Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 20:04:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 456724 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #1775 : Listopad 27, 2012, 20:23:12 »

Pierwsza i zasadnicza sprawa, JA nie jest umysłem jest samoświadomością.
I tak i  nie .
To, co jest "samoświadome" ma tylko takie wrażenie, iluzoryczne poczucie oddzielenia od Świadomości. Naturalnie  jest immanentną częścią Świadomości , tylko pozornie od niej odseparowana. I nie jest to JA , gdyż JA wynika nie z naturalnych procesów, a z tego co zostało wprogramowane w formę sztucznie. W tym zakresie można rozpoznać między innymi wartości religijne , ale także wychowanie z rodziny, czy przekazy od Myślicieli. Nie ma tu wielkiej różnicy.

Cytuj
Druga sprawa każda kropla wody w tym oceanie istnienia zachowuje samoświadomość JA bowiem odczucie samoświadomości w oceanie istnienia jest procesem rozwojowym każdej ENERGII ,
I tu błąd w rozumowaniu. Niewielki błąd, ale uczyniony raz już później determinuje całe poznanie.
Polega on na wykluczeniu zbiorowości w trakcie procesu samouświadamiania siebie. Tak bardzo chcesz być tą rozwiniętą ENERGIĄ ,ze nie dostrzegasz iż jesteś niczym .... innym ......... niż szczególna projekcja z Całości.

 
Cytuj
gdy to już nastąpi nie ma cofnięcia się w rozwoju do nieświadomości zbiorowej.
A kiedy następuje ? Gdzie jest granica poza którą nie ma cofnięcia do Całości ? Ona jest właśnie owym JA.
Cytuj
ps. Ute.Kiedy jednak chcemy dotknąć naszym sercem
Chcieć to se można wiele , a serce nie należy do Ciebie. Kiedy to już wiadomo, to na prawdę nie trzeba ani chcieć, ani inaczej kombinować, ani deponować ani zasługiwać specjalnie ,ani spełniać jakichkolwiek warunków. Miłość ze Źródła jest bezwarunkowa, rozpoznaj co to znaczy.

Czy to oznacza jakąś wydzieloną na ołtrze wyniesioną świętość ?

To pytanie do każdego.

Cytuj
Jedyną rzeczą która napełnia świętością wszystko , myśl, słowo i czyn jest uczucie płynące z serca Człowieka dokonującego czegoś
Ha , to wszyscy inni nie dokonujący CZEGOŚ nagle nie są godni ?
A Ci  dokonujący niegodnego czegoś ?

Oczywiście ,nie , oni też nie nadają się , nie podpadają pod definicję świętości wg Kiary.
Natomiast prawda jest taka, że  życie kocha wszystkie swoje formy i każdy przejaw energii.

Używa je na różne sposoby dla nas nieodgadnione ...

http://www.youtube.com/watch?v=OePehsIxREc&feature=related&noredirect=1

niektóre słowa z w/w piosenki :
Potrzeba ciszy by wytworzyć dźwięk
Potrzeba strat zanim to odkryjesz
Potrzeba drogi by wyruszyć do nikąd
Potrzeba impulsu byś zaczął sie troszczyć
Potrzeba przepaści by zdobyć szczyt

Zycie jest cudowne
Zycie pędzi pełnym kołem
Zycie jest cudowne
Zycie ma wiele znaczeń
Zycie jest cudowne
Zycie jest cudowne
To takie piękne
Pędzi kołem
To takie piękne...
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 20:27:58 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1776 : Listopad 28, 2012, 09:18:01 »

To co ma być już jest.... ale dla każdego coś innego ( jak to mówi nasz szacowny Przebiśnieg) zatem co sobie wybierzesz i w co z takim uporem wierzysz Człowieku to dla ciebie zaistnieje.
Rozdzielenie wymiarów to tylko moment przejścia do wersji wybranej zatwierdzonej osobistą wibracją, zatem co dla kogo? to ukazuje się w naszych poglądach , dyskusjach potwierdzających naszymi zdaniami dokonanie wyboru.
Mój świat , to świat, piękna , harmonii , pełen dobra i miłości , nie ma w nim awanturnictwa i poniżania nikogo , niema w nim wojen, manipulacji ni wykorzystywania innych i nie ma w nim podstępnych krętaczy żerujących na niewiedzy ludzkiej.

Wolność , radość , wiedza i dobro budują w nim podstawy egzystencji, systemem wartości jest wolnostojeństwo tworzące przeróżne przestrzenie  akceptowane jako różnorodność w Jedni. Każdy ma bowiem prawo być szczęśliwy na swoją miarę.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Rzeczywistości Równoległe

28 lis 2012 2 komentarzy

by krystal28 in Anioły

.
.

Dzisiaj chcielibyśmy skupić waszą uwagę na temacie równoległych rzeczywistości oraz na wpływie, jaki wywierają one na wasze realia. Może to być szokiem dla niektórych z was, kiedy się dowiedzą, że równoległe rzeczywistości istnieją; jednakże są pośród was tacy, którzy na pewnym poziomie są już świadomymi, że one istnieją. Tematem, jaki chcielibyśmy poruszyć dzisiaj, jest to jak możecie wykorzystać je dla własnego pożytku. Ten temat jest jednym z bardzo obszernych i my jedynie muśniemy powierzchnię wielu rzeczywistości, które istnieją tuż obok was w każdej chwili.

Po pierwsze, zdajcie sobie sprawę z tego, że istnieje nieskończona liczba równoległych rzeczywistości, jakie rozgrywają się jednocześnie obok waszej własnej. Ponieważ żyjecie w świecie, który bazuje na przyjętym z góry przekonaniu o liniowym charakterze działania, zostaliście również nauczeni, że jesteście na tylko jednej stałej linii czasu przez całe swoje życie. Po zdarzeniu A następuje zdarzenie B i tak dalej; jednakże tak nie jest. Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Wibracja, z którą decydujecie się rezonować określa, jakiej rzeczywistości będziecie doświadczać. Jednak wiedzcie, że każda decyzja, jaką ewentualnie moglibyście podjąć, zawsze rozgrywa się pośród nieskończenie wielu możliwych wariantów. Każde „ty” wierzy, że jest „rzeczywistym” ty, a wszystkie inne są po prostu tylko możliwościami. To naprawdę nie robi różnicy, ponieważ wasza dusza jest zawsze świadoma nieskończenie wielu wersji rzeczywistości, których jednocześnie doświadczacie.

Niektóre równoległe rzeczywistości wyglądają bardzo podobnie do waszego obecnego życia, zaś inne są zupełnie odmienne. Aby pomóc wam skupić wasz umysł wokół tego, jak nieskończenie wiele wersji „was” egzystuje, pozwólcie, że podamy wam pewien przykład. Powiedzmy, że budząc się rano macie w planie spotkać swojego przyjaciela i wspólnie napić się kawy przed pójściem do pracy. Macie oczywiście wiele opcji odnośnie tego zdarzenia; na przykład możecie wybrać, aby nie iść na to spotkanie, możecie iść na kawę i odpuścić sobie pójście do pracy, możecie również wybrać jedno i drugie. Są to jedynie 3 proste opcje spośród wielu innych, z których możecie wybierać. Wszystkie te scenariusze są rozgrywane w równoległych rzeczywistościach; wy jesteście tymi, którzy wybierają, jakiej rzeczywistości świadomie będziecie doświadczać. Teraz pomyślcie o wszystkich decyzjach, jakie możecie podjąć w ciągu dnia: gdzie się udacie, z kim będziecie rozmawiać, co zrobicie, i tak dalej. Teraz wyobraźcie sobie wszystkie alternatywne wybory, jakich moglibyście dokonać w ciągu całego swojego życia. Dalej pomyślcie już nie tylko o obecnym życiu, lecz o wszystkich przeszłych i przyszłych wcieleniach oraz o wszystkich związanych z tym wyborach, jakich możecie dokonać. Wszystkie spośród tych nieskończenie wielu wersji rzeczywistości rozgrywają się jednocześnie, a ich celem jest umożliwienie waszym duszom doświadczenia wszystkich prawdopodobieństw.

