Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 21:45:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pierścień atlantów  (Przeczytany 43194 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 15, 2010, 09:02:45 »

Podejrzewam, że test zawsze wypada pozytywnie, czyli: nosić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 09:02:59 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 15, 2010, 10:35:39 »

Mysle ze kazdy powinien sam zdecydowac czy nosic czy nie. Moim zdaniem duzo zalezy od czlowieka, mysle
ze zanim zalozy pierscien powinien popracowac nad swoja osobowoscia, jesli zdecyduje ze z nim jest
wszystko dobrze, to niech sprobuje z pierscieniem.
              Ja nosze juz 20 lat szklana kuleczke w torebce, to jest moje szczescie. Kiedy mialam moze 4 latka
znalazlam na boku ulicy szklana kolorowa kuleczke, byla taka piekna. W niedlugim czasie zgubilam ja  i nigdy wiecej jej nie znalazlam. Po latach moja coreczka dostala woreczek z kolorowymi szklanymi kuleczkami
(murmelki), wtenczas obudzila sie pamiec z dzieciecych lat. Wybralam sobie jedna i nosze ja zawsze w mojej torebce, to jest moj talizman szczescia.Jednak musze przyznacz ze ta pierwsza pozostala w pamieci jako najpiekniejsza kuleczka.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 15, 2010, 13:51:49 »

Wytłumaczcie mi co daje ten pierścień i w jaki sposób działa. Dlaczego on ma pomagać, a np. taka sama ilość tego samego metalu w nakrętce założonej na palec - już nie. Może ktoś "obeznany" wyjaśnić?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 15, 2010, 14:09:13 »

Prawdopodobnie ten wyryty znak ma taki uklad, ale przeciez prawdopodobnie tez ze zdjecia ten znak
dziala. Ja tez nie bardzo to rozumiem. Slyszalam ze na rozne przedmioty mozna nalozyc rozne dzialania sily
ktora moze dobrze lub zle dzialac. W siedemdziesiatych latach moj maz kupil od kolegi z pracy krzyz ze zlota.
Czlowiek ten byl inwalida, mial ciezki wypadek i mial tak polamane nogi, ze mial problemy z chodzeniem.
Potrzebowal tez pieniadze. Moj maz zapytal mnie, czy moze odkupimy ten krzyzyk na szyje, byl mdosc dzy i pokazny. Tak wiec kupilismy go. Po kilku latach , sprezetowalismy ten krzyz naszemu synowi. I zaczelo sie,
on w jednym roku mial 6 wypadkow samochodowych, obojetnie co zaczal, wszystko przynosilo pecha. Bylismy wykonczeni, nasze dziecko w tych wypadkach nigdy nie bylo winne, ostatni wypadek odbyl sie pod domem, gdzie mieszkal. Lezal on w lozku, kiedy uslyszal stukot. Calkiem przypadkowo przeczytalam artykol, wlasnie o roznych ciekawostkach ktore moga przynosic pecha. Wtedy uprzytomnilam sobie z tym krzyzem, ten wlasciciel tez mial wypadek. Zadzwonilam do syna, aby obojetnie gdzie jest, natychmiast przywiozl do
domu ten krzyz  i zeby zapomnial ze go od nas dostal. Problemy sie skonczyly, krzyz sprzedalam. W tym
artykole pisano ze za krzyz trzeba zaplacic pieniedzmi, my zaplacilismy za niego, nasz syn nie.
Mialam jeszcze raz jeden przypadek, bardzo podobny i dzisiaj wiem ze takie zeczy istnieja. Ja osobiscie
nie nosze krzyzy, kiedys chcialam tez miec ten pierscien, dzisiaj moja intuicja mowi mi ze nie powinnam i przy tym zostane.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 15, 2010, 15:15:51 »

Swoje zdanie mam, czekam na opinie innych.
A "takie rzeczy" istnieją, jak najbardziej, tylko o prawdziwych źródłach jakoś niechętnie się mówi...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 15, 2010, 16:28:16 »

