Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 19, 2024, 17:37:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Petycje + poparcie na forum z ankietą  (Przeczytany 38953 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Styczeń 28, 2012, 09:09:06 »

http://referendum-acta.interia.pl/
aktualne wyniki: http://referendum-acta.interia.pl/referendum/potwierdzenie,token,9alamo39JksTs0c1bQm3GepgIu3vt0Wct58p0l#referendum

=============================

i jeszcze jedna akcja!

http://www.wykop.pl/zbieramypodpisy/
Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 13:56:12 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 02, 2012, 19:52:43 »

Oki jak akcja to i reakcja Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Listopad 04, 2012, 13:05:40 »

PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE

MEDYCYNY NATURALNEJ!Czym jest Regulacja 1924/2006/WE i
 dlaczego jest tak bardzo niebezpieczna


Regulacja 1924/2006/WE dotyczy obowiązkowych procedur zatwierdzających naturalne produkty zdrowotne z działaniem terapeutycznym (o działaniu profilaktycznym i leczniczym) takich jak: minerały, pierwiastki śladowe, witaminy, kwasy tłuszczowe, aminokwasy egzogenne. Wszystkie składniki odżywcze, które są niezbędne w utrzymaniu naszego organizmu w dobrej kondycji mogą być dotknięte nową regulacją.

Podczas gdy wszystkie wymienione wyżej produkty były dotychczas sprzedawane za ladą (leki OTC), pod warukiem braku ich szkodliwości, Unia Europejska zadecydowała o zakazie zamieszczania na opakowaniach/ulotkach jakichkolwiek informacji na temat ich korzystnego działania terapeutycznego.

Jedynym organem decydującym o możliwości zamieszczenia informacji na produktach o wskazaniach terapeutycznych oraz korzystnych efektach z ich stosowania jest Europejska Agencja Bezpieczeństwa Żywności (ang. EFSA- European Food Safety Agency). Wnioski rozpatrywane są na podstawie dokumentacji dostarczonej przez producentów. Następnie, decyzje podejmowane są podczas oficjalnego głosowania urzędników.

To tak jak zakazać dealerom informowania klientów o mocy silnika bądź ilości siedzeń w modelach aut, które posiadają w sprzedaży. W zamian, urzędnik europejski miałby decydować o tym jakie informacje powinni oni udzielać swoim klientom.

Jak rozumiecie, ta cała nowa regulacja europejska wkłada w ręce dobrze powiązanym i wpływowym osobom w Brukseli broń masowego rażenia w celu wsparcia ich ‚przyjaciół’ z wielkiego świata biznesu.


Jeśli już wiesz czym jest Rozporządzenie 1924/2006/WE i chcesz podpisać petycję kliknij tutaj: http://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html?utm_source=wpis&utm_medium=strona&utm_campaign=201210-wpis-IOZN lub obejrzyj wideo poniżej aby dowiedzieć się więcej!
http://player.vimeo.com/video/52746452?byline=0&portrait=0&badge=0
Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić
 


(poniżej jest tekst z filmiku... jeżeli wolisz czytać niż oglądać)

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko albo Twój mąż lub Twoja żona ciężko choruje.

Istnieje naturalny lek -  bezpieczny i nie powodujący skutków ubocznych - który mógłby wyleczyć chorobę.

Tymczasem Unia Europejska zakazuje jego stosowania.

Co gorsza, władze zmuszają Cię do podawania choremu leków syntetycznych o potencjalnie niebezpiecznych skutkach ubocznych.

W takiej sytuacji nie masz wyboru:  jesteś w pułapce.

Takie i podobne sytuacje mogą wkrótce stać się rzeczywistością w Polsce, odbijając się na wszystkich jej mieszkańcach, a przede wszystkim na Tobie i na mnie.

Po latach lobbingu, międzynarodowe koncerny farmaceutyczne są już bliskie osiągnięcia swojego celu.

Nowe, drakońskie rozporządzenie Unii Europejskiej zagraża tysiącom naturalnych środków leczniczych stosowanych od wieków, które nie mają skutków ubocznych, jakie występują przy zażywaniu zwykłych, chemicznych leków.

Dotyczy to setek naturalnych produktów, np:

* na serce
 * układ krążenia
 * stawy
 * układ kostny
 * pamięć
 * trawienie
 * depresję
 * przemęczenie
 * regulujących poziom cukru we krwi nasennych
 * poprawiających widzenie, itp.

Chodzi o rozporządzenie 1924/2006/WE w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących produktów medycyny naturalnej.

Rozporządzenie nakłada na sprzedawców naturalnych produktów medycznych obowiązek uzyskania specjalnego zezwolenia Brukseli, aby móc informować konsumentów - pisemnie lub ustnie - o właściwościach terapeutycznych oferowanych produktów naturalnych.

Takie zezwolenie wydaje Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA, European Food Safety Authority).

Problem w tym, że urząd ten potrzebuje od 3 do 5 lat na wydanie decyzji. Co więcej, na blisko 44.000 wniosków złożonych od 2008 r., Urząd wydał jak dotąd zaledwie 241 zezwoleń!!!

 Jest to bezprecedensowy zamach na nasze prawo do alternatywnych metod leczenia.

A cel tych obostrzeń jest ewidentny:

Chodzi o zabezpieczenie miliardowych zysków przemysłu farmaceutycznego w nadchodzących latach, poprzez odebranie nam alternatywy i zmuszenie nas do sięgania po drogie, chemiczne leki.

