Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 09:32:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lightworkers Polska  (Przeczytany 16364 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« : Lipiec 04, 2011, 13:53:30 »

Otrzymałam właśnie informację, że na dniach mają ukazać się niepublikowane i nieznane dotąd wiadomości nt. prawdziwych intencji Enkiego, sensu uruchomienia zabezpieczeń, pierwotnego zastosowania piramid itd. Jako że jest to sprawa świeża i najprawdopodobniej nie wszystkie wątpliwości bądź ciekawość z góry zostaną zaspokojone, moglibyście spróbować sformułować pytania podobne do tych zadawanych podczas sesji PCh (naturalnie z pominięciem kwestii prywatnych; same fakty, mające na celu identyfikację tej istoty) i one również zostaną przekazane osobom, które tak samo jak członkowie projektu mają kontakt z Enkim (przy czym ich stosunek do siebie jest diametralnie inny), a informacje z niego płynące dość sporo różnią się od tych nam znanych.
Więcej wiadomości wrzucę jutro. Jeśli coś się opóźni, to nie z mojej winy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2011, 13:59:55 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 04, 2011, 16:40:48 »

Zapowiada się ciekawie.
Wrzucaj więc. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 04, 2011, 17:35:30 »

Cytuj
Janneth
..moglibyście spróbować sformułować pytania podobne do tych zadawanych podczas sesji PCh (naturalnie z pominięciem kwestii prywatnych; same fakty, mające na celu identyfikację tej istoty)..
Ufamy na 100%,ze sama, Janneth, potrafisz zadac odpowiednie pytania i uzyskac na nie odpowiedzi,
tymbardziej,ze znasz dobrze to forum i jego uczestnikow.Bedziemy Ci bardzo wdzieczni,do dziela!
Pozdrawiam upalnie.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 04, 2011, 18:08:52 »

Wyglądają na "Mocnych"
http://www.youtube.com/watch?v=XSdgHQKzmRY
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipiec 04, 2011, 18:14:30 »

Ekhm... To ja chyba jednak uściślę, co by potem żadnych niedomówień nie było. Nie mam nic wspólnego z lightworkers'ami. Zostały mi po prostu przekazane informacje, które świadczą o tym, że dużo wspólnego będzie to miało z naszym (eks...?) nurtem przewodnim. Na forum, fakt, jestem długo, ale nigdy nie odczuwałam nadzwyczajnej przyjemności czy sensu czytania sesji i to jest pewnie powód, dla którego całkowicie pominęłam główny wątek forum. O genezie projektu wiem tak naprawdę niewiele, o Enkim tyle, co zostanie tutaj przez userów napisane. Dlatego to właśnie do was zwróciłam się z prośbą o ewentualne pytania. Sama z siebie mogę co najwyżej biernie poczekać na pierwszą dawkę obiecanych wiadomości.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 04, 2011, 20:09:25 »

Janneth,smialo wrzucaj wiec co masz, a pozniej
zobaczymy,jak sie to wszystko rozwinie.Od siebie
dodam,ze Lightworkers i ich przekazy traktuje na rowni
z przekazami "lobosowymi" i innych channellingowcow,czyli
klamstwa,naciagania,straszenia,dezinformacja itp..itd..
a wszystko na fali "tsunami 2012".
Pozdrawiam.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 04, 2011, 21:03:05 »

13-ta
http://www.youtube.com/watch?v=0BoZIvSXzyE&feature=related
 i 14 -ta część  są "najmocniejsze".
http://www.youtube.com/watch?v=788YcjaILeU&feature=related

Chyba ciężko być chodzącym Światłowodem  zasilającym  Ziemię. Coś

A to znaleziony na szybko jakiś czaneling   "Lajtłorkera"  z Enkusiem z lutego 2009

Channeling of Enki through Lightsoulja

Enki - Approach of Nibiru, Events update.  (przylot, zbliżanie się  Nibiru)

