Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 05:25:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZŁOTO ...sekret władców.  (Przeczytany 21817 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Sierpień 02, 2011, 13:17:18 »

Złotem było zainteresowanie cały czas w dziejach ludzkości , było cennym kruszcem spełniającym wiele oficjalnych i tajemnych ról.

We Francji istnieje bardzo intensywny skup złota od prywatnych właścicieli. Reklamy w mediach zapewniają dyskretne odkupienie od właścicieli w ich domach.
Jeden gram złota jest kupowany za 33 euro , 2.5 kg. to już bardzo konkretna ilość i suma.

Jednak o coś z tym złotem chodzi i to nie o te pręty wcale. O co ? Dowiemy się niebawem.


Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 13:31:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 02, 2011, 13:20:15 »

zgadza się, przecież nie od tak dawna mamy kampanię reklamową "Gotówka za Złoto TV" http://www.zlotagotowka.pl/?gclid=CJnwkt3JsKoCFdAf3wod9Vfd8Q
i nie tylko- czemu akurat teraz??, czy tylko chodzi o zysk i spekulację na rynku złota..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 02, 2011, 13:30:37 »

Pierwsza sprawa wiedzą doskonale o całkowitym upadku systemu wartości opartego na pieniądzu i elektronicznych naliczeniach.
Wiedzą iż wszystko padnie zdematerializuje się i chcą swoje materialne bogactwa przełożyć na kruszec , który zawsze jakąś wartość będzie miał.

Ten kto będzie posiadał zasoby złota , będzie miał coś , a ten kto papierek z nadrukiem niestety nic.
Ponieważ pewna grupa ludzi jest doskonale w tym zorientowana skupuje walory złota od osób prywatnych , bo to już ostatnia grupa od  której można je kupić.
Są zazwyczaj zubożali istniejącą sytuacjom , brakuje im pieniędzy na codzienną egzystencję wyzbywają się swoich precjozów. Po za tym są absolutnie nieświadomi zbliżających się zmian ekonomicznych i energetycznych.

Ludzie którzy wiedzą iż kruszec zmaterializowany w wyższym wymiarze będzie nadal miał jakąś wartość chcą go mieć jak najwięcej.
Papier , pieniądz gdy się zmaterializuje w nowym systemie nie będzie posiadał już żadnej wartości ekonomicznej.
To jest jeden z powodów , ale nie jedyny.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 02, 2011, 14:50:56 »

moze do tego?Mrugnięcie

http://www.sfora.pl/Sekta-z-Polski-straszy-koncem-swiata-a34623
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 02, 2011, 17:38:15 »

Szalom !!

jakiś czas temu czytałem, że złoto jest skupowane przez niektóre Państwa, aby mogły one produkować na dużą skalę ORMUS, czyli złoto monoatomowe. Ponoć można w jakimś procesie je otrzymać z klasycznego złota, ale potrzeba go bardzo dużo.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Enigma
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 02, 2011, 23:39:07 »

Pierwsza sprawa wiedzą doskonale o całkowitym upadku systemu wartości opartego na pieniądzu i elektronicznych naliczeniach.

Właśnie przeczytałam świetny artykuł jak w 2003r schwytano hakera, kierujacego światowa grupą włamującą sie do kont firm, banków, wszelkich baz danych. Po zwerbowaniu jegomoscia do Secret Service, pracowal kilka lat dla rządu, aby ostatecznie wrocic do poprzedniego procederu. Sprzedawal cale milionowe bazy danych (hasla z loginami) czesto nieaktualne, aby wsypac nabywce bazy, oraz gotowe programy do lamania zabezpieczen- ktore oczywiscie funkcjonuja do dzis w sieci. W mieszkaniu zgromadzil 1,2 mln dol, lecz straty spowodowane ta dzialalnoscią sąd wycenil na 400mln. Wyrok 20 lat odsiadki. Pytanie ilu takich geniuszy nie schwytano? Ostatnie zamieszanie z klientami sony wskazuje, ze wraz ze schwytaniem Gonzaleza dzialalnosc ta nie zakonczyla sie.

Wiecej tu
http:/ulubionykiosk.pl/pobierz/330  strona 18

Ormus?
W późnych latach 1970 farmer imieniem David Hudson w Arizonie zaczął badać ziemię, która wydała mu się inna. Po wielu naukowych badaniach znaleziono, że jest w niej materiał zwany Ormus - jeden z grupy platyny. Od tej pory rozpoczynają się wielkie badania i poszukiwania tego nowego minerału. David Hudson po wielu latach, które poświęcił dla jego zbadania oświadcza, że

... jest to wspaniały minerał bardzo pomocny w leczeniu uszkodzonego DNA człowieka. Jest doskonałym transmiterem wysokiej świetlistej energii w układzie nerwowym...