Jest jednak światełko w tunelu:

Pewne stowarzyszenie z Anglii, bardzo aktywne na szczeblu europejskim, Stowarzyszenie Zdrowia Naturalnego (Alliance for Natural Health), organizuje protesty i zasypuje eurodeputowanych listami w tej sprawie.

Z kolei brukselski Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego (IPSN, Insitut pour la Protection de la Santé Naturelle), już zgromadził we Francji, Belgii i Luksemburgu ponad  300 000 podpisów pod protestem.

W Polsce jeszcze nie powstała w tej sprawie żadna inicjatywa na dużą skalę.

Zebrała się jednak grupa polskich lekarzy i pacjentów, którzy postanowili założyć komitet protestacyjny i właśnie tego dotyczy nasz gorący apel.

Ja nazywam się Krzysztof i sam jestem częścią tej inicjatywy, dlatego zwracam się z serdeczną prośbą:

Wykonaj znaczący i symboliczny gest dobrej woli,  podpisując dołączoną petycję skierowaną przeciwko rozporządzeniu 1924/2006/WE i broniącą medycynę naturalną w Europie.

Choć nikt rozsądny nie wpadłby na pomysł, by podważać swobodny przepływ naturalnych suplementów diety, biurokraci w Brukseli właśnie to próbują zrobić.

Postanowili zmusić producentów do zbierania ekspertyz, przedstawiania wyników badań klinicznych i bardzo kosztownego gromadzenia najróżniejszej dokumentacji, także w przypadku środków, które bez żadnych komplikacji stosuje się od setek lat!

Mówi się tu o kwotach od 430 000 do 740 000 złotych na jeden suplement diety.

Wszystko to oczywiście robione jest pod pretekstem „ochrony pacjentów”, ale jedynym wymiernym skutkiem tych działań będzie zniknięcie z rynku setek naturalnych produktów stosowanych dotąd bez najmniejszego zagrożenia dla zdrowia!

Co gorsza, właściwe organy działają tak wolno, że narażają na upadłość tysiące drobnych producentów.

Można by wręcz pomyśleć, że robią to celowo:

Augustin de Livois, Prezydent Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnego w Brukseli, relacjonuje:

„Potrzeba było dwóch lat pracy kilkudziesięciu ekspertów z 27 państw - od 23 listopada 2005 r. do 7 września 2007r. - aby komisja HMPC1 (The Committee on Herbal Medicinal Products) stwierdziła, że nasiona kopru włoskiego (foeniculum vulgare L. ssp.) działają przeciwskurczowo, wykrztuśnie i wspomagająco na trawienie, choć właściwości te są od wieków znane w medycynie ludowej w Europie, basenie Morza Śródziemnego i w Chinach.

Przypadek liści winorośli właściwej (Vitis vinifera L. ssp.) potrzebował aż 3 lat: zajęto się nim 31 października 2007 r., a zakończono prace dopiero 15 lipca 2010 r. ”

 A przecież od dziesiątek lat wiadomo, że winorośl poprawia krążenie. Jej skuteczność i nieszkodliwość w tym zastosowaniu potwierdzono w kilkudziesięciu badaniach naukowych.

Eurodeputowana Michèle Rivasi zauważa:

„Do dnia dzisiejszego 95% wniosków dotyczących produktów na bazie roślin zostało rozpatrzonych negatywnie przez EFSA.

Urząd EFSA działa zbyt rygorystycznie, stosuje restrykcyjne procedury jak dla leków, podejmuje decyzje, opierając się na fragmentarycznych danych i odrzuca oświadczenia dotyczące właściwości produktu, mimo że wiele państw europejskich je dopuściło ”.

Rzeczywiście, rozporządzenie 1924/2006/WE to największy jak dotąd zamach na prawo pacjentów do informacji.

 Skąd przeciętny Polak miałby się dowiedzieć, że:

* kwas alfa liponowy to przeciwutleniacz o wielu zastosowaniach, który jest nieoceniony dla cukrzyków, osób z objawami przedcukrzycowymi i cierpiących na neuropatię (w tym także nerwobóle)?

* koenzym Q10 i karnityna są bardzo ważne dla zdrowia układu krążenia, zwłaszcza u osób zażywających statyny (leki obniżające poziom cholesterolu)?

* glukozamina i chondroityna pomagają milionom ludzi cierpiącym na bóle stawów?

* rybonukleotydy przyjmowane przez osoby o osłabionym układzie odpornościowym wspomagają naturalną ochronę organizmu i przywracają równowagę w układzie pokarmowym?

Odpowiedź jest prosta: niebawem możesz się nie dowiedzieć o tych cechach i prawdopodobnie nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko zastosować drogie leki chemiczne wyprodukowane przez koncerny farmaceutyczne.

Mamy do czynienia ze skandalem na wielką skalę. W dodatku - zdaniem niektórych - również moment forsowania tego rozporządzenia nie jest przypadkowy.

Daje się zauważyć pewien pośpiech…

Rozporządzenie jest pilnie potrzebne przemysłowi farmaceutycznemu, aby poprawić wyjątkowo niskie ostatnio wyniki finansowe.

Wiarygodność branży podważyły ostatnie skandale z lekami Vioxx i Avandia w rolach głównych.

Specjaliści mówią o dziesiątkach i setkach toksycznych leków, które należałoby wycofać. Ponadto aktualny kryzys gospodarczy i ograniczenie refundacji leków sprawiają, że Polacy masowo sięgają po środki naturalne, które są znacznie tańsze, a często równie skuteczne i w wielu przypadkach nie powodują skutków ubocznych.

Dlatego koncernom farmaceutycznym tak się spieszy, by odebrać nam wszelkie alternatywy - tu chodzi o ich pieniądze.

