Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Lipiec 23, 2024, 17:51:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 798167 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1925 : Grudzień 28, 2012, 20:46:37 »

east leniwy jestem jak nie powiem kto,- Mrugnięcie
i nie chce mi się za b.obserwować/śledzić samego siebie/JA,-
ale ufam ci w twoje rozpoznanie, i jak osiągniesz zamierzony efekt- to daj parę praktycznych porad z sukcesów w rozpoznaniu(jak zwał tak zwał) Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1926 : Grudzień 28, 2012, 21:18:55 »

east leniwy jestem jak nie powiem kto,- ;)i nie chce mi się za b.obserwować/śledzić samego siebie/JA,
spoko loko, wystarczy leniwa obserwacja, bo też nie chodzi o ROBIENIE czegokolwiek. Obserwacja tzw "siebie" jest tak bezintencjonalnie "leniwa", jak oglądanie filmu w kinie Mrugnięcie
Tak  jak medytacja - nie trzeba nawet myśleć Duży uśmiech

Cytuj
ale ufam ci w twoje rozpoznanie,
Rozpoznanie dotyczy MNIE, ale nie jest MOJE Duży uśmiech
Jest neutralne.
Cytuj
jak osiągniesz zamierzony efekt
JA niczego nie osiągam. Rozpoznając iluzję nie osiągasz celu, bo to niekończąca się czynność, jak oddychanie . Celem oddychania jest ? Oddech. Celem Rozpoznania - rozpoznanie Mrugnięcie Efekty zaś niezamierzone - same się dzieją . Czasami efekciarsko to wygląda, a czasem jest efektywny wgląd Duży uśmiech
Jednym z efektów jest np. lekkość bytu Chichot

Cytuj
to daj parę praktycznych porad z sukcesów w rozpoznaniu(jak zwał tak zwał) Uśmiech

Czasami "sukcesem" jest kiedy nie przywiązujesz się już do porażek, ani sukcesów jak do własnych zasług lub czegoś, co Ciebie wzmacnia czy osłabia.

Bywa że wręcz na żywca widzisz, jak powstaje kolejne przywiązanie, kolejna "Twoja" tożsamość , widzisz każdy zawiązujący się supełek i emocje, reakcje jakie się wyzwalają - jakie TY wyzwalasz już jako ta nowa tożsamość - a sukcesem można nazwać to, że to widzisz i pozostajesz niewzruszony, a nawet jestes zdolny o tym opowiadać jak o interesujacym filmie w kinie. Historia na ekranie mija wraz z końcem seansu i staje się doświadczeniem, ale już nie Twoim doświadczeniem. Po prostu doświadczeniem.

W praktyce oznacza to obserwowanie siebie - bycie w tym co się dzieje tak jak zwykle, ale jednocześnie bycie poza tym co się dzieje jako widz. Bywa zabawnie. Można się setnie uśmiać tylko uważaj, bo otoczenie kompletnie nie będzie wiedziało z czego rżysz Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Za którymś razem opinia otoczenia przestaje mieć znaczenie Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1927 : Grudzień 28, 2012, 21:55:36 »

To znaczy east, że twoje "nauczanie" również jest przekazem, zresztą sam twierdzisz, że myśli przychodzą, a nie pochodzą, więc w twoim przypadku takie określenie uważam za uzasadnione.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1928 : Grudzień 28, 2012, 23:53:33 »

Przynajmniej East raczy wypowiedzieć się, czasami podjąć dyskusję, zaprezentować własne zdanie, a nie ślepo wstawiać czyjeś kawałki.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1929 : Grudzień 29, 2012, 00:01:55 »

Ale ty arteq, tego nie potrafisz, bo tylko wypisujesz na okrągło to samo w każdym wątku personalnie, faktycznie widać różnicę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1930 : Grudzień 29, 2012, 06:16:27 »


Za którymś razem opinia otoczenia przestaje mieć znaczenie Duży uśmiech

mi to mówisz.. Mrugnięcie


Księżyc poza czasem...

ODLICZANIE TZOLKIN

● POWRÓT ZAGUBIONYCH POKOLEŃ ● List od Krzysztofa: jaki jest sens...


Tzolkin będzie oddziaływał dopóty, dopóki nie skorygujemy ostatnich światów iluzji epoki, której w sferze duchowej już nie ma. Odliczanie TZOLKIN będzie można zakończyć dopiero wtedy, kiedy w świadomości ludzkiej przebudzi się pierwotna pamięć. Nastąpi to około 2040 roku. Przełom musi się dokonać zbiorowo, ponieważ w nadchodzących czasach nie będzie możliwe, by jednostka uważała się za lepszą od innej jednostki. Teraz jesteśmy świadkami epoki, która bezpowrotnie przemija. Wielka transformacja materii, zapowiedziana na koniec czasów przez wszystkie wielkie kultury, nie tylko Majów, to transformacja świadomie myślącej materii, czyli świadomości istoty ludzkiej. Transformacja to proces, a nie rewolucja. (H. Kotwicka „2012. Początek końca czy radość początku?”, PULSAR 2010)

 Tzolkin będzie nas prowadzić dotąd, póki ostania jednostka ludzka nie podciągnie poziomu swojej świadomości do częstotliwości piątego świata, którego mottem przewodnim, energią nośną, jest

 „Szacunek–Braterstwo–Harmonia z Rytmem Natury”.

 Święty Kalendarz Majów, Tzolkin, liczy 260 jednostek nazywanych kin. Nie jest on kalendarzem w powszechnym rozumieniu, lecz bankiem informacji. Zapisane są w nim wszystkie wzorce ewolucyjne, programy Czasu (CZAS to TREŚĆ), cały dorobek ludzkości – nasza historia, nasze kolektywne wzloty i upadki, jak również życie pojedynczego człowieka (tzn. osobisty drogowskaz na 52 lata, zalety, wady, zadania, wyzwania, cel wg daty urodzenia).

 TZOLKIN ma podwójne znaczenie, można go wykorzystać jako Dużą Rachubę, w której zakodowane są wielkie cykle ewolucji, np. 104 000, 26 000 czy 5200 lat, albo jako Małą Rachubę, w której zakodowane jest 260 dni, przy czym oba kalendarze - Mała i Duża Rachuba - są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ 260 dni i np. 26 000 lat niesie identyczna fala energii. 1 kin może więc oznaczać 1 dzień, 400, lat, 100 lat, 20 lat itd.
 21 grudnia 2012 roku zakończył się umownie Wielki Cykl, w tym jego ostatni podcykl 5200 lat (5125 lat wg long count), i rozpoczął się nowy Wielki Cykl. Natomiast Mała Rachuba i kalendarz słoneczny Haab biegną nieprzerwanie dalej swoim naturalnym, codziennym rytmem.

 Ten, kto chce pojąć mądrość Kalendarza Majów, musi wyeliminować trójwymiarową logikę. Wiedzę zapisaną w Tzolkin można rozumieć jako dział psychologii i socjologii. Jednak w codziennej pracy z Kalendarzem Majów każdy jest sam dla siebie psychologiem, bo tu liczą się nie tylko wypowiadane głośno słowa, ale przede wszystkim myśli. Wszystkie dane aktualizują się na bieżąco, każdy dzień jest zatem diagnozą osobistą o aktualnym poziomie świadomości i stopniu dojrzałości osoby.

 W wymiarze czwartym (bezczasowość), skąd pochodzi Tzolkin, nie istnieje czas linearny od–do. 260 kinów jest obecnych w każdej chwili. Starożytni Majowie umiejscowili Tzolkin jako miarę czasu w codziennym biegu czasu, aby nie stracić orientacji w czasie i przestrzeni. Każdy dzień oprócz daty miał również kin (liczbę i glif - cel, przesłanie). Przyporządkowanie daty gregoriańskiej do kinu, czyli kalibracja, to dzieło człowieka.

 Dr Jose Argüelles, odkrywca klucza do Tzolkin (1987 r.), dokonując kalibracji Świętego Kalendarza z rytmem Słońca /kalendarzem gregoriańskim, udostępnił nam praktyczny przelicznik – „Kalendarz 13 Księżyców” (inaczej Dreamspell). W Dreamspell nie ma roku przestepnego. Majowie, chcąc wyrównać pozostające co roku 6 godzin, dodawali co 52 lata 13 dni do kalendarza. Nowy rok Dreamspell rozpoczyna sie 26 lipca, kalendarz dzieli się na 13 księżyców po 28 dni; ostatni dzień roku nazywany jest Zielonym Dniem (25 lipca). Dzięki temu wiemy, że 26 lipca 2013 roku, w dniu «Żółtego Galaktycznego Ziarna» (kin 164, «Kan 8»), wejdziemy w nową epoką zsynchronizowani z naturalnym rytmem Słońca.

