Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 20:19:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 456511 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1825 : Grudzień 03, 2012, 23:26:17 »

To przykład pozytywnego przekazu, łagodnego, napisanego można powiedzieć pięknym językiem. Dotyka wielu bieżących spraw, między innymi uwalniania. Moim zdaniem warto poczytać.


Sananda: Robicie Wielkie skoki w świadomości


Pozdrowienia, drodzy podróżujący do wyższych wymiarów i poza nie. To, w czym bierzecie udział jest monumentalne, czyn  szanowany i czczony przez nas wszystkich w Galaktycznych i Niebiańskich Krainach.

To, co robicie stąd do wyjścia wskazuje wasz następny poziom osiągnięć. Zbudowaliście  do tej pory spore fundamenty dla siebie i tylko stają się bardziej pełne i ucieleśnione dla Was. Kroczycie po gruncie, który był kiedyś bardzo wam nie znany, ale jak, można spostrzec osiedliliście się w nim bardzo ładnie, moi drodzy.

Tutaj leży tarcie. Ważne jest, aby nie mieć oczekiwań, które was wiążą. Ważne jest, aby poddać się i być na tym nowym poziomie, na którym jesteście, nie stwarzając tak dużego nacisku dla siebie. Widzicie, ekspansja jest o zezwoleniu, a nie o próbowaniu. Ekspansja to jest przyjmowanie i nie osądzanie lub kontrolowanie skutków lub swoich postępów.

Wszyscy rozwijacie się pięknie, gdy akceptujecie Światło dawane wam z taką gracją, jak  to robicie. Piękno w tym jest ogromne, czym więcej uwolnicie, tym więcej otrzymacie. Radość wzrasta nawet do punktu łez wdzięczności. Błogość jest ogromna, jeśli tylko pozwolicie sobie jej doświadczyć jednak przychodzi do Was.

Zwracajcie uwagę na znaki wokół. Wielu z was widzi powtarzające się sekwencje numeryczne. Są to oznaki waszego postępu, i że jesteście chronieni i kierowani. Uwalnianie nigdy nie było łatwe dla Was pięknych Istot, gdy doświadczaliście tych pozornie długich ograniczeń dualności.

Zamiast tego zaprosiła was (dualność), aby trzymać zbyt wiele. Wasze ego w pełni współgrało z tym. Wszystko to zmienia się, gdy  tworzycie nowe zwyczaje i sposoby bycia.

Moi drodzy przyjaciele, pozwolę wam poznać małą tajemnicę. Wy zawsze byliście połączeni z uwalnianiem i Byciem. To było wasze przyrodzone prawo. Pomyślcie o tym, że zostało to zakryte aparatem lub systemem operacyjnym mającym na celu pozwalać wam żyć w świecie dwoistości, gdy eksperymentowaliście ze wszystkimi aspektami tego świata.

Zdjęcie tej aparatury jest łatwiejsze niż myślicie. Wybierz, aby honorować swoją istotę, swoją Boską istotę, która jest pełna i czysta i pełna Światła i Miłości, która nie musi być kontrolowana lub zarządzana lub oceniana w starym sposobie myślenia, którego używaliście w przeszłości.

Wy rzeczywiście zaszliście tak daleko przez uwalnianie starego, i tak, są jeszcze ślady starego, aby zostały uwolnione, i tak, to może wydawać się bez końca, ale ostateczne ich zapory służą tylko temu, aby wyczyścić je szybciej. To nie świadczy o tym, że tak zawsze będzie, choć możecie czuć się jakby to wszystko było uwalniane na okrągło.

Wyobraźcie sobie i wyświetlcie, że jesteście we mgle, która jest tuż na skraju rozwiewania i ujawniania pięknej jasnej scenerii tuż za zakrętem. Będzie was zachwycać, gdy wreszcie poczujecie siebie przechodzących przez ostatnie kosmyki i pełny obraz waszego wyższego sposobu bycia jest ujawniany.

Nie pozwólcie, aby pozostająca mgła was zniechęciła. Ona tylko pokazuje, że jesteście już prawie tam. Możecie poczuć się czasem jakbyście mieli do czynienia z ciemnością przed świtem, ale to przychodzi z jeszcze większą zmianą (przesunięciem) dla Was.

Poświęćcie trochę czasu, aby odejść bardziej od swojej normalnej rutyny i uzyskać smak ponadczasowej, bezgranicznej przestrzeni doświadczenia, w której wkrótce będziecie się znajdować coraz bardziej. Dopasujcie się do tej zdolności, która jest odkrywana dla Was coraz bardziej, gdy zostawiacie za sobą wszystkie ograniczenia, które zostały nałożone na Was, jak mieliście żyć swoim życiem dotychczas.

Jest nadzieja w  pozostawieniu starych wzorców i procedur, że mają być zastąpione nowymi, które karmią wasze uczucie miłości, zadowolenia i radości. Odkrywacie swoje umiejętności, aby doświadczyć tej chwili Teraz bez opamiętania, jakby to był jedyny moment, jaki macie, i w tym momencie pozwólcie sobie poczuć pełne spektrum Radości i Szczęścia, w których się urodziliście wiele wieków temu. Ta zdolność jest tam tuż pod powierzchnią, wystając, aby doświadczyć jej w pełni chwały.

Weźcie te chwile i pielęgnujcie je i wydłużajcie je i rozwijajcie je z czystym Światłem, Radością i  Miłością i poczujcie, jak to będzie, gdy będziecie żyć w pełni i na zawsze w wyższych wymiarach. Wiecie, jak to zrobić, moi drodzy, teraz tylko pozwólcie sobie na to.

Wszystkie te obowiązki i obawy i lęki i zobowiązania są iluzjami i mają być zastąpione wypełnioną światłem wiedzą, że jesteście kawałkiem Stwórcy,
kochanym, pielęgnowanym i chronionym ponad wszelką miarę.

Zostawiam was teraz do rozgryzienia tych smakołyków Prawdy. Pozwólcie sobie pochłaniać je i dajcie sobie ogromny kredyt na wielkie skoki, które robicie w świadomości.

Jestem Sananda, zawsze do usług.

przekaz przez Fran Zepeda
03 grudnia 2012
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1826 : Grudzień 04, 2012, 12:40:23 »

http://youtu.be/TtA70edwRYk
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1827 : Grudzień 04, 2012, 15:51:49 »

Cytuj
Piękno w tym jest ogromne, czym więcej uwolnicie, tym więcej otrzymacie (..) Wszystkie te obowiązki i obawy i lęki i zobowiązania są iluzjami i mają być zastąpione wypełnioną światłem wiedzą
W tym jest właśnie Piękno autotransformacji, że co usiłujesz zdeponować, luba zatrzymać jest hamulcem w rozwoju,  a to co uwolnisz otwiera na  wszystko co jest potrzebne w tej chwili i  teraz.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1828 : Grudzień 04, 2012, 18:41:17 »

Nie czekamy iż ktoś coś za nas zrobi , nie czekamy iż poryw zdarzeń  zabierze nas w "osobistych i zbiorowych klatkach"... mamy działać , i to tak jak to każdy z nas czynił by zmiany dla całej ziemi , bo one tak naprawdę są tym co nastąpi w naszym życiu. Bezczynność i wiara w nieistnienie indywidualności są zaprzeczeniem woli działania , woli zmian i woli uczestniczenia w nich.


Kiara Uśmiech Uśmiech


03.12.2012 Przemiana jest Sprawą Szefa. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'

Przemiana zyskuje nowy rozmach.
Podróż Ludzkości do Pra-Źródła Wszystkich Bytów idzie dalej.Przejmijcie Odpowiedzialność, zacznijcie się całkowicie identyfikować z Przemianą albowiem dla wielu Ludzi ta sprawa jest nadal jeszcze niepewną i ryzykowną.

Nie czekajcie na Niebo, lecz Siłą Waszej Ludzkiej Wielkości twórzcie Niebo na Ziemi.

Poziomy Światła stojące u Waszego boku wypełniają swoją część, polegajcie na tym, jednak bądźcie gotowi by wypełnić Waszą część tak jakbyście byli niby sami by zadbać o Pokój na tym Świecie, o Dobrobyt i Sprawiedliwość.

Co jest przez to powiedziane?

Czas Samo-Upoważnienia jest czasem Samo-Odpowiedzialności. To jest Wam znane.


Dziś należy Waszą uwagę skupić bardziej precyzyjnie, należy wyostrzyć Waszą codzienną Świadomość abyście tą Przemianę zrobili zaprawdę WASZĄ SPRAWĄ, uczynili z niej „Sprawę Szefa” – Szefa którym JESTEŚ TY.


Dzisiaj wielu orientuje się na podstawie Nieba i czeka na to aż Niebo będzie ingerować, wkraczać i uwolni Was od Systemów które zostały stworzone przez Ciemne Elity. To jest błędem!

Wpierw jest wskazywane Wam że Wy sami czynnie i dzielnie interweniujecie wszędzie tam, gdzie jest to wymagane i konieczne. Stwórca i Siły Zbrojne Nieba zawsze przyjdą Wam z pomocą, jednak Iskra Inicjująca musi wyjść od Ludzkości, od Jednostki – albowiem nikt nie może ingerować w Strukturę która nie osiągnęła dojrzałości do Zmian.

My jesteśmy gotowi, słyszę Wasze wołanie, tak, Wy jesteście gotowi, tym bardziej naglącym jest teraz aby było to dla Was klarowne (*jasne), abyście klarownie żyli tym w każdej Nici Waszego Bytu.

Abyście samo-upoważnieni i wyjustowani na Podniesienie Gai, odważnie i bez strachu szli Drogą do Światła – bez rozglądania się i bez gubienia się w Grach Myśli że Wasze Rodzeństwo Przestrzeni wykona to za Was.


Potrzebni są pojedynczy i Przebudzeni Ludzie
aby cała Ludzkość jednej planety mogła się Przebudzić.


TERAZ SKIERUJCIE
CAŁĄ SWOJĄ ENERGIĘ DO WEWNĄTRZ,

zbierzcie całe Wasze Siły i idźcie dalej.To co ma się stać poprzez Niebo, to się stanie. To co może zdziałać tylko Człowiek, musi się stać aby Siły jednego i drugiego Świata mogły się połączyć w nieprzezwyciężony Team.

Nie dajcie sobie przez nic odwrócić swojej Uwagi, nie dajcie się przez nic odciągnąć od Waszego podstawowego wyjustowania na Przemianę. Jeśli się Wam mówi:
„Spójrz tutaj, spójrz, tam jest Ten Który Przynosi Uzdrowienie i on jest Zbawieniem”,
to nie dbajcie o to, albowiem to zawsze WY jesteście Zbawieniem i to WY jesteście Tym Który Przynosi Uzdrowienie dla siebie samego i dla Ludzkości.

Odwróćcie się od nowych prób odciągnięcia Was od Przemiany poprzez to że czynione jest wszystko by Waszą uwagę przenieść w kierunku „tamtego Świata”, tak, abyście oddali Waszą Odpowiedzialność. Przez to temu Procesowi odciągana jest Siła i Wy pozostajecie nieuziemieni i nie jesteście gotowi by dać z siebie konkretny wkład (*w Przemianę). Albowiem to co może dla Was uczynić inny – nie jest tym, co tylko Wy dla Was samych możecie uczynić i zrobić.


Tak więc, moje Dzieci Ludzkie!

Idźcie, idźcie. Kroczcie dalej. Nie dajcie się oszukać, teraz, gdy ponownie będzie przybywać oszustw, teraz, kiedy chce się ponownie Was uciszyć i doprowadzić do milczenia. To jest Czas Wielkich Iluzji i zarazem Ostatnich Iluzji.

Należy je przezwyciężyć i wtedy dotarliście.
A największą ze wszystkich Iluzji jest jest Iluzja tego że Ludzkość przy tej Przemianie planety stoi w bezpiecznym pomieszczeniu jako Obserwator, jako cichy Obserwator Podniesienia bez ludzkich czynów bo tak zarządziło Niebo.


Każdej Iluzji należy odpowiednio wyjść naprzeciw i tej tutaj opisanej Iluzji należy wyjść naprzeciw WYJĄTKOWO UWAŻNIE albowiem to jest decydujące o rozwijaniu się tego Świata i wielu Światów w Związku Planetarnego Porządku Tworzenia.

Tą wskazówką i tym wskazaniem na Samo-Odpowiedzialność Ludzi którzy za pośrednictwem Samo-Upoważnienia otrzymują dostęp, Ja przekazuję Wam środki potrzebne do tego, by z tego Świata stworzyć miejsce Miłości i Światła – miejsce które jest wyjątkowe.


Ja Jestem Ty

ATOS TU NAH’
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1829 : Grudzień 04, 2012, 19:39:07 »

Cytuj
A największą ze wszystkich Iluzji jest jest Iluzja tego że Ludzkość przy tej Przemianie planety stoi w bezpiecznym pomieszczeniu jako Obserwator, jako cichy Obserwator Podniesienia bez ludzkich czynów bo tak zarządziło Niebo.

Kto Twierdzi ? Kto tak naucza ? Kto ma cel w tym abyś był TY=działacz  ?
Proste. Spójrzcie na podpis :
"Ja Jestem Ty"

Podpis wyjaśnia wszystko. To mówi do Ciebie JA, które odnajduje siebie w Tobie. Do Ciebie przemawia, bo ma nadzieję , że przetrwacie . Łudzi się, że "zaczaruje" CIę pięknymi słówkami.

Zastanawiałeś się dlaczego CISZA nie przemiawia teraz okrągłymi zdaniami ?
Zastanawiałeś się dlaczego MILCZENIE nie nakłania CIę do działań, czynów ani żadnych innych rytuałów ?

Dzieje się tak, bo nie jesteś .

Nie jesteś im potrzebny do NICZEGO.

