Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 21:33:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 456525 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1750 : Listopad 24, 2012, 15:06:35 »

Bunkry zniszczyli im wcześniej, więc teraz muszą znosić efekty wygenerowanych trzęsień i sztormów razem z innymi na powierzchni, ale póki co nie sądzę, aby jakaś krzywda ich spotkała, oprócz karuzeli stanowisk.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1751 : Listopad 24, 2012, 20:43:35 »

Witam,
czesto robi sie porownania jak sie ma nasz DNA do innego DNA. W wielu przypadkach wydaje sie byc zaskakujaco podobny. Problem
w tym, ze odchylki rzedu 1-2% to gigantyczna roznica a nie duza zbieznosc. Jest to oczywista manipulacja danymi, gdzie statystyka
nic nie znaczy.Przeciez juz zmiana ukladu przestrzennego materialu genetycznegowywoluje znaczace zmiany i fenotypu ( zmiany anatomiczne )
oraz genotypu. Totez jesli roznica miedzy dwoma probkami wynosi 0,1-0,01% to jest to roznica jak nieba i Ziemi. To sa porownania
bezprawne. Tak jak ta cala cyrkowa nauka, porownuje sie nagminnie gruszki z jablkami.
pozdrawiam
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1752 : Listopad 24, 2012, 21:18:44 »

Dodam do tego co piszesz szacowny, że wynika to z postrzegania jednostki przez pryzmat jej fizycznego przejawu Cool
Więc działanie jest nie kompletne Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1753 : Listopad 25, 2012, 13:28:54 »

Nov 25    Mistrz Kuthumi: Wracając do Domu, do swej duszy Wracając do Domu, do swej duszy...

.
 Ofiarowuję wam moją Miłość i Pokój w tym czasie, kiedy przechodzicie końcowe etapy tego poziomu Wzniesienia.
  Tylko wtedy, kiedy zatrzymacie się i spojrzycie wstecz na ten rok, będący kamieniem milowym w waszym rozwoju, dostrzeżecie jak bardzo jesteście zaawansowani w tym procesie.
 Oczywiście to jak tym procesem kierowaliście, będzie dla was albo wielkim wsparciem dla przejścia grudniowego portalu, albo stanie się przeszkodą do pokonania.
 Dlatego ja wskazuję wam dwie ścieżki.
 Zrozumcie to jasno.
  Tym z was, którzy mają dalszą drogę do przebycia na swojej duchowej ścieżce, mówię, że jeśli rozpoczniecie teraz na poważnie, nadal możecie przekroczyć wielki portal przejścia, który przygotowuje się do otwarcia dla ludzkości w ciągu nadchodzących tygodni.
 Ci spośród was, którzy słuchali naszych wskazówek, będą mogli teraz zobaczyć, co z was opadło i zostało za wami. W tych gruzach i pozostałościach będzie wasz stary koncept czasu, przeszła wiedza i wglądy, i nawet starzy przyjaciele, którzy zdecydowali, iż nie dołączą do was na tej ścieżce, w końcowych etapach przejścia i dalej, na wyższym poziomie. Gdy teraz spojrzycie wstecz, zrozumiecie, dlaczego wszystkie te wydarzenia miały miejsce. Obecnie wznieśliście się już znacznie bliżej waszej Świetlistej Duszy oraz płynącej z niej mądrości. Podczas tego roku uwalnialiście i uzdrawialiście siebie. Wewnętrzna praca z emocjami, którą przeszliście i opanowaliście, nie zawsze była łatwa. Działo się tak, ponieważ te emocje kryły się głęboko w waszym wnętrzu. Przedtem wasze ego przedstawiało wam liczne wymówki, tłumaczące dlaczego nie zdołaliście oczyścić i uzdrowić tych ran, skrywanych głęboko i przez tak długi czas. Często działo się to przez kolejne wcielenia, moi przyjaciele. Ponieważ przepracowaliście i wycierpieliście wiele, i wiele wylaliście uzdrawiających łez, dotarliście do punktu gotowości do uwolnienia, do puszczenia tego. My tutaj jesteśmy przepełnieni radością i świętujemy ten proces waszego przebudzenia.
Wyłania się nowe poczucie wolności
 Przestrzeń, która pojawiła się po tym oczyszczeniu, umożliwiła waszemu niższemu ciału emocjonalnemu doznanie nowego poczucia wolności. W tej przestrzeni dotknęliście nieskończoności. Tak. Ujrzeliście o wiele większy obraz energii waszego Wszechświata i waszego miejsca w tym rozległym Wszechświecie. Wkroczyliście do przestrzeni swej Duszy i w cudowny sposób się z nią skomunikowaliście. To z kolei pomogło wam zrozumieć energię, którą znacie jako Światło. Pokój, miłość, nieskończona radość – wszystkie one są zawarte w Świetle.
 Ja wskazywałem wam, jak pracować z tą Świetlistą Energią, aby uzdrawiać, oczyszczać, przemieniać i wzmacniać całą waszą istotę. Zawsze, kiedy pracowaliście z tą energią, byliście w stanie zatrzymać część tego Światła w sobie. Z biegiem czasu zbudowaliście z tego wasz indywidualny iloraz Światła.  Mam szczerą nadzieję, że rozumiecie znaczenie i powagę tego.  Nie tylko dla waszych ciał fizycznych, emocjonalnych i mentalnych, lecz również dla waszej Planety Ziemi oraz wszystkich jej mieszkańców, włączając w to ludzi, a w końcu dodając do tego samo Wszechistnienie.
 Jak widzicie Energia Światła jest potężna.  Potężniejsza niż aktualnie sobie wyobrażacie lub rozumiecie. Jest ona zasadniczym elementem w waszym procesie Wzniesienia.  Zasadniczym.  Nie bagatelizujcie jej znaczenia.  Gdy przechodzicie przez ostatnie dni tego roku, jest jeszcze bardziej istotne, abyście codziennie po przebudzeniu napełniali waszą istotę energią Światła.
Czyńcie to poprzez pozostawanie w ciszy i łączenie się z naszym królestwem.  Może to być osiągnięte dzięki uczuciu, słowu lub intencji serca.
Wizualizujcie białe Światło otaczające was i stapiające się z wami. Wyobrażajcie sobie białą poświatę.
Otwórzcie szeroko swoje ramiona i wdychajcie to światło głęboko. Kiedy tak robicie, wiedzcie, że Światło wchodzi do waszego ciała fizycznego, w dół aż do czakry podstawy, krążąc w ciele i zawracając w górę zanim zrobicie wydech.
Róbcie tak trzykrotnie.
Na zakończenie wizualizujcie sobie siebie w ogromnym białym balonie.
 To ćwiczenie będzie regenerować każdą komórkę waszej istoty, na każdym poziomie. Napełni was wyższego rodzaju spokojem.
 Tych na drugiej z wymienionych przez mnie ścieżek, którzy jeszcze w pełni się nie przebudzili, proszę: zróbcie to szybko.  Ćwiczenie, które właśnie podałem, może wspomóc was ogromnie, jeśli będziecie je stosować po przebudzeniu i tuż przed zaśnięciem. Medytacja jest również niezbędna. Wasza Wyższa Jaźń, która jest połączona bardzo blisko z waszą Duszą, pokaże wam wszystko, co będzie trzeba uwolnić z waszego ciała emocjonalnego. Widzicie teraz, że nie możecie zabrać ze sobą starych emocji, zranień i innych tego typu energii, kiedy jako ludzkość otwieracie się na wyższe oktawy Światła i swe wyższe przeznaczenie. Dlatego powiedziałem: rozpocznijcie teraz. Rozpocznijcie z rzetelnością oraz czystą intencją oczyszczenia głębokich zakamarków swego umysłu. Mówiłem o znaczeniu tego już wielokrotnie. Być może teraz rozumiecie dlaczego. Tym, co jest tak istotne, jest oczyszczenie waszych emocji. Jeśli wasza ścieżka wydaje się trudna, jest tak ponieważ wasza Dusza tęskni do tego, abyście podjęli to zadanie i szybko oczyścili waszą przeszłość.
Myśli
 Niezależnie od tego, którą ścieżką obecnie idziecie, niezbędne jest, abyście czuwali nad swym ciałem mentalnym – abyście kontrolowali swe myśli oraz słowa. Wszyscy potrzebują wykonywać tę praktykę. Energie wchodzące do waszej atmosfery są bardzo potężne i mogę wam powiedzieć, że stale zyskują na sile, każdego dnia aż do wielkiej bramy otwierającej się 3 grudnia tego roku. Portal udostępniony wtedy ludzkości będzie osiągalny tylko przez krótki czas. Dlatego istotne jest, abyście byli uważni i szybko podążali naprzód. Ta wielka brama będzie rzadkim zjawiskiem w waszym linearnym czasie i zjednoczy się z trzema wielkimi piramidami w Egipcie. Owe piramidy zostały zbudowane przez inną rasę, którzy pragnęła zamieszkać na Ziemi. Wiedzieli oni więcej o kosmicznych rasach i pojmowali zdecydowanie lepiej energie, niż ludzkość czyni to obecnie. Jednakże gdy będziecie  medytować na godzinę przed świtem, czasu egipskiego, zyskacie wgląd w przyszłość i ujrzycie wasz powrót do domu, do Światła i mądrości swojej Duszy .
Wyższe oktawy
 Wasza Dusza jest ekspansywna i wzrasta jeszcze bardziej, kiedy łączy się z Wielką Nadduszą. Niczym ryba w oceanach tej planety, jesteście czymś oddzielnym, a równocześnie jesteście częścią większej przestrzeni. Wielu nazywa to Wielką Boską Nadduszą.
 Ten przestwór energii jest tym, czego wielu ziemskich pracowników Światła doświadczyło i z czym się połączyło. Jedynie ci, którzy obserwowali swe przeszłe doświadczenia jako naukę i wzrost Duszy, ci którzy pracowali ze Światłem i utrzymywali je w sobie – jedynie oni są gotowi i zdolni zacząć teraz przyswajać i  pracować z wyższymi oktawami Świetlistej Energii. Oni przerośli już swoje niższe mentalne i emocjonalne ciała.
 Ci pracownicy Światła doświadczyli wielu zmian w swym fizycznym ciele. Ich helisy DNA rozwinęły się dzięki nowym energiom Światła. Nowy wzorzec został uformowany w was przez ostatnie czterdzieści lat, osiągając znaczne przyspieszenie w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy. Zwracam się do tych z was, którzy doświadczają zmęczenia czy bólu w waszych fizycznych ciałach, i którzy doznają rozmaitych i nagłych emocji: oddychajcie. Po prostu bardzo głęboko oddychajcie energią Światła. Utrzymujcie Światło w swym wnętrzu. Będzie to w wielkim stopniu wspomagać was podczas tej fazy Wzniesienia.
 Powtarzam wam ponownie, czym ten czas, grudzień 2012, jest w swej  istocie. Jest Wzniesieniem na inny, wyższy poziom. Podniesieniem waszej świadomości. Przygotowaniem się na nową wyższą naukę i doświadczenia. Nauką życia w ‘uaktualnionym’ ciele fizycznym. Przeniesieniem na wyższy poziom mentalny, gdy zaakceptowany zostanie wyższy poziom egzystencji emocjonalnej. Pracą na nowych, subtelniejszych poziomach wibracji. To właśnie jest przed wami.
Rok Świadomości Światła
 Tak. Wasz nadchodzący rok, rok 2013, rzeczywiście będzie rokiem nauki życia i istnienia na wyższym poziomie świadomości oraz wszystkim, co się z tym wiąże. Wasze wyższe kanały komunikacji ogromnie się powiększą (jasnowidzenie i jasnosłyszenie). Wielu zacznie komunikować się ze swymi bliskimi, którzy odeszli. Zaczniecie ze swobodą przemierzać wyższe wymiary. Wasze Światło będzie rozpalać innych, którzy wciąż jeszcze się zmagają, lecz pragną nowej drogi naprzód. Wasza Świetlista energia zapewni im ‘włącznik’, którego potrzebują aby podążać naprzód. To właśnie leży przed wami.
Zrozumcie, nie możecie wziąć ze sobą swojego starego bagażu, dawnych lęków i zranień, nie. Zaklinam was zatem, każdego z was, prześwietlcie i przeskanujcie swoje ciało emocjonalne. Zaangażujcie waszą Wyższą Jaźń, aby prowadziła was w tej podróży ostatecznego oczyszczania. Uwolnijcie emocje i doświadczajcie prawdziwej wolności, która jest osiągalna jedynie poprzez wasze własne Światło Duszy.
 Mój brat Budda powiedział: “Wasze smutki oraz zranienia są uzdrawiane jedynie wtedy, kiedy dotykacie ich ze współczuciem.”
 ~ Mistrz Kuthumi

 Przekazała Lynette Leckie-Clark,  11 listopad 2012
 Kuthumi School of Wisdom
http://www.kuthumischool.com/en/teachings/volume9/coming_home.php
 Tłumaczenie Wojtek, edycja Wika
http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1754 : Listopad 25, 2012, 16:13:39 »

Coraz większa koncentracja na kulminacyjnym momencie, coraz bliższy czas przekroczenia wymiaru powinien skłonić nas na coraz większej koncentracji na sobie samym.
Dopóki nie przekroczymy Bramy Między wymiarowej , każdy ma jeszcze szanse......


