Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Lipiec 23, 2024, 19:36:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 798187 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #1850 : Grudzień 09, 2012, 21:09:24 »

 
Cytuj
To było straszne, nieznane miejsce, gdzie, kiedy mieliśmy uwolnić tak całkowicie, nie było dla nas stałego gruntu, aby umieścić nasze stopy. Etap ten przyszedł z głęboką dezorientacją. W tym miejscu paraliżującym, staliśmy wobec dwóch opcji: jedna. . . możemy zaakceptować tą przerażającą pustkę, lub druga. . . walczyć, aby płynąć w górę rzeki do starego siebie i tego, co wiedzieliśmy, jako znane i normalne. W tej dezorientacji, nie było sposobu, aby wiedzieć, w którą stronę się udać

Dla KOGOŚ "pustka" i  "nieznane" to słowa, które są  zawsze przerażające. Zwykle człowiek wybiera walkę czyli tak na prawdę ucieczkę od nieuchronnego. Byle nie uwolnić całkowicie ... od siebie.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1851 : Grudzień 09, 2012, 21:35:01 »

Jedni odkręcają mocniej kurki energii, a inni deklarują, że weszliśmy właśnie w Nowy Świat, nawet jeśli wygląda zupełnie tak samo jak dotychczas. Cóż, pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale mi osobiście ten sam wygląd mimo innych doznań nie bardzo odpowiada.

Rada Dziewięciu - Wejście do nowego świata

Jesteśmy Radą Dziewięciu. I przychodzimy dzisiaj, aby was pozdrowić: Weszliście do Nowego Świata!

Ach, tak ... te same domy, drzewa i ogrody, linie ulic, kiedy patrzysz przez okno. Są te same przewody wiszące w poprzek drogi, lampy uliczne, pojazdy, te same chmury, jak dzień wcześniej, ale my wam mówimy - jednak weszliście do Nowego Świata. Spodziewaliście się być gdzieś indziej?

To jest rzeczywiście sprawa bycia kimś innym, a nie  pójścia gdzieś. Wasza ziemia jest teraz w stanie utrzymać energie od  2D do 10D, a więc wasze fizyczne ciała dostosowują się do nowych doznań. Ostatniej nocy przed snem, nasz pisarz czuł mrowienie w nogach prawie jak były one w procesie dezintegracji, szum i po prostu czuła się dziwnie. Dziś te stopy wyglądają tak samo dla niej, jej ciało nie zmieniło jego wyglądu jeszcze.

W ostatniej wiadomości Aisha North jej grupa stwierdziła, że wasze ciała będą dawały mieszane sygnały o niebezpieczeństwie przez najbliższe dni. Nasz pisarz stwierdził, że jest to dość dokładna interpretacja tego, co się dzieje, nie wiedząc zupełnie, gdzie to wszystko zmierza. To jest czas, aby zaufać Duchowi, gdy poruszacie się w wyżej wibrujących światach i odkryć, co to znaczy być człowiekiem, aby być jeszcze w ciele fizycznym, o którym myśleliście, że zostało zaprojektowane, aby istnieć jedynie w trzecim wymiarze. Ciało jest w trakcie dostosowywania do bycia bardziej efemerycznym, mniej gęstym niż przedtem. Jego energie rozprzestrzeniają się na zewnątrz i dostosowują się do braku ciśnienia od elementu czasu. Z nabraniem praktyki będziecie w stanie zmienić wygląd Swojego ciała, ale nie teraz jeszcze, gdy jesteście jeszcze w procesie dostosowania się do nowych "odczuć" energii.

Rozumiemy, że niektórzy lightworkers wierzą, że muszą być klęski żywiołowe i katastrofy, aby ogłosić nadejście Nowego Świata, ale my mówimy, że wydarzenia te nie są już konieczne. Jesteśmy tu, aby dać wam znać, że podczas gdy będą konieczne korekty ze strony waszej matki, ziemi, że ludzkość jako całość dostosowała wystarczająco jej zbiorową postawę, aby długo przepowiedziane "wydarzenia" Przesunięcia były zupełnie niepotrzebne. To okaże się rozczarowaniem dla niektórych bo jest niektórych osób pragnienie, aby mieć rację, aby pokazać, że niektórzy ludzie zasługują na cierpienia przez osąd Wszechmogącego. Dlaczego jeszcze wszystkie różne sekty istnieją, nawet wśród tych, w szeregach lightworkers i starseeds, którzy przybyli na tę planetę, aby ocalić ją i jej mieszkańców przed zagładą?

Pytamy was teraz: Gdzie jest wasze współczucie? Gdzie jest wasze człowieczeństwo? Czy nie widzicie, że nawet najmniejsze i najbardziej pokorne istoty na tej planecie są godne Bożej miłości? Dlaczego nie możecie ich kochać, tych zapomnianych? Dlaczego nie kochacie tych, którzy są uważani przez niektórych spośród was, jako szumowiny ziemi, zdrajcy waszej sprawy, ci, którzy opuścili rodzinę i przyjaciół? Dlaczego nie możecie wybaczyć tym, którzy was "zranili", którzy zabrali wam dom, wasze rzeczy, wasze zdrowie, dzieci, i waszą wolność? Czy naprawdę wierzycie, że część Boga może zaszkodzić innej części Boga? Jesteś tak zatopieni w iluzji dualności, że nie możecie zobaczyć, że kupiliście, przynajmniej tymczasowo, warunkowe aspekty dualności – że faktycznie istnieją ograniczenia, że jest coś, i ktoś, aby się tego bać, że inne części Boga mogą zniszczyć  was i wszystko, co macie?

Przychodzimy przypomnieć wam, że jesteście częścią Boga, częścią tych, którzy was stworzyli, a teraz nadszedł czas, aby przypomnieć sobie, to jako prawdziwe. Wasze ciało jest pierwszym kawałkiem was, który rozpocznie doświadczać tego nowe uczucia bycia częścią całości. Wasz umysł i myśli, także muszą dostosować się do tego nowego uczucia. Mówimy wam, że jest to część przypominania sobie, kim naprawdę jesteście, dzieckiem Najwyższego, i bogiem stwórcą w działaniu. Liczy się nie to, jak nazwać Boga, a nawet czy wierzycie w bogów, jesteście przedłużeniem waszej duszy, która jest w trakcie ponownego jednoczenia tych innych części siebie i to zawiera wszystko i wszystkich, których widzicie wokół siebie.

Jesteście teraz w procesie powrotu do swojego prawdziwego stanu bycia, jesteście w procesie bycia czymś więcej niż kiedykolwiek mogliście być w urojeniach i tymczasowym stanie bycia doświadczając dualności. Pamiętajcie, moi drodzy, wasza dusza wysłała was do dualizmu, aby nauczyć się z doświadczeń bycia w oddzieleniu od Źródła. Teraz jesteście w procesie powrotu do źródła, ale nie potrzebujecie nigdzie iść, ale być tam, gdzie teraz jesteście, na małej, lecz świętej wodnej planecie na skraju Drogi Mlecznej gdzieś we wszechświecie, który jest tylko niewielką częścią Wszystkiego Co Jest. Wasze sąsiedztwo ma zamiar się powiększyć.

Rozumiemy, że są ci spośród was, którzy będą domagać się, przynajmniej przez chwilę, jeszcze, że niektórzy wśród waszych szeregów powinni być karani za swoje czyny wobec reszty ludzkości. Przypominamy, że jesteście Jedną Istotą. Nie możecie karać waszego palca za nieodpowiedzialnie działania i oczekiwać najlepszego od ciała, aby nie doświadczało bólu rozłąki. Każda z waszych dusz zgodziła się wysłać części siebie w ten "dolny" świat jako przedłużenie siebie, aby dowiedzieć się, co to znaczy być oddzielonym od Źródła, doświadczyć tego, co się czuje, gdy doświadcza się iluzję bycia w stanie uwierzyć, że nie jesteś już podłączony, że już nie jesteś kochany i że nie zasługujesz na miłość od nikogo, w tym tego, w co sam wierzysz.

