Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:56:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wrocław - 29 marca 2009  (Przeczytany 16027 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« : Marzec 17, 2009, 07:04:28 »

W niedzielę, 29 marca, w godz. 17:00 – 20:00, odbędzie się we Wrocławiu kolejne publiczne spotkanie z Lucyną Łobos i z członkami Projektu Cheops:  Iwoną Stankiewicz, Billem Brownem i Andrzejem Wójcikiewiczem.  Spotkanie i sesja odbędą się po kursie samokontroli umysłu metodą Silvy. 

Miejscem spotkania będzie Centrum Terapii Naturalnych, ul. Starograniczna 28. 

Wstęp wolny.
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


ewa62
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 17, 2009, 17:09:57 »

Super, wraz z mężem jedziemy na sesję.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 17, 2009, 17:17:43 »

Pamiętajcie o zadawaniu niewygodnych pytań :-) Np. dlaczego termin pojawienia się Nibiru oddala się z sesji na sesję.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 17, 2009, 22:38:14 »

Super, wraz z mężem jedziemy na sesję.

Mam prozbe do Ciebie. Zadaj Samuelowi pytanie; Dlaczego dal nazwe Projektowi , Pol zartem , pol serio?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 22:38:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 18, 2009, 11:18:42 »

A ja mam prośbę aby zadać Samuelowi pytanie czy on jest Samaelem opisywanym w hebrajskiej torze jako Szatan. Jeżeli potwierdzi, to prosze zadać pytanie czy Pani Lucyna uważa się za Lilith, Uśmiech))).
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 11:18:56 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 18, 2009, 12:07:14 »

@nagumulululi: to od razu dołóż 60 zł na sesję prywatną Chichot
Zapisane
Architekt
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 23, 2009, 15:27:19 »

Ej no niech zrobią sesje w Szczecinie albo lepiej w Stargardzie(mia100 starsze nawet od Krakowa). Bo do Wrocka na pewno nie pojadę bo za młody jestem a ze starszą o to już w ogóle śmiech na sali. A jeżeli chodzi o pytania to ja chciałbym zadać mu pytanie: Dlaczego mnie ciągnie do Starożytnego Egiptu(dawniej znałem wszystkich Bogów, ale teraz zapomniałem) i do średniowiecza? I nie chcę żadnej prywatnej sesji bo nie pojadę bo nie mogę a jak nie odpowie to powiem Bogu że mnie En-Ki nie lubi Język A ja z Bogiem mam układy chociaż mieszkamy w innych dzielnicach ja na Ziemi on w Niebie, ale i tak nam nie przeszkadza to Uśmiech I jak ktoś się zapyta(na serio) to przekażcie mu, że go kocham jak kocham Boga. Dziękuje!
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 15:34:52 wysłane przez Architekt » Zapisane
Architekt
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 23, 2009, 15:40:00 »

A no i jeszcze 2 pytanka ale najważniejsze jest to 1 które napisałem. A oto te 2 pytania:
1.Chciałbym wrócić do Polski. Kto i dlaczego od III rozbioru Polski aż do II wojny światowej nie chciał aby Polski naród nie został zgładzony czy to Bóg nas chronił a może ty?
2.Czasami w czasie snu mam nie swoje wspomnienia czyżby one były z moich byłych inkarnacji?
Dziękuję!
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 23, 2009, 19:06:04 »

Architekcie!

Poproś o pomoc Ewę62,która napisała,że jedzie z mężem na sesję.

Chyba się zgodzi przekazać Twoje pytania.

Sugeruję abyś wysłał jej prywatną wiadomość.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 23, 2009, 19:38:14 »

Szkoda, że to nie będzie w sobotę - akurat w ten weekend będę we Wrocku - ale w niedziele o tej godzinie będę wracał..   Zły

taka okazja się nadarzyła  Język
Zapisane
zochna
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 23, 2009, 20:46:57 »

     Ewo 62.    Mam prośbę.
Jeśli byłaby możliwość zadania pytania na Sesji - to interesuje mnie temat"GRZECH PIERWORODNY"
Kiedy i w jakich okolicznościach powstał.
Spotkałam się z dwoma wersjami,
1) Związana z biblijną Ewą i jabłkiem- ogólnie znana
2) Miało to mieć miejsce 10 - 12 tysięcy lat temu, po Potopie , gdy ponownie zaludniano Ziemię
przy pomocy istot poza ziemskich z Oriona. Mimo zakazu dochodziło do kontaktów seksualnych
z ziemskimi kobietami. To tak w największym skrócie.
Ciekawi mnie odpowiedz En ki na powyższe pytanie.
                                                                Pozdrawiam    Zochna
Zapisane
Architekt
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 23, 2009, 21:28:14 »

yy no raczej to 1 bo ci z oriona to nie wiadomo czy znali pojęcie seksu. A ci nie którzy co piszą brednie ze 150 tys lat temu na Ziemi Bogowie ze sobą walczyli to brednie są tak samo jak, że ci z Oriona dmuchali nasze kobiety no proszę was. Może oni mieli zapłodnienie telepatyczne tak może być i u nas po roku 12

