2011, 23:51:56 »

Polecił też aby polska fundacja zwróciła pieniądze amerykańskiej gdyż na tym tle doszło do niesnasek między nimi a to szkodzi całej sprawie.
a jednak  ;]
Zapisane
maj46x
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipiec 05, 2011, 00:22:31 »

Występ Hurtaka z żoną był naprawdę wspaniały.. szkoda że... mimo wszystko tak krótko.. Sesja z Anią była wyjątkowa.. z osoby nieśmiałej ,,zamieniła się'' w pewną siebie istotę - cała atmosfera (wyczuwalne było napięcie), światło - dały świetny efekt.. no i do tego słowa.... które zapewne wielu zapadły w pamięci.. Masz rację tomtom, przekaz kolejnych prelegentów był niespójny, aczkolwiek każdy z poszanowaniem zdania drugiej osoby. Bardzo trafna wg mnie hipoteza, ze dużą część piramidy w środku zajmuje naturalny piaskowiec, poparta faktem, iż piramida nie stoi na wyrównanym terenie, a pierwsze bloki (stopnie/schodki) są wykute w piaskowcu i dopiero na nich są ustawione inne.
Przyznam, że byłem niesamowicie padniety już koło 13..(wyjechałem o 5 z Wrocławia po 2h snu), a po ,,zastrzyku energii''... dostałem kopa i przez cały powrót i do 1 w nocy nie chciało mi sie spać.. Uśmiech, na poczatku ,,zabiegu'' podskoczyło mi tetno bardzo wysoko....
 PS. Gdyby ktoś chciał utwory, które leciały podczas przerw, niech napisze na maila maj46x@wp.pl (nie jest to jeszcze ich ostateczna wersja Uśmiech ). Pozdrawiam, Michał.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 05, 2011, 13:26:11 »

Byliście zapewnie rozemocjonowani i podnieceni sytauacją, w tym stanie organizm wytwarza substancje niwelujące poczucie zmęczenia.
Co do kwestii pieniędzy, a ściślej ich przeznaczenia i zasadnośc wspierania pch i jego wszelkich odłamów to mamy, ak widzę odmienne zdania.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 05, 2011, 18:08:37 »

Witajcie tomtom i maj46x Uśmiech

Mam pytanie, jak odebraliście osobę Anny Dolińskiej ? Jakie sprawia wrażenie? Czy nie odebraliście jej przekazu ( channelingu ) jako fałsz ? Czy sposób w jakim przekazywała słowa Enki,można porównać do przekazu  Lucyny Łobos ? Chodzi mi o ton głosu.
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 05, 2011, 21:21:10 »

Nie zdajesz  sobie nawet  sprawy jak pięknym i perfekcyjnym instrumentem jest ludzkie ciało ,jak perfekcyjnie można na nim zagrać tworząc przeróżne objawy mimiki, gesty , czy modulacje głosu. Naciskając energetycznie na punkty w mózgu tworzące mimikę.
To naprawdę robi wrażenie , o tak i to jakie na ludziach , którzy nie posiadają tej wiedzy.

Posiadając "nuty"  wzorzec energetyczny Enki i plan działania - umiejętność energetycznego oddziaływania na cudzy system nerwowy można osiągnąć praktycznie wszystko. Zarówno   w dziedzinie pozytywnych odczuć jak  i negatywnych. To tylko techniki.
Przedstawienie zrobiło wrażenie?

Widzisz dla innych cywilizacji  ( myślę iż już nawet dla niektórych ludzi na ziemi) ta wiedza jest tak prosta jak dla nas pisanie na klawiaturze , nasikasz klawisz i wyświetla się cudowny znak , który może zachwycać   swoim  pojawieniem się ludzi nawet z przed stu laty. A to tylko technologia , maszyna? Maszyną takom  może być biologiczne ciało ludzkie , to , tylko trochę inny układ pierwiastków i elementów tworzących je.

Efekt Enki  może osiągnąć każdy kto użyje jego wzoru energetycznego  ( znanego nam jako Enki) do "zagrania" - odegrania jego roli na cudzej osobie , potrzebne jest tylko ciało fizyczne człowieka  , który wyda na to zgodę. Nic więcej.

To tylko taka maleńka forma przejęcia cudzego ciała i cudzej świadomości. No ale .... jeżeli ktoś tego chce i wyda na to zgodę? Wolna wola , to jego sprawa i niech tak będzie.
Gorzej jak takimi spektaklami manipuluje się innymi , pozyskując ich nieświadomą prawdy świadomość .


Zwyczajnie pewien byt przejmuje ciało Ani i odgrywa za jego pomocą spektakl publiczny.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 23:43:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 05, 2011, 21:33:50 »

Wiele osób próbuje przyłapać na czymś EnKi lub osoby Projektu...
Uczestniczyłem wcześniej w sesji z Lucyną i ciekaw byłem jak to będzie w przypadku Anny. Otóż od pierwszych słów nie miałem wątpliwości że przemawia przez nią ta sama osoba.
Nie rozumiem o jakich próbach mówisz [szczególnie jak wynikałoby z kontekstu nieudanych] - przecież są konkretne dowody, że wiele ze słów Łobos okazało się kłamstwem. Ba, zresztą sam samcio przyznał, że poprzez Łobos kłamał... bo tego potrzebowali ludzie.