Przypominamy, że ten chwilowy stan ułudy, ta forma szaleństwa jest teraz zakończona. Dualność dobiega końca, to dobiegło końca. Teraz jest czas dla wszystkich rozszerzeń duszy jakie były, aby obudzić się wobec faktu, że gra dobiegła końca. Cykl dualności jest skończony dla tej konkretnej małej planety. Jesteście teraz w procesie przechodzenia do cyklu łączenia się z Jaźnią, wszystkie kawałki jaźni, które myślały tak długo, podczas gdy zanurzone w  sferze dualności, że były oddzielone. Nie jesteście oddzieleni; nigdy nie byliście oddzieleni. W jakiś sposób ludzkość zakończyła właśnie przeżywać stan schizofrenii, jesteście teraz w procesie wychodzenia z tego stanu i pojawiacie się w świetle zdrowego rozsądku i jednoczycie siebie z Jaźnią. Jesteście wszyscy częścią lub kawałkiem wielkiej duszy. I teraz będziecie mogli doświadczyć ponownego zjednoczenia z tą duszą, gdy przechodzicie te kolejne dni, tygodnie i miesiące odnowy ducha.

Mamy wrażenie, że kiedyś zaczniecie wyczuwać co dzieje się z wami, wokół was i przez każdego z was, że ludzie z tej planety zaczną uwalniać swoje obawy. Będzie to okres niezbędnych dostrojeń, gdyż musi być trochę "czasu" w co wierzycie i rozumiecie jako czas linearny, gdyż wielu z was było w głębokiej hipnozie wierząc, że nie macie siły, aby zmienić to, co widzieli jako zbiorowe szaleństwo świata. Stan ten jest wynikiem wspólnego koszmaru, który jest teraz zakończony. Wy, jako ludzie, jako jeden byt, jesteście obecnie w trakcie wstawania z tego koszmaru. Tak, wiemy, że istnieją jeszcze tacy spośród was, którzy upierają się, że koszmar jest realny i należy się obawiać, że jest ktoś, lub coś "tam", którego należy się bać i nienawidzić. Jednak znowu, przypominamy, że nie ma nic "tam", które nie jest częścią ciebie. Wszyscy z was są  jedną Istotą. To obejmuje wszelkie stworzenie, każdy kamień, każde źdźbło trawy, każde pochodzenie, każdy "naród", każdą religię, która istnieje na waszej planecie i poza nią. Czas ksenofobii się skończył, czas, aby zjednoczyć się ze sobą mężczyzną, kobietą i dzieckiem ... i stworzeniem ... i planetą, która jest Teraz.

Zajmie to "czas", aby nauczyć się tłumaczyć nowy język i energie tego miejsca, w które każdy z was się wprowadził, niektórzy dobrze przygotowani, a inni zupełnie zdezorientowani i przestraszeni. Zachęcamy tych o bardziej otwartych umysłach do pomocy sąsiadom i przyjaciołom, aby pomóc im odkryć uczucie, nie bycia ograniczonym, jak myśleli, że byli przez tak długo. Horyzonty w tym nowym świecie są rzeczywiście ogromne i to zajmie trochę dostrojeń do braku ograniczeń, jednak wiemy, że jesteście, w sercu, twórczym i dynamicznym gatunkiem bytu i będziecie niecierpliwie rzucali się w nowe "wody" w których znajdujecie się teraz. A po drodze, możecie odkryć i poznać inne części siebie, o których zapomnieliście, swoich galaktycznych i międzygalaktycznych sąsiadów, istot niebieskich i wzniesionych mistrzów, którzy ukończyli dualność dawno temu i którzy są teraz tutaj, aby pomóc wam w dostosowaniu się do nowego środowiska, w którym odkrywacie, że weszliście, całkiem nieświadomie, z powodu przepływu cykli i podróży domu duszy.

Jesteście w Domu i odkryjecie, że wasz dom jest bardzo dużym miejscem, takim, które ma wiele miejsc i istot do zbadania, nowych rzeczy, aby je zrozumieć i włączyć do swojej świadomości. Wiemy, że będziecie korzystać z nowych możliwości i wyzwań, które leżą przed każdym z was , przynajmniej, gdy staniecie się bardziej zaznajomieni z nowymi doznaniami i sposobami bytności, które rozszerzają się na waszych oczach wciąż bardzo fizycznych. Z czasem, wasze zmysły wzrosną i będziecie rozkoszować się nowymi sposobami doświadczania świata, który Was otacza. Jesteście teraz w żyjącym śnie, który obejmuje ogrom przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Niech wasza wyobraźnia szybuje. Nauczcie się znowu grać razem. Wiemy, że wasza świadomość waszego nowego świata, rozszerza się, że będzie ponownie członkiem Waszej prawdziwej jedności i odkryjecie nowy cel w życiu, aby znaleźć sposób na życie jako jeden człowiek ze wszystkim, których napotkacie.

Zapamiętajcie, drodzy, że daty w kalendarzu nie mogą zdefiniować tego, co jest nie do pojęcia. Nie próbujcie ograniczać waszego tworzenia przez swoje myśli. Nie możecie odtworzyć dualności, gdyż każda z waszych dusz wspólnie ustaliły, że cykl doświadczania dualności jest skończony. Wyjdźcie poza swój strach i zrelaksujcie się do nowych doświadczeń, które w naturalny sposób rozgrywają się przed wami w pełni wiecznym Teraz. Wierzymy, że będziecie cieszyć się podróżą po znalezieniu nóg (powiedzenie).

Idźcie teraz w naszej najcieplejszej miłości i błogosławieństwach, gdy poruszacie się w swoich pierwszych krokach. Jesteście, jak dzieci, urodzone i będziecie musieli nauczyć się chodzić, żyć i odkrywać w tym nowym świecie, w który wszyscy weszliście razem. Przekonacie się, że możecie zapomnieć i wybaczyć te różnice, które utrzymywały was z dala od sąsiada, gdy odkryjecie nowe cuda, które leżą przed wami. Horyzonty są ogromne, szanse świetne. Bądźcie w pokoju i bądźcie dobrzy dla siebie. Pozwólcie ciałom i umysłom, aby przestawiły się na nowe doznania, które obejmą waszą świadomość. Wiemy, że będziecie zadowoleni, aby być, po raz kolejny, tą świadomą część częścią całości, która jest kreacją.

Idźcie w pokoju i wiedzcie, że jesteście kochani bardziej niż wiecie, i że każdy z was jest wart tej miłości. Namaste.

Dziękuję, ukochana Rado Dziewięciu.


09 grudzień 2012
Channeler:Tazjima
http://bluedragonjournal.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1852 : Grudzień 10, 2012, 22:15:59 »

Akt zwycięstwa Światła nad Cieniem...


12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!!


 W środę, 12 grudnia 2012 roku, w dniu «3 Etznab /Zwierciadło», dokona się pełne udrożnienie częstotliwości «5 Ahau», «Żółtego Wiodącego Słońca», ostatniej z Siedmiu Pieczęci Majów – siedmiu świadomości uśpionych na 5200 lat przez Panów Ciemności (w Apokalipsie Jana określanych Bestią, w New Age – Obcymi, Jaszczurami, Gadoidami).

 Pełna aktywacja mądrości «5 Ahau» nastąpi 12.12.12 – w ostatnim dniu piątego księżyca pawia, w trzecim dniu «Fali Wojownika /Cib», przypisanej do «Żółtego Zamku Oświecenia», któremu przewodzi «4 Ahau». Dla przypomnienia: «4 Ahau» to kin 13 sierpnia 3113 r. p.n.e., początku 5200-letniego Wielkiego Cyklu.

 To wyjaśnia, dlaczego w «Żółtym Zamku Czasu» (1 XI – 22 XII 2012) tak wiele się działo i nadal będzie dziać na scenie zbiorowej. W ludziach podświadomie zaczęła się budzić odpowiedzialność, odezwał się bunt, poczucie krzywdy, niesprawiedliwości, manipulacji, wyzysku.

WIELKIE WYDARZENIE

 6 grudnia (10 Eb/Człowiek) dotarła do mnie informacja od MM, niemieckiego proroka – znanego nam z Proroctwa „Do Narodów” (z. "2012. Początek końca"...), że 12 grudnia planeta Ziemia powróci do swoich pierwotnych kodów »13:20«. Wiele osób będzie mogło odczuć to od wewnątrz, w swoim sercu.

 12.12.2012 między godziną 12:12 a 13:13. otworzy się Potrójny Portal – w sferze duchowej nastąpi zakończenie scalania ogniw Krystalicznej Sieci wokół Ziemi. W tym momencie dokona się:
 ● zjednoczenie energii 13 Kryształowych Czaszek,
 ● 144 życiodajnych strumieni Słońca
 ● i zrównoważonej energii żeńskiej i męskiej.
 ● Syriusz, Plejady i Arkturus połączą się ze Słońcem.