Kiedyś podczas medytacji wbił mi się w twarz Krzyż Atlantów, górna, owalna część spoczęła na czole, ramiona w kącikach oczodołów, a dwie dolne odnogi, poprzez otwory nosowe na brodzie...
Ten krzyż był ŻYWY, kiedy o Nim wspominam zawsze go czuję w fizyczny sposób.
Następnie kupiłem u Ciszaka taki sam mosiężny krzyż, tyle tylko, że o wiele mniejszy. Nosiłem go przez jakiś czas, aż pewnego dnia "przyszła" do mnie informacja, że właściwą ochronę mam już dawno zagwarantowaną, a ten mosiężny, nijak się ma do DUCHOWEGO.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Marzec 15, 2010, 21:31:01 »

Cytat: arteq
Wytłumaczcie mi co daje ten pierścień i w jaki sposób działa. Dlaczego on ma pomagać, a np. taka sama ilość tego samego metalu w nakrętce założonej na palec - już nie. Może ktoś "obeznany" wyjaśnić?

Nie jestem obeznany w tym temacie, ale z mych szczątkowych informacji wynika (przynajmniej dla mnie), że nie chodzi tu o metale a o sam wzór:

 

Promieniowanie kształtu.
Swego czasu czytałem artykuł (chyba w "Nieznanym Świecie", w którym opisywano przykrą sytuację dotyczącą pewnej posesji, działki (z zabudowaniami). Działy się tam o tyle dziwne rzeczy, że nikt nie mógł na niej przebywać, bo natychmiast zaczynały dziać się jakieś dziwne rzeczy, głównie o charakterze zdrowotnym. Długo nie mogli ustalić co jest grane i oczywiście przykleili łatkę, że to miejsce jest siedliskiem szatana/demonów. Po jakimś czasie właściciele - zapewne w akcie desperacji, bo nie skutkowały ni wody święcone, ni modlitwy, ni nic czym dysponują duchowni - zwrócili się do ezoteryka. Po kilku badaniach wahadełkiem i różdżką udało im się zlokalizować miejsce emanacji tego "zła"  Mrugnięcie Uśmiech, i jeśli mnie pamięć nie myli to przed bramą owej posesji na dość znacznej głębokości była zakopana "dziwna" figurka. Po dokładniejszym jej zbadaniu ustalono, ze emanowała bardzo silne i zarazem negatywne energie. Oczywiście nie powróciła już na swe wcześniejsze miejsce "straży" a samo to miejsce zostało oczyszczone. Od momentu jej usunięcia i oczyszczenia owa posesja przestała dręczyć ludzi.
Z artykułu tego wynikało, że kształt ma znaczenie, a jeśli jeszcze dołożyć do niego nie do końca miłością kierowane intencje, to potrafi narobić bałaganu.

Jak we wszystkim, tak i w tym kontekście są różne kształty i różne ich oddziaływanie.
Znak "atlantów" również należy do symboli, których kształt ma duże oddziaływanie, jednak w przeciwieństwie do wspomnianej historii, to oddziaływanie jest pozytywne.

Ów wzór może być umieszczony na czymkolwiek. Na pierścieniach, wisiorach, budynkach, zwykłych kartkach papieru. Na każdym z tych nośników będzie miał identyczne oddziaływanie.
Natomiast każdy, kto nosi się z zamiarem użycia tego znaku, powinien się zastanowić czy dany metal, minerał, na którym umieszczono ten symbol, jest dla niego odpowiedni. Każdy z nas różnie reaguje na różne metale (również srebro i złoto) i minerały. Te reakcje mają też duży wpływ na oddziaływanie tego znaku.
Ale to już inna sprawa.

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 15, 2010, 22:03:11 »

Promieniowanie kształtu - czy w takim razie ktoś mógłby wyjaśnić więcej w tym temacie? Gdyby przyjąć taką definicję to czy każdy kształt promieniuje? Czy każdy równo? Jak to jest, że sam kształt jako taki może promieniować? Jak to jest - i czy jest jak sugeruje Darek - że materiał może wzmacniać bądź osłabiać promieniowanie kształtu? W takim razie - skoro to sam kształt/figura - ma promieniować to czy "taśmowo" klepane pierścienie atlantów [technologia zapewnia niesamowite dokładności wymiarów] będzie tak samo działał?
Jest na forum tyle osób które uważają się za zorientowanych... czy mogą wyjaśnić/odpowiedzieć na moje zapytania?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Marzec 15, 2010, 22:19:01 »

Promieniowanie kształtu - czy w takim razie ktoś mógłby wyjaśnić więcej w tym temacie?