I nie wiem jak odebrać słowa "ta sama" osoba, bo nawet oficjalnie potwierdzano, że przez Łobos "gościnnie" przemawiały rożne byty. A od pewnego czasu - szczególnie od chwili kłótni i rozdźwięku pomiędzy składowymi ekipami pch, jak wyszło z powodu finansów i "zaszczytów" - ciężko nawet oficjalnie się połapać kto i przez kogo "przemawia" - były wszak zapowiadane jakieś urlopy, zastępstwa, przekazania.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Lipiec 05, 2011, 21:43:19 »

Proponowałbym w tym wątku skupić się na opisie konferencji zaś szczegółowe rozstrzyganie różnych jej aspektów przenieść do odpowiedniejszych, już istniejących wątków lub utworzyć nowe - jak np. ten: Kim jest osoba podająca się za En-Ki?.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 21:43:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 05, 2011, 21:53:26 »

Darek , a co ci przeszkadza odpowiedz dotycząca tego sympozjum wyjaśniająca sposób manipulacji przejętym ciałem ludzkim i robieniem przez nie przekazów?

To tylko przybliżenie informacji o używanych technikach na takich spektaklach a nie ocena bytów które je używają.

Moim zdaniem jest na swoim miejscu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 05, 2011, 22:19:47 »

Witaj chanell  Uśmiech

Wiele osób próbuje przyłapać na czymś EnKi lub osoby Projektu...
Uczestniczyłem wcześniej w sesji z Lucyną i ciekaw byłem jak to będzie w przypadku Anny. Otóż od pierwszych słów nie miałem wątpliwości że przemawia przez nią ta sama osoba. To samo poczucie humoru, ta sama duma i stanowczy ton, te same charakterystyczne przerwy w zdaniach. Kto słyszał na żywo przekaz poprzez Lucynę ten wie o czym mówię. Tym razem zbliżenie twarzy medium było wyświetlane na całą ścianę, tak że mogłem śledzić dosłownie każdy ruch mięśni twarzy Anny. Zrobiło to na widzach niesamowite wrażenie. Widać było że to nie Anna układa zdania. Tutaj naprawdę nie można mówić o jakiejś manipulacji. Dla wielbicieli teorii spiskowych pozostaje więc tylko problem, kim naprawdę jest istota podająca się za EnKi ...

Pozdrawiam ciepło

Bardzo dziękuję za odpowiedź Uśmiech  Słyszałam na "żywo " p. Lucynę ,to mogę sobie wyobrazić Anne Dolińską.Niestety na spotkaniach na których ja byłam ,nie było kamery,nie widziałam więc twarzy p.Lucyny podczas channelingu.
pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipiec 06, 2011, 00:05:37 »

Witaj tomtomie.

Ależ to nie jest żadna wielka wiedza , ciutkę zastanowienia się nad otaczającym nas światem. Przykłady mamy obok siebie.

Przecież aktorzy robią to samo.

Aktor - jakaś energia + dobra charakteryzacjom , wypożycza sobie zastępcze ciało - kostium  (osoby , którą zagra) i hejka ...
Odgrywa rolę kogoś kim nie jest , może to robić wielokrotnie i perfekcyjnie , zależne od jego kunsztu , warsztatu aktorskiego.
Wrażenia  dobrzy aktorzy potrafią robić niesamowite , grają cudnie odczuciami ludzi na widowni.

W tym wypadku różnica polega na tym iż "kostium aktora" to cudze żywe  biologiczne ciał  , wchodzimy , wychodzimy , liczą się efekty.
Tu nie chodzi o identyfikację aktora , który to robi , to nie ma znaczenia , osobowość energii jest nieistotna.

Znaczenie ma tylko zagranie tak danej roli żeby uczestnicy spektaklu byli pewni iż jest to jedna i ta sama osoba w rożnych miejscach , przekazująca przez różne osoby.
W tym wypadku ważny jest inny rodzaj perfekcji , bo stawka jest wysoka, chodzi o ich być albo nie być w formie jakom chcą żeby zaistniała.

Chociaż tak naprawdę jest to już nie istotne , bo od dawna realizuje się właściwa opcja , to jednak spektakl na scenie ziemi trwa nadal i każdy gra swoją rolę na tej scenie. Nie chce z niej zejść nawet gdy akt z jego obecnością już się zakończył.

Tu nie chodzi o plany żadnej cywilizacji , bo nie one się realizują , obecnie realizuje się główny plan , zamysł mądrości i miłości Stwórcy Wszechrzeczy.

A w stosunku do Tego "reżysera"  stworzonego życia mają się nijak maleńkie incydenty na niszowych scenach , bowiem istnienie ich jest przewidziane jako  zawód i klapa niezbędne  w spektaklu przebudzenia Ludzi.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 08:33:33 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 06, 2011, 07:11:58 »

Ciekawe, że o mały włos bym zajrzał na tę konferencje.
Ale nastapiło nagłe i ewidentne zamieszanie w czasoprzestrzeni - które wyszlo za impulsami innej osoby.


