Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 02:51:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kulisy i nowe wiadomości w sprawie wykopalisk w Gizie  (Przeczytany 10506 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
targuj
Gość
« : Czerwiec 23, 2011, 02:43:08 »

Szczegóły na stronie www.misja-giza.com jak i na forum http://misja-giza.com/phpbb2/viewtopic.php?t=42

Pozdrawiam,
Konrad
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 23, 2011, 08:42:23 »

Pieniądze dzielą.... pieniądze  łączą.....
Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze...

A pieniądze w naszym świecie  symbolizują energię  życia wszystkich darczyńców i o nią tak naprawdę chodzi tym bytom , a nie o żadne wykopki , one  są  tylko tłem  ( jak dekoracja teatralna) oddziałującym na ego i emocje ludzi.

Nic więcej.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2011, 08:45:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
sza
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 23, 2011, 11:15:48 »

Tak czy owak.....
poczytać można o kulisach i nowych wiadomościach w sprawie wykopalisk w Gizie  Duży uśmiech

Pozdro   Mrugnięcie
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 23, 2011, 11:50:22 »

Cytuj
B.Kroczek z Chicago
Musimy poslac nastepna rate za sprzatanie wiec sprawa jest nagla i ne sadze zeby ktokolwiek
z zarzadu Daru Swiatowida sie sprzeciwil tak waznej jak i naglacej sprawie.
Chodzi o zawrotna sume 20 tys.dolarow,ktora sekta z Chicago wyslala do zarzadu fundacji DS
i teraz chce z powrotem,Ciekawe,kto tam sprzata na terenie Gizy i o ile taka suma wystarczy
na sprzatanie,to o wykopaniu faraona Chufu 2 nie ma w ogole mowy, bo to deczko za malo na prawdziwe
prace archeologiczne... no i nie ma zadnych pozwolen od rzadu egipskiego az do 2013 roku.
Ale nie martwmy sie zawczasu.En-ki zrezygnowal z urlopu i z funkcji "maszynisty pociagu do nikad"(skradziono szyny przed i za pociagiem) i przestawil sie na rozdawanie parasoli ochronnych.
To rozdawanie parasoli polega na tym,ze najpierw trzeba udac sie na sesje prywatna do p.Lobos,
zaplacic i otrzymujemy NIC,czyli cos czego nie widac i nie slychac,z obietnica,ze to dziala ochronnie
na posiadacza.Nawet nie jestesmy w stanie sprawdzic czy to jest parasol,czy moze szczoteczka do
zabkow skapana w jakims egipskim szalecie(nie ta Kiary).Chetnych na parasole jest podobno taka masa,
ze "zaswiaty" nie moga wyrobic z produkcja.I nic dziwnego.En-ki juz raz obiecal swoim jaskolkom
i zwolennikom MF,ze oni i ich rodziny beda pod specjalna opieka,by pare sesji pozniej odebrac im
ta nadzieje bezpowrotnie.Teraz wyskoczyl z parasolami..ciekawe na jak dlugo.A moze te parasole beda
mialy jakas date waznosci po ktorej trzeba bedzie znowu zaplacic, aby je na nowo uaktywnic?
A w PCH/MF rozlam frakcyjny i kazda frakcja swoja rzepke skrobie,walka o prymat,pieniadze,
przepychanki i klotnie o to,ktory z Samueli jest tym prawdziwym.Zdaje sie,ze to nasi  bohaterscy"ratownicy"
potrzebuja pilnie pomocy..nie powiem jakiej.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 11:40:53 wysłane przez Kahuna » Zapisane
sza
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 23, 2011, 12:29:33 »

Kahuna - ile słów.... a jaka ekspresja.... szkoda tylko, że taka negatywna  Płacz
Kto i co sprząta w Gizie było omówione na spotkaniu w Łodzi. A z tego co wiem nikogo końmi nie ciągnął na sesję prywatną z panią Lucyną. Wolny wybór - chcesz idziesz, nie chcesz nie idziesz. I czym tutaj się tak emocjonować. A skoro uważasz, że..."otrzymujemy NIC, czyli coś czego nie widać i nie słychać..." - to inaczej mówiąc, jeżeli towar nie odpowiada - nie kupuj. PROSTE ! (à propos: powietrza też nie widać, a wiemy że jest  Coś) A parasol to raczej symbol, niż rzecz.
...
Nie lepiej w takiej sytuacji zachować zdrowy rozsądek i olimpijski spokój... Duży uśmiech

Pozdro  Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 23, 2011, 12:35:31 »

Kahuna, widzę, że konsekwentnie starasz się roztaczać parasol ochronny nad „niejaskółkami”.  Mrugnięcie
Czy chroni on skutecznie, trudno powiedzieć. Ale z pewnością łatasz dziury w świadomości własnej,
która sponiewierana tysiącletnimi atakami na jej suwerenność przez byty wszelkiej maści, dąży do równowagi i harmonii.