Ja ci nie wyjaśnię, ale podeślę ci link. Nie doczytałam do końca Mrugnięcie ale jest na temat (promieniowanie kształtów, pierścień atlantów).

http://www.gwiazdy.com.pl/38_98/2.htm
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 22:20:49 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Marzec 22, 2010, 13:24:22 »

Całość rozważań o wahadełkach przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4908.msg56752#msg56752
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Luty 04, 2011, 10:43:45 »

Czy ktoś z forumowiczów wie jak spolaryzować pierścień atlantów?
Z góry dziękuję za podpowiedź. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Hutier
Gość
« Odpowiedz #61 : Luty 04, 2011, 11:27:06 »

Ja również proszę o odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 11:32:11 wysłane przez Hutier » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Luty 04, 2011, 14:53:53 »

Witam wszystkich,
na temat pierscienia  cos z forum salon24
Cytuj
Jak czytelnik zauważy ów pierścień składa się z nie zamkniętego nie pełnego koła na końcach zakończonych łukowymi zakończeniami obu ramion licząc od hipotetycznej osi pierścienia w prawo i lewo.

Na zewnętrznej stronie pierścienia widzimy, trzy długie prostokątne występy, 6 mniejszych prostokątów, po 3 po obu stronach osi i dwa trójkąty odwrócone ostrzem ku dołowi czyli łukowatym zakończeniom ramion pierścienia.

Dla wszystkich jest to pierścień lepiej lub gorzej wykonany i nic więcej w nim nie widzą:

Dla mnie to szczególnego rodzaju samo drgająca, samo wzbudna antena szczególnego rodzaju.

Z zakresu antenowego powinno nas interesować zasady działania anten typu: Synfazowa, Przeciwfazowa, Yagi, Logarytmiczna Ferrytowa i przede wszystkim antena ta najważniejsza z anten - RAMOWA.

Cewka anteny ramowej jest prawie płaska (kilkanaście lub kilkadziesiąt zwojów), a jej wymiary poprzeczne również są znacznie mniejsze od długości fali, chociaż w porównaniu z cewką anteny ferrytowej ok. 50÷80 razy większe. Kierunek najsilniejszego promieniowania anten ramowych, podobnie jak anten ferrytowych, leży w płaszczyźnie uzwojenia cewki. Zysk anteny ramowej można łatwo zwiększyć przez zwiększenie liczby zwojów. (m w tym przypadku pierścienia to owe 6 małych prostokącików, których grubość i pole powierzchni odpowiada zakresowi pochłanianej częstotliwości.)

    * Mikrofale to rodzaj promieniowania elektromagnetycznego o długości fali pomiędzy podczerwienią a falami ultrakrótkimi, zaliczane są do grupy fal radiowych. W różnych opracowaniach spotyka się różne zakresy promieniowania uznawanego za promieniowanie mikrofalowe np: 1 mm (częstotliwość 300 GHz) do 30 cm (1 GHz), częstotliwość = 3·109 – 3·1012 Hz, a długości λ = 10−4 – 0,1 m. W elektronice stosowanie sygnałów o częstotliwościach mikrofalowych oznacza, że rozmiary urządzenia (w najprostszym przypadku falowodu) są zbliżone do długości fali przenoszonego sygnału i opis obwodu przy pomocy elementów o stałych skupionych nie jest wystarczająco dokładny.

1).  Promieniowanie mikrofalowe może być pochłaniane przez materię na dwa znane i odmienne  sposoby. Pierwszym z nich jest tak zwanapolaryzacja dipolowa.

Jeśli w materiale są cząsteczki chemiczne będące dipolami, to w wyniku działania pola elektrycznego fali elektromagnetycznej starają się ustawić zgodnie z kierunkiem i zwrotem tego pola.

Wektor pola elektrycznego zmienia zwrot co pół okresu fali promieniowania.

Dipole zmieniają więc również swoje ustawienie, podążając za przemieszczającym się polem. Podczas obrotów uderzają w sąsiadujące z nimi cząsteczki, przekazując im nabytą od promieniowania energię. Te przekazują ją kolejnym i w ten sposób ciepło rozprzestrzenia się w materiale.

Mechanizm polaryzacji dipolowej, odpowiada za ogrzewanie jednak tylko substancje, których cząsteczki są dipolami, takie jak woda, metanol, DMF, octan etylu, chloroform, chlorek metylenu, kwas octowy.

