Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:58:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konferencja Projektu Cheops w Warszawie - 03.07.2011  (Przeczytany 32289 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sobek
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipiec 06, 2011, 14:01:58 »

Bywałam na sympozjach z udziałem Enki , piszę o nim na podstawie mojej wiedzy a nie tego , kto coś powie.

Jak trafnie to ujęłaś - bywałaś na sympozjach, w których Enki przemiawiał przez Lucynę Łobos. Proponuję następnym razem wziąć udział w sympozjum z udziałem Pani Anny D.


Piękne słowa to zbyt mało w naszych czasach , potrzebne są czyny z wynikami odczuwalnymi. A tych brak w działalności Enki i jego grupy.

Myślę, że gdybyś była na konferencji, to z wykładu prof. Adama Szynkiewicza na temat badań georadarowych wokół piramidy mułowej wyciągnęłabyś sporo interesujących wniosków. Jak dla mnie przedstawione fakty, dane, wnioski były konsekwencją "czynów z winikami odczuwalnymi". Mrugnięcie Pan Szynkiewicz praktycznie po każdej analizie swoich danych powtarzał do znudzenia następujące słowa; "w tym momencie trzeba by przeprowadzić badania archeologiczne aby zweryfikować te dane"



Niestety albo stety takie są fakty.

nie inaczej Mrugnięcie



Od siebie tylko dodam, że teatr Roma był wypełniony conajmniej w 80%, z czego większość to nie byli jacyś "nawiedzeni zwolennicy PCH", ale ludzie w garniturkach. Wśród nich znalazł się nawet poseł RP.
Zapisane
konradis
Gość
« Odpowiedz #26 : Lipiec 06, 2011, 17:10:45 »

Czy ktoś może przybliżyć akcje z "grzybem"? Czy powiedziano kiedy mniej więcej można się spodziewać tego wydarzenia? Na wcześniejszych sesjach była mowa,że konkrety zostaną podane na konferencji.
I mam pytanie,czy była mowa jak się samemu przygotować się do ceremonii? Co robić czy coś takiego?

I tak moje spostrzeżenie wydaje mi się, że Energii którą otrzymali uczestniczy to coś w rodzaju "PRANY", którą w sumie każdy może przekazywać, to taka mała dygresja:)
 
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Lipiec 06, 2011, 17:31:26 »

Czym innym są  są dla mnie działania archeologów  w celu odkrywania przeszłości i badania jej. A   zupełnie czym innym wykopki w celu dobrania się do jakichś artefaktów którymi ktoś chce  manipulować  ludzkością.

To dwa podobne działania o różnych intencjach.

Ja opieram się na własnej wiedzy osiągniętej dzięki osobistym doświadczeniom.

Byłam nie tak dawno w Egipcie przez trzy tygodnie przejechałam 5000 km , zobaczyłam co jest w niektórych miejscach pod piaskiem  ( bez georadaru), zobaczyłam też inne rzeczy z przeszłości , których istnienie potwierdzili przedstawiciele pewnego plemienia   zamieszkującego  w  tym miejscu od wielu tysiącleci.

Nie opieram mojej wiedzy na cudzej paplaninie  , a na własnych doświadczeniach , zwyczajnie ufam sobie.
Potrafię doskonale odróżniać i identyfikować  kłamstwa  Enki gdyż znam prawdę związaną z nim i jego planami , oraz z rzeczami o których opowiada.
Nie jestem naiwniaczkom , której można nakręcać kłamstwa na uszy , tego nie da się zrobić ze mną.

Naprawdę nie ma dla mnie znaczenia przez jakie medium opowiada swoje bajadery  i dyrdymały jakiś kolejny  byt  odgrywający rolę Enki.


Naprawdę wiem kim jest prawdziwy Enki i jakie są jego plany dotyczące ziemi i ludzkości. Mogła bym opowiedzieć o mnóstwie kontaktów z nim , ale nie czuję takiej potrzeby.
Szanuję jego odmienność , darzę go uczuciem ale nasze drogi nie mają tego samego kierunku.
Nie jestem zainteresowana bywaniem w miejscach , które nie niosą dla mnie ciepła.

Praca zawodowa  pana  Szynkiewicza to jedno , a przekazy i manipulacje rożnych bytów to drugie. Można to połączyć , można rozdzielić.


Ach "Roma" ? Doskonałe miejsce energetyczne w Warszawie , poczytaj sobie mój topik o "Sekretach Pałaca  Kultury"  , energia tego miejsca to nie dzieło żadnego Enki , ni Enki podobnych bytów.