P.S Na przyszłość wyślij ewie pw bo:
1. Łatwiej odczyta wiadomość
2. Nie zaśmiecasz forum
Tak w roli przypomnienia regułki anty-spam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 21:30:00 wysłane przez Architekt » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 24, 2009, 06:58:38 »

brednie są tak samo jak, że ci z Oriona dmuchali nasze kobiety no proszę was. Może oni mieli zapłodnienie telepatyczne tak może być i u nas po roku 12


A jakie książki już przeczytałeś że tak twierdzisz ?? jestem bardzo ciekaw gdzie pisze że to brednie Chichot zetknęłem się z dwoma teoriami i czy ty w mitologii sumeryjskiej czy biblijnej i w każdej jest coś napisane o współżyciu na początku Ziemii ( przeczytaj książkę Henocha )
Zapisane
Architekt
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 24, 2009, 14:47:15 »

Nie wszystko się sprowadza do słowa pisanego. Bo on napisał książkę ale pytam się w którym wieku nie był nie widział wiec pseudo prorocze wizje między bajki brzechwy. Ci pisarze to bajko pisarze nie wieżcie każdej jednej książce czytajcie te na faktach a nie wymysły jakiegoś typa. A co do sumerów to może my źle odczytujemy ich zapiski. Nikt nie jest doskonały.
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 28, 2009, 20:36:32 »

Do Ewy nie da rady wysłać wiadomości na PW bo wyszukiwarka nie może znaleźć takiego użytkownika dlatego zamieszczę je tutaj:

1. Witaj Samuelu. Mój przyjaciel Grzegorz od kilku lat ma poważne problemy z przewodem pokarmowym. Lekarze zdiagnozowali że cierpi na nadwrażliwość jelita grubego ale żadna kuracja nie przynosi skutku. Co powoduje tą nadwrażliwość? Co mogłoby pomóc w leczeniu?

2. Enki od wielu lat w moich snach pojawiają się istoty z przeróżnych ras. Niejednokrotnie zabierali mnie do swych statków lub widzę ich pojazdy jak przelatują bardzo blisko mojego domu. Czy ma to związek z moją misją na Ziemi? Niedaleko znajduje się góra Ossona wokół której setki osób widywały tajemnicze obiekty latające oraz dziury w ziemi czy owe sny mogą mieć z tym związek?
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 29, 2009, 21:20:17 »

Do Ewy
Mam prosbe o zadanie pytania
Na sesji w Nowym Jorku zostalo zadane pytanie o Anastazje z Syberii na ktore Samuelu odpowiedziales . Ciekawi mnie , dlaczego nie zazadales fotografii aby poczuc energie tej osoby tak jak zawsze o nie prosiles przy okazji  zadawanych podobnych pytan?
 Dziekuje i pozdrawiam
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 29, 2009, 21:22:24 »

Do Ewy
Mam prosbe o zadanie pytania
Na sesji w Nowym Jorku zostalo zadane pytanie o Anastazje z Syberii na ktore Samuelu odpowiedziales . Ciekawi mnie , dlaczego nie zazadales fotografii aby poczuc energie tej osoby tak jak zawsze o nie prosiles przy okazji  zadawanych podobnych pytan?
 Dziekuje i pozdrawiam

bo Anastazję zna bardzo dobrze
biorąc pod uwagę to, kim ona jest - nic dziwnego
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 30, 2009, 02:06:04 »

A kim jest Anastazja? Co to za osoba? I dlaczego nic dziwnego?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 30, 2009, 15:32:17 »

Anastazja zyje i mieszka w Syberii.Swiadomosc jej jest skupiona na wyzszym poziomie niz nasza ludzka.Posiada niesamowita wiedze siegajaca starozytnisci , kosmosu . Od niej dowiadujemy sie kim jestesmy , jak powinnismy zyc etc. Polecam Ci Kiaro przeczytac o niej ksiazke napisana przez Wladimira Megre pt Dzwoniace cedry Rosji lub popularnie zwana Anastazja.

do Tom1ka
Na sesji prosilam o wypowiedzenie sie na temat pewnego swietego lecz Samuel zazdal zdjecia i sama nie wiem co o tym myslec. Swietego , ktory jest juz w zaswiatach tez powinien (chyba) znac?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 30, 2009, 16:06:40 »

