Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 10:47:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764823 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #300 : Styczeń 31, 2012, 20:14:29 »

Mędrcy radzą nam mówić
dopiero wtedy, gdy nasze słowa przejdą przez trzy bramy.

W pierwszej bramie pytamy:
"Czy te słowa są prawdziwe ?"
Jeśli tak, pozwalamy im iść dalej;
Jeśli nie, wracają z powrotem.

W drugiej bramie pytamy:
"Czy są konieczne?"

A w ostatniej bramie się pytamy:
"Czy są życzliwe?"


Eknath Easwaran

 Duży uśmiech


Tylko, że w każdej bramie Ty stoisz jako bramkarz i decydujesz o wartości słowa.
I co, jeśli okaże się, że słowo wcale nie jest ani prawdziwe, ani konieczne, ani życzliwe?
A poszło w świat?  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #301 : Styczeń 31, 2012, 21:14:37 »

Odbierając świat jedynie umysłem często gubiłem się.  Uśmiech

Umysł miałem wypełniony przekonaniami i wyobrażeniami, które często przejmowałem od innych ludzi.

Zapełniały go oceny, lęki, emocje.

Sprawdzając, czego nośnikiem jest myśl do mnie docierająca skupiam się na sercu Duży uśmiech

Sercem pomagam umysłowi odbierać prawdziwość (jakość) wysyłanej myśli

Czasem, gdy odczuje energię serca – świat wokół mnie nabiera głębi i barw.

Zauważam, że Serce działa jak filtr oczyszcza Umysł z przekonań, lęków i wyobrażeń.

Sprawdziłem wielokrotnie,iż wtedy gdy umysł staje się partnerem serca bardzo łatwo jest odróżnić

myśli prawdziwe i życzliwe od popłuczyn wszelakiej maści  Mrugnięcie

Te inne można hm zneutralizować Język

Myśli, jakie wytwarza każdy z nas oddziałują nie tylko na ciało, ale wprowadzają w rezonans całe

otoczenie.  Uśmiech

Skutkują określonym stanami emocjonalnymi i przejawem rożnych form materialnych w naszym

otoczeniu.

Możliwości myśli ludzkiej przejawiają się w kolejnych etapach, także w budowie form.  Duży uśmiech

Dobry bramkarz powinien odróżnić coś pięknego i potrzebnego od jakiegoś hm... chłamu i kiczu  Język

 
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 21:22:42 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #302 : Luty 03, 2012, 11:23:47 »

Jak dla mnie jest to niesamowicie niebezpieczna manipulacja chcąca przejąć naiwnych ale czyste świadomości. "Wybierzcie to..... to będziecie wybrańcami "... itd.... jest tak prymitywne że aż groteskowe.

Owszem Ludzie używający wszelakich używek ( od papierosów  przez alkohole do narkotyków wszelakich) niestety zniszczyli sami w sobie pewne subtelne i niesamowite funkcje mózgu , który ma związek z całym ich ciałem fizycznym.
Ale .. ci którzy będą w stanie sami stworzyć MERKABA odzyskają swoje ciała materialne w 100% zregenerowane bez żadnej skazy ni uszczerbku.
Nikt nie musi wybierać niczego z natarczywych wezwań tej Federacji gdyż to wszystko o czym oni piszą jest naturalnością dziejącego się procesu zmian i wszyscy będziemy żyli w takich warunkach , wszyscy , którzy już dawno temu wybrali swoją ewolucję.
Pewnie iż nie wszyscy będą pełnili identyczne funkcje , bo nie jest to potrzebne tak jak teraz nie jest potrzebne by na ziemi byli sami lekarze czy prawnicy.
Każdy ma inne predyspozycje i inne wybory doświadczeniowo- poznawcze i przez nie zrealizuje siebie w nowych warunkach.
Owszem ogniska konfliktów zgasną , wojska wrócą do domów, granice będą zbędne i system energetyczno- finansowy będzie opierał się na innych wartościach oraz sposobach realizacji potrzeb.
Tak samo jak ludzie nauczą się korzystać ze swoich mózgów jak z komputerów , to też prawda. Jednak nie ma żadnej potrzeby podpisywania kontraktów z Federacją , bo wszystko stanie się zupełnie naturalnie dla wszystkich , chociaż proces dochodzenia do maksimum możliwości korzystania z nowych warunków może trwać ( od 2013) od 3 do 7 lat. Zatem ważne jest teraz nasze życie , zarówno sposób myślenia jak i odżywiania i wszystkie fizyczne działalności.

Warto więc skupić się na sobie wsłuchiwać w potrzeby organizmu , ufać sobie bardziej i dokonywać świadomych wyborów dla własnego dobra.
Bowiem na ile podniesiemy swoją wibrację przez etyczne i pełne miłości życie na tyle będziemy z niej korzystać po przekroczeniu IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Wybierzcie teraz, jeśli chcecie wznieść się do wyższych światów