Nowe rozporządzenie europejskie jest dla nich jak kura znosząca złote jaja, która na wiele lat zapewni im dziesiątki miliardów złotych zysku rocznie!!!

 Podpisując poniżej petycję masz wpływ na zmianę sytuacji!

W Polsce kolejne rządy od dziesięcioleci pozostawiają Unii Europejskiej wolną rękę w narzucaniu nam przepisów, które nijak się mają do naszego życia.

Zwykle nic z tego nie wynikało, jednak tym razem jest inaczej - sytuacja robi się naprawdę  niepokojąca:

* Pewne europejskie stowarzyszenie było ścigane przez organy państwa i postawione przed sądem za „nielegalną sprzedaż” nasion pomidora oraz innych owoców i warzyw…(nasiona dawnych odmian, zachowane, opisane i dystrybuowane przez sieć Kokopelli).

* Pewien ogrodnik we Francji, został objęty nakazem rewizji i  skonfiskowano mu komputer, ponieważ dopuścił promocji gnojówki z pokrzyw jako nawozu do ogrodu…

* Inną firmę skazano za sprzedaż skrzypu polnego bez zezwolenia Unii Europejskiej,

* Ekologiczni rolnicy zostali oskarżeni o zachwalanie „zakazanego pestycydu”, za jaki uznano olej z miodli indyjskiej (olej neem), od wieków stosowany przez Indian jako środek przeciwko pasożytom.

Nawet leki tak proste jak czosnek w kapsułkach, czy wyciągi z rozmarynu, żurawin, chondroityna, olej z wiesiołka mogą okazać się nielegalnymi w sprzedaży w takiej formie jak obecnie.

 To absurd nie do opisania, który ogranicza prawa pacjentów i zagraża małym, lokalnym producentom.

Dlatego bardzo ważne jest żebyś podpisał petycję!

Tylko podejmując aktywną walkę o nasze prawa, będziemy w stanie powstrzymać wspólną inicjatywę koncernów farmaceutycznych i Unii Europejskiej.

W polityce funkcjonuje stare powiedzenie: „Milczenie oznacza zgodę”.

Jeśli nie wyrazisz swojego zdania, podpisując petycję, europejscy biurokraci zrozumieją to jako przyzwolenie na ten niekorzystny dla wszystkich w Polsce przepis.

Pomyślą, że ta ogromna przysługa, jaką wyświadczają przemysłowi farmaceutycznemu i spożywczemu, nie wzbudziła niczyjego zainteresowania ani oburzenia i mają zielone światło w działaniu.

 Dlatego wszyscy liczymy na Twój podpis bo nadeszła chwila prawdy.

Twój podpis będzie bardzo ważnym i demokratycznym gestem dla działań podejmowanych przez  Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnego.

A po podpisaniu petycji  przekaż tą wiadomość wszystkim swoim znajomym.

Powiedz im, że trzeba działać.

Naprawdę nie ma czasu do stracenia.

Serdecznie dziękuję.

Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.


 Źródło oraz najnowsze informacje znajdziesz tutaj: http://iozn.pl/category/aktualnosci/
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_podpisz_petycje_w_obronie_medycyny_naturalnej.html
 
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 04, 2012, 13:14:42 »

Polak potrafi, wystarczy sprzedawać pd dotychczasową nazwą. Opis i działanie w internecie. Nie będzie ustnie, ani pisemnie,
A swoją drogą zainteresowanym polecałbym ściągnięcie sobie na dysk stron o interesującej ich tematyce (tej między innymi), bo kartele mogą coś wkrótce wymyśleć, choć mam nadzieję, że nie zdążą, a potem ich wpływ upadnie raczej gwałtownie, co Kryon już zapowiadał.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Listopad 04, 2012, 13:16:45 »

..petycje nie są obowiązkowe w przeciwieństwie do pomysłów cza-ko Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopad 04, 2012, 13:22:23 »

Oczywiście, dlatego zawsze warto dać wyraz swojej opinii i "podpisać" petycję , bo ilość świadczy o wzroście świadomości i dokładnie widzą z czym się muszą liczyć.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Listopad 06, 2012, 11:07:40 »

http://petition.avaaz.org/pl/make_shell_pay_b/?cZAUZbb
akcja przeciwko Shellowi,-
szczegóły na stronie.

Drodzy Przyjaciele,

 
Za kilka dni Parlament Nigerii mógłby ukarać wielki koncern naftowy Shell grzywną w wysokości 5 billionów dolarów  i wprowadzić w życie prawo, które po raz pierwszy w historii nakładałoby odpowiedzialność prawną na wielkie koncerny paliwowe. Prezydent popiera wymierzenie wysokiej kary, ale korporacyjne lobby naciska na parlamentarzystów skłaniając ich do głosu przeciw. Wspólnie możemy wywalczyć sprawiedliwość dla społeczeństwa Nigerii.  Dołącz do naglącej petycji!Za kilka dni, Parlament Nigerii mógłby ukarać grzywną 5 bilionów dolarów paliwowego giganta Shell za wyciek, który zrujnował życie milionów. Razem możemy pociągnąć wielką korporację paliwową do odpowiedzialności za zanieczyszczenia i degradację środowiska. To niepowtarzalna szansa, ale jeśli nie zawalczymy o nią wspólnie, wielka korporacja może wygrać i tym razem.