W roku 1995 znaleziono również ten biały minerał blisko najbardziej energetycznego miejsca na Ziemi w okolicy Mount Shasta w północnej Kalifornii - w miejscu pierwszej czakry Ziemi. Naukowcy twierdzą, że ten biały minerał tworzył się na przestrzeni 200 000 lat.

Biały proszek złota był przetestowany na różne sposoby. W rezultacie znaleziono w nim następujące składniki:
- złoto = 94 ppm
- srebro = 178 ppm
- żelazo = 24 ppm
- rodhium = 15 ppm
- platyna = 78 ppm
- chrom = 225 ppm

Wartości jakie człowiek może osiągnąć poprzez stosowanie preparatu Etherium Gold:

- Wzmocnienie i czystość struktur mentalnych
- pozytywne emocje i poczucie wewnętrznego spokoju
- wzmocnienie zdolności intuicyjnych i stymulacja 6 zmysłów człowieka
- zdolności panowania nad stresami
- wchodzenie w głębszy stan modlitwy i medytacji
- otwieranie zmysłów na prorocze sny
- większa twórczość
- balans między prawą i lewą półkulą mózgową
- wejście w wyższe pola świadomości
- poszerzenie uczuć i możliwości ich wyrażania


http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_bialy_proszek_zlota.html

Napewno będę go wcinać na potęgę Niezdecydowany

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 03, 2011, 00:51:28 »

Wiesz co? coś sobie przypominam iż ktoś z naszego forum kupował ten biały proszek i jadł go.
Chyba kiedyś Leszek o tym mi opowiadał.

Zapytaj go może jakie są efekty tego eksperymentu? Czy mu się poprawiło czy pogorszyło?
Bo z tego co ja wiem , to on blokuje  u Ludzi rozwój duchowy a nie przyspiesza.

Ale niezły jest w różnych technologiach.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 03, 2011, 07:13:38 »

Tak tak, bardziej chodzi o technologię a nie człowieka.

Ormus ma ciekawe zdolności, jedną z nich jest utrata wagi przy podgrzewaniu i .... znikanie. Podgrzewana próbka złota dosłownie znika z tygielka, staje się niewidzialna, a waga wskazuje wówczas 0. I najlepsze - proces jest w pełni odwracalny - po schłodzeniu powietrza i tygielka złota pojawia się ponownie w nienaruszonym stanie i w tym samym miejscu.

To co, mają się czym bawić wojskowi i agencje rządowe ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Enigma
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 03, 2011, 21:34:00 »

Ano mają, zastanawiam sie czy aby poszukiwanie kamienia filozoficznego do przemiany ołów w złoto, nie ma coś z tym wspólnego (skoro robi takie cuda). Chociaż być może zbyt daleko wybiegam myślami.

Niestety nie mam z Leszkiem kontaktu, już od dłuższego czasu (a dokładnie odkąd zdecydował umieścić na swoim forum dział dla teorii spiskowych). Dywagowanie czy zakupił ten specyfik jest troche nie na miejscu, podczas jego nieobecności. Jeśli sie pojawi, wtedy bedzie można go spytać, czy nie zechciał wykonać jakiegoś eksperymentu.
Tak czy inaczej, takie wspomaganie musi sie odbić na organiźmie. Osobiście mam wątpiwości i skojarzenia z narkotykiem, no ale może niesłusznie. Pewnie trzebaby spróbować aby wyrobić sobie zdanie, ale jakoś mnie do metalu nie ciągnie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 03, 2011, 21:45:59 »

To nie Leszek używał ten specyfik , on był mu przeciwny.
Leszek wspomniał mi o człowieku , który to robił  ( ja wiem iż jest na naszym forum) zapewne czyta te posty.

Gdyby   chciał to by mógł  nam opowiedzieć nam  o skutkach zażywania tego specyfiku.


Dla dobra ludzi warto się dzielić takom wiedzą.