Istnieją odmienne rzeczywistości, w których wybraliście inną karierę, inne miejsce zamieszkania, innych małżonków i tak dalej. Są to rzeczywistości wyglądające zupełnie inaczej od tej, której jesteście świadomi. Inne równoległe rzeczywistości jedynie w subtelny sposób się od niej różnią. Istnieje nieskończona liczba wersji Ziemi. Są takie, w których ma miejsce 3 wojna światowa, podczas gdy w innych wybraliście, żeby właśnie się wznieść jako zbiorowość, i pozostaje jeszcze niezliczona liczba różnorodnych wariantów. Wiele wersji rzeczywistości posiada zupełnie inną „przeszłość” i historię, podczas gdy inne są całkiem podobne do waszej wersji. Wiedzcie, że zawsze macie możliwość, aby przenieść swoją uwagę do dowolnej spośród tych innych wersji. Robicie to przez całą dobę, każdego dnia; jednakże przeważnie nie przemieszczacie się do rzeczywistości będących w znaczący sposób odmiennymi od waszej własnej. To nie jest tak, że nie możecie dokonywać drastycznych zmian w swoich rzeczywistościach, z pewnością wielu z was właśnie to osiągnęło. Jednak nie jest to dokonywane natychmiastowo, przynajmniej z waszej perspektywy. Wyobraźcie sobie jak bardzo dezorientujące byłoby, gdybyście nagle przenieśli się do zupełnie odmiennej wersji Ziemi, w której nie wybraliście tego samego małżonka, życia w tym samym domu lub pracy w tym samym miejscu. Byłoby to zbyt dramatyczne i wytrącałoby was to z „iluzji”, na której zdecydowaliście się skoncentrować swoją uwagę. Ostatecznie wszystkie te rzeczywistości tym właśnie są: bardzo rozbudowanymi iluzjami, które umożliwiają wam odgrywanie wielce zawiłej gry, w trakcie której jesteście w stanie zapomnieć, kim naprawdę jesteście, skąd przybyliście, jakie macie dary i umiejętności – w celu osiągnięcia, za sprawą tych bardzo unikalnych doświadczeń, ogromnego rozwoju swej duszy. Ponieważ jest to jedyna rzeczywistość, jakiej jesteście świadomi, wielu ma tendencję do utraty perspektywy dotyczącej tego, jak bardzo wyjątkowe i odmienne są te doświadczenia. Naprawdę nie istnieje nic podobnego w wyższych krainach wszechświata; dzięki temu ta iluzja jest tak fascynująca.

Wielu będzie zastanawiało się, czemu nie są świadomi tych innych rzeczywistości. W wyższych wymiarach jesteście zawsze świadomi wszystkich równoległych rzeczywistości; jednak 3 i 4 wymiar są jedynymi, które umożliwiają wam skupienie swej uwagi tak bacznie na „jednej”  rzeczywistości, że nie jesteście dłużej świadomi tych wszystkich pozostałych, które istnieją równocześnie z nią. Była to część tej zabawy; doświadczenie to oferowało tak całkowicie odmienne doznania, niż te, jakie ktokolwiek z was miał kiedykolwiek okazję zgłębić. To było właśnie tak nęcące. Prostym porównaniem może być radość czerpana z czytania powieści kryminalnej, która przykuwa waszą uwagę do samego swego końca. Kiedy już raz przeczytacie tę książkę, wiecie jak ona się skończy; to już nie jest to samo, kiedy próbujecie przeczytać ją po raz kolejny; nie możecie po prostu zapomnieć, jak ta historia się zakończy. Doświadczenie na Ziemi pozwala wam „zapomnieć jakie będzie zakończenie”, możecie więc czerpać przyjemność z doświadczania tej podróży. W wyższych rzeczywistościach zawsze widzicie, jak wszystkie sytuacje się rozgrywają i kończą jeszcze zanim weźmiecie w nich udział.

Możecie używać równoległych rzeczywistości dla swoich celów i korzyści, zwłaszcza teraz, kiedy już jesteście świadomi ich istnienia. Wiedzcie, że jeśli pragniecie dokonać zmiany w waszym życiu, i nieważne, czy jest to mała zmiana, czy ogromna, rzeczywistość, w której osiągnęliście upragniony rezultat, już istnieje! Zatem wszystkim, co macie zrobić, jest dostrojenie się do tej wersji rzeczywistości, w której osiągnęliście swoje cele. Jesteście twórczymi istotami i gdy zaczynacie świadomie uczestniczyć w kreowaniu waszej rzeczywistości, możecie wybierać spośród bezgranicznych możliwości doświadczania. To jest moment, kiedy zaczynacie naprawdę czerpać z tego radość. Pamiętajcie, że wszystko jest energią i wszystko wibruje ze specyficzną częstotliwością. Musicie wibrować na podobnej częstotliwości, aby dostroić się do danego doświadczenia. Podobne jest to do waszego radia, które musicie dostroić do odpowiedniej częstotliwości lub, jak to nazywacie, kanału, aby usłyszeć tę stację muzyczną, jaką usłyszeć pragniecie. Nie możecie doświadczyć niczego, co ma inne wibracje niż wy; jeśli nie chcecie już kontynuować doświadczania jakichś szczególnych okoliczności w waszej rzeczywistości, to nastał czas, aby „zmienić kanał”.

Wielu z was przeżyło tak wiele trudności życiowych, tak wiele ciężkich i pełnych wyzwań doświadczeń, aby opanować i udoskonalić swe możliwości stwarzania. Był to wybór, którego dokonaliście, chcąc doświadczyć tak wiele, jak to tylko było możliwe. Teraz jesteście w początkowych stadiach nauki dotyczącej tego, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i świadomie kreować cokolwiek zechcecie. To jest rzeczywistość, do której aktualnie się przemieszczacie. Tak, nadal jest wiele innych dusz, które wybierają pozostanie nieświadomymi możliwości stwarzania swej rzeczywistości, ale to właśnie jest kreacja, jakiej chcą oni doświadczać. Wy jesteście gotowi, aby doświadczać czegoś odmiennego, inaczej nie zostalibyście przyciągnięci do tego przekazu. Przemieszczacie się z rzeczywistości, w której potrzebowaliście podążać krok za krokiem w procesie osiągania swoich celów, do rzeczywistości, w której po prostu potrzebujecie dostroić się do wibracji rzeczywistości, jakiej życzycie sobie doświadczać. W taki właśnie sposób będziecie w końcu doświadczać natychmiastowej materializacji w wyższych wymiarach.

Jest naszą nadzieją, że dzięki wiedzy, iż wasze cele zostały już osiągnięte, a wasze pragnienia zostały już zrealizowane w innej rzeczywistości, zdobędziecie pewność siebie, wiedząc, że jest to nie tylko możliwe, ale że ta wersja „was” już istnieje, zatem nie ma więcej wątpliwości co do waszego sukcesu. Dlatego często mówimy wam, że z naszej perspektywy już osiągnęliście swoje cele. My nie widzimy oddzielenia ani podziału pomiędzy „tą” a „tamtą” wersją was. Zaklinamy was zatem, abyście stanowczo stawiali swoje kroki na ścieżce do waszych marzeń, wolni od wątpliwości; albowiem wszystkie wasze marzenia już się spełniły!