Niebo to fikcja, zarządzenia to fikcja, wskazywanie na iluzję Obserwatora to już manipulacja.  Skąd te wytłuszczenia, ten czerwony krzyczący kolor ?

 Po co to ?

Jeśli czułbyś w swoim sercu TO , to po prostu za tym pójdziesz. Nie są potrzebni Ci nagabywacze ani konferansjerzy ani żadne nawoływania.  Poczujesz to pójdziesz w tym kierunku właściwym.

Reszta to ściema tych wszystkich z których każdy wali do CIebie swoją prawdą najmojszą.
SPOKOJNIE.
Patrz.
Dorzuć do tłumu lepiej wiedzących nawet swoje JA  i patrz ze spokojem jak kończą się ich światy.

To co przyjdzie z ciszy będzie subtelne, niezamierzone, bezintencjonalne. Poznasz to, nie ma możliwości, abyś się pomylił Chichot

Na wszystko inne po prostu się uśmiechaj Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1830 : Grudzień 04, 2012, 19:45:50 »

Dawno nie gościliśmy tutaj channelerki Crystalai. Tym razem też nie jest to channeling ale powiedzmy "artykuł" nawet pod jej własnym nazwiskiem, nie tylko pseudonimem. Oczywiście jak wszystkie pozycje ostatnio dotyczy Wzniesienia. Jednak jest to inne spojrzenie, bliższe LO, od których specjalistą jest Darek. Tytuł dość znamienny - "Prawda o 21.12.2012" - już niedługo zobaczymy czyja prawda będzie na wierzchu.


WESOŁYCH ŚWIĄT Gdy wszystkie marzenia- się spełniają -  Prawda o 21 grudnia 2012


Dr Angela Barnett

Istnieje wiele historii dnia zagłady przepowiedzianego na 21 grudnia 2012. Jest bardzo dobry powód. Były duże grupy ras Najeźdźców z międzywymiarowych galaktyk, systemów równoległych i ras upadłych aniołów w systemie Mlecznej Drogi planujących przejęcie Planety Ziemi w ich posiadanie w tym dniu poprzez wykorzystanie Metatronicznych Technologii. Plan ten istniał już od milionów lat. Były wojny w niebiosach, prowadzone dla ochrony anielskiej rasy ludzi na Ziemi przez 550 mln lat. Problem był mniejszy i większy przez te lata. Przeszłe 26 000 lat było okresem, gdy problem doszedł najbliżej rozwiązania na wieki.

Wojna nie skończyła się. Ostatnia wojna bezpośrednio angażująca tą planetę toczyła się na międzywymiarowych poziomach w 2011. Nasze Strażnicze Anielskie Rodziny przyniesiono w miliardach Statków świetlnych, aby przeciwdziałać asteroidom i meteorytom, które zostały skierowane ku Ziemi. Dostaliśmy kilka ostrzeżeń w 2011, że tragedia Japonii był to tylko początek, i to miało być naśladowane przez fale pływowe znacznie gorsze na wybrzeżach Atlantyku i Pacyfiku. Były w rzeczywistości duże asteroidy kierowane bezpośrednio do Oceanu Spokojnego, który spowodowałyby fale pływowe pokrywające południową Kalifornię. To wydarzenie zostało Świadomie zażegnane przez grupę tysięcy rodzin - naszych rodzin - naszych dusz, który stworzyły nas miliony lat temu. Ich statki plazmowe i Statki Światła transmutowały asteroidy na gwiezdny pył. Były też młodsze Dusze zaangażowane na poziomie powszechnym. Ci twórcy całych systemów gwiezdnych są bardzo zajęci pomagając nam w tej chwili, bo to jest także ich Wzniesienie. To będzie ich następna szansa zabłysnąć na niebie wiecznie jako gwiazda, lub zrobić sobie przerwę i osiąść w Umyśle Boga na kilka miliardów lat. Wszyscy mamy te wybory, do zrobienia w najbliższej przyszłości.

Te wyżej wymiarowe rodziny widziały już wszystkie zdarzenia, które mogłyby ewentualnie mieć miejsce od roku 2000 do 2012, i stworzyli  „Prawdopodobną  Przyszłość” i "Heroiczną Przyszłość" plany jak oni poradzą sobie z każdym możliwym wynikiem. Mieli uwzględnić wszystkie możliwe środki Upadłych Anielskich Ras, których mogliby użyć do dalszego uwięzienia Ziemi i Drogi Mlecznej w ich technologii, które tworzą kąt obrotu spinu cząstek, który blokuje wyższej wymiarową Świadomość Boga.

Z drugiej strony - to jest prawdziwy powód, wszystko jest tak zagmatwane na tej planecie. Nasza świadomość jest całkowicie zablokowana od Umysłu Boga. Aby odrzucić resztę historii - nasze rasy Strażników Kosmicznych Sfer ponownie wyrównają cały nasz Uniwersalny System - w tym 12 Wszechświatów z powrotem do Zestrojenia ze Świadomością Boga w dniu 21 grudnia 2012 roku.

Powodem tego, że ta data została nazwana Końcem Świata, jest, że ten świat i wszystko co w nim zostało stworzone przez małych bogów udających Boga, się skończy. Ostatecznie zaczniemy postrzegać rzeczywistość, która została stworzona przez Boga. Ta rzeczywistość jest wspaniała - to przyniesie wam łzy do oczu. Rzeczywistość Umysłu Boga jest rzeczywistością, w której własne idee zostają stworzone z czystej magii z pyłu gwiezdnego Bożej Świadomości i manifestują się na Twoich oczach. Ta rzeczywistość została usunięta przez umieszczenie technologii kryształów w skorupie ziemskiej oraz w naszym ciele, powodując rozłączenie z zestrojeniem z Umysłem Boga.

Teraz jest czas dla nas, aby uzyskać wyrównywanie do tej rzeczywistości, i nasze kosmiczne Rodziny planowały, że to ponowne zestrojenie odbędzie się w tym dniu od ponad 22 000 lat. Walczyli z upadłymi Aniołami ciągle aby ten plan się zrealizować. Ostateczna wojna toczy się w Słońcu Ra w 2012 roku. Były nawet przesunięcia w naszym zestrojeniu z Bogiem już w pierwotnym stworzeniu anielskich ras w Słońcu Ra. I że jest gdzie ostatnia wojna musi zostać wygrana. Wojna Plazmowa Słońc się dzieje i będzie wygrana oryginalne Pole Pierwotnego Światła Umysłu Boga.

Data ta została wybrana z powodu dokładności tysięcy kwantowych rzeczywistości, które nie mogłyby być rozumiane przez każdego, z mniej niż 12 aktywowanych nici DNA. Jednakże, to może być precyzyjnie pokazane, przez zestaw map i wykresów Kosmicznego Matrixa i Nieskończoności jego kątowych zestrojeń.

Zmiany na Ziemi i reszcie uniwersalnych systemów odbędą się w nanosekundzie. Ten jeden moment w czasie jest jedynym czasem, w którym to dostosowanie może mieć miejsce. Co się stanie w tej chwili Nano? Cały Kosmos będzie  ponownie wyrównywany do oryginalnego Oddechu Świadomości Źródła. A w Wydechu Źródła, Całkiem Nowa Idea jest stworzona.

Ten proces faktycznie dzieje się w każdej nanosekundzie, ale zostaliśmy odcięci od Umysłu Boga, więc ponownie doświadczaliśmy tych samych starych przebiegów, tych samych starych historii życia i wojen w kółko. Wreszcie, zobaczymy zupełnie nowy film. Film Boski będzie tylko jedynym granym w tym nowym Systemie Kosmicznym.

Oryginalny problem wojny promieni zaistniał, kiedy Promienie Ra zaatakowały Samo Źródła, i stworzyły oddzielenie od Umysłu Boga. Tylko te podmioty, które zrobiły ten wybór pozostały odcięte od Źródła. Jednakże te jednostki nie mogły utrzymać nieśmiertelnego życia bez żywienia przez inne podmioty, które nie odcięły się od Źródła.

W ten sposób rozpoczęła się historia. Jesteśmy Anielską Ludzka Rasą, która została odcięta od Źródła. Jednak nie zrobiliśmy tego sami. To zostało nałożone na nas przez inne Upadłe Rasy które  zaangażowały sie w wojnę ze Źródłem. To zdarzenie miało miejsce 250 miliardów lat temu

Wydarzenia prowadzące do naszego pierwotnego zasiania anielskiej ludzkiej rasy na Gai zaczęły się  550 mln lat temu. Ten zasiew obejmował Anielską Rasę Oraphim. Jedną z ich linii rodzinnych była linia rasy Braharama którzy wyglądają jak Delfiny. Oni są tymi, którzy stworzyli delfiny, które są lekko kolorowe, jasno szare i białe. Oni zachowali Kosmiczne połączenie z tymi Delfinami komunikują się za pośrednictwem ich środkowego mózgu w specyficznym kodzie częstotliwości przez eony. To był ten kanał komunikacyjny, który utrzymywał nas dostrajał i równoważył w portalach Gai.
Było to wszystko, co pozostało z pierwszego siewu linii Anielskiej Rasy. Drugi zasiew był Turaunesium z Tara. Ten zasiew został całkowicie zniszczony przez międzywymiarową hodowlę ras upadłych aniołów.

Trzeci zasiew Tary (harmoniczny wszechświat dwa - Ziemia jest harmonicznym wszechświatem nr jeden) przyniósł Dusze z wyższych częstotliwości, i ludzkie istnienia powstawały przez zasiewy od Elohim, Annu, Rasy Nephilim przynosząc egipską chrześcijańską Rasę na krótko. Ten zasiew został ponownie zniszczony przez krzyżowanie Upadłych Ras Annu z linią Elohim i linią Rasy Jehovian  po przejęciu kryształowych Pieczęci. Pan Bóg Jahwe stworzył technologię odwróconego wirowania, która została umieszczona w obrębie Kryształów  skorupy ziemskiej do zablokowania komunikacji z Umysłem Boga. To zostało zrobione tak, że Jehovians byłyby jedynymi, którzy mogli utrzymać swoją nieśmiertelność, ponieważ nie zostały  im zablokowane połączenia z Umysłem Boga.

Te Pieczęcie Jehowy umieszczone w Chrystusowej sieci Ziemi (Czyli 12 pieczęci kodu trzymające 12 nitek DNA Anielskiego Człowieka) zostaną usunięte z Ziemi na zawsze w dniu 21 grudnia 2012 roku.
Inne upadłe rasy umieściły inne technologie w biosferze ziemskiej, atmosferze, jonosferze i wewnątrz jądra Ziemi. Wszystkie z tych pieczęci i technologie powodowały, że cała planeta i wszystkie Świadomości na planecie były odłączone od Źródła - czyli Umysłu Boga.

Wielu nauczyło się wykraczać poza te bariery  do Umysłu Boga poprzez podniesienie ich częstotliwości świadomości całkowicie poza dolną trzecią rzeczywistość wymiarową umieszczoną wokół nich. To jest to, co metafizyczne nauki próbowały zrobić.
Tak nie było, dopiero po 2002 r., te prawdziwe nauki, które będą ponownie zestrajać nas do Umysłu Boga wróciły na Ziemię. To przez taką Naukę Bożą, że nasze DNA zostanie przywrócone do pierwotnego anielskiego boskiego planu, który został utworzony w Umyśle Boga.

Wszyscy wrócą do Umysłu Boga dla pełnego przeprogramowania. To przeprogramowanie zabierze nam trzy razy wyżej w świadomości niż oryginalne programowanie wynosiło 250 miliardów lat temu. To przeprogramowanie będzie zawierać mądrość wszystkich wcieleń, które doprowadziły do tego najniższego punktu w całej naszej historii bytowania.

Jest jeszcze jeden bardzo duży problem, który musiał zostać dodany do formuły zestrojenia nas z powrotem do Umysłu Boga. Cała nasza egzystencja w tym nasze Indywidualne Sygnatury częstotliwości nigdy nie były w szablonie gdzie idziemy, aby być odnowionymi w normalnych okolicznościach. Byliśmy odłączeni od Partiki Jeden i Partiki  Dwa, Oddechu Źródła tworzącego Iskrę, aby uformować pojęcie. Musimy przejść całą drogę z powrotem do Oddechu Źródła, aby się stać nową rzeczywistością. To znaczy, że ci goście, spaprali nas tak źle, że musimy się Odrodzić.

Dostaliśmy prezent przez nasze wspaniałe rodziny Duszy, którzy są podłączeni do Doskonałych Nie-upadłych Systemów, który pozwala nam korzystać ze swoich Sygnatur częstotliwości do tworzenia Strumieni Krystalicznego Ciekłego Światła, które otwierają Portal umożliwiający naszym jaźniom anty cząstek i cząstek zjednoczyć się. To jest inna formuła fizyki kwantowej, że może po prostu zechcecie poczekać, aby spróbować zrozumieć.

Dobra Nowina jest w naszym Odrodzeniu, docieramy do tworzenia siebie, aby być takimi, jak chcemy być.


Mamy prawo do usunięcia i przeprogramowania wszelkich i wszystkich części naszych zdarzeń, zrozumienia i naszych wyników w tym czasie. Mamy prawo, aby utworzyć całkiem nową Misję w Umyśle Boga. Mamy prawo do wprogramowania w naszą nową przyszłość rzeczywistości, którą jesteśmy, zawsze byliśmy i zawsze będziemy idealną Boską Pieczęcią z 12-to wymiarową Chrystusową Świadomością Umysłu Boga. Mamy prawo stać się nowy Chrystusem chodzącym po Ziemi z Umysłem Boga kierującym nami. Mamy prawo, aby natychmiast stworzyć dowolne i wszystkie rzeczywistości w ramach i poprzez Umysłu Boga od tego dnia.