Kiara Uśmiech Uśmiech 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 12:18:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpień 04, 2011, 10:57:08 »

Ktoś kiedyś napisał, że zwiększył nieco dawkę tego "złota" i efekty przerosły jego oczekiwania, bo - jak to napisał i myślę, ze nie przeinaczam, niemal natychmiast to co pomyślał miało wpływ na rzeczywistość. Jechał, chyba samochodem i wyobraził sobie kraksę, za chwilkę brał w niej czynny udział. Przypadek czy nie, on podkreślił, że to "dopalacz" i lepiej to odstawić.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 04, 2011, 16:00:09 »

O skutkach zażywania takiego specyfiku traktuje świetny film pt "jestem bogiem" ( po ang LIMITLESS -nieskończony ), choć w sumie końcówka jest intrygująca.

Wiadomo, że  "skutkiem ubocznym" działania narkotyku bywają  trwałe i nieodwracalne zmiany w mózgu. A co, jeśli ten narkotyk nie niszczy komórek nerwowych, lecz odwrotnie - wzmacnia i przyspiesza połączenia między nimi ?
 
Naturalnie przed zażyciem należy odpowiednio dojrzeć, zachować odpowiedzialność i  higienę myśli, ponieważ -tak jak w przypadku tego kolesia - można wywołać nieprzyjemne efekty na sobie samym.


ps. przypominam sobie, że na Harmonii Kosmosu wykładał gościu, zielarz ( ujmujący człowieczek : ) ) , który twierdził, że zioło o nazwie "nepsterek zwyczajny" ( nie nalazłem tego zioła nigdzie w sieci ) ni mniej ni więcej tylko produkuje cząsteczki złota które leczą! Mówił też o herbatce z "burzanka" , która człowieka "doenergetyzowuje, Mrugnięcie ale też o tym nic nie nalazłem. Co nie znaczy że tak nie jest.
Mówił to z takim przekonaniem, że aż mu uwierzyłem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 16:08:30 wysłane przez east » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpień 04, 2011, 16:22:07 »

Burzanka inaczej kolokwinta:


http://rozanski.li/?p=1161
http://www.sjp.pl/co/burzanka


Pierwszego nie znam, ale jakoś mam wrażenie, że nazwa letko przekręcona. Poszukam dla podobnych nazw.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpień 04, 2011, 17:54:33 »

"Klaus Dona uważa, że przedmioty które zostały odnalezione w tunelach w Ekwadorze zostały przywiezione ze środkowej Azji. Jeden przedstawia np. kobrę, która nie występuje w Ameryce Południowej. Głowa kobry, którą zainteresował się Dona, ma namalowane na sobie 33 linie i siedem punktów  – być może symbolizujących czakry. W miejscu w którym znaleziono te przedmioty,  znajduje się także źródło wody, która uważana jest za najlepszą wodę na świecie. Dona o wodzie dowiedział się od ekwadorskiego inżyniera o nazwisku Sotomayor, który odkrył w niej koloidalne złoto i srebro, a także bardzo silną energię. Tubylcy uważają, że ma moc uzdrowicielską.

Kilka lat później, gdy Dona ponownie odwiedzał ten sam rejon Ekwadoru, postanowił zabrać ze sobą do Austrii 10 półtoralitrowych butelek tej wody. Gdy był już na lotnisku, nieoczekiwanie jego nazwisko zostało wymienione w wygłoszonym przez megafony komunikacie, w którym wezwano go do pokoju ochrony lotniska.

15 uzbrojonych policjantów i żołnierzy stało nad otwartą walizką Dony w której znajdowały się butelki z wodą. Pytania zadawał funkcjonariusz Interpolu i dotyczyły one ich zawartości.  Dona wpadł w panikę, gdy uświadomił siebie, że być może ktoś rozpuścił w wodzie kokainę aby w ten sposób przewieźć ją do Europy.

Butelki zeskanowano kilka razy a zawartość jednej została przekazana do analizy. Pół godziny później, bez żadnych wyjaśnień, nakazano Donie spakowanie butelek z wodą z powrotem do walizki i pozwolono mu odlecieć do Wiednia.

W Wiedniu Donę bez ceregieli aresztowano i rozpoczęto przesłuchania pytając o cel jego wizyty w Ekwadorze.  Opowiedział więc o swoich poszukiwaniach artefaktów i o organizowanej przez niego następnej wystawie. Jak się nieoczekiwanie okazało,  jeden z austriackich policjantów oglądał poprzednią wystawę Dony pt. „Niewyjaśnione tajemnice” w Wiedniu i rozmowa przybrała bardziej przyjazny charakter. Zapytał on Donę czy wie, dlaczego go aresztowano. Ten odpowiedział, że przyczyną musi być woda, którą przewozi z Ekwadoru. Opowiedział też o swoich problemach z Interpolem w Ekwadorze i o tym, że nie ma pojęcia co takiego wzbudziło podejrzenia u tamtejszych, ale także i austriackich stróżów prawa.