Greetings, I am here today to share knowledge of Nibiru and it's coming.
Before we begin I invite you to connect to this post energetically so you may discern with your own wisdom that which is shared. We are a team and all input is divine.
There are many symbolic references related to this event: being that of new consciousness, expanded awareness, boosted connectivity, increased efficiency of communication on all levels accessed - meaning your energy centers are working with a stronger harmonization and most importantly change.
As you are reading this I invite you to connect to your crown then higher Self and you will receive information of the ever changing events, allowing man to react with efficiency to possibilities--the future. With that constant relay of information from A to B this narrows down the vagueness of "the future" making man more adaptable and wise.
We've always wondered what Nibiru is and with the multitude of varying information I hoped to receive some disclosure.
A time line of these events?
Exact dates cannot be given due to the nature of life, a fluid experience.
What is Nibiru?
In your mind you see a large celestial body--a colour of red. This body is that of a "gas giant" with various small planets and moons within it's orbit.
Nibiru and it's effects?
Nibiru is heading towards Earth as we speak--it is timed to arrived when the coming pole shifts are immanent. Nibiru will position it's self  to pass over the southern hemisphere -- Which is the reason for the large telescope. Nibiru's presence will balance out the magnetic disturbances and will ensure the smoothest transition of pole shift as we know a number of things can occur. Nibiru will be seen in the sky as a bright red sphere and it is possible that to avoid alarm, thick clouds will be present in the Earth atmosphere as Nibiru crosses. Another of our objects will join an orbit around Earth so it and the moon can stabilize the pole shift so the waters are not stirred up too much. Please be aware these events are subjective to alteration.
An image was shown to me of a large celestial body passing through our solar system to eventually pass underneath Earth at the south pole to align with a magnetic pattern in the Earth's grid effecting the poles and also allowing successful deployment of a moon sized spherical object which is red in colour.
By the time Nibiru arrives, this will signal the completion of a cycle and the rebirth of man as beings with access to divine consciousness which is reflected your birth patterns as a child takes 9 months to develop. Embedded in the dream sphere are details of these coming events and will be accessed on a wider scale after the full moon gateway beginning on Monday.
This part of the message seemed to be very emphasized hence the change in language
An interaction of NIbiru to Earth with Venus an occurrence is foreseen. Poles reversed of Earth and Venus this event is predicted. Habitable Venus will become, thick clouds protect of the sun's rays. Venus prepared for this matter will be. World leaders tell not possible change to their followers--abandon man they might. Restructure of social patterns occur fast as man's survival must and will continue.
This is basically telling us not to relay on those "at the top"--for us to gain our own power and sovereignty which expands the operative of love. Also, that such measures are taken place to ensure the transition continues regardless of what happens.
What will happen during Nibiru's crossing?
During Nibiru's crossing much magnetic shift will occur, of the earths current orbit she will be displaced, closer to venus she will become--strengthening the love connection here on Earth--Venus holding the energy of love. With all the magnetic motion, the waters will be effected greatly and may very well raise. This gives way to a number of great possibilities.
As the Earth moves closer to the sun this means there is increased exposure to the sun's rays. An increase in water serves many purposes relative to this occurrence. Increased water levels cool down the temperature and allow more clouds to build up--with an increase of clouds this not only shields the Earth from intense energy emitting from the sun but also gives way to a stronger crystalline grid in the atmosphere with increased humidity.
How to prevent damage with the rising of the waters?
The rising of the waters can be a great advantage in the planet and man's evolution. A closer connection to each other will be facilitated with the water as it attracts more energy, man will be able to restructure cities to work with increased levels of water giving way to new technologies that harness the water in a more natural way, benefiting the web of life on this planet. With this being said, it must be pushed the release and development of many technologies man possesses so preparation for all possible events can take place and because this is done out of love, nothing is wasted--everything is beneficial as man develops sustainability.
Picture a city with irrigation technology, a less dense and solid foundation that is dynamic and works with water. This now invites the dolphins to work with man, hence the strong connection with them in the first place as they wish to co-create with man on this planet in a harmonious relationship. This bond will push both species into further evolution stimulating huge momentum for ascension. With water comes connectivity and dynamics, with connectivity comes love and with love comes a realization of the harmony that is.
Sirian influence is very strong right now so I repeat the necessity to connect to the dolphins at any time. Many of you will be hearing dolphins during your meditations and healing. many will see dolphins with them. The water symbology right now is ever increasing so it is advised to take note of this.
We wish to work closely with man to prepare for possible events as the celestial bodies engage each other. With love, the transition will become smoother as a unified community man will work together. With that--all the ancient knowledge is available to man to learn from and build a great foundation from the ancients wisdom. Take this opportunity to learn of the ancient cultures and their practices so that knowledge can become part of your daily pattern.
Take note that the Venus Project has been connecting to the light of these events of Earth and Venus, the rising of the waters, hence their floating cities. And technology that utilizes the water. Information will be eventually plotted of possible areas of sufficient water raise to avoid casualty. With this knowledge of possible and the most probable raise areas, together in manifestation we can create the gateway for occurrences to take place allowing the water to be redirected if such an event is to occur. If anyone else is receiving such insights of the most likely raise areas please contact me or Emmanuel so we can work together.
What of those named the Anunnaki?
We have been observing this planet and your societies for quite some time and have been making our presence visible at an increasing rate. This will continue to happen until this planet is familiar with our presence so the next stages of this advancement can proceed. Contact may very well be initiated by 2010 so we can prepare the planet for evolution. Many have been receiving the impulse to become self sufficient--this is due to possibilities of this society essentially resetting to make way for a civilization based on sustainability - this is reflected in the symbology of us moving from 09 to 10 which equates to 1 a new cycle, where man works with the planet Earth and becomes aware of the galactic community. For those lightworkers, you have been placed in specific locations at key points on the planet, as you have the ability to guide man into new beginnings, you are the facilitators of leadership. Hesitate not to make these life changes you have been urged to do as all happens for a reason.
How this effects our daily patterns?
Be aware we are moving into a cycle where we can access all knowledge so I invite you to charge your pineal gland so you can view and act upon patterns in the universe that suggest events and intuitively interpret them. This is a time to access your own power, strengthening the spirit and alignment. No longer do you need to hand your fate to another or to "wait for a miracle", you can actively create your reality and each unique wave of thought creates a dynamic foundation for the ever changing possibilities of manifestation. Use the third eye to assess direction, the throat chakra to effectively communicate this information to the heart which allows one to operate with love and compassion in every moment. This is why many of you are feeling changes in your heart center because this gives way for facilitation of love--not just talk of love but people are now aware they can act with powerful love as you radiate this from your being.
May balance be restored.
Namaste.
http://lightworkers.org/channeling/66836/enki-approach-nibiru-events-update

Czytając na na szybko z czanelingu wynika, że Nibiru nadlatuje i będzie przebiegunowanie, czyli zmiana osi obrotu planety Ziemia.
 