03 lut 2012 4 komentarzy

by krystal28 in Galaktyczna Federacja
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edytowała Patrycja Kosiarkiewicz
.
.
Jeżeli wasze wyrzeczenia doprowadziły was do nowych ścieżek przygody i mądrości, to oznacza to, że w dłuższym czasie, były one tego warte.  Spróbujcie spojrzeć na rzeczy z wyższej perspektywy i spróbujcie dostrzec to, że odpuszczenie tego starego zawsze tworzy miejsce na nowe.  Uwolnienie starych nawyków i tendencji jest bardzo ważnym wyborem dla was do podjęcia dzisiaj i nikt was nie zmusza do robienia czegokolwiek.  To wszystko zależy od was.  Widzimy tych nagłaśniających swoje niezadowolenie, gdy dowiadują się o wewnętrznych zasadach Galaktycznej Federacji, która zastrzegają sobie wolne od narkotyków środowisko pracy  i rozumiemy waszą dezorientację związaną z tą regułą. Pragniemy wyjaśnić fakt, że Wzniesienie jest całkowicie innym zagadnieniem niż pracowanie z Galaktyczną Federacją i te dwie kwestie nie mają ze sobą nic wspólnego w tym względzie.
.
Wielu nowo zatrudnionych członków zespołu zostanie przydzielonych do stanowisk monitorujących i obsługujących wysoce wyrafinowane i zaawansowane urządzenia.  Niektóre z tych zaawansowanych technologii pociągają za sobą bezpośrednie powiązanie pomiędzy waszym procesem myślowym i tą skomputeryzowaną technologią.  Co chcemy przez to powiedzieć jest to, że sprzęt komputerowy jest bezpośrednio kontrolowany waszym procesem myślowym wewnątrz waszego umysłu bez żadnej potrzeby używania waszych rąk do dotykania jakiegokolwiek urządzenia lub oczu do patrzenia się na monitor lub sterowania.  Biorąc to pod uwagę, mamy nadzieję, że zrozumiecie lepiej naszą politykę rekrutując tylko tych, którzy zdecydowali się podjąć zobowiązanie do utrzymywania umysłów czystych i wolnych od wszelkich substancji odurzających przez cały czas.  Optymalne funkcjonowanie mózgu ma ogromne znaczenie podczas pracy i monitorowania tak specjalistycznego sprzętu, gdyż wasi koledzy z załogi i członkowie załóg innych statków Federacji liczą na właściwe funkcjonowanie tych systemów.
.
Spróbujcie zrozumieć to, że my Galaktyczna Federacja, asystujemy światom, które potrzebują naszej pomocy w wielu ważnych i istotnych obszarach, włączając w to restrukturyzację rządów, oczyszczanie środowiska, stabilność geofizyczną oraz usunięcie wszystkich opresyjnych sił zbrojnych, które często wiąże się z prowadzeniem walk z wysoko zaawansowanymi systemami broni.  Czy nie zauważacie, jak bardzo te zadania wymagają umysłów nieskrępowanych przez substancje zmieniające stany świadomości?  Czy nie rozumiecie, jak nawet sporadyczne używanie narkotyków może i wpływa na systemy motoryczne, chemiczne oraz hormonalne procesów myślowych ludzkiego mózgu?  Jeśli jeszcze nie rozumiecie tego, proszę zapoznajcie się z tymi informacjami, które są łatwo dostępne i być może spojrzycie na rzeczy z naszej perspektywy.  Najważniejsze jest to, że wybór należy do was.  Możecie wybrać kontynuowanie używania narkotyków, zarówno do celów rekreacyjnych jak i leczniczych, albo możecie być wzięci pod uwagę na stanowiska w Galaktycznej Federacji.  Nie możecie mieć obu.  Proszę uszanujcie nasze zobowiązanie do zatrudniania jedynie tych, których celem  jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla innych oraz światów, na których żyją.  Patrząc wstecz na wasze trójwymiarowe życia, raz wstąpiwszy do wyższych światów, jesteśmy przekonani, że wielu z was nie będzie już odczuwało potrzeby doświadczeń substancji zmieniających stany umysłowe, z jakiegokolwiek powodu, ani rekreacyjnych ani leczniczych, a kiedy rozpoczniecie nowe życie nie będziecie tęsknili za jakimikolwiek nisko-wymiarowymi czynnościami do których dzisiaj czujecie pociąg.
.
Przechodząc do spraw dotyczących naszej misji na świecie, nie widzimy żadnej sposobności dla ciemnego kabała, by ponownie odrodzić się przeciwko nam.  Stracili oni ogromną liczbę ich wojskowego personelu i ich ogromne bufory zaawansowanej broni zostały na trwałe zdemontowane.  To nie będzie długo, zanim każda broń, technologiczna lub fizyczna, będzie zabezpieczona przed ludzkością i waszą planetą.
Jesteśmy przygotowani, aby pójść do przodu z ogłoszeniem Ujawnienia, które zapoczątkuje wiedzę o naszej obecności dla tych w waszym świecie, którzy jeszcze muszą dowiedzieć się o naszej egzystencji.  Z czasem, wszyscy poznają  tę rzeczywistość.  Jak już poinformowaliśmy, wielu będzie reagowało bardzo wyjątkowo na wieść o tym i prosimy ponownie, żeby wszyscy pracownicy Światła wykonywali swoją rolę tak, aby wszyscy ci, którzy mają trudności w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości otrzymali wskazówki i wsparcie jakie możecie im zaoferować.  Wiemy, że możecie wykonać tę pracę i widzimy już tak wielu z was, pracujących bardzo  ciężko w tym zakresie.  Pragniemy jeszcze raz podziękować za waszą służbę dla Światła i waszych braci i sióstr z waszego świata.
.
Pokój wkrótce zostanie przywrócony do każdego zakątka waszego świata.  Nie będzie pozwolenia na ani jeden strzał z broni, na raz zabezpieczonych obszarach.  Żadne siły zbrojne nie będą miały pozwolenia na zajęcie innych krajów lub terytoriów.  Zapewniamy, że wszystkie siły zbrojne, które dziś zajmują ziemie innego kraju zostaną usunięte.  W waszej przyszłości nie będzie potrzeby żadnych granic i żaden obszar waszego świata nie będzie miał czegoś więcej lub mniej, co ktoś inny posiada.  To jest wasza nowa ekonomia i wasz nowy system finansowy.  Będzie równy podział wszystkich zasobów waszego świata i nikt nie będzie wyłączony z prawa do dzielenia waszej nowej obfitości.  Tak, wielu z was widziało takie trudności przez wiele reinkarnacji, ale teraz mówimy wam wszystkim: wszystkie wasze zmagania są na zawsze zakończone, jeśli tylko tak wybierzecie.  Wybierzcie teraz, jeśli chcecie wznieść się do wyższych światów i kontynuować wasze lekcje i waszą podróż poza te ograniczenia trójwymiarowego świata.  Wybierzcie teraz, aby rozpocząć nowe przygody oparte na czymś więcej niż tylko na codziennej walce o przetrwanie.  Wybierzcie to, a będzie to wasze i jesteśmy  tutaj, aby upewnić się, że cokolwiek wybierzecie stanie się to waszą nową rzeczywistością.
.
Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.
.
Przekaz przez Greg Giles,  17.1.2012
ascensionearth2012.blogspot.com
Podziel się tym:

    Share

http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #303 : Luty 03, 2012, 20:51:52 »

Jak dla mnie jest to niesamowicie niebezpieczna manipulacja chcąca przejąć naiwnych ale czyste świadomości. "Wybierzcie to..... to będziecie wybrańcami "... itd.... jest tak prymitywne że aż groteskowe.
Ale jakże wspaniale działa i "łowi", prawda?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #304 : Luty 03, 2012, 22:53:37 »

@Kiara
Cytuj
Ludzie używający wszelakich używek ( od papierosów  przez alkohole do narkotyków wszelakich) niestety zniszczyli sami w sobie pewne subtelne i niesamowite funkcje mózgu , który ma związek z całym ich ciałem fizycznym.
Ale .. ci którzy będą w stanie sami stworzyć MERKABA odzyskają swoje ciała materialne w 100% zregenerowane bez żadnej skazy ni uszczerbku.
Czyli znów są lepsi i gorsi.
Gorsi oczywiście na swoje własne życzenie, bo coś tam w sobie popsuli, bo mają chęć na używki itd. W przekazie mowa o tym, że nie dostaniesz pracy w Federacji jak będziesz popijał albo palił skręty , ponieważ do podłączenia umysłu pod nowe urządzenia potrzebny jest umysł absolutnie czysty.

To ja w takim razie zabezpieczę barek w odpowiednią ilość alko, coby nikomu nie przyszło zaoferować mi podłączenia pod jakiekolwiek "kosmiczne" przekaźniki lub też cudowne merkaby odnawiające ciało czy też oferujące nieśmiertelność.
Chichot
Uważam, że na prawdę nie o to chodzi na tym świecie.
Nie rozchodzi się o nowy, czyściutki świat bez skazy, kontrolowany, by nikomu niczego nie zabrakło ( choć to może i lepsze niż ten świat pełen wojen i cierpienia ) pełen ludzi podłączonych pod kontrolujący wszystko serwer.

Chodzi o odzyskanie wolności. Jak mam ochotę , to sobie zapalę blanta, albo pójdę z kolegami na piwo. I mam gdzieś co o moim mózgu myślą wszyscy święci kosmiczni czy ziemscy.

A ta cała federacja mi pachnie na kilometr NWO . Powolutku przygotowują swoich "pracowników światła" by uspokajali ludzi, gdy będzie wprowadzane NOWE.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #305 : Luty 04, 2012, 00:18:20 »

Federacja dla mnie tez jest zwykłym przekrętem nie popieram tych działań , nie podobają mi się te uzależniające propozycje.

Ale .... narkotyki szczególnie ale nie tylko one tworzą deformacje ciał subtelnych , oczyszczanie  ich trwa czasami przez kilka wcieleń. Chcesz posiadać doskonałość to twórz ją , pracuj nad nią , efektem końcowym , rzec można egzaminem jest możliwość stworzenia Merkaba , czyli osobistego pojazdu między wymiarowego.
Możesz pracować nad tym lub nie Twój wybór przecież nikt Cie do tego nie zmusza east . To nie jest w kwestii wartościowania lepszy gorszy, a już możesz stworzyć albo zrobisz to później.
Czy absolwent podstawówki jest gorszy od maturzysty? Nie , on tylko jeszcze nim nie jest. a czy będzie kiedyś? jak tak wybierze to będzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #306 : Luty 04, 2012, 00:24:03 »

Ciągle tylko to merkaba i merkaba. Niech no tylko dostanę urlop, to zbiorę się i w końcu sobie sklecę tę zabawkę aby przekonać się czy nie jest zbytnio przereklamowana...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #307 : Luty 04, 2012, 01:58:51 »

@Kiaro
Cytuj
Chcesz posiadać doskonałość
Otóż to. Nie chcę być doskonały. Jestem normalnym człowiekiem, z wadami i przywarami. I prawem wyboru niedoskonałości . Więc wybieram swoją drogę bez federacji, w swoim przedszkolu.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #308 : Luty 04, 2012, 07:49:32 »

Ja wybieram doskonałość możliwą dla mnie też bez Federacji , nie uważam ich niezbędność za konieczną w moim życiu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #309 : Luty 04, 2012, 07:56:27 »

Kiedyś dałem się namówić by wstąpić do Zuchów (mali harcerze Uśmiech)

Później tak jakoś się działo w moim życiu, że nigdzie należeć nie musiałem Uśmiech

Osobisty pojazd między wymiarowy brzmi fajnie, naprawdę bardzo fajnie, ale niestety ja też

jestem normalnym człowiekiem, lubię od czasu do czasu z kolegami pójść na piwo  Duży uśmiech

Pośmiać się, powygłupiać, podoba mi się to co robię Uśmiech

Lubię sam budować swoją przestrzeń, lubię sam decydować w jaki wymiar wejdę Uśmiech

Tyle  też jest ćwiczeń, medytacji, które pozwalają dostrzec inne.... wymiary, przestrzenie...

Federacja  Duży uśmiech - wcześniej już byli tacy co zadeklarowali się nas zbawiać na siłę też... Język

 
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 08:32:49 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : Luty 04, 2012, 08:50:23 »


A ta cała federacja mi pachnie na kilometr NWO . Powolutku przygotowują swoich "pracowników światła" by uspokajali ludzi, gdy będzie wprowadzane NOWE.

nie da się ukryć odczucia, że obiecują więcej niż ziemscy politycy..? Duży uśmiech
więc może są ich najnowszą odmianą, czyli agenci NWO, ale najpierw BlueBeam, powrót mesjasza, dla każdego ten pożądany, itd.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #311 : Luty 04, 2012, 10:26:38 »

Przebiśnieg, czuję, że nadajemy na podobnych falach Uśmiech
Twoje wypowiedzi bardzo ze mną rezonują, tchną spokojem , a jednocześnie niosą zawsze coś więcej niż tylko słowa. Stoi za nimi jakieś głębokie doświadczenie, które mam nadzieje, że nam rąbka wyjawisz ( trochę już to zrobiłeś pisząc o snach ) o ile uznasz, że chcesz.