Kiara Uśmiech Uśmiech
24.11.2012 Wielka Erupcja*. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'

Przed tymi którzy wytrzymają do końca i wejdą w Światło stoi natychmiastowe („w mgnieniu oka”) Oświecenie.


To dotyczy wielu Ludzi którzy obecnie stoją w służbie i będzie ich coraz więcej. Zastępy tych którzy się przebudzają budzą respekt, liczba tych którzy ostatecznie całkowicie przypisani będą Światłu jest duża.

Uduchowienie Ziemi jest w pełnym toku, nawet jeśli na pierwszy rzut nie jest to od razu postrzegane. W tych dniach uważajcie na to co dzieje się na Świecie. Co poniektóre jest dziełem ludzkim, wiele dociera do Was z Poziomu Światła Bytu. Rozróżniajcie dokładnie albowiem zaprawdę:

Tylko Ci, którzy potrafią teraz klarownie rozpoznawać i potrafią nie dawać znaczenia RZEKOMEMU Światłu, utrzymają swój kierunek.


Potężnie i natarczywie Iluzja miesza się po raz ostatni – to co dzieli będzie się teraz wyróżniać i ludy będą poróżnione z tymi którzy cały czas mówią o Jedności Ludzi.


Ciemne nosi w tych dniach Szatę Światła.


Z tej Szaty wylewa się ZIMNE, BIAŁE, POZBAWIONE DUSZY ŚWIATŁO.
Rozpoznajcie to jako ostatnie, rozpaczliwe, wabiące wołanie Ciemnych Sił i rozpoznajcie tą Iluzję która się za tym kryje.

Kto dziś mówi o Pokoju, o Jedności i jednym Świecie lecz przy tym swoim zachowaniem tworzy więcej faktów oddzielania niż kiedykolwiek, temu nie należy ufać. Te Siły prowadzą inną politykę, mają inne interesy niż te które podają.

Rozróżniajcie to pełne Światła od Ciemnego, bądźcie przy tym nieustraszeni aby nazwać ich po imieniu, albowiem Ludzie muszą odziedziczyć Dar Rozróżniania. Oni muszą widzieć co JEST, a nie wierzyć co JEST.


Teraz jest Czas w którym Siła Rozróżniania przedstawia sobą pierwszy Atrybut potrzebny do tego aby wyjść uzdrowionym z tych Przełomów.

Jesteście wyszkoleni, wyuczeni – od lat – teraz należy abyście wraz z tym nawigowali poprzez ten Czas, bowiem na koniec znajdziecie nas, Siły Światła i Was samych ponieważ Wy reprezentujecie Wszechmoc Światła.

Wyjdźcie i mówcie to co JEST.

Bądźcie odważnymi Towarzyszami Waszych Braci i Sióstr spoza Kurtyny.


Za niewiele Dni rozpadnie się Stary Świat i w przeciągu kilku Dni zostaną zdefiniowane Nowe Paradygmaty wspólnego Życia Ludzkości. Po „wielkiej Erupcji” następuje Dzień w którym wszystko ukaże się w Świetle i w którym wszędzie na planecie wezmą się w ramiona Ludzie w nieskończonym szczęściu i w nieskończonej Miłości i ten Dzień jest bardzo, bardzo bliski.


Do tego Momentu należy napotykać odpowiednio i zdecydowanie Starych Graczy aby Gra Ciemności została odkryta jako taka: Gra która jest dopuszczona wyłącznie na Świecie na którym Ludzkie Dusze świadomie i w Miłości wystawiają się na to doświadczenie.

Jest wyraźnym to, że dla Was – Oświeconych Nowego Czasu, ten czas się skończył.
Wiadomym od teraz jest również i to, że na Końcu Drogi do Światła następuje Oświecenie wszystkich Ludzi którzy aż do Momentu Oświecenia oddali się temu Procesowi.

Ze Źródła Bytu, ze Światów, z Galaktyk, które stworzyłem w wielkiej liczbie Ja przekazuję Ludzkości „Berło Mocy”. Używajcie go poprzez to iż zawsze Waszą Siłą Rozróżniania rozpoznajecie to co JEST i poprzez to że NATYCHMIAST odprawiacie (*odsyłacie) to, co dawane jest Wam abyście w to wierzyli i dawane jest Wam jako Prawda.


Odprawiajcie od Was wszystko co jest fałszywe. Odprawiajcie od siebie wszystko to co służy Kłamstwu, odprawiajcie od siebie wszystko to co odczuwacie jako ponowną Iluzję.


Przy tym ufajcie Waszej Sile! Wymawiajcie Zarządzenia i odprawiajcie od siebie to co Was czyni niepewnymi i to co chce Wam dalej zakładać kajdany. Bądźcie uważni, wyjątkowo uważni. Bądźcie bezkompromisowymi Architektami Waszego Życia poprzez to iż bezkompromisowo odprawiacie wszystko to, co przeszkadza Wam w Życiu w Wolności.

Ukochane Dzieci Jednego, któremu wszyscy służymy!

Rozpoczął się czas Oświecenia. To co dotychczas było zastrzeżone tylko dla nielicznych Dusz Ludzkich, będzie teraz możliwe dla wielu Dusz Ludzkich.

Przyjmijcie to jako Prawdziwe, przyjmijcie do siebie, Stwórca wie o Waszej Wielkości i My znamy Waszą Miarę. My, którzy jesteśmy ze wszystkich Galaktyk i My którzy przybyliśmy ze wszystkich Wszechświatów na Ziemię.

My jesteśmy gotowi i jesteśmy zapoznani z tym, aby stać przy Was na wszystkich Liniach tej Przemiany, aż do Końca Czasu.


Logos który Jest Miłością
ATOS TU NAH’


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/11/24/24-11-2012-wielka-erupcja-atos-tu-nah/
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1755 : Listopad 25, 2012, 19:12:33 »

Wielka rada Oriona wzmocniła swoją aktywność. Przez wymienioną na samym dole channelerkę, rozpoczęli "odliczanie" nadając przekazy codziennie. Ten z grubsza biorąc dotyczy także rozeznania przywoływanego w przekazie powyżej.
Może nazwy i sposoby tego samego są inne, ale chodzi o "poczucie", co jest naszą prawdą.


Wewnętrzne i zewnętrzne, Zatwierdzenie.

Pozdrowienia drodzy, jesteśmy Wysoką Rada Oriona. Nasze przesłanie jest na dziś nadal komunikatem Serca, ale może potencjalnie brzmieć trochę bardziej poważnie. Pamiętając, że nasz przekaz jest zawsze oparty na miłości do przyszłości, nie jako tęsknota i usychanie za czymś, czego nigdy nie można mieć, ale opartym na Sercu, opartym na Duszy miejscem Jedności, w którym życie będzie przeżywane w przyszłości. Jak już wspomniano wcześniej wpajamy każdemu z was z wizję, jak to przyszłe życie będzie wyglądać tak, że możecie przynieść fragmenty tego, do rezonansu bieżącego dnia, i gdy rozluźnicie utrudnienia, pogłębicie wiarę, zrozumienie i zaufanie, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli są znaki teraz i na przyszłość, gdzie czujecie się trochę chwiejnie. Wiedzcie, że to nie znaczy, że świat się kończy. To oznacza tylko, rzeczy są w odrobinie przejścia: aby przełamać pewne bariery i paradygmaty, aby przejść do miejsca, które jest więcej... więcej na każdym poziomie życia.
 
To, o czym chcemy mówić o dziś to są wewnętrzne i zewnętrzne walidacje.
 
Kiedy patrzycie na miejsce życia w przyszłości, jak już wspomnieliśmy wczoraj używając delfinów jako przykład, ich indywidualność na poziomie Duszy jest nienaruszona. Jeszcze w pod świadomości, w której wszystko jest utrzymywane, wszystko jest respektowane: nie ma braku, nie ma strachu, nie ma konkurencji ani żadnego utrudnienia, który idzie w parze z tym. To jest przykład życia kierowanego z wewnętrznego,  a nie z zewnętrznego punktu widzenia.
 

To, co chcemy, abyście zrobili w najbliższych dniach, to jest tylko w miejscu obserwacji wewnętrznych wobec zewnętrznych motywacji lub reakcji, lub nawet tylko informacji w waszym życiu. Czy wasz sposób myślenia, sposób poczucia, sposób odpowiadania bazuje na podstawie starych paradygmatów? Paradygmaty, które zostały wpojone z zewnątrz, kim jesteś, przez społeczeństwo, rodzinę, struktury przedsiębiorstw, struktury religijne, struktury społeczne. Gdy przyjęliście a zewnątrz wpojony punkt widzenia, to może nawet nie mieliście czasu, aby zobaczyć, jak to czujecie wewnątrz. Więc być może wasze życie wygląda, bo "mój szef powiedział", bo "to jest to sposób, w jaki każdy robi to w mojej rodzinie", "to jest to, co mój przywódca religijny mówi". Wszystko to może być wielkie, o ile zostanie wniesione w sanktuarium Serca i zostanie podjęta decyzja, która jest prawdziwa dla was jako Duszy.
 

Tak więc, prosimy was w tych nadchodzących dniach spojrzeć na wasz system wierzeń i wziąć każdy z systemów wierzeń w świętość serca i powiedzieć:
"Czy to naprawdę rezonuje z moją duszą?" "Czy to jest wewnętrzna prawda mojej duszy?"
Gdyż w przyszłości jest tylko jedna prawda, która jest zbierana z poziomu przestrzeni waszego serca, miejsca wewnątrz, gdzie twoja dusza mówi do ciebie, bo to twoja dusza, ożywia i motywuje twoje życie. Gdy pozwolisz, aby głos wewnętrzny był więcej niż szeptem, aby zaczął informować cię na bieżąco, zaczniesz żyć z miejsca swojej wewnętrznej kierowanej przez duszę prawdy, która pozwala twojemu życiu przechodzić gładko.
Teraz wiemy, że niektórzy mogą powiedzieć: "Cóż, jeśli pójdę przeciwko tymi zewnętrznie motywowanym punktom widzenia, to mogą być nieco skaliste wody". I mogą być, to jest prawda. Ale ostatecznie poczujesz się lepiej jako osoba poruszająca się przez całe swoje życie, nawet jeśli jest trochę skalistych wód pomiędzy, Gdy żyjesz z tego miejsca wewnętrznych wytycznych, które kierują twoim życiem. Stajesz się bardziej autentyczny, kim jesteś i kim chciałeś być, zanim wcieliłeś się na tej planecie. Gdy wejdziesz w to miejsce wewnętrznych informacji, poradnictwa wewnętrznego, motywacji wewnętrznej znajdziesz większą łatwość, spokój, czystość i Jedność z twoją Jaźnią. W tym przypadku jest to Jaźń przez duże J. W Jedności z twoją duszą, który jest ostatecznym miejscem, gdzie idziemy w przyszłość. Przyszłość jest wytycznymi poziomu przewodnictwa duszy informującym wszystkie i każdą duszę istniejącą na płaszczyźnie ludzkiej. Gdy wszystkie dusze żyją z tego miejsca przenosicie się z powrotem do tego przykładu, który wam daliśmy tej pod świadomości, gdzie każdy utrzymuje się jako jednostka, uhonorowana za to, kim jest, i to jest zawsze jako najlepsze dla grupy , jak również lepsze dla zaangażowanych osób. To z tego miejsca otwartości to wypełnione radosną miłością życie może być wyrażone. Łatwość, której większość na tej planecie nie doświadcza jeszcze, ale to jest Wasza przyszłość.
To, o co prosimy w najbliższych dniach ma być tylko miejscem obserwacji wewnętrznych oraz zewnętrznych wytycznych. Jeśli uświadomicie sobie, że zewnętrzne wytyczne nie były prośbą, aby negatywnie oceniać, my po prostu prosimy, aby przynieść tą świadomość głęboko w tą cichą przestrzeń w waszym sercu i powiedzieć: "Czy to jest prawda dla mnie?" Jeśli to jest "Tak" , to jest piękne. Jesteście w zestrojeniu. Jeśli czujecie się jak "Nie", nie ma negatywnego osądu wokół tego, tylko weźcie ze sobą to do serca i poproście, aby wam pokazano w inny sposób, lub abyście zobaczyli inny punkt widzenia tak, że zawsze będziecie używali rezonansu swojej duszy jak kompasu dla swojego życia. Prosimy, aby zawsze być delikatny i kochający dla siebie, tak samo jak dla małego dziecka, być wyrozumiałym i wspierającym i pozwalając waszym wewnętrznym wytycznym, aby przenosiły was do przodu.
 

Bądźcie błogosławieni.
 
Jesteśmy Wysoką Rada Oriona.

23 listopada 2012
Channeler: Holly Hawkins Marwood
http://lightworkers.org/channeling/171750/high-council-orion-ascension-channeling-3-30-internal
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1756 : Listopad 25, 2012, 22:17:10 »

Odczyty tych przekazów mogą być różne od intencji nadawcy. Oto niektóre inne niż zamierzenie wywołania określonych efektów w ludziach :
Cytuj
Rozróżniajcie to pełne Światła od Ciemnego, bądźcie przy tym nieustraszeni aby nazwać ich po imieniu, albowiem Ludzie muszą odziedziczyć Dar Rozróżniania. Oni muszą widzieć co JEST, a nie wierzyć co JEST.
Muszisz rozróżniać ? W jakim sensie ? Kto jest lepszy, a kto gorszy ? Kto Ci kadzi, a kto wodzi za nos ?
Otóż nie jest to takie proste, ponieważ wielu usiłuje przedstawić Tobie świat czarno-biały, a przecież Ty sam, człowieku widzisz po sobie co jest grane . Sam ulegasz różnym nastrojom, podszeptom, sam postępowałeś niewłaściwie i wstyd Ci może teraz za to, a to właśnie jest esencją człowieczeństwa.