Zaś to, co uda się osobiście wygenerować, promieniuje na innych. Potem na zasadzie rezonansu wraca
wzmocnione i robi się OK.  Uśmiech
Samuela wraz z całą ekipą też w ten sposób zmieniasz. O dalszych, pozytywnych tego konsekwencjach
nawet nie wspomnę. Ostatecznie grozi to brakiem jaskółek na ziemskim niebie.
Uważaj zatem na „ornitologów”!  Duży uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 23, 2011, 18:33:17 »

No jasne że chodzi o pieniążki Mrugnięcie panie Targuj potrzeba mi znów kilka informacji.
Mianowicie, na stronie www.misja-giza.com znajdują sie informacje co do:

1 Systemu Pay pal - dodam że go nie lubię, bo to system kredytowy...

2 Czek lub Money Order - czyli czek lub przekaz pocztowy? Czeków nie wystawiam, co do drugiego mam wątpliwości kiedy i jak dotarłby do Ameryki

3 Lub wpłacić bezpośrednio do banku „Bank of America”, gdzie fundacja posiada konto
 I tutaj numer konta posiada znaczek # - przyznam że spotykam to w 'numerze kont' po raz pierwszy, czy to integralny składnik numeru? Po za tym konta bankowe, jakie spotykam w Polsce są przynajmniej 20-cyfrowe, czy więc wysłany na ten numer (z #) z Polski przelew trafi gdzie trzeba?

W dalszych danych podany jest także: adres...siedziby?, telefon, oraz hasło naczelne "POMAGAJĄC ZIEMI – POMAGASZ SOBIE I SWOIM BLISKIM !!!' - troche mam tu zamieszane.

Nie da sie jakoś prościej napisać instrukcji, wykonania przelewu - dodam z Polski, aby dotarł za morze. Bo wysyłanie przelewu, to sposób jak dla mnie szybki i pewny.

Tymczasem w temacie Chcesz wspomóc wykopaliska?

mamy podany adres i konto dla Daru Światowida, czy tam gdzie zdajesie trafiła suma, którą MRZiL  Mrugnięcie usiłuje odzyskać. Wiec gdzie wysyłać przelew - proszę o jasną instrukcje (nr konta, adres banku i tytuł wpłaty - i bez zaklęć) jeśli Pch chce nadal kopać.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 24, 2011, 07:54:33 »

Znaczek "#" zwany hash (hasz) albo płotek używany jest często w USA. Tak się zaznacza początek liczby, np. "to kosztuje #20". Także w numerze konta oznacza on początek ciągu cyfr.

Coś zaś tyczy ilości cyfr, to każdy kraj ma swój standard tzw.IBAN (international bank accout number), także w USA nie musi być tyle samo cyfr co w Polsce.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 26, 2011, 19:44:29 »

Cytuj
Ptak
Ostatecznie grozi to brakiem jaskółek na ziemskim niebie.
Uważaj zatem na „ornitologów”!
Do diabla z takimi "ornitologami".Dlaczego tylko jaskolki maja
podlegac ochronie, a bocki,koliberki(jest ich duzo mniej) to
juz nie?Przeciez to jawna,wyrazona slowami dyskryminacja,ktora
przeczy gloszonej przez En-ki- wszem i wobec - zasadzie milosci
bezwarunkowej.Czyz nie? Duży uśmiech
Pozdrawiam.

PS.
Mimo usilnych staran i przegladaniu witryn "lobosowych"i "giza",
nie udalo mi sie wykryc ani kulisow, ani nowych wiadomosci w sprawie
sprzatania w Egipcie.Moze ktos mnie naprowadzi na trop?Co na to SZA ?
Zapisane
sza
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 26, 2011, 20:00:06 »

Mimo usilnych staran i przegladaniu witryn "lobosowych"i "giza",
nie udalo mi sie wykryc ani kulisow, ani nowych wiadomosci w sprawie
sprzatania w Egipcie.Moze ktos mnie naprowadzi na trop?Co na to SZA ?