Pierwszy raz w historii petrochemiczny gigant odpowie za zniszczenia i przemoc! Mimo licznych nadużyć, Shell nigdy nie odpowiedział za ogromne spustoszenie spowodowane wyciekiem. Prezydent Jonathan opowiada się za wymierzeniem kary, a część Parlamentarzystów przekonuje do wprowadzenia poważnych zmian prawnych. Korporacje naftowe dysponują jednak wpływowym lobby i tylko nasz głośny sprzeciw obroni parlamentarzystów przed presją ze strony lobbistów koncernu.

 Politycy podejmują decyzję w tej chwili -- podpisz naglącą petycję do Parlamentu Nigerii mającą na celu zmuszenie Shell do zapłaty ogromnego rachunku zniszczeń, po czym powiadom o niej znajomych -- jeśli uda nam się zebrać milion podpisów, dostarczymy tę petycję do drzwi Parlamentu Nigerii:

http://www.avaaz.org/pl/make_shell_pay_b/?baCOYbb&v=19062

 Według ekspretów wielcy petrochemiczni giganci wylewają co roku tyle samo ropy do Delty Nigru co Exxon Valdez, ale ponieważ sprawa dotyczy regionu Afryki, media nie zwracają na nią wystarczającej uwagi. Po zeszłorocznym wycieku na polu naftowym Bonga, do oceanu dostało się tysiące baryłek, a ogromna plama dotarła do nigeryjskiego wybrzeża -- powodując jeden z największych i najgroźniejszych wycieków w Afryce. Propozycja nałożenia kary przedstawiona komisji parlamentarnej jest jedyną szansą pociągnięcia koncernu do odpowiedzialności.

 Wielkie korporacje petrochemiczne zarobiły w Niegerii ponad 600 billionów dolarów w ciągu ostatnich 50 lat, ale mieszkańcom tego kraju trudno cieszyć się z tych zysków. Ich ziema, woda pitna i obszar połowów zostały zrujnowane. Shell od lat wydaje miliony dolarów na zabezpieczenia, dzięki którym nie musi obawiać się protestów w sprawie swoich nadużyć.

 Przemysł paliwowy jest bardzo istotnym elementem światowej gospodarki, ale musi również wziąć odpowiedzialność za degradację środowiska, której jest sprawcą. Prezydent kraju i część parlamentarzystów z odwagą usiłują stawić czoło potężnemu koncernowi. Jeśli wesprzemy ich wspólnie możemy uratować życie milionów. Kliknij poniżej by podpisać naglącą petycję:

http://www.avaaz.org/pl/make_shell_pay_b/?baCOYbb&v=19062

 Avaaz sprzeciwiał się już wcześniej wielkim koncernom paliwowym, od Chevronu w Ekwadorze, po wielki wyciek w Zatoce Meksykańskiej, po walkę z dopłatami na Szczycie w Rio. Teraz czas wesprzeć Nigerię. Upewnij się, że politycy wyślą koncernom jasną wiadomość: dni waszej bezkarności są policzone.

 Z nadzieją i determinacją ,

 Pascal, Patricia, Alex, Ricken, David, Rewan, wraz z całym zespołem Avaaz

 Źródła:

 Shell zapłaci 5 miliardów dol. za wyciek w Nigerii? (TVN24)
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/shell-zaplaci-5-miliardow-dol-za-wyciek-w-nigerii,265483.html

 Gigantyczny wyciek ropy u brzegu Nigerii. Plama ma prawie 200 km (TVN)
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/swiat,27/gigantyczny-wyciek-ropy-u-brzegu-nigerii-plama-ma-200-km,16924,1,0.html

 Nigeria: Shell odmawia wypłacenia Nigerii 5 milionów dolarów odszkodowania za wyciek ropy w Oceanie Atlantyckim
http://www.pcsa.org.pl/products/nigeria%3A-shell-odmawia-wyp%C5%82acenia-nigerii-5-milionow-dolarow-odszkodowania-za-wyciek-ropy-w-oceanie-atlantyckim/

 Shell Faces $5 Billion Nigeria Fine (Wall Street Journal)
http://online.wsj.com/article/SB10001424052702303933704577532723563488122.html

 Shell urged to pay Nigeria $5bn over Bonga oil spill (BBC)
http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-18875731
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2012, 11:09:26 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 06, 2012, 14:06:08 »

No właśnie , ten wyciek ropy w Nigerii i bezkarność giganta Shell jakoś nie kłuje w oczy Metatronów i Sanandów , ale w kwestii takiego huraganu Sandy to się oparło od razu o HAARP , manipulację ciemnych, walkę światłości z ciemnością i bóg wie co jeszcze ..... a jaśnie "oświeceni" słowem nie zająkną się o gigantycznych szkodach wyrządzanych przez taki Shell.

Widać, że w kwestiach zasadniczych ludzie muszą sobie radzić sami. I poradzimy sobie, jako zbiorowość,  bez Sanandów anielskich i słodkich doradców.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopad 06, 2012, 14:08:49 »Widać, że w kwestiach zasadniczych ludzie muszą sobie radzić sami. I poradzimy sobie, jako zbiorowość,  bez Sanandów anielskich i słodkich doradców.

widać oni działają tylko na półkuli północnej Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Listopad 06, 2012, 14:12:30 »

East, nie prawda, bo kłuje, tylko tego tutaj nie widzisz, bo te przekazy zwykle nie są tłumaczone ani tutaj, ani gdzie indziej.
Oczywiście te wspominki giną w natłoku przekazów ze strony GFOL, ale one są, a właściwie były bo to kawałek czasu minął.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 06, 2012, 14:14:19 »

Możliwe, że masz rację blu ... jak ich kłuje to dobrze Chichot Przynajmniej tyle ...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopad 19, 2012, 16:16:12 »

Szansa dla Palestyny
http://www.avaaz.org/pl/palestine_worlds_next_nation_a/?baCOYbb&v=19336
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Listopad 24, 2012, 11:06:02 »

Godziny by powstrzymać karę śmierci za homoseksualizm w Ugandzie
http://www.avaaz.org/pl/uganda_stop_gay_death_law/?cWOSIbb
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 28, 2012, 19:33:00 »


24 godziny w których zadecyduje się czy powstanie nowe państwo Palestyna

W ciągu 24 godzin, ONZ czeka głosowanie nad historycznym ustanowieniem palestyńskiej państwowości.