 Przyznaj że byłeś już po każdej stronie "barykady" .Rozumiesz tych tam po przeciwnej stronie ,rozumiesz ich doskonale. Sam kiedyś rzucałeś kamienie. Ba, całe narody były kiedyś po tej drugiej stronie. Spójrz na historię najnowszą , wspomnij  jak runął mur berliński i żelazna kurtyna...wspomnij na transformację i wielkie, rozbudzone nadzieje po roku 89 r, a co jest teraz ? Ci którzy rzucali kamienie dziś albo o tym zapomnieli (mają ciepłe posadki, prowadzą kantory walut, firmy, kluby polityczne ) albo klepią biedę i narzekają szukając winnych.

Na prawdę to właśnie z TYM trzeba skończyć ,z tym, czyli z własnymi demonami . Bo zmieniły się tylko flagi i nic więcej.

Zatem zastanów się , czy  to na co ONI, nowi "mesjasze" , wskazują, abyś rozróżniał  jest właściwe ?

To jest budowanie nowych barykad . Twój " wróg" nosi Twoja wczorajszą twarz, ale  on z tego wyrośnie tak samo jak wyrosłeś TY .

I uważaj, teraz patrz na to , na co kładą nacisk nowi "mesjasze".
Czytaj :
Cytuj
Jesteście wyszkoleni, wyuczeni – od lat – teraz należy abyście wraz z tym nawigowali poprzez ten Czas, bowiem na koniec znajdziecie nas, Siły Światła i Was samych ponieważ Wy reprezentujecie Wszechmoc Światła.
Być może od lat czytałeś ezoteryczne dzieła .Może wkręcałeś się w historie nie z tej ziemi ... może sączył Ci sie , kropla po kropli, Nowy Porządek Rzeczy do głowy , może myśli pojawiały się w głowie niczym podszepty "słodkie" ... może chcesz teraz rewolucji ...  jeśli tak, to przeszedłeś szkolenie , człowieku.
Bo Jesteś ?
Kim Jesteś ?

Tak, uważaj na to, do czego Ciebie używają .Zobacz jak Cię po egusiu łaskoczą , jak całują Twoja próżność ...

Cytuj
Za niewiele Dni rozpadnie się Stary Świat i w przeciągu kilku Dni zostaną zdefiniowane Nowe Paradygmaty wspólnego Życia Ludzkości.
Widzisz, nie Ty je będziesz definiował, nie łudź się . ONI zdefiniują je dla Ciebie i za Ciebie.

Cytuj
Ukochane Dzieci Jednego, któremu wszyscy służymy!
A komu to niby masz służyć, człowieku ? Jednemu komu ?

Cytuj
Rozpoczął się czas Oświecenia. To co dotychczas było zastrzeżone tylko dla nielicznych Dusz Ludzkich, będzie teraz możliwe dla wielu Dusz Ludzkich.
I kolejna ściema , bo od zawsze było to możliwe, od zawsze oświecenie towarzyszy człowiekowi, ono nie jest oddzielone od człowieka ,ale człowiek się od niego oddziela . Teraz po prostu stanie się to oczywiste a Ty patrz kto i co się podpina pod Oświecenie . Nie pozwól im się oświecać ponieważ Oświecenie nie zależy od nikogo, od niczyich starań .

Cytuj
Przyjmijcie to jako Prawdziwe, przyjmijcie do siebie, Stwórca wie o Waszej Wielkości i My znamy Waszą Miarę. My, którzy jesteśmy ze wszystkich Galaktyk i My którzy przybyliśmy ze wszystkich Wszechświatów na Ziemię.
Przyjmij to jako Prawdziwe do SIEBIE  - znamienne. Patrz i ucz się "ćwoku" jaką miarą Ciebie szyją. Pozorną wielkością ... rozpoznaj ten rozdwojony jezyk w końcu.

@Kiara
Cytuj
coraz bliższy czas przekroczenia wymiaru powinien skłonić nas na coraz większej koncentracji na sobie samym.
Dopóki nie przekroczymy Bramy Między wymiarowej , każdy ma jeszcze szanse......
Ludzie mieli i mają cały czas TO ,nigdzie nie muszą niczego przekraczać. Wystarczy odpuścić sobie tylko tego jednego strażnika bramy - siebie. Kiaro nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie ma wybrańców , wybieranych ani wybierających. To nie jest jakaś Brama gdzieś do innych wymiarów i żadna koncentracja na sobie nie pomoże, a przynamniej nie w takim sensie w jakim piszesz.

 To jest Brama ,którą możesz przekroczyć tylko TERAZ . Ty jesteś tą Bramą do przekroczenia. Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1757 : Listopad 26, 2012, 08:44:14 »

east.

Cytuj
To jest Brama ,którą możesz przekroczyć tylko TERAZ . Ty jesteś tą Bramą do przekroczenia.

TY ... to znaczy kto? Przecież ciebie nie ma i wszystkim usilnie wmawiasz iż ich tez nie ma , to kto tą "Bramę" będzie przekraczał?
jaka to "brama" jest w wielu moich tekstach, jak ja będziemy przekraczali rownież, zatem co ci się nie podoba?
Że ktoś wybrał inaczej , że ma inna wolę doświadczania i inny rytm? Zawsze tak było jest i będzie iż nie wszyscy rozkwitają w identycznym tempie, nie ma hodowli z przymusu na gwizdek.
Indywidualność oraz wolna wola są  respektowane.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 10:16:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1758 : Listopad 26, 2012, 09:16:44 »

DROGI MĘŻCZYZNO

ODPOWIEDŹ NA FILM

DROGA KOBIETO       http://www.youtube.com/watch?v=mx1gOWMA-9k   
Drogi mężczyzno, ukochana manifestacjo boskości - zwróciłeś się do mnie ze słowami miłości i oddania przepraszając za przeszłość, przyjęłam je.

Oto moja odpowiedź.

Czy pamiętasz początek czasu kiedy z jednego staliśmy się dwojgiem, rozdzielając się na kobietę i mężczyznę?

Tak oddzieliło się serce od umysłu. Ty - mężczyzna postanowiłeś być umysłem, ja kobieta -sercem.

Pamiętasz? Postanowiliśmy wejść w ten świat dualności, aby zbadać możliwości umysłu i serca w stanie rozdzielenia, a kiedy przyjdzie właściwy czas stać się ponownie jednością.

Pamiętasz? Umówiliśmy się, że zapomnimy KIM  JESTEŚMY w swej doskonałej boskości,

aby móc poznawać wszelkie aspekty istnienia jako dwie pozornie oddzielone od siebie istoty.

Ty umysł, przez tysiące lat szukałeś w zewnętrznym świecie serca i miłości, goniąc za kobietą i zdobywając świat materii. Myślałeś, że da to napełnienie, aż zrozumiałeś, że zamiast czynić sobie świat podwładnym masz nauczyć się obdarowywać. To nauka otwarcia serca i miłowania.

Ja serce szukałam umysłu i mądrości uznając, że jest on przynależny tylko mężczyźnie. Byłam słaba, szukałam oparcia. Chciałam kochać, dawać miłość, lecz nie rozumiałam, że muszę najpierw odnaleźć swoją mądrość i pokochać siebie oraz otworzyć się na przyjęcie miłości, którą Ty miałeś mnie obdarować. Miałam uznać swą mądrość i wartość.

Szliśmy tak obok siebie dając sobie lekcje dzięki którym mieliśmy dojść do zrozumienia, że Ty masz w sobie - miłość, a ja - mądrość i że nasze rozdzielenie było pozorne.

Nasze oczy  i zmysły widziały rozdzielenie, którego nigdy nie było.

Szliśmy w odrębności, aby poznać wszelkie aspekty bycia kobietą i mężczyzną, aby dojść do zrozumienia, że nie dzieli nas nic, że każde z nas jest Jednością posiadającą umysł i serce, mądrość i miłość.

Jako umysł poznawałeś zewnętrzność, ja jako serce poznawałam wnętrze, wszelkie możliwe zależności, aspekty, relacje.

Drogi mężczyzno, szliśmy naszą wspólną drogą, choć w rozdzieleniu.

Daliśmy sobie wiele lekcji, służyliśmy sobie wzajemnie.

Byliśmy doskonałymi aktorami całkowicie utożsamiającymi się z odgrywaną rolą.

Kiedy byłam kobietą nie pamiętałam, że bywałam również mężczyzną, Ty zapominałeś swe kobiece wcielenia.

Ukochany, odgrywaliśmy tak wiele ról, była zbrodnia, zdrada, ból, gwałt, poniżenie, zniewolenie, odrzucenie, dawaliśmy sobie wszystko.


Czy mam do Ciebie żal? Nie.

Czy mam nienawiść? Nie.

Czy zatrzymałam w sobie ból? Nie.

Kiedy odzyskałam pamięć naszego początku, zrozumiałam jak wiele mi dałeś.

Dziś, za całą naszą przeszłość DZIĘKUJĘ, bo to ona doprowadziła mnie do TERAZ.

To dzięki pełnemu poznaniu wszelkich możliwych aspektów poznawczych serca MOGĘ ZAMKNĄĆ czas przeszłości, czas oddzielenia, POWRÓCIĆ DO SWEJ BOSKOŚCI.

To dzięki całej przeszłości, takiej jaka była, dziś stałam się BOGINIĄ i dziś podaję Ci swoją dłoń, nie w geście darowania win czy wybaczenia, a WDZIĘCZNOŚCI i MIŁOŚCI.

Lekcje trwały tak długo jak długo były potrzebne nam obojgu, abyśmy mogli zrozumieć, że jako KOBIETA, SERCE, MIŁOŚĆ, JESTEM MĄDROŚCIĄ , a TY MĘŻCZYZNA, UMYSŁ, JESTEŚ MIŁOŚCIĄ.  Szliśmy przez wiele epok, czasów, układów, form, ról, aby dziś móc stać się - każde z nas - JEDNOŚCIĄ.

DZIŚ wracamy do raju jedności, stajemy się światłością.

DZIĘKUJĘ TOBIE ZA WSPÓLNĄ DROGĘ, DZIĘKUJĘ ZA RAJ JEDNOŚCI.

Nie mogłam wcześniej wypowiedzieć tych słów do Ciebie, ponieważ to Ty umysł musiałeś wykonać pierwszy krok, poprzez odnalezienie swego serca i złożenie hołdu mej kobiecości.

Teraz ja dziękuję za całą Twoją miłość, która przez tysiące lat grała role agresji i zła. To była tylko rola, którą dziś oboje porzucamy. Zostawiamy za sobą role kata i ofiary, by w ogromnej miłości i jedności stać się CZYSTĄ BOSKĄ MIŁOŚCIĄ.

DZIĘKUJĘ BOŻE, że zechciałeś rozdzielić się na nas dwoje, teraz kiedy staliśmy się świadomi i dojrzali, wracamy do JEDNOŚCI, którą jesteśmy.

Drogi mężczyzno - dziękuję Ci za cały trud wspólnych chwil, za czas niezwykłej nauki.

Kocham boską manifestację umysłu i serca, kocham Ciebie, kocham siebie, kocham BOGA.

JAM JEST JEDNOŚCIĄ.

Prawdziwa jest tylko Miłość. Byliśmy nią od początku, przez całą naszą wspólną drogę i pozostaniemy nią na zawsze.


http://www.epokaserca.pl/joomla/index.php/artykuly/362-drogi-mezczyzno-odpowiedz
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1759 : Listopad 26, 2012, 09:34:16 »

To kolejny przekaz matki Sekhmet przez Beth Trutwin. Znajdziecie tu wszystko ... a może nawet więcej, pełny przekrój od analizy Traktatu Lizbońskiego, polityki bliskowschodniej, po osobiste reparacje i karmę.
Są pojedyncze zdania, które zagubiły sens - są przetłumaczone dosłownie.
Są też fragmenty nad którymi naprawdę warto się zastanowić.


Co wydarzy się na 12.12.12 i 21.12.12 oraz o NESARA ~ wiadomość od Matki Sekhmet

Pozdrowienia Dzieci Ra. Tu Matka Sekhmet. Duże zmiany zajdą w ciągu ostatnich trzech tygodni, a następne pięć tygodni zapowiadają się jeszcze bardziej wypełnione wydarzeniami. Niespodzianka Październikowa przyniosła powrót Statków więziennych przez Czarną Dziurę Scorpi oraz huragan Sandy zamknął Wall Street na dwa dni, aby skorygować poufne rachunki. Było to zaskakujące przebudzenie dla super bogatych gdy ich próba sfałszowania wyborów upadła i prezydent Obama został ponownie wybrany.