Trop prowadzi do PAŁACU NIEZNANICE 16 lipca 2011 roku. Na spotkaniu z Billem Brown...tam otrzymasz odpowiedzi.
Choć internet to skarbnica informacji, ....to nie wszystkich i nie zawsze prawdziwych ...niestety  Płacz

Pozdro  Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 22:34:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 26, 2011, 20:35:47 »

Czyli..cicho sza.Nie mam zamiaru wybierac sie do Palacu
Nieznanice, ale skoro TY bralas/es udzial w spotkaniach
w Lodzi i prezentacjach Billa,to liczylem na to,ze nas
(forumowiczow) oswiecisz i zaznajomisz z kulisami i nowymi
wiadomosciami w tej materii.A moze sie jednak skusisz?...bo
pomysle,ze jak sza,to sza...albo ich w ogole nie ma.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 20:58:58 wysłane przez Kahuna » Zapisane
sza
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 26, 2011, 20:57:58 »

A moze sie jednak skusisz?...bo pomysle,ze jak sza,to sza.

Czuję tu jakąś małą prowokację.... Zły
Ta historia ma pewne etapy. Ale niestety też nie będzie mnie w Nieznanicach, więc stracę drugi etap tej historii. Tak więc wiadomości w tej materii nie będą kompletne. Ale myślę, że wkrótce będzie wszystko ogłoszone  Uśmiech.
Cierpliwości  Duży uśmiech
Pozdro  Mrugnięcie
P.S.
Widzę, ze spodobał Ci się mój nick  Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 26, 2011, 21:17:07 »

No to czekamy na nowe wiadomości Sza  Chichot

Cytuj
Widzę, ze spodobał Ci się mój nick

Nik fajny ,ale awatar jest prześliczny  Duży uśmiech  Mrugnięcie

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sza
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 26, 2011, 21:21:13 »

Dzięki CHANELL
 Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 04, 2011, 18:48:29 »

No ślicznie, ale ja nadal nie wiem jak wykonać przelew na 'ratowanie świata', widać Pch nie zależy tak naprawdę na dotacjach z Polski  Niezdecydowany. Chyba że oczekują wpłat na Dar Światowida z którym to później będa musieli sie dogadać, bo niestety sama musze dopowiedzieć sobie na pytanie co to jest 'money order'?

"Czym jest czek każdy mniej więcej wie. Czek to nic innego jak pisemne zezwolenie właściciela konta bankowego na pobranie przez osobę uprawnioną (widniejącą imiennie na czeku) wyznaczonej na blankiecie sumy pieniędzy z konta bankowego osoby dany czek wystawiającej.

   Money Order to także forma czeku, różni się jednak tym, że Money Order nie można wystawić - trzeba go kupić. Money Order nie jest więc poleceniem pobrania pięniedzy z konta, lecz świadectwem, że dana suma już została wpłacona (za chwile wyjaśnimy dokładniej o co chodzi). Brzmi to może zawile, w praktyce jest jednak bardzo proste.

   Różnica pomiędzy czekiem a money order jest taka, że przy czeku pieniądze nie zostały jeszcze odebrane właścicielowi (osobie, która wystawiła czek), natomiast przy money order, pieniądze zostały już przekazane firmie rozprowadzającej ten rodzaj płatności.

   Obsługa money order wyglada tak:
   Osoba chcąca wypłacić nam pieniądze, kupuje blankiet money order na odpowiednią sumę w specjalnych zajmujących się tym firmach (najbardziej wiarygodne i popularne to MoneyGram, Money Express, Polonez). Potem właściciel blankietu wysyła nam ten blankiet. I oto w naszych rękach jest money order.
   Czeki są wysyłane bezpośrednio przez osoby, od których mamy odebrać pieniądze. Czek nie musi być jednak zrealizowany (zależy to od umowy między bankami, w naszym kraju to jest problem), może być także bez pokrycia, czyli konto osoby wystawiającej jest np. puste. Money Order jest wiec względnie bezpieczniejszym rozwiązaniem, ma jednak wadę, jest ważny przez okreslony okres czasu (zazwyczaj miesiąc do ok. trzech miesięcy), nie można więc zwlekać z realizacją.
"

http://toony.fm.interia.pl/czek.html
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaskromnych nazarinh kociarnia loki eye