Natomiast ekstremiści w Izraelu i Strefie Gazy spowodowali, że  zginęło dużo cywilów z obu stron w zeszłym tygodniu, odpowiedzialni przywódcy popierają tę inicjatywę pokojową, i potrzebują naszej pomocy, aby wygrać.

Uznanie przez ONZ Palestyny ​​mogłoby pomóc zakończyć  40 lat represji i prowadzić do powstania dwóch państw - Izraela i Palestyny ​​- żyjących w pokoju i zapewnieniu bezpieczeństwa przez strony.

 1,6 milionów naszych podpisów  pomogło włączyć  ponad 100 krajów do wspierania tej inicjatywy ! Ale  w izraelskim prawicowym rządzie jest silny lobbing i wiele krajów nadal tylko się przygląda .

Szefowie państw decydują teraz. Nasz wniosek odbił się  już szerokim echem w mediach, niczym flaga 4 piętrowej wysokości  przed najważniejszymi budynkami  rządowymi.

 Kliknij poniżej i przejdźmy do 2 mln głosów dla wolności i pokoju, żeby Palestyńczycy mogli żyć spokojnie przez pokolenia :

http://www.avaaz.org/en/palestine_worlds_next_nation_eu_rb/?bKJkRab&v=19616

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 28, 2012, 19:38:51 »

Skacząc po kanałach i nie zastanawiając się głębiej wyłania się obraz - dodatkowo mocno podsycany ostatnimi wydarzeniami - że Palestynie nie można dać suwerenności bo to ich przerasta i z mety stanie się państwem-ośrodkiem szkoleniowym dla wszelkiej maści terrorystów i ekstremistów.
Dziwi mnie, że Izrael - mając takie doświadczenia w swojej niedalekiej historii - nie pozwala innym na zbudowanie własnego państwa.
Smutne.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudzień 10, 2012, 20:56:59 »Teraz na posiedzeniu  ONZ w Dubaju, reżimy autorytarne dążą do pełnej kontroli rządowej Internetu zawiązując globalny traktat  - jeśli im się uda,  Internet może stać się mniej otwarty, bardziej kosztowny i znacznie wolniejszy. Mamy tylko 2 dni, aby TO  zatrzymać.

Internet jest niesamowitym przykładem władzy ludu - co pozwala nam się połączyć, mówić i dac upust ciśnienia  liderom  jak nigdy dotąd . To głównie dlatego, że jest to regulowane na bieżąco przez użytkowników i organizacje non-profit, a nie rządy.. Ale teraz takie kraje jak Rosja, Chiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie próbują przepisać większą traktatu telekomunikacyjnego o nazwie ITR by wnieść do  Internetu kontrolę - sieć byłaby następnie kształtowana przez instytucje publiczne, a nie przez nas, użytkowników . Tim Berners Lee, jeden z "ojców Internetu" ostrzega, że może to spowodować zwiększenie cenzury online i atak na naszą prywatność. Jeżeli jednak zbudujemy sprzeciw  ogromną siłą ludzkich petycji to możemy wzmocnić moc  krajów walczących o to.

Tak jak wcześniej zatrzymaliśmy ataki tak możemy to zrobić ponownie, zanim tekst traktatu zostanie zablokowany w tym tygodniu. Fala sprzeciwu wobec nowej ITR już się buduje - podpisz petycję aby wyrazić sprzeciw wobec rządów wyciągających ręce w kierunku naszego Internetu, a następnie prześlij e-maila do wszystkich, których znasz - gdy osiągniemy 1 milion głosów , to petycja będzie dostarczana prosto do delegacji obecnej  spotkaniach Rządów.

http://www.avaaz.org/en/hands_off_our_internet_i/?bKJkRab&v=20018

Spotkanie aktualizacyjne  ITR (Międzynarodowe Przepisy telekomunikacyjne) jest zwoływane przez ONZ organu o nazwie Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU). Normalnie, to nie zasługuje na wiele uwagi, ale Rosja, Chiny, Arabia Saudyjska i inni próbują wykorzystać spotkanie w celu zwiększenia kontroli rządów nad Internetem dzięki propozycji, które pozwalają na dostęp by łatwiej odcinać od dostępu, zagrażają prywatności, aby legitymizować monitorowanie i blokowanie ruchu oraz na wprowadzenie nowych opłat dostępu do treści online.

W tej chwili nasz Internet nie posiada centralnego organu regulacyjnego, a różne organizacje non-profit wspólnie zarządzają różnymi technologicznymi, handlowymi i politycznymi interesmi, aby umożliwić ruch w Internetcie .

 Obecny model z pewnością nie jest bez wad. Dominacja USA i wplyw Korporacji podkreślają potrzebę reform, ale zmiany nie powinny być podyktowane przez nietransparentne rządy tylko przez Traktat. Powinny wyjść z otwartego i przejrzystego procesu, który napędziają ludzie co oznacza oddanie kontroli nam użytkownikom w centrum.