Mamy nadzieję, że ta wiadomość w jakiś sposób wam pomogła.

W Miłości i Świetle, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami.

Przekazała Taryn Crimi, 14 listopada 2012

http://the2012scenario.com/2012/11/angelic-guides-via-taryn-crimi-parallel-realities/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=angelic-guides-via-taryn-crimi-parallel-realities

Tłumaczenie Wojtek, edycja Wika


http://krystal28.wordpress.com/


ps. Dodam tylko iż realizacja pragnień bycia w określonym wymiarze dokonuje się za pomocą wpisu naszą osobistą  wibracja , jej mocą inaczej następuje  ściągnięciem nas do wymiaru z którym harmonizujemy ( podobne przyciąga podobne) , a nie za pomocą wyrażonych słownie życzeń.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1777 : Listopad 28, 2012, 10:41:00 »

Jak zauważył to komentator na tamtym blogu przekaz odzwierciedla "Transfering Rzeczywistości" znany skądinąd.
Dodałbym do tego i komentarza i Kiary, że nie da się zmienić rzeczywistości przez świadomą chęć. Nie decyduje tutaj nasz umysł.
Decydent nie jest dostępny dla nas z poziomu umysłu, tylko z poziomu serca. East pewnie napisze, że samo się dzieje, ale to nieprawda, dzieje się dla Nas, ale przez Nas.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1778 : Listopad 28, 2012, 10:46:57 »

..ja bym jeszcze dodał to:
http://youtu.be/kiTseJqNE0c
i trzeba mieć również świadomość, że mld. świadomych istot dzielą tą samą przestrzeń i nawet gdyby każdy mógł kreować myślą tą "rzeczywistość",-
to szybko można sobie wyobrazić jaki bajzel by powstał Duży uśmiech
tak jak "Bruce wszechmogący" na wszystkie modlitwy odpowiedział "yes to all" Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #1779 : Listopad 28, 2012, 10:54:10 »

To co ma być już jest.... ale dla każdego coś innego ( jak to mówi nasz szacowny Przebiśnieg) zatem co sobie wybierzesz i w co z takim uporem wierzysz Człowieku to dla ciebie zaistnieje.
Rozdzielenie wymiarów to tylko moment przejścia do wersji wybranej zatwierdzonej osobistą wibracją, zatem co dla kogo? to ukazuje się w naszych poglądach , dyskusjach potwierdzających naszymi zdaniami dokonanie wyboru.
Mój świat , to świat, piękna , harmonii , pełen dobra i miłości , nie ma w nim awanturnictwa i poniżania nikogo , niema w nim wojen, manipulacji ni wykorzystywania innych i nie ma w nim podstępnych krętaczy żerujących na niewiedzy ludzkiej.

Wolność , radość , wiedza i dobro budują w nim podstawy egzystencji, systemem wartości jest wolnostojeństwo tworzące przeróżne przestrzenie  akceptowane jako różnorodność w Jedni. Każdy ma bowiem prawo być szczęśliwy na swoją miarę.
Cytuj
To co ma być już jest? Czyżbyś chciała wszystkim wmówić, że już zaistniała Twoja nie tyle świetlana co maślana wizja przyszłości w postaci dematerializacji i materializacji Ziemi i nas wszystkich? A może to wszystko odbyło się w mgnieniu oka i nikt nie zauważył tak doniosłego i zarazem pierwszego (w Twoim wydaniu) w dziejach wszechświata zjawiska wznoszenia się w wyższy wymiar?  Duży uśmiech
Czy wizja Twojego pięknego i wspaniałego świata nie jest czasami wynikiem przekazów od Pani Lucyfer?  Zły Płacz 


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1780 : Listopad 28, 2012, 11:56:55 »

Cytuj
Byłoby to zbyt dramatyczne i wytrącałoby was to z „iluzji”, na której zdecydowaliście się skoncentrować swoją uwagę. Ostatecznie wszystkie te rzeczywistości tym właśnie są: bardzo rozbudowanymi iluzjami, które umożliwiają wam odgrywanie wielce zawiłej gry, w trakcie której jesteście w stanie zapomnieć, kim naprawdę jesteście, skąd przybyliście, jakie macie dary i umiejętności – w celu osiągnięcia, za sprawą tych bardzo unikalnych doświadczeń, ogromnego rozwoju swej duszy.

Pomyślcie. Istnieje, wg nich , naddusza, świadoma wszystkich możliwych stanów rzeczywistości na każdej z linii czasowej , a same rzeczywistości to iluzje - oczywiście aktorzy JA na danej linii czasowej też są iluzjami - zaś według zasady fraktalności to owa naddusza też może być tylko jedną z iluzorycznych naddusz której świadoma może być jakaś nad-nad-dusza ...itd itp ... Duży uśmiech

Po kiego grzyba kombinować te byty nad bytami ? Jaki one mają sens skoro tak czy inaczej na każdej linii rzeczywistości jest dostęp do Pełni ? 

Ludzie pragną szczęścia na tysiące sposobów próbując zasypać jego brak jakimiś zasługami , wpisami, czynami ... a ono JEST tu i teraz. Wzniesienie przenika wszystko. Tak jak pisali :
Cytuj
wszystkie wasze marzenia już się spełniły!
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1781 : Listopad 28, 2012, 12:12:37 »

..mnie też dziwią te klasyfikacje i podziały na jaźnie, Ja, dusze, nad-dusze, ciała astralne, subtelne, etc.,-
ale co zrobić widać ta kreacja Jedni jest nieskończona. Chichot Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 12:24:36 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1782 : Listopad 28, 2012, 13:30:53 »

Śmierć własnych wyobrażeń, to prawdziwa apokalipsa.  Chichot

Twoje wyobrażenia budują twój kanał rzeczywistości. Gdy zostają zburzone, szlag trafia
skanalizowaną rzeczywistość. Zostajesz w próżni, którą musisz na nowo zapełnić przy pomocy
wyobrażeń, do następnej apokalipsy.
I w końcu, gdy już pojmiesz PROCES, apokalipsa staje się zabawą, a ty świadomym stwórcą.
Potrafisz już oprogramowywać próżnię. Przekraczasz własny umysł, który do tej pory cię więził.
I doznajesz wolności.  Uśmiech

Od tej pory nie musisz już wkurzać się na artqowe posty. Sorry Arteq, że wykorzystuję Twoją osobę,
mnie od dawna nie wkurzasz, lecz stanowisz doskonały przykład na uwięzienie innych w swoich imaginacjach.
East również niektórych wkurza, ptak zapewne też.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1783 : Listopad 28, 2012, 13:33:19 »

Śmierć własnych wyobrażeń, to prawdziwa apokalipsa.  Chichot

Twoje wyobrażenia budują twój kanał rzeczywistości. Gdy zostają zburzone, szlag trafia
skanalizowaną rzeczywistość. Zostajesz w próżni, którą musisz na nowo zapełnić przy pomocy
wyobrażeń, do następnej apokalipsy.
I w końcu, gdy już pojmiesz PROCES, apokalipsa staje się zabawą, a ty świadomym stwórcą.
Potrafisz już oprogramowywać próżnię. Przekraczasz własny umysł, który do tej pory cię więził.
I doznajesz wolności.  Uśmiech

Od tej pory nie musisz już wkurzać się na artqowe posty. Sorry Arteq, że wykorzystuję Twoją osobę,
mnie od dawna nie wkurzasz, lecz stanowisz doskonały przykład na uwięzienie innych w swoich imaginacjach.
East również niektórych wkurza, ptak zapewne też.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech

to teraz będę się zwracał do ptaka- oświecony ptaku
no chyba, że to cię wkurza Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1784 : Listopad 28, 2012, 13:37:38 »

Songo, ani trochę mnie to nie wkurza.  Chichot 
Przecież to Ty wykreowałeś oświeconego ptaka i jeśli Cię to nie wkurza, to jest ok.   Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1785 : Listopad 28, 2012, 13:41:45 »

Ptak od dawna jest oświecony, tylko że to nic nie znaczy Duży uśmiech .......... albo znaczy wszystko.