To zupełnie inna historia związana z  białym czakramem Warszawskim , zwyczajne wykorzystanie miejsca nic więcej.
Potrzebna im była duża energia , to miejsce mogło ją zapewnić , bo już inaczej nie mogą jej zdobyć.
Zatem będą korzystać z miejsc o wyjątkowej energii i przekazywać iż to ich dzieło. Kolejna manipulacja faktami , kolejna socjotechnika sprzęgnięta z energiom miejsca.
Żenada.

Wiesz o szczegóły związane z połączeniem tych punktów warszawskich i Częstochowy proponuję zapytać  Ojców Paulinów.

Oj gdyby tak zechcieli opowiadać dużo by opowiedzieli o podziemiach , tunelach łączących rożne miejsca i jeszcze innych skrzętnie ukrywanych szczegółach.
Oj dużo , dużo..... przekazy pani Ani przy tym okazały by się przysłowiową pestką.....

Serdecznie pozdrawiam  Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 17:51:28 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Lipiec 06, 2011, 22:41:01 »

Cytuj
Widzę arteq że należysz do sceptyków Projektu. Szanuję to ale jeśli na poważnie zamierzasz zająć się krytyką , to powinieneś również osobiście uczestniczyć w takich Konferencjach…
Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%. arteq powinien uczestniczyć w takich konferencjach i poznać osobiście tych ludzi, a dopiero potem ich krytykować. Znam wielu sceptyków, którzy w przeciwieństwie do arteqa zadają sobie tyle trudu, aby chodzić na takie spotkania. Ich argumenty są o wiele bardziej przekonujące niż arteqa - który wiadomości uzyskuje tylko z internetu Mrugnięcie

W świetle przedstawionych zaleceń mam kilka pytań i przemysleń.
Dlaczego uważacie, że zamieszczana na stronie www treść sesji jest niewystarczającą aby wyrobić sobie zdanie, tudzież dokonać pewnej oceny działalności pch? Czyżby treść sesji była różna podczas sesji otwartych w porównaniu z tą zamieszczaną na www? Jeżeli są rozbieżności to na czym polegają? Czy żeby zaznajomić się z twierdzeniami, najnowszymi odkryciami fizyki musimy w tym celu spotkać się z naukowcami, autorami danych teorii?
W końcu dlaczego mam gonić niekiedy przez pół Polski, wykładać pieniądze na bilety i tym samym nabijać dodatkowo kieszeń osobom które zostały wielokrotnie przyłapane na kłamstwie? Czy to, że się pojawię osobiście na sesji zmieni zaistniałe fakty np. napaść Sławy Malarz lub czy cofnie kłamstwa i chybione "proroctwa"?

Potrafię doskonale odróżniać i identyfikować  kłamstwa  Enki gdyż znam prawdę związaną z nim i jego planami , oraz z rzeczami o których opowiada.
[...]
Naprawdę nie ma dla mnie znaczenia przez jakie medium opowiada swoje bajadery  i dyrdymały jakiś kolejny  byt  odgrywający rolę Enki.
[...]
Naprawdę wiem kim jest prawdziwy Enki i jakie są jego plany dotyczące ziemi i ludzkości. Mogła bym opowiedzieć o mnóstwie kontaktów z nim , ale nie czuję takiej potrzeby.
Z tymi zapewnieniami mocno bym dyskutował. Doskonale pamiętam jak rozpoznałaś enkiego w... całkowicie wymyślonym przez Morę bycie. Zapewniałaś wtedy solennie - również powołując się na swoją "wiedzę" - że enkiego zawsze rozpoznasz. Wynika z tego, że dajesz sobie nawijać kit na uszy i sama to usiłujesz czynić w odniesieniu do innych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 22:46:12 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipiec 07, 2011, 13:46:30 »

"Projekt Cheops nie jest po to aby wyciągać kasę jak Ty uważasz, czy też manipulować ludźmi na ich zgubę jak uważa Kiara. "
tomtom.

Ależ jest właśnie tak jak napisałeś , oczywiście istnieje wieloaspektowość każdego zagadnienia dochodzą więc kolejne. Jednak głównym jest manipulacja ludźmi w celu wyciągania od nich energii.

A czy to działa na ich zgubę?
Jeżeli poddadzą się bezmyślnie tej propagandzie to tak, bowiem celem Enki i jego grupy jest tworzenie warunków życia dla ludzi , które zatrzymają ewolucję i utrzymają życie na określonym przez nich poziomie życia. Ludzie staną się na długie lata ( kolejne 26000) niewolnikami władcy.

