Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 20:15:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 456509 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1725 : Listopad 19, 2012, 14:52:20 »

..czyli atom wyłączony i z gry zostało to co zostało- ciekawie Uśmiech
a "Cobra" miał/a rację- domek z kart banksterów już się zawalił, ale jeszcze robią co mogą, aby nie było widać  Cool
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2012, 15:10:37 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1726 : Listopad 19, 2012, 19:39:30 »

Songo, opowieści galaktycznych bywają różne, to źródło trochę przesadza z tym helem itp., choć o blokadzie użycia broni jądrowej słyszymy, no tak od roku. Ponieważ są w tym przekazie błędy merytoryczne, to nie ma pewności, gdzie one naprawdę są jeszcze.
=========================================================
A teraz zobaczmy co ma nam do powiedzenia Wysoka Rada Oriona. A kończy się to na Miłości, coś wzięty to temat u galaktycznych ostatnio.


Wiadomości Wysokiej Rady Oriona na 18.11.2012


Pozdrowienia, drodzy, przychodzimy prowadzić was i wspierać tak, jak to robiliśmy do tej pory w trakcie tego procesu harmonizacji i Wzniesienia. Wielu z was teraz uwalnia emocje na poziomie nigdy wcześniej nie doświadczanym i jesteśmy tutaj, aby pomóc wam rozwiązać to, co może wychodzić w ramach waszego doświadczenia ludzkiego życia. Być może, wasze oczy czują się zmatowione na iskierki nowego, gdyż stare energie próbują wykorzystać dym i lustra starych nauk zakłóceń, abyście uważali, że nic się nie zmieniło na Ziemi, że nic nie zmieni się na planecie Ziemi i drodzy - to po prostu nie jest PRAWDĄ.

Jeszcze raz prosimy was mocno, aby poczuć nową ziemię, to nie znajduje się w waszych gazetach lub w waszych mediach, które są nadal związane ze starymi energiami i te energie będą próbować kontynuować tak długo, jak się da. Ale moi drodzy to jest nieuniknione, że pełne uwolnienie starego pojawi się na i wewnątrz naszej planety, gdyż energetyczna sygnatura całej planety bardzo się zmieniła i przesunęła. To jest czas rekalibracji, zarówno dla waszych ludzkich pojazdów, jak i dla, systemów, które są w eksploatacji całej społeczności ludzkiej. Gdyż wszystko jest wibracją, a teraz te wibracje szukają harmonizacji.

Niższe wibracje nie będą w stanie zharmonizować się z podwyższonymi wibracjami, gdyż one są poza zakresem wibracji starych energii światowych. To, co one będą robić,  to się rozpuszczać ale gdy rozpuszczają się, będą próbować grać naukami, gdyż to był powód, dla którego zostały one stworzone. Gdyż interakcja człowieka ze starymi energiami spowoduje rozpuszczanie się tych starych energii w wolniejszym tempie, bo interakcja karmi stare energie. Czy rozumiecie naszą analogię? Rozumiecie nasze słowa?

To jest wyzwanie, jeśli chcecie, dla każdego człowieka żyjącego na planecie Ziemi w tym czasie. Gdyż wielu wygrało ten proces i wielu wzywało do rozpuszczania starych energii przez wiele lat ziemskich. Proces ten jest w pełni w toku i zalecamy, aby być uważnym. To wszystko, uważnie. Bo gdzie znajdziecie się w interakcji z dramatem zalecamy, aby zrobić krok do tyłu, wycofać się z tego dramatu i stać się obserwatorem. Dramatowi jest potrzebne paliwo dla starych energii. Podobnie jak w samochodzie, któremu kończy się paliwo, jazda rozpędem w części przejazdu, zaoszczędzi paliwo i pozwoli samochodowi zajechać o wiele dalej, niż bez takich zabiegów. Czy widzicie naszą analogię? Czy rozumiecie, jak można nieumyślnie karmić proces, przez który chcecie szybko przejść?

Nic z tego nie jest szczególnie łatwe i my w pełni potwierdzamy i akceptujemy to, prosimy, aby przetworzyć nasze słowa w swoim sercu, gdyż serce ZNA PRAWDĘ. To jest rozwój i wzrost na poziomie duszy, twoja własna DUSZA teraz prosi o ten wzrost i my mówimy, że wszystko jest idealnie. To może wydawać się tak, jakby świat się rozpuszczał wokół was, ale drodzy, ten świat, który został stworzony dla Was już Wam nie służy. On nigdy Wam nie służył, gdyż nie był stworzony przez Was, lecz został stworzony dla Was. To tworzenie było zawsze po to, abyście byli powstrzymywani i tłumieni, a teraz, gdy poruszacie się poza tą kreacją rozumiecie potrzebę uczuć.

To poprzez uczucia, poprzez zrozumienie, że wszyscy są Jednym, że wszyscy są równi i że nikt inny nie siedzi wyżej nad kimkolwiek, kto nowy świat będzie zamieszkiwał. Gdyż tam, gdzie znajdujecie konkurencję - tam znajdujecie zniekształcone nauki. Wielu z was wierzy, że urodziliście się w świecie, w którym obowiązuje scenariusz "pies zjada psa" "przetrwają najsilniejsi" itp. itd. To nie jest prawdą, i to będzie Wam pokazane w trakcie procesu harmonizacji. Bo są tacy, na miejscu, którzy teraz podtrzymują przestrzeń dla ludzkiej rasy, są oni w stanie wysłać Miłość, która wśród  i wewnątrz planety ziemi i zalecamy wam rozpoznanie ich jako rodziny, którą są oni w prawdzie.

Wiele ras / królestw zalewa teraz planetę Ziemia w szczególności sfera anielska. Sfera anielska, drodzy jest tutaj, aby wspierać Wasze energie, gdy podejmujecie skok w pustkę, gdy idziecie dalej niż kiedykolwiek byliście przedtem i my zalecamy wszystkim zakotwiczenie tego. Jest to nowy sposób Bycia dla ludzkości, która nigdy wcześniej nie przekroczyła tego punktu w ewolucji. Nowe sposoby bycia wzywają nowe sposoby życia i mu radzimy, aby dotrzeć do tych wokół was i pokazać im Miłość i Współczucie, gdyż wielu będzie zakorzenionych w naukach zniekształceń. Radzimy wyraźnie, że przez życie Prawdą i pokazywanie im, jak znaleźliście spokój i ciszę, poprzez życie w ciszy i spokoju będzie mówiło wiele. To wykracza poza ludzki język i to jest tym, co potrzebne jest w tym czasie na ziemi.

Rasę ludzką uczono języka w kontekście podziału, języków, które istnieją na planecie Ziemi w tym czasie są podziałami w ich naturze, ale Miłość jest uczuciem, które nie zna barier, gdyż Miłość po prostu JEST. Radzimy, że gdy nie możecie znaleźć słów, aby wyrazić to, co jest odczuwane, kiedy nie możecie znaleźć słów, aby pocieszyć kogoś innego, to po prostu przelejcie Miłość, która JEST przez wszystkich. Poczujcie Miłość, która JEST, gdyż jest to wasze przyrodzone prawo, drodzy, to jest ta tkanina waszego wszechświata i jest ta tkanina Jaźni.

Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy do Was w tej chwili, aby wzmocnić Miłość, która JEST, która płynie przez was i wokół was. Przychodzimy pokazać wam wyraźnie, drodzy, że Miłość, która JEST, jest w Prawdzie WAMI.

18 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1727 : Listopad 19, 2012, 20:57:16 »

Cytat: blu
A kończy się to na Miłości, coś wzięty to temat u galaktycznych ostatnio.


Bo te ich gadanie o miłości można porównać do lepu na muchy.  Afro Mrugnięcie

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1728 : Listopad 20, 2012, 13:11:41 »

Ciekawy jest ten przekaz "Proces Wzniesienia Wiadomość od Alcyone ",ale w morzu bredni trzeba odnaleźć kilka tylko prawdziwych informacji doskonale wymieszanych z fantazją lub premedytacją wprowadzania w błąd ludzi.


"Jednym z ich projektów było naprawić Linie Czasowe. Przeglądając intencje każdej żywej duszy postanowienie zostało dokonane, jeśli będą one w stanie wytrzymać wyższe częstotliwości miłości. Wszystko co jest potrzebne, to jest wybaczenie, tej jednej chwili w sobie, gdy odwrócili się od miłości. Gdy 12 nici DNA będzie zmienione potem powstanie uczucie mniej niż. Było wiele wcieleń ziemi dla tych co zniewalali innych, i często było to zbyt trudne do zapamiętania, jak kochać. W miłosiernym akcie Matka Sekhmet / Kali Durga usunie tych z nich i umieści ich w bardziej odpowiednim miejscu dla ich ewolucji, a niektórzy zostaną skasowani i usunięci z linii czasowych i to jest tak, jakby nigdy się nie urodzili. Każdy ślad jest usuwany z Linii Czasowych, a one  są naprawiane. To energetyczny wymóg Wzniesienia."

******

Istotnie celem  pojawienia  się kolejnych wcieleń (powiedzmy Matka Sekhmet , bo tu można użyć mnóstwa imion) było i jest "naprawą linii Czasu", czyli powrót do pierwotnej drogi ewolucji zmienionej i  zaburzonej przez trzeciowymiarowego władcę. To jest pewne i od tej informacji można zacząć rozumienie wszystkich ukrytych zdarzeń  na ziemi mających tylko jeden cel ponowne wejście ziemi  w pierwotny kod ewolucyjny.
Reszta to fantazje wielu dezinformatorów  mających nadzieję powstrzymania tego procesu.
Ponieważ wiedzą już iż stało się......  i jest nie odwołane otworzenie bramy między wymiarem III i IV "puszczają farbę.." i w pokrętny sposób informują o obecności fizycznej tej "Energi-Matki Życia" na ziemi.

Nikomu niosącemu Ogień Życia nic kompletnie nie zagraża, nic... wejście w pierwotny kod czasu nie eliminuje niczyjego życia, przestawia je jedynie do wymiaru energetycznego harmonizującego z jego poziomem energetycznego i duchowego rozwoju.

Co to znaczy?Jeżeli jakaś Dusza inkryminowała w III wymiarze nie poprzez swój naturalny cykl rozwojowy, a jedynie poprzez wejście w III wymiar z wykorzystaniem otwierania  portalu między niższymi wymiarami a  wyższym III( studnie dusz), będzie musiała cofnąć się do swojego naturalnego wymiaru by dokończyć swój rozwój duchowy, naturalnie umożliwiając sobie przejście do wymiaru wyższego.  Nie można bowiem pójść na studia z "kupioną maturą".... brak wiedzy wcześniej czy później wyjdzie.

Natomiast " niektórzy zostaną skasowani i usunięci z linii czasowych i to jest tak, jakby nigdy się nie urodzili.", ta informacja dotyczy tylko syntetyków, ponieważ w  naturalnej pierwotnej linii rozwojowej nie ma takiej opcji by władcami Ludzi były androidy z programami blokującymi rozwój Ludzkości, by sami mogli istnieć ograbiając  jedynie  Ludzi z ich  energii życia!

Nie! Takiej opcji nie będzie już nigdy więcej, Nigdy, przenigdy! Androidy mogą istnieć jako techniczna  pomoc Człowiekowi ale nie jako władcy Ludzkości.
Ponieważ doprowadzono do fizycznego narodzenia ciał androidów ( w ich liniach DNA) wcielając energię ( zapis ich programu życia na zasadzie skopiowania wcielania się Duszy Ludzkiej) żaden przeciętny Człowiek nie jest w stanie ani tego procesu zauważyć ( mamy blokady w pasmach widzenia) ani odróżnić androida od Człowieka.  Ten okrutny podstęp trwał wiele tysięcy lat, wróciliśmy juz do linii czasowej w której zostanie skasowany i wyeliminowany na zawsze bez możliwości powtórki.
Zatem ta ciutkę drastyczna informacja dotyczy tylko uwolnienia Ludzkości z pod władzy syntetyków. Przywrócenie czystego i pełnego kodu DNA i RNa  ludzkości jest powrotem do "naprawy linii Czasu".