 12 grudnia 2012 jest Dniem Triumfu Światła nad Cieniem. 13 grudnia rozpocznie się wielki Marsz Zwycięstwa do 2013 roku, zapowiedziany w TELEKTONON, proroctwie Pacala Votana, jako MARSZ ZWYCIĘSTWA ŚWIĘTEJ INTELIGENCJI, która na zakończenie epoki Czasu Karmicznego zapali na szczycie Boskie ŚWIATŁO.

 Uczcijmy ten dzień w jakiś szczególny sposób, np. zapalając białe świece i przesyłając Ziemi i wszystkim jej królestwom i mieszkańcom energię Miłości.

TELEKTONON to Świadomość Ziemi, to imię wiecznego pokoju na Ziemi. NIE BĘDZIE KOŃCA ŚWIATA! Wcześniejsze interpretacje „Apokalipsy” nie będą już wzbudzać w nas strachu. Wiedz: NIGDY NIE BYŁO I NIGDY NIE BĘDZIE KOŃCA ŚWIATA! Teraz kończy się jedynie cykl CZASU, który wypełnił już swoje zadanie w linearnym ziemskim czasie. Wstąpimy w NOWĄ rzeczywistość NOWEJ Ziemi. (...) W ostatniej rozstrzygającej fazie – od 2007 do 2012 roku – musieliśmy podwoić nasze wysiłki, ponieść wiele wyrzeczeń, aby Galaktyczne Crew zdążyło we właściwym czasie obsadzić wszystkie kluczowe punkty na Ziemi w celu dokonania ostatecznego sprzężenia Ziemi z Kosmosem.  (J. Kössner “Kompendium”)


 Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia". Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.

Fala Wojownika /Cib

W Fali Wojownika kończy się zasięg czwartego zamku CZASU. Ostatnie dwie pieczęcie Fali Nocy i pierwsze pięć pieczęci Fali Wojownika są tymi kanałami, przez które wślizgnęły się na Ziemię Siły destrukcji, które przez ponad 6 600 lat blokowały nasz rozwój duchowy. Na skutek zablokowania siedmiu kanałów (siedem pieczęci od kinu 194 do kinu 200) potencjał Żółtego Wojownika nie mógł zamanifestować się w świecie fizycznym przez okres około 1 300 lat. Nasze trójwymiarowo ograniczone Ego miało więc pełne pole do popisu. (H. Kotwicka „Klucz do Kalendarza”)

 Przesłanie na 13 dni:

Wrodzona inteligencja pomaga mi zdemaskować światy zaprzeczeń i mrzonek. Dziś chcę odkryć, dlaczego zamiast normalnie żyć, wciąż walczę o przeżycie. Łączę intuicję z rozumem i znajduję dostęp do mądrości serca. Dziś wyrażam się bez skrępowania i nie narzucam swojego zdania innym. Dziś nikt i nic nie zdoła mnie zastraszyć lub wciągnąć w jakiekolwiek intrygi. Koniec z autorytetami! („Klucz do Kalendarza”)


 Przekaż te informacje dalej. In lak'ech


 [10.12..2012 /kin 196 - 1 Cib]

http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=581
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1853 : Grudzień 11, 2012, 10:21:40 »

A tu krótki przekaz od AA Uriela, warto zauważyć kilka mocnych określeń, jakich używa wobec naszych poczynań.

Decydujący Punkt

Otwarcie i decydujący punkt jest prawie na was. Kilka krótkich dni i będziecie w portalu 12.12.12, a następnie dziewięć krótkich dni później, w 21 - 12 - 12, i niektórzy mogą zauważyć wzór tutaj - tak jest. Istnieją dwa sposoby, aby spojrzeć na te numery. Jednym z nich są wszystkie 9  i też 11,9,11. Pierwsza wskazuje kompletność, będąc 9-tką nadszedł czas, aby zakończyć swoją podróż w starym świecie 3D i wejść do "nowego świata". Czas odłożyć wszystkie obciążenia, swoje obawy i wątpliwości i po prostu zostawić je za sobą, czas na nowy początek - dla każdego. Druga metoda bardzo taki sam wynik, - 11, być oświecany, a następnie zakończenie 9, a następnie ponownie 11 oświecanie. Nie ma znaczenia, którą "metodę" wybrać, bo wszystkie prowadzą tą samą drogą, do tego samego celu - nowego początku, nowego świata, nowego sposobu bycia.
 
Niektórzy mogą się rozejrzeć i pomyśleć - jaki nowy początek? - Wszystko co widzę, to zniszczenia, wojny, klęski żywiołowe i toczące się trudności ekonomiczne. Ale prosimy was - co przychodzi po tych rzeczach? - Nowe początki. Co przychodzi po burzy, którą nazwaliście Sandy? - Ludzie pomagają sobie nawzajem i zaczynają na nowo. Szkoda, że ludzie muszą być "uderzeni w głowę”, aby otrzymać wiadomość i czasami wchodzą na krawędź, zanim zmiana może być wykuta - cóż, teraz są na krawędzi. Dla niektórych oznacza to wielkie zmiany, dla innych oznacza to, wyciąganie pomocnej dłoni do tych, którzy jej potrzebują. Niektórzy podjęli wyzwanie, a inni usiedli i płakali, jeszcze inni wybierają porzucić to, ponieważ jest zbyt trudne. Chwalimy wasze poświęcenie i chęć bycia tutaj w tych trudnych czasach, ale pamiętajcie też, że wy wszyscy wybraliście, aby być tutaj, z powodu tych czasów i tego, co się dzieje. Wyzwania, które zostały położone przed wami, są waszego własnego wyboru, triumfy, również. Obciążenia, które zostały wprowadzone na wasze barki zostały tam umieszczone przez Was i jeśli wydają się zbyt ciężkie, jest to przypomnienie od was, aby odłożyć niektóre z nich na dół.
 

Najbardziej intensywny czas tej inkarnacji jest prawie na was - uwaga, nie powiedzieliśmy „najważniejszy”, czujemy, że to nastąpi potem, gdy wasza pomoc będzie wielce potrzebna, ale najbardziej intensywny - to będzie,  na skalę globalną . Niektórzy wierzą, że prawie wchodzicie w to, co nazywacie WW3, ale jaśniejsze (klarowne) głowy zwyciężą, mimo gadania, które będzie trwało nadal. Sygnał ostrzeżenia i pojednania będzie pochodzić z nieprawdopodobnego źródła, hubka się nie zapali, będzie się tylko tlić – przez jakiś czas. Niestety, to spowoduje pewne zmiany w układzie sił w regionie i na świecie. Tak, mówimy do ciebie - ciebie, który przygotowuje się na ten moment od eonów. To jest twój czas, czas, dla którego wszyscy przyszli tutaj - czy zrozumiesz to. Namawiamy do korzystania z niego dobrze i pamiętajcie, że zawsze jesteśmy tu dla wsparcia i pomocy w każdy możliwy sposób.
 

Namaste.
 
11 grudnia 2012
Channeler: Light of Luna
http:\\www.lightofluna.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1854 : Grudzień 11, 2012, 11:01:24 »

http://youtu.be/AAfZLP5KpN0
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1855 : Grudzień 11, 2012, 12:25:01 »

To rzeczywiście piękna modlitwa, songo.

============================================
A teraz jeszcze jeden przekaz, które rzadko tłumaczę, bo robią to inni, ale wolno, a dotyczy 12;12 więc wstawiam go tutaj.


Jeszua ~ To jest czas

Witam drodzy, stoję tu przed wami dzisiaj, w ten pomyślny dzień, jeden z wielu, które przyjdą. Wzywam was do BYCIA i zbierania wszystkiego, co możecie z Bożej Miłości Stwórcy, aby wchłonąć i przesiać ją i szerzyć ją poprzez swoje serce i do wszystkich waszych bliźnich i Matki Ziemi.

Oh, to wspaniałe dni, gdy macie taką możliwość, aby podnieść wasze duchy na niezliczone szczyty, drodzy. Energie wzrastają i oblewają was. Zatrzymujcie się i bądźcie w bezruchu wiele razy na dzień i je przyjmujcie, bo to jest okazja do całkowitej transformacji. Tak, słyszeliście to, ale chcemy mieć pewność, że następne jedenaście dni będą mieć waszą pełną uwagę.