Ale.. gdy owa manipulacja da ciała...  i jej cały mechanizm zostanie odkryty ( a , że stanie się tak , to pewne) wówczas szok i wstrząs tych ludzi spowoduje ich przebudzenie.
I to jest pozytyw w  tym negatywie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 16:54:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #30 : Lipiec 07, 2011, 13:55:20 »

Cytat: Kiara
I to jest pozytyw w negatywie.

A jaki jest negatyw w pozytywie?   Uśmiech
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Lipiec 07, 2011, 16:03:02 »

Cytat: Kiara
I to jest pozytyw w negatywie.

A jaki jest negatyw w pozytywie?   Uśmiech



No a jaki ma być - pozytywny ! Albo negatywny !!  Duży uśmiech

Hje hje mnie też Enek przebudził i chyba teraz tego żałuje. Bo teraz to obaj mamy jak to się ładnie nazywa "różną wizję rozwoju tej planety"
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Lipiec 07, 2011, 16:50:27 »

Cytat: barneyos
Hje hje mnie też Enek przebudził i chyba teraz tego żałuje. ...

Wielu z nas przebudził. Osobiście nie żałuję tego. Fakt, mamy różne wizje świata ale one wcale nie muszą ze sobą kolidować.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipiec 07, 2011, 22:02:42 »

Ponieważ po moim jej krótkim opisie zareagowałeś od razu na marginalny dla mnie wątek zwrotu pieniędzy dla amerykańskeij findacji, od razu pomyślałem że trzymasz się mocno materii. Bez urazy, tacy ludzie też są potrzebni na Ziemi.
Masz prawo myśleć jak uznasz za stosowne. Efekt finansów zawsze przejawiał się w całej twórczości pch, był mocnym tłem, poczytaj sesje - ile tam o tym jest. W tej sprawie chodzi również o jakość mojej intuicji - czy można jej wierzyć. Zawsze byłem pewien, że pch się rozleci, rozsypie i miałem swoje odczucia dlaczego i w jaki sposób - dlatego zwróciłem uwagę na tę informację.

Więc pójdźmy twoim tokiem myślenia... Otóż widzę że zamieściłeś już 4000 tekstów na forum P.Ch.Policzmy...przy założeniu że na przeczytanie, przemyślenie i napisanie odpowiedzi potrzebujesz 15min, mamy 1000 godzin twojej pracy przy komputerze. Dajmy na to że za godzinę dostałbyś najniższą w Polsce stawkę, powiedzmy 5zł, to mamy okrągłą sumkę 5000zł.
Przesadziłeś i to mocno - ile spędziłem godzin na pch widnieje w statystykach. Do tego ten czas i tak jest mocno zawyżony - bo często strona była otwarta w tle, ale fakt sporo czasu spędziłem. Nie żałuję, ponieważ - jak ostatnio wspominałem - forum to jest księgą ludzkich zachowań, bardzo dużo można się nauczyć o ludziach, ich zachowaniu no i w końcu o manipulacjach.

Powiadasz że masz wszystko co potrzeba podane na www. Otóż nie, to co masz to świat wirtualny, nawet nie słyszysz głosu osób z którymi dyskutujesz. Człowiek to nie tylko mózg i organy do postrzegania świata materialnego. O wiele więcej dzieje się poza zmysłami.
Ależ na stronach można znaleźć zapisy audio-wideo z sesji. Tak ,dzieje się w człowieku wiele poza tym co na pierwszy rzut oka fizycznie dostzregamy, ale czy mam rozumieć że podczas sesji zaglądasz "przekaźnikom" w myśli?
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipiec 08, 2011, 09:49:38 »

Powiadasz że masz wszystko co potrzeba podane na www. Otóż nie, to co masz to świat wirtualny, nawet nie słyszysz głosu osób z którymi dyskutujesz. Człowiek to nie tylko mózg i organy do postrzegania świata materialnego. O wiele więcej dzieje się poza zmysłami.
Ależ na stronach można znaleźć zapisy audio-wideo z sesji. Tak ,dzieje się w człowieku wiele poza tym co na pierwszy rzut oka fizycznie dostzregamy, ale czy mam rozumieć że podczas sesji zaglądasz "przekaźnikom" w myśli?