I czemu niby miałoby wkurzać ? I kogo ? - kolejne wyobrażenie zbudowane z iluzorycznej rzeczywistości ?

Niektórzy nawet się nie tyle wkurzają na osobę, co się burzą ,kiedy ich własne imaginacje okazują się równie "wartościowe" co każde inne . A najbardziej boli, kiedy podważana jest ich WŁASNOŚĆ , przynależność do wyjątkowej Energii MOJEJ.

Boli do momentu w którym PROCES staje się oczywisty.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1786 : Listopad 28, 2012, 13:58:54 »

Christine Day jest znaną w Australii mistyczką i channelerką. W poniższym artykule prezentuje swoje przemyślenia wobec daty 12.12.2012 na bazie przekazów Plejadan. To nieco nie standardowy punkt widzenia.


Wiadomość od Ambassadora Plejadan Christine Day na 12.12.2012

Christine Day,
26 listopada 2012
http://www.christinedayonline.com/

Witam wszystkich, to był intensywny miesiące i mam wrażenie, że wszyscy jesteśmy przygotowywani w tym miesiącu, aby energetycznie otrzymać energie 12/12/12.

Plejadanie dali mi bardzo konkretne informacje, aby pomóc każdemu z was, żebyście byli w stanie świadomie odbierać potężne Fale Oświecenia nadchodzące w tym czasie.

Moja wiadomość jest dłuższa niż zwykle i czuję ją jako bardzo ważną, aby podzielić się z każdym z was. Mam także kilka pytań, które pojawiły się z kręgów, które uważam za istotne.

Plejadanie mówią, że będzie seria Fal Oświecenia napływających na planetę 12/12/12. Proszą was, abyście się otworzyli się na nowe związki ze wstępnymi uzgodnieniami, których dokonaliście zanim weszliście na tą płaszczyznę ziemską. Aby móc w pełni przyjąć energie fal Oświecenia, które będą przychodzić na planetę 12/12/12, trzeba otworzyć się i tworzyć nowe sojusze energetyczne dla siebie ..

Bądź świadomy, że fale będą najsilniejsze zaledwie minutę po północy do szóstej rano 12 grudnia. Zaczną ponownie zwiększać od 12-tej w południe do 3-ciej po południu tego dnia.

Od 12.12.12 r. i później w swoim życiu - dokonaliście serii wstępnych umów, - aby mieć energetyczne wsparcie. Czy pamiętasz to, czy nie, jest bez znaczenia. Teraz to zależy od ciebie, aby aktywować te  wstępne umowy. Aktywacja musi pochodzić od ciebie, a nie z drugiej strony.

Potrzebujesz dać swoje pozwolenie i aktywować wstępne umowy, przez otwarcie się na wszelkie energie, które są tam dla Ciebie. Nie musisz wiedzieć, jakie. Trzeba tylko dać zgodę na aktywację. Otwórz się na te energetyczne sojusze na dzień przed 12/12/12.

Nie ma znaczenia, że twój umysł i ego nie może zrozumieć lub wiedzieć które energetyczne sojusze przywołujesz. Musisz tylko zrozumieć, że te wstępne umowy są czymś, co zrobiłeś dla siebie, aby wspierać ciebie teraz.

Więc nie pozwól umysłowi ego powiedzieć: "Cóż, nie jestem pewien, kogo przywołuję, więc nie zamierzam aktywować żadnego z moich wstępnych porozumień" Nie chcę tam iść.

Energie (pozwolenia)  muszą pochodzić od Ciebie. To samo 12/12/12. Potrzebujesz otworzyć się świadomie, poprzez świadomy wybór, aby przywołać fale Oświecenia. Energie, które przychodzą przez te fale Oświecenia dostroją ciebie i narodzą cię do nowego aspektu siebie.

Fale Oświecenia przeznaczone są do aktywacji innego poziomu struktury krystalicznej w komórkach twojego ciała. Ta struktura krystaliczna raz aktywowana będzie mogła wtedy pomieścić inny poziom własnego światła Bożego w twoim ciele fizycznym. Będzie ona przekształcać ciało elektrycznie, dzięki czemu będziesz w stanie podjąć i przytrzymać dużo więcej własnego światła Bożego w swoich komórkach.

Jest to rewolucyjny czas dla nas jako istot ludzkich i obecnie wiele z naszego boskiego światła mieści się poza naszą formę fizyczną. Dzięki systemowi, który mamy na miejscu, w tej chwili, jesteśmy w stanie przenosić to światło.

Z aktywacją struktury krystalicznej, możesz być w stanie przyjąć i utrzymać więcej własnego światła Bożego 12/12/12. Fale Oświecenia mają przynieść cię do siebie i przeprojektować twój system.

Innym aspektem tej struktury krystalicznej jest to, że aktywacja dokładniej ponownie otworzy twoje telepatyczne centrum zjednoczenia. Energia 12/12/12 posiada świętą energię zjednoczenia z energiami, ze Wszechświata. To otwiera możliwość świętego zjednoczenia, dla każdego z nas. Aby dojść do nowego zrozumienia, nowej wiedzy - nie ma nic nowego - tylko przyjmowanie wiedzy i starożytnych nauk, które są częścią prawdy i integralności.

W tym dniu, twoje komórki zestroją się z nowym poziomem prawdy i integralności, co pozwoli kontynuować twoją drogę do przodu od tego czasu w nowy sposób, rozumiejąc, że cała planeta będzie przechodzić transformację energetyczną w tym dniu.

Możecie powiedzieć, ale "dlaczego nagle?" To nie jest tak nagle! Rzeczy zostały wprowadzone na miejsce już od jakiegoś czasu, aby to się wydarzyło.

Kręgi zbożowe przejdą nowe narodziny samych siebie,
przychodząc w całej pełni po raz pierwszy, od zaistnienia na tej planecie. Będą one pracować w zestrojeniu ze wszystkimi megalitycznymi miejscami; świętymi miejscami na naszej planecie. Będzie święte połączenia między megalitycznymi miejscami i kręgami zbożowymi, obejmujące planetę i tworzące serię (sieć) linii (ley lines).

Potrzebujemy stać się częścią tej świętej sieci w tym dniu. Jest otwarcie portali w tym dniu i każdy z was ma możliwość stania się częścią tej świętej sieci. Ta święta sieć, który ma się narodzić wokół ziemi jest częścią bardzo silnej transformacji świadomości naszej planety.

Ci, którzy decydują się na dostrojenie się do tej świętej sieci tego dnia będą mieli automatyczne połączenia telepatycznego zjednoczenia między sobą. Nie trzeba rozumieć zbyt wiele, ale chcieć być częścią tego, czemu właśnie powiedzieliście "tak".

Tak naprawdę chodzi o pokazanie waszego stanowiska i wzięcie swojego miejsca w tym,  co Plejadianie nazywają "wielkim planem". Przez otwarcie swoich wstępnych umów sojuszy dzień wcześniej, te energie będą wspierać was i pokazywać drogę i pomagać w procesie tego następnego dnia.


Wracasz z powrotem zajmując swoje miejsce z energetycznymi sojuszami, dla których powiedziałeś "tak", co pozwoli ci na pracę tego dnia i od tego momentu  na przyszłość.