ITU robi niezwykle ważną pracę - rozszerzenie i przystępny cenowo dostęp dla biednych krajów i sieci zabezpieczenia - ale to nie jest dobre miejsce do zmiany, jak internet działa. Zapewnijmy,nam  bezpłatny Internet i regulowany przez odbiorców by pokazać ITU i światu, że nie będziemy milczeć w obliczu tego ataku internetowego. Kliknij poniżej, aby podpisać, a następnie udostępnić tę wiadomość szeroko:

http://www.avaaz.org/en/hands_off_our_internet_i/?bKJkRab&v=20018

 W Unii Europejskiej, Parlament Europejski zareagował po petycji 2,8 milionów z nas i wezwał do upadku ACTA . Razem, teraz możemy zrobić to ponownie.

Z nadzieją,

Pascal, Ian, Paul, Luca, Caroline, Ricken, Kya i reszta zespołu Avaaz

ŹRÓDŁA

Cerf i Berners Lee krytykuj konferencji ITU (IT Pro Portal):
http://www.itproportal.com/2012/12/05/sir-tim-berners-lee-joins-criticism-of-un-internet-regulation-talks/#ixzz2EDlH06f5

ITU i Google walczy na konferencji w Dubaju nad przyszłością Internetu (Guardian):
http://www.guardian.co.uk/technology/2012/dec/03/telecoms-unitednations

Przechowywać internetowego Open (New York Times)
http://www.nytimes.com/2012/05/25/opinion/keep-the-internet-open.html?_r=1&

Wniosek dotyczący rozporządzenia globalnej sieci (Financial Times):
http://www.ft.com/intl/cms/s/0/1b114d8c-422e-11e2-bb3a-00144feabdc0.html#axzz2EdnmBAXI

Kto kontroluje Internet? (Guardian):
http://www.guardian.co.uk/technology/2012/oct/17/who-rules-internet
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2012, 20:58:21 wysłane przez east » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Grudzień 11, 2012, 19:35:14 »

Poszło w świat.  Duży uśmiech

EDYCJA:

Niedawno mieliśmy możliwość podpisać petycję przeciwko zakazowi propagowania naturalnych metod leczenia, podpisałem i otrzymałem na meila taką informację:

Cytat: meil
Szanowni Państwo,

Jeszcze raz dziękuję za Państwa podpis pod petycją w obronie medycyny naturalnej.

Jak do tej pory w takich państwach jak: Francja, Hiszpania, Belgia, Luksemburg, Wielka Brytania, zebraliśmy już ponad 350 000 podpisów pod petycją w tym w Polsce 26 042 (stan na dzień 08.12.2012 godzina 23:53).

Bronimy podstawowych praw każdego Pacjenta – prawa do uzyskiwania informacji o skutkach wszelkich leków oraz swobodnego wyboru metody swojego leczenia.

Niestety pod naciskiem Unii Europejskiej już za kilka dni, 14 grudnia, wejdą w Polsce w życie przepisy, które de facto nas tego prawa pozbawiają. To zadziwiające, że tak ważna również dla polskich pacjentów zmiana prawa przechodzi praktycznie bez rozgłosu!

Zmiana, która idzie ogromnie na rękę koncernom farmaceutycznym, gwarantując im miliardowe zyski w kolejnych latach, nie została poddana (podobnie zresztą jak dopuszczenie na rynek żywności modyfikowanej genetycznie) żadnej społecznej dyskusji.

A przecież dotyczy to bezpośrednio Państwa zdrowia! W efekcie nowych przepisów zamiast bezpiecznych, stosowanych od setek lat leków naturalnych możemy być zmuszeni stosować leki syntetyczne o potencjalnie groźnych skutkach ubocznych!

Nie twierdzę, że zawsze da się lek syntetyczny zastąpić naturalnym. Ale głęboko wierzę, że to my, pacjenci, powinniśmy decydować o tym, co przyjmujemy. To my ryzykujemy własnym zdrowiem a nieraz życiem. Dlatego musimy mieć prawo wyboru!

Do wejścia w życie nowych przepisów zostało już tylko kilka dni. Ale wciąż jeszcze możemy coś zrobić! Serdecznie do Państwa apeluję o przesyłanie tej informacji z prośbą o podpis pod petycją do jak największej liczby osób, którym zdrowie (zarówno ich samych, jak i ich najbliższych) nie jest obojętne.

Informacje o zbliżającej się zmianie przepisów oraz samą petycję znajdą Państwo na stronie Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnego www.iozn.pl/petycja/petycja.

Liczę na Państwa pomoc i bardzo za nią dziękuję,
   Augustin de Livois
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego

PS: Im więcej osób pozna wymierne skutki wprowadzanej ustawy i im więcej podpisów uda się zebrać pod petycją do 14 grudnia, tym większa szansa, że doprowadzimy jednak do debaty publicznej w tej sprawie. Nie pozwólmy aby Bruksela i koncerny farmaceutyczne decydowały o NASZYM zdrowiu! Dlatego bardzo proszę o przekazywanie tego linku rodzinie i znajomym: www.iozn.pl/petycja/petycja.

Porozsyłajmy to gdzie się da.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 10:41:33 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Grudzień 27, 2012, 13:45:23 »

http://www.avaaz.org/pl/india_child_labour_g1/?baCOYbb&v=20478
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #43 : Grudzień 27, 2012, 14:42:56 »

Songo nikt chyba tu w Europie nie jest za tym aby dzieci pracowały fizycznie i zarobkowo, ale .... Indie to inny świat. Tam jest to tak powszechny proceder, że gdyby zakaz pracy dla dzieci przeszedł i był karalny, to wielu polityków w Indiach nagle stałoby sie umoczonych w zbrodniczy proceder bo tam całe pokolenia wyrosły na morderczej pracy dzieci.