W przygotowaniach do 12/12/12, upewnijcie się i zwróćcie uwagę na wszelkie myśli o jedności i połączenie z Bliźnimi i Ziemią. Zawińcie to wszystko w kulę światła i przytrzymajcie ją w Swoim Sercu i rozszerzajcie się z nią. Poczujcie Obfitość, Radość i Miłość, której wszyscy zaczynacie doświadczać i zróbcie modlitwę za wszystkie te doświadczenia do "n-tego" stopnia. Bądźcie więksi. Bądźcie wyżsi. Bądźcie lżejsi. Bądźcie jaśniejsi. Przynosicie wszystkich ze sobą w ten sposób.

Wiecie, że wszyscy jesteśmy Jednym. Wszelkie myśli o odrębności i konkurencji opuszczają wasz świat. Róbcie tak, "24/7". Uważajcie wszystkich, nawet Gaię, za komórki waszego ciała tak, jak wy jesteście komórkami w nich. Wszystkie komórki współpracują ze sobą w celu uzupełnienia i powiększenia całości i zaczynacie pojmować ogrom korzyści, gdy wszyscy myślą w ten sposób. "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", jak mówicie. Pulsujący, wibrujący organizm, którym jesteście, to jest część pulsującego wibrującego organizmu, gdzie wszystkie części są istotne i konieczne dla pokoju, dostatku i dobrobytu Całości.

Posmakujcie to uczucie. To sprawi, że ożywacie. Będzie was karmić. To zmieni świat na zawsze. Dodajcie do tego wasze globalne medytacje dla dobrobytu, współpracy, pokoju, dostatku, wolności i szczęścia wszystkich, pracujących w jedności, aby budować Nową Ziemię, pracujących dla większego dobra dla wszystkich, i macie potężną kombinację. Wiecie o tym. Zróbcie ją obecnie nieodłączną częścią waszej każdej minuty myślenia i Bytu, stąd na zewnątrz.

Życie jest cenne. Wasze życie jest cenne. Wszelkie życie każdego człowieka na tej planecie i poza nią jest cenne. Każdy z was przyczynia się do piękna i wartości tylko przez wibracje i bycie sobą, tak, jak każdy kwiat na łące wzmacnia i uzupełnia całe zapierające dech doświadczenie piękna tego, kto patrzy na to.

Moi drodzy Lightworkers, koledzy Istoty Światła, zwiastuni Nowej Ziemi, przynieście waszą pełną moc i chwałę, teraz do przodu, włóżcie wszystko w nią, to jest wasza chwila, to jest wasz los, to jest wasz cel, to jest wasze przyrodzone prawo . Przynieście całą siłę swojego Światła naprzód teraz i podzielcie się nią ze wszystkimi. Pielęgnujcie je tak, jak pielęgnujecie swoje ciała i umysły i swoich bliskich, drodzy.

Kawałki schodzą się razem, jak puzzle, które były opuszczone w szafie od wielu lat, a teraz odnowiliście energię, aby wreszcie umieścić je razem i zakończyć doświadczenia. Doświadczacie kompletacji, teraz, drodzy przyjaciele, od tego pierwszego kroku, który daliście z Boskiej Całości do dualizmu wiele eonów temu. Jest to wypełnienie i zamykanie zarazem jak mechanizm, który zaczyna działać od obrotu klucza.

Jesteście w rzędzie, w wyrównaniu, jak Matka Ziemia. Robicie to razem, i iskry będą latać, gdy świadomość każdego będzie się dopasowywać i wyrównywać.
Cóż to za widok będzie dla nas w niebie i wyższych wymiarach. Dołączacie do nas. Ustawcie swoje skrzydła, odkurzcie swoje aureole i wznieście się z nami w wyższe wymiary. To jest czas.

Moi kochani, może nigdy nie zdacie sobie w pełni sprawy z czynów, których dokonujecie, ale łapiecie przeczucia teraz, i to tylko staje się lepsze od tego na zewnątrz. Zbierzcie wasze siły i Miłość i pójdźcie z pełną siłą w nieznane. Nadszedł czas!

Wasz kochający brat, Jeszua

11 grudnia 2012
Channeler: Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1856 : Grudzień 11, 2012, 13:10:25 »

Tak.... zapewne tak się stanie bo inaczej stać się nie może...."Jesteście w rzędzie, w wyrównaniu, jak Matka Ziemia. Robicie to razem, i iskry będą latać, gdy świadomość każdego będzie się dopasowywać i wyrównywać. Cóż to za widok będzie dla nas w niebie i wyższych wymiarach. Dołączacie do nas. Ustawcie swoje skrzydła, odkurzcie swoje aureole i wznieście się z nami w wyższe wymiary. To jest czas."


Ale nie wiem czy ten  tekst jest czytelny i zrozumiały w pełni?

"Wyrównani w rzędzie"...  znaczy iż inkarnacje zablokowane w astralu powróciły już do swojej matrycy astralnej , a ona ustawiona jest w idealnie prostej linii do matrycy nad przestrzennej. w takim samym ustawieniu znajduje się ziemia w stosunku do Gwiazdy Matki i planet towarzyszących jej w wejściu w pas fotonowy. Robimy to równocześnie z ziemią czyli łączymy się z naszymi matrycami nad przestrzennymi identycznie jak ona ze swoją  energetyczną matrycą w nad przestrzeni. Ponieważ jest to proces czysto energetyczny nastąpi powrót do  postaci energetycznej ( iskry) , które to będą latać..... ( różnie ludzie mogą odbierać ten proces przez swoją świadomość) jednak on zaistnieje. Będzie absolutnie widoczny w przestrzeni ponad fizycznej jako te "latające iskry"....  Uśmiech

Przez określony czas ( czas fizycznych zmian w materii) Energie ( ktorymi naprawdę  wszyscy jesteśmy) zamienią swój stan fizyczny w czysto energetyczny , następnie po zakończeniu całego procesu powrócimy do formy fizycznej z całą pamięcią zaistniałego procesu.

Jest to moment który opisuje wzniesienie tak.... " Dołączacie do nas. Ustawcie swoje skrzydła, odkurzcie swoje aureole i wznieście się z nami w wyższe wymiary. To jest czas."
Czyli uzyskacie swoją formę energetyczną.

Kto chce niech wierzy , a kto nie chce nie musi, proces zaistnieje , bo jest to naturalność kolejnych etapów ewolucji.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1857 : Grudzień 11, 2012, 15:58:05 »

Dodam tylko, że smutnym dla mnie pozostaje fakt pominięcia w tych channelingach informacji o pifku z ich stron, jakie lubią. czy w ogóle wiedzą z czy to się je  Duży uśmiech
Tak samo brakuje mi wniosków z ich doświadczeń i wygląda to tak jak rozmawia się z księciem o biedzie bezdomnego Duży uśmiech
Oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1858 : Grudzień 11, 2012, 16:09:31 »

Przebiśniegu, to się pije oczywiście, choć ci co się tu inkarnowali nieco dawno mogą tego nie znać. Nie mówię o galaktycznych, bo oni w ogóle nie znają.
Nie pamiętam, komu przypisuje się autorstwo tego napoju, ale tacy "wniebowstąpieni" jak np. Saint Germain powinni ten napój znać, ale też nie rozumiem dlaczego za nim nie tęsknią, a może się tylko nie chcą przyznać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1859 : Grudzień 11, 2012, 16:23:42 »

@Przebiśnieg- jest taka fajna nuta i może dość prawdziwa Duży uśmiech
http://youtu.be/RDael08JA4Y
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1860 : Grudzień 11, 2012, 16:30:57 »

http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw - i ja dla "Przebiśniega Szacownego, radości nieco ślę!!!
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #1861 : Grudzień 11, 2012, 19:11:41 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EuJzlM9G8u0
Istnieją ludzie ,którzy mądrze i prosto mówią o tym co nas czeka i co powinniśmy w tej sprawie robić .
Robić należy niewiele :
1-uwierzyć
1-zgodzić się
3-zapomnieć o przeszłości
4-być nastawionym na nową rzeczywistość( z radosnym sercem)
Wszystko to oznacza ,podjęcie decyzji o przemianie naszego myślenia ,wyrażenie zgody  na całkowitą zmianę warunków na ziemi ,nie wracanie do przeszłości(nawet myślą).Zgoda musi być całkowita ,nie można ,,palić Panu Bogu świeczki ,a diabłu ogarka,,
Jakikolwiek sentyment do przeszłości może być szkodliwy ,powodować niepotrzebne sentymenty i tęsknoty do starego świata.
Może to skutkować buntem i powtórnym upadkiem w materię.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 19:24:28 wysłane przez sfinks » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #1862 : Grudzień 11, 2012, 19:32:38 »

W temacie piwnym...