Było wiele Prawdopodobnych przyszłości napisanych i przepowiedzianych. Nawet Kosmiczne Rady nie wiedziały, że promienie pierwotnej wojny przeciwko Bogu od Słońca Ra zamierzały wszcząć ostatnią wojnę, która rozpoczęła się od listopada 2011 roku. Anielscy Wojownicy w ich statkach kosmicznych i Statkach Światłą nie znali o ostatecznego wyniku wielkiej wojny 2011 roku. To jest powodem, że dostaliśmy ostrzeżenie, aby uciec od wybrzeża Pacyfiku. W tym czasie prawdopodobne Przyszłości z falami pływowymi nadal istniały.

Ziemia została umieszczona wewnątrz buforowego plazmowego Koca wykonanego z Krystalicznych Gwiezdnych Statków. To trzyma nas w Zagięciu Czasu. Strażnicy musieli zrobić szybkie posunięcie naprzód zakończenia wszystkich zdarzeń w celu zapewnienia naszego przybycia w przyszłość. Oni już przeprowadzili nas przez trzy dni konwersji cząstek – co miało się stać w 2017 roku. Oni już wyrównali wszystkie 12 Gwiezdnych Wrót - nie było przewidziane przed grudniem 2012 roku. Oni już skompletowali naszą podróż do naszego ostatecznego zestrojenia.

Oni usuną buforowy Koc 21  grudnia 2012 Za Fantomową Ziemią (ze wszystkimi Pieczęciami Jehowy, Czarnymi dziurami , Technologiami Tuneli, Portali i wszystkimi innymi urządzeniami, które Ciemni nałożyli na Matce Ziemi.

Fantomowy Matrix zostanie usunięty na zawsze. Będziemy zestrojeni do Umysłu Boga. Nasze 12 nitek DNA będą błyskać, gdy zestroimy się z  jaźniami naszychi anty cząstek, równoległych nas samych, naszej pierwotnej 12 nićmi DNA zakodowanej Rodziny Dusz we wszystkich wymiarach rzeczywistości.

Nasze kosmiczne Rodziny z Harmonicznego wszechświata Elohim, trzy harmoniczne Gai, nasze rodziny z Syriusza B, nasz Zion A,  Wróżki Wodne, nasza Eieyani, Maharashi, Paradisian, i tysiące innych Anielskich Ras będą widoczne. Nasza percepcja przesunie  się z tego wąskiego małego ciemnego tunelu, w którym byliśmy umieszczeni.

Spotkamy naszą ogromną Kosmiczną Rodzinę na Boże Narodzenie!!

Cała historia jest 250 miliardów lat długa. Tragedie, rozwiązania, Wielka Inteligencja, która wzięła nas z bałaganu, w którym byliśmy uwięzieni, właśnie zostało już napisane. Dajcie mi znać, jeśli macie odwagę, aby ją przeczytać.

Możecie też po prostu czekać trzy tygodnie i zobaczyć film sami. Ty - każdy z was wspaniałych Ludzi Anielskich będą tymi, robiącymi następny film Boży. Nie będziemy umieszczać żadnych złych facetów w naszym filmie tym razem. Przynajmniej Ja nie będę.


02 grudnia 2012
http://lightworkers.org/channeling/172251/merry-christmas-truth-about-december-21-2012
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1831 : Grudzień 04, 2012, 20:36:08 »

Oni usuną buforowy Koc 21  grudnia 2012 Za Fantomową Ziemią (ze wszystkimi Pieczęciami Jehowy, Czarnymi dziurami , Technologiami Tuneli, Portali i wszystkimi innymi urządzeniami, które Ciemni nałożyli na Matce Ziemi.

Fantomowy Matrix zostanie usunięty na zawsze. Będziemy zestrojeni do Umysłu Boga. Nasze 12 nitek DNA będą błyskać, gdy zestroimy się z  jaźniami naszychi anty cząstek, równoległych nas samych, naszej pierwotnej 12 nićmi DNA zakodowanej Rodziny Dusz we wszystkich wymiarach rzeczywistości.Spotkamy naszą ogromną Kosmiczną Rodzinę na Boże Narodzenie!!


amen Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1832 : Grudzień 04, 2012, 22:00:00 »

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=WCoL87qingU
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1833 : Grudzień 04, 2012, 23:01:17 »

To kolejny krótki przekaz AA Michała. Tak jak poprzednio mocno skupia się na uwalnianiu zaszłości, widać jest to teraz dla nas konieczne, po raz kolejny prosi, aby nie przeżywać, tylko zaakceptować i pożegnać.


To jest wola i dekret waszego Stwórcy, i tak będzie. - Michael

Mówiliśmy przez wszystkich naszych zaufanych channelerów o uwalnianiu starych lęków i bólów, najdrożsi przyjaciele. A jednak, mimo że wiem, że widzieliście te wiadomości, widzimy Was nadal identyfikujących się z sytuacją, na którą te energie zwracają uwagę, gdy się pojawiają. Te rzeczy nie są Tobą. To sprawia, że czujecie się zestresowani, smutni i bezradni, gdy widzicie je jako część swoich jaźni, część swojego życia.

Uświadomcie sobie, proszę, że to nie jest już tak, w rzeczywistości nigdy tak nie było. To są jednak doświadczenia, które mieliście, lekcje, które wybraliście, aby się ich nauczyć. Pozwólcie im odejść. Powstają teraz po prostu w celu odciążenia waszego ładunku, że tak powiem. Pozwólcie sobie, aby zobaczyć, że nie są częścią was, i pozwólcie im odejść do światła.

Jak już wzywaliśmy przedtem, możecie chcieć podziękować im za pomoc w  osiągnięciu dzisiejszego poziomu zrozumienia. Ale nie identyfikujcie się z nimi dłużej. Umieśćcie je daleko w balonie światła. Niech spłyną w dół strumienia w papierowej łódce. Jakikolwiek obraz działa dla ciebie, użyj go. Ale nie dajcie już angażować się w dramaty, które one wprowadzają do waszych umysłów i serc.

Wiemy, że możecie czuć się jak osłabieni, gdyż to zwraca was w dół i osłabia. I nie martwcie się, że to Was powstrzymuje od określonych intencji, aby przejść przez bramę, która się zbliża. Nie będą. Więc oszczędźcie sobie bólu serca i przejmijcie kontrolę. Pozwólcie im odejść. Powiedz im "precz". Znajdź myśli, słowa, które pracują dla Ciebie.

Zacznijcie rozumieć, że jesteście twórcami waszego świata, jednego z nieskończonej liczby wszechświatów, ale jednak Waszego. Wiemy, że raczej prędzej niż później to wszystko będzie rzeczą przeszłości, nawet jeśli wydają się wam, że nie czujecie, że zbliża się czas. Ale powiem jeszcze raz, że jest u waszego progu. Pozwólcie sobie poczuć to i zróbcie to czasem świętowania. Jeśli są ci wokół was, o których się troszczycie, uświadomcie sobie, że, mimo że wydają się oni nie rozumieć, a nawet o to nie dbają, są oni zanurzeni w tym samym polu bezwarunkowej miłości, w którym wy jesteście. To będzie miało pożądany efekt w pewnym momencie. To jest wola i dekret waszego Stwórcy, i tak będzie.

Uczyńcie to waszym celem, aby być drogowskazem do którego mogą się skierować. Pozwólcie temu celowi usuną zmartwienia z waszych serc.

Dziś po raz kolejny widzimy, że wielu z was czuje stopniowy wzrost przychodzącego światła i miłości. Jeśli masz ochotę tańczyć i świętować, to śmiało. Ale zaoszczędźcie trochę energii, moi przyjaciele, bo tego jest dużo więcej w przyszłości. W miłości idziemy z wami. Dobrego dnia.

04 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1834 : Grudzień 05, 2012, 13:46:42 »

"W miłości idziemy z Wami " .... a raczej - podczepiamy się pod Was, którzy przechodzicie Bramę - o ile trzymasz się kurczowo "siebie".

To logiczne że musisz puścić przeszłość. Całą. I żadnego nowego "słodziaka" nie przyłączaj, bo to też zechce się przeczłapać dalej ... za Bramę.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1835 : Grudzień 05, 2012, 20:58:51 »

Dzisiejszy przekaz Brendy Hofmann na dobre robi z nas Duchy 3-go wymiaru. Z drugiej strony chyba ma nieco racji, gdyż wiele rzeczy, które nas kiedyś bawiły lub cieszyły stało się obojętne, lub wręcz zapomniane. I to samo dotyczy osób, a przynajmniej tak mi się wydaje.


Stajecie się Duchami 3D

Drodzy,

Ostatni tydzień był trudny dla wielu. Oczyszczaliście  komórkowe obawy, gdy próbowaliście kontynuować 3-cio wymiarowe życie. Coś, czego nie spodziewaliście się, ani nie życzyliście sobie. Podobne do pożaru lasu regenerującego las choć wstępne wyniki są bolesne do oglądania.

To przejście do radości nie jest łatwe dla większości. Nie dlatego, że nie chcą doświadczyć radości, ale dlatego, że trzeba puścić tak wiele swojego 3-cio wymiarowego życia – nieważne czy wietrzycie, że te części są pozytywne lub negatywne.

Gdy wyjdziecie poza 3-ci wymiar, wasze zrozumienie wzrośnie jak również zdolność do łączenia z 3-cio wymiarowymi wam bliskimi na innych płaszczyznach. Takie obietnice są mało wartościowe dla tych z was, w tej mgle straty.

Czy pamiętasz swoje zabawne myśli, jakie mieliście po opuszczeniu domu pochodzenia? Czy pamiętacie też, wasz strach pierwszego dnia po zrobieniu tego? Więc to jest dla was. Nawet jeśli przenosicie się do wyższych wymiarów, trudno jest wam puścić swoje 3-cio wymiarowe koce bezpieczeństwa.

Chcecie być w wyższych wymiarach w cały czas - za wyjątkiem tej działalności lub tej osoby. To nie może być. Albo jesteś w ciąży lub nie jesteś. Albo jesteście w wymiarze poza 3-cim lub nie jesteście.

Stwierdzono, w zeszłym tygodniu, że możecie przeskoczyć przez wymiar - i tak możecie. Ale tylko te wymiary poza 3-cim. Już nie jesteście z 3-go  wymiaru.

W pewnym sensie jesteście 3-cio wymiarowym duchem. Nawet jeśli chcecie emocjonalnie dotknąć kogoś pozostałego w 3 wymiarowej płaszczyźnie uziemienia, nie widzą lub czują bólu. Próbujecie ciągle być podłączeni do czegoś lub kogoś i już nie jesteście  w stanie - jesteście z różnych wymiarów.

Znajdziecie, że rezonowanie z tymi z innego wymiaru - szczególnie z 3-ciego wymiaru – jest trudne, jeśli nie niemożliwe. Na przykład, możesz wziąć udział w spotkaniu rodzinnym z ludźmi, z którymi dzieliłeś wiele radości tylko czuć zdarzenie jest płaskie, nudne lub w ogóle nie takie jak pamiętasz.

Może się okazać, że ta myśl jest przerażająca lub bardzo smutna. Żadne z tego nie musi wchodzić w  twoje pole uczuć. Bo rzeczywiście, jest wiele do zwiedzania w twoim rodzimym wymiarze - w tym połączenia z tymi, z którymi już nie łączysz się w 3-cim  ziemskim wymiarze.


Pracowaliście pilnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby przyjmować / przyciągać do ludzkiej postaci, tak wiele swoich fragmentów, jakie mogliście komfortowo zaakceptować. Ci przyjaciele i rodzina z 3-go wymiaru nie zbierali swoich fragmentów dla siebie. Ich niewykorzystane odłamki są dostępne dla Ciebie, aby połączyć się z nimi kiedy chcesz.

Niektórzy z was nauczyli się, jak komunikować się z tymi, którzy odeszli z ziemi. Nie macie połączenia z pełnej jednostką, która była na ziemi, przed jej przejściem, ale z odłamkami, które są zainteresowane w łączeniu się z tobą.

To jest podobnie jak wielozadaniowość w 3-cio wymiarowym życiu - przygotowujesz posiłek, gdy decydujesz, co masz na siebie włożyć jutro do pracy podczas rozmowy z matką przez swój telefon komórkowy. Nawet jeśli twój głos rozmawia z matką, twój umysł myśli o liście kontrolnej, którą musisz wypełnić przed następnym dniem roboczym. Więc to jest dla tych w 3-cim wymiarze, którzy przeszli poza ziemską płaszczyznę.

Łączą się oni ze sobą, obserwując ich fizyczne jednostki na ziemi lub na jakiejkolwiek płaszczyźnie, na której są najbardziej całkowici i jeszcze wspomagają was na tak wiele sposobów. A potem, wy będziecie mogli tak samo.

Kiedy wyjdziecie poza 3-ci wymiar, połączenia z tymi, którzy nie są z ziemi i poza nią są silniejsze z powodu mniejszej "statyki".

Aktualna wasza faza przejściowa może być odczuwana jak pożar lasu - jakby wszystko było stracone. Wiedzcie, że zielone pędy nowego lasu już przebijają się przez popiół. Ale jeszcze nie macie wystarczających dowodów, aby w pełni uwierzyć, że stracicie wszystko co wam drogie w 3-cim wymiarze – tylko, aby znaleźć więcej radości w wymiarach poza nim.

Wasze 3-cio wymiarowe życie opiera się na strachu - z kilkoma interakcjami miłości. Wasza miłość będzie wzmocniona, gdy w pełni przeniesiecie się do swojego wymiarowego domu. I będziecie współpracować z wieloma więcej odłamkami tych, wam drogich - po prostu z ich odłamkami poza 3-cim wymiarem.

Dlaczego mielibyście uwalniać jakąś miłość, tylko, aby zastąpić ją inną miłością?