Obawiam sie że gospodarka Indii na takiej niewolniczej pracy stoi. Druga kwestia skąd oni wzięliby pieniądze na stworzenie programów dla dzieci, którym nagle zabrano pracę ? Całe rodziny popadłyby w sytuację poniżej granicy ubóstwa.

Zakaz pracy dla dzieci i tak nie zatrzymałby tego procederu, tylko wszystko zeszłoby do podziemia i byłoby nawet gorzej niż obecnie, bo na dzieciach dorabiałaby się mafia - oczywiście nielegalnie tak jak to znamy na przykładzie sprzedaży zielska w Europie (przypomnijcie sobie sprawę dopalaczy).

 W efekcie biedni byliby bardziej biedni, a wyrosłyby fortuny mafijne. Tam do dziś silnie trzymają się kast nie mówiąc o tym, że prawo drogowe w Indiach to czysta fikcja, mimo, że teoretycznie obowiązuje jak wszędzie na świecie. To samo stanie się z ewentualnym zakazem pracy dla dzieci. Indie to zupełnie inny świat.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Grudzień 27, 2012, 14:46:43 »

twoja analiza east jest ze wszechmiar słuszna,-
jednak jeśli w ogóle nie zareagujemy- to nic nigdy(nawet w Indiach) się nie zmieni,-
a wierz mi, kasty bogaczy najbardziej by sobie tego życzyły!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2012, 14:47:12 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 27, 2012, 14:57:29 »

Tam jest to tak powszechny proceder, że gdyby zakaz pracy dla dzieci przeszedł i był karalny, to wielu polityków w Indiach nagle stałoby sie umoczonych w zbrodniczy proceder bo tam całe pokolenia wyrosły na morderczej pracy dzieci.
A czy czasem za taki a nie inny obraz rzeczywistości odpowiada podział na kasty - powszechnie akceptowany, także przez system religijny w Indiach? Czy czasem nie jest to "sprytna" zasłona - popieranie podziału kastowego - aby usprawiedliwiać zbrodnicze poczynania. No chyba, że - w ślad za licznymi hasłami które padały na tym forum - przejść do porządku dziennego lakonicznie powtarzając "taki miały plan przedurodzeniowy, który same sobie wybrały" vel "takie doświadczenia są im potrzebne"...

Zakaz pracy dla dzieci i tak nie zatrzymałby tego procederu, tylko wszystko zeszłoby do podziemia i byłoby nawet gorzej niż obecnie, bo na dzieciach dorabiałaby się mafia - oczywiście nielegalnie tak jak to znamy na przykładzie sprzedaży zielska w Europie (przypomnijcie sobie sprawę dopalaczy).
Tutaj całkowicie się nie zgodzę z proponowaną tezą. Mafia działa tam gdzie może zdobyć dochód - łatwy i znaczny. Powiedz mi East jak i na czym miałaby taka mafia się utrzymać - skoro wynagrodzenia są tak niskie - głodowe, a rąk do pracy pełno... kto nagle zechciałby płacić mafii stawki 2, 3 czy 4x wyższe niż może mieć i ma do tej pory?

Indie to zupełnie inny świat.
a tyle razy słyszałem, że duchowość jest tam silnie rozwinięta i znacznie bliżej jej do stanu faktycznego niż np. w Europie...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 27, 2012, 17:37:26 »

Tam jest to tak powszechny proceder, że gdyby zakaz pracy dla dzieci przeszedł i był karalny, to wielu polityków w Indiach nagle stałoby sie umoczonych w zbrodniczy proceder bo tam całe pokolenia wyrosły na morderczej pracy dzieci.
A czy czasem za taki a nie inny obraz rzeczywistości odpowiada podział na kasty - powszechnie akceptowany, także przez system religijny w Indiach? Czy czasem nie jest to "sprytna" zasłona - popieranie podziału kastowego - aby usprawiedliwiać zbrodnicze poczynania.
Z pewnością Twoja analiza ma podstawy.
Jednakże jest to bardzo delikatna sprawa i trudna sprawa. Twoje dobre chęci zaprowadzania porządku to mniej więcej tak, jakbyś karał więzieniem Romów w Polsce za to, że ich dzieci żebrzą .

Sensu takiej kary nie zrozumie  ani Rom, ani jego dziecko ponieważ jest to ich odwieczna hmmmm "tradycja rodzinna" , a przecież kara ma czegoś nauczyć, a nie budzić nienawiść.
Jeśli kara nie ma sensu to trzeba edukować i działać profilaktycznie bo tylko to może odnieść jakiś skutek (zachowując oczywiście zasady chrześcijańskiego miłosierdzia).

Wiele rzeczy się Tobie może nie podobać, ale to nie powód do nagłych interwencji ala USA - profilaktycznie bo tam pewnie dzieje się ludziom krzywda.
Skąd wiesz czy Twoje pojęcie krzywdy jest lepsze niż pojęcie krzywdy Hindusa ?
Chcesz walczyć z wykorzystywaniem dzieci to nie kupuj marek odzieży lub innych produktów "made in India ", bo z "made in China" tak walczyć się nie da (tyle rzeczy jest produkowane u nich), a tam również dochodzi do łamania praw człowieka, a w tym praw dziecka .