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2011, 21:24:18 wysłane przez JACK » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 04, 2011, 21:55:13 »

Wiesz Jack,na mnie wypowiedzi tej"dwojcy" nie robia
zadnego wrazenia.Byc moze 13-ta i 14-ta czesci sa mocne
dla takich jak Ty,Jack,czyli dla ludzi skrajnie naiwnych,
ludzi na ktorych Lightworkers sobie pogrywaja wlasnie.Jesli
zalozyc,ze jest ich okolo 25 tys. i ludzi naiwnych statystycznie
jest 1 -2 % populacji(agencje reklamowe podaja dosc dobre i
prawdziwe statystyki),to rzec mozna,ze widownia jest dosc spora.
Niech sie boja i trzesa ze strachu,bo przeciez o to Lightworkers'om,PCH/MF
i "innym" chodzi.Ja do nich na szczescie nie naleze i nie interesuja mnie
tego typu idiotyzmy -  i basta!
Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipiec 14, 2011, 20:05:01 »

Cytat: Janneth
Otrzymałam właśnie informację, że na dniach mają ukazać się niepublikowane i nieznane dotąd wiadomości nt. prawdziwych intencji Enkiego, sensu uruchomienia zabezpieczeń, pierwotnego zastosowania piramid itd. Jako że jest to sprawa świeża i najprawdopodobniej nie wszystkie wątpliwości bądź ciekawość z góry zostaną zaspokojone,  ...

Pod warunkiem, że ten byt jest w ogóle En-Ki'm. Śledząc starożytne doniesienia o nim śmiem mocno w to wątpić.
Jego intencje?
Warto rozważyć jedną rzecz dotyczącą piramid. Zastanawiającym jest fakt, iż do żadnej z nich nie było nigdy żadnego wejścia. Te, które są dziś dostępne są w "delikatny" sposób uczynione przez nam współczesnych. Gdyby miały służyć temu, co dziś nam próbują wtłoczyć do mózgownic, to takie wejścia byłyby naturalnie utworzone podczas ich budowy.
Logika więc podpowiada, że coś tu nie gra. Poza tym fakt ich usytuowania, podziemne kanały itp., wszystko to zdaje się wskazywać na zupełnie inne przeznaczenie tych budowli. Jakie? 
Nie będę się wymądrzał, ale polecam wszystkim książkę Ludzie, giganci czy bogowie autorstwa Leszka Wiktora Klimka.
EN-Ki był zapewne świadkiem, by nie powiedzieć, ze brał czynny udział w tworzeniu tych urządzeń (czytaj: piramid), a znając jego stosunek do nas, ludzi, na pewno nie chciałby ich "ożywić".
Na dzień dzisiejszy śmiem twierdzić, ze cokolwiek w tej sprawie wymyśli istota podająca się za En-Ki'ego i nadająca przez kogokolwiek, nie jest zgodne z rzeczywistym celem, jakiemu ma posłużyć obecne uruchamianie piramid.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Lipiec 20, 2011, 21:38:31 »

I co tam ciekawego w temacie?  Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Lipiec 21, 2011, 21:39:54 »

Dariusz,
Cytuj
I co tam ciekawego w temacie?

ano ogłupianie dalej trwa. Wystarczy lekko ruszyć palcem w bucie a tu już nas coś atakuje. A to Apacze, a to wampiry, mumia faraona na baterie słoneczne,
prawie wszechmocni kosmici o niewyobrażalnej mądrości, wszyscy czuwający 24 godziny na dobę nad każdym naszym ruchem. A do tego podstępne siły natury
te wulkany , tsunami i trzęsienia ziemi też przeciwko nam. Ba, nawet nasz wierny pies ostatnio też na nasz warczy i muchy też coraz bardziej natrętne.
I do tego, te wszystkie moce są w jakiś sposób powiązane z proroctwami proroków i wizjami wizjonerów i dotyczą każdej milisekundy naszego istnienia.
Ci kosmici są tak mądrzy, tak bardzo mądrzy, ale jak już wyślą z tak daleka jakiś sygnał/przekaz  na Ziemię, to najpewniej wskutek mikrozderzeń z pyłem kosmicznym
po drodze, dociera do nas tylko bezgraniczna głupota. My niestety nie możemy uwierzyć , że to tylko głupota, więc nadajemy przekazom jakąś symbolikę wyssaną z palca.
Bezlitosna natura działająca według rozkładu jazdy niezliczonych przepowiedni, otrzymuje jeszcze dodatkową uwierzytelniającą  pieczątkę od naszej niesłychanie rozwiniętej nauki.
Jakiś docent\ doktor w dalekim instytucie służy natychmiast ludzkości swoją niezgłębioną wiedzą. On jest tak mądry, że nie musi wypowiadać się w imieniu całego instytutu/uniwersytetu czy szukać potwierdzenia u innych naukowców. On wypowiada sie prywatnie ale zawsze ma niezbite dowody w postaci kolorowego zdjecia z kosmosu albo fantastyczną animacją komputerową.
Przecież te bzdety niczym się nie różnią od grożeniem piekłem i szatanem albo straszeniem karą za nieposłuszeństwo jakiejś ponadkonstytucyjnej władzy. 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Lipiec 21, 2011, 22:22:44 »