Fiskalny Klif i Unia Europejska
Teraz, tak wielu z tych ciemnych zostało usunięte i wszyscy, których widzimy teraz w mediach wyglądają jak sobowtóry, klony i hologramy. Niektórzy z ciemnych pozostali w celu zbiorowego uzdrowienia, gdy prawda wychodzi na jaw, wszyscy potrzebują widzieć ich zamknięcie i wywiezienie do więzienia.
Fiskalne urwisko zostało przekroczone z powrotem w dniu 31 października na koniec roku obrachunkowego - na trzy tygodnie przed posiedzeniem UE. W Piątek po południu Angeli Merkel minął ostateczny termin powrotu do miłości. Odmówiła wyjścia na światową scenę, aby powiedzieć, że jest córką Hitlera i Ewy Braun i ustawić rzeczy dobrze w strefie euro.
Strefa euro ma siedemnaście państw krajów o wspólnej walucie. Unia Europejska jest kooperacyjnym międzyrządowym organem utworzonym przez dwóch białych rycerzy - Helmut Kohl i Francois Mitterrand.
Christine Lagarde jest prokuratorem, która spędziła dzieciństwo w Bethesda, Maryland wspomagana i utrzymywana, aby napisać Traktat Lizboński - regulujący dokument, który został wdrożony w celu rozpuszczenia rządów i banków w Europie.
Traktat Lizboński z 2009 odwrócił wszystkie dobre strony zdobyte przez pierwotną Unię Europejską. Główną funkcją traktatu lizbońskiego było zapewnienie żeby nie było ratunku dla bankrutów. Traktat Lizboński zmienił sposób, w jaki Europejski Prezydent jest wybierany. Nie jest już wybierany przez ludzi, lecz mianowany przez Radę UE. Ciemni, mogą wkładać w kogokolwiek zechcą bez głosowania przez obywateli europejskich. Traktat z Lizbony przyniósł wzmocnienie europejskiej Policji i Trybunału Sprawiedliwości, który byłby właściwy w Irlandii i Wielkiej Brytanii i innych państwach członkowskich. To wpływa na wszystkie wydane nakazy aresztowania w UK i UE. Traktatowi z Lizbony udało się to, co określono zrobić na początku - kilku kontroluje wielu - w ich bankach centralnych i rządach. Nowe unijne prawa 2009 zostały zaprojektowane, aby działać dla ich celu i jego ustawy pisano w tym celu. Gdy rząd i jego bank centralny upadnie nie nie byłoby ratunku. Traktat lizboński został zaprojektowany do usuwania demokracji z Wielkiej Brytanii i innych 27 krajów członkowskich, jak i suwerenności ich obywateli.

Konflikt na Bliskim Wschodzie
Egipt, Libia i Syria mają spadkobierców politycznych z ojca na syna Mubaraka, el-Kadafi i Baszar al-Assad. Jordania, Bahrajn, Arabia Saudyjska i Kuwejt mają monarchie m.in. związane z ich rządami. Część ze światła, niektóre nie.
Fałszywa historia Izraela - Gazy - Iranu. Jest fałszywa historia bez jakichkolwiek podstaw i znowu powtarzana, że Izrael chce wojny z Iranem. To jest tak, jak Rosja mówiłaby, ze Kuba chce wojny z USA, Izrael jest 51-szym Stanem w Stanach Zjednoczonych. Hillary Clinton jest wnuczką Hitlera, przez działania pani Hillary Departament Stanu współpracował z szefem Mossadu - Rahm Emmanuel. Prezydent Obama wsadził obydwoje na pozycje, w których mogą się plątać. Lubi trzymać wrogów blisko. Prezydent Herbert Walker Bush Sr jest trenerem Hillary i to była jego rodzina i ich pieniądze wracają do ich dziadka, który finansował próbę Hitlera, aby kontrolować Ziemię. Hillary współpracowała z CIA w Black Ops, i  w Black Ops Pentagonu przez Departament Stanu w Libii, Syrii i Izraelu. Hillary i Petraeus pracowali w Black Ops razem. Netanjahu, Merkel i Hillary Clinton współpracowali, finansując obie strony wojny, w celu kontrolowania Gwiezdnych Wrót. To nigdy nie chodziło o złoto, ropę lub narkotyki. Te rzeczy finansowały walki w celu osiągnięcia kontroli naturalnych gwiezdnych wrót całym Bliskim Wschodzie, afrykańskich Wielkich Jezior i w Ameryce Południowej. Istnieją dwa Gwiezdne Wrota w Izraelu gdyż granice zostały zmienione w 1969 r. podczas "wojny", która trwała 7 dni. Rodziny klanu w Jordanii, Iranu, Iraku, Syrii i Egipcie są kupowane i sprzedawane przez ciemnych duchownych i korupcja jest wplecione w tkankę, jak również wszystko, co dzieje się z tym. Ze zmianami Ziemi rdzenni mieszkańcy nie będą trzymani w niewoli i przymusowej nędzy.
Kiedy bombardowanie zaczęło się w Gazie to sprawiło, że możliwe jest jeszcze większe wsparcie ze strony naszych Galaktycznych statków Wing Makers, aby interweniować. To nie będzie długo, zanim Fundacja Keshe otrzyma sygnał od Ashtar, aby aktywowac Zero Point Technologies na ziemi, które stworzy pole siłowe w ziemskiej atmosferze, gdzie żadna broń nie będzie działać. To pole magnetyczne powstaje przy współpracy z technologią ze statków i broń konwencjonalna będzie bezużyteczna. Wątpliwe zawieszenia broni między Izraelem a Gazą zostało urządzone przez Hillary i Netanjahu. Prezydent Obama obarcza obydwoje odpowiedzialnością dla prasy. On ich ustanawia, gdy Patrick Fitzgerald otworzy oskarżenia i będą wyprowadzeni ze sceny. Merkel będzie z nimi teraz, kiedy odmówiła w piątek zakończyć to, co jej ojciec rozpoczął. Nie ma odwrotu.
11 listopada powódź światła i Prawdy promieniowana ze Słońca na początku obchodów Diwali i 13 listopada ogromne wyrzuty koronalne z pełnym zaćmieniem słońca wysłały energię Ładunku Matki na Ziemię. Dziesięć dni później była duża Operacja przeprowadzona przez Galaktyczną Federację.
Rozpoczęliśmy rozpuszczanie i rozdzielanie Światów
Ja, Matka Sekhmet, z moim połączonym Ojcem Alcyone przychodzimy razem w fizyczność w procesie, w którym anty-materia jest przynoszona ze Światła Wszechświata i mieszana, aby wytworzyć Eksplozję Światła, która rozpocznie w sferze Przyczyny rozpad wszystkiego, co nie będzie kontynuowane na Nowej Ziemi. To jest to, co było potrzebne do końca Kali Yuga. Stało się. Linie czasowe zostały skorygowane i ostatni etap nastąpi na naszych oczach na Ziemi po serii wydarzeń. Jest to bardzo rzadkie dla obydwojga z nas, aby być razem w fizyczności na Ziemi i to przeszło bez zakłóceń i było Błogosławionym Wydarzeniem.

Rozpoczęliśmy z 7-mą Inicjacją i mieszaniem dusz Sananda Kumara i KOS
Również wczoraj kolejny znaczące wydarzenie miało miejsce. Ja, Matka Sekhmet, ze sfery fizycznej, rozpoczęłam 7-mą Inicjację, aby przynieść 7-me Wcielenie Sananda Kumara i zmieszać z duszą KOS już na ziemi. King of Swords (KOS) (Król Mieczy) to kryptonim jednego z szefów tajnych służb, który ściśle współpracuje z prezydentem Obamą i jego rodziną dla utrzymania planu i jego tajnej  Misji. On jest ‘Navy Seal’, który podczas wojny w Wietnamie odmówił rozkazu swojego dowódcy, aby zabijać kobiety i dzieci, a następnie zwrócił broń jego dowódcy. Zebrał innym razem i odmówili nielegalnych zleceń, aby ranić cywilów i pracowali razem, aby zakończyć korupcję w swoich szeregach. Potem wrócił do Stanów Zjednoczonych i ostatecznie dotarł do szczytu Secret Service. Pracuje wraz z milionami Galaktycznych Ludzi w realizacji planu z prezydentem Obamą. On jest pełnym szablonem Sananda Kumara wcielonym na Ziemi. Ze zmieszaniem dusz między KOS i Sananda Kumara wszystko będzie na miejscu dla nowych rozwiązań, które przyniosą Ogłoszenia i pełne Galatyczne Ujawnienie. To wprowadzi 10-te wcielenie Ojca Alcyone jako Kalki Maitreya, wcielonego Avatara na Ziemi. Kiedy Sananda Kumara był wcielony jako Jezus, był nadmiernie oświetlony w jego pracy przez Maitreya. Teraz przychodzą do wcielenia wspólnie, aby zakończyć pracę, którą robili razem 2000 lat temu. To zajmie jeden tydzień, aby to wyjątkowe zmieszanie Dusz było kompletne.
Sekwencjalny przepływ 11,11 - 11,13 - 11,28 - 11,29 - 12,12 - 12,21 Zachowa Przeprowadzkę Miłości.
13 listopada pełne zaćmienie słońca uwolniło ogromne ilości światła uzdrawiania, nasze dusze zostały zalane światłem, powodując, że wyzwania powstały, gdy pozbyliśmy się wszystkiego, co nie jest już potrzebne i przygotowaliśmy sie, aby być gotowymi do większej odpowiedzialności. W dniu 28 listopada nastąpi częściowe zaćmienie Księżyca. Jest to czas głębokiego oczyszczenia i zestrojenia z Boską energią. Wszyscy mający nadzieję uaktualnić ich DNA otrzymają dużą zwyżkę w tym celu. Niektórzy skompletują 12 nici DNA, a innych będą integrować wyższe poziomy DNA. W dniu 29 listopada Dusza KOS połączy się z Sananda Kumara i będzie kompletna. To zmieni energię planety ogromnie aby umożliwić otwarcie się Gwiezdnych Wrót.

Co wydarzy się 12.12.12
Podobnie jak czas Ciemnych, aby uwolnić swoją karmę już minął, tak też wszyscy musimy sprostać naszym potencjałom do 12.12.12 Data jest rodzajem portalu energii - otwarcie bramy. To, co zostało osiągnięte przed nią będzie tym, co będziecie ze sobą wnosić do Nowej Ziemi. Macie czas, aby znacząco zmienić swój poziom osiągnięć i jestem tutaj, aby poinstruować was jak to zrobić.
Karma może być nałożona przez siebie lub przez społeczeństwo jako całość lub nawet przez naturę. Karma może być wynikiem przekleństwa. Może być również praktyką duchowa. Wysokie Istoty, w pełni oświecone, często noszą karmę jako dobry uczynek i ją wypracowują. Robią to jako obietnicę, zanim się wcielą - możecie rozpoznać niektórych, którzy to robią. Ich życie nie jest łatwe i to jest w celu, i nic oni nie zrobili źle. Karma nałożone przez społeczeństwo przychodzi dla każdego z nas. Jeśli identyfikujemy się z jakąś religią, to niesiemy karmę tej grupy, katolicy wszyscy noszą karmę księży pedofilów na przykład. Amerykanie noszą karmę za fałszywe wojny, w których ich kraj był reprezentowany. Wszyscy nosimy karmę środowiska, w którym żyjemy. Jeśli mieszkasz nad morzem, czy świeżą wodą, w górach lub terenach prerii to jesteś odpowiedzialny za złe traktowanie Matki Ziemi i form życia na ziemi i drogach wodnych, w którym mieszkają. Możesz doświadczyć huraganu, trzęsienia ziemi, powodzi lub tsunami i to jest środowiskowa karma Grupy dusz tam razem. Karma nałożona na siebie jest wielka. Masz czas, aby całkowicie spalić swoją karmę, ale to wymaga wysiłku.
Lew jest silny i Król Bestii, ale musi działać szybko, aby uchwycić jego obiad. Wysiłek musi być włożony. aby wyczyścić karmę i wysiłek zostanie nagrodzony. Brak wysiłku gwarantuje głód w końcu.