Gdy przeniesiecie się do swojego rodzimego wymiaru, udoskonalone umiejętności interakcji będą z esencją innych istot.

Ci bliscy, których teraz opłakujecie będą bardziej dostępni, niż byli w 3-cim wymiarze - gdyż więcej ich odłamków będzie chciało grać z wami.

Nie negujecie miłości  w tym Nowym Wieku. Zamiast tego, wzmacniacie i rozszerzacie miłość. Będziecie żyć w radości. To nie jest możliwe bez miłości.

Nowy las rośnie bardzo szybko - nie dość szybko dla wielu - ale znacznie szybciej, niż możecie sobie wyobrazić. Być może wasze uczucia są podobne do tych związanych z rozpoczęciem nowej pracy – przestraszeni i samotni. W prawdzie, macie tak wiele przewodników, aniołów, podmioty lub jakiekolwiek określenie, które jest najbardziej odpowiednie dla Was – gotowych, aby Was powitać - i pięknie zaprosić do waszych pierwszych tysięcy przerw na kawę w  radosnym Waszym nowym wymiarze. Tak będzie. Amen.

05 grudnia 2012
Channeler: Brenda Hoffman
www.LifeTapestryCreations.com
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 20:59:07 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1836 : Grudzień 06, 2012, 22:50:37 »

Kolejny przekaz Archanioła Michała. Tym razem nie zauważam tu jakiejś szczególnej presji i nacisków, które zwykle występowały.


Zbliżacie się do świata, w którym nie tylko możecie ufać swojemu Stwórcy, ale samemu sobie i każdemu innemu. - Michael

Obfitość jest naszym tematem na dziś, ale w sposób bardziej podstawowy niż mówiliśmy wcześniej. Jesteśmy pewni, że każdy z was, kto ma nawet najbardziej podstawowe codzienne czynności modlitwy, medytacji, ugruntowania, czy tego, co niektórzy z was nazywają uziemienia, jest teraz bardzo świadomy ogromnej zmiany w energii, w której jesteście zanurzeni w waszym czasie. Nawet jeśli pomyślicie, krótki okres czasu wstecz,  musicie uświadomić sobie zmiany, które zachodzą.

Jest to światło, częstotliwości, energia, o której mówimy przez prawie rok za pośrednictwem tego channelera. To jest powodem, że wielu nieświadomych również tych wokół was działa dość dziwnie. Prędzej czy później, zapytają, co się dzieje. Skupmy się na was.

Co możecie z tym zrobić? Chcecie krótką odpowiedź? Bardzo dobrze. Wszystko! Chichot . Widzimy, ze chcecie nieco więcej wyjaśnień.

Ten poziom intensywności umożliwia, aby czuć bezwarunkową miłość, o której mówiliśmy przez tak długo. Jest to "rzecz", z której wszystko zostało stworzone, co zostało stworzone. Bardzo, bardzo złożone i bardzo, bardzo proste ... wasz wybór. Jest to więc tym, kim jesteś i czym jest wszystko wokół ciebie. To jest to, czym są gwiazdy. To jest to, czym sub-atomowe cząsteczki są. I jeden krok mniejsze jest pole energii, z której te cząstki się wyłaniają, i z którą połączą się ponownie. Ale co sprawia, że stają się tym, czym się stają, gdy się czymś stają? Co powoduje ogromną tablicę ciągłości stawania się, którą obserwujecie? Dlaczego utrzymuje się, gdy na to patrzę? Dlaczego to nie zmienia kształtu lub koloru lub się nie porusza? Co to wszystko ma wspólnego ze mną? Cóż, widzicie drodzy przyjaciele, jest to kształtowane przez świadomość.

Wielu naukowców powiedziało to już od jakiegoś czasu, ale dlatego,że byli oni w stanie to śledzić, i próbowali wyjaśniać, w jaki sposób (to działa),  ich pomysły zostały odłożone na bok. Wy jednak nie potrzebujecie  poświadczenia jakiegokolwiek naukowego środowiska. I jesteście tymi, którzy robią montaż tego zestawu „zrób to sam”.

Ale pamiętajcie, że jest to projekt grupowy i zbierajcie się odpowiednio. Właściwie, robicie to całkiem przyjemnie. Teraz, gdy ilość wzrosła jeszcze bardziej, musicie tylko obserwować jakie zmiany tworzycie, aby to sobie potwierdzić samemu. Gdybyśmy nie mówili wam tych rzeczy, może nadal pozostalibyście w stanie nieświadomości o nich. Ale teraz wiecie. I to jest niemożliwe, aby to odwrócić. Więc co teraz zrobicie?

W dawnych czasach, to mogło być problematyczne. Jednakże, gdy już przeszliście ogromne ilości oczyszczeń w tych ostatnich tygodniach, z których część jest nadal w toku, jesteśmy w stanie powiedzieć, że wszystko, co musicie zrobić, to po prostu połączyć się i świadomie stworzyć świat, w którym chcecie żyć. Zbliżacie się do świata, w którym nie tylko możecie ufać swojemu Stwórcy, ale samemu sobie i każdemu innemu. Na początek, wasze kroki mogą się nieco chwiejnie, ale to nie potrwa długo, zanim zaczniecie biegać.

Jedno ostatnie przypomnienie, jeśli możemy. Czym więcej widzicie i dajecie za to wdzięczność, tym bardziej będzie wam dane.

Daliśmy wam wiele do kontemplowania dziś. Prosimy poświęcić trochę czasu na zrobienie tego. Spójrzcie na to, co jest wokół was. Doceniajcie to, co widzicie. I wtedy, drodzy przyjaciele, zapytajcie, co jest tym, czego jeszcze nie widzicie. Co to będzie zabawa, kiedy zaczną się  wam otwierać oczy. To jest dla następnego dnia.

Bądźcie w pokoju w waszych sercach. Wszystko będzie dobrze z wami. Więcej powiemy wkrótce. Dobrego dnia.

06 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1837 : Grudzień 07, 2012, 12:20:34 »

Dec 7    Aktywacja 12:12:12 w dniu 12 grudnia 2012.-S.Gabriel


Wiadomość od Shanta Gabriel
Piątek, 23 Listopad 2012
 4 dni do 12 grudnia 2012.

Kochani!
Aktywacja 12:12:12 w dniu 12 grudnia 2012, przyniesie najwyższe częstotliwości, które dotąd były zakodowywane w Świetle Chrystusowej Świadomości na planecie celem transformacji Ziemi i jej wszystkich mieszkańców.
Dzięki mocy powiązanych ze sobą przejść (bram) utrzymywanych przez Archaniołów 11:11, nowa moc Chrystusowej Świadomości stanie się dostępna podczas Aktywacji 12:12:12. Moc tej przebudzającej energii umożliwi każdej osobie doświadczyć Światło Chrystusa w czasie Kodowania 12:12:12. Doświadczając tego nigdy już nie cofniecie się, ponieważ Złote Światło dosłownie wyssie z waszej Istoty częstotliwości, które nie służą wam więcej. Przekształcone przez Światło komórki przebudzą się do kodowania osadzonego w waszej duszy. Przebudzenie oczekiwało w zawieszeniu na moment, kiedy świadomość ziemi wesprze przebudzenie na masową skalę. Świadomość oraz przygotowanie są kluczami do transformacji dostępnej przez Chrystusowe Światło. Ten czas jest TERAZ.
12:12:12 reprezentuje aktywację Boskiej Miłości w was, przez was oraz wokół was. Kiedy Boskie Światło aktywuje w was włókna kodowane światłem, komunia przebudzenia ma miejsce. Fakt ten przesuwa ciało do 12- tu spirali systemu pozwalając na połączenie nici DNA. To przebudza subtelne energie, które połączone są z nowym 12-to czakrowym systemem. Światło samo w sobie nie może stwarzać połączenia nawet kiedy Boska Inteligencja jest obecna w Mocy Światła. To Boska Miłość jest niezbędna do przebudzenia kodów pozostających w związku waszej Duszy z całością nieodłącznej Dwunastki. Na tym polega Przebudzenie Świadomości Chrystusowej.
BOSKA JEDNOŚĆ
Podczas 12:12:12 poczujecie odrodzenie ku zjednoczeniu z wszystkimi swoimi aspektami. Uznajcie Siebie na nowym poziomie szacunku i pochwalcie swoje zaangażowanie w obecnym życiu. Wasza nieustanna chęć podążania Ścieżką Światła doprowadziła was do zakończenia jednego aspektu podróży duszy. Wasze zadanie polega teraz na przejęciu pełni i umieszczeniu jej w głębi swojego Istnienia celem umocnienia. Pozwólcie Światłu Chrystusowemu przeniknąć każdą komórkę w sobie, stwarzając nową moc uzdrawiania, która nasyci waszą świadomość. Kiedy zintegrujecie to wyrównanie w sobie, Boska Miłość znajdująca się w polu waszej energii uaktywni wasze DNA stając się tak poszerzona, że życie wokół was namacalnie zacznie się zmieniać. Zacznijcie stosować to nowe połączenie Energii Chrystusowej zawierającej Moc Światła Uzdrawiania i Współczucia. Wprowadźcie to do wszystkich swoich opowieści, związków jak i wszystkich miejsc w waszym życiu, którym brakuje jasności i wszelakiego dobra, a które możecie sobie wyobrazić. Używajcie tego Złotego światła aby umacniać siebie przez prawdziwe wybaczenie oraz współczucie. Niezależnie co się wydarzy, pozostańcie skupieni na Jedności z prawdziwym Światłem Chrystusa i wnieście tą Boską Miłość oraz Współczucie w siebie. Stwórzcie nawyk z tego zanim jakakolwiek reakcja będzie miała miejsce a wtedy odkryjecie, że nadszedł nowy czas prawdziwego życia.
NOWE STRUKTURY W SYSTEMIE LUDZKIEJ ENERGII
Wraz z Aktywacją 12:12:12, nowe struktury są budowane w systemie energetycznym człowieka. Wyrównanie 12-tu nitek połączenia w strukturze DNA otwiera drogę do utworzenia systemu 12 czakr. Ta zmiana wzorca w rozwoju zakodowanego człowieka zacznie stwarzać w pełni wyrównaną strukturę działającą na najwyższej częstotliwości energii, która obecnie jest dostępna. Ten nowo zrównoważony system energii pozwoli człowiekowi nie tylko pilotować czas nowej ziemi lecz również torować drogę innym ku rozpoznaniu. Zakodowania w systemie ludzkiej energii w punktach zapalnych danego czasu stwarzają fale zmian w strukturach wzorców starego świata. Każda osoba poczuje impuls w duszy albo do konstruktywnego działania, albo do odpoczynku czy też całkowitego opuszczenia planety w oczekiwaniu na tzw. nadejście lepszych czasów na Ziemi.
Dalsza ewolucja na poziomach planetarnych stwarza nowe możliwości dla duszy. Ci których DNA zakodowana światłem pozwoliła na na zamianę częstotliwości, pracują teraz równocześnie na wielu wymiarach ziemi magnetyzując inne dusze.
Zryw częstotliwości energii wynikający z waszego wewenętrznego zakodowania, iskrzący w rezonansie, zachęca tych, którzy gotowi są do przebudzenia. To jest niesamowity czas żyć świadomie, a wy urodziliscie się aby stwarzać nowe struktury Ziemi. W ramach nowej energii możecie czuć się całkiem jakbyście ostatecznie wrócili do Domu. Stwarzajcie wizje pełne mocy, które wam posłużą w podnoszeniu częstotliwości energii w zakresie nowych struktur światła kodów 12:12:12. To uruchomi wasze centra energii w nowy sposób. Stwarzajcie nowe, ożywione połączenia z Ziemią oczekując tym razem na szacunek. Posiadacie niewidzialnych partnerów, których praca, włączając waszą ewolucję, asystuje w stwarzaniu w pełni funkcjonującego świata, który działa w wysokich częstotliwościach Światła oraz Boskiej Miłości.
Po to urodziliście się. Teraz jest wasz czas. Wyobraźcie sobie spiralę 12-tu nitek zakodowanej światłem DNA w waszym centrum , która zmierza głęboko w Ziemię równocześnie ponad głowę. To umocni połączenie 12-czakrowego systemu powyżej, wewnątrz i poniżej waszego ciała. Połączcie się z innymi w dniu 12.12.12 aby uczestniczyć w wypalaniu nowej matrycy kodów energii. To będzie struktura pomagająca stwarzać nową Ziemię, Ziemię w której duch wszystkich rzeczy jest poważany, a piękno i harmonia uświęcone.
Jeśli to czytasz, to jesteś zrównany z Energią Chrystusową, która umacnia nowe życie w zakodowanym czasie 12:12:12. Jest to prawdziwy początek paradygmatu zmiany która potrwa następne trzy lata. Wszystko się zmieni.
Zobowiąż się wzrastać. Z wdziękiem zacznij budować nowe struktury w sobie tak, aby inni podążali za wzorcem. Zawsze byłeś tym który wytyczał drogę i to wciąż trwa. Wyrównanie energii 12:12:12 jest „Drugim Przyjściem Chrystusa” w Tobie zapowiadanym od dawna, a nierozumianym przez wieki, połączeniem ze Świadomością Chrystusową. Tu nie chodzi o nadejście pojedynczej oświeconej istoty. Każdy jest w stanie osiągnąć przebudzenie pełnej ewolucyjnej energii duchowej jeśli tylko tak wybierze chcąc podarować planecie ewolucyjną zmianę na którą Ziemia czeka. To jest twój czas wyboru.
Otrzymaj Wybaczenie
Podczas Aktywacji 12:12:12, Boskie Wybaczenie służy gojeniu starych ran. Twoim zadaniem jest przyjąć uleczenie przez zaakceptowanie wybaczenia błędów z przeszłości, w które wierzysz, że popełniłeś. Pozwól światłu Boskiej Miłości przeniknąć przez wszystkie stare struktury wybudowane przez ciebie i w tobie wokół koncepcji poczucia wstydu i braku własnej wartości. Wybacz wszelkie ataki na siebie za to, że kiedyś nie byłeś wystarczająco dobrym w tym co „powinieneś był zrobić”. To nowe Światło zakodowane w energii Chrystusowej niesie częstotliwości uzdrawiania i miłości, jak również równoważy twoją wielowymiarowość przyczyniając się do stwarzania większej spójności i scalenia twojej Istoty.
Wy, duchowi wojownicy zobowiązaliście się postawić stopę na tej ścieżce w momencie swoich narodzin. Obserwowaliście wokól siebie i w świecie wydarzenia, które dla was mijały się z prawdą. Podnieśliście wasz własny sztandar Prawdy, Oświecenia i Ekspansji podążając na spotkanie ze strachem i dezorientacją. To w wielu wypadkach doprowadziło do nieporozumień w waszych rodzinach i być może trwa do dzisiaj. Przez to wszystko zobowiązaliście się do wiary w Boskie Światło i proces ewolucji – drogi, która szanuje i uświęca wszelkie życie na Ziemi.
Rozpoznanie, że istnieją inne wymiary , które scalają się ze starożytną mądrością i oświeconą Prawdą przeniknęło waszą świadomość. Staliście się otwarci na otrzymywanie nauk, które rezonują głęboko w was niezależnie jak inni to widzą. W świetle fali wschodzącej nowej świadomości to wielka odwaga podtrzymywać z mocą to, w co wierzycie.
12 grudnia 2012 roku, Aktywacja 12:12:12 jest zakotwiczeniem wszystkiego, co uważaliście jako prawdę w waszej duszy.
OTO MODLITWA ASYSTUJĄCA AKTYWACJI:
Boska Obecności!
Podczas Aktywacji 12:12:12, zapraszam Boską Miłość i Złote Światło aktywne w Świadomości Chrystusowej aby z wdziękiem przepływało przeze mnie zakotwiczając się w Ziemi.
Proszę teraz o świadome połączenie w moim DNA z Boską Miłością, Współczuciem i Światłem z Najwyższego Źródła do 12-tu nitek DNA we mnie, stwarzając pełną spiralę Światła uruchamiającą system 12-tu czakr.
Proszę o dar zrównania mojego Ducha z Boską Miłością i Światłem dla dobra mojej i ziemskiej ewolucji w tym czasie.
Zapraszam Anioły, Archanioły, Mistrzów i wszystkie istoty ze Światła do asystowania mi w procesie przebudzenia.
Niechaj wszelkie istoty przebudzą się do ich Boskiego Potencjału, wnosząc obecność Boskiej Miłości w swoje serca.
Niechaj więcej i więcej Łaski przepływa przez nas wszystkich błogosławiąc tą planetę.
Niechaj Ziemia zostanie uszanowana w nowy sposób, który pozwoli naszej pięknej planecie dobrze się rozwijać.
Niechaj każde serce poczuje dary tej kochającej Obecności, aby Pokój zapanował na Ziemi.
Dzięki Ci Boże za to i za wszystkie błogosławieństwa.
I tak to jest.