Bardziej chodzi o coś innego Artq. Jakiś czas temu specjalnie cisnąłem się na koncert pewnego zespołu do Pragi. Mogłem sobie włączyć zawsze jakiś ich koncertowy kawałek na YT, aby zobaczyć jak grają "live". Jednak wiem, że filmik z YT nie oddałby mi tego, co przeżyłem na miejscu. Oczywiście nie gonię teraz po całej europie na kolejne koncerty - wystarczył mi ten jeden Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Lipiec 08, 2011, 18:54:10 »

Na stronie oficjalnej stronie PCH zamieszczone kilka fotek z Kongresu w Wa-wie.
Zaczyna się od :

Z ostatniej chwili:.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipiec 08, 2011, 18:59:04 »

Cytat: Kiara
I to jest pozytyw w negatywie.

A jaki jest negatyw w pozytywie?   Uśmiech


A taki już był w Alternatywy 4. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 18:59:24 wysłane przez komandos040 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipiec 08, 2011, 21:04:00 »

Bardziej chodzi o coś innego Artq. Jakiś czas temu specjalnie cisnąłem się na koncert pewnego zespołu do Pragi. Mogłem sobie włączyć zawsze jakiś ich koncertowy kawałek na YT, aby zobaczyć jak grają "live".
Doskonale rozumiem o czym piszesz. Zapragnąłeś po prostu być bliżej z tym zespołem, chłonąć emocje i atmosferę z koncertu, po prostu wczuć się w to.
Z tych samych powodów nie ciągnie mnie do sesji na żywo, bo: nie chcę chłonąć emocji którymi charakteryzuje się pch, nie chcę być bliżej z osobami i bytami z pch, nie chcę się wczuwać i otwierać na tego typu chanellingi - widzę co robią z ludźmi.
Co do koncertów - bywało, że jechałem set kilometrów, także aby spotkać tam znajomych.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipiec 11, 2011, 12:13:38 »

Doskonale rozumiem o czym piszesz. Zapragnąłeś po prostu być bliżej z tym zespołem, chłonąć emocje i atmosferę z koncertu, po prostu wczuć się w to.

Jednak nie rozumiesz tego tak doskonale, jakby Ci się zdawało  Mrugnięcie Bardziej mną kierowała możliwość zobaczenia ich live, jak "wczuwanie się". Właśnie na tym rzecz polega, że sam sobie wybierasz czy podczas takich eventów będziesz "chłonąć emocje" i "wczuwać się", czy bedziesz w sposób bardzo świadomy  obserwować, analizować: zespół, ludzi otaczających Cię oraz atmosferę.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 13:12:17 wysłane przez Sobek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Lipiec 11, 2011, 15:53:43 »

Ok, w takim razie wytłumacz mi w jaki sposób chciałeś poobserwować i co ta obserwacja miała Ci dać. I jaka jest dla Ciebie różnica w obserwacji live, a obserwacji w nagranym koncercie.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #40 : Lipiec 12, 2011, 08:37:16 »

Ok, w takim razie wytłumacz mi w jaki sposób chciałeś poobserwować i co ta obserwacja miała Ci dać. I jaka jest dla Ciebie różnica w obserwacji live, a obserwacji w nagranym koncercie.

Ale naturalnie - już Ci tłumaczę:

Koncert "live" do koncertu oglądanego z poziomu YT ma się jak czytanie karty MENU przed restauracją.
Aby poczuć smak potrawy można oczywiście stać przed restauracją i czytając kartę dań wyobrażać sobie jak to smakuje - jednocześnie wydając krytyczne opinie na temat... kiepskiego kucharza MrugnięcieMrugnięcie

Jednak aby zjeść, trzeba wejść do środka, usiąść przy stole, poczekać na kelnera, zamówić i posmakować. Wtedy też wyrażane opinie na temat potrawy są najbardziej wartościowe.

To czy się powróci kiedyś do tej samej restauracji zależy nie tylko od umiejętności szefa kuchni, ale od całej obsługi, czy od panującego w knajpie "klimatu".



Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #41 : Lipiec 12, 2011, 09:27:40 »

Podałeś przykład, a ja wyraźnie prosiłem o konkrety związane z koncertem - konkretnymi odczuciami i przyczyną/chęcią ich doznania.
A idąc za Twoim przykładem i wcześniejszym postem, to nalerżałoby przykałd sprecyzować, bo jest nieco inny niż sytuacja którą ma opisywać - bo chciałeś zobaczyć danie na żywo, a nie na zdjeciu, nic o smakowaniu nie było. Mi właśnie chodzi o relację z tego "smakowania"...
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #42 : Lipiec 12, 2011, 09:53:45 »

Podałeś przykład, a ja wyraźnie prosiłem o konkrety związane z koncertem - konkretnymi odczuciami i przyczyną/chęcią ich doznania.