 Nową księgę historii zaczniemy pisać od «Roku 8 Ziarna» (2013/2014), ale jednocześnie wciąż będziemy zobligowani do porządkowania sfery emocjonalno-mentalnej po Starej Epoce.

 Na marginesie: Starożytni Majowie wierzyli, że pochodzą z Plejad, a ich Święty Kalendarz jest kalendarzem plejadiańskim. To stamtąd mieli przynieść ze sobą swoją wiedzę i systemy rachuby czasu. Klucz do tej wiedzy zakodowali w Tzolkin, a my mieliśmy go odkryć we właściwym czasie po to, by rozwijać tę wiedzę dalej.

Droga do piątego świata

 Wypływająca z mądrości indiańskiej wskazówka o przejściu ludzkości do piątego świata, dziś jeszcze mało zrozumiała przez ogół, bazuje na powszechnie znanej prawidłowości astronomicznej. Rok platoński, definiując ramy precesji, opisuje ruch wahadłowy Ziemi (tam i z powrotem) względem Słońca. Cały cykl domyka się w ciągu 26 000 lat, po czym Ziemia zaczyna swoją wędrówkę od nowa.

 Według kosmologii Majów gatunek Homo sapiens przebył już cztery pełne cykle po 26 000 lat (21 grudnia 2012 roku domknął się czwarty cykl). Z przekazów indiańskich jasno wynika, że koniec czwartego świata (cyklu) przybliżył nas do piątego. Jeden świat trwa 26 000 lat, co z punktu widzenia astronomii jest bardzo logiczne.

 W czwartym świecie wydarzyło się coś znamiennego, mianowicie wielki upadek ludzkości. Przed 6600 laty program ewolucji został nagle przestawiony na inną częstotliwość zawężając pole świadomości. W następstwie tego doszło do manifestacji wydarzeń, określanych przez nas historią. 13 baktunów (long count) Kalendarza Tzolkin opisuje program korekty, zainicjowany przed 5125 laty na poziomie głębszych warstw świadomości. Jednak dopiero w ciągu ostatnich 26 lat, tzn. w okresie od 1987 do 2012 roku, korekta ta stała się faktycznie możliwa.

 Faktyczne przejście do piątego świata na poziomie mentalnym otworzy się 26 lipca 2013, tzn. po zakończeniu fazy synchronizacji. W tej chwili zatrzymaliśmy się na progu, czekamy na wszystkich maruderów, ale nie będziemy czekać w nieskończoność. Ci, którzy do lipca 2013 nie skorygują swoich egocentrycznych poglądów, zostaną w tyle. W procesie odnowy nie wolno jednak pominąć odpowiedzialności gatunku Homo sapiens za własne czyny i postępki operatywnego ego, dlatego nadal będzie dochodzić do eksplozji potężnych pól napięć.

 Piąty świat oferuje ludziom możliwość życia w nowej, wysoko jakościowej świadomości, gdzie każdy człowiek uzmysłowi sobie swoją moc stwórczą w życiu codziennym, a co za tym idzie - nauczy się utrzymywać pod kontrolą operatywne ego, jak również okazywać bezwarunkowy respekt wobec wszelkich form życia na planecie. Życie w harmonii ze wszystkimi ziemskimi królestwami umożliwi ludziom spokojny byt i rozkoszowanie się owocami własnej kreatywności.

 Właśnie to wyraża myśl o skoku kwantowym. Nasza świadomość musi porzucić stary poziom zakodowany w liczbach «12:60», aby impuls odnowy (kod «13:20») mógł dokonać zmian w nadchodzących latach. Nie zapominajmy, że program zastępczy «12:60» powołał do życia niezwykle zawężone światy iluzji. Ten program wciąż jeszcze wytwarza energie, prowadzące w kierunku załamania. Na zewnątrz zaznacza się to w sposób dość dramatyczny lub przypomina rozpadanie się domku z kart. Chcąc zażegnać wielu katastrofom życiowym, musi dojść do gwałtownej eliminacji światów iluzji z pomocą siły oświecenia. Zatem albo oświecenie, albo zrządzenia losu i katastrofy życiowe. Taka "huśtawka" może się utrzymywać do około 2020 roku. Teraz każdy ma wybór.


Otwarcie Siedmiu Pieczęci
 (z. „Karmicze fraktale”, PULSAR 2007)

 Od roku 1993 do 2000 postępował cykl tzw. siedmiu lat przepowiedni (Proroctwo Pacala Votana - TELEKTONON), określany jako przejście biosfery w noossferę (sfera umysłu). Otwarcie Siedmiu Pieczęci - jako usunięcie blokady wibracji - było najważniejszym procesem energetycznym lat 90. Kiny od 194 do 200 reprezentują energię Siedmiu Pieczęci i określane są jako „zagubione pokolenia” lub inaczej "zatracone jakości":

 kin 194 - 12 IX /Biały Mag – praworządność /stąd dzisiejsza nieuczciwość
 kin 195 - 13 MEN /Niebieski Orzeł – odpowiedzialność /uzależnienia
 kin 196 - 1 CIB /Żółty Wojownik – inteligencja intuicyjna /zimna kalkulacja
 kin 197 - 2 CABAN /Czerwona Ziemia – respekt dla życia /fanatyzm
 kin 198 - 3 ETZNAB /Białe Zwierciadło – prawda /zakłamanie
 kin 199 - 4 CAUAC /Niebieski Wicher – odnowa /stagnacja
 kin 200 - 5 AHAU /Żółte Słońce – bezinteresowność /kochanie za coś.


 Według "Kalendarza 13 Księżyców", w latach od 1993/94 do 1999/2000 dokonała się wstępna faza usuwania blokady Siedmiu Pieczęci. Druga faza inicjacji przebiegała od 2004/2005 do 2010/11. W tym okresie została ponownie reaktywowana siła z okresu od 1993/94 do 1999/2000. Po raz trzeci impuls inicjujący pełne już otwarcie pieczęci powrócił na przestrzeni siedmiu księżyców, tzn. od 30 maja do 12 grudnia 2012.

 13 grudnia 2012 pojawił się tzw. „księżyc poza czasem”, czyli rytmiczny księżyc (od 13 grudnia 2012 do 9 stycznia 2013). W tym przedziale mieścił się 21 grudnia 2012, czyli koniec long count – tu nastąpiło domknięcie cyklu trzynastu baktunów. Kolejne siedem księżyców – od 10 stycznia do 24 lipca 2013 – będzie synchronizować ludzkie umysły z częstotliwością siedmiu jakości przypisanych do siedmiu kinów Tzolkin. Tak więc 25 lipca 2013 – Zielony Dzień (kin «Noc 7») – będzie nie tylko punktem przejściowym do «Roku Galaktycznego Ziarna» (kin 164), ale jednocześnie dniem wyrównania biegu kalendarza DREAMSPELL.


Czwartek, 27.12: List od Krzysztofa R.

 ● Jaki jest sens prowadzić tą stronę i mieszać ludziom w głowach, kiedy kalendarz w obu wersjach się zakończył?

 Krzysztofie, właśnie takim jak Ty dedykuję powyższy artykuł. Możesz nigdy więcej nie odwiedzać już tej strony - to Twój suwerenny wybór, ale TERAZ przynajmniej coś wiesz... In lak’ech


 [27.12.2012 /kin 213 - 5 Ben]
http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=590
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 06:25:21 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1931 : Grudzień 29, 2012, 11:09:53 »

" Tzolkin będzie nas prowadzić dotąd, póki ostania jednostka ludzka nie podciągnie poziomu swojej świadomości do częstotliwości piątego świata, którego mottem przewodnim, energią nośną, jest."Wiedzieć trzeba iż nie ma i nie będzie piątego świata, bowiem była to opcja powtórzenia trzeciego wymiaru po raz piąty. Obecnie jesteśmy w czwartej wersji trzeciego wymiaru.
To co teraz zaistnieje to "Pierwszy Świat IV wymiaru, kalendarz Majów zakończył się definitywnie za trzy dni rozpoczniemy Nową Erę IV wymiaru w paradygmacie 13/20 który już podniósł swoją wibrację z 13/20 na 13/22. To nie jest powtórka majańska, to nowa rzeczywistość, która tworzona jest z wyższych wibracji niż 12, czas paradygmatu  dwunastki mija za trzy dni, to koniec definitywny i bezpowrotny. Pora go zaakceptować i nie usiłować wmawiać iż coś się powtórzy lub coś nowego ułożymy ze starych majańskich tabliczek. Nie! To już definitywny i bezpowrotny koniec przeszłości.