Tłumaczyła Jaga
Źródło: http://spiritlibrary.com/shanta-gabriel … activation
By soulowicz • Zamieszczone w Nowy Świat, Wiadomości
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1838 : Grudzień 07, 2012, 12:46:11 »

A ja wam mówię iż wcale nie 12.12. 2012 jest najważniejszym dniem w końcówce tego roku. Ale...... co mi tam..... każda miłości jest pierwsza....
Zatem niech się stanie! Buziak
Co komu się wzniosło , a co opadło.... czy to takie ważne?
Przecież  Każda miłość jest pierwsza......


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 12:47:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1839 : Grudzień 07, 2012, 18:52:20 »

,,...a jeżeli to nocnik to znaczy, że tylko  w nocy z niego pic można..." Cool
Proszę Uśmiech
Dla każdego co innego, bo każdy jest inny Cool
Wracając do materii
Kreowały ja trzy zasady, pozwolę sobie je przypomnieć
I.własność
II.wolna wola
III wiara.
Można je też przedstawić w materii jako trójkąt równoboczny o podstawie równoległej do poziomu. Zasady antymaterialne – trójkąt równoboczny szczytem do podstawy.
Połączone razem przedstawiają znaną nam tzw.gwiazdę Dawida.
Symbol ten został „zawłaszczony” przez nacje żydowskie. Duży uśmiech
Każdy akt tworzenia oznacza podział całości, a równocześnie łączenie jej elementów.
Tworzenie odbywa się zgodnie z trzema zasadami ale warto pamiętać ,że w tym uczestniczą również i zasady antymaterialne.
Nie można ich nigdy pomijać, bo efekty będą nie zgodne z zamierzeniem. Cool
Często podobne przejawy nazywamy przypadkowymi. Duży uśmiech
Poszczególne elementy konstrukcji energetycznej człowieka i wszystkich istot – plany wyodrębniają się według tych zasad.
Trzy zasady wyznaczają rytm trwania Wszechświata i podstawowe zależności zachodzących w nim procesów.
Są zarazem rdzeniem utrzymującym wszystkie składowe człowieka i Wszechświata, a także wszystkie powstające formy. Mrugnięcie
Pozwolę sobie jeszcze na przypomnienie tych trzech zasad

Zasada spójności - stanowi o łączności między wszystkimi wyodrębniającymi się składowymi człowieka, między tworzącymi się cząsteczkami energii i materii , a następnie między wszystkimi formami energetycznymi i materialnymi. Uśmiech
Zasada ważności tego , co się tworzy – wyznacza kolejność etapów tworzenia : wyodrębniania się planów (PRZESTRZENI TWORZENIA) i formowania się myśli w kolejnych przestrzeniach realizacyjnych : świadomości , zamysłu , energii i materii. Uśmiech
Zasada wiedzy - zapewnia zgodność procesów tworzenia z wiedzą uzyskiwaną przez człowieka. Każde doświadczenie to zdobywanie nowej wiedzy , uruchamianie nowych dyspozycji , umiejętności , a więc wciąż poszerzających się możliwości tworzenia. Uśmiech
Kurcze takie banalne w swojej prostocie Uśmiech
Żadnej pożywki dla intelektu Duży uśmiech
Ego też się nie dowartościuje Duży uśmiech
Koniec świata normalnie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 18:54:05 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1840 : Grudzień 07, 2012, 20:26:59 »

@Przebiśniegu
Cytuj
Zasada ważności tego , co się tworzy
(...)
Żadnej pożywki dla intelektu
Ego też się nie dowartościuje
Piszesz jakbyś nie wiedział ,że zarówno Ego jak i Intelekt posługują się wprost zasadą WAŻNOŚCI tego co STWORZĄ.
To są ich pożywki i dowartościowania właśnie. Może nazwij to jakoś inaczej ...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1841 : Grudzień 07, 2012, 20:47:19 »

Cytat: East
Może nazwij to jakoś inaczej ...

A czy nazwanie tego samego inaczej, cokolwiek zmienia? No chyba, że to z szacunku dla szacownego
chcesz by był on w doktrynalnej z Tobą zgodzie.
Więc może faktycznie, nazwij to przebiśniegu jakoś inaczej?  Chichot

A swoją drogą, dla kogo ta ważność ma być?  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1842 : Grudzień 07, 2012, 22:13:09 »

Przekazy Elizabeth Trutwin są być może najbardziej kontrowersyjnymi ze wszystkich GFOL, i nie tylko. Zwykle zbierają plik negatywnych ocen wśród lightworkers. Zarzucają jej, że zapowiedzi i rewelacje nigdy sie nie potwierdziły (u wiekszosci innych też).
Publikuję je czasami dla kontrastu, aby poznać inną stronę medalu.


Czego możemy spodziewać się w grudniu 12 i 21 grudnia? Wiadomość od Matki Sekhmet

Pozdrowienia Dzieci Ra. Tu Matka Sekhmet. Najpierw zaczniemy od początku. Aby zrozumieć koniec tego roku musimy zrozumieć, że pod wieloma względami powtarzamy historię. Powtarzamy cykl - jak pory roku przychodzą i odchodzą, kosmos krąży po niebie i ewolucyjne spirale wznoszą nas do wyższych wymiarów, bez końca.

Wielu z was pochodzi z innych wymiarów i innych planet, wcieleni na Ziemi teraz, aby pomóc we wzroście wibracji, na te z miłości. Niektórzy pochodzą z innych wszechświatów, aby być teraz tutaj.

Istnieje sporo dusz, które były tutaj przez najważniejsze wydarzenia kształtujące Ziemię w ciągu ostatnich 5000 lat. Były ciągłe wojny przez ostatnie 5000 lat i to spowodowało Planetarne zniszczenia na Ziemi i gwiazdach w pobliżu. Te wojny przenoszą karmę od osób fizycznych i świadomości zbiorowej. Karma oznacza, że to, co zrobiono tej całości musi być zwrócone do całości. Te niedojrzałe działania wojny wstrzymywały Ziemię od bycia głosującym członkiem Intergalaktycznej Konfederacji Światów. Opuściła ją bez reprezentacji i na wiele sposobów bez pomocy.

Od początku tworzenia grupy Oświeconych Dusz były wcielane i są one znane jako Boska Kompania. Oni wcielają się na Ziemi na okrągło, aby trzymać światło i grać zasadniczą rolę w utrzymaniu suwerenności ziemi i powstrzymać ją od zagłady nuklearnej w rękach walczących frakcji. Istnieją pewne Wysokie Istoty, które wcielają się od stworzenia i pomagają nam dzisiaj.
Istnieje hierarchia dusz potomnych i to jest kwestia kolejności urodzenia. Pierwszy jest Boską  Głową, co dzieli się na Boskość żeńską i Boskość męską. Z nich stworzyli tych, którzy są wcielani. W czasie ci w niebie połączyli ich DNA z tymi wcielonym na Ziemi i innych miejscach w Układzie Słonecznym. Możemy uważać wszystkie cywilizacje na Ziemi, za naszych gwiezdnych przodków. Wszystkie główne religie - chrześcijanie, żydzi, muzułmanie, buddyści, hinduiści, taoiści, Majowie, Jains, sikhowie, Konfucjusz wszyscy mają przywołania w swoich Świętych Tekstach Aniołów lub tych, którzy wstąpili do nieba, co znaczy odlecieli. Wszyscy mówią o świętych miejscach, wrotach gwiezdnych - które zbudowali - i statkach promieniowanych w dół. Są  nieograniczone ilości zdarzeń, które mogą być brane z naszych świętych książek o starożytnych astronautach. Anioły i Galaktyczni są Jednym.

Aby zrozumieć, co się wydarzy w dniu 12 grudnia i 21 grudnia, musimy spojrzeć na Dusz potomnych w Boskiej Kompanii, którzy grają główne role teraz.

Matka i Ojciec Sekhmet Alcyone

Kalki Maitreya i jego małżonka Lakshmi

Sananda i jego małżonka Lady Mistrz Nada

Ashtar i jego małżonka Athena

St Germain i jego małżonka Cassiopeia

Archanioł Michał, znany w Hindu jako Indra i Ashtara brat bliźniak

Archanioł Metatron, znany w Hindu jako Narada i Sandolphona brat bliźniak

4 M, jak są one nazywani, to są Matka Sechmet, Maitreya, Metatron i Michael.

Wszyscy oni odgrywają rolę w ziemskiej Akashy czy historii, a wszyscy są formą potomka Najwyższego Boga, źródła energii, reprezentującymi duchową hierarchię wewnątrz Urzędu Chrystusa.

Kiedy przeglądamy ich poprzednie role na Ziemi wtedy, to co a się zdarzyć 12 grudnia i 21 grudnia zaczyna mieć sens.

5000 lat temu  Świadomość Krishna lub Świadomość Chrystusa (Krist) była wcielona na Ziemi. Adoratorem Kryszny był Rama Arjuna. Rama jest wcielonym na Ziemi teraz. Ponieważ Rama Arjuna był takim doskonałym wielbicielem Kryszny, to następnie obietnica została dana od Kryszny Arjunie, że będzie na przyszłej Ziemi która obecnie nadchodzi. Ten okres czasu reprezentował czas wielkiej wojny na Ziemi.

3000 lat temu Rama Arjuna chodził po Ziemi zarówno jako Echnaton i Mojżesz. Pamiętajcie,
że to była wyżej wymiarowa Ziemia i jak to się stało, pozostaje nadal tajemnicą dla większości. W tych czasach walczące ze sobą Frakcje nadal toczyły tą samą wojnę. To był okres, kiedy Wielkie Istoty Światła były wcielone z istotami, które były ich braćmi, siostrami i kuzynami, ale odwrócili się od światła. Były eksperymenty hybrydyzacji DNA, kazirodcze relacje, nadmierne dogadzanie każdego rodzaju i frakcje i waśnie kontynuowane. Ci, którzy byli następnie wcieleni wliczając Matkę Sechmet, Sananda, Rama Ardżuna z innymi. Misja nie powiodła się i Ziemia ponownie spadła do niższych wymiarów. Pracujemy nad drogą powrotną do 5tego wymiaru do tej pory.


2000 lat temu Sananda powrócił jako Jezus z Nazaretu. Podczas tego życia Lady Mistrz Nada była wcielona, a wielu z Boskiej Kompani pracowało z nimi ze statków. W tym czasie na Ziemi Cesarz Rzymu reprezentował całkowite zniewolenie Ziemi i tych żyjących na niej. Misja ta nie powiodła się i obietnica została dana od Sanandy o przyszłej Ziemi która obecnie nadchodzi, aby przemijać (trwać) na Ziemi.