Dodam, iż kiedyś na na sesji PCh w Poznaniu, która odbywała się w pomieszczeniach byłego browaru, Enek stwierdził, że piwo to nie za teges, ale za to bardzo bardzo wino mu smakowało, jak przebywał na Ziemi.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1863 : Grudzień 11, 2012, 19:45:55 »

Dziękuje w. szacowni za informację Wasze zdrówko Duży uśmiech
Ponieważ wykasowano wątek Prawa Uniwersalne, a w sumie spokojnie można stwierdzić, że dotyczą m/n energii to w odwdzięce za fajne linki pozwolę sobie je przytoczyć oczywiscie z czystego lenistwa w skrócie  Duży uśmiech
1- poznanie
2- decyzja
3- akcja – reakcja
4- opieka
5-tworzenie,
6-rozumienie
7-łączność
8-zgodność
9-rozwój
10-potrzeba
11- przyczyna – skutek
12. - neutralność
Wiem, że czytają nas Goście ale jak tak myślę, że jak ktoś będzie miał pytania odnośnie któregoś z tych praw to pewnie długo na odp w tym szacownym gronie czekał nie będzie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 19:46:19 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1864 : Grudzień 11, 2012, 20:55:04 »

Ale koliberek odnawia ten wątek Prawa Uniwersalne, a za czasów Enki'ego na ziemi chyba jeszcze piwo nie istniało.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1865 : Grudzień 12, 2012, 09:45:32 »

Cytat: blueray
a za czasów Enki'ego na ziemi chyba jeszcze piwo nie istniało.


Istniało już.  Duży uśmiech
To podobno właśnie ich wynalazek.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1866 : Grudzień 12, 2012, 10:20:04 »

Nie ma rady, trzeba spytać Enki'ego - kiedy najbliższa sesja?

=======================================

a teraz kolejna pozycja od Ute. Tym razem to channeling z opisem, na bieżące tematy. Warto zauważyć co nadawca mówi o procesie i okresie "dostosowawczym".


Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12
Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012


Pachamama o procesie Wzniesienia:

Zaczęła ze mną rozmawiać, gdy kontaktowałem się z moimi przewodnikami, aby otrzymywać kierunki najbliższych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń grudniowych. Wiem, że jest już dawno jest ze mną, ale nigdy nie zgłosiła się i czułem, że miała wiedzę Starszyzny Majów. Więc ona powiedziała, że jest Pachamama *, i że jest w sumie jednym z moich przewodników.

Ona pojawiła się dla mnie jako stara mądra kobieta w tradycyjnym stroju Maya, pełna łaski i spokoju, z mnóstwem zmarszczek na jej twarzy, i wszystkie ogromny uśmiechem.

Miałem przeszłe wcielenia w kulturach Majów i Inków, pamiętam, w szczególności w Andach, i czuję się w tym życiu, zwłaszcza podłączony do Maya, ponieważ otrzymałem 2 lata temu, podczas dwóch nocy ogromny download kodów wznoszenia od nich. Mogłem dosłownie zobaczyć ich kształt i kolor i piękne starożytne plemię, który robiło transmisję. To pobranie połączyło mnie w nowy sposób bezpośrednio do świadomości Gai i był to również czas, kiedy zacząłem z moją komputerowym tworzeniem. Kreacje artystyczne nie były dla mnie nowe, ale robić to cyfrowo, absolutnie było.

Pachamama powiedziała, że 12.12 12 był okresem, kiedy ci, którzy są na to przygotowani, ponieważ wybrali tą usługę dawno temu i przed urodzeniem, doświadczali rzeczywistego pobierania kodów, które są niezbędne do tworzenia i stworzenia nowego ciała krystalicznego .

Są też tacy, którzy otrzymali ten składnik wcześniej, ponieważ ich świadomość jedności już była do jednego lub drugiego stopnia rozwinięta. Potrzebowali ich ciał, aby dotrzymały kroku w tym procesie, a więc proces aktywacji został wykonane dla nich już później.

Ogólnie można powiedzieć, że dla nich 12.12.12 przynosi ogromne pogłębienie świadomości Jedności i Energii, które może doprowadzić ich do głębi bezmyślności, początku kreacji.

21.12.12 więc jest dniem, gdy pobrane kody z 12,12 zostaną aktywowane przez Słońce, Które będzie odrodzone w tym dniu.
Od tego dnia Słońce ma pozwolenie przekazywać bezpośrednio świadomości jedności z centrum galaktyki do naszego świata.

Tak więc istnieją dwa główne procesy: kwantowy skok w świadomości i kwantowy skok w transformacji ciała. We wcześniejszych procesach wznoszenia była tylko transformacja świadomości, ale tym razem ciało przemienia także dlatego, że wznosimy się z nim, i dlatego też musi być w stanie w pełni utrzymać nową Świadomość.

Oba procesy są inicjowane w dniu 12 grudnia i 21, przy czym nacisk na ciało jest ogólnie na 12 i nacisk na świadomość w ogóle, na 21th.

W porównaniu z ponad 7 miliardów istot ludzkich, liczba tych, którzy otrzymują do pobrania dla transformacji ciała, jest stosunkowo niewielka, a więc jest to liczba tych, którzy otrzymują inicjację do świadomości jedności.

Jednak są tacy, jak wspomniano wcześniej, którzy już otrzymali pobranie kodów ciała wcześniej. I ten inicjacyjny proces funkcjonuje jako ważny akcelerator dla wszystkich.

Także ludzie, którzy są gotowi wstąpić już teraz za pośrednictwem nowych wirów energii, przyspieszają proces dla innych bardzo. Jednak jest to bardzo mała liczba. Oni całkowicie znikną z naszych oczu, ponieważ nie możemy już ich zobaczyć, gdy udają się do następnego wymiaru, które wibruje na poziomie wyższym od naszego wymiaru. Więc tak naprawdę nie znikają, ale tylko nie jesteśmy w stanie ich zobaczyć.

Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości. Tak więc pozostanie w celu świadczenia usług.

Osoby nowe w tym procesie muszą wiedzieć, że proces ciała nie zawsze jest łatwy i może być czasami bardzo bolesny z powodu głębokich zmian procesu energetycznego i biochemicznych. Kształcenie ogólne dotyczące spodziewanych doświadczeń będzie konieczne tak, żeby ludzie nie martwili się, co dzieje się z ich ciałami. Jest to zupełnie nowa przygoda i nie istnieją żadne wcześniejsze doświadczenia z nigdzie indziej, co mogło uczynić proces transformacji łatwiejszym.

Ale jak zawsze, ponieważ istnieje już szereg prekursorów, to będzie zawsze mniej trudne dla tych, którzy naśladują.

To jest rzeczywiście eksperyment, gdzie oba procesy, świadomości i ciała, muszą być dopasowane do siebie, tak bardzo jak to możliwe. Nie jest to jednak zawsze możliwe do osiągnięcia, i jest to zawsze indywidualny proces, w zależności od karmy ciała każdej osoby.

Chociaż cały proces jest stosunkowo powolny, na początku, on szybko przyspieszy, gdy tylko pewien procent ludzkości będzie uczestniczyć aktywnie w procesie tej ewolucji. Wynika to z pola morficznego, tak, że zakończy się za około 3-4 lata (to jest tylko domniemanie, należy pamiętać, nie było to wykonane przed eksperymentem), gdy ludzkość jako całość osiągnie nowy poziom świadomości Jedności w nowym ciele, będąc w stanie wyrazić tę świadomość jedności w pełni.

Proszę jednak zrozumieć, że opis ten jest wykonany z 3-cio wymiarowego punktu widzenia, tak, żeby ludzie w ogóle mieli pojęcie o tym procesie. Ale z przesunięciem wymiarów, gdzie czas staje się iluzją, pytania, które istnieją teraz, tam już nie istnieją, bo jeśli mieszkasz w ponadczasowej świadomości jedności, zagadnienia dotyczące transformacji ciała pojawią się w zupełnie nowym świetle!

Jak dotąd cały proces nie może być naprawdę opisany ani już zrozumiany!
Przygotujcie się na zmiany w swojej percepcji, które mogą być najbardziej niewyobrażalne teraz.