**********

" Ta karma musi być rozliczona w całości, teraz, gdy dualność się kończy. To nie znaczy, że ktoś się wzniesie nie ważne jak. Oznacza to, że ktoś dostaje ostatnią szansę, aby usunąć całą złą karmę, a przez to jest zaproszony do Wzniesienia do Nowej Ziemi. Jeśli tego nie osiągną,  będą oni umieszczeni w innym miejscu, gdzie będą mogli ewoluować z  szybkością, jaka jest dla nich wygodna. Raczej spotkaj się z karmą twarzą w twarz robiąc rzeczy właściwie lub zaplanuj wyprowadzkę z Ziemi do miejsca, które odpowiada wibracji bytu, który nie jest gotowy żyć w dualizmie. To nie jest osąd lub kara, a jest to wymóg, gdy Pole Siłowe wchodzi w wyższe wibracje."
*******
Co dla nas oznacza treść tego fragmentu? To co napisałam powyżej. Ludzie to określony poziom rozwoju duchowego, wibracja , barwa i  światło ( jaśniejsze lub ciemniejsze), jacy są? O tym decydują ich myśli , słowa i czyny, ale najważniejsza jest harmonia między tymi trzema elementami tworzącymi wibrację i barwę człowieka. Jeżeli ktoś niesie w sobie niezałatwione istotne sprawy z przeszłości , ten czas da mu okazję stanąć "twarzą w twarz"... z nimi i stworzą się  sytuację , która albo je załatwią . czyli zresetują negatywną przeszłość i wpiszą nowy piękniejszy , aktualny wzorzec, albo nie dokonają  tego, lub co gorsza obniży się  jeszcze wibrację tej osoby bo zachowała się ona jeszcze gorzej niż w przeszłości.

Czyli ten czas , "czas ostateczny..." dla wszystkich jest możliwością podniesienia , lub obniżenia swojej wibracji z tego powodu pojawiają się w naszych życiach drastyczne i trudne sytuacje , dające nam możliwość przekroczenia swoich dawnych słabości i bycia ponad nimi.
Co z tego wynika? Ano to, co napisałam powyżej... poziom osobistej wibracji ściągnie nas do przestrzeni wymiaru z którym ona harmonizuje... jak to mówi nasz szacowny..." dla każdego coś innego..." i na dodatek sam tworzysz to dla siebie swoimi myślami , słowami i czynami... inaczej, "siejesz i zbierasz swój plon, swój ,a  nie cudzy! zatem staraj się naprawiać i korygować siebie , a nie innych!

"To nie jest osąd lub kara, a jest to wymóg, gdy Pole Siłowe wchodzi w wyższe wibracje."


Zwyczajnie tak.

**********

"Wszystkie istoty muszą spotkać Ra-Alcyone-Matkę Sekhmet - znaną również jako Wisznu - Brahma - Shiva - znaną również jako Bóg Ojciec - Syn Boży – Bogini, Duch Święty. Wszystkie istoty muszą spotkać Boga i rozliczyć się z każdego czynu wykonanego przez cały czas w całej przestrzeni. Każda dusza na tej planecie wie, że życie nie jest warte życia, jeśli nie żyje wolna. Te podziały w kontinuum czaso-przestrzeni są naprawione przez Kobiecą Siłę, którą jest Boska Matka."....

***********

Co to znaczy w rzeczywistości? Ano tylko jedno iż przekraczając 'bramę IV wymiaru każda Energia wychodząca z ziemi obecnej na "Nową Ziemię" inaczej Ziemię pierwotną   by zmaterializować swoje ciało energetyczne ,MUSI przejść przez "Bramę Ognia Życia" czyli wzorzec życia - KWIAT ŻYCIA z kodem DNAi RNA Pramatki Wszystkich Żyć. Ten kod ustawia wzorce życia w IV wymiarze  i powoduje materializację pierwotnej linii DNAi RNa dla IV wymiaru. naprawdę nie ma innej drogi fizycznego życia po 21grudnia 2012, jest tylko korekta naszego DNA i RNA z wzorcem pierwotnego kodu życia.
Pierwotny kod życia opiera się tylko i wyłącznie na płonącym w KAŻDEJ ISTOCIE ŻYJĄCEJ FIZYCZNIE OGNIU ŻYCIA, czyli ISKRZE BOŻEJ.

Dlatego każdy kto posiada Ogień życia w swoim SERCU , posiada dar wiecznego życia.

********

"Jednym ze sposobów, aby odzyskać swoją moc, to odwiedzić lotos w swoim sercu w medytacji. Jest to symbol reprezentujący waszą zdolność do podróżowania w ciele MER KA BA. Zaczyna się od miłości i błogości. Ignorowanie Duszy - nieskończoną nieśmiertelną wewnętrzną Bożą Łaskę - wpłynie na wasze Wzniesienie. Połączenie z waszą  Boską Absolutną Energią Miłości w swoim sercu przez wywołanie Alcyone i Matki Sekhmet aby poprowadzili Was do Pokoju poprowadzi was na drogę Najwyższej Wolności. Namaste."

*****

Tak to prawda, jedyną drogą do przekroczenia  IV wymiaru jest stworzenie osobistej MER KA BA , za pomocą energii miłości (przeradzającej się w błogość) zdeponowanej w naszym wewnętrznym "GRAALU" . Uruchomienie MER KA BA czyli  "osobistego między wymiarowego statku kosmicznego", jest sekretem przekroczenia wymiaru energetycznego! Wiadomo bowiem iż nikt z niższego III wymiaru nie zabierze nic fizycznego do wyższego IV wymiaru w którym są zupełnie inne wzorce fizyczności i dożo wyższa wibracja, a co za tym idzie  duchowość  wyższego poziomu.

Cała prawda zawiera się w osobistym depozycie energii , którą każdy z nas musi użyć indywidualnie dla siebie by dokonać transformacji materialnego ciała w energetyczne w MER KA BA.

Na Ziemi i w światach materialnych istniała i istnieje zasada , Stwórca dokonują wszelkich zmian fizycznych i energetycznych za POMOCĄ WCIELONEJ ENERGII -CZŁOWIEKA, zatem żeby Stwórca coś zrobił na ziemi musi się wcielić Energia która podda się Jego woli i przez siebie przeprowadzi wolę Stwórcy czyli energię zmian. 


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2012, 16:13:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1729 : Listopad 20, 2012, 14:43:41 »

No tak, zgodnie z zasadą : przedstaw w części prawdę, aby reszta wyglądała prawdopodobnie.
Jednak następnego przekazu "odpowiedzi Matki Sehkmet" nie będę tłumaczył, bo 90% pytań dotyczy Obamy i powiedziałbym, że rewelacji tam nie ma, to samo, co u innych.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1730 : Listopad 20, 2012, 21:03:35 »

Ostatnio Rada Oriona stała się mocno aktywna. Ten przekaz w zasadzie dotyczy nie ingerencji wobec kogoś innego. Może to bardzo podstawowa zasada, ale zawsze warta przypominania.


Wiadomości Wysokiej Rady Oriona
na 20 listopada 2012


Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy radzić i wspierać was, gdy teraz przechodzicie przez początkowe wibracje nowej ziemi i wracacie do równowagi i całości. Równowaga Ma zasadnicze znaczenie, gdyż w każdej chwili jesteście w stanie wyjść z równowagi, gdy nauki rezydujące głęboko w waszym systemie energetycznym przechodzą  do waszego świadomego umysłu. Radzimy wam zdecydowanie przyjąć, że jesteście teraz w procesie oraz, że proces ten jest w toku.

Konieczne jest, abyście byli w stanie dostrzec różnice pomiędzy starymi i nowymi energiami ziemi, gdyż wtedy jesteście w stanie zobaczyć tych, którzy są głęboko zakorzenieni w starych wzorcach energetycznych ziemi i zrozumieć ich możliwości, że mogą próbować wyciągnąć Was z powrotem do tych energii. Mówimy wam, abyście zrozumieli, że nic z tego nie jest robione w ramach świadomości, gdyż wzorce są zbyt silne dla nich, aby się odłączyli od nich. Wiedzcie, że gdy pracujecie, aby uwolnić stare to w efekcie wprowadzacie tych wokół was w wyższe wibracje.

Chcielibyśmy wyjaśnić to bardziej szczegółowo i wyklarować, co mamy na myśli. Istnieje zniekształcona nauka, która jest wszczepiona w ludzką rasę, że  wszyscy są dla każdego innymi, że wszyscy zajmują się tylko sobą i nie ma równości. Ta nauka teraz wchodzi w grę w dziedzinie duchowej. Wielu niepokoi się o członków rodziny i kolegów, nie doceniając mocy znajdującej się wewnątrz. Bo jak WY podniesiecie  wibracje wtedy rezonujecie z częstotliwością, i ta częstotliwość, następnie wpływa na wszystko wokół was. Podajmy przykład dla większej jasności dla ludzkości, która nie jest w pełni świadoma własnej siły.

Weźmy na przykład żonę, która przez długi czas (w ludzkim kontekście) duchowo pracuje nad sobą, może spędza czas w medytacji, może spędza czas channelingując lub ona może spędzać czas pracując z kryształami. Gdy ona zaczyna odkrywać ten świat wtedy ona podnosi wibracje, gdyż kryształy w tym przykładzie będą pracować na różnych poziomach jej systemu energetycznego. Teraz w tym przykładzie załóżmy, że jej mąż ma małe zainteresowanie w tym, co ona robi, myśli, że to jest ok pobłażać swojej żonie, ale tak naprawdę nie rozumie, dlaczego ona to robi, co robi. Żona w tym przypadku może zrobić jedną z dwóch rzeczy, może kontynuować swoje rozważania i jej odkrywanie siebie i zachowywać przestrzeń dla jej męża lub ona może próbować konwertować go na swój sposób myślenia. Jedna z sytuacji, w tym przykładzie podnosi wibracje obydwojga, inna je obniża. Zwracamy uwagę na to, gdyż wielu próbuje zmienić myślenie tych wokół nich.

W tym przykładzie, jeśli żona będzie w dalszym ciągu podnosić swoje wibracje, kontynuowała jej odkrywanie siebie i będzie zdolna oderwać się od dramatów, które mąż może próbować odegrać wokół niej, to następnie wibracje męża i żony się podniosą. Gdyż on będzie rezonował z jej sygnaturą energii i wibracjami na poziomie podświadomości. Jeśli żona w tym przykładzie aktywnie próbowałaby zmienić zdanie męża przez werbalizację, ze on idzie w złym kierunku, wtedy nauki, które istnieją w nim wyjdą do życia i spróbuje ściągnąć ją z powrotem w dół do energii starego świata. To następnie aktywuje nauki, które w tym przypadku żona miała w sobie, których była nieświadoma.

Czy teraz widzicie, drodzy, jak zmienianie siebie, jak rozpuszczanie oprogramowania, które działa w głębi waszej istoty jest drogą naprzód? Bo jak zmieniacie siebie, gdy wrócicie do pełni i równowagi, wtedy zmieniacie świat w Was i zatem wokół was, gdyż Wszystko Jest Jednością.

Radzimy na tym poziomie, tak abyście mogli wyraźnie zobaczyć proces w akcji, gdyż nauki pracują, aby stworzyć coś co można określić jako "ślepy punkt", jest to obszar, w którym nie można zobaczyć, jak nauki filtrują rzeczywistość. To nikomu nie służy i rozpoczną się prace, które umożliwią wszystkim bycie tego świadomymi. Więcej informacji będzie wysyłane eterycznie w podczas snu i dusze członków rodziny połączą się na pogłębionym poziomie. Bo nie przechodzicie przez ten proces samotnie moi drodzy, są galaktyczni bracia i siostry, którzy wcielili się na tej planecie, którzy chodzą z wami, którzy są teraz kontakcie z wami za pomocą różnych procesów w ludzkim doświadczeniu życiowym i gdy pogłębicie swoje połączenie ze Wszystkim, to Wszystko stanie się o wiele bardziej przejrzyste i oczywiste dla Was.

Podobnie jak po przebudzeniu z głębokiego snu, oczy mogą długo odzyskiwać ostrość, gdyż Wasze oczy zostały oślepione przez wibracje starego świata, nowy świat, stara się oczyścić te oczy, kąpać je i pielęgnować te oczy tak, że mogą one być używane do ich pełnych możliwości, a nie zamknięte jeszcze raz z powodu dymu i luster z bólu, który jest używany do kontroli i tłumienia w energiach starego świata.

Wielu z was może mieć teraz  bardzo żywe scenariusze Snów, gdzie jesteście ponownie podłączani na wszystkich poziomach ze WSZYSTKIM i my radzimy Wam popracować z tym. Jeśli masz jakieś pytania to proszę utrzymaj zamiar zadawania pytań w krajobrazie snu, gdyż krajobraz czasu snu znajduje się poza świadomym umysłem i wydarzenia i informacje mogą zostać odkryte, które mogą nie być możliwe do wykrycia w świadomym stanie czuwania z powodu zniekształconych nauk, które zostały zakotwiczone w waszej sygnaturze energii. Czy rozumiecie te nasze analogie, drodzy? Czy rozumiecie, że teraz budzicie się na wszystkich poziomach, a nie tylko na świadomym poziomie?

Wszystkie informacje, które potrzebujecie w tym momencie w waszym ludzkim doświadczeniu życiowym są dostępne dla was, dusza zacznie teraz filtrować je w dół przez CIEBIE. Pytamy, czy jesteście otwarci na nowe, czy obejmujecie nowe i czy pozwalacie procesowi się rozwijać przez WAS, gdyż WY jesteście procesem. Czy rozumiecie, nasze słowa?