Co stanie się z NESARA?
Kiedy otrzymasz swój indywidualny pakiet z dostawą pod opieką mistrza Lady Nada i St Germain’a z banku, będą poszczególne instrukcje w każdym z nich.
Na początek, jeśli masz teraz bogactwo na kontach, to zostaną zrównoważone do zera. Jeśli oddasz wszystkie pieniądze od teraz to możesz spalić dużo karmy. Każda firma, która jest skonfigurowana do produkcji darmowej energii dla świata jest bardzo dobrym odbiorcą darowizn. Podobnie ci, karmiący i przyjmujący oraz edukujący biednych ubogich są również dobrym wyborem. Weźmy przykład, z którym ja, Matka Sechmet, spotkałam się z osobiście. Sir Richard Branson. Otrzymał wiele darów, koleje, lotnicze linie, firma telefoniczna, badanie miejsc i głęboki mórz. Inwestuje w zielone firmy technologiczne w celu zarobkowym. Wszystko co robi to dla zysku. Podobnie jak Angela Merkel, został zaproszona, aby zmienić świat. Została zaproszona, aby dać swoje pieniądze na program, który może wyjawić tajny program kosmiczny. Ona odrzuciła. Istnieją tysiące milionerów i miliarderów, którzy zostali zaproszeni oddać wszystkie swoje pieniądze, których wartość również spadła. Kiedy NESARA będzie ogłaszana nie będą już mieć pieniędzy. Zostaną przeniesione z ich rachunków do banku Saint Germains i będą wykorzystywane do celów humanitarnych. Ktoś inny przejmie ich obawy. Byli oni odwiedzani przez St Germain i byli poproszeni wielokrotnie.
Jeżeli czytasz to dzisiaj i masz pieniądze, jesteś zaproszony podzielić się swoimi pieniędzmi z potrzebującymi przed 12.12.12. To jest całkowicie dobrowolne.
Kiedy NESARA będzie ogłoszona reparacją będzie taka sama kwota podana dla każdej kobiety, dziecka i człowieka na Ziemi - $ 10 milionów dolarów. Brzmi to że dużo? Poza tym, będzie dużo więcej dane tylko dla niektórych osób i te pieniądze będą przychodzić z instrukcjami. Aby otrzymać każdy pakiet - zostanie doręczony do rąk, odbiór musi być podpisany. W zestawie z twoim podpisem będzie oświadczenie o zgodzie, którą podpisując zgadzasz się nie udostępniać informacji twoich instrukcji innym. Nie powinieneś dzielić się kwotą, którą otrzymałeś. Instrukcja będzie dobrowolna, ale byłoby to w najlepszym twoim interesie, aby postępować zgodnie z instrukcjami. Te większe kwoty dodatkowych funduszy zostaną wykorzystane do celów humanitarnych i finansowania projektów korzystnych dla wszystkich na Ziemi. Projekty te muszą być wykonywane przez osoby w grupach pracujących razem. Wszystko będzie lepsze niż możecie sobie wyobrazić, a zadania zostały wybrane z największą radością w umyśle. Wszystko będzie o wiele lepsze, niż możecie sobie wyobrazić.

Co mogę zrobić, aby przygotować swoje najwyższe potencjały na 12.12.12 w moim życiu

Aż do chwili, gdy otrzymasz swój pakiet, instrukcje, jakie otrzymujesz ustalane są przez twój kolektywny zapis duszy ze wszystkich swoich działań od stworzenia aż do 12.12.12. Masz czas, aby uczynić przejście do nowej Ziemi tak korzystne dla Ciebie, jak to możliwe. To wszystko jest w twoich rękach.
Relacje osobiste są ogromne. Czy masz nierozwiązane problemy z relacjami? Czy wyrzuciłeś dziecko z domu, bo nie naśladowało twoich uczuć? Czy zostawiłeś bez pomocy rodziców w starszym wieku? Czy mieszkasz z małżonkiem i rzadko rozmawiasz? Masz czas, aby naprawić te kwestie nierozstrzygnięte. Nienawidzisz kogoś! Nie lubisz kogoś! Nie musisz kochać wszystkich. Musisz znaleźć sposób, aby być neutralnym, nie reagując na nich z dowolnego powodu.
Zacznij od rozmowy z nimi w ich Wyższej Formie. Idź w milczenie i rozmawiaj z nimi mówiąc swemu sercu o tym, co już nie działa. To może być wszystko, co jest potrzebne. W niektórych przypadkach będziesz wiedzieć w swoim sercu, musisz wyciągnąć rękę, aby naprawić pewną relację w rzeczywistości. To zrób. To będzie w twoim najlepszym interesie, w końcu.
Podstawowym wymogiem, aby przejść wyżej jest posiadanie właściwej relacji z Jaźnią, twoim partnerem, Bogiem i Boginią, Matką Ziemia, dziećmi i rodzicami, twoim szefem, twoją społecznością, twoim społeczeństwem i krajem, światem i kosmosem. Spójrz w związki, które potrzebują uzdrowienia i działaj na poważnie, Bądź Współczuciem i bądź Miłością i uzdrów to, co możesz zrobić szybko!
Jeśli cierpisz na chorobę, to jest mądry, aby odkryć wszystko, co możesz zrobić, aby złagodzić cierpienie i to zrób. Zmień swoje nawyki. Zmień swoją dietę. Zmień swój system ćwiczeń. Zrób wszystko, co możliwe, co wiesz, że możesz teraz zrobić, aby zrównoważyć zdrowia w swoim własnym ciele. Jesteś wyłącznie odpowiedzialny od urodzenia  za Świątynię, którą Bogini Matka dała tobie. To byłoby w twoim najlepszym interesie, aby tak było. Poproś o pomoc na planach wewnętrznych, aby przyspieszyć ten proces. Rozważ uwolnienie emocjonalnych blokad, uwolnienie ucisku, otwórz neutralne ścieżek, napraw swoje nici DNA, podnieś ilość tlenu w systemie, tonuj ciało, odwróć proces starzenia. Poproś o pomoc ze wszystkimi tymi i innymi problemami zdrowotnymi, które tworzą wyzwanie teraz. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i musisz poprosić.
Zintegruj w swój styl życia wszystko, co Duch ci doradza. Czy spacerujesz w przyrodzie, medytujesz, twoja postawa wdzięczności, pomoc innym, bycie przykładem, żyjąc właściwymi relacjami, dając wszystko, zrób mantrę, jogę. Poprawić siebie. Dodaj jedną nową rzeczy codziennie. Powtórz. Następnego dnia dodaj więcej. Zmień swoje zewnętrzne życie zmieniając życie wewnętrzne. Możesz osiągnąć bardzo wiele do 12.12.12. Umieść w tym swój umysł i zobacz, co się dzieje.
12.12.12 jest dniem, w którym mamy zrównoważyć karmę w ramach dualizmu. Jeśli zaśniemy między teraz i  potem odmawiając zmian to będzie jak z zasypianiem w śniegu. Zaśniesz i nigdy się nie obudzisz. Możesz wtedy skończyć swój czas na Ziemi, ale gdy Twój Duch opuści ciało tym razem przejdzie do innego miejsca dualizmu, aby zakończyć niedokończoną karmę. Nie zostaniesz zaproszony na Ziemię. To zawsze była Twoja misja od urodzenia, aby rozwiązać zaległą karmę. To było zadanie, aby się obudzić i zrozumieć, to zanim będzie za późno. Lew musi dołożyć starań, aby znaleźć pożywienie i bez zaznania głodu i dobrowolnej śmierci. Ci, którzy mają więcej mają większą odpowiedzialność aby się dzielić tym, co mają z innymi.

Co się stanie, 21.12.12
21.12.12 będzie Kosmiczne Zestrojenie ustawienie w linii centrum galaktyki z Kosmicznym  Centrum. To bezprecedensowe rzadkie Kosmiczne Wydarzenie. To będzie miało wpływ na wszystkie osoby, planety, galaktyki, wszechświaty, Super wszechświaty i wszystko, co jest Nieskończone, we Wszystkim Co Jest w całej przestrzeni całym czasie we wszystkich wymiarach warstwach i poziomach. Ten Mega Wzrost Miłości lejącej się z nieba będzie wpływał na wszystkie formy życia.
Mamy zdolność wpływu na to, co stanie się 21.12.12. To zależy całkowicie do nas.
Dziękczynienie jest bardzo duchową praktyką.

Zintegruj wdzięczność w Swoje Praktyki i Podnieś Swoją Wibrację na wezwanie Ziemi w statkach z Twoją miłością.
Za co masz być wdzięczny? Możesz podziękować wszystkim ludziom w swoim życiu, którzy pomogli Ci w każdym razie. Możesz podziękować wszystkich związkom, wszystkim przodkom, którzy byli przed tobą. Możesz podziękować Matce Ziemi za wszystkie dobroci i urodzaje, jakich wam dostarcza. Możesz podziękować Bogu za wszystkie czasy, gdy otrzymywałeś prezenty, ochronę, pomoc i wskazówki. Zacznij już teraz i robić listę. Dodaj tą nową praktykę od teraz do 12.12.12. Przejrzyj listę każdego dnia i dodaj coś do niej, co sobie przypomnisz, aby być wdzięcznym. Wdzięczność jest 4/5-te Miłości. Ta praktyka dawania Dziękczynienia codziennie spowoduje wzrost Miłości na Ziemi i pomcc w zrodzeniu Złotego Wieku w naszych sercach i która wydostanie się wszędzie dookoła.
Wreszcie chcę Wam podziękować za wszystko, co zrobiliście, aby przynieść ten moment przejścia Wzniesienia Ziemi. Dziękuję za poświęcenie, pomoc i życzliwość. Wzywajcie mnie waszymi prośbami. Jestem zawsze z wami. Pomogę ci, ale musisz poprosić.
Tu Matka Sekhmet przez Elizabeth Trutwin, 24 listopada, 2012

24 listopada 2012
Channeler: Beth Trutwin
www.ElizabethTrutwin.org/messages
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1760 : Listopad 26, 2012, 09:52:12 »

Cytuj
To nie będzie długo, zanim Fundacja Keshe otrzyma sygnał od Ashtar, aby aktywowac Zero Point Technologies na ziemi, które stworzy pole siłowe w ziemskiej atmosferze, gdzie żadna broń nie będzie działać. To pole magnetyczne powstaje przy współpracy z technologią ze statków i broń konwencjonalna będzie bezużyteczna.

i tu mamy korelacje z 3 dniami ciemności i czasem zerowej energii,-
może te 3 dni ciemności są/będą nimi ale tylko dla ciemnych, gdy ich cały potencjał zgaśnie w jednej chwili..?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 09:52:33 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1761 : Listopad 26, 2012, 10:07:09 »

Mimo tych wszystkich nawiązań, dla mnie nadal te 3 dni ciemności są bardziej symboliczne, niż realne. zacznijmy od tego, że pochodzą z Apokalipsy, a ta w całości jest symboliką. Kiara gdzieś zaczęła rozkodowywanie tej symboliki, ale chyba się załamała, lub jej pomogli.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #1762 : Listopad 26, 2012, 10:14:44 »

www.ElizabethTrutwin.org/messages

Szukuje się wielka akcja czyszczenia kont swoich wyznawców, hahahaha. Ale sciema, przecież to widać w kazdym detalu. Jak widać współczesna młodzież jest na tyle zamerykanizowana ze łyka wszystko jak hamburgery.

Dobry materiał na kabaret jak to Angela i Hiliary razem harcuja, córka Hitlera i wnuczka, o hohoh. I jak to się nie zniechącać do New Age.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 10:17:31 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1763 : Listopad 26, 2012, 10:15:24 »

..dlatego ja też już szukam symbolicznych objaśnień i powiązań z innymi b.realnymi wydarzeniami,-
które to mogą metaforycznie pasować do opisu 3DC. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1764 : Listopad 26, 2012, 11:19:41 »

No nie ten ostatni tekst to chyba w psychiatryku napisany,albo to już najniższa generacja androidów te przekazy tworzy. Nie wiem śmieszne czy tragiczne te opowiastki?
Jak ktoś w to uwierzy to aż strach się bać....  Afro

Mogę odkodować Apokalipsę żaden problem ale nie ma zainteresowania tym, ja wiem dla mnie nie sekret, to się nie kwapie do pisania.
Zainteresowanym już opowiedziałam , zatem mogę ale nie muszę.
Tu ludzie bardziej gustują w awanturach i podglądactwie innych, pasjonuje ich bardziej cudze życie, cudze niedoskonałości  niż własne.
A jak by kto wiedziała coś więcej i lepiej  i inaczej ,to nie daj Boże.... trzeba go zniżyć szybko używając wielu epitetów rożnej maści.

"3 dni ciemności" dotyczą nas , naszej szyszynki, jak cię światłu oślepi to też nic nie widzisz, bardziej dotyczą one braku możliwości widzenia niż zaciemnienia, ale są też inne zewnętrzne ciemności te są związane z materia , a nie energią.


Kiara Uśmiech Uśmiech


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1765 : Listopad 26, 2012, 13:50:47 »

Cytuj
Podstawowym wymogiem, aby przejść wyżej jest posiadanie właściwej relacji z Jaźnią,
Nie ma żadnych wymogów dla Istnienia aby się rozwijało. Jednakże im nie chodzi o to, abyś wiedział o tym. Im chodzi o to, abyś TY przetrwał . I tak poczucie JA jest  iluzją , zatem nie ma to sensu, ale ktoś się widać łudzi, że posiadanie czegokolwiek lub spełnianie jakichś wymogów cokolwiek zmieni.

Cytuj
twoim partnerem, Bogiem i Boginią, Matką Ziemia, dziećmi i rodzicami, twoim szefem, twoją społecznością, twoim społeczeństwem i krajem, światem i kosmosem. Spójrz w związki, które potrzebują uzdrowienia i działaj na poważnie, Bądź Współczuciem i bądź Miłością i uzdrów to, co możesz zrobić szybko!

Oczywiście zawsze warto zwracać uwagę na relacje do przerobienia, uzdrowienia, ale to żaden wymóg bo i tak wszystko jest czym innym niż wydaje się że jest.
Cytuj
. Zrób wszystko, co możliwe, co wiesz, że możesz teraz zrobić, aby zrównoważyć zdrowia w swoim własnym ciele. Jesteś wyłącznie odpowiedzialny od urodzenia  za Świątynię, którą Bogini Matka dała tobie. To byłoby w twoim najlepszym interesie, aby tak było.
Staraj się staraj ... kombinuj, kręc się w kółko ... hahahaha .. łap swój ogon i pożeraj Mrugnięcie

Cytuj
napraw swoje nici DNA, podnieś ilość tlenu w systemie, tonuj ciało, odwróć proces starzenia
Rewela hahahaaha ... niezłe jazdy ma kolo , ciekawe po czym  ...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1766 : Listopad 26, 2012, 19:08:07 »

Pisałem już o tej channelerce. Wstawiam to jako ekstremum, ale wiedzcie, że są jeszcze gorsze. Jednak w tej często bełkotliwej mieszaninie są czasami inne rzeczy (oprócz naprawy DNA itp.), które warto zauważyć.
=================================================

A teraz smok Brian przekonuje nas, że nasze życie nie różni się od tego po śmierci, oprócz stworzonych przez nas barier.
I nie można mu zalecić testu arteq, bo on eteryczny.