Substancje takie jak heksan, benzen, eter dietylowy czy czterochlorek węgla nie ogrzewają się pod wpływem promieniowania mikrofalowego.

Mnie interesował zakres oczywiście przejmowania struktur energetycznych przez wodę.

2).  Drugi mechanizm pochłaniania promieniowania mikrofalowego opiera się na przewodnictwie jonowym.

Gdy w materiale znajdują się jony, zaczynają one przemieszczać się zgodnie z kierunkiem pola elektrycznego: dodatnie w jedną, a ujemne w przeciwną stronę. Zderzając się przy tym z innymi cząsteczkami, powodują rozprzestrzenianie się energii cieplnej w materiale.

Tak więc:

Praktycznie wszyscy patrząc na ten pierścień zwany Atlantów widzą w nim niby zwyczajny pierścień.

Ja zaś patrząc na taki pierścień i jego budowę widzę ANTENĘ, mikrofalową o niepełnym reflektorze którą z częstotliwość jako rodzaj i odmianę anteny rogowej jednego zwoju odpowiadają wypustce reliefu na obrzeżu ugiętego lustra wewnętrznego pierścienia.
Trzy długie prostokąty stanowią podstawę mikrofalową , zdudnione 6 mniejszymi częstotliwościami przekazują jako falowody a w zasadzie ich skróty elektromagnetyczne napięcie zmienno falowe, pojemnościom trójkątów które na swych szczytach narożnych ustalają rodzaj napięcia polaryzacji idącą do końca pierścienia. Prawa i lewa część pierścienia są rozdzielone potencjalnie. Wykazujące inną polaryzacje. Zaś wewnętrzną stronę pierścienia można w oczywisty sposób traktować jako nie zamkniętą czasze mikrofalową, której ognisko promieniowania ustalone jest w osi kośćca palca osoby noszącą taki pierścień.

Nie będę się ani wywodził ani rozwodził za wiele . Kto jednak powątpiewa w dobroczynną moc mikrofal, powinien przykładem włożyć do mikrofalówki część swego ciała. I co prawda w miliardy razy przyspieszonym procesie zobaczyć odczuwając twórczo efekty swej dozgonnej przed inymi mądrości.

Taki pierścień jest nie tylko odbiornikiem ale i jednocześnie w przeciw fazie nadajnikiem mikrofal które odbiera kościec, włókna mięśniowe i nerwowe. Doprowadza to do daleko idących zaburzeń i destrukcji pracy organizmu. Depresji, nerwic, i utraty zdrowia.

Ten proces przebiega tak ze kiedy pierśceń się energetycznie naladuja jako kondesator z otwartym obwodem, kolejny impuls spowoduje jego rozładowanie poprzez przepełnienie polaryzacji okładzin.

Przede wszystkim zaburza tak zwaną aurę przekształcając ją w negatywną sferę otoczenia człowieka z pierścieniem co w konsekwencji prowadzi do daleki idących wypaczeń w kontaktach międzyludzkich. - objawiajacych się seperacją takiego osbnika.

Energie do działania pierścień mikrofalowy pobiera z otoczenia maszyn i urządzeń elektromagnetycznych, przede wszystkim z cewek i condensatorów promieniujących pola elektromagnetyczne, które przenikając przez czasze pierścienia indukują mikroładunki. Te zaś stanowiąc podłoże polaryzacyjno - napięciowe struktury pierścienia pozawalają na indukowanie mikrofalowych zakresów. I cykl się zamyka i zaczyna od nowa w nieskończoność ruchu wahadłowego ręki.

W czasach staodawnych energie z braku pół elektromagnetycznych pierścień pobierał z indukcji przecinania się pola ziemi i ruchu dłoni.

Każdy może zaprzeczyć memu wywodowi, ponieważ przedstawiłem tylko forpocztę tematu. Zaś przedstawienie opisu mych prac spostrzeżeń pomiarów  i osiągnięć tu jest wręcz nie możliwe.

Ocenę prezentacji i wnioski stąd płynące pozostawiam czytelnikowi.

PS: Info dla tych co jako tako znają się na elektonice a konstrukcjie antenowe nie stanowią dla nich tabu.