Dzieki ksiazki czytalam dwie o niej i cos mi w tym nie lezy, czlowiek , kobieta o tak "wielkim rozwoju duchowym" , nie zdobywa podstepnie zonatego mezczyzny , by po za jego swiadoma zgoda zrealizowac swoj cel posiadania dziecka z nim.
Czlowiek , kobieta nie jest maszyna , ktora wypowie slowo zakochalam sie w tym mezczyznie gdy go zobaczylam... , a pozniej jest to przymus do zrealizowania tych slow w fizycznosci, zrobienia sobie dziecka z facetem. Milosc to nie tylko prokreacja, ( nie wazne , kim jest ow facet i czy chce tej realizacji), tak normalni  Ludzie nie robia.
A wiedza? zastanow sie wiedza , czy informacja na jakis temat , bo to nie to samo.
Dyskutwalismy juz iz informacje bardzo wielka , siegajaca odleglej przeszlosci , i terazniejszosci , mozna wgrac na dysk, czerpac z niej ile  chcemy ( biblioteki pelne sa informacji w ksiazkach, jezeli masz pamiec , ktora pozwoli ci po przeczytaniu  z niej korzystac co za roznica Ty czy Anastazja?).
Jednak Czlowiek posiada uczucia, nie postepuje jak robot z programem, to one decyduja o intymnosciach bycia z kims lub nie. O poszanowaniu cudzej woli i uczuc w stosunku do drugiego Czlowieka. Czy Anastazja to robi? Czy szanuje uczucia tamtego mezczyzny? Czy plodzac dziecko ze swoja wiedza bezwzgednie pozbawia je rodzinnego zycia , oraz uczuc obydwojga rodzicow? Ja w tym nie widze wyzszego rozwoju duchowego  ( rozwoj duchowy , to rozwoj uczuciowy), ja widze zwierzeca chec zachowania  gatunku, przekazania genu, posiadania dziecka.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Mam kolezanke niewyksztalcona juz starsza kobiete, z ktorej informacji korzystalo wiele sluzb ( nieoficjalnie), nakrecono znany amerykanski film. Posiada dostep do wiedzy o przeszlosci ziemi i budowie kosmosu  nie mniejsza niz Anastazja , jest Polka. Jednak nie te cechy decyduja o rozwoju duchowym, nie one o nim swiadcza.To tylko i wylacznie otworzony dostep do pewnych informacji , nic wiecej.
Co to jest dla Ciebie wyzsza swiadomosc niz ludzka?
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 16:54:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #20 : Marzec 30, 2009, 16:11:57 »

dobra, dobra dziewczyny - zaczynacie troszkę odbiegać od tematu..
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 16:12:12 wysłane przez Michał » Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #21 : Marzec 30, 2009, 16:29:17 »

Oki, Ci co byli na sesji mogliby coś napisać Uśmiech Czy odpowiedzi znowu były przewidywalne?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 30, 2009, 20:28:45 »

Anastazja zyje i mieszka w Syberii.Swiadomosc jej jest skupiona na wyzszym poziomie niz nasza ludzka.Posiada niesamowita wiedze siegajaca starozytnisci , kosmosu . Od niej dowiadujemy sie kim jestesmy , jak powinnismy zyc etc. Polecam Ci Kiaro przeczytac o niej ksiazke napisana przez Wladimira Megre pt Dzwoniace cedry Rosji lub popularnie zwana Anastazja.

do Tom1ka
Na sesji prosilam o wypowiedzenie sie na temat pewnego swietego lecz Samuel zazdal zdjecia i sama nie wiem co o tym myslec. Swietego , ktory jest juz w zaswiatach tez powinien (chyba) znac?

nie jest prawdą, że jak zmarły - to go na 100% zna, tzw. "zmarłych" jest przecież chyba więcej, niż żywych. A Anastazja jest o niebo ważniejsza od niejednego świętego - nic dziwnego, że ją zna.

p.s.: jak pytali o Jana Pawła II, Baracka Obamę, czy Krzysztofa Jackowskiego to nie potrzebował zdjęcia - nie dziwne chyba, no nie? znane osoby. a ten twój święty mógł być mniej popularny, albo mniej ważny niż oni czy Anastazja.

p.p.s.: jak pytali o św. ojca Pio, to przecież zdjęcia nie chciał. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:29:30 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
annabella
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 31, 2009, 12:40:28 »

Kiaro ,mialam na mysli ze jej swiadomosc jest w odroznieniu od wiekszosci ludzi na bardzo wysokim poziomie , tak jakby na innym poziomie ludzkich mozliwosci.

 Do Tomka

 pewnie masz racje , przekonales mnie

pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming madex fifa11 halotupsy world-anime