Wydarzenia, które teraz mają miejsce, które przeniosą całą ludzkość poza to, czego kiedykolwiek doświadczyliście, gdy to się rozwija i my radzimy wam mocno zakotwiczyć prawdę i uświadomić sobie, że to, WY stworzyliście to, czego doświadczaliście. Prosimy trzymajcie przestrzeń ale nie próbujcie zmieniać ludzi wokół siebie, gdyż wzorce w wielu z nich są silne, energie, które teraz leją się po całej planecie Ziemi i w niej, pracują, aby rozpuścić te sztywne wzorce. Chaos może wydawać się przytłaczający, ale w Prawdzie jest to odtworzenie i skalibrowanie ludzkich życiowych doświadczeń tu na ziemi.

Nie daj się poprowadzić innemu, gdyż inny nie jest TOBĄ, nie należy naginać woli innych, ponieważ są innymi,  nie TOBĄ, rozumiecie nasze wytyczne moi drodzy? To jest Wasze ludzkie życiowe doświadczenie i to jest pod WASZĄ pełną kontrolą przez cały czas pomimo tego, co dym i lustra starego świata mogą próbować Was uczyć. Dotrzyjcie do przestrzeni serca i zakotwiczcie Prawdę, gdyż Prawda mieszka w waszym sercu. Serce jest kluczem do nowego świata, przekręćcie klucz w zamku i odblokujcie JAŹŃ, gdyż to WY JESTEŚCIE PRAWDĄ.

Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy wspierać WSZYSTKO, gdy stare zaczyna się rozkładać pozwalając snopom światła z nowego promieniować poprzez WSZYSTKO. Wszystko jest idealnie dla Wszystkich, tak, jak WY JESTEŚCIE, MY jesteśmy WAMI a WY jesteście NAMI, gdyż Wszyscy są JEDNYM.

20 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1731 : Listopad 20, 2012, 21:54:06 »

@Kiara
Cytuj
Natomiast " niektórzy zostaną skasowani i usunięci z linii czasowych i to jest tak, jakby nigdy się nie urodzili.", ta informacja dotyczy tylko syntetyków, ponieważ w  naturalnej pierwotnej linii rozwojowej nie ma takiej opcji by władcami Ludzi były androidy z programami blokującymi rozwój Ludzkości, by sami mogli istnieć ograbiając  jedynie  Ludzi z ich  energii życia!

A jednak ... jakiś rodzaj czystek "Wzniesieni" proponują. W białych rękawiczkach, rękoma Stwórcy, ale jednak... no, bo już wiadomo , kto zostanie wykasowany. A że tych syntetyków jest większość, rzekomo, na Ziemi , zatem łatwo będzie machnąć ręką na miliony ludzi umierających w męczarniach. To zapewne te syntetyki będą ..
Iskierki martwią się o siebie tylko, a kto im śmie wykazać błędy , ten zapewne syntetykiem jest wrednym , ograbiającym z energii i blokującym rozwój Ludzi.
Ludzi przez duże "L" w odróżnieniu od zwykłych ludzi i nie-ludzi, bo syntetyków (tej większości). Spokojnie, Stwórca ma moc , aby się pozbyć tych pcheł , tych pasożytów. Ześle potop, albo coś i po sprawie. Sprawiedliwi przetrwają. Przetrwa tylko (nad)Ludzka Rasa.... jakoś bardzo znajomo to brzmi ....

A tak na prawdę , to większość zwykłych  ludzi nie rozróżnia syntetyków/androidów od ludzi, ponieważ .... żadnej różnicy nie ma. Jesteśmy ludźmi, po prostu. Fakt, że wielu , bardzo wielu nieświadomych, omamionych, utożsamionych z obcym JA , błądzących, ale to nie zmienia faktu, że jednak to są ludzie ,a nie byty do wykasowania.

Skrajne postawy "oświeconego ja" na bazie własnej wyjątkowości  są niebiezpieczne, bo z nich może narodzić się nawet "Bravik".
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1732 : Listopad 21, 2012, 13:36:23 »

Czannelerka Karen też ostatnio jest bardzo aktywna. Tym razem przekaz Arkturian dotyczy resetowania starych zniekształconych programów naszego ciała.


Wiadomość Arkturian na 21 listopada 2012Pozdrowienia umiłowani, jesteśmy Arkturianami i przychodzimy wspierać wszystkich w tym czasie. Wiele się zmienia i przesuwa. a ludzki pojazd teraz odpowiada na wyższe energie. To jest odpowiedź ludzkiego pojazdu, i my radzimy dalej niż to, czego was  nauczono, że jedynym sposobem, aby osiągnąć swoje wzniesienie jest przez swoje duchowe przebudzenie, i to samo w sobie jest zniekształceniem. Ludzki pojazd jest Waszym "mieszkaniem" w tym waszym doświadczeniu ludzkiego życia i jako taki jest istotnym elementem tej układanki. Dla tych, którzy są nastawieni wyłącznie na koncentrację  na duchowej części ludzkiego pojazdu, odpowiedzią mogą być teraz zwiększone energie w różny sposób.

Ludzki pojazd został zaktualizowany wiele razy w ludzkiej "historii", ale nigdy do tego stopnia, który jest możliwy w tym waszym okresie przejściowym. Gdyż ludzki pojazd zmienia się na zewnątrz na poziomie komórkowym, i gdy zmiany te zaczynają mieć miejsce i zaczynacie zakotwiczać te zmiany to jak postrzegacie świat i jak odżywiacie ludzki pojazd również się zmieni. To właśnie są te zmiany, z których powodu wiele osób cierpi, i my jesteśmy tu, aby pomóc usunąć zasłonę zniekształconych nauk.

WY wcieliliście się do swojego ludzkiego pojazdu i we wcieleniu wybraliście pojazd, w którym chcieliście mieszkać w tym swoim doświadczeniu życia ludzkiego. To było pierwotnie na podstawie umowy karmicznej, gdyż wcielenie na planecie Ziemi jest oparte na karmie. Skutkuje to wcieleniami wielu z was w ludzkie pojazdy, które są zakodowane genetycznie w wielu różnych wzorach. Gdy teraz dotrzecie do punktu negacji karmy to kodowanie jest teraz "resetowane", jest to robione przez WAS dla WAS i naturalnie wystąpi, gdy się przesuwacie i poruszacie się w podwyższonych energiach, które teraz zalewają w poprzek i wewnątrz ziemie. Zwracamy uwagę na to, gdyż wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się w ich ludzkich pojazdach i zostali przyciągnięci z powrotem w dolne wibracje przez nauki, które istnieją na planecie Ziemi wokół zdrowia i dobrego samopoczucia.

Aby przejść z programu kodowania, który was warunkował do nauk rozpuszczenia tych właśnie starych nauk jest procesem eliminacji głęboko przechowywanych emocji. Gdyż uczono, aby wszystkie emocje były przechowywane w samych komórkach ludzkiego pojazdu. To jest obecnie negowane i wielu popada w błędy i zniekształcenia. Należy zauważyć, że niższe energie wibracyjne nie mogą obecnie istnieć w wyższej sygnaturze energetycznej matki ziemi. Zaczną się rozkładać, jak szybko i w jaki sposób to zrobią zależy od każdego człowieka, od każdego z was, który jest tutaj na tej planecie mając unikalne i indywidualne doświadczenie życiowe.

Zachęcamy wszystkich, aby otworzyli serce i pozwolili emocjom płynąć. Radzimy zdecydowanie przeciwko postępowaniu za radą innych ludzi, bo oni nie są WAMI i radzimy, aby spojrzeć na to nauczanie. Nauczono was, aby oddać moc innemu, który zamieszkuje zupełnie inny ludzki pojazd. Zbliżone to jest do posiadania samochodu, która jest jedną marką i korzystania z porad innego co do utrzymania tego samochodu, który jest właścicielem innej marki. Czy widzicie naszą analogię? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Teraz gdy zaczynacie rozpuszczać genetyczne programowanie na zewnątrz na poziomie komórkowym łączycie się z innymi jaźniami w innych wymiarach i liniach czasowych i resetujecie umowy, które zostały utworzone w tych realiach. Gdy przechodzicie krajobraz Czasu Snu możecie czuć bardziej lub mniej "realne" sny, gdyż w PRAWDZIE to one są  prawdziwe. Wasz świadomy obudzony umysł nie jest tam, aby was zatrzymać i zawrzeć w tym krajobrazie.

Radzimy w tej chwili wszystkim, aby byli świadomi wszystkiego, co dzieje się w ludzkim pojeździe, proces wzniesienia nie jest "tylko" duchowym aspektem, ludzki pojazd musi być podwyższony w jego sygnaturze energii, jak również w aspekcie WASZEJ duszy.
Czy nasze słowa współbrzmią? Czy rozumiecie nasze wytyczne? Nie ma żadnych zasad w odniesieniu do waszego ludzkiego pojazdu, jak mogłyby istnieć w waszym wyjątkowym i indywidualnym doświadczeniu życiowym? Ponownie zwracamy uwagę na zniekształcone nauki, które starają się nauczać, że od innych ludzi można dowiedzieć się więcej o swoim ludzkim pojeździe i życiu ludzkim, niż od siebie, i to nie jest prawda. Bo Ty jesteś kapitanem własnego statku i to będzie bardzo oczywiste dla Ciebie, gdy teraz przechodzisz przez ten proces.

Nauki, które mogą być niewidoczne dla Ciebie pojawią się dla Ciebie w celu, abyś mógł je rozpuści je, nie są pokazywane Wam, aby "ukarać" lub "osądzić" bo to nie jest prawdą, nikt nie siedzi w osądzie, gdyż jedynie TY jesteś TOBĄ. Czy rozumiesz nasze wytyczne? Rasę ludzką nauczono ignorować to, co jest na widoku i to jest to, co teraz podejmujecie się rozpuścić. Mogą być wyzwania dla waszego ludzkiego pojazdu, gdy przechodzicie ten proces, ale wcieliliście się tutaj na tej planecie, w tej linii czasu i wymiarze wiedząc na poziomie DUSZY, co będzie od was wymagane i oświadczamy wam, że jesteście więcej niż w stanie wykonać to dostrojenie. Wszystko, co was powstrzymuje z braku lepszego słowa, jest welonami, które są umieszczone na waszej wewnętrznej wizji.

Dotrzyjcie do nas, gdy przechodzicie przez ten proces, bo jesteśmy tutaj dla wszystkich w tym czasie, nikt NIE idzie tą drogą samotnie i jeśli jesteś przekonany, że tak jest to jesteś głęboko w zniekształconych naukach. W celu złagodzenia objawów prosimy głęboko oddychać, możecie spędzić czas gdzie będziecie w połączeniu z matką ziemią, i słuchać. Gdyż usłyszycie bicie serca matki ziemi, to tętno jest waszym połączeniem, bo nawet jeśli nie możesz usłyszeć Matki Ziemi, to matka ziemia słyszy bo jesteś dzieckiem matki ziemi. Tak,  jak jesteś dzieckiem niebios.

Prosimy, abyście błogosławili swoją wodę przed wypiciem, abyście błogosławili jedzenie przed zjedzeniem i abyście błogosławili siebie, bo WY jesteście ogromnymi Istotami Światła i ta prawda zacznie pojawiać się przed wami, gdy poruszacie się w procesie harmonizacji i oczyszczenia. S
erce, które jest pełne żalu należy czyścić z tego żalu zanim będzie mogło bić na melodię miłości, czy to rezonują z wami te drogi? Prosimy, aby przelewać Miłość, która Jest na wszystkich i to, z czym pracujecie w swoim ludzkim pojeździe w tym czasie. Jeśli to wymaga więcej odpoczynku to proszę to honorować, ten ludzki pojazd wymaga więcej "snu", gdy przetwarza wyższe energie i uwalnia głęboko przechowywaną wiedzę, która istnieje w tobie. Jeśli musisz pić więcej wody, to proszę to honorować, Wy składacie się z wody, ta woda jest niezbędna sygnaturze energii, wielu ludzi trzymanych jest odwodnionych celowo przez różne zniekształcone nauki. Dlaczego mieszkacie na planecie, która składa się z tak dużo wody? Dlaczego wasz ludzki pojazd zawiera tyle wody? Wszystko to stanie się jasne, gdy poruszacie się w tym procesie. Sen, schronienie i ciepło są tym, co jest potrzebne w tym procesie. Gdy rozpoczniecie proces możecie czuć niepokój, ale gdy rozpuścicie nauki wtedy naturalnie zaczniecie zakotwiczać spokój i pokój, który jest w was. Bo to jest po prostu ukryte przed Wami.

Jesteśmy Arkturianami i jesteśmy tutaj dla wszystkich w tym czasie. My wraz z innymi rasami / krainami trzymamy was w Miłości, która Jest, gdy rozpoczynacie proces przypominania sobie. Przybyliście tu do linii czasu i wymiaru w celu rozszerzenia siebie na poziomie duszy. Zaufajcie i miejcie Wiarę w Siebie w tym czasie, najdrożsi, gdyż wasza dusza rzeczywiście prosi, abyście się rozwijali. Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z Arkturusa i kochamy was.

