Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 11:40:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kim jest osoba podająca się za En-Ki?  (Przeczytany 1014 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Lipiec 10, 2011, 22:43:21 »

Znalazłam kilka "zadziwiających" fragmentów na które chciałam Wam zwrócić uwagę.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5646.0

"..... To nie będzie tylko przekaz, to będzie sesja uzdrawiająca dla was, abyście wiedzieli jak macie pracować z Istotami Światła, które są dla was, które was bardzo kochają i chcą wam pomóc. Proszę abyście wszyscy na początek skupili się na swoich stopach.

Tyle, ile was jest tutaj na widowni, tyle jest istot - razy dziesięć. Te istoty zakładają wam poduszki na wasze nóżki, ciepłe „paputki energetyczne”. Przez całą sesję ta energia będzie wchodzić przez wasze stopy do waszego organizmu. Będziecie czuć bardzo duże ciepło, „mrówki”, ale to jest bardzo przyjemne uczucie, przyznacie później. Przyszliście tutaj po to, aby pomóc sobie i planecie Ziemia, dlatego Matka Ziemia ofiaruje wam miłość, światło i przyjmujcie przez wasze nóżki, tą energię – przyjemne uczucie… A teraz ja, Samuel usiądę sobie na schodach, na widowni i będę was obserwował z miłością......"

Bardzo wymowne są te stwierdzenia  utwierdzające fakt iż to Matka Ziemia a nie żaden Samuel -Enki obdarowuje energią ludzi będących na sesji w Teatrze Roma połączonego bezpośrednio z Białym Czakramem Warszawskim ( pisałam o tym już dosyć dawno opisując Pałac Kultury)  , tak , bo energia idzie z czakramu , który jest bardzo głęboko pod ziemią.
Zatem zgadza się płynie i jest właśnie w ten sposób odczuwalny , przez ciepło i mrowienie w stopach.
Jednak wcale nie trzeba iść do Teatru Roma by to poczuć , wystarczy stanąć na Placu Defilad na wysokości Połączenia "Warsa i Sawy" bowiem tam  się czuje energię czakramu najbardziej.

No cóż jak się niczym nie dysponuje a trzeba czymś ludzi zwieść? To się wykorzystuje energię miejsca , a naiwni i tak uwierzą , no bo przecież czują....... Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin foxlive naprawiacze grotasmierci brygadaszarika