Jak różne jest to życie od "życia po śmierci"?

Cześć wszystkim,

W interesie, aby nie być przewidywalnym, możecie zauważyć, że każdy komunikat zaczyna trochę inaczej i aktualnie zadaje pytanie. Teraz, będziemy skakać w tym. Ponownie, jest to krótka wiadomość.

Jest to dobrze znane (i dokładne), że po "przejściu" zaczynacie ponownie łatwiej tworzyć. W zależności od Waszych oczekiwań, kreacje mogą być przyjemne lub nie. To zwykle pozostaje jakiś czas, gdy poruszacie się na wyższych poziomach "ego", i jednocześnie za "zasłoną" i konstruktami fizyczności do pewnego stopnia, zanim zdacie sobie sprawę, że tworzycie wszystko, wtedy przełamujecie się i wracacie do tego, czym byliście. Teraz jest jakiś dogmat do tego, ponieważ nie wszyscy doświadczają tego samego, a niektórzy ludzie przeskakują całą scenę, zwłaszcza gdy są przyzwyczajeni do poruszania się w tym. Jednakże, w większości przypadków, to, się zdarza. Należy pamiętać, że cały czas, nigdy większość waszej duszy nigdy nie opuszcza drugiej strony zasłony i przeżywa tę całą rzecz w równoległym "poza czasem".

Teraz mamy sondujące pytanie do wszystkich, i my nie odpowiemy na nie, inaczej niż dając wskazówkę: Co jest tak różne pomiędzy tym fizycznym wcieleniem i tym "życiu po śmierci" - doświadczenia w których tworzycie wiele rzeczy bardzo szybko?

Wskazówką jest to, że w głębi duszy, tak naprawdę nie ma żadnej różnicy, innej niż to, jakie bariery wprowadziliście dla siebie. Jeśli zachowacie to prostym, i pominiecie wszystkie definicje i co - nie, jest tylko kolejnym doświadczeniem dla duszy, manifestowanym poprzez kreację myśl - forma przez duszę (ewentualnie z pomocą, a prawdopodobnie nie). I dlatego jesteście panami tego doświadczenia, czy zdajecie sobie sprawę z tego, czy nie.

26 listopada 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/171895/how-much-different-life-life-after-death
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1767 : Listopad 26, 2012, 23:43:11 »

Ten przekaz jest szybką odpowiedzią dla dylematów easta... czy wszyscy przechodzą do tej samej przestrzeni energetycznej? Bo że wszyscy gdzieś przechodzą to pewne ale czy wszyscy razem do tej samej przestrzeni? Nie, oczywiście, że nie , bo różnimy się bardzo swoją wibracją i barwami i nie wszyscy czuli by się dobrze w tej samej przestrzeni i nie wszyscy chcieli by być w identycznej. Zatem rozdzielenie nie jest ani karą , ani nagrodą a konsekwencją wyboru i rozwoju osobistego.
Jeszcze raz , siejesz , zbierasz swój plon , jaki? ano taki jaki sobie zadałeś trud by on był.

Kiara Uśmiech Uśmiech26.11.2012 Słupy Soli wzdłuż Drogi. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain
Pożegnajcie się z Iluzją
że wszyscy Ludzie wybrali Światło lub że jeszcze je wybiorą.Ja Jestem ASANA MAHATARI
Ja stoję i działam Na Moście do Wiecznego Życia.
Ja widzę jak Ludzie się odwracają i wycofują się przed Boskim Światłem.

Dziś ponownie nawołuję te Dzieci Ludzkie, które zdecydowały się na Miłość i Drogę do Światła aby się nie rozglądały.

Bowiem to mogłoby oznaczać że również i Wy moglibyście zastygnąć
w „Słup Soli”. Albowiem to co Wam się ukaże może rozedrzeć głębokie rany litości, przy czym otworzycie się na Siły i na Ludzi którzy wybrali Ciemność, by następnie zostać wciągniętym w Wir.

Nigdy nie martwcie się o innych Ludzi, bo czyż nie sam Bóg Ojciec, Bóg Matka jest tym/tą który/która o wszystko dba?


Ja pytam Was: jaki miałaby sens ta Gra Iluzji na którą była dotychczas wyjustowana ta Ziemia, jeśli Ludzie nie mogliby tego doświadczyć do końca?

Ja pytam Was: czy Stwórca stworzył ten Poziom Bytu tylko po to aby został on rozpuszczony w jedną noc i aby wszyscy – gotowi czy nie gotowi – mogli znaleźć się w Świetle?

Ja pytam Was: czy liczy się Wolna Wola Człowieka jeśli nie zostanie spełnione jego życzenie by nadal pozostać w 3D?

Ja pytam Was: dlaczego tak wielu z Was koncentruje się na tym aby Podniesienie zostało osiągnięte teraz przez wszystkich Ludzi?

Ja mówię Wam, tak jest dlatego że nie osiągnęliście jeszcze Waszej wewnętrznej Wolności.


Jeszcze nadal mocno trzymacie się zaindykowanych Wam, obcych „Wzorców Pomocnika” i jeszcze nadal nie jesteście całkiem gotowi aby w Miłości honorować Ludzi i to niezależnie od tego jaki wybór podjęło Indywiduum. Jeszcze nadal prześladują Was wewnętrzne Obrazy Winy, uczucia Winy, Wzorce Uleczenia które znajdują swoją ekspresję w Waszych fałszywych założeniach.

„Ja przynoszę miecz i ten miecz tnie poprzez Rodziny, albowiem oddziela i odcina jednych od drugich”.

Ta Prawda została Wam już wielokrotnie oznajmiona. Już 2000 lat temu Ludzie mogli podążać śladami tych spełniających się, proroczych słów Jesusa Chrystusa.


I teraz nadszedł na to czas. Z dala od ludzkiej Rodziny, od przynależności społecznej i religijnej jednego Człowieka zostaną rozwiązane więzy i wszystko dziać się będzie zgodnie z Wyborem.


Ostrożnie – jednak zdecydowanie, w Miłości – jednak jednoznacznie,
w Dobroci – jednak nie oddając się ponownie Iluzji.

Pożegnajcie długotrwale i ostatecznie błędne Wzorce Podnoszenia się!
I są one błędne, jeśli spodziewacie się tego Podniesienia po KAŻDYM Człowieku i jeśli chcecie teraz Zarządzać dla KAŻDEGO Człowieka.

Wszyscy Ludzie idą do Światła – w dniu Sądu Ostatecznego. Jednak Sąd Ostateczny objawia się każdemu Człowiekowi w przewidzianym dla niego Czasie. 


Stojąc na Moście do Wiecznego Życia widzę cofające się Dusze Ludzkie.
One unikają Światła i pozostają niedostępne dla Czasu Łaski.


Należy to zrozumieć bez żałoby, lecz we Wszechwiedzącej Miłości która Was wszystkich kieruje (*instruuje). Ja mówią Wam, wielu z Was, Dzieci Ludzkich jest ciężko by to zaakceptować i one chcą wszystkimi metodami pomóc Rozbitkom w powrocie z powrotem do Życia.

Ja pytam Was: jak pomóc tam, gdzie odmawiana jest pomoc i co daje Wam to Prawo ingerowania w już postanowione Wybory?

Puśćcie, puśćcie Wasze Rodzeństwo Światła które nie chce jeszcze doświadczyć się jako Światło.

Nie rozglądajcie się – albowiem tak długo jak nie stoicie mocno na gruncie Światła i nie jesteście mocno zakotwiczeni w Mądrości o prawidłowości wszystkich Rzeczy, tak długo widok „zapomnianego” Dziecka Ludzkiego powracającego z powrotem do Czasu może Was ponownie przywiązać do Czasu i Przestrzeni – co oznacza stanie się Słupem Soli.


Jeden Świat przemija dla tych którzy wybrali inny Świat.
Jeden Świat pozostaje dla tych którzy chcą nadal cieszyć się Grą Iluzji.

Uwewnętrznijcie tą Prawdę i wiedzcie: miliardy Dzieci Ludzkich w późniejszym Czasie i w późniejszej Konstrukcji Przestrzeni będzie transformowanych do Światła i rozpoznają siebie samych na tym Poziomie Bytu jako Światło. Miliardy. Albowiem taki jest charakter i Siła tej Gry, że Człowiek jako 3 Wymiarowa Istota się Podnosi i rozpoznaje się jako nieśmiertelna i wszechobecna.

Wszystkie inne przypuszczenia z tych które się teraz przypuszcza są błędnym założeniem, błędnie pokierowanym i nierozwiązanym Wzorcem Uzdrawiania Człowieka.


Oświecenie dla wszystkich? TAK! Jednak dla każdego w przez niego samego wybranym dla tego Czasie.
Ja przybyłam z powrotem na Ziemię do moich Ukochanych Braci i Sióstr.

Rozglądnijmy się za Prawdziwymi Poszukiwaczami Światła, za tymi którzy odważnie i bezwarunkowo stawiają się swoim Tematom i siebie samych oraz te Tematy oddają Światłu.

Również i ten Zastęp jest znaczący i wielki. Nie kończąca się karawana która ciągnie do Światła. Tam skierujmy naszą uwagę albowiem potrzeba wielu z nas by mógł nastąpić PRZESKOK TEGO ŚWIATA W NOWY STOPIEŃ WYMIARU TWORZENIA w Harmonii i Pokoju.


Zaufajcie w Waszą Decyzję, niezależnie od tego jak wybraliście.


Żyjcie tą Decyzją całkowicie – bez kompromisów i respektujcie Decyzje innych Ludzi bez żałowania, bez Bólu, bez Litości, bez Żałoby – albowiem dla tego który wybrał Dualizm jest to tak samo Radością jak dla Was jest nią dalsza kontynuacja Boskiej Gry z dala od Iluzji, na wyższym Poziomie Tworzenia.

Pożegnanie i Początek – i wiedzcie iż:
na Końcu Czasu wszyscy znajdziemy się w Świetle. Każdy jako Mistrz swoich Decyzji, zarządzonej Siłą jego wolnej ludzkiej Woli, kiedy Koniec w jego Życiu będzie miał swój Początek.

To Ja Jestem, ta która Was bezgranicznie kocha.
Przybyła i pośród Was, z nieskończonym Zastępem Posłańców Światła. z Aniołami i Mistrzami którzy zanurzają Niebo w uzdrawiające Światło Stwórcy.


ASANA MAHATARI
(Saint Germain)


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/11/26/26-11-2012-slupy-soli-wzdluz-drogi-asana-mahatari-saint-germain/Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1768 : Listopad 27, 2012, 07:56:33 »

Dzięki Kiaro za dedykację. Znalazł się w niej fragment wskazujący na  Ciebie, która w innym wątku tak bardzo broni dualizmu Duży uśmiech oraz tych, którzy porzucili tę iluzję :

Cytuj
dla tego który wybrał Dualizm jest to tak samo Radością jak dla Was jest nią dalsza kontynuacja Boskiej Gry z dala od Iluzji, na wyższym Poziomie Tworzenia.

Niezaprzeczalnie Radość jest Duży uśmiech

Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1769 : Listopad 27, 2012, 09:49:29 »

Wysoka Rada Oriona nadal zajmuje się bardziej przyziemnymi przygotowaniami, uwalnianiem starych energii, starych nauk, oraz związanymi z tym objawami. Polecają też lekką żywność i dużo wody, może to znane, ale warto przypomnieć.


Wysoka Rada wiadomości Oriona dla 26.11.2012

Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy radzić i wspierać wszystkich w tym czasie poważnych przemian i zrzucania tego, co was nauczano jako prawdy. Wielu z was może być teraz w środku chaosu, pośród zrzucania warstw tego, "czym myśleliście, że jesteście". Jest to niezbędne w procesie przejścia do nowej ziemi, gdyż wszystko, co istnieje jest Prawdą, a wiele z tego czego ludzi nauczono nie jest prawdą. Umiejętność przejścia do wewnątrz i pozwolenie rozwijać się temu procesowi jest niezbędna w tym momencie. Bo jak zaczniecie rozpuszczać warstwy tego,  kim myślicie, że jesteście, rozwijacie to kim Jesteście w Prawdzie.

Gdy soczewki, które umieściliście na waszej wewnętrznej wizji rozpuszczą się, to będziecie w stanie zobaczyć ziemię i ludzkość w nowy sposób. Możliwość widzenia poza zasłoną gwałtownie wzrasta i radzimy wszystkim, aby byli tego świadomi. Jest wielu, którzy teraz przenieśli się daleko poza to gdzie zaczęli, a my wysyłamy wiele miłości i wiele błogosławieństw za ich nieustające Zaufanie do procesu.