Trafnie >acent<  Duży uśmiech,
niczym kubeł zimnej wody na rozgrzany łeb. Dobre.
Choć te "jedyne prawdy" też się przydają.  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipiec 21, 2011, 22:49:33 »

Ja też jestem pod wrażeniem przemyśleń naszego Przyjaciela Ace'a! W mojej, jakże prywatnej i subiektywnej opinii, to jeden z najlepszych tekstów zamieszczonych na tym Forum. Brawo! Ten "kubeł" przyda się nam wszystkim. Choć akurat koncepcja sprawczego wpływu mieszkańców Nibiru na rozwój homo sapiens sapiens (nie jąkam się!) bardzo mi pasuje do rozwoju wypadków. Jest taka namacalna, fizyczna i wiele tłumacząca, a ponadto zapisana na tabliczkach.

Za to te wszystkie "świetliste byty", co rusz gadające do nas przez różne media, zalatują mi cokolwiek fantasy i harrypoteryzmem...

Ukłony dla innych poglądów  Chichot
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipiec 21, 2011, 23:10:30 »

Jakoś mam dziwnie podobne wrażenie co do wiarygodności Lightworków. Przypomina mi to odrobine historie Wingmakers, wypszczoną w eter dla pewnego badania podatności ludzi na ciekawe historie.
Szczególnie że nazwa, koncepcja a i pewnie założenia są takie anglo-jezyczne. Łatwo je wiec pewnie zaadoptować na nasz grunt i dołączyć do grona 'wybranych'.
Ale co tam, pewnie miło będzie posłuchać, kolejnej wersji 'co na ziemi wykombinował Enki', kiedy ezoterycy zaczynają podawać iż są wcieleniem oficera pokładowego jego statku. Słowem, wiarygodność Lightworków plasuje sie w porównaniu z Pch na podobnym poziomie. Fajnie sie słucha, a sprawdzić nie sposób. No ale pogdybać i pomażyć, zawsze można  Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 22, 2011, 09:37:13 »

Cytat: enigma
Jakoś mam dziwnie podobne wrażenie co do wiarygodności Lightworków. Przypomina mi to odrobine historie Wingmakers,

Wiarygodne jest to jedynie dla umysłów, w których się to wszystko odbywa oraz dla podpinających się.
Mentalna kreatywność jest nieograniczona. Im dłużej się kreuje, tym bardziej tak stworzone światy nabierają realności, 
zamykając w sobie. I w tym tkwi pułapka. Tym większa, im smaczniejszy ser.  Mrugnięcie

Jednak każdy z nas coś tam lepi z duchowego budulca. I chyba tak ma być, skoro pojawiły się owe możliwości. 
Jako jasne punkty świadomości zagospodarowujemy bezkresną pustkę, modelujemy ducha.
A czy będzie to lighworterstwo, wingmakerstwo, czy inne stworzycielstwo, to czy ma to znaczenie
dla tego, kto tkwi w swojej bajce? No może o tyle, że czyjaś bajka może okazać się dla własnego ego bardziej
konkurencyjna lub zagrażająca.

Mówmy na ogół o jednej rzeczywistości. A mi wydaje się, że takowej być nie może. Każdy tkwi w swojej, samodzielnie budowanej.
Owszem, tworzy się z tego jakaś wypadkowa, jakby uogólniony wzorzec. I  jeśli ktoś za bardzo od niego odbiega,
uznajemy za chorego psychicznie i leczymy. Czyli otępiamy na tyle, by pozbawić pacjenta dalszej zbyt zindywidualizowanej
oraz wysublimowanej kreatywności, przekierowując go na odbiór wypadkowej. Jednak, czy taka postawa jest zdrowa?

A kończąc, to chyba powinniśmy być wdzięczni za możliwość dotknięcia czegoś innego, za różnorodność pejzaży.
Chyba, że ktoś nie lubi wycieczek w inne światy. Ale przecież z wycieczki zawsze wraca się do własnego domu,
który można udekorować przywiezionymi pamiątkami.  No i podróże kształcą.  Duży uśmiech

Osobiście, lubię szwendać się po manowcach poprawności i jedynej słuszności. Spotkać tam można różne cuda i cudeńka,
jakże inne od własnych. Ale w domu i tak najlepiej.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 09:39:08 wysłane przez ptak » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 22, 2011, 13:54:21 »

@Ace
Cytuj
[/b]Bezlitosna natura działająca według rozkładu jazdy niezliczonych przepowiedni, otrzymuje jeszcze dodatkową uwierzytelniającą  pieczątkę od naszej niesłychanie rozwiniętej nauki.
(..)
Przecież te bzdety niczym się nie różnią od grożeniem piekłem i szatanem albo straszeniem karą za nieposłuszeństwo jakiejś ponadkonstytucyjnej władzy. 