Nora na nowe , na mową wiedzę, na nowe życie, na nowy paradygmat.
w końcu należy zrozumieć iż nie ma i nie będzie żadnego piątego świata i piątej ziemi, to był podstęp , który na nasze szczęście się nie udał i juz nie uda!
Wracamy na naszą I starą ziemię i rozpoczynamy na niej IV wymiar ( tzn. życie w częstotliwości wibracyjnej która koresponduje z wzorcami energetycznym IV wymiaru. A znaczy to iż w pełni będziemy używać w naszej twórczości 5 elementów pentagramu WENUS. 


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 11:23:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1932 : Grudzień 29, 2012, 11:34:19 »

..ok, to co powiesz na to?:

Początek Nowego Świata rodzący się w naszej duszy – Aleksander Deyev

„I tutaj bardziej widzę rolę dla takich ludzi jak Ty: którzy mogą obudzić nową ideę w umysłach ludzi. To jest idea stworzenia Serca Nowego Świata na nowej płaszczyźnie – 4 gęstości.  To właśnie jest wyjście ewakuacyjne dla ludzkości, sposób na stworzenie Nowej Ziemi. Ostateczny plan ewakuacji ludzkości przygotowany z góry i realizowany podczas przechodzenia fali…”. W poprzednim moim wywiadzie z Aleksandrem Deyevem takimi słowami zakończyliśmy naszą rozmowę. Teraz czas rozbudować ten wątek. Poniżej artykuł o Aleksandra Deyev’a o prawdziwym źródle, kierunku i celu transformacji przez jaką przechodzimy:
Rozmawialiśmy o zmianach przez jakie przechodzimy my jako ludzkość, teraz powiem nieco więcej o zmianach przez jakie przechodzi nasz Układ Słoneczny. Tak naprawdę moglibyśmy tez rozmawiać o zmianach w naszej galaktyce, albo i nawet przez jakie przechodzi część naszego wszechświata, na które wpływa cały czas jeszcze Fala, o której tyle piszemy. Zmiany dotyczą więc nie tlyko naszej cywilizacji, a co najmniej 6 milionów cywilizacji żyjących w naszym rejonie wszechświata.
Na czym będą polegały zmiany w naszym Układzie Słonecznym?
Prawdziwe zmiany powstają w naszej duszy, tak samo zmiany w Układzie Słonecznym wynikają ze zmian, które powstają w duszach planet, księżyców i oczywiście Słońca. Wszystkie te ciała niebieskie przechodzą z 3 gęstości na 4 gęstość, natomiast Słońce przechodzi z 4 gęstości do piątej. Mam nadzieję, że nikt nie zaprzeczy, że Ziemia i Słońce oraz inne planety posiadają własne dusze. Dusza Ziemi ma ogromny wpływ na duszę człowieka i odwrotnie – jest to symbioza życia.
Dla mnie przykładowo 21.12. 2012 roku nie był końcem świata, a początkiem odliczania końca Tego starego świata. W tym momencie zaczął się proces przechodzenia księżyca na 4 gęstość, co potrwa około 70 lat. Księżyc będzie ostatnim ciałem niebieskim jakie ostatecznie przejdzie transformacje, co wyznacza dla nas określony czas na zmiany.
W czasie tych zmian jako cywilizacja jesteśmy całkowicie bezpieczni, co nie znaczy że nie będzie w ogóle kataklizmów, powodzi, huraganów, wybuchów słonecznych itp., itd. Oczywiście będą się one wydarzać, a nawet nasilać, ale nie będą to wydarzenia globalne. Przykładowo w marcu 2013 roku możemy się spodziewać właśnie tego typu wydarzeń, jednak one mają swój konkretny cel: mają nam przypominać o konieczności i nieuchronności tych zmian.
Chciałbym tutaj podkreślić jedną bardzo ważną rzecz – powinniśmy być głęboko wdzięczni tym wszystkim istotom, które na co dzień dbają o bezpieczeństwo naszego świata. Widzimy to na co dzień w różnych informacjach docierających do nas, gdy statki kosmiczne wlatują do kraterów wybuchających wulkanów, gdy UFO obserwowane jest w okolicach baz wojskowych, szczególnie instalacji atomowych rakiet, gdzie dezaktywowane są te bronie;  obserwujemy to w okolicach napięć militarnych, widzieliśmy to także w Fukushimie, gdzie łagodzą efekty naszych destrukcyjnych działań. Te istoty nie pozwolą na globalne kataklizmy, ani na III Wojnę Światową, ani na pandemie, ani niszczący wybuch Słońca – to jest ich wielka praca, za którą powinniśmy być wdzięczni każdego dnia, gdyż to umożliwia nam ewolucję. Jest to pomoc humanitarna istot z 8 różnych zaawansowanych cywilizacji. Nie prawdą jest, że nie będziemy mieć z nimi kontaktu, ale i nie prawdą jest też, że wylądują w Białym Domu i spotkają się z obecną władzą świata. Każdy z nas spotka się z nimi, każdy z nas będzie miał możliwość i zdolność spotkania ich, rozmowy i spędzania z nimi czasu – tak będzie wyglądać nasza codzienna rzeczywistość. Jednak to trzeba tu podkreślić bardzo ważną rzecz: te kontakty będą miały miejsce na jednej z warstw 4 gęstości, do której zyskamy dostęp właśnie dzięki zmianom jakie przechodzimy obecnie.
W najbliższym czasie oczywistość zmian będzie już widoczna na przykładzie wydarzeń powiązanych z zacieraniem się granic pomiędzy 3 a 4 gęstością. Zacieranie się tych granic oznacza bowiem zwiększenie ilości kontaktów z istotami przebywającymi w dolnych warstwach 4 gęstości (niższy astral), co już obecnie zwiększa i zwiększać będzie ilość opętań na całym świecie. Oprócz tego będą nasilać się także kontakty z istotami żyjącymi na pograniczu tych światów, które nazywamy duchami przyrody, duchami drzew, lasów, gór, Ziemi, wody itp. Te światy cały czas żyły obok nas – były światami równoległymi, gdzie życie odbywa się na nieco innej częstotliwości, ale mieliśmy z nim do tej pory ograniczony kontakt. I to właśnie się zmienia – granice się zacierają, te światy nakładają się na siebie, bo granice naszej percepcji rzeczywistości będą się poszerzać.
Kluczem do świadomości tych zmian jest przytomność w przechodzeniu przez nie, zrozumienie źródła, kierunku i celu zmian i o tym chcę teraz więcej powiedzieć.
Początkiem zrozumienia tego procesu jest zrozumienie, gdzie te zmiany naprawdę powstają. One powstają wyłącznie w naszych duszach. Warunkiem rozpoczętych zmian jest osiągnięcie odpowiedniej częstotliwości wibracji duszy, którą można zmierzyć u każdego człowieka. Te zmiany dotyczą wszystkich istot na świecie: i żebraków i prezydentów, bo wszyscy przez to przechodzimy. Kiedy osiągamy określoną wibrację dostaniemy konkretne oprogramowanie dopasowane odpowiednio do naszej duszy, które pomoże rozwinąć nam zdolność przenoszenia naszej świadomości na 4 i w wyjątkowych przypadkach na 5 gęstość. Oprogramowanie rozpakowuje się i działa poprawnie jedynie wówczas, gdy jesteśmy świadomi, obecni i przytomni  w czasie przechodzenia tego procesu w nas. Tylko wtedy możemy go zrealizować i w pełni wykorzystać jego potencjał. Pięknym przykładem takiej zmiany wewnętrznej będzie za kilka tygodni Barrack Obama, który jest gotów na zmiany i będzie je przechodził w najbliższym czasie.
Aby zrealizować zmiany, trzeba mieć praktyczne wskazówki, które mogą nas doprowadzić do otrzymania tego oprogramowania. W tym celu powstała właśnie strona Szkolaaniolów.pl. I tutaj chciałbym podziękować współzałożycielce tej szkoły – Joannie Malinowskiej, oraz wszystkim autorom artykułów z tej strony, gdyż jest to wspólne nasze dzieło. Praca tam włożona pomaga bowiem uzyskać konkretną pomoc, namacalne rady w jaki sposób możesz zmienić swoje życie, a tym samym zwiększyć wibrację swej duszy i rozpakować oprogramowanie.
Druga rzecz to kierunek zmian. Tym kierunkiem jest zrozumienie, że zmiana świata dokonuje się w naszym wnętrzu: zmieniając jakość naszej duszy zmieniamy świat w jakim żyjemy.
Cel zmian także istotny. Jest nim stworzenie Nowego Świata, Nowej Ziemi na nowej płaszczyźnie 4 gęstości. Ten cel realizuje cały Układ Słoneczny i wszystkie planety oraz Słońce razem z nami. Istoty które rozpakują i zrealizują to oprogramowanie (proces ten potrwa od 6 do 10 lat, przy aktywnej współpracy) oraz nauczą się z niego korzystać, w następnym żywocie urodzą się w 4 gęstości, już na Nowej Ziemi. Proces ten będzie możliwy jedynie wtedy, gdy cały Układ Słoneczny będzie gotowy na przeskok na 4 gęstość. Do tego czasu te osoby, które zakotwiczyły swą świadomość na 4 gęstości, a które na 3 g zrealizowały swój plan będą przebywały na płaszczyźnie 5 gęstości w specjalnie przygotowanym do tego „rezerwacie”.
Ta przyszłość czeka około 50% ludzkości, jednakże ostateczna ilość istot z biletem do Nowego Świata zależy także od nas i naszych działań. Nic nam nie spadnie z nieba, jest to praca nas wszystkich indywidualnie, praca, która da wypracowane przez nas samych plony.
I teraz najważniejsze zdanie z całego artykułu. Prawdziwym biletem wstępu do Nowego Świata jest odnalezienie prawdziwego połączenia z Bogiem poprzez własną duszę. Jeśli bowiem szukasz Boga gdzieś na zewnątrz, niczego nie osiągniesz. To jest iluzja i największe kłamstwo wszechczasów, że Bóg jest gdzieś poza nami.
Odnajdź Boga w sobie i odbierz bilet do Nowego Życia w Nowym Świecie!
W następnym moim artykule poruszę szerzej kwestię budowy i funkcji naszej duszy oraz roli w zbieraniu określonych informacji, które są zawsze budulcem do tworzenia Nowego wszechświata.


