ŻYCZENIA

(1/25) > >>

ptak:
W związku z brakiem stosownego tematu i by nie ganiać z życzeniami po różnych wątkach, myślę, że dobrze będzie wydzielić ku temu odpowiednie miejsce.
Tu można składać forumowiczom wszelkie życzenia, z określonego powodu i całkiem bez powodu.  :D
I tak na pierwszy ogień idzie Thotal.

Zatem Thotalu, przyjmij i moje jak najserdeczniejsze i szczere życzenia urodzinowe.  :)
Wszystkiego najlepszego!

I nie zaśnij w sałatce…   ;D

east:
Thotal , udanej imprezy ! I najlepsze życzenia.
Ptaku dzięki za założenie tematu, na pewno się przyda.

A skoro życzenia , to przyszło mi do głowy, żeby wszystkie Panie obdarować diamentami ...spokojnie, starczy dla każdej ;)


Lucy Diamond, który astronomowie opisali jako BPM 37093, Jest to diament mniej więcej wielkości naszego Księżyca . Ma około 4000 km średnicy. Lucy jest szacowany na około 10000000000 bilionów bilionów karatów, miliardów bilionów bilionów.Jaka jest historia tego ogromnego diamentu?
„Lucy Diamond” To sprężone serce starej gwiazdy , które kiedyś było jasne jak nasze Słońce, ale od tego czasu utraciło blask i skurczyło się. (..) Gwiezdny diament całkowicie deklasuje największy diament na świecie, 546 -karatowy Golden Jubilee, który został wycięty z kamienia wydobytego z kopalni Premier w RPA. „Dodatkowym smaczkiem jest to, że jego masa odpowiada masie naszego Słońca!.


http://freeisoft.pl/?p=29254

A jak to poetycko brzmi " gwiezdny diament to serce starej gwiazdy ... "

Thotal:
Dziękuję za życzenia, te z powodu jak i bez...
Sałatka jeszcze nie skrojona, sen może nie doczekać:)



Pozdrawiam - Thotal:)

songo1970:
to ja też życzę 100-lat, choć nie wiem ile ci na liczniku stukło ;)

ptak:
Cytat: songo1970  Maj 11, 2011, 19:30:49

to ja też życzę 100-lat, choć nie wiem ile ci na liczniku stukło ;)


Songo, licznik Thotala z pewnością jest podrasowany, więc stuka do tyłu.  ;)
W końcu musimy stać się jako te dzieci, by gdzieś tam wejść…  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumwatachyzielonegoamuletu hejtforum pegasus radarodzicowsp289 pack-of-black-and-white