Mamy również 21.12.12. Dziewięć dni później, gdy inny poziom energii przyjdzie na planetę dla tych, którzy pracowali z falami Oświecenia 12/12/12. Ten dzień jest kolejnym mocnym czasem, aby się otworzyć i odbierać i pozwolić aktywować kolejny poziom swojej struktury krystalicznej.

Będziesz przechodzić inny poziom transformacji energii elektrycznej aktywującej przez ciało, będąc w stanie otrzymać kolejny poziom Twojego Boskiego światła i zmagazynować je w komórkach twojego ciała. W tym dniu, portale otworzą się ponownie i święte sieci wokół ziemi się otworzą i przyłączycie się do świętej sieci na innym poziomie.

Zrozumcie, że przebywanie 12/12/12 w grupach będzie bardzo wspomagające. Jest to  bardzo ważne, konieczność dla tych z nas, którzy są obudzeni, aby wspólnie się zakotwiczyć i rozwinąć do tego, kim jesteśmy w tym momencie. Ważne jest, aby przyjść wspólnie w grupach osób o podobnych poglądach, którzy są obudzeni. Wszyscy ludzie z wszystkich ścieżek - nie ma oddzielenia.

Ludzie, którzy nie są na ścieżce, po tym terminie, czy będzie istniała separacja od nich?

Nie, absolutnie nie. Faktem jest, że wszyscy, wstępnie zgodziliśmy się obudzić wcześnie, trzymać otwartą drogę dla innych naśladowców. Jeśli cokolwiek będzie, to będziemy mocniej podłączeni. Możemy nie być podłączeni do tych, którzy są obelżywi, kontrolujący, połączeni z przemocą, na przykład. Jednak w dalszym ciągu będziemy się łączyli ze zwykłymi ludźmi, którzy mają dobre serca, ale nie są obudzeni.

Mieszkam w mieszkaniu? Czy mogę ustawić to wszystko do zrobienia samotnie 12/12/12?

Tak, oczywiście.

Czy praca z energiami "uwalniania" będzie pomocna w tym dniu?

Tak, pamiętaj, że to dzięki energii uwalniania przenosisz się do swoich dostrojeń.
Energia uwalniania pozwala ci opuścić 3-cio wymiarową energię, którą trzymasz, pozwalając, żeby odpadła w jednej chwili i w tym momencie dostrojenie może nastąpić. W tej jednej chwili, kiedy zdecydujesz się puścić wszystko z tej ziemskiej płaszczyzny powstaje bardzo silny i umacniający moment dostrojenia. To tylko zajmie chwilę czasu dla wszystkich komórek, aby przeszły do nowego poziomu dostrojenia i zapamiętywania.

Energia  "Uwalniania" utrzymuje energię dostrojenia, która będzie wspomagała was falami Oświecenia 12/12/12. Możecie również być otwartymi na odbieranie energii. To bardzo ważne, aby pozwolić sobie świadomie otworzyć się i odbierać fale Oświecenia.

Wydaje  się, że wspomóc was może zrobienie wiru z 3 świec z kryształem w środku, które będą przyciągać i wspierać fale Oświecenia, więc Fale Oświecenia będą miały aleję aby przyjść, energetyczną strukturę. Lub cokolwiek innego, co czujecie się powołani zrobić tworząc układ kryształów, który będzie wspierać.

Chciałabym zrobić wszystko to dzień wcześniej. Usiąść i otworzyć do energetyczne sojusze i poczuć się, co trzeba zrobić, aby stworzyć dla siebie, aby otrzymać te fale oświeceniowe i pozwolić energetycznym sojuszom, aby Was wspomagały i pokazały to, co jest najlepsze dla Was.

Zbuduj coś dla siebie albo grupy lub osoby, ale to zrób to dzień wcześniej i poczuj energię i dokonaj dostrojenia. Im bardziej zaangażowany jesteś tym bardziej te Fale Oświecenia będą z wami pracować. To jest twoja część świadomie wybrać ich odbiór.

Jeśli masz grupę osób, można ustawić koło wokół tego wiru w ramach formatu, część rytuału lub struktury. Trzeba trochę czasu, żeby to przemyśleć i poczuć co będzie działać i co jest dobre.

Możesz chcieć mieć poduszki rozłożone na podłodze jako opcja do leżenia, ponieważ energie będą silne i być może potrzebował odebrać i zintegrować je i potem może „odlecisz” do nieba, do galaktycznej energii, więc połóż się „na ziemi” i otwórz na energie gwiazd w tym czasie w nocy. Bądź twórczy. Poczuj to, co jest właściwe dla Ciebie wewnątrz. Siły przyrody są również zaangażowane we współpracy z wami. Mają silną energię, aby wspierać was w integracji Fal Oświecenia na planecie.

Czy byłoby wsparciem pójść do świętego miejsca?


Plejadanie mówią, że każde miejsce na płaszczyźnie ziemi, będzie święte w tym dniu. Cała ziemia stanie się święta.

Tak będzie.

Życzę umacniającego i potężnego 12/12/12.

Z miłością i błogosławieństwem,
Christine
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1787 : Listopad 28, 2012, 21:10:33 »

Wreszcie zwolennicy KK powinni być zadowoleni. Przez Rona Head "przemówił" ich  "święty". Swoją drogą warto zauważyć co ma do powiedzenia o swoich czasach, bo na bieżąco to prawie wszyscy powielają uwalnianie strachu, więc wiele nowego święty nie wnosi.


Zaakceptujcie to, co jest przynoszone do was teraz we wdzięczności i radości. - Franciszek

Byłem znany w swoim czasie,  jako Franciszek, Franciszek z Asyżu. Poprosiłem o rozmowę z tobą, aby dotrzeć do serc wielu ludzi, którzy zbliżają się do tego następnego czasu z obawą i strachem.

Przekonasz się, że, jak ty i ja porozmawiamy więcej ze sobą to będzie znacznie bardziej naturalne, tak jak to między tobą a Michaelem.

Kiedy chodziłem po ziemi, jako Franciszek, osiągając stan oświecenia, czyli bycia w stanie rozmawiać z duchem i być w kontakcie ze swoją Jaźnią, nie było rzeczą prostą. Większość ludzi w tym czasie po prostu starała się przeżyć z dnia na dzień następny. Większość podróży mogła być dokonana jedynie na piechotę. Gdy ktoś miał szczęście mając zwierzę do przenoszenia go, mogło to być łatwiejsze i bardziej szybkie. Większość ludzi nie zostawiała ich bezpośredniego otoczenia, w całym ich życiu.

Komunikacja była głównie ustnie. Jeśli ktoś mógł czytać i pisać, mógł tylko zajść tak daleko, jak kawałek pergaminu lub papieru mógł być przeniesiony. Jedyne dostępne wykształcenie tam,  gdzie mieszkałem było przez kościół, i to było dostępne dla nielicznych.

Teraz wasz świat jest zupełnie inny. Doprowadziło to do waszej zdolność do podróżowania i komunikowania się, aby nauczyć się tego, o czym nie mogliśmy nawet marzyć. A jednak, także osiągnęliście wreszcie punkt widzenia jasno na oczy stan świata, w którym żyjecie, i on nie wypełnił was szczęściem. Widzisz, dzięki waszej niesamowitej zdolności porozumiewania się, to niszczycie swój świat i siebie nawzajem.

Zdecydowałeś, że chcesz zmienić kierunek twojego społeczeństwa wokół, i zwróciłeś się z prośbą o pomoc duchową do zrobienia tego. Tak wiele zmian, teraz dzieje się, że trudno powiedzieć, nawet gdzie rozpocząć mówienie o nich. Ale najważniejsze jest to, że wybraliście dostrojenie siebie do przepływu energii czasu i zmian, które zawsze były wolą Boską.