http://czasprzebudzenia.wordpress.com/poczatek-nowego-swiata-rodzacy-sie-naszej-duszy-aleksander-deyev/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1933 : Grudzień 29, 2012, 21:31:40 »

coz rodzi sie inny swiat, czas, jest dosc slisko... Uśmiech dlatego wszystko bedzie mialo okreslone konsekwencje
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 21:33:12 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1934 : Grudzień 30, 2012, 08:13:10 »

..a to jeszcze jeden przekaz, coraz więcej mamy przyjaciół Duży uśmiech ,-
no to poznajacie
ZorraHOLLOW EARTH NETWORK

http://r20.rs6.net/tn.jsp?e=001anpUYuWxjIt6h7MDW4oKfC3bM1QrqkDhhvJF2NP6-8o5mXAaGsOVUDn-EZ_HeuR-HYSYQPy6oZ6E6feuER7KckJLUQe2D6yFDKMC9H__YDfh0sByh2C9Fnw1X9CoDs0Q
 Newsletter, Saturda y, 29 grudnia 2012

  Anne DeHart

      
Właśnie rozmawiałam z Zorra

 Tuż po wysłaniu mojego poprzedniego biuletyna ... najbliższych 72 godzin ... Dostałam telefon, o północy piątek wieczorem / sobota rano ... od Zorra ! Teraz trzymaj się swoich kapeluszy ... , ponieważ jest to, co powiedział mi Zorra, bezpośrednio. Musiałam robić notatki szybko i to było trudne, jak byłam jeszcze "full" wszystkich informacji z każdego z tych kanałów ...które Zorra nie znali. W rzeczywistości, kiedy mówiłam o "7 Dimension" Zorra powiedział: "Trzeba się w pełni do 5 Wymiaru hajpierw!" Tak, tu idzie .... Każdy, kto jest na tej planecie teraz ... 99% z nas (pozostałe 1%, którzy nie zdecydowali się wstąpić są już usunięte na siostrzaną planetę) są teraz na pierwszym poziomie 5 Dimension. "Ascend" oznacza przenieść się na 5th Dimension. Wszyscy pojechaliśmy aż do 5 D na 21 grudnia, ale nie "dogoniliśmy naszego Essence jeszcze." Przebudzeni z nich wiedzą, że są w 5D i wszyscy wiedzą, że są fizycznie tam wkrótce. Matka Ziemia jest w trakcie stawania 5-tego wymiaru ... a kiedy przyjeżdża 5D, wszystkie fizyczne istoty na naszej planecie, w tym te, które są jeszcze w śnie, będą wiedzieli, to bez cienia wątpliwości.Wszyscy osiągną pełną świadomość, gdy jest w pełni Terra wstąpi. Jesteśmy w pierwszym poziomie 5D teraz, czekając na Terra do zakończenia jej Wznoszenia. Jak rozwiną się wydarzenia: 1.Ujawnienie Jak rozumiem, przed końcem roku. Zorra żartował z noworocznego balu zstępującego na Times Square. Nie powiedział, że to się stanie w ten sposób, ale roześmiał się i powiedział, że będzie to świetny sposób na to by to zrobić!  Powiedział wiele zwykle o strategicznych miejscach teraz, unosząc się kilka stóp od ziemi, a ich masy zaszkodzi Matkę Ziemia. One już tam są na trawniku przed Białym Domem stoją Pennsylvania Avenue, inni już w miejscu na Kremlu, Buckingham Palace w Londynie, Central Park w Nowym Jorku, jeden w pobliżu Paryża, Chiny, Jerozolima ... zaledwie kilka stóp od podłoża. Są już na miejscu, zamaskowane ... oczekujące na słowo do de-płaszcz. Istnieją również masy statków w niebie, w niewidzialnej osłonie. Zorra jest z powrotem na swoim stanowisku: North Polar otwarcia. 2. GATHERING Tak Gathering ... "Usunięcie inkarnowanych z innych systemów gwiezdnych" odbędzie się szybko  i będzie bez przerwy. Będzie przestrzegane Ascension i ujawniania. Wszyscy zostaną zwróceni do ich systemów gwiezdnych domu, ziemia Hollow lub Wewnętrzna. Zorra ponownie opisywał, jak zawsze słyszałam. 3. PLAN Nic się nie zmieniło od scenariusza Zorra został jakie otrzymaliśmy przez te wszystkie miesiące. To jest Master Plan Stwórcy , a wciąż jest na swoim miejscu. "Tak daleko, że nie zostali poinformowani przez Stwórcę, że plan ten zostanie zmieniony."  Nie byliśmy zawiedzeni. Ponownie, "... do końca roku" dla tych, którzy są rozczarowani ... co Zorra mówi będzie bardzo widoczne w ciągu najbliższych dni. 4. PLAN DOBROBYT Szybko przychodzi do gry.
 5. RZĄD Galactic rząd jest na miejscu i gotowy do pracy.
Obama jest uzbrojony i gotowy, jak również. 
 6. Nasza praca?Kontynuuj, aby nosić nasze opaski, bardzo ważne.
Pobierz quiet ... przenieść do energii 5 Wymiaru kiedy medytować.
Rozmyślając z naszego serca-umysłu pomoże nam szybko przejść do pełnej świadomości.
W dalszym ciągu koncentrować się na podnoszeniu naszych wibracji.
 Czy wykonujesz nasze ćwiczenia oddechowe.
Przy okazji, kiedy mówił o Zorra 1% nie będzie do 5 wymiaru ... że zostały już usunięte z innej planety, zapytałam o Hilary ... "Czy Hilary widzimy teraz, klon Zorra:" Tak, istnieje wiele klonów poruszających się teraz ... " Więc ludzie, mówi Zorra wykonali dodatkowy wysiłek, aby uzyskać te informacje do nas nie będzie kontakt z. nim ponownie. Wspomniał ważność wiadomości SaLuSa jest.
 Wszystko jest na miejscu ... Ascension działo się dla nas, a Matka Ziemia jest w drodze.
Ujawnienie będzie dalej.
Gathering nadal będzie się działo, od ujawnienia.  Weźmy jakościowo spokojny czas dla naszej medytacji i ćwiczeń oddechowych.
im więcej robimy, tym szybciej możemy otworzyć się w pełni pod naszym 5 Wymiarem. i czyż nie jesteśmy szczęściarzami, aby uzyskać te czyste informacje bezpośrednio od Zorra??
Śpij dobrze!
Moja miłość do każdego z was!
moja harmonia, pokój, radość, śmiech, gojenie i dużo, dużo miłości będzie z każdym z was. 
~ Zorra Mom HEN Hollow Ziemia Network 


źródło

http://archive.constantcontact.com/fs148/1106579332835/archive/1112002207171.html

 Opublikowano 5 hours ago, autor: adept
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/12/wasnie-rozmawiaam-z-zorra-sobota-29.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1935 : Grudzień 30, 2012, 10:09:48 »

No to poczekamy te 2 dni na to 'zdjęcie płaszczy". A myślałem, że ciekawie to już było.
Tylko Zorra był chyba channelowany przez kogoś innego.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1936 : Grudzień 30, 2012, 16:17:30 »

Ja osobiście nie lubię przekazów od żadnych Jezusów ( na ich temat wiem swoje) ale ten jest dosyć interesujący , co nie znaczy wcale iż w 100% zgadzam się z jego treścią. Częściowo tak, ale nie ze wszystkim, nie mniej jednak trochę ogólnie wyjaśnia w temacie "końca świata"

Kiara Uśmiech Uśmiech


29.12.2012 Kamień Milowy Ludzkości. JESUS SANANDA

Jesus Sananda
Wielkie Anioły, które się same doświadczają, bogowie w ludzkiej postaci
– a mimo tego ich szlak prowadzący do Światła, z powrotem do Stwórcy i odzyskanie wspomnień, naznaczone są nieskończoną ilością pomyłek.