Mam wrażenie, że w tym ezoterycznym tyglu przekazów panuje jakieś ciśnienie na doskonałość. I ciągłe warunkowanie z presją typu : Jeśli chcesz być tam ( ach jak warto, jaka to doskonała perspektywa och i ech) to musisz zrobić to i tamto, a tego nie i nie narzekaj , tylko masz wierzyć, że statki/przemiana/cuda na kiju/  są już obecne, tylko że jeszcze niewidoczne. 

Wszystkie też mówią łaskawie, traktując z góry, że jak wybierasz inaczej to trudno, ale następna szansa za 26000 lat.

To ciekawe dlaczego w historii ludzkości pojawiali się mistrzowie, którzy twierdzili, że w każdym czasie możesz dostąpić tego, co nazywa się oświeceniem ?

Dlaczego mój rozwój duchowy ma być uzależniony od tego co jem, co piję , czym oddycham, w jakim środowisku żyję czy też w jakiej "klasie" jestem ?
W moim przekonaniu już sama wolna wola, gwarantuje, że wszystkie drogi, wszystkie linie życia stoją przed człowiekiem otwarte. Nie pod jakimś warunkiem. To raczej kwestia dostrojenia siebie, jako duszy,  do określonych wibracji.

Rozumiem, że jest jeszcze logistyczna kwestia przełożenia tych drgań na organizm ( w tym umysł, mózg, ciało ), ale to też tylko sprawa znalezienia sposobu zmiany (wygaszenia lub wzmocnienia ) zagnieżdżonych w nas częstotliwości. W ten sposób rzuciłem palenie w 30 minut bez efektów typu głód czy wewnętrzna walka.
To doświadczenie uzmysłowiło mi falową naturę rzeczywistości. Nie jest to kwestia dobra czy zła. Owszem, harmoniczne , rekursywne ( zgodnie z PHI ) wibracje odpowiadają ludzkiemu odczuwaniu błogości czy nawet miłości, lecz trudno sobie wyobrazić jak można by je warunkować.
Czy na przykład pijak nie potrafi kochać ? Czy jak zapalisz trawkę , to gorzej miłujesz ?

Kiedyś czytałem na temat badań, które sugerowały, że mózgi medytujących znajdujących się w ekstazie uwalniały więcej naturalnego narkotyku, DMT , który produkuje nasz mózg niż normalnie. Czyżby wyższe stany świadomości otwierały się na haju ? Mrugnięcie

Wskazywałoby to na możliwość, że to tzw " trzeźwe" umysły dają się lepiej kontrolować z zewnątrz, niż te niepokorne, niedoskonałe , odurzone.
Uwolnienie prawdziwe przychodzi wtedy, gdy nic nie musisz, gdy nie masz parcia ani na wódkę, ani na doskonałość taką czy inną.

To raczej tak, jak Przebiśnieg napisałeś "budowanie swojej własnej przestrzeni", pełna wolność od jakiejkolwiek ważności tej czy innej opcji. I wtedy, czasami, pojawia się stan takiej wewnętrznej radości, który przypomina radość z zabawy bez względu na to jak "ważnych" konsekwencji zabawa dotyczy.
Trudno to jednoznacznie dookreślić.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #312 : Luty 04, 2012, 11:57:36 »

East

Moim zdaniem ludzie mający podobne zainteresowania często nadają na podobnych falach np Zuchy,

smakosze piwa, itd... Mrugnięcie

Ktoś wyciszony bardzo łatwo u kogoś zauważy spokój  Uśmiech

Doświadczenie ?

Staram się wyciągać wnioski z doświadczeń nie tylko moich Uśmiech

Szanując inność drugiego człowieka (dla każdego dobre co innego) z góry dziękuje każdemu

usiłującemu namówić mnie do jakiejś swojej opartej na swoich zasadach organizacji czy też federacji

Język

Wychodzę z założenia że ten drugi też szanuje moją inność Duży uśmiech

Podobnie jak Ty nie czuje się gorszy od jakiegoś tam jegomościa z innej planety, wymiaru, państwa,

miasta, wsi... koloru skóry itd Duży uśmiech

Ciśnienie na doskonałość oczywiście zauważam ale staram się tą doskonałość posypać pieprzem Duży uśmiech

Puki jestem w stanie pracować nie oczekuje, że ktoś za mnie coś zrobi 

Prywatnie uważam, że człowiek rozwijający się sam dobrze wie i czuje co ma lub nie zrobić.

Co jest OK, a co można o kant tyłka potłuc Duży uśmiech

Obecnie każdą lub większość informacji można potwierdzić, sprawdzić Uśmiech

Wiara w to czy tamto  Cool

Znajomy kupił autko wierząc w zapewnienia sprzedawcy - troszkę go ta wiara kosztowała

Jeżeli, ktoś składa uczciwą propozycje działa tak by można ją było sprawdzić.