Spytałem ją o moją wizycie na Terra Nova, czy Ona lub jedno z innych dzieł Nowej Ziemi byłoby miejscem, gdzie ludzkość ma iść.

Pachamama powiedziała, nie powinniśmy zapominać, że wraz z przyjściem Świadomości Jedności poprzez narodziny nowego Słońca, wszystkie linie czasowe będą złączone w jedną, a więc wszystkie te kreacje staną się jedną Nową Ziemią. Jednak nie możemy sobie wyobrazić, jak to działa w naszych 3-cio wymiarowych, logicznych umysłach. Gdy będziemy w Świadomości Jedności rozwiązania mogą pojawić się w sposób zaskakująco prosty i oczywisty. Tak więc nie należy się martwić, i przyjąć, że możemy w pełni zrozumieć te rzeczy, tylko z punktu widzenia naszej rozwijającej się wielowymiarowości.

Tyle, co Pachamama wyjaśniła mi.

Z wielką miłością, Ute

* Pachamama jest Boginią czczoną przez rdzennych mieszkańców Andów. Ona jest znana jako "Matka Świata", a później także jako "Matka Kosmosu".


11 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/pacha-mama-about-121212-and-211212.html
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 10:32:48 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1867 : Grudzień 12, 2012, 10:44:01 »

Cytat: blueray
Nie ma rady, trzeba spytać Enki'ego - kiedy najbliższa sesja?

To nie ma nic wspólnego z Enkim z sesji. Ten wszystko powie by namieszać we łbach.  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #1868 : Grudzień 12, 2012, 11:20:16 »

Nie ma rady, trzeba spytać Enki'ego - kiedy najbliższa sesja?

=======================================

a teraz kolejna pozycja od Ute. Tym razem to channeling z opisem, na bieżące tematy. Warto zauważyć co nadawca mówi o procesie i okresie "dostosowawczym".


Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12
Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012


Pachamama o procesie Wzniesienia:

Zaczęła ze mną rozmawiać, gdy kontaktowałem się z moimi przewodnikami, aby otrzymywać kierunki najbliższych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń grudniowych. Wiem, że jest już dawno jest ze mną, ale nigdy nie zgłosiła się i czułem, że miała wiedzę Starszyzny Majów. Więc ona powiedziała, że jest Pachamama *, i że jest w sumie jednym z moich przewodników.

Ona pojawiła się dla mnie jako stara mądra kobieta w tradycyjnym stroju Maya, pełna łaski i spokoju, z mnóstwem zmarszczek na jej twarzy, i wszystkie ogromny uśmiechem.

Miałem przeszłe wcielenia w kulturach Majów i Inków, pamiętam, w szczególności w Andach, i czuję się w tym życiu, zwłaszcza podłączony do Maya, ponieważ otrzymałem 2 lata temu, podczas dwóch nocy ogromny download kodów wznoszenia od nich. Mogłem dosłownie zobaczyć ich kształt i kolor i piękne starożytne plemię, który robiło transmisję. To pobranie połączyło mnie w nowy sposób bezpośrednio do świadomości Gai i był to również czas, kiedy zacząłem z moją komputerowym tworzeniem. Kreacje artystyczne nie były dla mnie nowe, ale robić to cyfrowo, absolutnie było.

Pachamama powiedziała, że 12.12 12 był okresem, kiedy ci, którzy są na to przygotowani, ponieważ wybrali tą usługę dawno temu i przed urodzeniem, doświadczali rzeczywistego pobierania kodów, które są niezbędne do tworzenia i stworzenia nowego ciała krystalicznego .

Są też tacy, którzy otrzymali ten składnik wcześniej, ponieważ ich świadomość jedności już była do jednego lub drugiego stopnia rozwinięta. Potrzebowali ich ciał, aby dotrzymały kroku w tym procesie, a więc proces aktywacji został wykonane dla nich już później.

Ogólnie można powiedzieć, że dla nich 12.12.12 przynosi ogromne pogłębienie świadomości Jedności i Energii, które może doprowadzić ich do głębi bezmyślności, początku kreacji.

21.12.12 więc jest dniem, gdy pobrane kody z 12,12 zostaną aktywowane przez Słońce, Które będzie odrodzone w tym dniu.
Od tego dnia Słońce ma pozwolenie przekazywać bezpośrednio świadomości jedności z centrum galaktyki do naszego świata.

Tak więc istnieją dwa główne procesy: kwantowy skok w świadomości i kwantowy skok w transformacji ciała. We wcześniejszych procesach wznoszenia była tylko transformacja świadomości, ale tym razem ciało przemienia także dlatego, że wznosimy się z nim, i dlatego też musi być w stanie w pełni utrzymać nową Świadomość.

Oba procesy są inicjowane w dniu 12 grudnia i 21, przy czym nacisk na ciało jest ogólnie na 12 i nacisk na świadomość w ogóle, na 21th.

W porównaniu z ponad 7 miliardów istot ludzkich, liczba tych, którzy otrzymują do pobrania dla transformacji ciała, jest stosunkowo niewielka, a więc jest to liczba tych, którzy otrzymują inicjację do świadomości jedności.

Jednak są tacy, jak wspomniano wcześniej, którzy już otrzymali pobranie kodów ciała wcześniej. I ten inicjacyjny proces funkcjonuje jako ważny akcelerator dla wszystkich.

Także ludzie, którzy są gotowi wstąpić już teraz za pośrednictwem nowych wirów energii, przyspieszają proces dla innych bardzo. Jednak jest to bardzo mała liczba. Oni całkowicie znikną z naszych oczu, ponieważ nie możemy już ich zobaczyć, gdy udają się do następnego wymiaru, które wibruje na poziomie wyższym od naszego wymiaru. Więc tak naprawdę nie znikają, ale tylko nie jesteśmy w stanie ich zobaczyć.

Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości. Tak więc pozostanie w celu świadczenia usług.

Osoby nowe w tym procesie muszą wiedzieć, że proces ciała nie zawsze jest łatwy i może być czasami bardzo bolesny z powodu głębokich zmian procesu energetycznego i biochemicznych. Kształcenie ogólne dotyczące spodziewanych doświadczeń będzie konieczne tak, żeby ludzie nie martwili się, co dzieje się z ich ciałami. Jest to zupełnie nowa przygoda i nie istnieją żadne wcześniejsze doświadczenia z nigdzie indziej, co mogło uczynić proces transformacji łatwiejszym.

Ale jak zawsze, ponieważ istnieje już szereg prekursorów, to będzie zawsze mniej trudne dla tych, którzy naśladują.

To jest rzeczywiście eksperyment, gdzie oba procesy, świadomości i ciała, muszą być dopasowane do siebie, tak bardzo jak to możliwe. Nie jest to jednak zawsze możliwe do osiągnięcia, i jest to zawsze indywidualny proces, w zależności od karmy ciała każdej osoby.

Chociaż cały proces jest stosunkowo powolny, na początku, on szybko przyspieszy, gdy tylko pewien procent ludzkości będzie uczestniczyć aktywnie w procesie tej ewolucji. Wynika to z pola morficznego, tak, że zakończy się za około 3-4 lata (to jest tylko domniemanie, należy pamiętać, nie było to wykonane przed eksperymentem), gdy ludzkość jako całość osiągnie nowy poziom świadomości Jedności w nowym ciele, będąc w stanie wyrazić tę świadomość jedności w pełni.

Proszę jednak zrozumieć, że opis ten jest wykonany z 3-cio wymiarowego punktu widzenia, tak, żeby ludzie w ogóle mieli pojęcie o tym procesie. Ale z przesunięciem wymiarów, gdzie czas staje się iluzją, pytania, które istnieją teraz, tam już nie istnieją, bo jeśli mieszkasz w ponadczasowej świadomości jedności, zagadnienia dotyczące transformacji ciała pojawią się w zupełnie nowym świetle!

Jak dotąd cały proces nie może być naprawdę opisany ani już zrozumiany!
Przygotujcie się na zmiany w swojej percepcji, które mogą być najbardziej niewyobrażalne teraz.

Spytałem ją o moją wizycie na Terra Nova, czy Ona lub jedno z innych dzieł Nowej Ziemi byłoby miejscem, gdzie ludzkość ma iść.