Ja Jestem Opiekunem tego Świata,
JESUS SANANDA.

W nieskończonej Miłości stoję u boku każdego Dziecka Ludzkiego i w tej nieskończonej Miłości widzę jak wielu się teraz przebudza i widzę jak wielu
nadal pozostaje w Śnie Czasu.

Wszystko jest odpowiednie, albowiem każde zachowanie odpowiada własnej woli. Smutek jest nam obcy, jednak współczucie dla tych wszystkich którzy nie stają się świadomi samych siebie jest duże albowiem taki Czas nie powtarza się każdego dnia. Wyjątkowa sposobność która dziś nadarza się Ludziom, wyjątkowy Czas Przemiany który umożliwia wszystko, zaprawdę niepowtarzalna Historia w którą wkracza ten Świat.

Jednak wielu unika z tym kontaktu i oni teraz będą zachęceni do nowego despotyzmu z powodu przesunięcia „Końca Świata” i nie dają wiary tym „zbłądzonym ezoterykom”.


Faktycznie, wiele pomyłek które przyniósł dzień 21.12.2012, wiele błędnych interpretacji narastających w świadomościach ponad wszystko honorowanych i respektowanych Ludzi którzy otrzymują przesłania ze Światła dla tych którzy nie chcą wierzyć jest potwierdzeniem, że Świat jest pozbawiony Boga, takim pozostanie i że bezgraniczna, wieczna Świadomość Człowieka – ani się nie podniesie ani nie może być podniesiona.

Nadal w Starych Przyzwyczajeniach – tak widzi to wielu, oni wierzą w to że przetrwali ten Czas, odetchnęli z ulgą i są z tego powodu szczęśliwi, ponieważ mogą nadal kontynuować swoje, znajome dla nich Życie. Poprzez to każdy tworzy Hologram swojej Rzeczywistości i każdy znajdzie dokładnie to, co sobie życzył, nawet jeśli jest to wzbogacone wielkim Cierpieniem.

To jest Poziom, na którym znajdują się teraz te Dzieci Ludzkie,
które Przemiany nie traktują poważnie i klarownie i które wyraźnie przeszły na stronę Starych Energii.


Towarzyszy im Stwórca, nawet jeśli nie chcą o Nim nic wiedzieć – Stwórca jest przy nich, zaufajcie w to albowiem:

Zagubieni Synowie Ludzcy i Córki Ludzkie – nawet jeśli już dawno sami o sobie zapomnieli – nigdy nie zostaną zapomnieni przez Boga.


Ukochana Ludzkości,
rok 2012 dobiega do końca, zaczyna się rok 2013.

Nic nie pozostanie takim jakie było, Przemiana nieugięcie idzie dalej. Pod wpływem wielkich i małych Wydarzeń, Ludzkość która chce się przebudzić znajduje teraz nowe warunki do przebudowy planety.

Spirytualne Światło spływa bez ustanku na Ludzkość i na planetę i będzie nadal płynąć. Staną się możliwe nowe Impulsy Tworzenia, narodzą się Nowi Ludzie, a Ci z Ludzi którzy są na miejscu stworzą się na nowo – tak, Wy tworzycie siebie samych każdego dnia na nowo.


To co zostało Wam ogłoszone, nadejdzie dla Was bo wybraliście Światło i nie będzie tego tam, gdzie nastąpił nawrót zdefiniowany „Starymi Wartościami”.

Nigdy więcej nie wątpcie, odłóżcie każdą pomyłkę, każdą chwiejność i każdą niepewność gdy w Nowym Czasie mówicie o Przemianie, gdy ją napotykacie i gdy ją organizujecie.

Wciąż jeszcze obok siebie egzystują różne Światy. Nadal jeszcze mieszają się ze sobą Hologramy. Nadal jeszcze jedni widzą postęp planety i ludzkiej cywilizacji, podczas gdy drudzy widzą tylko to co złe, odrzucone, widzą cofanie się i stagnację odczytywane z wydarzeń tego Czasu.

To nie jest tylko wymagający Czas, lecz zaprawdę przesunięty (*zwariowany) Czas. Wydaje się jakby wszystko utraciło swoje pierwotne miejsce i swój pierwotny porządek – to jest przesunięte z jednego miejsca na drugie i ciężko jest zachować lub znaleźć orientację.


Bardziej niż kiedykolwiek – w pierwszej fazie Nowej Epoki która zaczęła się 21.12.2012 – góra stanie się dołem, dół – górą, właściwe stanie się niewłaściwym a niewłaściwe – właściwym, Światło zostanie przedstawione jako Ciemność, Ciemność jako Światło. Bardziej niż kiedykolwiek wszystko zależeć będzie od wyszkolonej i niezawodnie działającej Siły Rozróżniania pojedynczego Człowieka.


Jeszcze jesteśmy podczas Transformacji, jeszcze muszą być rozdzielone od siebie Światy, jeszcze musi zostać wystawione Siłom Ciemności niedostateczne świadectwo, albowiem jest absolutnie niedostatecznym aby w tym Czasie czynić w taki sposób, jakby nic nie uległo zmianie i w taki sposób czynić jakby ten Stary Czas został przedłużony (*prolongowany) dla tego Świata znajdującego się podczas Przemiany.

Ten rzekomy i przez wiele Źródeł błędnie przepowiedziany Upadek Świata nie miał miejsca. Radujcie się, albowiem zaprawdę ta Pomyłka mogła się rozwiać tylko poprzez to że ten błędny Dzień X przeminął.

Niezakłócony przez to wszystko pozostaje Fakt, że Świat zmienia się w całym swoim Porządku. Ludzkość stanie się Samo-Upoważniona, dzięki temu Ludzie zaczną formować Nowe Społeczeństwo i się go domagać. Nieustannie tworzona będzie Nowa Energia która przyspieszać będzie Przemianę. To co przed laty wydawało się wykluczone, teraz w bardzo krótkim czasie stanie się prawdziwe.


Wielkie Królestwa upadają zawsze w ciągu jednej Nocy i Niesprawiedliwość tego Świata ustąpi w ciągu jednej Nocy – wtedy kiedy ludzie już prawie wcale nie będą tego przypuszczać i wtedy gdy już wielu odda się rezygnacji.


Dlatego też należy nadal czynić i dalej kroczyć!


Mówcie do Was samych:
Ja idę dalej, nieważne co nadejdzie, nieważne co się stanie!
Ja służę Światłu, Ja służę Ludzkości, Ja Jestem Transformacją i Światłem, Miłością i Życiem!

Mówcie tak do Was samych, bo zaprawdę:
próby aby Was odwieść od właściwej Drogi osiągną nową jakość jeszcze zanim całkowicie (*ostatecznie) wycofają się do nowych obszarów, wyznaczonych przez Stwórcę.

Jeszcze należy pozostać wytrwałym, klarownym i nieustraszonym, jeszcze należy wszystko podporządkować Zwycięstwu Światła, albowiem Życie kroczy dalej, nawet jeśli nastaje Wielkie Umieranie.


Ukochani Ludzie,
święta i wyjątkowa Epoka znajdzie w najbliższych miesiącach i latach swoją kontynuację.

Wszystko podporządkowane jest Boskiemu Planowi, wszystko służy Boskiej Woli, wszystko zrodzone jest z Pra-Źródła Wszystkich Bytów. Podnieście się szybko i pozostańcie wiernymi Służącymi Waszego Pana i wiernymi Służącymi Was samych.