Hej , hej , to tak jakbyś napisał, że bzdetem jest matematyka lub fizyka jako taka. Przecież one opisują świat natury i póki co jest to najbardziej uniwersalny język, jaki się ludziom udało "wynaleźć ".
Gdzie Ty widzisz w tym piekło i szatana ? Chichot Chichot . Owszem, interpretacje czy tez spekulacje naukowców to co innego. Wszelkie "kolorowe teorie" nawet kiedy już uzna się je za faktycznie opisujące prawa Wszechświata, mogą się dezaktualizować pod wpływem nowej wiedzy, czy też nowo odkrytych faktów, które dostarcza nasze rozumienie niezwykłych praw Natury. Cały czas uczymy się od Niej  i wygląda na to, że jest to proces nieskończony. Nauką najcenniejszą jest zdanie sobie sprawy ,że to jest proces właśnie Uśmiech  . .
Wszakże masz rację, o ile dobrze Cię rozumiem, że wszyscy ci, którzy zamieniają teorie w dogmaty przekraczają granicę zamieniając naukę w "rodzaj "ponadkonstytucyjnej władzy" . I to jest chore.

@Ptaku
Cytuj
Mówmy na ogół o jednej rzeczywistości. A mi wydaje się, że takowej być nie może. Każdy tkwi w swojej, samodzielnie budowanej.
Ja bym to nieco inaczej ujął. Przyrównałbym "jedną rzeczywistość " do struny na której każdy wygrywa inny rodzaj melodii, choć niektórzy niestety fałszują niemiłosiernie Mrugnięcie Lecz to nie zmienia istoty samej struny Uśmiech

Cytuj
chyba powinniśmy być wdzięczni za możliwość dotknięcia czegoś innego, za różnorodność pejzaży.
Tak jak za różnorodność muzyki , różnorodność przekazów itd .. Jeden lubi słuchać trąbkę inny organki, a jeszcze kogoś innego będzie fascynowała budowa instrumentu albo sama istota gry.

Cytuj
No i podróże kształcą.
ach ta ludzka ciekawość świata Uśmiech .Jest motorem nauki, uczenia się o świecie, o sobie i "innych ja"

Cytuj
. Ale w domu i tak najlepiej.

Osobiście uważam, że wszędzie jest nasz dom, bo wszędzie zabierasz go ze sobą, jest w Twoim sercu , umyśle i głowie, wszędzie, gdzie obejmujesz siebie świadomością.
Do kogoś przemawiają informacje od lightworkers , do innych co innego. 

Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 22, 2011, 21:22:26 »

...
Jednak każdy z nas coś tam lepi z duchowego budulca. I chyba tak ma być, skoro pojawiły się owe możliwości.  Jako jasne punkty świadomości zagospodarowujemy bezkresną pustkę, modelujemy ducha. A czy będzie to lighworterstwo, wingmakerstwo, czy inne stworzycielstwo, to czy ma to znaczenie dla tego, kto tkwi w swojej bajce? No może o tyle, że czyjaś bajka może okazać się dla własnego ego bardziej konkurencyjna lub zagrażająca.

To prawda - w pewnym sensie, że identyfikując sie z daną grupą teorią, pomagamy w ten sposób okreslić siebie, no i człowiek rozwija sie poprzez takową aktywność. Korzysta z dośwaidczeń grupy i sam w nią wnosi swój wkład, o ile oczywiście taka wymiana informacji w tej grupie jest mile widziana. Z drugiej strony, minusem jest to że przejmuje w ten sposób teorie, co do których sam nie jest w stanie sprawdzić do końca ich prawdziwości. Napiszę poniżej co mam na mysli.

Cytat: ptak
A kończąc, to chyba powinniśmy być wdzięczni za możliwość dotknięcia czegoś innego, za różnorodność pejzaży. Chyba, że ktoś nie lubi wycieczek w inne światy. Ale przecież z wycieczki zawsze wraca się do własnego domu, który można udekorować przywiezionymi pamiątkami.  No i podróże kształcą.  Duży uśmiech

I właśnie tu moje oczekiwania, jakoś nadwyraz sięgają chyba sufitu. Czekam dokładnie na coś nowego, co mnie zaskoczy jak grom z jasnego nieba, niczym PCH kilka lat temu. I o czym ludki prawią w Lajtłorkach? O technice, geometri, programach, gęstościach, siatkach i algorytmach - słowem wszystkim tym o czym jak dobrze posznupać na necie, wiemy od jakiegoś czasu. (a jak ktoś nie wie, to ma nikłe szanse po 1 wywiadzie zrozumieć). To sa informacje które wałkujemy, że sie tak nieszablonowo wyraże, od wielu miesięcy :/. No fajnie że ktoś to pozbierał w elegancą spójną(?) teorię, założył organizacje, zebrał ludzi-myslących-podobnie, wydał ksiązki. Super. Tylko czy nie jest to zbyt... tendencyjne, czy aby nie nazbyt łatwo jest podczepić sie pod organizacje z dopiskiem &copy;Polska. Być może wybierane jest takie działanie, gdyż indywidualizm  jest zbyt wymagający, a samotne próby w wiekszości skazane na niepowodzenie.

Poniewaz zadałam sobie trud wysłuchania wszystkich 14 cześci,skomasuje zaobserwowane plusy i minusy. Może najpierw plusy, żeby nie było że jestem taka paskuda...