1500 lat temu ktoś, kogo teraz znamy, jako Barack Obama, Matka Sekhmet i St Germain grali znaczące role i role te są teraz zatoczyły pełne koło na Ziemi.
Barack Obama był wtedy Akbar Wielki i Matka Sekhmet była wcielona jako jego cesarzowa Mariam. Akbar był wielkim wojownikiem i mężem stanu. Walczył z frakcjami walczącymi ze sobą. Promował wielowyznaniowość między muzułmanami, Sufitami, hindusami i chrześcijanami, aby wymienić tylko kilka. W ten sposób udało mu się ustawić to, co było setki lat mnogością wyznań w regionie. To był fundament określający to,  co ma obecnie przyjść, aby trwać na Ziemi. W tym samym czasie, gdy Akbar miał 19 lat St Germain wcielił we Francisa Bacona, który był nieślubnym synem królowej Elżbiety I. Królowa Elżbieta I była w kontakcie z Akbar i Mariam, gdyż szlaki handlowe przechodziły przez ich terytorium. To właśnie były te związki, gdzie St Germain rozpoczął pracę tworząc Bank St Germain przygotowuje sukces prezydenta Obamy i NESARA teraz.

Ciemni wcielali się do rodzin królewskich tak, aby mieć mieć kontrolę zasobów na Ziemi. Frances Bacon pracował od wewnątrz rodziny królewskiej w Anglii, korzystając z jego połączeń założył Misję zbierania ukrytych złóż złota w całej Europie i poza nią. 13 Rodzin nadal próbuje kontrolować Ziemię i te frakcje walczą dziś ze sobą. Używają ich złota, aby wykupić media, sędziów, oraz tych, we wszystkich dziedzinach życia, w całym kontinuum, aby stworzyć fantastyczne złudzenie, które jest wplecione w wasze programowanie. Boska Kompania przychodzi teraz, aby rozbić iluzję. Obudźcie się! Przestańcie śnić. Idźcie w świetle słońca.

28 listopada pełnia, zaćmienie księżyca i 72 godzin, potem

Boskie Kosmiczne dostrojenie kontynuuje przygotowania do otwarcia Wrót portalu 12.12.12

3 grudnia widzimy wyrównanie z Orionem - skąd Wielka Wojna powstała 5000 lat temu - z planetami Saturn, Wenus i Merkury. Venus utorowała drogę do tego wyrównania w tym roku w czerwcu, kiedy wykonała tranzyt pomiędzy Ziemią i Słońcem. Mercury Świątynia Nowego Stworzenia, Wenus Miłości i Saturn Sprawiedliwości wyrównały się, aby uwolnić Ziemię dla Wzniesienia. To reprezentuje znacznie więcej. Wystarczy powiedzieć, że jest to 9 dni przed otwarciem Wrót, które umożliwiają dostęp do wszystkich portali Ziemi, tuneli wewnętrznej Ziemi, naturalnych i sztucznych Wrót Gwiezdnych, Piramid, Obelisków i Zigguratów które zapewniają przetworniki dla Energii Punktu Zerowego, która zostanie wszczęta przez Keshe na komendę Ashtarąa kiedy będzie czas. Stworzy to pole siłowe energii gdzie wojna się skończy. To magnetyczne pole siłowe, które współpracuje z 10 statkami matkami kilkaset mil nad ziemią  na orbicie tym statki Ashtar’a i Sanandy, nowe Jeruzalem, Archanioła Michała Statek, Nowe Betlejem, Statek Atheny, Gołębica, Statek Matki Sekhmets, Statek Niburu i Soltes którego dowódca Soltec, największy inżynier we Wszechświecie koordynuje komunikację wewnątrz i na zewnątrz sfery naszego Układu Słonecznego łączącej z Mocą słońca Sol na feniksie. Jest to energia magnetyczna związana z siatką Ziemi. To przynosi Ziemię w wyższe wymiary i czyni wszystko, co mamy nadzieję jest możliwe.

Planety spiskują w niebie, aby wyrównać się do wielkiego otwarcia portalu. Wiele osób, które grały role w odległej przeszłości zbierają się w świętych miejscach na całej ziemi, aby stworzyć energie potrzebną do otwarcia różnych portali na całej Ziemi. Jeśli nie podróżujesz do świętego miejsca, prosimy o czas, tam gdzie jesteś połączyć energię w swoim sercu do otwarcia portali. Połącz swoje energie z tymi tam, aby podnieść swoje wibracje i połącz się w jedności dla Wzniesienia Ziemi. Zostaniesz połączony z sercami miliardów ze statków połączonych w jedności z wszystkimi na Ziemi.

W dniu 29 listopada 2012 r. Dusza Sananda Kumara zakończyła Scalanie  z Duszą KOS (King of Swords), którym jest pełen szablon Sanandy na Ziemi. On zaznaczył tą okazję w Złotej Świątyni w Pendżabie w kąpieli w basenie Błogości otaczającym Świątynię. To stanowi kulminację kilku wcieleń przygotowujących do Wzniesienia Ziemi. Pracuje blisko z prezydentem Obamą i teraz Sananda Kumara podjął jego rolę pełni na ziemi obok jego bliźniaczego płomienia Mistrza Lady Nada. Mistrz Lady Nada koordynuje aresztowania, oskarżenia i procesy międzygalaktycznyh zbrodniarzy frakcji. Ona zabiera każdą duszę przez kilka koniecznych kroków, aby powróciła do całości tego, co zostało usunięte z całości.

Kosmiczne Wyrównanie 21 grudnia 2012

29 listopada, 03 grudnia, 12 grudnia i 21 grudnia zaznaczają postępy Kosmicznych wydarzeń potrzebnych, aby Wznieść Ziemię. 21 grudnia 2012 Galaktyczne Centrum wyrównana się z Kosmicznym Centrum. To jest jak umieszczenie klucza w zamku i otwieranie przestrzeni, w której Ziemia może się wznieść.

Sananda Kumara na Ziemi jednoczy sie z jego małżonka Mistrzęm Lady Nada jest odważnym Sercem potrzebnym do wyrzucenia mrocznych demonów Kabała za cały czas. Przypadki, które przechodzą przez Trybunał Światowy, które są pod zarzutem zdrady stanu zostaną zabrane przez Mistrza Lady Nada do Słonecznego Trybunału dla przesłuchań procesu i wyroku. Galaktycznej Członkowie Trybunału Słonecznego posiadają dane, których potrzebują. Sąd ma sesję. To działo się przedtem i jest częścią tego, co nazywamy Rozpuszczaniem Starej Ziemi. Jest to konieczne, aby zrównoważyć karmę. Oznacza to, że Ziemia jest oczyszczona i gotowa do przenoszenia wysokich wibracji z wyższych wymiarów egzystencji. Wielu było zaprogramowanych, aby myśleli, że są grzesznikami, albo że Bóg jest mściwym Bogiem. Są to trucizny dla umysłu w wielkiej iluzji stworzonej w matrycy. Musi być równowaga, która wyleczy okropności, które zdarzyły się na Ziemi. Każdy jest odpowiedzialny. Wyszukiwanie w duszy jest dobre i wciąż i jeszcze wielu się wstydzi i obwinia niepotrzebnie daleko. Znajdźcie radość w swoim życiu, a poznacie Pokój.

Miasta Światła

Są miliony Galaktycznych ludzi na Ziemi zaangażowanych w budowie - z pomocą Archanioła Michała - miast Światła. Są to wyżej wymiarowe Miasta, do których będziemy podróżować do po Wzniesieniu w naszych ciałach Merkaba na mentoring, szkolenia, leczenie w ramach przygotowań do naszej następnej misji na Wzniesionej Ziemi. Istnieje wiele celów dla tych miast. Ci, którzy szukali uzdrowienia mogą je znaleźć tutaj. Ślepy zobaczy. Sparaliżowany będzie chodzić. Każdy z nich będzie miał kilka doradców. Przegląd Duszy będzie dzielony z wami i następne kroki zostaną ocenione i zdecydowane wzajemnie. Będzie się to odbywać z największym współczuciem i miłością. Każda karma, która nie zostanie rozwiązana, będzie mogła być w tym czasie i to jest możliwe dla wszystkich dusz teraz wcielonych na Ziemi, aby zakończyć cykl karmiczny, zakończyć ciemność iluzji i odzyskać nieśmiertelność w fizycznym wcielonym ciele na Ziemi. Jest to następny etap. Trzeba poprosić. Wezwij anielskie królestwo, aby pomogło w jakikolwiek sposób chcesz. Wyjaśnienia te są dzielone ze wszystkimi, żeby wszystkich uhonorować, aby całość wróciła do całości. To zawiera Wszystko. To nie jest pomyślane jako straszne ostrzeżenia to jest po prostu jak Uniwersalne Prawo funkcjonuje. Będzie czas do pracy nad wszystkim przed powrotem na Nową Ziemię do nowych misji. Niektórzy nie zdecydują się na powrót i zamiast tego przeniosą się do nowych zadań na innych Planetach dualizmu. Te Miasta Światła są pełnym toku i zmiany pól siłowych będą widoczne gołym okiem. Wielu z was pracowników światła i Starseeds czują wewnętrzne podszepty, że będą mieć biuro wewnątrz miast Światła, gdzie klienci będą przychodzić po wasze usługi, gdy będą przygotowywać się jako Obywatele Nowej Ziemi. Te miasta Światła są zasilane z dużych Statków Matek na Orbicie ziemi teraz. Wszystko jest wibracją. Wibracja jest Muzyką. Jesteście Uniwersalną Jedną Pieśnią Nieskończonej Miłości.

Galaktyczni wylądują i będą tu żyć wśród nas

Wiele z Wyższych Istot Światła mają Bliźniacze Płomienie wcielone na Ziemi. Oni  przyjdą na Ziemię, aby aby rozpocząć ich misję tutaj. Wielu, którzy służą w najwyższych szeregach Federacji Galaktycznej, którzy mają Bliźniacze Płomienie żyjące na ziemi, które pozostają czujne i świadome wstąpią w swoje nowe  role. Wiedzą, wewnątrz, co jest prawdą, ale ze względu na ich nieuchronny programowanie w matrycy nadal mają wątpliwości. Będziecie bardzo zadowoleni, gdy zdacie sobie sprawę, jak Wielkimi Istotami jesteście. Proszę wyrzućcie zaprogramowanie. Zapraszam was dzisiaj, abyście poszli do wewnątrz i odbyli rozmowę z waszym Bliźniaczym Płomieniem. Jest to czas. Relacje te nie będą takie same, jak to, co znacie na Ziemi, ale o wiele więcej. Nie trzymajcie Bliźniaczego Płomienia w małym pudełku, które określa waszego partnera życiowego na Ziemi teraz.

Pan Ashtar jest Kimś, kto będzie lądował i dołączy do jego bliźniaczego płomienia Atheny na Ziemi. Atena jest wcielona teraz na Ziemi. Będą współpracować z Sanandą i Mistrzem Lady Nada boku przy boku z nami załoga naziemną. Oni nie będą już w środku Nowego Jeruzalem przez cały czas. Inni przejmą dowództwo okrętu flagowego. Inni trenowali przez wiele lat, aby wstąpić w nowe role. Krishna powróci do znaczącej roli z nimi.

Kalki Maitreya i Lakshmi Bogini Szczęścia i Bogactwa są wcieleni na Ziemi teraz i wejdą w swoich role w pełni połączeni z ich Wyższą Jaźnią Ojcem Alcyone i Matką Sekhmet żyjącą na Ziemi w pracy z Sanandą i Mistrzem Lady Nada i Ashtarem i Ateną.

Mistrz Lady Athena będzie reprezentować Ziemię i Kalki Maitreya będzie reprezentować Słońce, jak to zawsze było i zostało zapisan w greckich i rzymskich legendach, jak również inne cywilizacje zapodaja nam o naszych Galaktycznych przodkach.

Wzniesienie to nie jest tylko jeden dzień jest to naturalny cykl życia


12 grudnia 2012 przejdź do tego świętego miejsca w swoim łonie serca i połącz potrójny płomień fioletowego światła do wszystkich innych płomieni serc  z Planety i z poza niej, którzy służą przy narodzinach Nowej Ziemi. Weź dzień wolny od rutynowych zajęć  i bądź w TERAZ. Gdy pójdziesz do swojej pracy pozostań uziemiony w Świetle, świadomy tego, co się dzieje. Kiedy masz czas zrób medytacje łączącą ciebie z Jednością i pozwalającą niezmierzonej powodzi światła podróżujacej przez nasze Słońce z Wielkiego Centralnego Słońca, aby wpłynęła do twojej czakry korony oświetlając Twoją Istotę Miłością. Ten impuls źródła energii przechodzi z Alcyone do Heliosa i Westy przez Surya, aby zapalić wasz płomień serca w wyższych wymiarach.

W dniu 21 grudnia przygotujcie się na przyjście Świadomości  Chrystusa / Krishny zapalonej w waszym wnętrzu oświetlającej całą Ziemię. Medytujcie o kluczu, który otwiera Kosmos, który jest w was. Zostańcie jednym z Jednością. Przygotujcie ucztę, gdy nasza Galaktyczna Rodzina wróci wcielona, aby chodzić z nami na Ziemi. Zmieszajcie się  w pełni z Bliźniaczym Płomieniem uznając swoją gotowość do podjęcia kolejnych kroków w nowej misji. Zwyciężyliśmy. Namaste.

Tu Matka Sekhmet przez Elizabeth Trutwin,
7 grudnia 2012
www.ElizabethTrutwin.org/messages/
eltrutwin@gmail.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1843 : Grudzień 07, 2012, 23:17:43 »

A ja wam mówię iż wcale nie 12.12. 2012 jest najważniejszym dniem w końcówce tego roku. Ale...... co mi tam.....
Ależ sporo osób wie to doskonale, tak samo, że - w przeciwieństwie do wcześniejszych zapewnień Kiary - 21.12 nie będzie żadnych rozdzieleń wymiarów czy też subtelnych ciał-wdzianek...
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #1844 : Grudzień 08, 2012, 00:19:09 »

A ja to sobie myślę, że wszystkie te kombinacje związane z "dwunastkami" w dacie są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.