Albowiem Koniec Czasu, Punkt który teraz osiągnęliśmy oznacza zawsze Początek Nowego Poziomu Życia.


Nic nie było na darmo, nic nie było na próżno.
Ci, którzy się uwolnili, uwolnią ten Świat, Ci którzy sami się uzdrowili, uzdrowią Ludzi.

Idźcie, Ja wysyłam Was ponownie, albowiem zaprawdę:
ten Świat potrzebuje Miłości którą Wy jesteście aby mógł się szybko wzbić jako całość do Stwórcy.

Podróż idzie dalej.


Z dniem 21.12.2012 postawiony został Kamień Milowy,
jednak Królestwo Nieba na Ziemi leży zaprawdę przed nami.

W bezgranicznej Miłości
JESUS SANANDA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/29/29-12-2012-kamien-milowy-ludzkosci-jesus-sananda/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 01:06:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1937 : Grudzień 30, 2012, 17:17:30 »

no w końcu znalazłem wątek o którym mi mówiłaś, ciekawe, bardzo ciekawe nawet, dla mnie to w terminologii informatycznej jest "reset", ja to tak przynajmniej odczuwam no i format dysku oczywiście, gdzie dane zapisane na dysku to przeszłość i nie ma możliwości odzyskania danych już Uśmiech

Święty Graal już nie będzie więcej chrześcijańskim kielichem, to było dawno temu, teraz będzie i jest światłem, świętym światłem Uśmiech

pozdrowienia dla ocalałych i witajcie ponownie jeśli mnie ktoś jeszcze pamięta Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1938 : Grudzień 30, 2012, 17:27:53 »

Cześć >Kapłan'ie<,
pamiętam, pamiętamy Cię.  Duży uśmiech
O tym gralu utwórz osobny wątek.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1939 : Grudzień 30, 2012, 17:29:23 »

Witaj witaj!! dobrze że jesteś , uzupełniaj swoją wiedza tematy , każda jest cenna, jedna rozszerza , a inna pozwala zrozumieć chęć ograniczania nas.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1940 : Grudzień 30, 2012, 17:30:00 »

Darek, o TYM Graalu to ja napiszę osobną książkę  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1941 : Grudzień 30, 2012, 17:35:11 »

Darek, o TYM Graalu to ja napiszę osobną książkę  Duży uśmiech

To pisz, czekamy.
Ale możesz podzielić się z nami jakimiś szczątkami informacji. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1942 : Grudzień 30, 2012, 19:36:45 »

A teraz ostatni przekaz Mateusza, który "nadaje" z nirwany. W sumie jako jeden z wielu zapowiadał, że 21 grudnia będzie podobny do dla nas 20 grudnia itd. Ale będzie milowym krokiem naprzód i nadal tak twierdzi. Jest to dość obszerny, jak zwykle materiał, ale wart zapoznania się, tym bardziej, że Mateusz podaje swoje źródła informacji, co daje pewien obraz miejsca, w którym przebywa.


Wiadomości od Mateusza - 29 grudnia 2012

Tagi:
21 grudnia - reakcje, faktyczne skutki; przekonania tworzą rzeczywistość; następstwa ciemności, oczyszczenia ze "śmieci"; oczekiwania;  Bóg odpowiada za przybycie ET; źródła informacji; wzniesienie gładsze od teraz, dusza i nauka, sama energia

Z miłością, pozdrowienia od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Mateusz. 21 grudnia, data długo oczekiwana z podnieceniem i rozmyślanie o tym, co nastąpi, przyszła i odeszła.

Indywidualne doświadczenia, tego dnia były tak osobiste i niepowtarzalne jak każda dusza jest. Niemniej jednak, większość doznań odczuwanych przez lightworkers może być opisana jako momenty zwiększonego duchowego dostrojenia dla niektórych, poczucie spokoju i dobrego samopoczucia dla innych, a rozczarowaniem dla tych, którzy spodziewali się doniosłych zmian. Z wyjątkiem zwolenników koncepcji "zagłady", ogólna reakcja reszty populacji Ziemi, która nie dała żadnej myśli w ogóle dla kalendarza Majów była; nie wiem, że niezwykłego się nie stało.

Nasza ukochana Ziemska rodzino, coś absolutnie niezwykłego się stało! Każdy w waszym świecie powinien radować się z nami, gdyby wiedział, że potężna energia, która została zakotwiczona na Ziemi w czasie przesilenia oświeciła wiele milionów dusz.
Są to ci, którzy nie mają żadnej wiedzy o wzniesieniu Ziemi lub są przeskakującymi "płot" w szeregach lub idą w kierunku krawędzi ciemnych dróg. Aczkolwiek nieświadomie, wszyscy z nich nasilili w zbiorowej świadomości pragnienie i determinację naprawy krzywd w waszym świecie.

Nie możecie zobaczyć tego z naszego punktu widzenia, oczywiście, ale będziecie mogli zobaczyć efekty tego masywnego wylewu energii miłości - światła. Bardziej niż kiedykolwiek, ludzie na całym świecie głęboko czują współczucie dla tych, którzy są w szoku i smutku po masowych lub przypadkowych strzelaninach lub walczą i umierają za wolność od tyranii lub są bezdomni i głodni.

Tam zawsze były osoby, które wychodziły z pomocą innym w jakikolwiek sposób mogli. Nowością jest, że Jedność Wszystkiego, co jest znane na poziomie duszy wzrasta w świadomości, gdzie poczucie związku ze wszystkimi, którzy cierpią jest delikatnie wschodzące.

Ostatnie wylewania światła stworzyły intencję poziomu zjednoczonej duszy, aby zakończyć przemoc w waszym świecie i podnieść wiele zubożałych mas. Gdy myśli i działania zgodne z tym zamiarze zlewają się w zbiorową wiarę, że można to zrobić, zdecydowane kroki  zostaną podjęte w celu jego osiągnięcia.

Wiecie, że w kontinuum jest to faktem dokonanym. Ale większość ludzi na Ziemi jest w różnym stopniu trzeciej gęstości świadomości, i na tym poziomie możliwości są ograniczone do stanu zmysłów trzeciej gęstości, zdolności i czego zostali nauczeni.

Ich szczere pragnienie świata pokoju i dobroci, jest prawdziwe, ale także ograniczenia ich wierzeń stwarzają wątpliwości, czy to kiedyś może stać się rzeczywistością. To nie jest powszechnie wiadome, że prawo powszechne, że wiara tworzy rzeczywistość dotyka życia każdego człowieka, więc zrozumiałe jest, że wiara zakorzeniona przedtem w większości waszej cywilizacji była taka, że wielość odrażających sytuacji w waszym świecie jest zbyt potężna, aby została usunięta. Teraz wiedza poziomu dusz przesuwa myśli od "jest niemożliwe" do "być może jest to możliwe, spróbujmy!"

Ziemia przeszła przez niebiańskie okno, w którym ostatnie kilka kosmyków trzeciej gęstości są tak słabe, że są ledwie zauważalne obok jaśniejszych, silniejszych pierwszych kosmyków czwartej gęstości, gdzie ciemność nie może wejść. Podczas gdy wszystkie istoty światła są radosne wobec tych wspaniałych dokonań, co jest bez precedensu w historii powszechnej, to nie znaczy, że nagle ziemia zostanie przekształcona w raj.

Tak jak gwałtowna burza pozostawia śmierć i zniszczenie w jej wyniku, tak też ciemność. Ale burza trwa zaledwie godziny i nie uderza na całym świecie. Ciemność kontrolowały życie na Ziemi od tysiącleci, i stan Waszego dzisiejszego świata jest następstwem trwającego całe wieki spustoszenia robionego przez ciemność. Zostawiła w wyniku szkody, które spowodowała dla planety i miała ona na wpływ na wiele umysłów.

Wiemy, że niektórzy z was myślą, że wyczyszczenie resztek pozostawionych przez ciemność może być zrobione tylko, gdy nasza galaktyczna rodzina będzie na miejscu. Bardzo chcą przynieść swoje technologie i działać obok was, nawet, gdy możliwość takiej pomocy nie jest silnie wpisana do waszej zbiorowej świadomości. Pozytywnym aspektem jest w tym przypadku, że dusze, które są na planecie, a inni wkrótce będą, przejmować inicjatywę, aby zmienić to, co należy zmienić.

Proszę nie przeoczyć zmian, które dzieją się od jakiegoś czasu. Wiele oszustw i korupcji zostało ujawnione, a w kilku krajach obywatele powstali, aby zrzucić jarzmo ucisku. Gdzie wybrane rządy nie sprostały potrzebom obywateli, rosną ruchy obywatelskie wymuszające zmiany. Osoby dotknięte poszarpanymi gospodarkami opracowały nie tylko pomysłowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, ale i pokonanie ich.