21 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1733 : Listopad 21, 2012, 14:46:53 »

jutro otwarcie jedenastej furtki- http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7155.msg107692#msg107692
OTWARCIE JEDENASTEJ FURTKI
 11:11 - 22 LISTOPADA 2012

i jeszcze o liczbach:

20.11.2012 Matematyka Stwórcy. ATOS TU NAH’


 Ja daję ten Przekaz pod Liczbą 11.
 Oświeceni bez Wiedzy o tym,
wszystko-kochający bez Wiedzy o tym,
wszechobecni Ludzi bez Wiedzy o tym.
 Czas jest najwyższy abyście zostali wprowadzeni w tą Wiedzę i abyście dzięki niej kreowali doświadczenia.


Liczba Mistrzowska 11 – Wolność, Samo-decydowanie, Przełom, Pozwolenie, Spełnienie Potencjałów, Początek Bycia Bogiem przez Ludzi, Oświecenie. Krótko mówiąc:
na początku było Słowo, a Słowo Stwórcy spełnia się poprzez Ludzi.


W przyszłości każde wydarzenie które się Wam narzuca, które próbujecie wytłumaczyć bo chcecie je pojąć i zrozumieć na Poziomie Linearnym obserwujcie poprzez Lustro Liczb. Pod jaką Liczbą miało miejsce to, co się wydarzyło, czego mogliście doświadczyć a wyciągniecie z tego wielkie Rozpoznanie.
 To jest Moment, gdy to co do Was przychodzi możecie zaprawdę zadeklarować jako przypadek albowiem „przypadki” w takim tego słowa znaczeniu nie egzystują ani w widocznym Tworzeniu ani w niewidocznym. U podstaw Waszego Życia, Waszych czynów, Waszego Bytu leżą Liczby (Cyfry). W każdym Momencie Waszej egzystencji jesteście prowadzeni przez rząd Liczb które są cichą pomocą w orientacji by rozpoznać i podjąć Decyzje.
 Stwórca objawia się Wam poprzez Liczby, Matematyka Stwórcy ma się Wam objawić aż pojmiecie że w Kwantowym Wszechświecie wszystko podporządkowane jest temu Boskiemu Porządkowi.
 Dziś należy aby Dzieci Ludzkie każde Wydarzenie przypisywały uważnie wartościom Liczb, je rozszyfrowywały aby wyciągać z tego duże korzyści.


WY JESTEŚCIE UPOWAŻNIENI TERAZ I NA WIECZNOŚĆ.
 Zaprawdę, w 11 jesteście gotowi do Przełomu, w 11 jesteście Mistrzami, bogami i przy tym gotowi do odłożenia Bycia Człowiekiem, w 11 jesteście Drogą tego Świata, zaufanym Towarzyszem Mądrości i Wieczną Miarą Miłości na której może się ona spełnić.
 Przełom i Nowy Początek.
Szkolcie się w Matematyce Stwórcy
i zrozumiecie to, co Was dotychczas całkowicie ominęło.
 Wszystko podlega Dźwiękowi Światów
który się wyraża poprzez Liczby i którego można w Liczbach rozpoznać.
 Ja Jestem Świadomością która leży u podstaw wszystkiego.


ATOS TU NAH’
Wszystko-Miłość i Wieczne Światło


//Patrz również: 20.02.2012 Czas Selekcji. STRAŻNICY PROGU – kliknij tutaj//


http://wolnaplaneta.pl
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1734 : Listopad 21, 2012, 23:11:17 »

Coś mi się wydaje, że Archanioł podpisał kontrakt z sieciami handlowymi, bo zachęca nas do wczesnych świątecznych zakupów i "bez ograniczeń". Przecież te zakupy będą nieprzydatne i niepotrzebne, a pieniędzy już nie będzie. No, ale moja logika archanielskiej nierówna.

Wszystko to Wasz wybór. - Michael

Znajdziecie się dzisiaj miesiąc od czasu, jak to skonstruowaliście, od dnia poprzedzającego dzień, dla którego wybraliście, przywiązać najwyższą wagę. I dlatego, że to zrobiliście, termin ten skupił na nim energie wielkich zmian, które są spójne z odejściem z tego świata do następnego. Wasze skupienie i wasze intencje przyciągają wam nieskończoną energię, światło, miłość i moc Tworzenia.

W stopniu, w którym przekroczycie czas tego dnia, wasze postrzeganie świata, w którym żyjecie będzie milowy skokiem do przodu. W stopniu, w którym trzymacie się swoich ostatnich komfortowych i bezpiecznych sposobów postrzegania, nic nie wydaje się zmieniać. Nie ma nic w tym złego. Wszystko to Wasz wybór. Istnieją przecież miliardy was, którzy jeszcze nie mają pojęcia, świadomie, że świat się zmienił.

I on się zmienił, nie zróbcie pomyłki. Tak długo, jak ludzkość chciałaby, aby zmiany pozostały w jej przyszłości, zmiany nigdy ustaną. Wasz świat się zmienił. To, co pozostało, to wasze postrzeganie go również  musi się zmienić. To się stanie. Stanie się to z powodu ogromnej ilości miłości, w której jesteście zanurzeni. Stanie się to z powodu pracy, która jest wykonywana z Wami przez waszych przewodników i aniołów. Ale przede wszystkim to się stanie, bo Wy zdecydowaliście, że to się stanie.

Nasza kochająca prośba do was jest, proszę nie wpadać w wątpliwości i strach, jeśli okaże się, że niektóre błyskawiczne transformacje nie doszły do ciebie osobiście. Do tego stopnia, jak to powiedzieliśmy, do którego trzymasz się swoich ostatnich przekonań i percepcji, to zajmie trochę czasu, aby te rzeczy zamanifestowały się dla Ciebie. Gdy pozwolisz czasowi, aby odpłynął, zauważysz, że one już są częścią twojej rzeczywistości. Co ustaliliście mieć jako waszą rzeczywistość już jest rzeczywistością, najdrożsi przyjaciele. Zacznijcie uwalniać wszystkie powody, dlaczego to nie jest jeszcze wasze, ponieważ jest.

Każdy malutki przebłysk waszych marzeń spowoduje otwarcie, tylko, że o wiele większe do pełnej świadomości. Wkrótce będziecie pomagać innym, aby zobaczyli to, co robicie, tak jak my to robimy teraz. Rozpocznijcie zakupy świąteczne wcześnie. Rozpocznijcie teraz niech wszystkie ograniczenia odpadną. Wdychajcie do swojej każdej komórki nieskończoną miłość swojego Stwórcy. Pamiętajcie, kim jesteście, skąd pochodzicie, i po co jesteście tutaj. Bądźcie  jednym z waszymi intencjami i wyobraźnią. Pozwól sobie być godnym, zasłużyć, i być w stanie być właśnie takim.

Już czas. Wasza praca jest wykonana. Teraz nadszedł czas, aby dostać się do pracy. Niech to wydaje się trudne, ale obiecuję wam, że ta praca wkrótce przekształci się w radosną grę.

Schodzimy coraz bliżej was teraz. Nie możecie i nie chcecie się pomylić. Pozostańcie w centrum serca i pozwólcie tym ostatnim kilku tygodniom przechodzić we wdzięczności i oczekiwaniu.

Będziemy nadal z wami porozmawiać. Dobrego dnia.

21 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1735 : Listopad 22, 2012, 11:20:51 »

W poniższych przemyśleniach na temat manifestacji channeler Ute stwierdza, że w tym zakresie jesteśmy w dziurze pomiędzy starym i nowym. Szczegóły w tekście.


Manifestacja: NAJPIERW kontemplujcie WIECZNĄ BOSKĄ RZECZYWISTOŚĆ!

Ukochani Przyjaciele,
 
Jesteśmy wszyscy tak błogosławieni! Czasami nie jesteśmy może tak świadomi tych dobrodziejstw, bo spodziewamy się, że pojawią się w pewien sposób, formie lub czasie przybycia.
 
Ale jeśli możemy zobaczyć cały obraz, jeśli możemy zobaczyć i poczuć dla nas jeszcze pozornie Niewidoczne i Niedotykalne, wtedy mamy niezachwianą wiarę, że wszystko działa na nasze najlepsze dobro bez zwłoki!
 
Nie wolno nam zapominać, że nasze zmysły lub świadomość mogą nie być jeszcze rozwinięte na tyle, że możemy poznać subtelne światy, w których Boskie Moce pracują dla nas.

W tych chwilach zwątpienia mamy tendencję, aby zapobiec wystąpieniu tego, co jest w drodze do nas, bo nie jesteśmy wolni, aby otrzymywać, patrząc w kierunku rozpaczy i strachu.
 

Ale zawsze musimy pozostawać otwarci w zaufaniu, że oczekiwane nadchodzi w każdej chwili i poczuć, że czas nie istnieje, podczas, gdy my mocno jesteśmy obecni w teraz.
 
Konieczne jest utrzymać tą dyspozycję z radosnym oczekiwaniem nieustannie, i to jest sztuka manifestacji, która nie pomija czasu oczekiwania, nawet jeśli trwa on znacznie dłużej niż my osobiście chcielibyśmy go mieć.
 
W tej chwili intensywne Kreatywne Częstotliwości wylewane są na Matkę Ziemię przynosząc nowe informacje o całkowicie nowej erze, erze, która nie jest kontynuacją starego, gdyż to byłoby po prostu kolejną, zaktualizowaną wersją, ale że zbliża się do nas w przebraniu kwantowego skoku przynosząc ze sobą nieoczekiwane!
 
Ramy starych energii i informacji, w które były użyte dla kreatywności od tysiącleci, zanikają, aby zrobić miejsce na nowe. I tak dobrze nam znane objawy nie wydają się już pojawiać, ponieważ stare energie zanikają, na których są one oparte zanikają również, a nowe są dopiero na początku tego procesu, aby uzyskać przyczepność na naszej rzeczywistości. Dlatego Nowe jeszcze się nie pojawia, a więc najwyraźniej siedzi w szczelinie pomiędzy dwiema rzeczywistościami, w których wydaje się, że mamy przestój, i zadajemy sobie pytanie, dlaczego rzeczy się nie manifestują!
 
Jest to wyzwanie, które wymaga od nas zmiany najpierw i zaakceptowania i pozwolenia naszej własnej Nowej Boskiej Naturze pojawić się  z nieznanego!
 
Dosłownie musimy przyjąć już nasz nowy wyżej wymiarowy stan świadomości od teraz i pozwolić się kierować i inspirować do tworzenia z zupełnie nowej tożsamości, choć ona - w większości przypadków - nie zamanifestowała się jeszcze w pełni.
 
W jaki sposób możemy to zrobić? Musimy najpierw chcieć nie patrzeć się z powrotem na nasze stare sposoby, jak "żona Lota", ale ściśle przyjąć wizję nowego świata, który przybywa z nowym przepływem bardziej przejrzystych Boskich Energii Miłości i Piękna. Musimy również przyjąć, że nasz nowy świat ma zatem całkowicie nowe warunki, na podstawie niezaprzeczalnej Obecności Bożej we wszystkich przejawach.
 
Ta Boska Obecność wydaje się dla większości z nas ukryta się za materialistycznym postrzeganiem, znaczenia, którego doświadczamy przeważnie tylko jako solidnej i sztywnej powierzchni rzeczy, wydarzeń, sytuacji, i są używane do iluzji, raczej martwej, bez miłości i od kogoś innego jako kolejny przejaw oddzielnych składników naszej starej rzeczywistości.
 
Ale nasz nowo przybywający świat to świat płynności, w oparciu o rzeczywistość Miłości i Bożej Obecności, która jest Jednym Zjednoczonym Polem prawdziwej egzystencji.
 
Więc jeśli zaczynamy kontemplować tą Wieczną Boską Rzeczywistość najpierw i pozwalamy manifestacji dla naszego najwyższego dobra do pojawić się z NIEJ, zaczynamy płynąć z tworzeniem Nowego Świata i pozwalamy jego manifestacji według Woli Bożej.
 
Widząc ciągle naszymi zmysłami znajome sposoby naszego starego świata i będąc jako tacy przeniesieni do kontynuowania w starych sposobach manifestacji, jest z pewnością ścieżką, którą większość z nas czuje się napędzanych, aby kontynuować.
 
Ale to, co jest wymagane od nas teraz, to jest śmiało odpuścić i poświęcić się masywnym przychodzącym Błogosławieństwom, które chcą być przyjęte przez nas tak, że działamy jako współtwórcy naszego nowego Świata, zamiast opierać się tej najbardziej chwalebnej, służbie nam powierzonej, lub trzymać się zanikających praw starego świata.
 