Liczy się nie to, co ty i twoi towarzysze nazywają Boską energią. Liczy się tylko to, że uznacie ją i będziecie pracować z nią, a nie przeciwko niej, że nie będziecie próbowali skręcić jej woli do swoich własnych egoistycznych celów.

Osiągnęliście  to w niezwykle krótkim czasie i jesteście gotowi sami doświadczyć ogromnego kosmicznego wydarzenia dla waszych korzyści zamiast dla zniszczenia waszego świata. Tak, ogromna i przeważnie niewidoczna pomoc była dla Was w tym przedsięwzięciu, ale Wasze własne wysiłki, osobiste starania, były tym, co przygotowało was do tych kilku najbliższych tygodni. Proszę być w pokoju w waszych sercach i wiedzieć, że tylko Wasze najwyższe i najlepsze interesy są intencją waszego Stwórcy i jego aniołów, z nami, których nazywacie mistrzami, i wszystkimi, których  czasem nazywacie Kompanią Światła.

Życzymy sobie, abyście wiedzieli, że jesteście tak gotowi, jak to tylko możliwe zrobić. Umieściliście tyle oczekiwań wobec tego terminu, i słuchaliście tylu przestarzałych przewidywań, że pozwoliliście wielkim obawom i chmurze strachu przesłonić to, co ma być, i będzie, - najbardziej cudowny czas w historii tej planety, a nawet każdej innej.

Tylko pozwólcie zmartwieniu i strachowi odejść. Zaakceptujcie to, co jest przynoszone do was teraz z wdzięcznością i radością. I tak pewnie jak Ja mówię do ciebie teraz, wiedz, że ty, jako osoba fizyczna, nie masz się czego obawiać, ponieważ Twój największy strach nie może nigdy się tobie przydarzyć. Nie zawsze mogłeś otrzymać imię Jan lub Maryja, tak jak Ja nie zawsze byłem znany jako Franciszek, ale zawsze będziesz. Jesteś zbyt cenny dla swojego Stwórcy żeby to nie było prawdą.

Jeśli tylko nauczysz się kochać siebie tak, jak jesteś kochany, to samo już zmieni Twój świat do stanu, który nazwałbyś niebem.


I wspinajcie się teraz. Powiedziałem, co miałem do powiedzenia,i życzę wam pokoju i żegnam.
Boskiej prędkości.

28 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1788 : Listopad 28, 2012, 21:25:12 »

Blueray, katolicy nie będą "zadowoleni" bo zgodnie ze swoją wiarą, wiedzą że to z pewnością nie był św. Franciszek. Zgodnie z doktryną KRK - której Franciszek był wierny - nie ma możliwości aby św Franciszek wypowiadał się w ten sposób i w tej formie. Jeżeli chcesz, możemy porozmawiać na ten temat, oczywiście jeżeli raczysz podjąć temat/dyskusję.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1789 : Listopad 28, 2012, 21:35:32 »

Arteq a to ciekawe jak Ty dobrze znasz się z owym Franciszkiem, że aż z taką pewnością siebie wiesz, że on nie mógłby wypowiadać się w ten sposób Mrugnięcie

Byłoby bardzo interesującym poczytać co na ten temat zapisała Ci w głowie doktryna.
Moze załóż nowy wątek.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1790 : Listopad 28, 2012, 21:47:34 »

Nieśmiało wspomnę, że również św. Franciszek był za pan brat z tą doktryna, ba sam ją współtworzył  :]
East, i od razu brzydkie insynuacje nt. bezmyślności, ech...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1791 : Listopad 28, 2012, 22:13:01 »

Robi się ciekawie. To znaczy, że KK (doktryna) zabrania Franciszkowi komunikacji z ludźmi. Chyba nie bardzo się przejął, a na dodatek twierdzi, że miał więcej wcieleń, to chyba duży błąd.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1792 : Listopad 28, 2012, 22:13:34 »

Arteq , ale czemu zaraz brzydkie insynuacje. East pochwala bezmyślność Duży uśmiech

Blue ,tym gorzej dla świętego Duży uśmiech

Ale tak na serio...  ..... to z pewnością nie mógł być TEN Franciszek bo  TEN nie mógł zmienić zdania, wszak wiadomo, ze święci zdania nie zmieniają i jak już umierają to na amen i się potem nie odzywają coby nie zaprzeczyć doktrynie, którą wcześniej budowali.

Świętość = skostniałość poglądów ? I to nie od dziś Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 22:17:49 wysłane przez east » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1793 : Listopad 29, 2012, 00:34:24 »

Robi się ciekawie. To znaczy, że KK (doktryna) zabrania Franciszkowi komunikacji z ludźmi. Chyba nie bardzo się przejął, a na dodatek twierdzi, że miał więcej wcieleń, to chyba duży błąd.
Rozumiem, że zgodnie z tym tokiem myślenia należy przyjąć, że w USA żyło jednocześnie setki prawdziwych Elvisów... zwłaszcza po jego... śmierci... wszak każdy z nich twierdził, że upozorował swoją śmierć. Do tego tyle ludzi zarzekało się, że widzieli, że rozmawiali...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1794 : Listopad 29, 2012, 05:11:36 »

Cytuj
Robi się ciekawie. To znaczy, że KK (doktryna) zabrania Franciszkowi komunikacji z ludźmi. Chyba nie bardzo się przejął, a na dodatek twierdzi, że miał więcej wcieleń, to chyba duży błąd.
Rozumiem, że zgodnie z tym tokiem myślenia należy przyjąć, że w USA żyło jednocześnie setki prawdziwych Elvisów.

Tak to prawda Duży uśmiech
Przecież synowie i córy KK są wierni doktrynie, że ,,człowiek" to ciało fizyczne - jednorazowy byt-  Duży uśmiech
Co za tym idzie mówiąc o ,,człowieku" maja na myśli jego ciało fizyczne i na nim się skupiają Duży uśmiech
Więc szacowny arteq będą wierny tej doktrynie pisze to o czym jest przekonany Duży uśmiech
A dla każdego co innego. Duży uśmiech
Ostatnio czytałem tu fajny ,,wywiad" z Wańkowiczem więc dlaczego by tu nie poczytać ,,wywiady" z Franciszkiem już moim skromnym zdaniem mniej dla mnie ciekawym (może dlatego, ze Melchior był poetą)
 Duży uśmiech
No cóż jeden woli córkę drugi teściową  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 05:11:58 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1795 : Listopad 29, 2012, 09:08:04 »

Przebiśnieg, widzę że głównym sposobem dyskusji z katolikami jest wmówienie im, że są bezmyślnym stadem... i to ma być traktowane jako główny i wystarczający argument...

Równie często spotykam się z nr 2 na play liście sposobów - prób wyśmiania poglądów katolików (co miało miejsce i na tym forum), a mianowicie krytykowanie poglądu/punktu widzenia/doktryny która przypisywana jest jako katolicka, a tak naprawdę KRK nigdy tak nie twierdził, ba w danym temacie reprezentuje całkowicie odmienne poglądy. Z taką sytuacją mamy do czynienia w Twoim poście Przebiśnieg, ale skrajnie przesadziłeś wmawiając, że katolicy człowieka postrzegają wyłącznie jako ciało :
Przecież synowie i córy KK są wierni doktrynie, że ,,człowiek" to ciało fizyczne - jednorazowy byt-  Duży uśmiech
Co za tym idzie mówiąc o ,,człowieku" maja na myśli jego ciało fizyczne i na nim się skupiają Duży uśmiech
Więc szacowny arteq będą wierny tej doktrynie pisze to o czym jest przekonany Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1796 : Listopad 29, 2012, 13:21:14 »

Nov 29    Inspiracje ... czyli jako bywało w 3D


 Inspiracje..
czyli jak to bywało w 3D.....obecnie ,to tak na dobrą sprawę .. nie mamy już nic do odrobienia ... wszystkie lekcje odrobiliśmy  na "szóstkę" w skali szkolnej .pozostaje jedynie się przygotować do mentalnie ..do przejścia do klasy  zwanej 4D i 5D ( jedni mają 4D inni 5D - indywidualny proces).
więc pozwalam sobie na coś co trochę refleksji wrzuci nam przed odejściem z iluzji 3D.