Chcemy skierować waszą uwagę na objawy fizyczne, gdyż wiele ludzkich pojazdów może teraz wykazywać  odpowiedzi na ten proces klarowania i oczyszczania. Warstwy welonów zniekształconych nauk są energetyczne. Warstwy i warstwy gęstej, ciężkiej energii, która siedzi w waszym systemie energetycznym przez eony. Gdy już wcieliliście się w ludzki pojazd i żyliście ludzkimi doświadczeniami życiowymi, zakotwiczaliście więcej ciężarów w postaci tych zasłon. Zapamiętajcie, drodzy WSZYSTKO jest TERAZ, dlatego Wszystkie Linie Czasowe i wymiary wydarzają się TERAZ. To jest coś, czego trzeba być świadomym podczas pracy, przez ten proces klarowania i oczyszczania macie dostęp do Wszystkich wcieleń, w których istniejecie TERAZ.

Te wzory cięższych gęstszych energii opuszczają teraz ludzki pojazd i radzimy, aby mieć świadomość, w jaki sposób się objawiają w waszym ludzkim pojeździe. Możecie czuć, że ciało stało się bardzo ciężkie i gdy poruszacie się przez proces oczyszczania i klarowania lekkość Bycia zaczyna działać przez was. Górne drogi oddechowe mogą być zatkane, gdy zaczynacie przesuwać energie, i to może mieć formę przeziębienia / grypy, infekcji klatki piersiowej i zakłóceń oddychania. Gdy energie się przesuną wtedy objawy też będą się przesuwać. Zwracamy waszą uwagę na żywność  i wodę. Korzystajcie z wody, aby oczyścić organizm od wewnątrz, nawodnienie jest kluczem do tej części podróży, drodzy. Nie możemy podkreślić wystarczająco. Jedzcie żywność, która jest lekka dla organizmu, gdyż ciało używa energii do uwolnienia niższych, gęstszych wibracji. To przyspiesza proces. Radzimy Wam, aby jeść żywność, które jest łatwa do strawienia i unikać zbyt "ciężkiej" przetworzonej żywności. Ludzki pojazd jest w efekcie resetowania się.

Cięższe gęste energie nie mogą nadal istnieć, gdyż wzór energetyczny planety Ziemi uległ zmianie. Sygnatura energii matki ziemi jest teraz różna i wzrasta w częstotliwości przez cały czas. To pomaga rozpuszczać te cięższe gęste welony ale one mogą się trzymać z powodu karmienia energią z siebie. Wyjaśnijmy to również dla jasności.

Wielu z was jest teraz w chaosie, nowe energie stworzyły scenariusze do uświadomienia tego, co już nie służy, ale my w pełni akceptujemy i potwierdzamy, jak potężne niektóre z tych scenariuszy "wydają się" być. Popadając w dramat karmicie niższe energie i one są w stanie utrzymać się dłużej. Pracują, aby obniżyć wasze wibracje, i gdy te wibracje, w których jesteście się obniżą, wtedy welony zstąpią na wasze wewnętrzne wizje. Jest to cykl, który może żywić się sam w nieskończoność jako huśtawka między jedną wibracją i inną. To jest to, na co zwracamy uwagę, aby stać obserwatorem i Oderwać się od dramatu.

Przez odłączenie się od dramatu "głodzicie" niższe energie, nie dając im mocy i pozwalacie im się rozpuścić. Jesteśmy w pełni świadomi, jak łatwo to brzmi i jak trudne to może się okazać, w waszym codziennym życiu na jawie, ia my jesteśmy tu z wami, gdy teraz przechodzicie przez ten proces. Zapoznajcie się z wyzwalaczami i pracujcie, aby uwolnić te wyzwalacze, które są przed wami. Gdy współdziałacie z innymi, to oni pracują na rzecz albo "głodzenia" lub " karmienia" zniekształconych nauk istniejących w ich systemach energetycznych. Gdy zniekształcone nauki zaczynają się rozpuszczać to jasność widzenia jest osiągnięta i proces nabiera własnego rozpędu. To jest to, na co zwracamy waszą uwagę, gdy patrzycie na świat, który z początku wygląda jak chaos, ale w poczuciu  czujecie, że wraca do równowagi i harmonii.

Gdyż równowaga i harmonia, jest kluczem do całego procesu. Rozpuszczenie nauk w was, a następnie zrównoważenie siebie jest kluczem do nowej ziemi.
Z nowej perspektywy, którą jesteś w stanie przyjąć z wewnętrznej wizji zmieniacie rzeczywistość i wtedy zaczynacie zmieniać świat. Czy nasze słowa  współbrzmią moi drodzy? Czy rozumiecie ten "dym i lustra", które są używane w ostatniej próbie zamknięcia i stłumienia waszych energii?

Prosimy, aby wszyscy mogli stać się bardziej świadomi energii, z którymi współdziałają codziennie. Radzimy wszystkim poczuć te interakcje i podjąć działania, gdy natkniecie się na stare niższe wzorce energetyczne. Gdyż rozpuszczanie starego jest to proces, w którym wszyscy uczestniczą, nie ważne, czy są jak, to jest nazywane "przebudzeni" czy "śpią". To staje się coraz bardziej istotne, gdy ci, którzy są tak zwani "obudzeni" pracują, aby utrzymać przestrzeń dla tych, którzy się wokół nich.

Wiedzcie, że gdy energetyczny wzorzec planety Ziemi zwiększa naturalnie Wszystkie wibracje, to zacznie się zmieniać i potęgować. Ci wokół ciebie, o którzy możesz myśleć, że "śpią" mogą zacząć wykazywać oznaki otrząsania z tego głębokiego snu. Radzimy przeciwko podawaniu ilości informacji, które mogą ich przeciążać i radzimy, jedynie utrzymywać przestrzeń. Przez Życie Prawdą pokazujecie Prawdę, czy rozumiecie nasze wskazówki i nasze analogie?

Ludzkość zaczyna obecnie wychodzić poza to, co język ludzki jest w stanie przekazać i znajdzie to odzwierciedlenie w stosowaniu symboli i uczuć, gdyż nie potrzebujecie języka, aby pokazać Miłość moi drodzy, MIŁOŚĆ tylko JEST i przekracza bariery językowe. Wiedzcie, że język ludzki został stworzony, aby was dzielić i zamykać i tłumić. Gdy zaczniecie podnosić wibracje i dojdziecie do równowagi poczujecie jak ci wokół was czują i potrzeba języka nie będzie konieczna. Działa to aby zebrać z powrotem rasę, która została celowo podzielona  i zamknięta i radzimy Wam zaakceptować i zakotwiczyć to.

Jak w przypadku wszystkich wytycznych moi drodzy prosimy o przetwarzanie ich przez serce, Gdyż serce zna PRAWDĘ. Jest to czas ogromnej zmiany i ogromnego przesunięcia dla wszystkich w ludzkiej rasie. Jest to przejście z ciemności do ogromnego jasnego ŚWIATŁA. Rozpoznajcie drodzy, że Jesteście, tym Światłem i tą iskrą, która istnieje w każdym z Was i teraz świecicie jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej. To będzie kontynuowane nadal, dopóki nie będziecie dosłownie oślepieni przez waszą obecność tutaj na ziemi. Wiedzcie To.

Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i jesteśmy waszymi galaktycznymi braćmi i siostrami z gwiazd. Owijamy was w Miłość, która Jest i wylewamy tą Miłość przez Was i wokół Was, gdyż w PRAWDZIE ONA jest WAMI.

26 listopada 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1770 : Listopad 27, 2012, 10:17:14 »

Wszyscy bardzo głośno krzyczą o zniknięciu dualizmu ale nie wyjaśniają co to naprawdę znaczy? Raczej odbieram w tym twierdzeniu dużą nutę manipulacji faktem niż wyjaśnienie jego znaczenia.

Dualizm w kontekście tej informacji to dwa aspekty naszej Energii Nad Przestrzennej , a raczej dwie matryce energetyczne mające wpływ na nasze ludzkie życie.
Zupełnie inne plany w stosunku do nas ma matryca astralna, blokująca nas cały czas decyzjonalnie w III wymiarze , a juz zupełnie inne matryca Nad Przestrzenna , która dąży do naszej ewolucji i przejścia w kolejny wyższy wymiar.  Ten sam plan przed urodzeniowy może być realizowany w dwojaki sposób;

1. na poziomie typowo fizycznych potrzeb priorytetem zaspakajania emocji związanych z materią .( priorytety Matrycy astralnej)
2. z uwzględnieniem uczuć wyższych z dążeniem wyjścia ponad uzależnienia od materii. ( priorytety Matrycy nad przestrzennej)

Wyjście z dualności to połączenie tych dwóch Matryc w jedną inaczej powrót Matrycy Astralnej do Nad przestrzennej , przywrócenie nam z nią bezpośredniej łączności i możliwość korzystania z jej pełnej wiedzy, realizacja jej założeń rozwojowych przez człowieka w jego planie poznawania.
Np. zwierzęta nie mają  dualnego rozdzielenia ze swoimi matrycami , stanowią z nimi jednię przez połączenie bezpośrednie "nicią życia".
Człowiek natomiast ma Matrycę Matkę w nad przestrzeni i wydzieloną z niej Matrycę Astralną w przestrzeni Astralnej z której to wydzielają się Iskry Życia do wszystkich ziemskich wcieleń i naturalnie powracają do Astralu gdyż zmieniony wzorzec kodu Życia ( obniżoną i niepełna wiedza, często zmanipulowana w celu zatrzymania Duszy w przestrzeni astralnej) nie daje jej możliwości uzyskania mocy energetycznej bezpośredniego powrotu do Matrycy nad przestrzennej z pełnią wiedzy mocy energetycznej.

Trzecio wymiarowe kody życia są tak ustawione by dusza nie osiągnęła pełnego rozświetlenia żyjąc ziemskim życiem wedle powszechnych ludzkich wzorców i zasad.
Przekroczenie tradycji , wyjście w słuchanie mądrości serca to realizacja planu rozwojowego matrycy z nad przestrzeni, ta droga jest o wiele bardziej trudna, niesie wiarę we własną wiedzę wewnętrzną i życie nią pomimo jawienia się innym co najmniej dziwolągiem , którego trzeba zwalczać w ludzkim stadzie.  Ale przynosi wymierne rezultaty i daje olbrzymią satysfakcję moralną , uczuciową i energetyczną nie zawsze i nie od razu  widoczną materialną.

Wracając do zniknięcia dualizmu.... jesteśmy w momencie "podnoszenia' blokad między astralem i nad przestrzenią oraz połączenia się dwóch części rozdzielonych ze sobą naszych Energii niewcielających się. Gdy nastąpi to połączenie dla nas zniknie dualizm całkowicie, nie będzie już  dwóch rożnych intencji realizowania tego samego planu życia człowieka.Nie będzie już jego uwięzień w fokusach astralnych z pozorami życia  z powodu niemożliwości powrotu do Matrycy astralnej.  Pozbieranie swoich wszystkich dawnych wcieleń i przeprowadzenie ich do astralnej matrycy było największym zadaniem każdej kolejnej inkarnacji - życia człowieka. Nie udawało się to z wyżej wymienionych powodów i kolejne wcielenia grzęzły w kolejnym oddaleniu od celu.
Obecne podniesienie wibracji zarówno ziemi jak  i człowieka , przesuwanie się ziemi w coraz wyższa wibracyjnie przestrzeń kosmiczną, i ustawienie osi jądra ziemi idealnie do osi Gwiazdy Matki umożliwiło powrót uwięzionych w fokusach dawnych inkarnacji ludzkich do swoich MATEK Astralnych,. Ten akt na który czekaliśmy wiele tysięcy lat nazywa się wyjściem z dualności i powrotem dla każdego z nas do JEDNI. Nie chodzi w nim o to iż wszyscy staniemy się JEDNIĄ identyczną i nie będzie między nami żadnych rożnic, chodzi o to iż nie będziemy już rozdzieleni na dwie Matryce Matki inspirującymi nasze ludzkie życia zupełnie  rożnymi intencjami realizowania go.

Astralna Matryca miała za cel utrzymanie III wymiaru i życia Ludzkiego wedle jej niepełnego wzorca, zatem inspirował strachem i logiką poprzednich doświadczeń właściwy dla niej styl życia by człowiek nie wychodził poza przestrzeń astralną.

Nad Przestrzenna Matryca miała za cel połączenia ze sobą matrycy Astralnej i uwolnienie człowieka z cyklu karmicznych ( uzależniających ciągłe powroty do astralu ) wcieleń. Chciała dla człowieka , a tym samym dla siebie ( Człowiek i Jego Energia Nad przestrzenna - Olbrzymi Ogień Życia, to JEDNO- JEDNIA) kolejnych doświadczeń z nową wiedzą w celu ewolucji.

Gdy takie połączenie zrealizuje się na planie energetycznym znika całkowicie ten okrzyczany dualizm. Nie dotyczy to dualizmu opartego na wszelakich różnicach energetycznych czy fizycznych, on pozostanie , bo być musi. On  jest twórcą  różnorodności oraz inspiracją dokonywania wszelakich wyborów kierujących nas w stronę odczuwanego przez nas dobra. Tylko odczucia człowieka są motywem jego rozwoju,bowiem ma on w swoim sercu zapisany kod dążenia do doskonałości równej  Stwórcy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1771 : Listopad 27, 2012, 13:11:27 »

Biorąc pod uwagę nasz fizycznie rozumiany dualizm, to on nie ma zniknąć całkowicie w "następnym" wymiarze. Natomiast drastycznie będzie ograniczona jego rozpiętość. Według "galaktycznych" różnice zdań oczywiście będą występować, ale będzie ich znacznie mniej, bo wszyscy będą mieli dostęp do większych zasobów wiedzy, materialne i inne potrzeby będą zaspokojone, więc nie będzie potrzeby pożądać czegokolwiek, bo braki nie będą istniały. Oczywiście będą inne reguły i niewiele ograniczeń. Ot taki szczątkowy dualizm.
===================================================================
A teraz kolejny artykuł z przemyśleniami Ute.