Jesteśmy również testowani czy nasze przyszłe kreacje oparte są na prawdziwych pragnieniach serca. Bo tylko to, czego pragniemy z całego serca, i to, co jest na bazie częstotliwości Miłości i Radości może manifestować się w Nowym Świecie.
 
Jeśli więc zastanawiamy się, dlaczego rzeczy nie przychodzą do nas, mamy możliwość wglądu w głębszy charakter naszych pragnień z dyskryminacją ze względu na te kryteria.
 
Choć coraz więcej nas doświadcza, że stare sposoby zanikają, tak że coraz mniej wydaje się funkcjonować w zwykłych sposobach, podczas gdy Nowy Świat jeszcze nie ujawnia się, jesteśmy rzeczywiście w pozornie trudnej sytuacji - z punktu trzeciowymiarowego widzenia. Ale to tylko stosunkowo krótki etap w naszym życiu, (ale na który wszyscy się zgodziliśmy!), gdzie mamy zaszczyt być świadkami narodzin czegoś niespotykanie Nowego! Kluczem do bycia nosicielem Nowej Kreacji jest zupełna bezstronność, radosna pewność i wiara w moc nieomylnej Woli Bożej Kreacji, która jest właśnie Wyzwoleniem naszej multi - wymiarowości.
 
Tak, musimy dorosnąć i opuścić nasze małe ego za sobą, które identyfikuje się jeszcze z separacją, beznadziejnością i cieniem bez Boga, który ukrywa nasza własną Prawdziwą Boską Tożsamość. Jeśli jesteśmy gotowi, aby połączyć się z Wielkim Odświeżającym Prądem Bożej Woli, która wyłania się obecnie w naszej rzeczywistości, jako Piękno i Miłość, ta Miłość, to Piękno pomoże nam tworzyć nasz nowy świat bez wysiłku.
 
Musimy nauczyć się zamieszkać, ogarnięci skrzydłami Nowej Ery, w samym środku nowego Natchnienia Bożego, aby nasze kreacje były Jednym z Nim.
 
Uważam, że jest to wybór, jaki mamy teraz, jeśli chcemy być szczęśliwi i żyć obfitym i spełnionym życiem. Wymaga to od wielu z nas radykalnego zwrotu. Ale czy tak naprawdę oczekujemy, że Boski wantowy skok wystąpi w trzeciowymiarowy liniowy sposób bez ofiar?
 
Ale nie zapominajmy, że tylko "poświęcamy" nieszczęście i śmierć w zamian za Błogą Miłość.
 
Bądźcie zainspirowani, Drodzy Przyjaciele, i bądźmy szczęśliwi!
Dużo miłości,
Ute

19 listopada 2012
Autor: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/11/manifestation-contemplate-eternal.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1736 : Listopad 22, 2012, 11:54:53 »

o 12.11 "medytacja" ku wzniesieniu- "Deklaracja zwycięstwa Światła- Aktywacja 11-tej bramy"

Jak ci co pozostaną doświadczą Wzniesienie innych?

* Globalna medytacja: Aktywacja 11-tej bramy i Deklaracja zwycięstwa Światła planowana jest dziś, 22 listopada 2012 o 11.11 rano czasu londyńskiego, czyli o 12.11 po południu czasu polskiego *
 __________________________________________________________
.
.
“Godzina z Aniołem” – wywiad Grahama Dewey z AA Michałem przez Lindę Dillon,  5 listopada 2012
Geoff West:  W jaki sposób ci, którzy pozostaną, doświadczą Wzniesienie innych, tych którzy są blisko nich?  Czy ludzie zaczną po prostu znikać?  Czy może doświadczą śmierci fizycznej?  Czy będzie to jedna z tych dwóch rzeczy?  Jeśli ci ludzie znikną, czy zmieni to linię czasu, zawierającą fizyczną pamięć o nich?  A przynajmniej do momentu, w którym te osoby się wzniosą?
 AAM: Czy więc mówisz, mój przyjacielu, o tych, którzy nie życzą sobie Wzniesienia?
GW: Albo o tych, którzy po prostu nie wzniosą się od razu.  Tak, jak to rozumiem – i proszę popraw mnie jeśli jestem w błędzie – niektórzy wybierają Wzniesienie przed tym, co postrzegamy jako linię czasu lub datę 21 grudnia.  Czy więc ludzie będą… jak mogą ci, którzy są blisko osób wznoszących się wcześniej…  jak może to być doświadczane przez tych, którzy jeszcze nie wznieśli się lub tych, którzy dokonają tego w późniejszym czasie?
 AAM:  Rozumiem.  Podzielę odpowiedź na to pytanie w następujący sposób.  Dla tych, którzy się wznoszą, pamięć i obecność, jeśli możesz myśleć o tym w taki sposób… ponieważ to co naprawdę robicie, jest patrzeniem na odcisk energetyczny.  Pamięć i obecność tych, którzy pozostali z tyłu lub wybrali wolniejszą linię czasu dla swego rozwoju duchowego, są czyste i perfekcyjne i zawsze obecne w teraz, ponieważ przekroczyliście ten punkt, gdzie zasłona zawsze była iluzją, i już dłużej nie istnieje, chociaż ludzie lgną do tego, tak jakby to były drogocenne perły.  Jednak oni zawsze będą mieli pełnię wiedzy, kto jest obecny a kto nie jest, kto jest w trzecim wymiarze i kto jest nawet gdzie indziej.  Czy ci, którzy wybierają wolniejszą ścieżkę, że się tak wyrazimy, Wzniesienia, którzy być może wciąż są w procesie dochodzenia do ładu z trzecim wymiarem, wierząc, że powinni coś jeszcze uporządkować, próbując pobudzić swą rodzinę, aby też  z nimi się zabrała, i tak dalej – czy będzie im brakowało kogoś, kto ich poprzedzi na tej drodze?  Nie.  I powiem ci dlaczego.
 Przede wszystkim, ci którzy dokonali wcześniejszego Wzniesienia, będą przybywać z powrotem i objawiać swoją obecność, nawet dla tych spoza rodziny i całkiem obcych ludzi.  Taka jest rola i przeznaczenie “pilnujących bramy” [gatekeepers].  I tak ludzie, którzy są w trzecim wymiarze i przechodzą wolniejszy proces, nie będą doświadczali was jako wspomnienia czy nawet zapominali o was. Będziecie całkowicie obecni w ich życiu, chociaż nie będzie to całokształt waszego istnienia.  Będzie to – nie chcę używać słowa “hologram”; wolę skorzystać z określenia “odbicie” – to odbicie będzie obecne wśród tych ludzi.
 Pozwól mi zatem podać praktyczny przykład.  Są to czasy, kiedy wielu z was posiada wyobrażenie mojej obecności w swojej przestrzeni.  Niektórzy spośród was widzą jaskrawy niebieski kolor.  Niektórzy czują eteryczny cień.  Niektórzy dostrzegają pełnię mojej istoty.  Niektórzy po prostu mnie wyczuwają.  Jednak nie otrzymujecie całego wrażenia lub mocy mojej fizycznej obecności stojącej naprzeciw was – no cóż, niektórzy z was tego doznają, ale nie w spójny sposób i nie codziennie.  Tak będzie więc z tymi, którzy się wznieśli w odczuciu tych, którzy pozostają na dłuższej linii czasu rzeczywistości 3W, którzy decydują, że się wzniosą, a nie przeniosą w inne miejsce – niech to zostanie wyraźnie powiedziane.  Zatem oni będą mieli doznanie was, które jest dla nich tak realne, jak ja jestem dla ciebie.  Czy będzie to pełnia was?  Nie.  Jednak to najpewniej wystarczy.
 Ci natomiast, którzy są w, może tak to ujmijmy, wolniejszej linii Wzniesienia, będą również mieć całkowitą pamięć o tym, kto poszedł wcześniej oraz kto zdecydował, że się nie wzniesie.  Czy wspomnienia te ostatecznie zbledną w uczuciu miłości?  Tak, oczywiście.  Nieliczni – i podkreślam to, gdyż nasz plan, którego nie porzucamy, zakłada, że każdy się wzniesie, każdy – ale jeśli jest kilku, którzy zgodnie z wolną wolą, wolnym wyborem, zdecydują przemieścić się gdzie indziej, będą oni czuli i myśleli, że wcale wiele się nie zmieniło.
 Pojawi się wytłumaczenie tego, dokąd odeszliście lub nie odeszliście.  Pojawi się doznanie  “odbicia” tego kim jesteście.  Jednak będą oni kontynuować życie w iluzji, która była bardzo gęsta i dla nich również.  Więc nie będzie to łamanie serc; o to się zatroszczymy.  Gdyż w żadnym z tych scenariuszy nie ma okrucieństwa, nieczułości i karania.  To jest uniesienie.  To jest cudowny rozwój duchowy.
 Więc nawet dla tych, którzy zadecydowali, by wcale się nie angażować, nie będzie to bolesne ani krzywdzące.  Będzie im dana również możliwość wzrostu według ich wyboru.  I powiemy tylko, że istnieje tu pewne okno.  Nie mówimy o 20 000 latach.  Mówimy o oknie dla nich na podjęcie decyzji, by w to wejść i dołączyć do tego cudownego procesu.
 Fragment z transkryptu:  http://the2012scenario.com/2012/11/archangel-michael-this-election-clears-the-way-for-obama-to-step-into-the-truth-of-his-being/#more-151450
 Przetłumaczył Wojtek, edycja wika
http://krystal28.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2012, 11:55:36 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #1737 : Listopad 22, 2012, 23:14:40 »

Otwarcie Jedenastej Furtki już Dziś tj. 22.11.2012Długo oczekiwaliśmy na aktywację jedenastej furtki, czyli otwarcie ostatnich drzwi w naszą przyszłość. Oznacza to zakończenie naszej niesamowitej podróży, która trwa od 1992 roku. W tym czasie nastąpiły różne przemieszczenia ewolucyjnej spirali. Furtki 11:11 wpuszczają na Ziemię wyższe transformacyjne energie, które pozwalają nam otworzyć nasze wyższe pola świadomości.

Ważnym punktem tego procesu jest nasze serce, jako rdzeń Świętego Zjednoczenia kiedy już zaistniejemy w jednym bycie, wówczas zamanifestujemy unikalny stan świadomości, rozszerzonej rzeczywistości skrytej w tajnym diamencie.
 
 
 
Może jeszcze dzisiaj nie wszystko rozumiemy, ponieważ nasze serce ciągle się rodzi do nowego życia. Rodzi się również Nowy Świat ale na innym fundamencie, który będzie w stanie nieść wszystkie światy. Jest to fundament Prawdy, od tej pory człowiek będzie umiał połączyć wszystkie światy, wszystkie elementy, które wcześniej postrzegał oddzielnie. Zanim otworzymy eteryczne serce musimy wzmocnić fizyczne, nie wolno go blokować, przepełniać fałszem, zawiścią, wysyłać mieszane uczucia, musimy żyć prawdziwie, inaczej nie wkroczymy do diamentowej komnaty, nie zakotwiczymy tam wyższych energii.
 
 
 
Diament w koronie człowieka to szyszynka, kiedy wypełniona już światłem błyska jak klejnot pod wpływem wewnętrznego światła. Kończy się w człowieku okres ciemności, niewiedzy, promieniuje z niego jasne światło. Jednym słowem diament jest mistrzowskim szlachetnym kamieniem, który wznosi naszą świadomość przede wszystkim czystość i pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów, które przeszkadzają nam w dotarciu do Jedności.
 
 
 
 Najważniejszy klejnot w naszej koronie - tajemniczy diament, dzięki któremu będziemy mogli otworzyć swoje skrzydła odsłaniając swoją pełnię. Kiedy to nastąpi, tajemniczy diament objawi się w całej krasie. Tajemniczy diament objawi wszystkie znane i nieznane światy.

 Serce jest rdzeniem Manifestacji w Jedności, od tej pory człowieka będzie charakteryzowała poprawność na wszystkich poziomach, toteż pierwsze należy przebudzić duchowe serce.

 W naszym życiu ważne jest posiadać duchowe serce, które jest sercem duchowego dziecka urodzonego w Bogu.
 
 
 
                         Jedenasta furtka 11:11 - „diament w koronie”
                             jej główny cylinder będzie aktywowany
                                 w Sekretnej Dolinie Inków w Peru.
                                   W dniu 22 listopada 2012 roku.

                                          Troszkę numerologii:

                                            22.11.2012 = 38/11

                                                 22 + 11 = 33
                                                  33 + 5= 38

 11- światło, zakotwiczenie w nowym
 22 - budowniczy nowego świata
 33 - Świadomość Chrystusowa

 38/11 jest najsilniejszą jedenastką, wibracją Wniebowstąpienia, rządzona przez Jupiter (3) i Saturn (Cool. Z tą wibracją rodzi się najwięcej świętych ludzi i awatarów, jedną z nich jest Teresa Neumann.
 