Pachamama powiedziała, nie powinniśmy zapominać, że wraz z przyjściem Świadomości Jedności poprzez narodziny nowego Słońca, wszystkie linie czasowe będą złączone w jedną, a więc wszystkie te kreacje staną się jedną Nową Ziemią. Jednak nie możemy sobie wyobrazić, jak to działa w naszych 3-cio wymiarowych, logicznych umysłach. Gdy będziemy w Świadomości Jedności rozwiązania mogą pojawić się w sposób zaskakująco prosty i oczywisty. Tak więc nie należy się martwić, i przyjąć, że możemy w pełni zrozumieć te rzeczy, tylko z punktu widzenia naszej rozwijającej się wielowymiarowości.

Tyle, co Pachamama wyjaśniła mi.

Z wielką miłością, Ute

* Pachamama jest Boginią czczoną przez rdzennych mieszkańców Andów. Ona jest znana jako "Matka Świata", a później także jako "Matka Kosmosu".


11 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/pacha-mama-about-121212-and-211212.html

Witam! Uważam ten proces za prosty ,chociaż tak trudno zrozumiały z naszego punktu widzenia.
Jednak wierzę ,że przyjdzie czas na kompletne zrozumienie przez naszą cywilizację  i że będzie to prosta wiedza i proste rozwiązania.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1869 : Grudzień 12, 2012, 11:45:59 »

Post napisany przez >blueray'a<, a dotyczący En-Ki'ego przeniosłem do: En-Ki >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1870 : Grudzień 12, 2012, 17:53:54 »

Bardzo sporadycznie tłumaczę teksty tego źródła. Ten dość jasno wskazuje na nadchodzące nieuchronne przebudzenie, co oznacza po prostu gwałtowne rozszerzenie świadomości. Zwraca też uwagę na czynniki hamujące.
Miłej lektury.


Jezus: Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów


Wielu mówiło o zbliżających się czasach końca, ale naprawdę zbliżacie do czasów początku jako nowego wieku pokoju, harmonii i obfitości dla całej ludzkości, który przychodzi w pole widzeni
a.

Satysfakcja i zadowolenie, które będą waszym doświadczeniem, gdyż wszystko, co mogłyby przerazić, martwić, lub spowodować jakiegokolwiek cierpienia tylko się rozpuszcza, nie pozostawiając absolutnie żadnego śladu, aby nie przeszkadzać ciągłym stanie wzniosłego spokoju, to z pewnością coś, czego możecie się doczekać. New Age, za którym tęskniliście, już wkrótce zaświta.

Jako że, krótki okres pozostał do obudzenia  wiatrów, to byłoby dobrze rozwiązać wszelkie problemy, które mogły być unikanie, czy może były zbyt mało istotne, abyście zatroszczyli się o nie. Jednak wszystko, co wpada w kategorię utrzymywania urazy, uwłaczający osąd drugiego lub coś nie wybaczonego, nie ważne jak małe lub nieistotne się wydaje, musi być uwolnione. Jeśli pamiętasz to, to musi być uwolnione.

Każdy ma rzeczy, które zostały całkowicie zapomniane, które mogłyby zostać uwolnione, ale jeśli są one naprawdę zapomniane, to są tak dobre, jakby już były uwolnione i wybaczone. Są to tylko małe, irytujące rzeczy, które są sporadycznie zachowane, ponieważ dają człowiekowi poczucie satysfakcji, że jest w porządku, które teraz potrzeba uwolnić, aby oczyścić pola energetyczne - to osoba, która wtargnęła w kolejkę, zajęte Twoje miejsce parkingowe , wykonana nieuzasadniona i nieuprzejma uwaga - małe pozornie nieznaczące chwilowe okoliczności, które jeszcze pamiętacie. Pozwólcie im odejść.

W czasie nadchodzenia waszego przebudzenia nie pozwólcie sobie na przewidywania, zastanawianie się, jak to wszystko się rozegra, odwracające waszą uwagę od trzymania waszego światła wysoko, i zamiaru, że wszyscy angażują się w boskim polu energii. To pole zbiera wszystkie indywidualne intencje, aby dzielić się współodczuwaniem, przebaczeniem, akceptacją i miłością na całym świecie, w sobie, gdzie wielka intensyfikacja tego zamiaru nastąpi tak, że nikt nie będzie w stanie pozostać nieświadomym potężnej obecności wpływającej na niego ogromnym poczuciem spokoju, akceptacji, i oczywiście miłości.

Ilekroć jest to możliwe, dobrze jest połączyć się w grupach, aby medytować w tym samym czasie - nie musicie być fizycznie obecni ze sobą tak długo, jak macie wspólne intencje - kontynuować wzmacnianie procesu Przebudzenia dla samej planety i wszystkich czujących istot, których życie ona wspiera. Zamierzcie żeby Miłość przeniknęła serca tych najbardziej stanowczo przeciwnych zasadniczym zmianom, które dzieją się na świecie. Jest bardzo skuteczne robienie tego, a część z nich będzie najbardziej zdecydowanie mieć przemiany serca, nawet na tak późnym etapie waszej zbiorowej ewolucji duchowej, ponieważ, z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe.

Światło, które świeci się od tak wielu z was i z samej planety, jest bardzo piękne, a wzrasta w jasności i intensywności, z każdym dniem, bo czas spędzany na modlitwie i medytacji na całym świecie rośnie, i coraz bardziej ludzkość odczuwa nieodpartą chęć do rozwijania swoich duchowych aspektów. Kochająca intencja, którą tak wielu z was wyraża i która pomogła Wam zestroić siebie z boskim polem miłości, która otacza Ziemię, wzmocniła waszą integrację z tym polem, tak, że ma wpływ na każdego na planecie najbardziej pozytywnie.

Poziom energii potrzebnej, aby obudzić was z letargu przez całe eony niemal został osiągnięty, a kiedy zostanie osiągnięty, ponieważ wkrótce będzie, to będzie niemożliwe, aby trzymać się dłużej stanu snu, który spowodował dla was tyle cierpienia i zamieszania.

Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów, Wasza wizja, wasza świadomość będzie krystalicznie czysta, i wróciliście do Domu i do rozpoznania, kim naprawdę jesteście: idealnymi dziećmi Boga, którego miłość do Was nie zna granic .

Wasz kochający brat, Jezus.

Channeler: John Smallman
12 grudnia 2012
http://wp.me/p1B8dY-9I
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1871 : Grudzień 12, 2012, 17:59:24 »

Dariusz
Cytuj
Cytat: blueray
Nie ma rady, trzeba spytać Enki'ego - kiedy najbliższa sesja?

To nie ma nic wspólnego z Enkim z sesji. Ten wszystko powie by namieszać we łbach
Pozwolę sobie stwierdzić ba może nawet ocenić (choć zwykle tego staram się nie czynić), że ten Enki zazdrości nam, że nie może spożywać pifka i dlatego tak próbuje ludziom  jak to mówi w. szacowny Dariusz: ,,namieszać we łbach..." Duży uśmiech
Oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 18:00:54 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1872 : Grudzień 12, 2012, 20:57:02 »

Dla odmiany proponuję spojrzeć, co mówi na temat Wzniesienia i kluczowych dat, powiedzmy "zrównoważony" przekaz z GFOL.


Wzniesiony Kolektyw: Orędzie na 12.12.12Wy najdroższe dusze macie teraz możliwość absorbowania obfitych wyżej wymiarowych energii w sobie, wraz z przyjściem dopasowania  12;12. Mówimy dopasowania, ponieważ jest o wiele, wiele więcej tego, co dzieje się w sferze ducha, niż drogie dusze są świadome, jak dotąd, ale w najbliższych dniach, te silne wpływy tych dostrojeń z  pewnością dadzą znać w tobie.

Znajdziesz tu swoje perspektywy zaczynające przenikać i zmieniać się, i znajdziesz energie towarzyszące mrokowi, które były karmione przez ludzkość przez mnóstwo pokoleń, zaczynające naprawdę dokonywać ich wyjścia ze zbiorowej świadomości i podświadomości, gdy znaleźliście uaktualnienia i ekspansje wewnątrz siebie, które rozerwą i ujawnią każdą utajoną gęstość, która może być nadal przechowywana w umysłach i sercach ludzi.

Ci, którzy są jeszcze nie obudzeni będą przechodzić przez 12/12 i 21/12 i będzie im wydać się, że nic nie czują na ich powierzchni,
a niektórzy Lightworkers mogą czuć się tak, jakby  wchłaniali niesamowicie czystą energię, którą te wyrównania przynoszą Wam w przygotowaniu do kolektywnego, planetarnego wznoszenia, i prosimy was - dajcie sobie potrzebne ciche chwile odpoczynku i integracji, tak abyście mogli odczuwać skutki tych wyrównań i niesamowicie czystą energie, którą one przyniosą.