Ofiary
Każdy umie cierpieć – to ludziom przychodzi najłatwiej -najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęście.
P. Coelho

Belka w naszym oku
“Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich”
Cyceron

Ironia losu
Oto sekret, który może cię zaskoczyć: kiedy chcesz czegoś, ale umiesz bez tego żyć, zwiększasz szanse, że to dostaniesz. To jedna z ironii losu.
Joe Vitale

Cud życia
Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.
Albert Einstein

Akceptacja
Tylko ofiary pytają wciąż: „dlaczego?!”. Spokoju należy szukać
w akceptacji faktu, iż w każdym zdarzeniu kryje się „boska doskonałość”(lekcja dla nas).
C. Tipping

Dojrzewaj
Kiedy człowiek jest niedojrzały, reaguje nienawiścią.
Anonim

Droga Boga
Bóg śpi w kamieniu, oddycha w roślinie, śni w zwierzęciu i budzi się w człowieku
porzekadło starohinduskie

Porządek w nas
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi we­wnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
E.Tolle

Szczęście
Ludzie są szczęśliwi tylko w takim stopniu, w jakim się na to zdecydują.
A. Lincoln

Ryzykowna zmiana
Jedyny powód, dla którego nie mamy tego, czego pragniemy: jest taki że musielibyśmy się zmienić, a zmiana jest zbyt wielką niewiadomą.
C. Sisson

Siła
Naszą największą chwałą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale że powstajemy z każdego upadku.
Konfucjusz

Pragnienia
Nie potrzebujesz dziewięciu dziesiątych rzeczy, za którymi się uganiasz.
Nie obawiaj się nie mieć nic. Nie wahaj się być nikim.
Szczęście nie jest tym, co masz, lecz tym, kim jesteś.
A jesteś już dokładnie tym, kim potrzebujesz być. Zrozum to!
Diogenes

Bóg
“Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych – krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości.”
A.Einstein

Lekkość
“Przeciętny człowiek spogląda na niebo i widzi ciemne chmury lub szarość. Mędrzec patrząc na niebo wie, że poza chmurami znajduje się słońce i jasność…”
Vulcan

Zmanipulowanie
Zawsze, gdy ulegamy wpływowi krytyki lub pochwały, jesteśmy nieświadomi. Jesteśmy uwięzionymi ofiarami manipulacji i zewnętrznej kontroli. Jeśli czujemy się wspaniale tylko dlatego, że ktoś nas chwali, poczujemy się źle, gdy ktoś nas skrytykuje.
C. Sisson

Myśl tworzy rzeczywistość
Umysł jest wszystkim. To co myślisz, tym się staniesz.
Buddha

Wolność od ego
“Gdy tylko odsunąłem swoją osobowość, gdy tylko wyzbyłem się ego, wszechświat, który wydawał się wrogi i wypełniony wszystkimi formami lęku, okazał się być taki tylko w odniesieniu do idei “ja”; dopóki “ja jestem ja”, wszystko musi wydawać się wrogie. Teraz, gdy nie było już żadnego ja, które mogłoby cierpieć, wszystkie idee, które były przyczyną cierpienia, stały sie niewinne. Mogłem chwalić doskonałość każdej części, podziwiając i czcząc też całość.”
A.C.

Nauczyciele
“Nauczyciele często są jak szyby: pozwalają widzieć prawdę, ale oddzielają od rzeczywistości.”
Khalil Gibran

Ścieżka prawdy
Prawdy szukaj w medytacji, a nie w zakurzonych księgach. Aby ujrzeć księżyc, patrz w niebo, a nie w sadzawkę
Babaji

Mądrość
Gdy mędrzec wskazuje księżyc, głupcy patrzą na palec
przysłowie hinduskie

Ewolucja
“Zmiany nie zależą od upływu czasu – tylko od ewolucji naszych myśli”
L. Ż.

Karma
“Karma nie tworzy się z uczynków, ale z naszej ich oceny”
L. Ż.

Poważna sprawaUśmiech
Czy kiedykolwiek widziałeś dziecko pogrążone w czarnej rozpaczy, gdy odmówiono mu loda? Wszyscy to pewnie widzieliśmy, a także jako dzieci przeżywaliśmy takie momenty, kiedy cały świat się walił. Teraz, gdy jesteśmy dorośli, wiemy, że brak loda nie jest żadnym powodem do zmartwień. Ale nasz samochód – to zupełnie co innego! Zgodzicie się, że to poważny problem!
C. Sisson

Przebudzenie
Przebudzenie jest śmiercią wiary w niesprawiedliwość i tragedię
A de Mello

Nie-przywiązanie
Chmury nadchodzą i odchodzą, niektóre z nich są czarne, a niektóre białe, niektóre z nich są wielkie, a inne małe.
Zstąp głębiej w tę metaforę.
To ty jesteś niebem obserwującym chmury.
Dla ludzi Zachodu stwierdzenie to jest szokujące. A przecież nie masz na to wpływu. Nie staraj się na nic wpływać. Nie zatrzymuj niczego.
Patrz! Obserwuj!
Kłopot z większością ludzi polega na tym, że są straszliwie zajęci organizowaniem rzeczywistości, której nawet nie rozumieją. Zawsze coś ustalamy, organizujemy… Nigdy nie przyjdzie nam do głowy, że rzeczy nie potrzebują być organizowane. Naprawdę.
To wielkie odkrycie. Rzeczy potrzebują jedynie zrozumienia. Jeśli je zrozumiesz, one się zmienią.”
A de Mello

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/11/inspiracje-czyli-jako-bywao-w-3d.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1797 : Listopad 30, 2012, 11:57:07 »

http://www.youtube.com/watch?v=Na9cL1slcTQ&feature=share&list=UUS2uPwWsWoZNumVfJQCiLKA  Cool
http://youtu.be/HnhaaWccrw0
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 13:59:52 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1798 : Listopad 30, 2012, 12:36:42 »

No nareszcie ktoś się wziął za wytłumaczenie pisku w uszach, ci co doświadczają po prostu ulatują w wyższy wymiar.
A na poważnie to znana channelerka po raz pierwszy channeluje Metatrona i jest mowa o tym temacie i trochę bardziej generalnie też.


Wyższe tony ~ znak, że przesuwasz się do wyższych wymiarów

 
Pełnia księżyca, 28.11.12
 
Słyszę ten stały, piskliwy dźwięk wyższej częstotliwości obecnie przez około 3 tygodni lub  coś tak (może więcej) .... to jest coś, co słyszę cały czas teraz - trudno opisać, tylko tak mogę opisać to jest "wyższa częstotliwość dźwięku" - to nie jest w dźwięku dzwonienia w uchu, ale więcej o stałym piskliwym szumie tła, które odczuwam nade mną, ale też czuję to wszystko wokół mnie. To nawet wydaje się wzrastać w wibracji (jak my wszyscy).

Więc poprosiłam Radę Aniołów co to za hałas jest i powiedzieli, że jest to znak przesuwania do wyższego wymiaru. Czytałem  wiele wiadomości Archanioła Metatrona przez Jamesa Tyberonn i mam głęboki szacunek i wdzięczność zarówno do James Tyberonn i Archanioła Metatrona. Gdy połączyłam się z moją Wyższą Jaźnią i Radą Aniołów wieczorem, Archanioł Metatron przyszedł powiedzieć kilka słów na temat tego unikalnego dźwięku, który otacza mnie teraz gdy to przepisuję.