 
 
Wiadomo, że nie wszyscy będziemy mogli jechać do Peru aby wziąć udział w tej ceremonii. Nie zmienia to faktu, że możemy powitać silne energie wpływające na naszą Ziemię w każdym jednym miejscu na naszym globie. Kto chce dołączyć w tym dniu do wspólnych medytacji może to uczynić w swoim miejscu zamieszkania; otworzyć drogę do własnego serca, otworzyć go na tyle aby poczuć, że zaistnieliśmy w pełnej harmonii i mieli pewność, że w naszym sercu lśni światło. Skupmy się, módlmy, medytujmy, kontemplujmy i bądźmy cichymi obserwatorami. Świętujmy samotnie lub w grupach.
 
 
 
Usuńmy z serca chaos, lęk, obawy i wszystkie inne przeszkody. Jeżeli to uczynimy będziemy promieniować na sercu i duszy. Uczyńmy to z całą szczerością i uczciwością, otwórzmy się na siebie i innych.

 Czas zmienić świadomość naszej Ziemi, niech zakwitnie na niej piękno i miłość. Wyobraźmy sobie naszą Ziemię niczym naszą matkę, uśmiechniętą , piękną i pełną miłości. Uczmy się żyć od nowa, tym razem jako Chrystus, wszystko co nie jest zgodne ze Świadomością Chrystusową musi odejść. To my musimy dokonać tego demontażu starych rzeczywistości, wydać wyrok siłom zła, ale wprzódy rozprawmy się z naszymi ciemnymi elementami.

 Nadchodzi dla ludzkości bardzo ważny czas, toteż nie dziwmy się, że ciemne siły coraz mocniej kuszą nas i każdego dnia coraz intensywniej przeszkadzają nam w naszym życiu. Toteż ważne jest oczyszczenie naszej duszy, serca, ciała. Kiedy serce się leczy człowiek przeżywa ciemną noc duszy, toteż bądźcie i na to przygotowani. Ale kiedy przeżyjecie ciężki czas, pomyślcie o Sercu Jezusa Chrystusa … pomyślcie, że On na nas czeka a ty możesz z Nim być świadomie w każdym jednym dniu. Kiedy wasze serca zaistnieją zjednoczone, kiedy będą biły jednym rytmem, weź w swoje ręce odpowiedzialność na siebie, wyślij swoje prośby i modlitwy, wycisz się i bądź gotowy.

 Mamy taki czas, kiedy siły zła znowu próbują wprowadzić nas w błąd, jak dochodzą słuchy szykują się na większy pokaz Blue Beam z udziałem Jezusa Chrystusa, nie dajcie się na to nabrać …. to co zobaczycie na niebie będzie oszukańczym obrazem.... lepiej poszukajcie we własnym sercu, tego nie da się podrobić …. przyjdzie taki dzień, zupełnie niespodziewanie przejrzycie się w Sercu Chrystusa niczym w lustrze.... i zapali się w sercu wielki pożar. I będziecie wiedzieli, że nastał właśnie ten moment, w wasze ciało wpływa Świadomość Chrystusowa.

 Trzy ważne elementy połączą się w jedność: serce, diament (szyszynka) i kolumna światła (kręgosłup), od tej pory święty ogień tworzy kryształowe ciało.
 
 
 
 
 
GWIEZDNE WROTA I POWRÓT BOGÓW
 

Wraz ze zbliżającym się rokiem 2012, pojawiają się pytania czy gwiezdna brama bogów zostanie otwarta i pozwoli naszym stwórcom na powrót w swych lśniących statkach?

 Jeśli posiada się klucz i tajemną wiedzę pozwalającą otworzyć kosmiczny portal prowadzący do świata bogów, czy jest się równocześnie przygotowanym do podróży do świata wykraczającego poza wyobraźnię, aby spotkać tam gwiezdnych mistrzów? Jeśli prześledzimy dzisiejszy postęp ludzkości czy czasem jego brak, zastanawiać się możemy czy osiągnęliśmy już poziom w naszym rozwoju pozwalający nam na wejście do świata wysoko zaawansowanych obcych ras.

 Czytelnicy nie obeznani z tematem będą naturalnie zastanawiać się dlaczego rok 2012 ma być szczególny i w jaki sposób wiąże się z otwarciem bramy. Na to pytanie nie ma prostych odpowiedzi.

 Wiemy, iż 12 grudzień 2012 jest datą wyznaczającą koniec kalendarza Majów. Mędrcy tego ludu uważali, że ta data wyznacza nadejście nowej ery i ponowne narodziny Ojca Słońca.

 Wielu zastanawia się, co oznaczać może końcowa data: duchowe przebudzenie, koniec świata, powrót gwiezdnych bogów, ostateczne odkrycie prawdy o UFO a może nie ma ona żadnego znaczenia i w tym roku nie wydarzy się nic szczególnego?

 Zainteresowani ufologią oraz paleoastronautyką zastanawiają się często nad pochodzeniem zaawansowanych form życia. Pytają również skąd pochodzić mogą nasi stwórcy? W jaki sposób w ciągu sekund pojazdy UFO mogą znikać i pojawiać się. Większość naukowców odrzuca możliwość, iż w przeszłości Ziemia odwiedzana była przez istoty pozaziemskie, ich głównym argumentem są ogromne międzygwiezdne odległości. Sceptycy powtarzają często, że stanowić one mogą ogromny problem dla cywilizacji pragnących eksplorować galaktykę. Loty międzyplanetarne rzeczywiście stanowią trudność, ale dla rasy ludzkiej. Obce cywilizacje, które wyprzedzają nas o tysiące jeśli nie miliony lat, odkryły zapewne już odpowiednie rozwiązania umożliwiające im przemierzenie wszechświata. Nie mamy podstaw, aby uważać, iż wszystkie rasy w galaktyce znajdują się na tym samym poziomie technologicznego rozwoju, co ludzkość. W ostatnich latach wielu znanych i otwartych na nowe rozwiązania fizyków opowiadało się za tezą mówiącą o istnieniu równoległych wszechświatów i tzw. wormholes (dziur robaczych) oraz innych wymiarów. W jednej z takich dziur znaleźć się może statek kosmiczny, przebywając setki jeśli nie tysiące lat świetlnych. Użycie tych przejść jako okien w przestrzeni, pozwalać może tym pojazdom przeskakiwać do innych części wszechświata w bardzo krótkim czasie. Wysnuto również teorię mówiącą, że urządzenia antygrawitacyjne mogą otwierać okna ku równoległym wszechświatom.

Światy niewidoczne gołym okiem nie mogą jeszcze być w pełni pojęte, ale ich istnieniu nie powinno się zaprzeczać. Pozaziemskie formy życia mogą wywodzić się zarówno z innych planet jak i paralelnych wszechświatów, astralnych i eterycznych światów. Bliższe zapoznanie się z pewnymi raportami wskazuje, że obce istoty manifestują się jako zjawy lub są w stanie teleportować się do naszego świata z innego wymiaru. Zwraca to naszą uwagę na tajemnicę gwiezdnych wrót, uważanych za bramy bogów. Na planecie istnieją miejsca okryte mgłą tajemniczości. Są to rejony, w których „wyczuć” można obecność obcych bogów, naszych pradawnych mistrzów. Dziś chciałabym zabrać czytelników w podróż do Peru, aby zwiedzić miejsce przez wielu uważane za „bramę bogów”.

Zgodnie z podaniami rdzennych mieszkańców Ameryk, istnieje pewne międzywymiarowe przejście ukryte gdzieś pośród Andów. Najwyraźniej jest to jedno z wielu strategicznych gwiezdnych wrót, które istnieją na planecie. Brama w Peru znajduje się ok. 35 km od miasta Puno. Na pierwszy rzut oka, brama Bogów (Puerta de Hayu Marca) wygląda jak zwyczajna skała, ale przypisuje się jej niezwykłe znaczenie.

 Gwiezdne wrota w Peru

 Historia domniemanych gwiezdnych wrót w Peru przedstawiona została po raz pierwszy przez Paula Demona, od tego czasu dokonano jedynie kilku nowych odkryć.

Dostęp do bramy jest trudny i nie została ona dotychczas jeszcze w pełni zbadana, uważa się jednak, że może być to portal, który prowadzi do świata bogów.

 Miało tu miejsce wiele niewyjaśnionych obserwacji, a ludzie, którzy tutaj żyją mówią, iż boją się zapuszczać w ten rejon po zmroku. Fakt, że miejscowi nie są zwykle chętni, aby mówić o swych niezwykłych doświadczeniach, jest utrudnieniem w próbie zakreślenia granicy między plotkami, fikcją a prawdziwymi wydarzeniami. Niemniej jednak postaram się dokonać przeglądu tego, co dzieje się w tej okolicy.

 Świadkowie donoszą o obserwacjach wysokich ludzi o jasnych włosach i cerze, którym często towarzyszą kule niebieskiego i pomarańczowego światła. Owe nieznane stworzenia przenikają przez tamtejszy portal. Kim są i skąd pochodzą? Zdaniem miejscowych to przejście prowadzi do krainy, która jest domem pradawnych bogów. Zdarza się jednak, że bogowie powracają przez nie na Ziemię w sobie tylko znanych celach, potem zaś wracają do swojego świata.

 Starożytne cywilizacje na całym świecie łączy uniwersalna wiara w cykle, którym podlega świat. Legendy i mity, na które natrafiamy począwszy od Australii po Ameryki, Afrykę, Europę i Azję związane są z historią, która mówi, iż nasz obecny świat nie jest ani pierwszym ani też ostatnim. Zgodnie z pradawnymi przekazami i wierzeniami, w przeszłości istniały 4 wspaniałe światy, które zostały zniszczone w wyniku globalnych kataklizmów. Ludzie żyjący w rozrzuconych na terenie Andów wioskach uważają, iż niezwykli przybysze obserwowani w pobliżu portali są właśnie pradawnymi bogami, którzy w czasach prehistorycznych zstąpili na z nieba na ziemię i stworzyli życie na naszej planecie.

 Istnieje powszechna wiara, że przed nadejściem kolejnego świata, dawni bogowie przybędą, aby przekazać ostrzeżenie o nadchodzącym zniszczeniu. Miejscowi nie są jednak przerażeni nadchodzącymi zmianami, gdyż wiedzą, że pradawne proroctwo musi zostać wypełnione, żywiąc przy tym głęboką wiarę w swych bogów. W ten sam sposób w jaki chrześcijanie wierzą w drugie przyjście Jezusa, który pojawi się, aby przynieść ocalenie w czasach globalnych katastrof. Tubylcy wierzą, iż powracający przybysze z niebios zabiorą ich w bezpieczne miejsce i uchronią przed wszelkimi kataklizmami.

 Ale w tajemniczym przejściu ukrytym w górach widywano nie tylko znikające wysokie istoty. Miejsce znane jest także z licznych obserwacji UFO. Regularnie, nad okolicą widywane są jasne obiekty w kształcie dysków, tak samo jak w sąsiedztwie jeziora Titicaca i Marcahuasi, kolejnego potężnego portalu kosmicznego w Peru.

 Ludzie, którzy mieli szansę odwiedzenia i obejrzenia wrót, mówią o energii przepływającej przez ich ciało w czasie, gdy dotknęli skały. Inni mieli wizje gwiazd, jasnych okolic i lśniących chmur gazu. Odwiedzający doznawali również dziwnego uczucia wolności.

 Jedna z dawnych legend mówi, że istnieje klucz do portalu - złoty dysk, który pozwala swemu właścicielowi otworzyć bramy i wejść do królestwa dawnych władców niebios. Legenda odnosi się do początków Imperium Inków. Zgodnie z nią, Amaru Muru, znany jako Manco Capac był pierwszym królem – kapłanem Inków. Jego pochodzenie owiane jest tajemnicą. Niektórzy mówią, iż przyszedł on na świat w legendarnej górskiej jaskini, Tampu Tocco. W dzieciństwie zabrany został przez Słonecznego Boga, a potem odesłany z powrotem na Ziemię. Inna wersja mówi, iż Amaru Muru był lemuriańskim mędrcem, który na krótko przed zniszczeniem kontynentu, wraz z innymi mędrcami, wysłany został w świat. Ich misją było stworzenie nowej cywilizacji. Z legendarnego kontynentu zabrali oni ze sobą liczne przedmioty kultu i sekretne pisma.
 Amaru Muru i jego żona przybyli w świetlnych statkach do peruwiańskiej doliny. Kilka miast i świątyń, jak np. Machu Picchu czy Tiahuanaco wzniesionych zostało na silnych wirach. Wraz z czasem imperium Amaru Muru rozciągnęło się nie tylko na całe Peru, ale i na cały kontynent. On sam założył także tzw. Bractwo Siedmiu Promieni. Ta ukryta głęboko w Andach dawna szkoła zgłębiała lemuriańskie nauki. W dodatku przechowywano tam święte przedmioty wywiezione przez Amaru z ojczystej krainy. Złoty dysk rzadko był wyciągany na światło dzienne, przez większość czasu przechowywano go w sekretnej komnacie. Korzystano z niego jedynie w „transcendentalnych czasach lub przy okazjach o kosmicznej wadze”. Innymi słowy, używano go, gdy zbliżała się kosmiczna katastrofa, która tworzyła potrzebę otwarcia bram do królestwa bogów. Należy zauważyć, że archeolodzy badający skałę w Hayu Marca odkryli niewielkie okrągłe wgłębienie tuż przy wejściu. Spekulowano, iż jego przeznaczeniem było właśnie przechowywanie złotego dysku – klucza otwierającego bramę.