Wówczas policjant, wyjaśnił mu, że powodem jest to, co pokazuje skaner. Jeśli zeskanować butelkę ze zwykłą wodą, to na ekranie pojawi się ledwie widoczny jej cień. Tymczasem obraz ze skanera po prześwietleniu wody z Ekwadoru pokazywał, że butelki były całkowicie czarne.

Jakiś czas później wodę zbadali geomanci i radiesteci, którzy stwierdzili, że ma ona najsilniejszą energię z jaką się kiedykolwiek spotkali. Złoto i srebro koloidalne w wodzie miało nano-mikroskopijną formę, co oznacza, że metale te bez przeszkód przedzierały się przez barierę komórkową, znakomicie spełniając swoją funkcję zdrowotną."
http://nowaatlantyda.com/2011/03/27/ukryta-historia-cz-2/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 17:55:27 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 04, 2012, 11:09:01 »

east cyt.
Cytuj
przypominam sobie, że na Harmonii Kosmosu wykładał gościu, zielarz ( ujmujący człowieczek : ) ) , który twierdził, że zioło o nazwie "nepsterek zwyczajny" ( nie nalazłem tego zioła nigdzie w sieci ) ni mniej ni więcej tylko produkuje cząsteczki złota które leczą!
To chyba bedzie to, bo nepsterek, to npstrek (naparstek), to slowo z czeskiego, takie jak do szycia uzywa sie (na palec), czyli to - Naparstnica zwyczajna (Digitalis grandiflora Mill.)
Z tego co wiem trujace, ale moze jesli silne toksycznie to ma jakies halucynogenne wlasciwosci.

songo - piszesz o tym azjatyckim wezu (kobrze) w Ekwadorze, wroc do tych materialow, ktore ostatnio podawalam na innym linku, chodzi o "smoka".

A wracajac do ORMUS. To przyjela sie nazwa togo "zlota" i poszla lawina ... przykrywajac istote rzeczy.

W rezultacie nie o SUBSTANCJE tu chodzi, lecz o jej stan skupienia! To proszek tworzy wartosci, a nie jakies tam atomy.
Caly projekt GEO polega na sedymentacji.

ORMUS mozna wytworzyc samodzielnie, w necie jest masa wskazowek, zalecana jest rowniez destylacja soli z Morza Martwego.

A teraz starczy tylko pomyslec.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 04, 2012, 12:16:11 »

No to ponownie wracamy do soli i jej roli w organizmie ludzkim,dlaczego sól w ostatnich czasach jest tak bardzo zanieczyszczana wszystkim co się da a szczególnie jodem?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 04, 2012, 12:18:38 »

Cytat: Fair Lady
W rezultacie nie o SUBSTANCJE tu chodzi, lecz o jej stan skupienia!

To ma sens. Mrugnięcie Proszek jako stan skupienia. Wystarczy rozbić dowolne ciało stałe na ‘atomy’ (uwolnić wiązania),
‘podgrzać’ (nabrać pędu, prędkości) i...... jest...... deportacja w inne wymiary. Eureka!  Duży uśmiech
Tylko, czy z żywą materią tak prosto się da? Bo co z wyparowaną wodą?
I co, gdy z ‘podróży’ przywlecze się coś?  Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 04, 2012, 12:30:11 »

Tak , to się stosuje ale nie jako proszek , tylko jako wiązki energetyczne , czystą energię z zapisem w polach stanu , ktory chcemy uzyskać po ponownej materializacji.

Piszemy o tym na tym forum co najmniej od siedmiu lat.przecież Właśnie na tej zasadzie polega tworzenie MERKABA i przeniesienie w niej zapisu wszystkiego co chcesz ponownie zmaterializować gdzieś. To nic nowego używamy tego sposobu cały czas na co dzień ale nie do końca jesteśmy tego świadomi. nie przenosi się proszku ni niczego materialnego tylko zapis energetyczny wzorca, a później korzystając z organu ( energii plastycznej) materializuje wszystko co chcesz.
Materializacja i dematerializacja czegoś co jest materialne ( rozkładanie i składanie tych samych klocków) to jeszcze prymitywne sposoby początku III wymiaru) , teraz już pora na wyższy stopień twórczości za pomocą wzorca i dostępnej nowej energii a nie już użytej w tym celu.