Prawdą jest, że istoty pozaziemskie żyjące wśród was pomogły w tych osiągnięciach, ale proszę oddajcie kredyt dla Swojej strony. Wasze pobożne działania i niezłomność w świetle były niezastąpionym wkładem! Siła waszych modlitw, wizualizacje promieniującej Ziemi, dzielenie się z tymi, którzy są potrzebujący i wspieranie organizacji zaangażowanych w ochronę środowiska i innych godnych działań jest bezcenna!

Rzeczywiście jest dużo więcej do zrobienia, i gdy usiłujecie kontynuować i pęd światła staje się szybszy i szersze rozprzestrzenianie, ujrzycie plany i intencje, które dochodzą do skutku. Opór i wojowniczość będzie ewoluować do negocjacji, współpracy i jedności ducha, gdyż wasz nowy rok rozwija się w zgodzie z pragnieniami życia w pokoju i harmonii z naturą.

Będą  "zrywy" na drodze prób i błędów i błędne kroki, ale zamiast powstrzymywać ruch do przodu, one umocnią zbiorową wolę utrzymania kursu w kierunku stworzenia pokojowego, zdrowego, pięknego świata, którego chcecie.

Więcej waszych galaktycznych członków rodziny dołączy do was, z  pewnością, ale to jest wasz świat i jesteście odpowiedzialni. Chociaż niektórzy lightworkers wkrótce będą na stanowiskach kierowniczych, większość z was będzie „drogowskazami” dla dusz budzących się i tych, którzy jeszcze nie osiągnęli tego punktu, i po prostu będziecie żyć światłem, którym jesteście wystarczająco.

Panujące wibracje, które są na poziomie, którego nie było na planecie przez eony, odpowiednio podniosły wasze wibracyjne poziomy, i światło waszej istoty promienieje z większą siłą niż kiedykolwiek wcześniej. To ma korzystny wpływ na myśli i uczucia ludzi, których życia dotykacie i płynie na zewnątrz, aby pomóc przemienić w światło resztki negatywności, gdziekolwiek się znajdują.

Wasz blask będzie podnosić wasze bratnie dusze, które stały się zniechęcone, ponieważ ich oczekiwania w dniu 21 grudnia nie zostały spełnione. Oznacza to, że sytuacja, świata nie poprawiła się znacznie tego dnia.

Pomówmy o oczekiwaniach. Wracamy do prawa powszechnego, że wiara tworzy rzeczywistość i dodajmy, że prawo zawiera przepis: wiara musi być realna w twoim otoczeniu.

Na przykład, ktoś może uwierzyć, że choć widzi pędzący pociąg w odległości zaledwie jardów, to może bezpiecznie przejść przez tory. On nie może, nie w takim środowisku jak na Ziemi, gdzie świadomość zbiorowa nie zawiera przekonania, że niebezpieczeństwa można uniknąć przez dematerializację lub translokację. Tak więc To, nie jest ani rzeczywistością, ani możliwością w waszym świecie.

Tak samo jest z tymi niespełnionymi oczekiwaniami wobec 21 grudnia. Zdecydowana większość waszego ludu dopiero teraz zaczyna wierzyć, że uczynienie waszego świata lepszym miejscem może być możliwe. Głębokie zmiany zachodzące w całym świecie, w konkretne dni nie są w ich systemie wierzeń, dlatego nie są mocne w zbiorowej świadomości, a świadomość zbiorowa jest twórczą siłą cywilizacji. Więc oczekiwanie większych zmian na całym świecie każdego dnia nie jest realne w środowisku Ziemi.

Co do przekonań "zagłady" u osób, to była droga, która wyszła z "synchronizacji", a nie tylko ze świadomości zbiorowej. Przekonanie, że planeta dokona samozniszczenia lub będzie zniszczona, jest dokładnym przeciwieństwem dla wizji złotego wieku Gai, dla jej planetarnego ciała i wszystkich jej form życia, a Bóg  honoruje jej pragnienie.

Dlatego w poprzednich wiadomościach stwierdziliśmy z pewnością, że dzień poprzedzający 21 grudnia będzie podobny do tego samego dnia i tak samo do następnego dnia. Żartem, wspomnieliśmy, że nie będzie "ceremonii przecięcia wstęgi", gdy Ziemia osiągnie początek czwartej gęstości, która była znana około tej daty, liniowo mówiąc. [09 września 2011: gdy Ziemia wznosi się przez "ostatnie" serpentyny unoszących energii trzeciej gęstości, które mieszają się z "pierwszymi" serpentynami z czwartej gęstości, nie zauważycie różnicy dynamicznej od jednego dnia do następnego. Nie będzie uroczystego przecięcia wstęgi, że tak powiem.]

Jest dodatkowy element, który wpływa na zbiorową świadomość w cywilizacji dotyczący przybycia naszej rodziny z innych światów. Z niecierpliwością czekacie na lądowanie statków kosmicznych i spotykacie członków, którzy mieszkają pośród was.

Jednak nie tylko nie jest wasze podniecenie podzielane przez zdecydowaną większość waszego społeczeństwa, lecz rzeczywistość przybywających "obcych", aby pomóc lub już przebywających na tej planecie nie jest w ich systemach wierzeń. Ponadto, w przeważającej części, ich poglądy na temat istot pozaziemskich są takie, że są to potworne istoty, które okupują Ziemię jak przedstawiono w filmach.

Jak wspominaliśmy w poprzednich wiadomościach, najwyższa rada wszechświata dawniej była odpowiedzialna za przybycia i wprowadzenie, a teraz Bóg jest odpowiedzialny. Bóg ulżył radzie od ciężkiej odpowiedzialności podjęcia decyzji, kiedy ziemskie narody będą psychicznie gotowe do licznego lądowania statków kosmicznych i pozdrowienia niezwyczajnie wyglądających istot. Bóg powie: NAPRZÓD! , gdy spotkanie może odbyć się z zadowoleniem, bez strachu, i On jest tak chętny do tej radosnej okazji jak wszyscy z nas, którzy wiedzą, co nadchodzi.

Bóg bierze ster w tym i to jest zmiana tego, co pisaliśmy w poprzednich wiadomościach.
Zmiany stają się na szczycie wszechświata, tak jak ma to miejsce w waszym życiu! Więc to nie jest to, że dajemy wam błędne informacje, a później musimy wycofać je, my mówimy wam to, co jest znane w momencie naszych wiadomości, a jeśli później znacząca zmiana zachodzi, to ogłaszamy.

Niektórzy z was pytają, skąd mamy nasze informacje. Część jest naszą wiedzą na poziomie duszy, która powstała poprzez samo-odkrycie lub pamiętanie, i to może być najbardziej trafnie i zwięźle opisane „uniwersalna wiedza”. Nie  mamy więcej wiedzy niż każda inna dusza. Po prostu, poprzez rozwijanie się duchowo i świadomie , mieliśmy więcej okazji do zapamiętania tego, co jest w tym magazynie wiedzy niż pomniejsze dusze ewoluujące miały.

Nasze informacje o tym, co dzieje się z Ziemią i na Ziemi pochodzą z wielu źródeł, i gdy informacje z kilku są z tego samego pola gry, że tak powiem, śmiało dzielimy się z wami.

Jednym źródłem jest Bóg, który powiedział nam to, co właśnie stwierdziliśmy, odnośnie kiedy On powie do Rady o poinformowanie dowódców flot o zielonym świetle! Rada jest kolejnym źródłem, i tak jest naszym dobrym przyjacielem Hatonn, który jest dowódcą międzygalaktycznej floty i dyrektorem ds. komunikacji pomiędzy Ziemią a resztą wszechświata. Jesteśmy również w kontakcie z osobami, które w Nirvana monitorują działania na Ziemi i cywilizacji, które są tak daleko rozwinięte duchowo, intelektualnie i technologicznie, że nawet w tej stacji wydają się magiczne.

Mamy dostęp do rejestrów akashy, świadomości masowej wszechświata i zbiorowej świadomości Ziemi i wiemy, co jest w polu energetycznym Ziemi potencjałem. To w tej dziedzinie, gdzie możliwości staje się prawdopodobieństwem, a prawdopodobieństwo staje się pewnikiem, w zależności od ilości energii, jaką wasze zbiorowe myśli, uczucia i działania wprowadzają do danego potencjalnego zdarzenia.