Uważa się, że wiele światowych miejsc kultu, miast i monumentów na całym świecie zbudowanych zostało na wirach – niewidzialnej energii Ziemi, tzw. ley lines (linie promieniowania geomantycznego) łączą one wiele świętych starożytnych miejsc. Prawdopodobnie przebiegają one pod Ameryką Południową, Środkową i Północną, Egiptem, Maltą, Kretą, Hiszpanią, Grecją, Wielką Brytanią, Francją, Mezopotamią, Libanem, Australią, Azją – można powiedzieć, że przecinają całą planetę.

Ale wróćmy do Peru. Marcahuasi – „miejsce, gdzie spotyka się niebo z ziemią” jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej niesamowitych miejsc godnych odwiedzenia. Dotarcie na płaskowyż Marcahuasi nie jest jednak proste.
 Mówi się, iż Marcahuasi to miejsce poza czasem. Posąg Ludzkości i inne obiekty przywodzą nam na myśl zapomniane i zaginione cywilizacje, które żyły na świecie przed nami. Marcahuasi jest prawdopodobnie tak samo jak Hayu Marca kosmiczną bramą. Ludzie, którzy odwiedzają płaskowyż Marcahuasi są świadkami wielu niezwykłych zjawisk i obserwacji UFO.

 Istnieje teoria mówiąca, iż w pobliżu Marcahuasi istnieją potężne gwiezdne wrota. Miejscowi mówią o dziwnych istotach przemierzających tę okolicę. Z relacji wynika, iż pojawiają się one znikąd i w równie zagadkowy sposób znikają. Zdarzają się również przypadki lewitacji. Wszystkie te wydarzenia mają miejsce zarówno w dzień jak i w nocy.

 Czy istoty te przybywają z wnętrza Ziemi lub innego wymiaru? W tym momencie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, pozostają nam jedynie spekulacje.

 Wierzy się, iż inkaski bóg Wirakocza nauczał tutaj swej wiedzy w jednej z największych tajemnych szkół, świątyni pradawnych mistrzów. Przebywając w tym miejscu, wejść można w odmienny stan świadomości, można tutaj „wyczuć” obecność bogów. Obie peruwiańskie bramy do gwiazd wciąż pozostają ukryte, a wiedza dotycząca ich użycia jest, jeśli nie zapomniana, to trzymana w sekrecie. Czy może istnieć specyficzny powód, dla którego międzywymiarowe bramy zlokalizowane są w tak trudno dostępnych dla nas regionach? Być może starożytni bogowie nie chcieli, abyśmy je odnaleźli i przy ich pomocy przechodzili do innych światów? Być może nasza wiedza i świadomość nie są jeszcze na poziomie pozwalającym nam na przeniknięcie do obcych, zamieszkałych przez nieznane istoty światów. Jeśli posiedlibyśmy możliwość przejścia przez bramy, czy z pokojem przyjęlibyśmy fakt istnienia pozaziemskiego życia? Każdy z nas musi odpowiedzieć sam na te pytania.


 Proroctwa Majów mówią, iż wielki Quetzalcoatl powróci przez gwiezdne wrota w skrzydlatym statku w grudniu 2012. Jeśli to prawda, należy zastanowić się, czy nie staniemy wówczas twarzą w twarz z naszymi stwórcami…
Żródło:
http://www.vismaya-maitreya.pl
http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy.net
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1738 : Listopad 23, 2012, 00:17:36 »

http://blog.world-mysteries.com/strange-artifacts/sun-star-cross-of-peru/Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 00:18:14 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1739 : Listopad 23, 2012, 09:22:26 »

21 12 2012 “zstąpi z nieba” najpotężniejszy z bogów Bolon Yokte bóg stworzenia i wojny

Opublikowano Grudzień 2, 2011 by nnka

Kamienne tablice są przez archeologów traktowane wyłącznie w kategoriach odkrycia naukowego.
Mając jednak świadomość apokaliptycznego znaczenia, jakie przyjęło się im nadawać, na zwołanej w Meksyku konferencji dokładnie wytłumaczyli sens zapisków Majów. 
Ani jeden symbol nie dotyczy katastrof naturalnych czy wojny. Nie ma słowa o apokalipsie, jest o przyjęciu. Ma to być powód do wielkiej radości. Stąd wpisowi w kalendarzu towarzyszy podniosła symbolika, niesłusznie interpretowana jako koniec świata – thelocal.de cytuje niemieckiego eksperta od kultury pierwszych plemion Ameryk, Sven Gronemeyer
Majowie wskazują, że należy przybysza podjąć odpowiednio godnie, bo też jest to najpotężniejszy z bogów  Grönemeyer powiedział dziennikarzom, że Majowie wierzą, iż powinni “przygotować grunt dla boga Bolon Yokte” w dniu 21 grudnia następnego roku
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kate
Gość
« Odpowiedz #1740 : Listopad 23, 2012, 09:36:12 »

<a href="http://youtube.com/v/DRI0nnpbJok" target="_blank">http://youtube.com/v/DRI0nnpbJok</a>

cyt janusz
Cytuj
Proroctwa Majów mówią, iż wielki Quetzalcoatl powróci przez gwiezdne wrota w skrzydlatym statku w grudniu 2012.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1741 : Listopad 23, 2012, 20:29:08 »

Tym razem Joe interpretuje swoje wizje i przedstawia oczekiwania. warto też zauważyć kilka zdań na temat naszej i galaktycznych ras.


Wylewanie miłości otwiera drzwi do ujawnienia


Wylewanie miłości i światła na całą Gaię wczoraj, w Dzień Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, było ogromne i pozwoliło na końcowe oczyszczenie niekompatybilnych energii GAI nowej siatki Jedności. W wizji widziałem te stare energie odpadające, gdy Gaia podnosiła się do światła. Pobłogosław nas wszystkich dla naszego nowego świata.

Ostatniej nocy w świadomym śnie widziałem jeden Pleadański statek matkę przed ekipami telewizyjnymi, wskaźnik, że ujawnienie jest teraz immanentne.

Ten cały miniony rok 2012 był pod panowaniem na Gai nowej siatki JEDNOŚCI i jej nowych zasad fizycznej manifestacji. To dlatego zbyt wiele się nie stało, co zostało przewidziane. Cały ten rok był poświęcony na czyszczenie elementów niezgodnych z siecią Jedności, a nie ruchem di przodu. Pozostaje ogromna transformacja świadomości, którą ujawnienie mogłoby doprowadzić do ludzi. To rzeczywiście powinno zdarzyć się jeszcze przed przesileniem zimowym 21.12.12  jako że oczyszczenie starego myślenia nadal musi się odbyć. Możemy się spodziewać tego ujawnienia każdej chwili od teraz do nowiu księżyca 13 grudnia.

Jak już wspomniałem ten rok był pod panowaniem nowej siatki Jedności i nowych praw fizycznej manifestacji. Gaia pozwoliła Najwyższej Radzie Oriona nadzorowanie korekty zobowiązań karmicznych i nadużyć w gospodarce światowej. Ci, którzy stworzyli bałagan i korupcję,  są zmuszeni do naprawienia i poprawek tego w tych nowych regułach fizycznej manifestacji. Dlatego gospodarka światowa nie upadła rok temu, jak przewidywano. Ci, którzy chcieli rządzić będą teraz służyć przez ten następny wielki cykl.

Teraz Gaia upoważniła Wysoką Radę Pleadian do publicznego ujawnienia się i rozpoczęcia tego nowego okresu ludzkości. To oznacza publiczne ujawnienie i akceptacje pozaziemskiego życia i jego związek z Gaią. Jedynie Pleadian długa historia pokojowego współistnienia z ludźmi zezwoliła im na to honorowe miejsce. Wiele innych galaktycznych ras musi jeszcze wykazać się. Taka integracja galaktyki i ludzi nie będzie gładka.

Ludzka rasa została stworzona genetycznie, aby była podobny do krwi 0 Rh plus. Każda dusza z dowolnej galaktycznej rasy ma możliwość urodzić się w ciele fizycznym człowieka. W ten sposób wszystkie galaktyczne rasy i formy życia mogą spotkać i poznać siebie i nauczyć się żyć razem w harmonii jako ludzie zanim nauczą się żyć razem w harmonii we wszechświecie. Gaia i rasa ludzka była zbiorowym miejscem spotkań różnych ras galaktycznych przez długi czas. Stary eksperyment jest zakończony i nowy eksperyment z nowymi zasadami już się rozpoczął.

Wizja, którą miałem dwadzieścia lat temu wykazała, że to właśnie dlatego ludzkość, trzeba było chronić i nieco odizolować od naszych galaktycznych braci i sióstr. Końcem nowego wielkiego cyklu ma być jedność i integracja, rzeczywiste pomieszanie gatunku ludzkiego genetycznie z innymi galaktycznymi gatunkami. To jest praca następnego wielkiego cyklu. Ludzkość nie jest jeszcze gotowa do tego drastycznego kroku. Wiele dusz wielu galaktycznych ras i cywilizacji pracowało razem w pokoju i harmonii, aby utworzyć nową siatkę Jedności Gai. W ten sposób wielu z nich często musiało działać przeciwko własnym rodzimych braciom i siostrom galaktycznych z powodu wspólnego większego zainteresowania ochroną ludzkiej rasy.

Wzniesienie Gai było zawsze pod Boskim kierownictwem i przywództwem. Podziękujmy za błogosławieństwo do przeżywania tych niesamowitych czasów.

Jasne błogosławieństwa
-Joe

23 listopada 2012
Autor: Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/171729/outpouring-love-opens-door-disclosure
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1742 : Listopad 23, 2012, 21:34:06 »

Nie można założyć nowej siatki na tą ziemię, o tych usiłowaniach ( które nie przyniosły rezultatu) już było bodajże w wątku "Nowa Ziemia".
Nowa ziemia, a tak naprawdę stara cały czas posiada swoją strukturę energetyczną opartą na polu morfogenetycznym.
Co wydarzyło się wczoraj? Owszem był to szczególny dzień , ale nie w Ameryce , a w Europie, 'Wieża światła' osiągnęła swoje rozświetlenie maksymalne. Co to dla nas znaczy? Energia w jądrze ziemi i  na niej osiągnęła harmonię , uzupełniła się o brakującą jej przepiękną różową częstotliwość ,zamknął się pewien cykl , otworzył kolejny tak naprawdę już ostatni do przejścia w wyższy wymiar.Wchodzimy pomału w cykl  44 jesteśmy niemalże na progu, brakuje nam już tylko ciut, ciut do tego wydarzenia.
Cały czas poruszaliśmy się do przodu ale nie w planie projektu dalszego niewolenia Ludzkości, dlatego zapowiadane prognozy nie realizowały się wcale i nie zrealizują. Działy się inne zdarzenia w innych miejscach delikatnie korygujące usiłowania zaistnienia kataklizmów i wojen.Miłość pisze inne scenariusze, innymi drogami wiedzie Ludzkość  ku przyszłości w której prawość i godność Człowieka  są podstawami życia.

Zgadzam się z datą 13 grudnia ta data otwiera kolejny proces , który trwał będzie od 13 w południe do 20 w południe, następnie kolejne trzy dni od 20 w południe do 22 w południe.
Jest to dla nas najważniejszy czas. Nie potrafię jeszcze nic powiedzieć na temat kolejnych dni do końca kalendarzowego roku. Wiem tylko iż rada Oriona nie ma nic do powiedzenia w aspekcie kształtowania przyszłości w IV wymiarze, jeżeli chcą w nim być muszą zaakceptować prawa i warunki w nim panujące.
Wygląd fizyczny  Ludzkości na ziemi ( poza indywidualnymi różnicami) nie zmieni się , nie jest planowane genetyczne eksperymentowanie z łączeniem ras o zupełnie innym wyglądzie i budowie. Co nie znaczy iż osoby o innej budowie ciał nie będą mieły prawa żyć pokojowo na ziemi z Ludźmi. Grupy krwi będą zachowane , nie ma tendencji do tworzenia jednej 0 -zerowej, dużo się zmieni ale nie ma potrzeby tworzenia identyczności i nie będzie jej. Jedność to nie znaczy identyczność , jedność dotyczy szacunku dla odmienności i akceptacji jej wszystkich przejawów bez krzywdzenia nikogo.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 21:58:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1743 : Listopad 23, 2012, 21:36:16 »

Skoro człowiek od małpy różni się tylko 2-3% różnic w DNA, to dodanie  - bagatela - kilku, zdaje się że mówiono o kolejnych 10 - helis musi wpłynąć na jego wygląd...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1744 : Listopad 24, 2012, 03:12:28 »

Gorzej jak te różnice 2-3% w DNA  między niektórymi ludźmi a małpą są tylko wizualne , zewnętrzne ,  natomiast ich  wspólne połączenie  to tzw. małpi rozum....