Koncert był takim samym ogólnym przykładem jak ta metafora o restauracji. Jeżeli Artq nie czujesz sensu metafory, to po co mam się wysilać z konkretami(które nic nie wniosą i nie mają sensu)

Ale chyba czuję do czego pijesz. Wydaje mi się, że poprzez mój przykład koncertu - Ty czujesz, że ja nawijam konkretnie o konferencji. A więc nic mylnego Uśmiech Gdybym chciał napisać o konferencji, to nie pisałbym o koncercie(a nawiasem mówiąc miałem na mysli koncert DM sprzed dwóch lat Mrugnięcie )



A idąc za Twoim przykładem i wcześniejszym postem, to nalerżałoby przykałd sprecyzować,

Myślę, że gdybyś chciał iść za moim przykładem - to nasza konwersacja nie byłaby na poziomie przekomarzania się i udowadniania sobie czegoś nawzajem MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie Ale nie robiąc offtopa i powracając do tematu konferencji, to miałem przyjemność na niej być, ponieważ zostałem na nią zaproszony. Do tego złożyło się kilka jeszcze innych "przypadków"(takich np jak ten, że "akurat" tego dnia wracająć z mazur, przejeżdżałem przez Warszawę). Tak więc stwierdzenie, że byli na konferencji Ci, którzy mieli być jest jak najbardziej trafne Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #43 : Lipiec 12, 2011, 14:47:11 »

Cóż, myślę, że zacząłeś wyczuwać, że chciałem wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem, Ty na podanym przykładzie koncertu, a potem odniesienia do restauracji postawiłeś znak równości. Moje pytania i komentarze nie miały na celu żadnego przekomarzania się - chciałem wykazać, że jak najbardziej mogę rzetelnie wypowiadać się na temat pch nie uczestnicząc w sesjach. Myślę, że gdy zauważyłeś, że jestem w stanie tego dokonać i to opierając się na Twoich przykładach/metaforach wstawiłeś słowa o przekomarzaniu aby nie ciągnać dyskusji zmierzajacej do obalenia Twojej tezy.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #44 : Lipiec 13, 2011, 10:04:29 »

Ty na podanym przykładzie koncertu, a potem odniesienia do restauracji postawiłeś znak równości.

Jak najbardziej!!! Rzecz w tym, że nie zrozumiałeś mojego przekazu - a był on bardzo prosty.
Krótko mówiąc:
-aby zrozumieć miłość - trzeba wpierw pokochać.
-aby zrozumieć jak trudno wychować dzieci - trzeba je wpierw mieć!

Oczywiście można sobie poczytać różne książki o miłości, do tego włączyć sobie jakiś melodramat w tv i sprawa załatwiona - już wiem czym jest miłość!


chciałem wykazać, że jak najbardziej mogę rzetelnie wypowiadać się na temat pch nie uczestnicząc w sesjach.

Jeżeli uważasz. że czytanie scenogramów jest rownoważne z uczestwnictwem w sesjach i pozwala Ci się "jak najbardziej rzetelnie wypowiadać na temat pch" - to ja akceptuję Twoją filozofię w 100%. eot Uśmiech


Cóż, myślę, że zacząłeś wyczuwać, że chciałem wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem,

Jedyne co wyczułem to mały paradox polegający na tym, że"prosząc mnie o konkrety" "chciałeś wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem" Mrugnięcie Tak więc Arturze nie da się, albo prosisz mnie o konkrety, albo chcesz wykazać swoje wnioski.


Myślę, że gdy zauważyłeś, że jestem w stanie tego dokonać i to opierając się na Twoich przykładach/metaforach wstawiłeś słowa o przekomarzaniu aby nie ciągnać dyskusji zmierzajacej do obalenia Twojej tezy.

Artq, jesteś w stanie tego dokonać TY czy TWOJE EGO...Coś Napiszę to tak: pokochaj samego siebie Arturze, a zobaczysz wtedy, że nie jest ważne kto obali czyją tezę.