A teraz przejście Ziemi od teraz będzie łagodniejsze niż w ciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy naturalne zmiany w planetarnym wyrównaniu powodowały silną energię przepięć w układzie słonecznym. Natomiast te przepięcia dawały Ziemi wielkie skoki naprzód, jakich potrzebowała, aby dotrzeć do bramy czwartej gęstości, wielu z was doświadczyło niepokojących fizycznych, emocjonalnych lub psychicznych nieprawidłowości, gdy wasze ciała dostosowywały się do coraz większych wyższych wibracji.

Odtąd, kombinacja krystalicznej struktury komórkowej i nasilenie światła wzdłuż przebiegu wznoszenia Ziemi pozwoli waszym ciałom, pozostawanie na kilu nawet więcej. I będziecie w stanie poradzić sobie ze spokojem, pewnością siebie i wrodzoną mądrością w jakiejkolwiek sytuacji.

Z kilkoma wyjątkami, wasi naukowcy zobaczyli światło w kontekście astrofizyki i technologii, a religie zobaczyły miłość jako prowincję duszy. Stanie się wiadome, że światło nauki i miłość duszy to jedna i ta sama energia, i to jest najpotężniejszą siłą w kosmosie. Teraz, gdy ta energia płynie w obfitości w waszym świecie, niż kiedykolwiek przedtem od czasu, gdy Gaia i jej ciało planetarne zostały stworzone w doskonałości Bożej, rany jej mieszkańców i samej Ziemi mogą być uzdrowione.

Wejdźcie w swój rok 2013, wiedząc, że oświecone istoty w całym tym wszechświecie są, jak zawsze przedtem i przez wieki, waszymi skrytymi zwolennikami i asystentami. Co radość będzie, gdy będziecie mogli poczuć tą samą bezwarunkową miłość do nas, którą my czujemy do Was
!

____________________________

30 grudnia 2012
Channeler: Suzanne Ward
Miłość i pokój
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1943 : Grudzień 30, 2012, 19:40:53 »

Heyka Kapłan ! Uśmiech
Jak tam Bractwo ? Uśmiech)
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1944 : Grudzień 30, 2012, 19:47:47 »

Dodam do tego co piszecie szacowni moje refleksje na temat tych ,,innych" co to mówią o energii tak moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
Ano oczywiście moim skromnym zdanie w ogromnej większości  channelingi od astralnych mistrzów, kosmitów... ,,informacje pogłębiających chaos myślowy.
Można by powiedzieć, że dalej skutkuje lepszy - gorszy
Oczywiście ja Ziemianin znaczy gorszy on jakiś guru znaczy lepszy ba wszechwiedzący. Uśmiech
Czy aby ten kontaktujący się człowiek nie zapominamy, że oni podobnie jak wielu z nas są pod wpływem programów manipulacyjnych i często wprowadzają dezinformację. Cool
Moim skromnym zdaniem  często istota przekazująca ma wąski zakres wiedzy, ale wystarcza, że podaje się za hm archanioła i ...chce żyć
Aby żyć musi znaleźć sobie ,,źródełko" energii i robi to korzystając z zapisów zgromadzonych w podświadomości ,,wybrańca".
I tak kody religijne – to  kontakt nawiązuje się z aniołami i rozmawiać z Bogiem
I tak jeżeli wierzy się w życie we Wszechświecie – pojawią się nam kosmici itd.
Cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę Duży uśmiech
Dobrze jest zdawać sobie sprawę, że istoty zgłaszające się do nas wiele się od nas uczą.
Kurcze ostatnio toć nie dość, że nam kadzą to jeszcze słodzą Cool
Moim skromnym zdaniem każdy kontakt powinien opierać się na wymianie wiedzy i energii, a nie na poddaństwie i bezkrytycznym słuchaniu przekazów.  Cool
Podstawą we wszystkich kontaktach – to wyciąganie wniosków i zdanie się na własną intuicji
Cóż kompleks człowieka.
Taki mały programik Uśmiech
Kompleks człowieka Cool
Ano dla każdego co innego jeden jest „człowiekiem nie jest doskonałym, jest tylko człowiekiem, ufa istotom światła, aniołom, energiom, Bogu.  Uśmiech
Drugi jest aż Człowiekiem Duży uśmiech
Jest Człowiekiem więc i jest kowalem swojego losu Uśmiech
Ano toś każdy jest inny Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1945 : Grudzień 30, 2012, 20:20:07 »

Są różne Energie kontaktujące się z człowiekiem z różnych przestrzeni, prawdą jest iż odróżnianie ich nie jest łatwe, a szczegulnie gdy ma się jakieś oczekiwania, bo one są przez nich widziane.
Gdy są to Energie nie zbyt wysokich lotów , łatwo wykorzystują ludzi, zabawiają się nimi , a często faktycznie korzystają z energii człowieka.

Trzeba być bardzo ostrożnym w takich kontaktach oraz wyczulonym na system wartości prezentowany przez te Energie.
Informacje? W nas są takie same, warto otworzyć sobie do nich dostęp i korzystać ze swojej wiedzy wewnętrznej. Ale prawdą jest też fakt iż istoty niematerialne mają łatwiejszy dostęp do wiedzy duchowej , bo nie ogranicza je materia.

Nie mniej jednak przyszłość naszych czasów zależna była od naszych decyzji , czyli Energii wcielonych, nikt ze świata duchowego nie miał 100% pewności jaką drogą pójdzie teraz ziemia. Chociaż istniało bardzo duże prawdopodobieństwo iż tą , która idziemy, ale strona ciemna do końca obstawiała swój plan i do końca zawzięcie walczyła.

Czy przegrała? nie , bo bierze udział w ewolucji z całą ludzkością i to jest dla niej wielki sukces w całokształcie, tak bo w jej mniemaniu traci swoją tożsamość przeobrażając się z ciemności w jasność.

Jak to wszystko się dokona? trudno powiedzieć w szczegółach , bo jeszcze nigdy taki proces nie zaistniał, jednak wiadomo iż ciężkie początki dadzą bardzo piękny i radosny rezultat.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1946 : Grudzień 30, 2012, 20:39:59 »

Mateusz "skontaktował" się z matką w 20 lat po jego "młodej" śmierci, gdy "była na to gotowa". "Nadaje" już chyba kilkanaście lub więcej lat, nie chce mi się sprawdzać.
Warto zauważyć i przeanalizować to, co mówi o swoich informacjach, jakie można mieć środowisko informacyjne po śmierci i jak oceniać energie i potencjały.
Jego przekazy, są bardzo powiedziałbym realistyczne, nie ma tam "odlotów", a zapowiedzi, jeśli to bardzo ogólne stosownie do energii i potencjałów jakie widzi w chwili prezentacji.
Z tych przekazów jego matka wydała już chyba 4 książki.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1947 : Grudzień 30, 2012, 20:40:41 »

Ja osobiście nie lubię przekazów od żadnych Jezusów ( na ich temat wiem swoje) ale ten jest dosyć interesujący , co nie znaczy wcale iż w 100% zgadzam się z jego treścią.

yyyy... a jak to ma się do tak promowanego "myślicielskiego" wojtka-jezusa czy jakuba-jezusa? (nie pamiętam o które imię chodziło)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1948 : Grudzień 30, 2012, 22:02:11 »

Otóż to! Wojtek Myśliciel ( prawdziwy Jezus) nigdy, ale to przenigdy nie używa do kontaktu z człowiekiem swojego ziemskiego imienia Jezus. Uważa iż to imię zostało sprzeniewierzone i wykorzystane przez religie jako  szyld , autorytet, który ma jedyne zadanie przyciągać sobą ludzi. On się taką manipulacją brzydzi , uważa ją za niegodność stosowaną w Jego imieniu.
Informacje przekazywane w Jego imieniu jako Jego prawdy  przez religie wcale nimi nie są, On zdecydowanie odcina się od tych manipulacji.

On uważa ludzi za swoich przyjaciół, wszystkich ludzi, a nie jakieś wybrane grupy które okrzyczały się wyjątkowymi, lepszymi od innych  i wybranymi przez Niego. To nie jest prawda.

Z tego powodu , nie gratyfikowania takiego sposobu działań nie używa swojego zbezczeszczanego imienia.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 22:04:37 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1949 : Grudzień 30, 2012, 23:46:41 »

Jedynie ego może postrzegać cokolwiek jako zbezczeszczone. I jedynie ono
może czuć się niegodne używania 'zbezczeszczonego imienia'. 

Chyba Wojtek nie przerobił do końca ziemskich lekcji?   Mrugnięcie
No i ciekawe, skąd się wzięła niegodność?   Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brazylia2014 horses-world swietageometria novasaecula pinsiont-twarzy-greya