MIŁOŚĆ JEST DRZWIAMI do Nieskończoności

 

Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright © 2012

Ukochani Przyjaciele!

Możemy robić wszystkie rodzaje praktyk duchowych. Możemy pracować z naszym ciałem – umysłem, rozwijać cechy, takie jak wdzięczność, przebaczenie, spokój, dobroć i tak dalej. Możemy świadomie budować tarcze wokół naszego ciała  -umysłu lub otworzyć świadomie nasze czakry, wewnątrz i powyżej i poniżej naszego ciała, możemy użyć świętej geometrii i skonstruować Merkaba. Możemy tylko być bardzo zajęci, stresując, umysł i nasze wizje. Albo możemy czcić Bogów, anioły, Wyższe istoty, możemy pracować z oddechem i energiami planetarnych Istot.

Ale gdy używamy jakości Miłości wydaje się, że to jest nauczycielem, któremu musimy ostatecznie poddać się. Nie możemy budować Miłości naszym umysłem, ale możemy zapalić iskrę w naszym sercu, która czeka w sercu każdego człowieka, aby się przeobrazić w płomień.

Ten płomień może oparzyć gdy nagle dzielony lub zjednoczony z inną istotą, to nie potrzebuje być człowiekiem, może to być zwierzę lub drzewo, kwiat, wszystko, co istnieje, nawet kamień, bo wszystko jest żywe, całe stworzenie żyje, wszystko, co istnieje, jest żywe, mury i budynki, elementy, krajobrazy, góry. To wszystko żyje i wdycha świadomość.

Kiedy dzielimy się tym szczególnym uczuciem miłości z całą kreacją, to są jakby dwie oddzielne krople wody, które, kiedy dotkną się nawzajem, stają się jedną.

Ta jakość miłości, zawarta w kreacji, może wypełnić nasze serca tak, że czasami wydaje się wybuchać, ponieważ to prawie nie da się zawrzeć - tak wielkie uczucie miłości może być.

Miłość jako odpowiedź na tworzenie przyrodzonej miłości zawsze rozszerza nasze serca, jeśli naprawdę pozwalamy poczuć Boskość wszelkiego istnienia, we Wszystkim, co Jest. Jest to nasz bliski związek z nią, który wskazuje naszą Jedność ze Wszystkim.

Kiedy jednak chcemy dotknąć naszym sercem Samego Źródła Miłości, Tej Świadomości, w której cała kreacja powstaje, tej  Miłosnej Błogości, wtedy Miłość staje się prawdziwie Święta.


Jak znaleźć Ostateczne Piękno tego Źródła Miłością naszego serca?
Najpierw musimy kochać siebie. Nie ma na to innego sposobu.
Musimy znaleźć to miejsce, tą iskrę w naszym sercu najpierw, gdzie wiemy, że jesteśmy Boskimi Istotami. Musimy pozwolić i pielęgnować radość tego, Integralność jego Piękna.

To jest jeszcze samodzielny, ale ważny stan, ale wtedy czujemy potrzebę, żeby ogarnąć to, co jest poza nami.

I zaczniemy dzielić się tym pięknym płomieniem z kreacją, jak opisano powyżej, ale będzie to zawsze jeszcze zawarte w kreacji.

Jeśli chcemy podzielić się tą Miłością z Boską Promieniującą Świadomością Źródła, musimy poprosić. Ponieważ wszystko, czym chcemy podzielić się ze Źródłem przyciąga nas w pełni poza siebie, poza nasze granice, co postrzegamy jako "Ja", nawet "Ja", które przenika ciało.

Prośba jest gestem poddania się zrozumieniu, że ciało - umysł są skończone i zawsze mogą ulec zmianie. A gdy uznamy to,  nasze serce zaczyna poddawać się, tej Jednej Rzeczywistości, która Nigdy się Nie Zmienia.

Jeśli zwracamy się z miłością naszego serca, do Tej Jednej Rzeczywistości, jest Łaska, która nagle otwiera nasze serca do Ogromnego Nieskończonego Serca. A potem jest tylko Promieniowanie, nie ciała - umysłu, nie serca, któremu wydaje się, że pęka, ale Samej Jedynej  Promieniującej Egzystencji, odczuwanej jako, Najświętsza i Nienaruszalna Miłość - Skarb Niewypowiedziane Cenna, naprawdę poza słowami i opisem. ...

W tym promieniowaniu nie ma już więcej Świętej Geometrii, nie ma już więcej wysiłku, aby rozwijać cechy, takie jak spokój, życzliwość i wiele więcej, a nawet żadnych innych wysiłków w ogóle!
Bezwysiłkowość. która zawiera nas, To, co jest Większe od nas, otwiera cienką skórę, która oddziela nas od Nieskończoności i nasza mała kropla wody staje się jednym z Oceanem.

To wielki paradoks, ponieważ możemy być świadomi tej Błogiej Jedności z Oceanem, a jednocześnie być odrębnym ciałem - umysłem!

Ale ta Jedność wydaje tworzyć inny Podmiot, taki, który doświadcza tej Błogości, tego Światła, tej Najświętszej Miłości, podczas gdy nasze ciało - umysł jest załączone do niego jak tylko dodatek, bo ta Święta Miłość nigdy nie może być zawarta w ciele - umyśle . Z Nią Nowa Rzeczywistość świta, która ma kształt kulisty i która pojawia się przed naszym ludzkim sercem.

To jest obraz świtu naszej własnej Prawdy, z której ciało - umysł, które nazywamy "Ja" i "myślę" więc jestem, emanują mieć osobne doświadczenie w wymiarowych światach.

Dlatego to ograniczone ciało - umysł nie mogą w pełni wyrazić naszej Boskiej Rdzennej Egzystencji i tylko malutkie odbicie tego mieszka w sercu człowieka, które ma być rozpalone, aby ostatecznie rozpoznać własne Źródło przez Miłość, aby zostać pochłoniętym w Nieskończoności jako Miłość .

Bądźcie w Błogości!
Wiele Miłości,
Ute

26 listopada 2012
Autor: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/11/love-is-door-to-infinity.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1772 : Listopad 27, 2012, 14:59:02 »

Być może to za sprawą tłumaczenia ten powyższy przekaz od UTE jest trochę mętny, ale sens oddaje.

Cytuj
wszystko, czym chcemy podzielić się ze Źródłem przyciąga nas w pełni poza siebie, poza nasze granice, co postrzegamy jako "Ja", nawet "Ja", które przenika ciało
.

Tu jest taki odbiór, że te wszystkie tęsknoty od lat się pragnące urzeczywistnić, to ogromne pragnienie nieskończoności , przekraczania granic , to wszystko spotyka się z odpowiedzią Źródła i dlatego granice "naszego" świata - owe JA -rozpuszczają się.


Cytuj
Prośba jest gestem poddania się zrozumieniu, że ciało - umysł są skończone i zawsze mogą ulec zmianie.
Tak .Po prostu uznanie tego naturalnego faktu, ale jednocześnie nie utożsamianie się ani z umysłem, ani z ciałem.
Cytuj
Kiedy dzielimy się tym szczególnym uczuciem miłości z całą kreacją, to są jakby dwie oddzielne krople wody, które, kiedy dotkną się nawzajem, stają się jedną.
Bardzo fajnie ujęte. Genialne
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1773 : Listopad 27, 2012, 16:00:32 »

Pierwsza i zasadnicza sprawa, JA nie jest umysłem jest samoświadomością.
Druga sprawa każda kropla wody w tym oceanie istnienia zachowuje samoświadomość JA bowiem odczucie samoświadomości w oceanie istnienia jest procesem rozwojowym każdej ENERGII , gdy to już nastąpi nie ma cofnięcia się w rozwoju do nieświadomości zbiorowej.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Ute.Kiedy jednak chcemy dotknąć naszym sercem Samego Źródła Miłości, Tej Świadomości, w której cała kreacja powstaje, tej  Miłosnej Błogości, wtedy Miłość staje się prawdziwie Święta.

To jedno z najpiękniejszych zdań które powiedział Ute, wyjaśnił nam dokładnie co to jest Świętość, jak następuje poświęcenie czegoś i kiedy coś jest uświęcone!
Nie nie od machania kropidłem nad czymś wymawiania inwokacji , ni robienia czarodziejskich gestów...... ani kadzenia spalanymi ziołami ( chociaż to wszystko są zabiegi czarnoksiężników) przejęte przez krk.

Jedyną rzeczą która napełnia świętością wszystko , myśl, słowo i czyn jest uczucie płynące z serca Człowieka dokonującego czegoś. Jeżeli ma on w sercu miłość i z miłością robi cokolwiek , to jest uświęcone i święte.Jeżeli jej nie ma w sobie to żadne paradne gesty za pieniądze nic nie pomogą nic od tego świętym się nie stanie.

Widzieliście na filmie Japończyka jak zmienia się kropla wody dotykana uczuciem miłości.... ona taje się piękna i święta w swojej formie , a dotykana uczuciem zła i strachu , brzydka, pokraczna powykręcana.
To co jest w jednej kropli wody jest w całym oceanie otaczającego nas życia , bo woda w naszym świecie to czasami ponad 80%.
Zatem uświęcamy wszystko wszyscy gdy napełniamy otaczający nas świat miłością, nie może tego zrobić nikt za nas a tym bardziej za pieniądze. Miłości się nie kupuje i nie sprzedaje , nią się obdarowuje i dzieli z innymi Ludźmi.

Zatem nie wierzcie iż a jakimś kościele kupicie sobie coś poświęconego i świętego, nic z tego. Gdy kapłan ma w sercu miłość podaruje ją wam za darmo w spojrzeniu , geście i słowie nie wiedząc nawet że to czyni tak zwyczajnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 16:37:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1774 : Listopad 27, 2012, 20:17:22 »

Nie tylko "Papa Źródło" coś zapowiada. Tutaj Archanioł Michał również, ale tu chodzi raczej o powódź wewnętrzną. Żeby nas nie "zatopiła" zaleca uziemianie się i wdzięczność, no i dzielenie się tą bezwarunkowa miłością.


Zobaczcie pierwsze strużki cudownej zmiany i wiedzcie w swoich sercach, że rozległe powodzie podążają. - Michael

Dostrzegamy w tym czasie waszą piękną antycypację i wasze wysiłki do przygotowania siebie na bramę 12:12. Proszę, nie pozwólcie sobie, aby wejść w energie stresu przez to, moi drodzy. Wasz kurs został obrany przez wasze pragnienia i intencje.

Pracujemy z Wami w każdej chwili, zwłaszcza podczas waszych cykli snu. Jesteście w przepływie tak mocno, że teraz powinno być możliwe, aby po prostu pozwolić sobie być przenoszonym z prądem. Chcielibyśmy poprosić was o użycie trzech obrazów na najbliższe dni.

Po pierwsze, upewnij się, że tak często, jak możesz pomyśleć o tym, uziemiasz siebie mocno w energiach swojej drogiej matki ziemi. Nasz channeler wykorzystuje obraz rozległego systemem korzeni, jak te u wielkiego drzewa. To będzie działać rzeczywiście dobrze, jeśli nie masz własnego obrazu.

Następnie, gdy czujesz się wspaniały przepływ bezwarunkowej miłości wokół siebie, zobacz siebie dzielącego się nią z całą siecią lightworkers na i wokół planety.

I wreszcie wdychaj do swojego serca, znajdź swoją miłość i wdzięczność za wszystko, co jest wychodzi na jaw i wyślij tą wdzięczność do źródła twojego życia. Bądź wdzięczny za wszystko, czym jesteś i to wszystko, czym się stajesz. W tym, co czujesz w takich chwilach pozwól sobie siedzieć, unosić się, wchłaniać do każdej komórki twojej Istoty.

Niektórzy z was, większość z Was, mają coraz częściej chwilowe przebłyski, podpowiedzi, chwile wglądu, w to, co może zbliżać się do Was. Będą się one rozwijać powoli, dla niektórych, wybuchowo dla innych. Delektujcie się nimi, radujcie się w nich, ale być może trzymajcie je teraz spokojnie w waszych sercach. Niech ich energie rosną w Was. Będziecie wiedzieć, kiedy się nimi dzielić.

Tymczasem, gdy tsunami wewnętrznych zmian nadchodzi, oczekujcie go z radością i miłością.
Jest to, mimo wszystko, odpowiedź na wasze zbiorowe modlitwy i nadzieje miliardów na ogromnych połaciach waszych cykli czasu. Zobaczcie pierwsze strużki cudownej zmiany i wiedzcie w swoich sercach, że rozległe powodzie podążają (za nimi).

Zaciskajcie ręce mocno teraz i przygotujcie się na krok w przyszłość. Trzymajcie nas w waszych sercach, kiedy my trzymamy was w naszym. Dobrego dnia.

27 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

siedemwatah lionesrp amazing-monster-wolfs-world nawijka improwicze