Własna przestrzeń, którą staram się tworzyć pozwala mi zobaczyć kim jestem naprawdę  Uśmiech

Umożliwia mi kontakt ze sobą Uśmiech

Czasem udaje mi się w niej zauważyć że wszyscy stanowimy różnokolorową całość  Uśmiech














« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 16:58:24 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #313 : Luty 05, 2012, 12:23:23 »

Mili panowie w waszej "piaskownicy" jeszcze sprawia wam przyjemność taka zabawa , takimi zabawkami..... i niech tak pozostanie do momentu aż się wam to znudzi , aż wyrośniecie z nich i powiecie teraz chcę czegoś innego , nowego!
Nikt wam nie będzie na siłę i wbrew waszej woli niczego odbierał! Każdy znajduje swoje zainteresowania na miarę swoich chęci poznawczych , wy macie jeszcze takie, OK! Nikt tego nie ocenia w kategoriach lepsze gorsze a zwyczajnie inne, do tej inności macie pełne prawo bez ocen. Ale wy również powinniście uszanować tą inność innej piaskownicy w której są już inne doświadczenia i inne "zabawki". Nie trzeba zaraz z grubej rury bo niby tamci są lepsi bo mogą to czy tamto.... nie oni są inni w tym momencie , bo wybrali coś innego dla siebie , co daje inne możliwości.
I to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #314 : Luty 05, 2012, 14:04:09 »

@Przebiśnieg
Cytuj
Ciśnienie na doskonałość oczywiście zauważam ale staram się tą doskonałość posypać pieprzem

Dokładnie Uśmiech Na obecnym etapie swojego rozwoju "doskonałość" uważam za taką "marchewkę" wymuszającą działanie. W wielu przekazach od tzw "uduchowionych", czy "federacji" tą marchewkę wyraźnie widać, a z drugiej strony, to co się w życiu dzieje że tak powiem , namacalnym , to "zaganianie do zagrody" kijem w postaci regulacji, norm, regulaminów, nakazów i zakazów, praw międzynarodowych etc.
Mam wrażenie, że w wielu wypadkach z obu stron (od marchewki i od kija ) niewidzialne ręce należą do tej samej istoty.

Tymczasem prawdziwy rozwój odbywa się w sposób naturalny, wynika z rzeczywistego doświadczenia życiowego i umiejętości jego odczytu. Nie każdy widzi to samo i tak samo w zdarzeniu obiektywnym. Tak, jak w hologramie.
Natomiast istnieją pewne pomocne narzędzia dla wypracowania swojego poglądu w danej sprawie, bo, jak piszesz, Przebiśnieg
Cytuj
Obecnie każdą lub większość informacji można potwierdzić, sprawdzić
I to też należy brać pod uwagę, sprawdzać i dochodzić znaczenia.

Natomiast w kwestii innych "piaskownic".
Jeśli ktoś uważa się za wyżej rozwiniętego, to zapewne ma również większe możliwości i szerszy ogląd. Spoczywa też na nim większa odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, bo one już nie tylko ich dotyczą.
 Zresztą każdy nasz czyn odzwierciedla sie we Wszechświecie z tym, że ci z "wyższych klas" widzą konsekwencje własnych czynów wyraźniej niż  "przedszkolaki". Zatem ich odpowiedzialność proporcjonalnie rośnie. Nie mogą udawać, że nie. Życie zwyczajnie zweryfikuje ich czyny, bo samo życie jest Świadomością działającą nawet poprzez "siły zła".

Ja osobiście wierzę, że ostatecznie "oświeceni" na prawdę wiedzą ,co robią chociaż czasem "doskonałość" ich zaślepia. Rozwój to proces w którym nie wszystko wygląda tak czarno-biało.

Obrazowo ująłbym to tak, że przesadna czystość zabija wszelkie zarazki - nawet te korzystne Mrugnięcie

edit :
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=gv7y4W9p3SM
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 14:17:00 wysłane przez east » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #315 : Luty 05, 2012, 14:43:46 »

Miła Pani Mrugnięcie

East napisał raczej wyczerpująco na temat naszych piaskownic. Język Duży uśmiech

Dodam tylko, ze na tu na tym forum każdy z nas inaczej  Pracował, ma inne doświadczenia, życiowe,

wyciągnął inne wnioski i co mnie cieszy dzieli się nimi bez przypisywania sobie wyłączności na

słuszność, jedyna racje Uśmiech

Lubię tu czytać posty wielu osób szczególnie te nowsze, które nie są autorstwa ciećwierzy  Duży uśmiech

Wiele osób tu piszących ogranicza się do przekazywania informacji pozwalając każdemu samodzielnie

wyciągać wnioski  i na przykład mi bardzo to odpowiada  Duży uśmiech

Nie odpowiada mi tylko jak ktoś mi wmawia co jest dla mnie dobre a co nie tylko tyle  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 17:57:49 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #316 : Luty 05, 2012, 23:15:44 »

Miłość i strach dwa przeciwne bieguny , dwa rożne uczucia kreujące życie wedle absolutnie innych zasad, a co za tym idzie innych wartości i innych doświadczeń.
Wybór jest zawsze indywidualny zgodny z naszymi oczekiwaniami poznawania. Co ktoś wybierze to się stanie ,tak więc zależnie od tego za czym tęskni dusza będziemy realizować w kolejnych latach naszego życia w jednym lub drugim świecie.
I ta i ta opcja jest dobra i właściwa jeżeli wybieramy ją sami z pełną świadomością.
Tak więc MIŁOŚĆ czy STRACH?
Pytanie na teraz....

Kiara Uśmiech Uśmiech

02.02.2012 Ubierajcie się odpowiednio do Czasu. Część II. Mistrz KUTHUMI

Mistrz Kuthumi





Ukochane Dzieci Jednego, który jest wszystkim!
Strach.

W pierwszej części naświetliliśmy jak macie postępować
- teraz kiedy jesteście niepewni, teraz,
ponieważ nie podejrzewaliście w sobie różnych lęków,
teraz, kiedy pełne Siły Przekazy postrzegacie chętnie
w stworzonym przez siebie samych „Modusie Strachu”.

Dzisiaj przyjrzymy się Lękowi przed Waszą własną Siłą
i Waszym własnym Światłem, który macie jeszcze cały czas.
Lękowi przed Wami samymi.




Czym jest to, co sprawia że się wahacie,
co nie pozwala Wam dojść do Waszej siły i mocy?
Dlaczego czekacie i czekacie – zapewne nie na Sąd Ostateczny – nie,
o wiele więcej na Dzień który Wam wszystko przyniesie
i jednocześnie wszystko zabierze?
Dlaczego więc opuszcza Was odwaga, gdy jej potrzebujecie,
Siła, gdzie poprzez nią możecie czynić Cuda, Moc, gdzie dzięki
właściwemu Słowu we właściwym czasie, przez właściwy czyn
o właściwej godzinie możecie zmienić Świat?
Tak, Świat.
Nawet jeśli na początku jest on Waszym własnym.