Gdyby nie pewien papież o imieniu Grzegorz mielibyśmy dziś jeszcze listopad (i nie świętowalibyśmy radośnie kolejnych rocznic Rewolucji Październikowej właśnie w listopadzie  Duży uśmiech) A co gorsza sam Benedykt XVI oficjalnie już ogłosił, że Jezus Chrystus narodził się jakieś 4 - 5 lat wcześniej, niż dotąd się to przyjmowało (taka informacja zaistniała już znacznie wcześniej w literaturze faktów z tej epoki). Liczymy więc dzisiejsze daty - także tę dotyczącą 12 i 21 grudnia - od błędnego punktu początkowego.

Cała ta gra liczbami jest więc psu na budę. Co wcale nie wyklucza, że w końcu coś w nas "dupnie" w najbliższym czasie. Takie rzeczy zdarzają się w Kosmosie dość często  Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1845 : Grudzień 08, 2012, 07:41:12 »

krzysiek
Cytuj
A ja to sobie myślę, że wszystkie te kombinacje związane z "dwunastkami" w dacie są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.

Dodam do tego co napisał szacowny, że tzw daty działały do czasu funkcjonowania starego procesu -gdzieś 1999 r - oczywiście moim skromnym zdaniem.
Później miało się wydarzyć to lub tamto, a nie bójmy się powiedzieć, że wydarzyło się gucio.
Zwyczajnie kamyczek został kopnięty i powolutku, pomalutku procesik zaczął się sypać, oczywiście nie od razu ciach i już bo wtedy byłby to zmiany zbyt gwałtowne by hm zdążyć zauważyć....
No więc piszmy sobie o datach czy starych kombinacjach czy to dwunastkowych, czy to trójkowych, czy czwórkowych czy siódemkowych Duży uśmiech
Toć zabawy nigdy nie za wiele Duży uśmiech

braciak

Cytuj
Piszesz jakbyś nie wiedział ,że zarówno Ego jak i Intelekt posługują się wprost zasadą WAŻNOŚCI tego co STWORZĄ.
To są ich pożywki i dowartościowania właśnie
Szacowny, a widzisz i dobrze, że Widzisz  Duży uśmiech
Tak obrazowo to czy może spotkałeś się obserwując jakiś stary motor lub stary samochód z określeniem, że ten motor lub ten samochód mają hm...duszę. Duży uśmiech
Oczywiście, że masz rację bo i Ego i Intelekt posługują się taka sama zasadą tylko warto odróżnić produkcje od tworzenia.
Warto odróżnić potrzebę od chciejstwa Uśmiech
Tworząc zużywasz energie i myśl, ale jednocześnie to co stworzyłeś masz w opiece jest też cząstka Ciebie.
Więc mimo, że dokonałeś podziału to jednak dalej efekt Twojego tworzenia jest częścią Całości Uśmiech
Rezonuje z Tobą Uśmiech
Łatwo zauważyć, że drugiemu który czuje do Ciebie sympatię bo nawiązał więź z Całością i jest z Całością w Jedności Twoje dzieło będzie się podobało i natychmiast odbierze potrzebę zaistnienia tego hm...motocykla w swoim życiu;D
Potrzebował będzie go jako podpórki do w prowadzenia większej harmonii w swoim przejawianiu się Duży uśmiech
Więc będzie się dobrze i bezpiecznie czuł w czasie jazdy na nim.
O naszych kawalerzystach mówiono, że stanowią jedno ze swoim wierzchowcem Uśmiech
Tu będzie tak samo Duży uśmiech
Otrzymując go od Ciebie będzie go traktował jak członka rodziny, będzie o niego dbał, będzie hm nawiązywał z nim kontakt (obojętnie czy będzie z nim gadał, czy będzie go bardzo starannie i długo polerował szmatką) Uśmiech
Patrząc na ten ,,motocykl" będzie w kontakcie z Tobą i w razie potrzeby doda do innego tworzenia to co wie i umie
 Duży uśmiech
Wyprodukowany ,,motocykl" jest tylko i wyłącznie wytworem, tworem, jeżeli ma łączność z twórcą to raczej na zasadzie pijawki...
Powołany z chciejstwa dla jak słusznie szacowny zauważyłeś dowartościowania Ego lub intelektu wprowadza tylko i wyłącznie podział - własność
W każdym razie jak drugi kupi motocykl wyprodukowany to na pewno nie będzie go traktował jak członka rodziny tylko własność i mimo, że np będzie o niego dbał, ale to będzie na zasadzie moje mam bo dzięki temu jestem lepszy bogatszy od drugiego.
Nie pojedzie nim na zlot bo tam by od razu wyczuli, że jest ignorantem ale postawi go przed garażem albo pojedzie osiedlową drogą by sąsiedzi widzieli Cool, sam go nie wyczyści tylko zaprowadzi na myjnie, i na 100% w życi będzie miał producenta tego motocykla

To tak troszkę materialnie ale jakoś inaczej mi nie przychodzi. Uśmiech
to pa Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2012, 08:13:16 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1846 : Grudzień 08, 2012, 08:25:00 »

"Dec 8    Cobra - raport 06.12.2012. SIATKA OMEGA


 Cobra donosi.06.12.2012.

Siatka Omega

Taktyka gotowości Światła sił na powierzchni naszej planety, to aby wyzwolić zdarzenie które zostało osiągnięte 22 listopada podczas otwarcia XI bramy 11:11.

Pierwszym kluczowym czynnikiem achive(osiągnąć?) tą ogólną decyzję masy krytycznej kluczowych ludzi w pozytywnych grupach powierzchniowych, że będą współpracować z agentami ruchu oporu powierzchniowych, podczas gdy Wydarzenie zostanie uruchomione. Dlatego mamy teraz tyle konsensusu w ramach najlepszych sfer pozytywnych grup na świecie. Dysharmonia między niższych szczebli pozytywnych grup nie może dłużej opóźniać wydarzenie.

Testowanie ciągłe z oprogramowaniem zainstalowanym przez agentów oporu do operacyjnego Rothschild systemu bankowego komputera okazało się, że możemy rozbić obecny system bankowy i tworzyć Reset za naciśnięciem jednego przycisku. W obszernych operacjach ruchu oporu na początku tego roku, zdecydowana większość, w tym fizycznego złota Yamashita i nazistowskiego złota, oraz złota z Filipin undergroud bunkrów, złota z poniżej Kloten większość złota z banków centralnych i złoto ukryte pod willą Rothschild, zostały usunięte z rąk Kabały i czeka teraz w ukrytych bazach podziemnych by zostać zwróconym  ludzkości po zdarzeniu, kiedy to stanowić będą podstawę nowego systemu finansowego.

Bez fizycznego złota w ręku, Cabal zostali zmuszeni do produkcji pozłacanych prętów wolframu aby wysłać je do banków centralnych, aby utrzymać wrażenie, że wciąż mają kontrolę w swoich rękach. Ich system bankowy jest teraz tylko thoughtform (jest manifestacją energii mentalnej, znanej również jako tulpa w tybetańskiej mistyce – myślokształty) , że utrzymywana jest przez wiarę i zaufanie w populacji ogólnej w banku centralnym systemu obsługiwanego niewolniczą pracą.

Jedynym czynnikiem, teraz który uniemożliwia zdarzenie jest Siatka Omega.

Siatka Omega jest to mała grupa fizycznych Archonów ciągu czarnych rodzin szlacheckich we Włoszech, które mają dostęp do broni kontrolowanej przez Jezuitów biochemicznych kontrolerów (które obejmują Hans Peter Kolvenbacha), którymi zajmują się ludzie na całym świecie w ciągu negatywnych wojskowych, którzy mają dostęp do broni, biochemicznych, których chemiczne bronie są najbardziej niebezpieczne:

http://en.wikipedia.org/wiki/Chemical_weapon

Oni teraz utrudniają postęp światła sił grożąc uwolnić broń chemiczną w Syrii. Broni chemicznej, w północnej Syrii łącznie do kilkuset ton, żeby zabić setki milionów ludzi. Nawet przy bezpośredniej interwencji Galaktycznej Konfederacji casualities (Przyczynowość jest to związek (zdarzenia przyczyną ) i drugie zdarzenie ( efekt ), gdzie drugie zdarzenie jest rozumiane w wyniku pierwszego)  byłoby wielu. Północna Syria jest obszarem bardzo ważnego wiru energii, który spowodował powstanie świadomości Bogini Halafian neolitycznej kultury:

http://en.wikipedia.org/wiki/Halaf_culture

Cabal jest Kontrolerem tego wiru przez ostatnie 5500 lat i nie chcieli puścić, ponieważ jest to jeden z najważniejszych wirów bogini na planecie.

Inny wir, że Cabal jest w kontrolowaniu ciasno jest Izrael vortex, który posiada lekkie kody kluczy do Atlantydy. Obszar ten był pierwszym być może ponownie skolonizowanym miejscem po upadku Atlantydy był domem kultury Natufian:

http://en.wikipedia.org/wiki/Natufian_culture

Top Archon na płaszczyźnie fizycznej, który należy do rodziny Pallavicini według niektórych niepotwierdzonych źródeł, posiada contol( kontrol?) sytuacji dzięki specjalnej technologii, o nazwie Black Box.

Black Box nazywamy tak, ponieważ fizycznie wygląda jak małe pudełko, w kolorze czarnym. To jest rzeczywiście trójwymiarową komorą, która przekłada intel zebrane z eterycznej sieci archontów 'szpiegów do fizycznych danych informatycznych, które są przechowywane na twardym dysku podłączonym do Black Box wymiarów komory i może być podłączony do dużego komputera mainframe do analizy danych i oceny.

Eteryczna sieć archontów 'szpieg składa się z sieci eterycznych generatorów stojących fal elektromagnetycznych, które można od razu wykryć bez żadnego wzrostu światła na poziomie eterycznym. Jeśli to światło wzrośnie powyżej pewnej granicy, która oczywiście zostanie przekroczona w przypadku jakiejkolwiek bezpośredniej interwencji fizycznej Galaktycznej Konfederacji, Black Box wyśle ​​alert na górę physcial Archon który natychmiast wywoła( aktywuje) biochemiczną broń.

Technologia Black Box była używana przez bardzo długi czas, skutecznie zapobiegając Galactic Konfederacji zatrzymania pentagramu zła holokaustu obozu koncentracyjnego jezuitów podczas II wojny światowej. Jeżeli Konfederacja będzie interweniowała w tym czasie, Cabal nazwałbym negatywne rasy ET, które skutecznie utraci ludzkość z powierzchni planety w odwecie. Wszystkie te negatywne rasy ET zostały już usunięte lub przeszły na jasną stronę, więc nie musisz się martwić o nich.

Ta sama technologia została użyta po wojnie, aby zapobiec Galactic Konfederacji od zatrzymania monarchy działań programowych umysłu Kabały.

Niefizyczne części siatki Omega są archontów, którzy kontrolują eteryczną siatkę szpiegowską. Oni są tymi, które utrzymują kwarantanny. Oni są tymi, którzy zostali zamówieni do rozpowszechniania programów zdania o braku istnienia życia pozaziemskiego i niemożności podróży poza granice kwarantanny Ziemi. Są powodem ,że populacja powierzchnia jeszcze nie odkrył sposobu dotarcia do gwiazd. Oni są tymi, którzy popchnęli wielu ludzi w kąt, bez konieczności opcji ,że mogą prowadzić szczęśliwe życie.Używają ich nie phyiscal technologii by zachować illuison że nic nigdy się nie zmieni. Są gwałtownie przeciwko miłości, zwłaszcza wobec miłości między mężczyzną a kobietą, ponieważ energia tej miłości skutecznie rozpuszcza kwarantanny. Dzięki tej miłości, wir Bogini jest tworzony i tworzy pęknięcia w macierzy ich programowania.

Siatka Omega chce zapobiec otwarciu portalu w dniu 21 grudnia. Z tego powodu, zainicjowali serię ataków z ich technologii nie-fizycznych oraz z ich nie-fizycznych sługusów gadzich w sprawie najważniejszych wojowników światła na powierzchni naszej planety. Te ataki rozpoczęły się 25 listopada i trwają. Oni również grożą bronią chemiczną, obawiając się, że 21 grudnia może wywołać wydarzenie i chcą temu zapobiec.

Gdy siatka Omega jest pod opieką, do zdarzenia dojdzie. I jeszcze nie wiem, kiedy to będzie. Będę raportować o sytuacji, która się rozwija.