Dla mnie pierścień Atlantów przedstawia antenę z reflektorem będącym bocznym wycinkiem paraboloidy anyten ofsetowych.Rys.1b, kiedy anteny ofsetowe kształtowane są według Rys.1a.
pozdrawiam
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #63 : Luty 04, 2011, 17:14:53 »

Warto by zapytać tego gościa: co w takim razie z wisiorem atlantów?
Że sam pierścień może nosić w sobie znamiona anteny, dipolu, zgodzę się, jednak o wisiorku tego już chyba nie powie.
No i jeszcze jedno, co jeśli ktoś zafunduj sobie pełny pierścień?
Moim zdaniem ta przerwa w obwodzie pierścienia ma bardziej praktyczne i zarazem prozaiczne zastosowanie, a mianowicie, że w grę wchodzi łatwość dostosowania do różnych paluchów. Duży uśmiech Mrugnięcie
Osobiście jestem zwolennikiem wisiorów, choć w rzeczywistości nie noszę nic z takich ozdóbek.
Zaś sam symbol jest lunarny.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Luty 04, 2011, 17:47:28 »

wedlug niego,cala masa "rekwizytow" starozytnych kultur, nosila takie znamiona. To urzadzenia do telekomunikacji, od krotkiego zasiegu az do astronomicznego. Wiele z nich to anteny nastrojone
na specyficzne dlugosci fali sluzace porozumiewaniu sie, ale sa i takie, ktore maja za zadanie stymulowac organizm czlowieka na poziomie molekularnym. Niestety wiecej informacji nie ma.






Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #65 : Luty 04, 2011, 20:54:45 »

Ja mam na swoim pierścieniu takie M czy to oznacza biegun czy jak?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Luty 04, 2011, 23:01:31 »

Cytuj
Warto by zapytać tego gościa: co w takim razie z wisiorem atlantów?

Darek ,wisior atlantów to rozciągnięty -rozłożony pierścień,zauważ że jego dwa końce nie stykają się ze sobą tak jak w pierścieniu Chichot
Pierścień ,musi mieć przerwę na przepływ energii.Osobiście nie noszę pierścienia ze względu na pracę jaką wykonuję,ale mam wisior.Mam go cały czas przy sobie ale noszę w torebce. Dowiedziałam się że jak mam go nosić na szyi to najlepiej na rzemieniu lub grubej nici .Jeśli zdecyduję się na srebrny łańcuszek to trzeba oddzielić jedno oczko sznurkiem lub nitką ,tak żeby nie było ciągłości metalu.Nie wiem jakie to ma znaczenie,pewnie takie jak w pierścieniu.Wiem to od osoby która nosi  pierścień i wisior ,ale nie wiem na ile te informacje są prawdziwe.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Luty 07, 2011, 10:05:32 »

Elo !!!

Czy każdy kształt promieniuje ? - Tak, każdy, dosłownie, popatrzcie na poczciwe koło chociażby. (Z+ - zieleń dodatnia, V-zieleń ujemna, Ind-ygo, pCze- podczerwony, uFio- ultrafiolet, reszta wiadomo, Z+ w stronę magnetycznej Północy)





Źródło: Radiestezja dla każdego, Mirosław Winczewski, Studio Astropsychologii, 2004
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 10:06:58 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Luty 07, 2011, 22:09:45 »

A może dasz radę wyłowić sposób i rodzaj promieniowania znaku Atlantów?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Luty 11, 2011, 13:01:35 »

Elo !!!

Nie znalazłem w moich pozycjach takiego rysunku. Póki co przedstawiam opis pierścienia i jego działania