A więc to jest tak, Dzieci Stwórcy,
że Wy sami w Waszym najgłębszym wspomnieniu komórkowym
nie macie o tym jeszcze praktycznie żadnej Wiedzy.
Bardzo dawno temu mogliście z tego korzystać.
Przez to ten Poziom Rzeczywistości z Was zniknął,
został usunięty – pomimo tego że nie całkowicie lecz
tak dalece iż nie macie już więcej do niego dostępu.




W Pamięci Komórkowej Ludzkości zapisana jest jej boska Moc,
jednak w ludziach którzy zostali zredukowani w swoim DNA
do podwójnej helisy jej już nie ma. Z tego Potencjału czerpiecie
jeszcze nadal wszystko, również teraz, ponieważ Wy doprowadzacie
z powrotem Wasze DNA do pierwotnego boskiego statusu
6 podwójnych helis DNA.

Jeszcze przed tym jak Wiedza dotrze do Was z tego Poziomu,
potrzebne jest wolne Pole, uwolnione od strachu stworzonego
w Istocie i o możliwościach z tym związanych była mowa
w pierwszej części tego Przesłania.

To znaczy że „Wspomnienie” o tym że jesteście
potężnymi bogami Tworzenia powraca z powrotem po tym jak
uwolniliście się od wszystkich lęków.
Wtedy może być dalej kontynuowana Instalacja Waszej
kompletnej Struktury Komórkowej.




Z powodu tego faktu jest wyraźnie widoczne że ludzie którzy
pozostają w strachu nigdy nie zobaczą swojej boskości,
bo nie mogą ponieważ brakuje im indywidualnego Wspomnienia
o tym. Przez to nie może być zbudowane Pole Rezonansowe
do kolektywnego wspomnienia pierwotnie Boskich Ludzi.


Wielu więc ma lęk przed swoją Władzą i nie chcą po nią sięgnąć.

I istnieje jeszcze jeden powód, dlaczego tak jest:
przyzwyczajenie że Strach JEST, że Strach jest naturalny
a przede wszystkim istnieje głęboka potrzeba Ludzi by mieć
Strach (Lęk) – „Lęk jako uzależnienie” – ponieważ za każdym
indywidualnym i kolektywnym dramatem chowa się ta potrzeba,
ta konieczność, aby chcieć go przeżyć, musieć bo ten Strach
pozwala ludziom czuć Życie. Tak przytłumione, tak martwe, tępe
usposobienie ludzi których komórki są wyłączone, przez co
potrzebują Strachu aby się samo-doświadczyć.




To jest dokładnie odwrotny Proces który ma miejsce u Przebudzonego,
u Bodhisattva, bo on potrzebuje czystej Miłości aby się samemu
doświadczyć ponieważ uwolnił wszystkie lęki, odkrył wszystkie
Iluzje i doprowadził swoją strukturę komórkową na Drogę ku
całkowitej jej aktywacji.

A więc wiedzcie jedno:
w Świecie 3D będą i muszą być zawsze wojny!
To odpowiada całkowicie Modusowi tego Poziomu.
Osobiste Dramaty czy globalne Dramaty są „solą w zupie”
tego Poziomu Życia, bez tego nie byłoby żadnej Ewolucji.
Dopiero od 4 gęstości Wymiaru zostaje postawione to pod znakiem
zapytania i nagle otwierają się zupełnie nowe perspektywy
by się się inwoluować (od „Inwolucja”. Z & D) i aby przeżyć
postęp w Świecie.




To znaczy że Człowiek 3D ma tęsknotę za Strachem (Lękiem)
podczas gdy Człowiek 5D ma tęsknotę za Miłością.


W jak zwariowany sposób Człowiek 3D inscenizuje wszystko tak
aby zaspokoić swoją potrzebę Strachu.
Spójrzcie w Waszą historię Świata – co przemawia przeciw temu
stwierdzeniu?




A więc wiedzcie, że wszystko podlega temu Prawu które mówi:
KAŻDY POZIOM TWORZENIA ZNAJDUJE SPECYFICZNE
MOŻLIWOŚCI EWOLUCJI.





W Podróży Świata który oddala się od Centrum Wszystkich Bytów
każdy Poziom ma – odpowiednio do swojego specyficznego oddalenia
dom Źródła Bytów – swoje specyficzne Prawa. Każda Gwiazda podlega
temu Boskiemu Porządkowi i Ziemia jest teraz na Drodze powrotnej
do Centrum Wszystkich Bytów co oznacza iż drgania (wibracje)
stają „rzadsze” i delikatniejsze – Ludzie dostają możliwość
powolnego rozpoznania swojej boskiej Rzeczywistości – na Drodze
z 3D do 5D jest to naturalne.

Jednak ze względu na fakt że Ludzkość przez setki tysięcy lat
była tak daleko oddalona od Źródła całego Życia, dla każdego
Człowieka jest wyjątkowym zadaniem aby na powrót sobie przypomnieć
kim on/ona był/była na Początku Czasu. Z pomocą Kosmicznego Światła
które teraz świeci na Ziemie i osiąga ludzkie Serca jest to możliwe,
lecz jeśli ktoś pozostał na to zamknięty to wszystko pozostaje
„po staremu” – to jest pewne.




To oznacza w ogólnym obrazie tych faktów:

1.
Wspomnienie Waszej prawdziwej boskiej Władzy – jako bóg-Twórca
w służbie Wszechświata na Gaia TERRA Xx27 – powraca z każdym
Strachem (Lękiem) który w sobie uwolniliście.

2.
Tym samym podnosi się domaganie się Pokoju, Miłości i Kosmicznego
Światła z Centralnego Słońca.

3.
Dla tych, którzy potrzebują Strachu dla samo-doświadczenia
nic się nie zmienia, nawet teraz nie gdy Świat się całkiem zmienia.