Kiara Uśmiech

ps. Jak masz zapisany w swoich polach wiedzy  przepis na dane ciasto to produkty dostaniesz wszędzie, nie musisz go upiec , rozkruszać na make i przewozić gdzieś by ponownie upiec. To bardzo prymitywny sposób.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 12:32:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 04, 2012, 12:31:00 »

Do Kiary. Chodzi o powiazania z magnezem.
Do drugiej wypowiedzi Kiary:tak, masz duzo racji, wlasnie o ta nowa materializacje chodzi - ja to nazywam 5D. Wizualizacja.

W tym watku pare razy poruszono (nawet Darek:) taki przyklad, jedzie facet autem i wyobraza sobie, ze ma wypadek i za chwile ma!
Bo sobie wyobrazil i to "ozylo" nagle. Tak to odebral zmyslami.
W istocie ring wolny, kazdy moze probowac w nim swych sil. Tak to wyglada wlasnie ta MERKABA.

Do ptaka: proces spalania, nierowny procesowi spalania. Wszystko zalezy od okreslonej temperatury. Np. "zywa materie" mozna zweglic juz w kilkudziesieciu stopniach. Tu jest wlasnie pies pogrzebany, ile stopni i na jakiej skali trzeba, aby uzyskac efekt.
Bo jak wiadomo w przyrodzie nic nie ginie, lecz zmienia forme, i ta duchowa tez!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 12:38:58 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 04, 2012, 12:35:53 »

Co dokładnie z tym magnezem?

No to już sobie odpowiedziałaś sama przenoszenie materii jest ograniczone wymiarami energetycznymi , korzystanie z energii niczym nie jest ograniczone.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 04, 2012, 12:51:40 »

Slowo energia jest juz przezytkiem. Jak nie wiadomo co powiedziec na nie znane technologie, to sie wstawia X (czyli ta energie).
Teraz sa czasy pokonywania przestrzeni jakiejkolwiek za pomoca innych metod, np. wyobrazni, telepatii, lub mediow bezprzewodowych.
O magnez chodzilo mi jako domieszke. Sol w czystej postaci to mozna w laboratorium uzyskac, to te domieszki:) czynia z solanek (jony) zroznicowanie. Zreszta tak samo jak woda, zawsze ma jakies domieszki, dlatego woda wodzie nie rowna:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 04, 2012, 13:20:55 »

Nie o to chodziło mi z solą, to wiem.
Energią jest wszystko, nie koniecznie to, co potocznie nią nazywamy , myśl jest również wiązką energetyczną. Energię można rożnie zagęszczać i tworzyć jej osobowość mniej lub bardziej widoczną i odczuwalna w różnych przestrzeniach energetycznych , które są dla jej odbioru tłem lub celem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 04, 2012, 13:29:11 »

Juz wspominalam na innym watku dzis, ze w tym wzorcowym kodzie powprowadzano wiele bledow (celowo!).
Wyjasniam. Za energie musimy PLACIC, nie jest to obsluga darmowa, cos za cos wymiana, transfer, na nasza korzysc lub nie.
Ale za ETER i jego uzywalnosc NIE... a jednak dalej pobieraja od nas oplaty.

Bo to Fu wlasnie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 04, 2012, 14:24:44 »

Eter to też energia , inny układ inna nazwa ,ale dalej energia. Błędy? nie nie koniecznie błędy w cyklu doświadczeń , są to alternatywy poznawcze w drodze dochodzenia do wzorca wyjściowego. jest plansza z wzorcem i rozsypane ewentualne układy , zabrana plansza i układanie z pamięci aż dojdziemy do układu pierwotnego który zgra się z niewidoczną planszą.
Tylko w międzyczasie jakiś sprytniś podmienił wzór w pamięci , częściowo zablokował dostęp do niego i każdy układał wszystko niezgodnie z pierwotnym.
Obecny czas to ponowne odblokowanie dostępu do wzorca pierwotnego w nas , a co za tym idzie wyeliminowanie wirusa wprowadzonego specjalnie.
Zatem musi być użyty "filtr" bo inaczej od nowa to samo...

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 04, 2012, 18:52:49 »

Kiara, potrafisz zyc bez "luszu"?
Bez tego forum?

A teraz masz odpowiedz.

"milczenie jest ZLOTEM, mowa tylko srebrem" PA! Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestgame watahaskromnych nazarinh wartune shaggydogss