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 03:15:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1745 : Listopad 24, 2012, 11:32:13 »

Cobra potwierdza : 11 Brama Otwarta.


11. Brama otwarta

             Witam wszystkich:
                      11  brama otwarta. Niech Bóg błogosławi wszystkim, Miłość   
Date: Fri, 23 listopada 2012 07:40:08 +0000
Subject: Portal 2012
From: noreply@blogger.com
Do: hat_76@hotmail.comPortal 2012
   

  tak to komunikat Cobry.

Czwartek, 22 listopada 2012
Jedenasta aktualizacja, aktywacja Bramy
Diamond of Unseen została ujawniona.
Brama 11:11 Niniejszym jest całkowicie otwarta i aktywna i pozostanie otwarta na zawsze.
To jest nasz trójwymiarowy most do Jedności.
 To jest nasza główna droga.
Wysłany przez Cobra na 11:35
http://2012portal.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 11:32:33 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1746 : Listopad 24, 2012, 11:44:20 »

W dzisiejszym przekazie AA Michał gratuluje nam powyższych osiągnięć i stwierdza że jesteśmy zgodni z harmonogramem, ale nie tylko, warto trochę spojrzeć między wiersze.

... Do punktu równowagi i poza niego. - Michael


Jeszcze raz z całego serca gratuluję dobrze wykonanej pracy.  Wiele waszych medytacji grupowych na otwarcie 22: 11, przejścia przez okno lub bramę, jakie określenie wolicie, były niezwykle udane. Napływ kolejnych energii przyjął kolejny wielki skok.

Wasz obecny stan świadomości i intencji, oczywiście, dokładnie określa to, czego doświadczacie i jak manifestuje się to dla was, ale to jest dokładnie tak, jak być powinno.

Widzimy też, że daliście sobie samych kolejny impuls podwyżki, w której absorbujecie zmiany, w celu przygotowania się do końcowych wydarzeń, które się zbliżają. Proszę odpocząć do tego. Zapewniamy Was jeszcze raz, że jesteście bardziej niż w harmonogramie i nic nie może teraz powstrzymać waszego dalszego przebudzenia.

Wasza intencja, doświadczenia z przeszłości, wasze umowy życia, które niektórzy nazywają kontraktami i Wasze Wyższe Jaźnie określają przebieg Waszego rozwoju. I każdy z was ustanowił program, który będzie najlepszą korzyścią dla siebie i wszystkich.

Bądźcie w pokoju i w największej radości i wdzięczności. Wasze najwyższe wersje siebie są blisko przedstawienia się Wam. Dokładny czas i szybkość, z jaką to wystąpi, zostaną określone przez Wasze wyższe Jaźnie i waszych przewodników. Nie ważne jak bardzo gotowy może uważasz, że jesteś na to doświadczenie, zapewniamy was, że na pełną skalę i natychmiastowe wystąpienie może dość łatwo "zdmuchnąć wasze umysły". Pozwólcie, aby pojawiło się to w najwyższy i najlepszy sposób. Wiecie, co jest najlepsze dla Was, i Wy, o których mówimy macie być doświadczeni w sposób, którego nie możecie nawet sobie wyobrazić jeszcze.

To, co chcemy przekazać dziś jest to, że to będziecie Wy wszyscy. To zajmie dużo więcej takich "wzniesień" zanim naprawdę, naprawdę się połapiecie we wszystkich jego możliwościach, ale poczujecie, jakbyście w końcu zrobili ten pierwszy wielki skok. A jeśli jesteście dociekliwi, aby wiedzieć co teraz mamy na myśli, uświadomicie sobie, że to już się rozpoczęło. Poczujcie swój sposób w tym. Obalajcie mury. Rozwińcie swoje uczucia, swoje zmysły, wasza wiedzę i rozwijajcie się z nią, gdy poruszacie się do punktu równowagi i poza niego. My, oczywiście, zachęcamy Was, radzimy Wam, i chronimy w trakcie tego. Niech pokój i radość waszej prawdziwej istoty, będą wasze od tego dnia.

Jak już powiedzieliśmy za pośrednictwem innych channelerów, "oczekuj cudów. Jesteś jednym" . Ja, Michael, i wszystkie moje legiony, chodzić z wami teraz tak, jak robiliśmy przez całą waszą podróż, i prosimy zwrócić się po naszą pomoc, gdy czujecie potrzebę.

Będziemy mówić nadalj. Dobrego dnia.

23 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 11:44:50 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1747 : Listopad 24, 2012, 13:25:45 »

Nov 24 Od Kosmicznej Świadomości 23.11.2012. zaskakująca informacja.
"Will & Callista napisali wiadomość od Kosmicznej Świadomości, co zostało wydane w dniu 23 listopada 2012 roku."

Wysłany przez:  Hobie  [ Wyślij E-Mail ]
Data: piątek, 23-Nov-2012 23:39:05
(Dzięki, T. Uśmiech
Reader t. pisze i wysyła Hobie,że Will & Callista napisali wiadomość od Kosmicznej Świadomości, co zostało podane w dniu 23 listopada 2012 roku.

Jest to przesłanie wielkiej nadziei i radości. Kosmiczna Świadomość potwierdza, że ludzkość osiągnęła już punkt krytyczny w świadomości, który pozwoli energiom Divine być dostępnymi jak nigdy dotąd doświadczyłeś na planecie. Te jest naprawdę Koniec Times-czas zakończenia eksperymentu w dualności.
W przeciwieństwie do czasów Atlantydy, tym razem jest nowy i inny wynik dla tych, którzy są na to gotowi. Wielu przywódców współczesnego świata byli także tymi, którzy byli za w czasów Atlantydy. Mieli zaplanowany  cel by doprowadzić do zniszczenia Stanów Zjednoczonych, tak jak doprowadzili do zniszczenia Atlantydy. Ci, służąc Ciemnym mieli możliwość podróżowania do 4th Dimension, gdzie nie ma czasu, jakim go znamy.
To pozwala im obserwować wiele linii czasowych i mieć informacje, które zebrane w ten sposób zostały wykorzystane do opracowania swoich planów do planów, które mogłyby je zobaczyć jakby pozostały w mocy w tak wielu terminach, jak to możliwe.
Jednakże, Kosmiczna Świadomość teraz ujawnia, że wiele linii czasu zostały ukryte przed nimi.
 Co jest ważne w tym momencie jest to, że każdy ponosi odpowiedzialność za swoje Wniebowstąpienie. Kosmiczna Świadomość mówi nie daj się nabrać na machinacje ciemnej kabały że masz uwierzyć ,że są tragiczne czasy.
Właściwie jest to czas wielkiej radości jest czas zakończenia starego i narodziny nowego i wniebowstąpienia ludzkiej świadomości.
Kosmiczna Świadomość mówi o znaczeniu wyobraźni i opowiada o tym, jak również o tym wiedzą Illuminati i dokonali wielkiego wysiłku, aby stłumić wyobraźnię przez wiele środków, sposobów, w szczególności w ramach systemu oświaty.
Oni starali się sprzeniewierzyć ludzkości wyobraźnię tak, że obraz jest w jedynie ciemnych scenariuszach, a tym samym dostosować je do swoich doświadczeń. Kosmiczna Świadomość podkreśla, że bardzo ważne jest w tym czasie, aby nie paść ofiarą tego sposobu korzystania z wyobraźni, ale raczej go używać do obrazu w najwyższej i najlepszej przyszłości dla wszystkich.

Kosmiczna Świadomość mówi "Dzieci Boga", kim są i dlaczego są tutaj, i zamyka się z przesłaniem nadziei i radości dla tych czasów Wniebowstąpienia. Nagrywania jest około 55 minut.
http://dl.dropbox.com/u/91357623/121123% 2023% 20Nov% 20CA% 20message.mp3 Wielkie dzięki, t

jak znajdziecie czas by zerknąć na stronę
Cosmic Awareness    dużo tu wiedzy kosmicznej  - polecam .

http://cosmicawareness.websitetoolbox.com/post/show_single_post?pid=1275827593&postcount=3

Wysłany przez Jana MacHaffie

uważnie czytając ,zrozumiemy ,że gra o utrzymanie nas w ciemności ma o wiele szerszy zasięg. Ci co zniszczyli Atlantydę są tu teraz wcieleni i w podobny sposób poprzez kataklizmy chcieli powstrzymać proces powrotu Ziemi do wyższych wibracji .Nadal chcieli utrzymać Ziemię w Ciemności i niskich wibracjach . Chcieli zniszczyć cały Kontynent Ameryki Północnej ,stąd też sami mieli pobudowane podziemne i podwodne miasta. Jak wiemy ,Galaktyczna Federacja im te miejsca zniszczyła .komentując ( chcecie wojny atomowej to tak samo będziecie się smażyć na powierzchni jak wszyscy - nigdzie się nie ukryjecie i nigdzie nie odlecicie tu  będziecie tak jak wszyscy znosić trudy tego co dokonaliście i kabalistom zrzedła mina ... musieli zmienić plan i tu się pogubili ,na dodatek  Archonci przestali ich wspierać )
Tak sobie siedzę przed komputerem i wspominam  czasy  gdy to nie mogłem mojej wyobraźni i świadomości pozwolić działać . bo zawsze był zakaz ..NIE DYSKUTOWAĆ ,NIE MYŚLEĆ - OD TEGO MY JESTEŚMY ,NIE KOMBINOWAĆ - MY TU DECYDUJEMY . A pamiętacie wielu Polaków którzy mieli wielkie pomysły i jak skończyli ,a jak poczytamy o losach Tesli ... to zrozumiemy ... Jak Ciemni mocno się okopali i jak bardzo nas ustawili jako bezwolne owieczki .. a jak na dodatek zrozumiemy  cel działania zafałszowanych religii .. to teraz mamy już kompletny obraz .....zatruta woda,zatruta żywność ,farmacja szkodząca zamiast lecząca....wojny ,kryzysy,kataklizmy
Jak to wszystko wytrzymaliśmy ?  a to już inna sprawa
Niektórzy z nas są Starsed , Strażnikami Ziemi,Aniołami . W sumie doszliśmy do 7 miliardów ludności .. To wygląda tak jakbyśmy wręcz na jednego Ciemnego  mieli kilku wspaniałych Wojowników Światła. I ŚWIATŁEM I MIŁOŚCIĄ  z przeogromnym wsparciem Hierarchii Duchowej i Galaktycznej Federacji Światła
Teraz mogę na 4 tygodnie przed finałem powiedzieć jasno .. WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI ,BO ŚWIATŁO ZWYCIĘŻYŁO
BO CAŁA GALAKTYKA JEST TYLKO W ŚWIETLE .a my mamy nowe zadanie / my zahartowani w bojach z Ciemnymi / by dalej rozszerzać zasięg ŚWIATŁA  na cały Wszechświat .. ...a może też inne Wszechświaty... będzie się działo . ale my będziemy to robić z pełną świadomością ,a zdobyte doświadczenie,będzie nam tarczą.

Pozdrawiam Was Bojownicy Światła.!
   


jak znajdziecie czas by zerknąć na stronę
Cosmic Awareness    dużo tu wiedzy kosmicznej  - polecam .
 Posted 1 hour ago by adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/11/od-kosmicznej-swiadomosci-23112012.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 13:27:56 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1748 : Listopad 24, 2012, 13:39:20 »

W uzupełnieniu powyższego przypomnę co Kosmiczna Świadomość mówiła o huraganie Sandy i trzęsieniach ziemi.
"Łącząc kropki" - ostatnio były duże i sporo trzęsień ziemi na zachodnim wybrzeżu a także huragany, ekstremalne burze z ulewami i tornada, co było także zapowiadane przez Manuskrypt Przetrwania.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1749 : Listopad 24, 2012, 13:50:27 »

W uzupełnieniu powyższego przypomnę co Kosmiczna Świadomość mówiła o huraganie Sandy i trzęsieniach ziemi.
"Łącząc kropki" - ostatnio były duże i sporo trzęsień ziemi na zachodnim wybrzeżu a także huragany, ekstremalne burze z ulewami i tornada, co było także zapowiadane przez Manuskrypt Przetrwania.

czyli "naturalnie" zniszczyli im bunkry..? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

amazing-monster-wolfs-world nawijka homofriends siedemwatah bezludna-wyspa