4.
Jedni pozostają, inni zostaną uwolnieni z Modusu Strachu tej Ziemi
i zajmą miejsce w innym, w Modusie Miłości służącej Ziemi.




Całkiem łatwo jest zrozumieć, dlaczego Świat taki był jaki był,
dlaczego Historia została tak napisana a nie inaczej. Łatwo,
jeśli się zrozumie powody, prawdziwe powody kierujące ludzkimi
czynami.

Poprzez to że rozpoznacie w Was samych potrzebę bycia
„nieustraszonym”, wyrzeczenia się każdego Dramatu – zarówno
o indywidualnym jak i globalnym charakterze zaczyna się
na nowo kręcić Krąg Waszego Życia.

Jedno „uzależnienie” jest dopuszczone w Bycie
i to jest uzależnienie od Światła Stwórcy i od jego Miłości.
Wszystkie inne uzależnienia i zależności są zjawiskiem
Czaso-Przestrzeni. To są stany niedoskonałości i pochodzą
z Poziomów które oddaliły się o Pra-Źródła Wszystkich Bytów.




Jest naturalnym bycie bogiem, wyrażać się poprzez boga,
władczo i w pełni Siły, bez przeciwności, bezpośrednio
już tylko poprzez fakt że rozpoznaliście KIM JESTEŚCIE.
Jest naturalnym świecić Waszym Światłem na całym Świecie
jasno i w całej krasie gdy się przebudziliście, gdy pozostawiliście
za sobą Strach i kiedy jesteście w stanie sobie siebie samych
przypomnieć.

Jednak jest również naturalnym pozostać w Strachu,
jeżeli wybraliście takie otoczenie, ponieważ chcecie kontynuować
Podróż przez doświadczenie takiego rodzaju Świata.

Wszystkim Ludziom którzy chcą pozbyć się Lęków służą wskazówki
które My Mistrzowie przynosimy do Was od lat. Wszyscy którzy
chcą zaspokoić dalszymi Lękami swoje uzależnienie od Strachu
tworzą wydarzenia które będą odpowiednie do ich Życzenia.




Jeżeli ktoś poddał się uzależnieniu to nie pomogą mu słowa,
dopiero na końcu tego procesu, po wpływem bólu i cierpienia
taka Dusza kieruje swoje spojrzenie na „górę” i rozpoznaje że musi
opuścić stworzony przez samą siebie „dół”, jeszcze zanim lekkim
krokiem będzie mogła iść w kierunku Nowego Czasu.

Stwórca jest wielki, jest o wszystko zadbane,
jest o wszystkich zadbane, jest o Ciebie zadbane,
rozpoznaj znaczenie tego przesłania albowiem ten,
który jest bez Strachu, odziedziczy Życie.

Wy doszliście tutaj, aby sobie przypomnieć
i uciec od wielkiego kuszenia, od spektaklu
który jest i był w stanie zaproponować Ci Lęk (*Strach).




Wy macie wybór poprzez to że całkowicie Świadomie
odmówicie Królestwu Cieni i całkowicie powierzycie się
Królestwu Światła.


Strach jest narkotykiem w 3D – jedni się tym żywią poprzez
to że inni tracą przez to Życie.

Miłość jest narkotykiem w 5D – i wszyscy się tym żywią.




Zadecydujcie – to zależy od Ciebie, abyś sobie przypomniał.
Ja jestem Mistrzem Klarowności
Ja jestem Miłością
Ja jestem Życiem -

Wszechmoc Człowieka, poprzez którą rozpozna się on jako bóg
jest blisko – to potrzebuje tylko tęsknoty,
wtedy wydarza się największy z wszystkich Cudów:

TWOJA PRZEMIANA W ŚWIATŁO


Zdecyduj, przypomnij sobie,
działaj i Wiedz, kim jesteś.



Zawsze ten jeden Cel,
jednak zawsze z nieskończoną ilością Dróg by do niego dotrzeć.

Stwórca jest wielki!

Z dala od Strachu, tam znajdziesz siebie,
jeśli podoba Ci się ta Podróż.




JA JESTEM
MISTRZ KUTHUMI


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/02/05/02-02-2012-ubierajcie-sie-odpowiednio-do-czasu-czesc-ii-mistrz-kuthumi/
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 23:22:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #317 : Luty 06, 2012, 08:43:27 »

Na forum http://prawda.xlx.pl/ odkryłem Rozmowa z Jessicą Schab  Duży uśmiech

Nie jestem tak pracowity jak Kiara więc go tu nie wkleję wybaczcie Mrugnięcie

Powiem tylko, że mi się podobał i choć miałbym trochę uwag do panienki Jessie, to całość jej

wypowiedzi brzmi moim zdaniem OK  Duży uśmiech

Oczywiście dla każdego co innego Język

Podoba mi się też to, że ona nie nazywa siebie mistrzem, guru itd itd..., bo ostatnio tyle się tego

namnożyło, że tylko patrzeć jak sobie będą garściami okładali Duży uśmiech

Co to się stanie jak uczniów zabraknie  Duży uśmiech
 

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #318 : Luty 06, 2012, 09:02:10 »

Cytuj
Strach jest narkotykiem w 3D – jedni się tym żywią poprzez
to że inni tracą przez to Życie.

Miłość jest narkotykiem w 5D – i wszyscy się tym żywią.

A jednak . Ludzką naturę ciągnie do uzależnień  Mrugnięcie
Ciekawe, czy słyszeli o tym, że z miłości można zagłaskać kota na śmierć ?  Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : Luty 06, 2012, 09:51:44 »

jest taka piosenka Fredka- "za dużo miłości zabija za każdym razem", albo jakoś tak...?
każdy narkotyk w zbyt dużej dawce zabije Mrugnięcie

<a href="http://www.youtube.com/v/fKFEjZ98Q4s?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/fKFEjZ98Q4s?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #320 : Luty 06, 2012, 10:20:52 »

Mili panowie mam warzenie iż coś wam się ta miłość kojarzy z czymś innym  niż jest z jakimś głaskaniem czy coś tam jeszcze.....
Może zacznijcie od tego czym jest dla was energia miłości i jak ona się objawia w realu w ludzkim życiu w twórczości Człowieka?
Może trzeba ponownie wrócić do teorii tematu o którym piszemy?