No więc dużym, poważnym plusem tego wywiadu jaki dało sie odczuć jest fakt że ci ludzie naprawde coś przezyli. Jakąś wymagającą dla nich przemianę, która skłania do pracy na rzecz innych i płynięcia zgodnie z harmonia kosmosku. Ok
Teraz natomiast, usiłują  jezykiem nowej generacji (czyt komputerowym) nazwać to, co właściwie ludzkość przezywa od wieków. I tu zaczynaja sie owe minusy, bo:
- rozprawiając o rdzeniu i diamentowej siatce czy nie można po prostu powiedzieć że chodzi o strukturę tzw kabalistycznego 'drzewa życia' na którym osadzona jest nasza rzeczywistość?
Czy naprawde tak trudno jest powiązać, nowoczesne odkrycia z wiekowa tradycją. Kto usiłuje sie odciąć od zdobyczy przeszłości, imho będzie sie krećić zaledwie wokół swojego...odkrycia.

Przykład takowego poplątania, w cz 7, pani objaśnia:
6:30 "Świadomosc równiez jest strukturalna, ponieważ o dziwo, osadza sie czy jest osadzona na strukturach umysłu, Szeroko pojetego umysłu. I to jest sposób właśnie wybierania, kompatybilności samego umysłu istoty z przestrzenią. To jest z kolei, tak działa mysl, mozna powiedziec tak działa mysl."

Fantastycznie skomplikowane Chichot ale co człowiek z zewnątzr może z tego wielce naukowego toku myslenia zrozumieć? Czy nie lepiej powiedzieć że świadomość, jest bezustannie przepływająca energią (niczym płynąca czysta/ lub nie woda) a na kształt myśli wpływa struktura umysłu? czyz tak nie jest prościej Mrugnięcie

Podobniez lajtworkerzy wolą uczoną dysputę na poziomie fizyki, od rozplatania zwiłej i palacej od wieków kwestii Boga. W tym temacie pani wzbrania sie, iż zostało już tyle na ten temat powiedziane... po co wiec wiecej (a szkoda bo to przeciez nadal niewiadoma). Za to lepiej sie rozprawia o świecie jako przybywającej niewidomo skąd informacji  (ach ten wpływ telefonii komurkowej i internetu). W tej kwesti dominuje akutar pierwastek męski:

4:35 Informatyka w miare klarowny sposób odzwierciedla faktyczne funkcjonowanie wszechświata, Przy czym należy rozumieć że jest to model troszeczke uproszczony

Pięknie, tylko jakoś mi sie wydaje że człowiek od wieków na te same problemy, wymysla sobie coraz to nowe nazwy. Im bardziej zawilej brzmią, tym większa satysfakcja z 'rozwiązania zagadki'. Tymczasem w cz7 kobieta bez ogródek przyznaje, że rozprawiając o przestrzeni własciwie nie wie, czym ta przestrzeń jest. Wielka szkoda bo jesli chce rozprawiac o energii, czasie i strukturach to ten element jest jaknajbardziej podstawowy. No ale dobrze że sama przestrzeń zaistniała w teorii 'pracusiów' wkońcu to przejaw żeńskiej, biernej natury świata (pozbawiaonej zawczasu energii, i gotowej tym samym na proces tworzenia).

Za to obydwoje chetnie rozprawiają o algorytmach, choc nawet z rysunku trudno wywnioskować co to takiego (w przeciwieństwie do fraktali matematycznych, które da sie policzyć i wykreślić)

cz8  1:50 Jezeli odbiora nasze receptory czucia że temperatura jest za wysoka, że to nam moze zaszkodzic, to bedzie rekacja puść - i to jest algorytm.

Imho, to reakcja wyuczona a nie jakiś program. Jeśli młody człowiek przyzwyczai sie że 'ociec bije' na wiele lat na jego widok instynktownie zachowa czujność. Ale nie znaczy to że kazdy ojciec zachowuje sie jak sadysta.

Algorytmem jest każde zachowanie, każde zachowanie wszytkiego. To że idziemy do sklepu na przykład i wybieramy spodnie czarne lub brązowe, nie wybieramy czerwonych i zielonych. To tez jest algorytm

A wolna wola, to gdzie? Smutny  Niezdecydowany

I na koniec te paskudne 'programy' od których internet, nie potrafi, nie może i nie chce sie uwolnić:
cz8
6: 58 ...ogólnych zasad fraktalnych, mówiących o tym jest skończona ilość i one są bardzo celowo wprogramowane w ten wszechświat, ażeby właśnie utrzymać ten względny pożądek

No to wobec tak przebiegle skonstruowanej teorii, pojawia sie zasadnicze pytanie: a przez kogo są celowo wprogramowane?

Pewnie przez Enki, skoro Boga nie ma w tej teorii... No ale tego mam nadzieje że dowiem sie w kolejnych odcinkach, więc poczekam cierpliwie na kolejna porcje zinformatyzowanego New Age, a kto wie być moze kiedyś zechce również dołączyć do 600 ciężkopracujących 'w formie wyzwolonej' i zająć odpowiednie miejsce w rankingu tych jakże zacnych istot. Niech tylko dorobią brakujące elementy i będzie gitex.

Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Lipiec 22, 2011, 22:20:40 »

east,
Cytuj
Gdzie Ty widzisz w tym piekło i szatana ?
a wlaśnie, że widzę - piekło, szatan, piekło, szatan, pieklo...  Duży uśmiech
Cytuj
Hej , hej , to tak jakbyś napisał, że bzdetem jest matematyka lub fizyka jako taka. Przecież one opisują świat natury i póki co jest to najbardziej uniwersalny język, jaki się ludziom udało "wynaleźć ".
no przecież wiesz, że tak nie myślę. Chodzi wyłącznie o podejście, o robienie z nauki religii a to się właśnie dzieje.
Enigma,
Cytuj
I właśnie tu moje oczekiwania, jakoś nadwyraz sięgają chyba sufitu. Czekam dokładnie na coś nowego, co mnie zaskoczy jak grom z jasnego nieba, niczym PCH kilka lat temu.
i to jest ta pułapka. Szuka się tej wiedzy u innych, w nadziei, że potwierdzi to co się już samemu wie plus kilka cudów na dokładkę. Ale ta wiedza jest gdzie indziej i inna droga do niej prowadzi.
A wtedy czytając te przekazy i chanellingi, czy wizje , można niestety dostać skrętu jelit.  Duży uśmiech
bo to pustosłowie i zero wiedzy.
Przeciez niejeden/na na tym forum jest zdolna/y wysmarować od ręki parę takich przekazów i to na zawołanie. A może zrobimy taki eksperyment na "przekaz" miesiaca, może to pozwoli uwolni si€ od
zachłystywania się cudami i ufo.  Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 22, 2011, 22:41:38 »

Enigma, Ty to jednak jesteś prawdziwy deszyfrant…  Chichot  tak trzymaj…  Uśmiech

Mnie również nie przekonuje skomplikowany i zawiły język, z którego niewiele wynika. Cenię prostotę,
zarówno w formie jak i treści. Prawda nie wymaga owijania, nawijania, czy maskowania pseudonaukowymi pojęciami.
Prawda chadza naga. Dlatego pewnie niektórzy odwracają oczy…  Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 23, 2011, 17:31:00 »

Wiem że wymagam czasem zbyt wiele i troche wstydze sie swojego krytykanctwa  Zawstydzony.
Ale dziwi mnie z drugiej strony, do jakiego stopnia potrafimy sobie skomplikować sprawy pozornie proste. Pozornie...

Jednak patrząc z perspektywy czasu, może właśnie ten techno-informatyczny jezyk jest właściwy dla obecnego pokolenia. W sumie próba zebrania w jedną całość, obecnych odkryć i nazwanie wszystkiego tego jezykiem, hm...naukowym - być może jest krokiem we właściwym kierunku. Taki znak czasów  Duży uśmiech Lepsze to niż 'płatna wiedza tajemna scjentologów'.
Szkoda tylko że bez odwołania sie do pokaźnych przecież doświadczeń z przeszłości. Ludzie oświeceni przychodzą przecież na świat nie od wczoraj, dlaczego nie korzystać z owej skarbnicy doświadczeń  Uśmiech. Rozumiem że istnieje pokusa, odcięcia sie od ciemnogrodu, a i zmierzenie ie z meandrami historii, wymagałoby nazwanie i wykluczenie błędów - to już pewnie zadanie ponad zakres nowej fali Lightworkers. Jednakże samo żywe, czyste doświadczenie wydaje mi sie być bardziej wartościowe, od technicznych formuł. Pod koniec wywiadu, pan i pani opisują mgliście swoje kłopoty w osiąganiu 'formy wyzwolonej' niebezpieczeństwa i skutki. O ileż ta wiedza wydaje mi sie bardziej wartościowa - mogę porównać to ze swoimi przeżyciami i zweryfikować wtedy, jestem na właściwej drodze czy nie. A tak, osoba prowadząca wywiad, zadaje w kółko te same pytania... nie rozumiejąc spraw pozornie prostych... dla wtajemniczonych.
No ale pewnie jak zwykle zbyt wiele wymagam  Zły

Chanelingów mamy ostatnio aż zbyt wiele, choć niewątpliwie połowa okazuje sie niespodzianką, od zdziwienia-oburzenia, do szczerego śmiechu. To ciekawy wynalazek choć nie obstawiałabym na jego podstawie wyników w totka.
Nasza wyobraźnia uwielbia płatać figle nie-do-końca-kontrolowane, co pokazał prawie kultowy popis Mory  Chichot
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpień 08, 2011, 12:59:56 »

przebrnołem przez pierwsze trzy... i myślałem że ... ze śmiechu. kolejnych naiwniaków walną w wała Uśmiech
Zapisane
samadh1
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 10, 2011, 19:53:50 »

Witam.
Zachęcam do odsłuchania nagrania:

Zapowiedź
http://tnij.org/ndfu
Nagranie:
http://tnij.org/ndft

Całość nie miała być przeznaczona dla szerszego grona i dlatego jest tak ciekawa Mrugnięcie
http://imageshack.us/photo/my-images/813/listkm.jpg/

Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 11, 2011, 08:01:46 »

Pierwsza i podstawowa sprawa , jestem oburzona takim zachowaniem się kogoś , kto będąc gościem na spotkaniu prywatnym po kryjomu nagrywa taką rozmowę i wbrew woli gospodarza publikuje ją.