Widze to jak chodzi o sensy i znaczenia podobnie jak Kiara « Odpowiedz #26 : Lipiec 06, 2011, 01:05:37 »
..za wyjatkiem sformułowań typu:
Cytat: Ki-ARA
(..)pozyskując ich nieświadomą prawdy świadomość .
Świadomość nie może być nieświadoma jednoczesnie. Nieświadoma jest nieświadomość.
Może to zbyt skomplikowane.. taka prostota..
Zapewne Kiara miała namyśli ten zewnetrzny przejaw powiązany z umysłem i mentalem.Czyli ograniczenie przytomtomności.



Cytat: tomtom
Widzę arteq że należysz do sceptyków Projektu. Szanuję to ale jeśli na poważnie zamierzasz zająć się krytyką , to powinieneś również osobiście uczestniczyć w takich Konferencjach…
Ja też zauważyłem że Arteq ma zadatki na sceptyka.
Jednak sceptycyzm wymaga wiecej uwaznosci na fakty ..nie tylko te wybrane - a wszystkie.
I to go na razie kompletnie rozkłada jako sceptyka ..imho.
tzn. proces poznawczy jest tam podrzędny w stosunku do światopoglądów i opini,
którym jest podporządkowany. A sceptyk ma z natury inną phiriorytetowość.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 20:24:33 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipiec 06, 2011, 10:59:33 »

Cytuj
Widzę arteq że należysz do sceptyków Projektu. Szanuję to ale jeśli na poważnie zamierzasz zająć się krytyką , to powinieneś również osobiście uczestniczyć w takich Konferencjach…

Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%.

arteq powinien uczestniczyć w takich konferencjach i poznać osobiście tych ludzi, a dopiero potem ich krytykować.
Znam wielu sceptyków, którzy w przeciwieństwie do arteqa zadają sobie tyle trudu, aby chodzić na takie spotkania.
Ich argumenty są o wiele bardziej przekonujące niż arteqa - który wiadomości uzyskuje tylko z internetu Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 06, 2011, 12:05:22 »

Witaj tomtom.
Zauważyłam iż  na początku masz zwyczaj dewartościowania dyskutanta a następnie przedstawiania swoich argumentów.
Dlaczego? Są one zbyt słabe?

Bywałam na sympozjach z udziałem Enki , piszę o nim na podstawie mojej wiedzy a nie tego , kto coś powie.

Piszę o moich odczuciach i refleksjach a nie powielam cudze , to mnie raczej mało interesuję. Chyba iż są to konkretne informacje  potwierdzone zaistniałymi zdarzeniami , wówczas je cytuję.
Owszem planet podobnych ziemi , nie identycznych jest mnóstwo co wcale nie jest żadnym dowodem iż Stwórca nie interesuje się bezpośrednio Ziemią , ja wiem iż tak i to bardzo.

Ale.... ziemianie posiadają wolną wolę , oni i tylko oni sami decydują o dalszym losie ziemi i swoim.
Co w konsekwencji zwabiło do działania bardzo aktywnego rożne byty podające się za różne postacie ( zweryfikować tego na 100% , kto jest kim przez pryzmat rozmów nie da się) chcące zrealizować swoje podstępne plany przez zwodzenie kłamstwami ludzi. 

Naiwni oraz z mała wiedza dadzą się nabrać , w ten sposób ich wolna wola jest używana przeciw nim samym.
Piękne słowa to zbyt mało w naszych czasach , potrzebne są czyny z wynikami odczuwalnymi. A tych brak w działalności Enki i jego grupy.

Niestety albo stety takie są fakty.

I jeszcze jedno bardzo ważne , ja nigdzie nikomu niczego nie nakazuje ni nie zakazuje , nie straszę niczym.
Informuje o tym co wiem , co zauważyłam i jakie wnioski wyciągnęłam na tej podstawie.

Co zrobią zwolennicy lub przeciwnicy projektu? To jest ich sprawa ich wyborów dokonywanych za pomocą swojej woli.
A czy wolnej? Czy zmanipulowanej? O tym każdy przekona się sam.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Jakaż bezgraniczna naiwność jest w twierdzeniu iż ; "pojawią się jakieś byty i uporządkują bałagan , który narobili ludzie..." nie mój drogi nic podobnego . Pojawią się nauczyciele  ( zresztą już są na ziemi) , którzy poinformują jak po sobie posprzątać. Nikt za nikogo niczego nie zrobi , każdy musi zrobić wszystko sam.
Zarówno w swoim małym domu , w którym mieszka , jak i dużym w którym mieszkamy wspólnie.

Zmniejszenie się populacji ludzkiej będzie naturalnym procesem a nie wywoływanym ludzkimi czy innych bytów decyzjami.
To już inne zagadnienie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 12:12:21 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

informatyka hejtforum pegasus equestrian-world forumwatachyzielonegoamuletu