Nasz pisarz chciałby wiedzieć, czy będzie masowe Wzniesienie dusz 21-ego  i najdroższy, możemy powiedzieć, że może być.

Mówimy to w ten sposób, ponieważ tworzycie rzeczywistość z każdej myśli i intencji, a jeśli jesteś osobą, która znajduje się wydrążonej (pustej) świątyni wyrażenia dla wyższych sfer, aby przyjść i okaże się, że nie jesteś już związany z żadnymi Ziemskimi gęstościami, ograniczeniami lub nałogami, możesz się bardzo dobrze wznieść się w jednej z tych dat wraz z kolektywem dusz, które same są gotowe doświadczyć wyższych sfer ponownie po ustaniu zakotwiczenia na Ziemi przez tak długi czas.

Daty te są rzeczywiście bramami Wzniesienia, że tak powiem, w których każdy, kto jest gotowy może znaleźć poszerzoną i podwyższoną percepcję, którą będą oni brać i używać, aby pomóc podnosić ogół społeczeństwa na Ziemi, który zacznie s stopniowo odczuwać skutki tych wyrównań .

Zbiorowe wzniesienie nastąpi [dla niektórych osób] w obydwu z tych dat, może być odczuwane przez niektórych bardziej stopniowo, w zależności od planu na życie każdego człowieka, który chce się wznieść w tych terminach i który czuje się do tego gotowy.

Niektórzy z nich, może się wydawać, że "znikną", ponieważ oni powrócą do wyższych światów i będą cieszyć się pięknem i blaskiem, które te światy mają do zaoferowania. Jednak niektórzy się wzniosą i wybiorą pobyt na waszej pięknej planecie z Wzniesioną perspektywą, którą zyskali stopniowo osadzając się w niej.

Dusze te są tymi, których możecie nazywać "mistrzami" dokonującymi ich powrotu do waszego świata.

Kiedy odnosimy się do powrotu mistrzów, odnosimy się do Wzniesienia osób, które znajdą się wykorzystujące swoje wzniesione perspektywy, aby znacząco podnosić i przynosić korzyści dla kolektywu Ziemi. Mówimy też o tych, którzy w naszym kolektywie chcą również uczynić siebie znanymi wam, i gdy ten czas jest pod ręką możemy powiedzieć, że najważniejszy powrót mistrzów jest ten, który będzie mieć miejsce przy Wzniesieniu osób w waszym świecie, które następnie wybiorą pobyt na Ziemi i umożliwią ich perspektywom, aby były znane w nich powoli.

Niektórzy z was już się rozpoczęli najbardziej intensywne etapy swoich procesów wznoszenia, i kochane dusze po prostu nie uświadamiacie sobie tego jeszcze.
Niektórzy z was już pochłaniają, przyswajają, doświadczają i korzystają z niezwykle czystej energii wznoszenia, które zaczynają zgłaszać się w was, podczas gdy inni nadal znajdują się wzdłuż znacznie bardziej elementarnych etapów ich procesów.

Mówiliśmy już wcześniej na temat ludzkości jako całości znajdującej  kolektywne wzniesienie i mówimy, że energie zostały dane do waszego świata w potężnych wyrównaniach 12/12 i 21/12 i zobaczycie stopniowe przebudzenie znacznej części ludzkości, która zacznie rozumieć, podczas gdy, ci z Was, którzy byli znacznie dalej wzdłuż ich procesów wznoszenia, zaczną naturalnie posiadać wyżej wymiarowe perspektywy, których oczekiwali.

Prosimy zaufać, gdy mówimy, że wszystko jest na dobrej drodze do pełnej manifestacji i chcemy, żebyście wiedzieli, że wyższe sfery są gotowe przenikać na powierzchnię waszego świata i skupić uwagę całej populacji.

Niektóre zdarzenia, które będą manifestować widzenie nas "badających wody", jak wiele prawdy i zjawisk ludzkość jest w stanie wchłonąć. Na przykład, gdy „miękki” kawałek ujawnienia wychodzi w programie informacyjnym, lub filmie, monitorujemy świadome i podświadome reakcje na ujawnienie tych informacji ze strony tych wszystkich, którzy je wchłaniają.

Kiedy naturalne zjawisko występuje na świecie, który jest później wyjaśnione czymś całkowicie fizycznym, początkowo monitorujemy reakcje tych wszystkich, którzy są świadkiem takiego zakładanego zjawiska i wasza reakcja na wszystko, co się dzieje, który służy do dania wam pojęcia o wyżej wymiarowych perspektywach, nawet jeśli tylko na chwilę, określa kurs, w którym wy jako jednostki, jak i kolektywnie zmierzacie.

Tak, prosimy was, aby po prostu pozwolić, aby proces ten nastąpił i wiedzcie, że osiągnęliście obecnie bardzo ważne wyrównania i daty w Kalendarzu.

Rzeczywiście, drogie dusze, daty te zostały omówione z bardzo dobrych powodów i to jest powodem, że tak wielu Lightworkers jest tak przywiązanych do 12/12 i 21/12. Macie całą wiedzę utajoną wewnątrz, że te daty będą zwiastować początek początku wyższej wymiarowości i początek końca gęstości i separacji w waszym świecie.

Będziecie doświadczali i będziecie świadkami metafizyki waszej rzeczywistości i znajdziecie wasze naturalne zdolności do interakcji ze złagodzonymi i udoskonalanymi energiami, które znajdziecie wokół siebie, i prosimy, aby po prostu Być z łatwością i dajcie sobie wchłonąć te energie nie oczekując zbyt wiele i be stwarzania warunków dla absorpcji tych energii.

Na przykład, jeśli jesteś osobą, która czuje, że się nie wzniesiesz, gdy te daty przyjdą lub czujesz, powinieneś doświadczać większego i czystszego stanu świadomości, percepcji i świadomości, niż doświadczasz, gdy daty te są wokół, nie pozwól temu hamować swojej misji i dawania Światła, które tak wielu z was na Ziemi ma dawać, ponieważ z każdą świadomą interakcją z jakimkolwiek aspektem wyższych sfer z Twojej strony, tworzysz własne Wzniesienie i inicjujesz swoje wejście do wyższych sfer wykładniczo.

Bądź łatwy i delikatny z sobą i wszystkimi innymi, i pozwól na rozwinięcie Wielowymiarowej perspektywy, aby stała się znana.
To jest wszystko, co mamy do powiedzenia na temat tych bieżących wyrównań [teraz], i chcemy, abyście wiedzieli, że jesteście naprawdę na odcinku dojścia do Domu. To zostało powiedziane i nadal będzie, bo to jest ważne dla was, drogie dusze, abyście zdawali sobie sprawę, jak blisko jesteście.

Wróciliście do domu, najdroższe dusze, i te wyrównania i inicjacje tylko dodatkowo umocniają ten fakt.

Dziękuję Wzniesionemu Kolektywowi.

12 grudnia 2012
Channeler: Wes Annac
WesAnnac.com

AquariusChannelings.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1873 : Grudzień 13, 2012, 14:48:41 »

Cobra - Portal 2012 - Zwyciężyło światło! - 13 grudnia 2012

Posted on 13 grudnia 2012 by lucas2012infos | Zostaw komentarz
12:12:12
 Zwycięstwo Światła!
www.2012portal.blogspot.nl link do oryginalnego artykułu

 Inni by pisali  dużo i kwieciście .. Cobra  potwierdza ..ZWYCIĘŻYŁO ŚWIATŁO!

To już fakt . SaLuSa wyraził to tak:
Największy dzień jaki kiedykolwiek w życiu przyjechał, i to jest zakończenie całej serii życia, że wkrótce będziesz miał możliwość opuszczenia cyklu dwoistości.
Możemy tylko przypuszczać ..jak ważny był ten dzień ,jak poważne zmiany zaszły ...

 
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1874 : Grudzień 13, 2012, 16:05:03 »

Na pewno jak do tej pory był najważniejszy. Proszę tylko nie zapominać o perspektywie postrzegania. Punk widzenia ... itd.
Więc postrzeganie z punku widzenia energii i z duchowego punktu widzenia jest zupełnie inne niż z fizycznego punktu widzenia.
Nie można natomiast zaprzeczyć wpływu powyższych sfer na materię.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietageometria brazylia2014 pinsiont-twarzy-greya ganghs psfaf