Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:49:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Siostra En-Ki'ego  (Przeczytany 19726 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 17, 2011, 09:46:43 »

No i do jakich konkluzji doszliście?

Jakie jeszcze wiadomości na mój temat  usatysfakcjonują  waszą ciekawość?
No to może dorzucimy coś jeszcze?

Jakaś lista by się przydała? Co? Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Zatem zaczynamy... Chichot Chichot

1.Kybela
2.Aksza
3.Nut
4.Issis
5.Afrodyta
6.Isztar
8.Echna -ton
9.Nefertiti
10.M.M.

No nie wszystkie i nie po kolei , lista jest bardzo dluga i zaskakująca ,  przepraszam ale teraz jestem bardzo zajęta innymi sprawami.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. A tak naprawdę , to czy jest to dla was tak bardzo ważne , kto i kiedy nosił jaki kostium osobowości na dawnej scenie życia?
Dla mnie to wcale , ani ciut , ciut , dla mnie jest istotne i najistotniejsze kim jestem tu i teraz i co sobą reprezentuję przez moje obecne czyny pokazujące mój system wartości.

No ale... jeżeli dla kogoś tak bardzo ważne są identyfikacje personalne , akt śledczy i ocenianie kogoś? To powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 11:18:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 17, 2011, 10:01:41 »


No ale... jeżeli dla kogoś tak bardzo ważne są identyfikacje personalne , akt śledczy i ocenianie kogoś? To powodzenia.

To ptaszek bawi się ostatnio w detektywa ds. wcieleń.
O ile pamiętam pisała też o jakimś kolesiu z drużyny Enkiego, a nawet gadzie aktywnie działającym na tym forum.
Nie podała kto jest kim, dlatego baczniej zacząłem obserwować swój zadek, czy czasem nie zaczyna mi rosnąć jakiś zielonkawy ogon.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 17, 2011, 11:17:04 »


No ale... jeżeli dla kogoś tak bardzo ważne są identyfikacje personalne , akt śledczy i ocenianie kogoś? To powodzenia.

To ptaszek bawi się ostatnio w detektywa ds. wcieleń.
O ile pamiętam pisała też o jakimś kolesiu z drużyny Enkiego, a nawet gadzie aktywnie działającym na tym forum.
Nie podała kto jest kim, dlatego baczniej zacząłem obserwować swój zadek, czy czasem nie zaczyna mi rosnąć jakiś zielonkawy ogon.



Dajcie spokój , żyć trzeba teraźniejszościom i sobą swoim rozwojem nie cudzym.

Kiara  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 11:17:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 17, 2011, 12:47:21 »

kiara: "ps. A tak naprawdę , to czy jest to dla was tak bardzo ważne , kto i kiedy nosił jaki kostium osobowości na dawnej scenie życia?
Dla mnie to wcale , ani ciut , ciut , dla mnie jest istotne i najistotniejsze kim jestem tu i teraz i co sobą reprezentuję przez moje obecne czyny pokazujące mój system wartości."

to co sobą reprezentujesz? nic sobą nie reprezentujesz. twoje obecne czyny? poza pisaniem tysięcy postów na tym forum oraz pewnie paru innych nie masz na nic innego czasu. klepanie w klawiaturę nie jest ani żadnym czynem, ani też tymbardziej wyczynem. twój system wartości? jak dotychczas czytam twoje objawienia to nie ma w nich żadnych wartości. krótko i na temat.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 12:48:19 wysłane przez marek324 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 17, 2011, 13:50:30 »

Cytat: JACK
To ptaszek bawi się ostatnio w detektywa ds. wcieleń.
Uśmiech
Masz rację, ale bawię się nie z ciekawości. Jest to efekt mego drążenia pewnych zagadnień.
Jeśli ktoś, kto wgrywa w pola i tym samym umysły ludzkie pewne wzorce, oraz zasypuje swoistą wiedzą, a także fizycznie ingeruje w energetyczne zmiany parametrów Ziemi (do czego sama Kiara otwarcie się przyznała, gdy to za pomocą Myślicieli zmieniała kierunek wirów ziemskich czakramów) -  to chyba mamy prawo wiedzieć kto za tym stoi. Wcielenia zaś dużo mogą rozjaśnić.