Cytuj
No chyba, że - w ślad za licznymi hasłami które padały na tym forum - przejść do porządku dziennego lakonicznie powtarzając "taki miały plan przedurodzeniowy, który same sobie wybrały" vel "takie doświadczenia są im potrzebne"...
W myśl zapewne Twojej logiki należy tam wysłać uzbrojonych po zęby komandosów aby strzelały do każdego dziecka które pracuje.
Jest to oczywiście równie bzdurna propozycja  jak Twoja o planie przedurodzeniowym ,chociaż akurat Hindusi w to wierzą.

Rzecz w ogóle w tym nie leży. Zakazami nigdy niczego na długo nie wywalczono. Podałem przykład jak Hindusi traktują prawo drogowe. Takie prawo w praktyce tam nie działa, chociaż na papierze owszem.

Jeśli ktoś chce odciągnąć dzieci od pracy do szkoły to niech najpierw weźmie się za zbudowanie systemu szkolnictwa, bo inaczej to  wylewanie dziecka z kąpielą.  Indie to Kraj wielkich różnic począwszy od kulturowych i mentalnych. Indie są tak rozbite wewnętrznie, że niektórzy obywatele tego Państwa aby się porozumieć między sobą muszą używać języka angielskiego - języka niedawnego okupanta.

Cytuj
Mafia działa tam gdzie może zdobyć dochód - łatwy i znaczny.
Dodaj, że dochód nieopodatkowany, czyli z nielegalnych źródeł. W Niemczech na przykład prostytutka która płaci podatki może liczyć na ochronę Państwa, ale jest droga (z pewnych źródeł wiem). Te nielegalnie pracujace, tańsze, już nie, a ich zarobek to w znacznej mierze łup mafii. Inny przykład to prohibicja w USA na której wyrosły późniejsze narkotykowe potęgi kiedy alkohol stał się legalny - ale opodatkowany oczywiście. Nie zlikwidowało to alkoholizmu, ale też powstały nowe miejsca pracy w "przemyśle AA" . Ten świat tkwi w rzeczywistości w której nie ma idealnych rozwiązań. Niestety. Ale zawsze oczywiście u podstaw leży profilaktyka, która się dziwnym trafem nie opłaca Państwu. Bo ono samo jest chore.

Cytuj
Powiedz mi East jak i na czym miałaby taka mafia się utrzymać - skoro wynagrodzenia są tak niskie - głodowe, a rąk do pracy pełno... kto nagle zechciałby płacić mafii stawki 2, 3 czy 4x wyższe niż może mieć i ma do tej pory?
Nie rozumiem Twojej logiki Arteq.  Zakaz pracy dla małolata od razu spowoduje właśnie to, że różnicę pomiędzy legalną (opodatkowaną) pracą, a stawką dla dziecka zgarnie mafia,  ale to nie oznacza, że małolat nie będzie pracował. Będzie, tylko nielegalnie za jeszcze niższe wynagrodzenie. Różnicę pomiędzy tym "legalnym" -bo opodatkowanym, a "nielegalnym" zgarnie ochraniająca "swój teren" mafia. To przecież proste,  schematyczne  i logiczne bo taki jest wszędzie mechanizm. Dodatkowo walka z nową mafią to gigantyczne środki z budżetu, dopychanie i tak już przepełnionych więzień, które też trzeba utrzymać nie mówiąc o tym co zrobić z przyłapanymi dziećmi. Jeśli odsiadka w poprawczaku będzie zapewniała lepsze warunki przeżycia niż praca za głodowe wynagrodzenie to stanie się ona wręcz rarytasem na który trzeba zasłużyć. Takie anomalie bardzo łatwo stworzyć .

Cytuj
a tyle razy słyszałem, że duchowość jest tam silnie rozwinięta i znacznie bliżej jej do stanu faktycznego niż np. w Europie...
Bo jest z jednej strony, ale z drugiej strony .. tony śmieci walające się po ulicach miast, spływające rzekami do Oceanu , przestępczość, handel dziećmi, organami, praca małoletnich. Są miejsca takie jak klasztory, czy wspólnoty, a są też takie w których spotkać można najgorsze cechy Wschodu i Zachodu podniesione do potęgi.

Z tego właśnie powodu tej petycji nie podpiszę ,bo tym razem nie wiadomo do końca jakie skutki może ona spowodować dla dzieci, które ma niby chronić.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 29, 2012, 00:35:26 »

Nie rozumiem East dlaczego przypisujesz mi propagowanie amerykańskiego sposobu "wprowadzania demokracji", a wizja komandosów strzelających do pracujących dzieci... wybacz ale to kompletnie bezpodstawne i równie żenujące.

Uważam również, że moje pojęcie krzywdy jest lepsze niż Hindusa, bo nie wierzę i nie propaguję żadnych kast. Uważam, że trzeba zacząć od zmiany mentalności, a kastowość rodzi patologie - "to Twoje miejsce i nie podskakuj".
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudzień 29, 2012, 06:13:55 »

east ma swoje zdanie i ok,-
ale nie można nic nie robić- tzn. nie można tam wysłać słynnych komandosów demokracji,-
ale jedyną formą międzynarodowego nacisku są właśnie takie kampanie,-
nie można mówić, a zostawmy to jak jest, bo to Indie.. Smutny
nie wiadomo co akcja zmieni i czy będzie lepiej czy gorzej, ale nie można odwracać głowy/wzroku,-
te czasy właśnie odchodzą- to odwracanie wzroku.. Zawstydzony

Indie to nie święta krowa Duży uśmiech !
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 06:43:47 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ostwalia zipcraft phacaiste-ar-mac-tire x22-team opatowek