Pierścień Atlantów: został znaleziony w jednym z grobów egipskich w Dolinie Królów przez markiza d'Agrain w roku 1860. Pierścień ten odziedziczył Andre de Belizal. Pierścień był wykonany z piaskowca. Co ciekawe, nie mieści się on w tradycji egipskiej. Pierścień ten posiada charakterystyczny rysunek, który zamieszczam poniżej. (...) Według de Belizala mógł być używany przez posiadacza, jako ochrona przed szkodliwym wpływem noszenia ciężarów na plecach. Jest to ogniwo o wielkiej sile. Ta kompozycja kształtu może być używana jako likwidator drgań fal szkodliwych. Prawdopodobnie stanowił sekret Atlantów i stąd jego nazwa. Belizal opisał ten pierścień w sposób następujący: Właściwości tego pierścienia są nadzwyczajne. Powiem tylko, że skuteczność jego działania objawia się z druzgoczącą rzeczywistością w trzech dziedzinach: w dziedzinie ochrony, uzdrawiania i intuicji. Pierścień chroni przed niebezpieczeństwami i uodparnia na wpływy i uroki wszelkiego typu (czy są one spowodowane przyczynami geofizycznymi, zakłóceniami atmosfery wibracyjnej, czy nawet klątwą, czarami, urokiem, magiczną agresją). Na przykład - i nie jest to wcale najbardziej dziwny aspekt tej tajemnicy ten, kto nosi na palcu ten pierścień, nie może być ofiarą wypadku samochodowego, chyba, że kierowałaby nim chęć popełnienia samobójstwa. Drugą właściwością pierścienia jest zdolność uzdrawiania. Nie chodzi oczywiście o uzdrawianie zaburzeń czy ran czysto organicznych, ale przywracanie pewnych funkcji, które uległy zaburzeniom, jak również o zlikwidowanie bólu, który jest ich konsekwencją. Aby zwiększyć skuteczność pierścienia, warto znać symboliczne połączenia między każdym palcem i odpowiadającym mu organem lub funkcją. Na przykład: palec serdeczny dotyczy układu moczowo-płciowego, na ten palec należy włożyć pierścień, jeśli cierpi organ należący do tego układu. Trzecia właściwość pierścienia jest jeszcze bardziej tajemnicza: pierścień pozwala osobie będącej w jego posiadaniu na niezbadane kontakty z rzeczywistością odnośnie której, jak do tej pory, jedynie zjawiska metafizyczne dostarczały nam nielicznych informacji. Osoba nosząca pierścień staje się wrażliwa na pewne przesłania, których nigdy nie mogłaby odczuć w inny sposób - co zresztą trudno jest pogodzić z nietykalnością, jaką pierścień ten zapewnia wobec wszystkich zewnętrznych wpływów. Doświadczenia w tej dziedzinie trwają i z pewnością czeka nas niejedna jeszcze niespodzianka. Co do mnie, to myślę, że wielki kapłan Jua używał swego pierścienia, jako dość osobliwego bezprzewodowego telefonu, by porozumiewać się z pozostałymi członkami tego samego wtajemniczenia. Kapłani faraonów, z pewnością spadkobiercy mitycznych sekretów Atlantów, znali niesłychanie tajemne metody, jakie awangardowa nauka nowoczesna zaczyna dzisiaj dopiero na nowo odkrywać za pomocą innych sposobów. W każdym bądź razie, skuteczność jego nie pochodzi, ani z materiału, z którego został wykonany, ani z jakiegokolwiek "ładunku" magnetycznego czy psychicznego, religijnego czy magicznego; nie jest on, ani uosobioną pięcioramienną gwiazdą, ani namagnesowanym talizmanem, ani poświęconym medalionem ani fetyszem. Nie ma on nic wspólnego z mniej lub bardziej obiecującymi "wynalazkami", z amuletami wymyślonymi przez ludowe zabobony lub ezoteryzm snobów. Pierścień ten jest miejscem i formułą (czego bezskutecznie poszukiwał Artur Rimbaud) jednego z najbardziej zadziwiających cudów fizyki mikrowibracji: cudem, którego fale kształtu są niewidzialnymi agentami (Moral P. De Belizae A., "Fizyka mikro drgań i siły niewidzialne", Paryż 1978.]. W dzisiejszych czasach używa się go w celach magicznych. Założony na poszczególne palce działa na organy wewnętrzne, które posiadają tam swoje połączenia z punktami akupunkturowymi. Pierścień ten udrażnia, bądź uruchamia nieczynne meridiany. Sam znak pierścienia może też być zastosowany, jako pewnego rodzaju tarcza ochronna. Uwaga: Coraz częściej pojawiają się w prasie doniesienia, że traktowanie tego pierścienia, jak biżuterii i stałe jego noszenie może być szkodliwe. Badania pierścienia przeprowadzono niedawno w Niemczech w Instytucie w Stuttgarcie, Life-Test-Institut w Emmendingen oraz w Instytucie Edelmannna w Samerberg-Grainbach. Do badań został użyty pierścień ze srebra. Zrobiono też zdjęcie kirlianowskie, które ujawniło otoczkę energetyczną wokół pierścienia. Otoczka taka nie występowała, gdy na pierścieniu nie było znaku Atlantów. Pomiary przeprowadzano przed i po 15 minutach oddziaływania na człowieka. Co się okazało? Przewodność punktów akupunkturowych poszczególnych meridianów u badanego człowieka wzrosła aż o 80%. Przewodność ta była nie zależna od miejsca noszenia pierścienia. Nie stwierdzono też żadnych skutków ubocznych przy długotrwałym noszeniu tego pierścienia. Skutki uboczne mogą wystąpić jedynie u osób szczególnie wrażliwych i dla tych osób proponuje się noszenie tego pierścienia w sposób kontrolowany. Prawdopodobnie najbezpieczniejsze jest noszenie pierścienia przez 8 do 12 godzin dziennie. Najlepiej jednak samemu określić czas noszenia i przerwy przy pomocy wahadła. Pozostałe jeszcze do rozwiązania problem, w jakim celu chce się go nosić. Czy chce się pomóc sobie w jakiejś chorobie, czy może dla celów magicznych, względnie ochronnych? Można też go nosić, aby rozwinąć u siebie zdolności parapsychiczne, .. zwłaszcza jasnowidzenie . . Każdy pierścień posiada magnetyczną polaryzację, dlatego też po wewnętrznej jego stronie powinien mieć wygrawerowany znak +. Oznacza to, że z tej strony pierścienia jest dodatnia polaryzacja magnetyczna. Należy go nakładać dodatnią stroną do nasady palca, tak, aby znak + znajdował się na górze pierścienia.