Ludzkie nienasycone EGO zawsze chce mieć rację i uwielbia czuć satysfakcję z najmniejszej wygranej. Ale to jest tylko iluzoryczna satysfakcja, dlatego nie ciągnę tematu i puszczam go wolno  Afro Afro Afro



« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 14:15:15 wysłane przez Sobek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #45 : Lipiec 13, 2011, 14:24:27 »

Nie mówiłem wyłącznie o scenogramach. Są relacje video, są wypowiedzi Łobos jest bardzo dużo materiałów na których można zbudować swoje poglądy na pch. "Scenogramy" mają jedną niezaprzeczalną zaletę - widnieje na nich czarno na białym co mówiono, co deklarowano - to są fakty - można sięgnąć po nie i zobaczyć co zostało dotrzymane, co się sprawdziło. Naprawdę, uczesynictwo w sesji nic nowego nie wniosłoby, poza swoistym przyzwoleniem na oddziaływanie sił które biorą w tym udział. No i na sesjach wiele rzeczy nie jest pokazywanych - Łobos mówił spokojnym głosikiem, starała się robić wrażenie opanowanej, spokojnej a... jakoś nie współgra to np. z przekleństwami i wulgaryzmami któymi zdarzało się jej rzucać.
 
Zapisane
Aras188
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 14, 2011, 14:33:05 »

"Wielki Płaczacy Wodny Grzyb" jak powiedziano w 12 sesji przypada na sierpień.
Czy ktoś zna konkretna datę?

pozdro
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipiec 14, 2011, 14:36:33 »

"Wielki Płaczacy Wodny Grzyb" jak powiedziano w 12 sesji przypada na sierpień.
Czy ktoś zna konkretna datę?

pozdro

Daj na luz nie zdarzy się nic co jest globalnie negatywne. Z wielkiej burzy mały deszcz...
Ot i tyle.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 14:36:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Lipiec 15, 2011, 20:21:39 »

Na stronie głównej PCH zamieszczono sprawozdanie z tej konferencji, w którym czytamy min.:

Cytat: J.Zagórski
...
Janusz Zagórski jest uważany za jednego z najwybitniejszych polskich specjalistów od zjawisk UFO.  Tematem jego prezentacji była „Strategia istot pozaziemskich wobec upadku współczesnej cywilizacji“. Według prelegenta cywilizacje mające swe siedziby w gwiazdozbiorach Oriona i Syriusza oraz w sferze zwanej umownie Alfa Dracon są podzielone jeśli chodzi o wpływ na Ziemię. Są tam elementy, które negatywnie wpływają na ludzkość oraz takie, które chcą ludziom pomóc. Pan Janusz Zagórski omówił również kilka publikacji wiarygodnych autorów, opowiadających o doświadczeniach z negatywnym wpływem tych istot na naszą, ziemską cywilizację. Zwrócił uwagę na pewne symptomy pozwalające sądzić, że kosmiczne siły dobra walczą poza Ziemią z siłami zła. Według prelegenta - w szczególności podzielone są istoty zamieszkujące gwiazdozbiory Oriona i Syriusza. Wspomniał też o książkach nierzetelnych autorów żerujących na sensacji. Wykład Janusza Zagórskiego w pewnym stopniu uwiarygadnia hipotezę, że Wielka Piramida mogła być budowana przy pomocy obcych cywilizacji co – jak wiadomo – jest jedną z głównych hipotez Projektu Cheops.
...

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=


Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Styczeń 15, 2012, 14:43:53 »

DVD Z KONFERENCJI W WARSZAWIE



KONFERENCJA W WARSZAWIE 3 LIPCA 2011 ROKU JUŻ DOSTĘPNA NA DVD!

CZTERY PŁYTY DVD Z WSZYSTKIMI WYKŁADAMI PREZENTOWANYMI PODCZAS KONFERENCJI W WARSZAWIE 3 LIPCA 2011 ROKU P.T.: „PROJEKT CHEOPS - MISJA RATOWANIA ZIEMI I LUDZI POPRZEZ ENERGIĘ WIELKIEJ PIRAMIDY I ENERGIĘ MIŁOŚCI“, DOSTĘPNE W BIURZE FUNDACJI „DAR ŚWIATOWIDA“ W WARSZAWIE.

Dla osób, które nie były na Konferencji zestaw ten może być wyjątkową okazją, do zapoznania się z treścią prezentacji, które odbywały się w czasie jej trwania. Pozwoli również przeżyć emocje, których doświadczali jej uczestnicy - szczególnie podczas wykładu prof. Jamesa J. Hurtaka i jego żony Desiree z USA oraz w czasie sesji hipnozy z ...

Czytaj więcej
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy wild-reign truegaming companions world-anime