Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 09:17:17


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Religijny beszamel...  (Przeczytany 1082 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Kwiecień 07, 2011, 15:21:47 »

Sventer, ja tego nie rozumiem, dlaczego czepiasz sie ciagle religii. Jestes wyraznie przeciwko, wypowiedziales sie juz wystarczajaco na ten temat i wystarczy. Obserwujac ciebie, to wlasnie ty lubisz korzystac z gotowego, nigdzie nie czujesz sie odpowiedzialnym. Piszesz ze mamy sie zajac produkowaniem nowych zrodel energii, ja uwazam ze to twoje pokolenie powinno sie za to wziasc i nie tylko za to. Przedewszystkim za nauke. Co robisz calymi dniami, do czego dazysz z czego zyjesz, kto na ciebie pracuje? Jest duzo pytan, ja nie chce slyszec twoich odpowiedzi. Nigdy nie starasz sie byc spokojnym , zrownowazonym. Ciagle czekasz na wojne, juz w zeszlym roku jesienia miala byc III wojna swiatowa. Gdzie ona jest? Wiedziales 100%-towo. Atakujesz bez przerwy, zawsze znajdziesz kogos, aby go zaatakowac i ponizyc. Kazdy czlowiek ma prawo wyboru, nalezy to szanowac. Musisz sie nauczyc zrozumienia i tolerancji wzgledem innych no i respektu. Nie wyobrazam sobie co
przekazesz swoim dzieciom w przyszlosci. Przy takim nastawieniu jakie ty masz, nic dobrego sie nie zapowiada. Pamietaj, Bog nie da ci nic, musisz sam wziasc sie do pracy. Gdyby Bog zaczal dawac, to mialby mase takich jak ty do brania. Przyszles tu na ziemie, bo zgodziles sie na jakis plan, ale z tego co widze, to nie zyjesz wedlug ugodzonego planu. Tak wiec zastanow sie. Poza tym pokora w zyciu jest dobrym nauczycielem i doradca. Ja osobiscie nie chce juz wiecej sluchac z twoich ust obrazania Pana Boga, Jezusa, Buddy, czy jakiegokolwiek innego swietego. Skoncz z atakowaniem ludzi o roznych wyznaniach.
Poza tym prosze nie uzywac wulgarnych slow, szczegolnie do kobiety. Pozdrawiam serdecznie . Rafaela
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 16:56:34 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicas akademiajazdykonnej amigos film pifpaf