Źródło: Radiestezja dla każdego, Mirosław Winczewski, Studio Astropsychologii, 2004

PS. A tutaj jest jak rozpoznać polaryzację pierścienia: http://www.pierscienatlantow.pl/pierscien-atlantow-zastosowanie.html
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 15:12:53 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Luty 11, 2011, 20:07:59 »

Cytat: barneyos
Nie znalazłem w moich pozycjach takiego rysunku.

Być może to ten:



z tej strony:

http://allegro.pl/sklep/3216330_jubileo_bizuteria_damska_i_meska?shop_id=3216330&page_id=2&p=0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Luty 11, 2011, 20:39:09 »

Elo !!

A tak, tak, zdjęcia pierścieni mam (są żeńskie i męskie) i je przedstawię, na razie nie znalazłem żadnego rysunku przedstawiającego promieniowanie pierścienia i jego kierunki. Ale mam zdjęcia kirlianowskie pierścienia, muszę wskanować to je zapodam.

Kamienny, w zasadzie jest niedostępny - szukałem, rozmawiałem nawet z osobą, która nosiła i mówiła, że jest bardzo kruchy i są odpryski, a odpryśnięty kształt nie działa.
Dostępne na rynku obecnie są miedziane, srebrne, oraz z żółtego i białego złota.

Oprócz pierścieni i wisiorów bardzo fajnie działają odpromienniki geopatyczne w formie płytki ze znakiem Atlantów, ja używam takiego z białego marmuru i jestem bardzo zadowolony.

Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #72 : Luty 11, 2011, 21:30:36 »

Odnośnie odpromienników, już chyba w tym wątku o tym pisałem, że znak Atlantów ma tak silne działanie, iż narysowany na kartce papieru również ma takie właściwości.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Czerwiec 09, 2011, 20:11:56 »

Słów kilka o energiach, jakie współdziałają min. z pierścieniem atlantów:

"...
Wielka Piramida służyła też jako rodzaj radiolatarni, ponieważ wysyłała silną wiązkę

promieniowania w zakresie zieleni. Dzięki temu wędrowcy zarówno na morzu jak i na pustyni, mogli np. za pomocą wahadła zlokalizować kierunek, z którego napływa promieniowanie od Piramidy. Promieniowanie Wielkiej Piramidy było, więc znakomitym punktem odniesienia w nawigacji. W starożytnym Egipcie potrafiono też prawdopodobnie przekształcać i wzmacniać fale wysyłane przez Piramidę. Wykorzystano do tego rezonans kształtu różnego rodzaju ornamentów i amuletów. Znakomitym rezonatorem uzdrawiających wibracji Piramidy jest m.in. krzyż życia Ankh, cylindry Słońca i Księżyca, oko Horusa, wahadło Izis, Kornak, Ozyrys, Pierścień Atlantów i inne. ..."

Więcej tu:

http://tvń24.pl/nieumierajizyjwiecznie.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna szkolamagii sanguisregum goldcraft norwegland