Zatem, ważne jest wiedzieć czy Enlil i Wojtek to Jezus, a Kiara ich siostra.
Zresztą ona sama niejednokrotnie zwracała się do Enkiego/Samuela kochany braciszku.
Jak chociażby w tym poście:

Cytat: Kiara
My sami dokonamy wyboru naszym zyciem po ktorej stronie staniemy ,jaka wiedza bedziemy chcieli zyc.
Czy Samuel NAM to powie ? nie wiem, musial by sie przyznac do swojej totalnej kleski. A to nie jest w jego stylu - prawda moj ukochany bracie?

Cały post, który pochodzi ze starego forum PCh, zamieszczony jest tu:
http://forumzn.katalogi.pl/Prorocy_i_Proroctwa_,Czasu_ko%C5%84ca-t7305-s11.html


Jest jeszcze tajemnicza kapłanka JUNU, która w październiku 2006 stanęła w Piramidzie i uratowała Ziemię. W jaki sposób? O tym niżej. Ciekawe, kto to? Stawiam na Kiarę, bo przecież sama przyznała, że stanęła tam siostra Enkiego i Enlila.  Uśmiech
Ale oddajmy jej głos.

Cytat: Kiara

kiara - 2006-10-16, 15:50
________________________________________
To prawda projekt padl .Czy Samuel chce czy nie mosi sie podporzadkowac woli Jedynego Stworcy jego Ojca,wszyscy w calym wszechswiecie akceptuja jego wole.Jest to plan Serca Boga zycie szystkich jego stworzen w milosci i wolnosci.
W piramidzie stanela Kaplanka Junu , ona to byla kluczem przelanczajacym system blokad na uwolnienie.
Co to znaczy? Kluczem byl dzwiek ,ale nie tylko, rowniez jej DNA i poziom wibracji.
Tylko ta jedna osoba otrzymala prawo otworzenia dostepu do centralnej bibljoteki w jadrze Ziemi.Nalozone na orginal nieprawdziwe pola informacyjne zostaly rozdzielone raz na zawsze.
Teraz istnieja dwa :pierwsze Boskie prawdziwe i drugie znieksztalcone"Samuela"i wielu innych cywilizacji ktore chcialy nami zawladnac.
Wiedza w Boskim polu jest i bedzie zasilana energja madrosci serca Stworcy.
Pola "Samuela"beda posiadaly tylko tyle energji ile udalo im sie zgromadzic do tej pory,i od tych ludzi ktorzy swoim stylem zycia opowiedza sie po stronie wibracji strachu.Milosc ich nie zasila ,kazdy otrzymal sznse powrotu do planu Boskiego.
Nie ma zadnej obawy czy wykopia Faraona czy nie juz nic sie nie zmieni.
Czlowiek bedzie zyl Wolna Wola wzrastajac przez MIlosc a Zycie i jego poszanowanie juz zawsze bedzie najwyzsza wartoscia.Piramida odegrala swoja pierwotna role ona przekazywala dzwiek do jadra Ziemi i w Kosmos
do wszystkich galaktyk.
Byl to dowod ze czlowiek sobie poradzil MILOSC WYGRALA. Nie ma powodu do STRACHU ta wibracja traci aktualnosc nie podtrzymujmy jej w naszych sercach wracamy do doskonalosci ktora obdarowal nas Jedyny Stworca.

Kiara


I z tegoż samego wątku:

Cytat: ptak

ptak - 2006-10-23, 11:36
________________________________________
Annabel napisała:
Cytat:
Skąd czerpiesz swoje wiadomości? Jeśli to Ty jesteś tą kaplanką o imieniu Junu, bo wszystkie znaki na to wskazują, to kto za Tobą stoi, kto dal Ci to prawo, abyś to zrobila? KTÓRA CYWILIZACJA ? SKĄD MASZ TĘ WIEDZĘ ?
Pisalaś kiedyś, że historia spisana nie jest prawdziwa....Jest w tym dużo racji.....Ale jak chcesz nas przekonać, że Twoja historia jest prawdziwa? I dlaczego chcesz nas do niej (historii ) przekonać ? Czyli ponownie pytam : JAKA JEST TWOJA ROLA NA ZIEMI ?
Jeśli napisalaś w jednym z postów, że ta cala operacja odbyla się skromnie, cicho i bez rozglosu, to czemu nas o tym informujesz? Tutaj zagląda przecież tylu ludzi? Dlaczego mamy Ci wierzyć? Mówienie caly czas o milości to za malo, aby uwierzyć w to co piszesz.