******************

Słyszysz dźwięk tworzenia - powstawania nowego świata, który przychodzi do bycia teraz do wszystkich waszych świadomości teraz, ten świat wysokich wibracji wyższych ideałów nowy krystaliczny świat miłości, która obecnie rzeczywiście jest formowany, gdy krystaliczne energie do „wskakują” w krystaliczne sieci na waszej Gai Matce Ziemi, która kocha i wspiera Was tak - jak my wszyscy z anielskiego królestwa i wyższych sfer - ta krystaliczna sieć teraz emituje te wyższe częstotliwości w wasze ziemskie przestrzenie. Dla tych, którzy są bardzo wrażliwi jak ta channelerka - i jej percepcja zmysłowa słuchu zdarza być dostrojona do wyższych częstotliwości, jeden z darów bycia channelerem gwiazd, który jest nową nazwą, którą ukuliśmy i przynosimy w tym kanale; channeler gwiazd, jest po prostu jest osobą, która ma przedurodzeniową umowę, aby być odbiornikiem i nadajnikiem łączności z wyższych częstotliwości i wymiarów - dla tych z was, którzy są channelerami gwiazd,  ultra-wrażliwymi, będziecie zdolni słyszeć ten wysokiej częstotliwości pisk, który jest stale emitowany teraz z krystalicznej sieci, która jest Waszym ziemskim odbiornikiem i nadajnikiem wyższych częstotliwości przestrzennych w 4. i 5. wymiarze i powyżej (gdyż szablon będzie mieścił do 12 wymiaru energie w przyszłości), te są wektorowe fale energii tworzenia, które są pomocne w narodzinach tej rzeczywistości Nowej Ziemi, w którą będziecie wchodzili w czasie rzeczywistym bardzo szybko.
 
Jak już wspomniano w przeszłości, energie krystalicznej sieci wyższych wymiarów (i energie, które channelerka słyszy) będą umieszczone na miejscach pomiędzy 12.12.12 a 21.12.12. Ponadto będziecie również przesuwali się do ciała opartego na bazie krystalicznej, zamiast jednostek węglowych. To dzieje się stopniowo, ale będzie przyspieszało. Wasza świadomość tego pomoże doprowadzić to do istnienia. Jest to część aktualizacji dla tych ludzi, którzy się Wznoszą - modernizacja całego systemu, w tym podwyższenie do 12 czakr i 12 nici DNA, które przebudzi wyżej wymiarowe zdolności telepatii, teleportacji, telekomunikacji i innych. W rzeczywistości, ta channelerka (i wielu z was czytających to) rozbudziła jej umiejętności "telekomunikacji" z nami z wyższych sfer, w pisemnej formie "channelingu" jest to po prostu formą komunikacji telepatycznej, lub zapisywania wiadomości telepatycznych . Channelerka również pozwala nam pisać poprzez nią tak, że ona nie musi tego wiele tłumaczyć, po prostu piszemy w razie potrzeby. (Rada Aniołów i Rada Plejadan dołączyły teraz). Więc ta channelerka jest po prostu w stanie "usłyszeć" te wyższe częstotliwości drgań, które są obecnie emitowane z ziemi do waszego "powietrza", przestrzeni wokół Ziemi. Nie wszyscy będą mogli usłyszeć ten dźwięk, ale niektórzy z was mogą. Inni, którzy są bardzo wrażliwi odbiorą te wyższe wibracje przez inne zmysły - wzroku, poczucie, i więcej .... to jest, że niektórzy będą w stanie "zobaczyć" je, niektórzy będą mogli "poczuć" je, itp. Jest to impuls dźwięku tworzenia, i to, co jest tworzone jest Wasza rzeczywistość Nowej Ziemi i rzeczywiście jest to najbardziej wspaniała i pomyślna okazja jaka nigdy nie była "widziana" wcześniej. Wszyscy jesteśmy z wami teraz w podnieceniu, dopingujemy was. Wysyłamy dla channelerki obraz teraz, zobacz jeśli możesz **** melodia *****.
 
(Pauza)
 
To jest tak, jakby wszyscy razem poszli oglądać najpiękniejszy, niesamowity film, jaki kiedykolwiek widziałam, film, który dotyka was tak głęboko i tak zasadniczo, tak do samego rdzenia, ten, który zmieni was na zawsze. W tym filmie będziecie wszyscy „grać” już  bardzo, bardzo,  wkrótce. Dźwięk, który channelerka słyszy, jest jak ciche toczenie bębnów, wstępne preludium do wielkiego wydarzenia : narodzenia kreacji w waszym świecie.

Goldenlight: Wow! Jestem tak szczęśliwa, że komunikuję się z Wami dzisiaj, dziękuję za to, że jesteście tu i rozmawiacie z nami. Szczególnie dziękuję Archaniołowi Metatronowi, z którym nigdy jeszcze nie komunikowałam się, to jest zaszczyt.

Serdecznie zapraszamy, jest przyjemnością w archanielskiej sfery pomoc dla ludzkości podczas tych najbardziej pomyślnych wiecznych chwil, które obecnie zlewają się w tym wielkim jednoczącym planie uniwersalnego uaktualnienia, które obecnie występuje w całym wszechświecie, a co najważniejsze na ziemi, to uaktualnienie lub przesunięcie występuje dla was wszystkich na ziemi. Wasz nowy świat jest jednym z pokojem, pięknem, miłością, dobrą wolą wobec wszystkich istot żywych, w tym waszej pięknej matki ziemi, która jest czującą istotą, ta nowa ziemia wita was w domu, gdy my wszyscy rodzimy się w bytności i gdy wy wszyscy rodzicie się w Waszej nowej bytności i wszystko jest stworzone z Miłości i wszyscy jesteśmy Jednym, jak słyszeliście wiele razy, to rzeczywiście jest prawdą, i my z wyższych wymiarów  (Rada Aniołów i Rada Plejadan dołączyły teraz ponownie)kochamy Was, jak zawsze, i na zawsze, i jesteśmy częścią tego wszystkiego z tego nowego wielkiego świata i dopingujemy Was, gdy tranformujecie siebie i swoją nową ziemię, która jest połączeniem projekcji waszych umysłów (manifestowaną myślą), Gai umysłu (pamiętajcie Gaia jest żywą, oddychającą i czującą istotą), Naszych umysłów (my jako kolektyw w wyższych królestwach Archaniołów i wyższych wymiarów przestrzennych), i umysłu naszego Stwórcy, naszego  Źródła, z którego całe życie i miłość wyskakuje. Wszyscy jesteśmy emanacją ze Źródła. Wszyscy jesteśmy Źródłem znającym Źródło. Jesteśmy wszyscy twórcami. Wszyscy jesteśmy Miłością.
 
Pozostawiamy was tego wieczoru z falami miłości i światła, i przypomnieniem o codziennym połączeniu ze swoim Wyższym Ja, dostrajajcie się do wyższych wibracji, i przytrzymajcie w myślach zawsze tą wizję tworzenia dla wielkiego nowego początku dla wszystkich.
 

Dziękuję  Archniołowi Metatronowi, Radzie Aniołów i Plejadańskiej Radzie Światła.
- Goldenlight ☼

29 listopada 2012
Channeler: Goldenlight
www.thegoldenlightchannel.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1799 : Listopad 30, 2012, 12:39:48 »

..w końcu "na początku było słowo"- dźwięk/wibracja.
OM  Mrugnięcie
http://www.youtube.com/watch?v=7Brv2FaOluU
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 13:32:41 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fsspolecznosc tdw imindel luksburg mostwanted