Zresztą, Timewave wykres na grudzień to aluzja do czasów bardzo ciekawych przyszłości:


Wysłane przez Cobra. "
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #1847 : Grudzień 08, 2012, 10:59:39 »

,,...a jeżeli to nocnik to znaczy, że tylko  w nocy z niego pic można..." Cool
Proszę Uśmiech
Dla każdego co innego, bo każdy jest inny Cool
Wracając do materii
Kreowały ja trzy zasady, pozwolę sobie je przypomnieć
I.własność
II.wolna wola
III wiara.
Można je też przedstawić w materii jako trójkąt równoboczny o podstawie równoległej do poziomu. Zasady antymaterialne – trójkąt równoboczny szczytem do podstawy.
Połączone razem przedstawiają znaną nam tzw.gwiazdę Dawida.
Symbol ten został „zawłaszczony” przez nacje żydowskie. Duży uśmiech
Każdy akt tworzenia oznacza podział całości, a równocześnie łączenie jej elementów.
Tworzenie odbywa się zgodnie z trzema zasadami ale warto pamiętać ,że w tym uczestniczą również i zasady antymaterialne.
Nie można ich nigdy pomijać, bo efekty będą nie zgodne z zamierzeniem. Cool
Często podobne przejawy nazywamy przypadkowymi. Duży uśmiech
Poszczególne elementy konstrukcji energetycznej człowieka i wszystkich istot – plany wyodrębniają się według tych zasad.
Trzy zasady wyznaczają rytm trwania Wszechświata i podstawowe zależności zachodzących w nim procesów.
Są zarazem rdzeniem utrzymującym wszystkie składowe człowieka i Wszechświata, a także wszystkie powstające formy. Mrugnięcie
Pozwolę sobie jeszcze na przypomnienie tych trzech zasad

Zasada spójności - stanowi o łączności między wszystkimi wyodrębniającymi się składowymi człowieka, między tworzącymi się cząsteczkami energii i materii , a następnie między wszystkimi formami energetycznymi i materialnymi. Uśmiech
Zasada ważności tego , co się tworzy – wyznacza kolejność etapów tworzenia : wyodrębniania się planów (PRZESTRZENI TWORZENIA) i formowania się myśli w kolejnych przestrzeniach realizacyjnych : świadomości , zamysłu , energii i materii. Uśmiech
Zasada wiedzy - zapewnia zgodność procesów tworzenia z wiedzą uzyskiwaną przez człowieka. Każde doświadczenie to zdobywanie nowej wiedzy , uruchamianie nowych dyspozycji , umiejętności , a więc wciąż poszerzających się możliwości tworzenia. Uśmiech
Kurcze takie banalne w swojej prostocie Uśmiech
Żadnej pożywki dla intelektu Duży uśmiech
Ego też się nie dowartościuje Duży uśmiech
Koniec świata normalnie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiechA mnie się wydaje, a że wrażliwy facet jestem, to odnoszę nawet takie wrażenie, że ciekawe konotacje tworzą również takie dwa trójkąty ustawione w takich oto pozycjach:
1. trójkąt tradycyjnie stojący jednym bokiem na ziemi i drugi nad nim jako odbicie lustrzane - najbliższe wierzchołki się nie stykają (klepsydra).
2. trójkąt "do góry nogami", czyli wierzchołkiem w dół (jak WC męskie), i drugi nad nim w lustrzanym odbiciu (karo).

i wersja 3. czyli hardcore:

3. żyjemy w 3D, więc najlepsze są 3 trójkąty, ale tu zacytuję mojego ulubionego bohatera romantycznego, Jarosława K.: "wiem, ale nie powiem" (możecie taki znak znaleźć w tym poście).


Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1848 : Grudzień 08, 2012, 14:40:44 »

barneyos
Cytuj
A mnie się wydaje, a że wrażliwy facet jestem, to odnoszę nawet takie wrażenie, że ciekawe konotacje tworzą również takie dwa trójkąty ustawione w takich oto pozycjach

Pozwoliłem sobie przytoczyć przykład z nocnikiem by zwrócić uwagę szacownych jak może być dowolność interpretacji i zwrócić też uwagę, że przecież zadający to pytanie kozak był przekonany, że ma rację.
Oczywiście wrażliwych, którzy poczuli się zniesmaczeni przepraszam Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1849 : Grudzień 09, 2012, 10:58:38 »

A teraz nieco inne spojrzenie na temat "przejścia". Jak wspominałem ostatnio jest więcej artykułów znanych channelerów, niż ich channelingów. Tutaj autorka powołuje się na pewna teorię i jej korelacje z przepowiedniami Majów.


33 letnie przejście Żyjących Mistrzów

Od 1983 do 2012, ludzkość weszła, przeszła przez, a teraz koliduje z drugą stroną ciemnej szczeliny (rozdarcia) w Drodze Mlecznej (wspomnianej w książce "Astrologia 2012" Marcus Mason, przez Hay House http:// www.alunajoy.com / books.html). To jest 33 letnie przejście żyjących mistrzów. Majowie rozumieli, tą szczelinę jako miejsca intensywnej transformacji. Niektórzy nazywają to ciemną nocą duszy Ziemi i ludzkości. To święte przejście będzie w 100% kompletne w 2016 i zaczynamy widzieć trochę promyków światła na końcu tego długiego tunelu transformacji.
 
Razem, ludzkość przechodzi przez ciemną szczelinę zbiorowo. To 33 letnie przejście przychodzi na końcu co 26 000 lat. Niektórzy przechodzą przez ten czas niezbyt wieloma bliznami, podczas gdy inni są uziemieni, nierozpoznawalni w porównaniu do ich oryginalnych form. Co prawda światło czystej, niezmienionej świadomości ich oświeca, i ciemność nie może tego cofnąć.
 
Nie ma powrotu do tego, kim byliśmy, i jak żyliśmy, zanim zaczęliśmy tą podróż. Nie możemy oduczyć się światła, które odkryliśmy w odróżnieniu od tej ciemnej szczeliny. Nieustraszenie kopaliśmy w naszych najgłębszych i najciemniejszych miejscach w naszej duszy, czasami kopiąc i krzycząc przez całą drogę. Wołaliśmy  z najgłębszej części duszy o głębsze relacje z Bogiem, Stwórcą i naszą własną wewnętrzną obecnością Boga. Nawet wołaliśmy o miłosierdzie, aby być uwolnionymi od więzów, które czujemy w tej ludzkiej postaci. Ale przetrwaliśmy i jesteśmy gotowi.
 
Było kilka faz tej ciemnej nocy. . .

Jedną fazą jest ciemna noc duszy Ducha / Duszy. To jest, gdzie nasze ego musi umrzeć w jego iluzorycznych sposobach,
gdy widzimy światło czystej niezmienionej świadomości. Jest to czas, w którym musimy zakończyć obwinianie i wziąć odpowiedzialność za nasze życie i czyny. Jest to czas, w którym możemy ponownie zatwierdzić naszą boskość, jako Boskich Istot. Jest to czas, w którym zrobiliśmy ogromne i radykalne zmiany w naszym życiu, aby doregulować się do tej przebudzonej boskości w nas.
 
Zanim jednak wypełnimy Boży plan, musimy objąć drugą fazę, którą jest ciemna noc dla naszego ciała fizycznego. Nasze ciała mają pamięć w genach, które, w przeszłości, na końcu każdego wieku, zapamiętały porzucenie postaci fizycznej i podniesienie duszy / ducha na drugą stronę przesunięcia. To jest pierwszy raz, gdy ludzkość nie porzuca ich ciał, i my teraz zabieramy je na przejażdżkę swojego życia poprzez przesunięcie wieku. Nigdy tego nie robiliśmy. Wielu z nas mogło przeżywać to w ciągu ostatnich kilku lat, a bardzo prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Moglibyśmy przeżywać niezwykłe bóle fantomowe, bóle i dolegliwości ciała, gdy nasze DNA ciała restartowało nowe oprogramowania, które przychodzą w nowych uaktualnieniach bez pamięci śmierci. Kiedy zakończymy ten Boży plan, który wspólnie wprawiliśmy w ruch, możemy złamać cykl życie / śmierć / narodziny na zawsze i dla przyszłych pokoleń.
 
Apostoł Paweł powiedział: "Umieram codziennie". Gdybyśmy poszli za jego radą, nie mielibyśmy tych brudnych szaf do czyszczenia. Ale nie osądzajcie siebie za zbieranie całego brzydkiego bagażu. nauczyliśmy się tak wiele przez prace, aby je wyczyścić. Gwiezdni Starsi mówią, że jesteśmy najbardziej odważnymi ze wszystkich wieków, których byli świadkami, gdy zanurkowaliśmy w ciemność bez ani sekundy namysłu. Wskoczyliśmy w głowę najpierwszy. Wiedzieliśmy, że możemy wykonać zadanie.
 
Przeszliśmy przez wiele faz w tych ostatnich 30 latach (3 lżejsze lata do przejścia). Zdemontowaliśmy i zniszczyliśmy wszystko, co nie było ze światła w nas. Kiedy nie było już nic do zniszczenia naszych pierwotnych jaźniach, urodziliśmy naszą depresję i smuciliśmy się, że boleśnie odczuwamy nasze straty i pożegnania z przeszłością. Najtrudniejszą częścią pielgrzymki było, kiedy weszliśmy w kolejną fazę. To było straszne, nieznane miejsce, gdzie, kiedy mieliśmy uwolnić tak całkowicie, nie było dla nas stałego gruntu, aby umieścić nasze stopy. Etap ten przyszedł z głęboką dezorientacją. W tym miejscu paraliżującym, staliśmy wobec dwóch opcji: jedna. . . możemy zaakceptować tą przerażającą pustkę, lub druga. . . walczyć, aby płynąć w górę rzeki do starego siebie i tego, co wiedzieliśmy, jako znane i normalne. W tej dezorientacji, nie było sposobu, aby wiedzieć, w którą stronę się udać. Jestem pewna, że wszyscy próbowali obu wersji często, aż stali się tak wyczerpani przez wysiłki, że byliśmy zmuszeni do poddania się światłu, które wzrastało wewnątrz nas. Weszliśmy w nieznane.  Teraz, zaczynamy wychodzić z tej fazy.
 
Kolejnym etapem ciemnej planetarnej nocy transformacji jest faza przebudowy
. Zaczynamy sobie wyobrażać i tworzyć nową tożsamość opartą na świetle i nowym świecie wraz z nim. Jest to faza, gdzie przebudowujemy, aktualizujemy i ponownie ustanawiamy wysoko wibrujący świat, i wznosimy się na wyższy, jaśniejszy poziom świadomości. Gwiezdni Starsi mówią, że cokolwiek myślimy, jaki ten nowy świat, może być, to będą wielkie niespodzianki przed nami. Jeśli nie lubicie niespodzianek, proponuję się przyzwyczaić do tej myśli. W ciągle zmieniającej się naturze i kosmosie, nie ma nic normalnego lub stałego innego niż nasze osobiste centrum i rdzeń. Znaleźliście ten rdzeń w tobie, nawet jeśli uważacie, że nie macie.
 

Teraz, kiedy w końcu dochodzimy do naszego  żyjącego mistrzostwa, wszechświat jest związany prawem naturalnym, aby dać nam więcej tego, co myślimy i w co wierzymy, i jesteśmy wdzięczni i za co dziękujemy. Budda powiedział: "Wszystko, czym jesteśmy jest rezultatem tego, co myślimy." To jest moc, której musimy używać mądrze. Jeśli posypiemy cukrem wszystkie nasze rany i rzeczy, które nie są w porządku w naszym życiu, to potem dajemy pozwolenie wszechświatowi zamawiając trochę więcej tego, czego tak naprawdę nie chcemy! To bardzo źle zrozumiane pojęcie o pozytywnym myśleniu we wspólnotach New Age. Ja nazywam to mentalnością " wszystko jest dobre". Nie siadaj i po prostu nie poddawaj się bólowi i cierpieniu, jakie czujesz dziś mówiąc: "to wszystko jest dobre" jak bezsilna ofiara. Czy uważasz, że Stwórca chce, aby cierpieć? Absolutnie nie. Wyzwania i ból w naszym życiu są tu dla nas, aby nauczyć się od nich, a następnie. . . być wdzięcznym i dziękującym za to, czego się nauczyliśmy. To złamie negatywne cykle w naszym życiu. Wszelkie niewygodne sytuacje, których unikamy i przykrywamy przez mentalność "to wszystko jest dobre" wracają w kółko, aż nauczymy się tej lekcji. Musimy się ich nauczyć, zanim wszechświat pozwoli im odejść. Czasami są to rzeczy, gdzie musimy zaakceptować fakt, że nie ich możemy zmienić. Ram Dass’a podejście do jego udaru mózgu jest doskonałym tego przykładem. Ale teraz mamy moc do zmiany rzeczy, które możemy.
 
Wkraczamy w twórcze istoty, Żyjących Mistrzów, teraz. Jest to świetny prezent dla naszych jaźni i całej ludzkości. Im więcej Żyjących Mistrzów, mamy chodzących po Ziemi, tym bardziej zjednoczony jest nasz świat. Musimy wspierać nową, ulepszoną wdzięczność. . . nie opartą na porównaniu siebie do innych, ale czując wdzięczność w oparciu o obfitość i życie (bez względu na poziom, który możemy mieć dzisiaj) w świadomości jedności i zjednoczenia, która obejmuje całą ludzkość. Nasza wdzięczność i dziękczynność będzie korzyścią dla całej ludzkości. . . nie tylko nas osobiście. Jak Majowie mówią: "W Lakech la Kin", co oznacza, że wszyscy jesteśmy jednym, i to, co robię dla mnie, również robię dla ciebie. Musimy kochać siebie i jak również wszystkich naszych braci i siostry.

Życie, jakie było przed tymi 33 latami podróży jest teraz martwe i pogrzebane.
Nadszedł czas, aby pożegnać i podziękować naszej przeszłości. Służyła nam dobrze. Odkryliśmy naszych prawdziwych autentycznych samych siebie, i uzdrowiliśmy stare rany i podwyższyliśmy naszą świadomość. To jest czas. Musimy pożegnać się naszą przeszłością, zanim udamy się do przyszłości. Musimy podziękować naszej przeszłości, dzięki czemu możemy osiągnąć inny i wyższy poziom świadomości. Początek jest blisko!
Aluna Joy i Gwiezdni Starsi

http://lightworkers.org/channeling/172580/33-year-passage-living-masters
www.AlunaJoy.com ; aluna@alunajoy.com.
Piosenka na ten dzień - PURE przez Szimszaj - http://www.youtube.com/watch?v=NDZ83dWEnMY
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

homofriends wypadynaszejbrygady amazing-monster-wolfs-world lionesrp siedemwatah