Cytat:
HA, nadanie miastu nazwy JUNU!! Na cześć kogo? Kaplana, czy kaplanki?


Kiara napisała:
Cytat:
konkurencyjna walka o wladze nad swiadomoscia czlowieka,kanal w piramidzie mozliwosc dostepu do wpisywania programow w jondro Ziemi nastepnie przekaz idzie do pol morfogenetycznych a nastepnie do naszej swiadomosci ktora mozna zmanipulowac dostoiwszy nasze mozgi do odpowiedniej czestotliwosci .To koniec wolnej woli wszyscy odbieraja i nadaja na tej samej fali nasz rozwoj indywidualny zostal by zablokowany.perspektywa rozwoju to coraz wyzszy system wartosci ,uszanowanie wolnej woli ,uszanowanie zycia ludzi zwierzat i wszystkich istot.Stop dla niewidzialnych istot ktore nie sznuja wolnej woli czlowieka.Kazdy moze powiedziec jestem Samuelem En Ki bratem Jezusa oni mieli tez siostre to ona brala udzial w budowie wielkiej piramidy byla to kaplanka JUNU.

Cytat:
W piramidzie stanela Kaplanka Junu , ona to byla kluczem przelanczajacym system blokad na uwolnienie.
Co to znaczy? Kluczem byl dzwiek ,ale nie tylko, rowniez jej DNA i poziom wibracji.
Tylko ta jedna osoba otrzymala prawo otworzenia dostepu do centralnej bibljoteki w jadrze Ziemi


Więc wiemy, że siostra Enki i Jezusa stanęła w piramidzie i nie powinno nas to dziwić, dlaczego akurat jej przypadł ten zaszczyt. Wszak DNA i poziom wibracji odpowiednie. Jest teraz wśród nas wcielona istota boska. Jednak Bogowie zstepują na ziemię. Pytanie, kto jest kapłanką JUNU?

Jest pewien człowiek, który mógłby odpowiedzieć na to pytanie, ale on milczy. I ma do tego prawo. Jak zechce, to powie. Mogłaby też powiedzieć Kiara, ale też milczy. Jak przyjdzie czas, to powie. Ale jaki czas i czy przyjdzie? Dlaczego teraz jeszcze jest nieodpowiedni? Kiedy jest odpowiedni czas na PRAWDĘ?


http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_77N7YZ_AMwJ:x-forum.pl/printview.php%3Ft%3D199%26start%3D280%26sid%3D2f49186e7b03db3cf1e0a521f568c697+http://x-forum.pl/printview.php%3Ft%3D199%26start%3D280%26sid%3D2f49186e7b03db3cf1e0a521f568c697&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=us&client=firefox-a&source=www.google.com

Znalezione przez Google. Szkoda, że x-forum nieczynne. Było tam wiele ciekawych i cennych informacji.


« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 14:20:01 wysłane przez ptak » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 17, 2011, 14:36:31 »

A mnie się zawsze zdawało że Kiara to Pani Lucyna Lobos, ale było kilku którzy temu zaprzeczyli? Gdy to powiedziałem Kiara oskarżyła mnie o to że jestem Enki, Uśmiech.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 17, 2011, 14:44:39 »

Nie nagumulululi, źle Ci się zdawało.
Kiara na 100% nie jest Panią Lucyną Łobos. Daję za to głowę.  Duży uśmiech
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 17, 2011, 14:56:40 »

Nie nagumulululi, źle Ci się zdawało.
Kiara na 100% nie jest Panią Lucyną Łobos. Daję za to głowę.  Duży uśmiech
Widzę że jesteś w stanie "poświęcić" się za Kiare, głowa to wysoka cena ! Uśmiech.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 17, 2011, 15:23:43 »

Poświęcić się mogę jedynie wodą święconą.  Mrugnięcie
No i tak się składa, że p. Lucynę widziałam na żywo podczas pierwszego Sympozjum we Wrocławiu i absolutnie
nie przypomina Kiary. Poza tym jest wiele innych dowodów na oddzielność ich tożsamości.
Ale przecież  żartujesz…  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 15:27:44 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 17, 2011, 16:58:53 »

Nie nie jestem P. Lucyną Łobos ja jestem Kiarą.
W tym wypadku Ptak na 100% nie straciła by głowy.
I nie nazwalam Ciebie nagumulululi , bo wiem iż nim nie jesteś.