Chyba wiadomo jak określa się takich ludzi? Brak etyki , godności i moralności to podstawa takich zachowań.Ludzie z takim  niskim morale uważają iż są czołówka naszego rozwoju duchowego? Mają czelność nazywać się nauczycielami duchowymi? egzaminy z ich postaw ( bo w tej kategorii należy potraktować to zdarzenie) same klasyfikują ich we właściwym miejscu.
Smutne , przykre i żenujące.
I to jest jeden aspekt tej publikacji , drugi to przekaz Pani Rajskiej. No cóż wypadało by Pani Joanno usiąść spokojnie i posłuchać tego co Pani mówi.

Niespójność ,bardzo dużo nielogicznych informacji niskiego rzędu przetykana prawdziwymi ale w wersji jakiejś cywilizacji , która za wszelką cenę chce zainstalować swoją opcję.

Jak zostało słusznie zauważone żadna z tych opcji nie ma szans w odniesieniu do tej najwyższej , która decyduje o wszystkim , ale tak naprawdę w nic się nie wtrąca , bo zna efekt finalny.

I to prawda , efekt finalny nie jest wersją podawaną przez Panią Rajską z uśmiercaniem ludzi i "sprzątaniem " ich ciał fizycznych.

Jednak dodać trzeba iż przyszła ziemia będzie miała dużo mniej mieszkańców , bo nie będą miały szansy życia na niej   energie syntetyczne, to prawda.

Warto zastanawiać się nad tym co jest treścią odbieranych przekazów i konfrontować informację z własną wewnętrzną wiedzą oraz , zwyczajnie myśleć , zastanawiać się nad swoimi słowami.

Jeżeli w przekazach  jest wielka intencjonalność robiących je to nie zaspakajać ego rozgłaszaniem na prawo i lewo a analizować i szukać kontaktu z innym wyższym źródłem.

To co demonstruje większość mediów , to niestety przedstawicielstwo jakichś cywilizacji , które chcą ugrać dla siebie coś co jest niemożliwe i wykorzystują niewiedze , oraz słabości ludzkie.

A rozwój duchowy opiera się na etyce , moralności , wysokim systemie wartości , oraz miłości , energii miłości jako priorytet.
Czego niestety brakuje ludziom , którzy uznają się za czołówkę Polską.

Nie technikami i nie informacjami mniej lub bardziej szokującymi przyciągającymi spragnionych sensacji  tworzy się najcenniejsze wartości dobra.

Czyni to etyka , prawość i szacunek dla siebie oraz innych oparty na miłości czego brakuje i w nagraniu i  opublikowaniu tych sensacji.

Chociaż potrafię zrozumieć wolę zamieszczenia tego nagrania , przekaz informacji dotyczący intencji rozgrywek pewnych cywilizacji o władzę na ziemi.
Słychać tam od czasu do czasu glosy rozsądku i sensownych pytań , w odpowiedzi na które P. Rajska gubi się.


Proszę się nie denerwować scenariusz serwowany przez P. Joannę nie wydarzy się  jest przed nami trudna  droga , ale finał jej jest pięknem  życia Człowieka na ziemi z szacunkiem , godnościom i dobrem Ludzkości w drodze do kolejnego etapu osobistego rozwoju zawsze z wolną wolą , która jest świętym darem tego , którego nazywamy Stwórca Wszechrzeczy.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 15:36:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 11, 2011, 11:08:46 »

Jak zostało słusznie zauważone żadna z tych opcji nie ma szans w odniesieniu do tej najwyższe , która decyduje o wszystkim , ale tak naprawdę w nic się nie wtrąca , bo zna efekt finalny.

(...)

Proszę się nie denerwować scenariusz serwowany przez P. Joannę nie wydarzy się  jest przed nami trudna  droga , ale finał jej jest pięknem  życia Człowieka na ziemi z szacunkiem , godnościom i dobrem Ludzkości w drodze do kolejnego etapu osobistego rozwoju zawsze z wolną wolą.

Ilu jeszcze (prócz ciebie i "najwyższej" oczywiście, chyba że to jedno i to samo) zna efekt finalny?
I czy zapewnianie niższych o ostatecznym powodzeniu nie umniejszy ich starań?

EDIT: Te nagrania to zapewne Lightworkers  Mrugnięcie a więc scalam z istniejącym już wątkiem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 11:27:21 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 11, 2011, 12:31:43 »

Kiara
Cytuj
Pierwsza i podstawowa sprawa , jestem oburzona takim zachowaniem się kogoś , kto będąc gościem na spotkaniu prywatnym po kryjomu nagrywa taką rozmowę i wbrew woli gospodarza publikuje ją.

Faktycznie nieładnie,zwłaszcza że osoba ta wyraźnie poprosiła żeby nie rozpowszechniać tej informacji  Szok Pomijając ten fakt ,odniosłam wrażenie że pani która przedstawia się jako istota z  7 gęstosci gubi się w swoim przekazie niczym p.Lucyna i Enki.Strasznie to wszystko zamotane.Wolę już optymistyczne nastawienie Kiary  Mrugnięcie z jej

Cytuj
Proszę się nie denerwować scenariusz serwowany przez P. Joannę nie wydarzy się  jest przed nami trudna  droga , ale finał jej jest pięknem  życia Człowieka na ziemi z szacunkiem , godnościom i dobrem Ludzkości w drodze do kolejnego etapu osobistego rozwoju zawsze z wolną wolą.

Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki catziee antyczni gry quieronovelas