A druga sprawa Co z tymi cytowanymi postami?
Przeczytałam je z przyjemnościom , cały czas potwierdzam tą samą wiedzę , nie dla każdego musi ona stanowić wartość( odmienny system wartości) , jednak nie ma tam nic negatywnego.
Zatem co chcesz udowodnić Ptaku?
Jest to inspiracja do postawienia na siebie , na etyczność w swoim życiu na system wartości i na kierowanie się sercem.
Czy uważasz to za złe kierowanie ludzkich myśli w tą stronę?

Nigdy nikogo niczym nie straszyłam , do niczego nie namawiałam i niczego niczym nie wymuszałam.
Informowałam o tym co było mi wiadome. Czy to uważasz za złe?

Ponieważ różne przeciwne siły w bardzo różny sposób usiłowały wykorzystać moje informacje przeciwko mnie , coraz bardziej ograniczałam ( i robię to nadal) przekaz informacji osobistych.

Staram sire dyskutować na kanwie istniejących tekstów odsłaniając zawarty w nich fałsz , oraz nadal przekazywać system wartości , który w połączeniu z miłościom  jest kluczem Ludzkiej ewolucji.

Czy jest w ty coś nieetycznego, coś sprzecznego ze sobą?
Czy nie mam prawa do swojej prywatności? Czy każdy powinien wejść z buciorami ciekawości w każdy zakamarek mojego życia?
Naprawdę nie mam obowiązku niczego mówić czego nie uważam sama z niezbędne.
Niezależnie czy się to komuś podoba , czy nie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Wszystkie pytania na mój temat proszę kierować do Stwórcy , jeżeli On uzna za właściwe to ujawni wiedzę na mój temat.
Ot i tyle.

Szczerze mówiąc możecie sobie insynuować co wam tylko przyjdzie do głów , ale bardzo proszę o nie wymuszanie na mnie potwierdzeń ni zaprzeczeń waszych zgadywanek. Bo tego nie zrobię.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 17:01:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 17, 2011, 21:43:12 »

Istota, która ma czyste intencje i działa dla dobra ogółu nie musi niczego ukrywać.
Skoro nie potrafi przyznać się wprost do własnych działań, daje podstawy innym do zastanawiania się nad czystością
i zasadnością owych działań.
Osoba na wskroś uczciwa nie obawia się cudzych osądów, zawsze jest szczera i prawdomówna.
Ciągła ucieczka od odpowiedzi na proste pytania stawia po znakiem zapytania czystość intencji. No bo jeśli ktoś
w tak dużym stopniu wpływa na życie mieszkańców planety, Ci ostatni mają prawo do wiedzy na temat tychże działań
i ich wykonawców.
Tylko tyle. Czy to Ciebie Kiaro przerasta?
Gdy wkracza się na ogólnoświatową arenę, należy liczyć się z utratą prywatności. Przynajmniej w pewnym zakresie.
Odsyłanie po informacje do Stwórcy jest mało poważne.  Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 21:45:50 wysłane przez ptak » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Marzec 17, 2011, 21:43:36 »

A mnie się zawsze zdawało że Kiara to Pani Lucyna Lobos, ale było kilku którzy temu zaprzeczyli? Gdy to powiedziałem Kiara oskarżyła mnie o to że jestem Enki, Uśmiech.

Zapewniam cię że to dwie różne osoby Uśmiech Widziałam je " na żywo " Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 17, 2011, 21:48:31 »

Mam jedno bardzo proste pytanie. Po co ten temat?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Marzec 17, 2011, 21:52:56 »

Mam jedno bardzo proste pytanie. Po co ten temat?

No właśnie!!! po co Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Marzec 17, 2011, 21:58:47 »

Podzielam Wasze wątpliwości.
Miast skupić się na ciekawym, bądź co bądź temacie, wszystko zboczyło na stronę nagonki.
Nie ma sensu tego ciągnąć dalej więc

zamykamy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions truegaming wild-reign halotupsy managerzuzlowy