Bo niby tak dużo o tym piszecie o fali o wzorcu wody o dźwięku i świetle a ciągle cofamy się do głaskania kotki....

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : Luty 06, 2012, 10:22:22 »

Na forum http://prawda.xlx.pl/ odkryłem Rozmowa z Jessicą Schab  Duży uśmiech

Nie jestem tak pracowity jak Kiara więc go tu nie wkleję wybaczcie Mrugnięcie

Powiem tylko, że mi się podobał i choć miałbym trochę uwag do panienki Jessie, to całość jej

wypowiedzi brzmi moim zdaniem OK  Duży uśmiech

Oczywiście dla każdego co innego Język

Podoba mi się też to, że ona nie nazywa siebie mistrzem, guru itd itd..., bo ostatnio tyle się tego

namnożyło, że tylko patrzeć jak sobie będą garściami okładali Duży uśmiech

Co to się stanie jak uczniów zabraknie  Duży uśmiech
 


obejrzałem prawie do końca wywiad ze J.Schabem Duży uśmiech
generalnie ciekawe, ponieważ J.S. mówi że różni obcy przekazują jej info., ale oni i tak są wytworem naszej świadomości,-
która w ten sposób stara się w tej rzeczywistości ratować nas samych przed nami samymi.
Ok, i czas nie istnieje i tzw. rzeczywistość to nasz własna projekcja,-
więc jesteśmy zarówno problemem jak i rozwiązaniem. Już wszystko się zapętliło..Duży uśmiech

no i jeszcze jedno ciekawe stwierdzenie z wywiadu- "stworzyliśmy system aby nas chronił, a teraz musimy znaleść ochronę przed systemem" Duży uśmiech

pozdro Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 10:35:31 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #322 : Luty 06, 2012, 10:35:31 »

Zrozumienie siebie , akceptacja na zmiany oraz wybór kierunku tych zmian to ważne elementy na tu i teraz. Ale wszystko zaczynamy od wewnętrznej ciszy od woli zmiany , lub trwania w tym co jest.
Już pisałam iż jestem przeciwniczką manipulacji autorytetami i że wiem iż prawdziwy Jeszu nie posługuje się tym imieniem w przekazach , tylko potwierdzam. jednak cześć treści jest ciekawa , warta przeczytania.

Kiara Uśmiech Uśmiech


niedziela, 5 lutego 2012


Matryca Boskiej Kobiecości


 Przetłumaczyła Wika

Tu Jeszua. Maria i ja łączymy się z wami wszystkimi, podzielając waszą radość, jakiej doznajecie na Planecie Ziemi.  Gdy idziecie do przodu ze Wzniesieniem, uwalniacie tyle starych lęków – lgnięcie i przywiązanie, które utrzymywały was w stanie ograniczeń. Ograniczenie jest naturą struktury.
Stwarzacie swą strukturę, aby rozgrywać swą grę w królestwie fizyczności... ale tak wielu z was jest już tą grą zmęczonych, zmęczonych tą walką i cierpieniem, znużonych intensywną ekscytacją pochodzącą z nie-wiedzy, i doświadcza ich teraz jako czegoś niszczącego, jako zwróconej ku sobie samym przemocy, która już dłużej w żaden sposób nie inspiruje ani nie podnieca. Tak, nawet ekscytacja i oddanie przygodzie sprawiało, że ta gra toczyła się dalej.

Ale teraz, gdy wasze struktury-myśli-które-stały-się-betonem upadają i roztrzaskują się, odczuwacie błogosławieństwo przestrzenności, macie przestrzeń na wytchnienie, jak to nazywacie, uwolnieni z zamknięcia, które czasami odczuwaliście jak uwięzienie, i jest to przyjemne uczucie. Zmierzacie w stronę większej łatwości  i swobody, większej delikatności waszego czasu jawy, i jesteście karmieni i pielęgnowani pośród tego pokoju i zaufania. Naprawdę jest to tak, jakbyście znajdowali się w łonie. To jest właśnie matryca Boskiej Kobiecości, miejsce opieki, odpoczynku, odrodzenia, a potem i ruchu – zaczynacie kopać nogami, trochę pływać, ćwiczyć nowe ciało, które się właśnie formuje. Czyniąc to zaczynacie nowe dzieło w swym boskim procesie doświadczania, naprawdę wasze i unikalne, ale dzielone przez Jednię, najpierw za sprawą podobnego do pępowiny połączenia, dzięki któremu nowe istoty są karmione głównie przez Matkę, a potem przez bardziej rozproszoną energię układu Ojca – Jedynej Boskiej Inteligencji.

Czym jest energia? Światłem, Miłością, Prawdą... ma ona liczne przejawienia. Widzicie je jako zależne od kontekstu, dlatego pojawiają się różne słowa. My widzimy je jako grę energii ukazującej się w postaci formy, prędkości, barwy, treści – tak jak promień księżyca przenosi jeden rodzaj światła, a promień słońca inny, ale ta różnica polega tylko na sposobie wyrazu, a nie ostatecznej kompozycji – jest to kolejne podobieństwo obrazujące wasze postrzeżenia dotyczące kontekstu. Treść zmienia się w naszej sferze, będąc siłą wyrazu, która trwa przez całe życie, przez cały czas/wieczność, nie tylko w czasie waszego życia ziemskiego.

Treść może wyrażać się w postaci anioła, w postaci reptilianina, planety bądź układu słonecznego, świątyni czy owocu – wszystko to są przejawy miłości, sposoby wyrazu kreacji.

Wielu ludzi na waszym świecie przebudza się i przypomina sobie miłość/prawdę/światło i ich moce przejawiania się. Gdy zmieniają się okoliczności, pojawia się zachęta do tego przypomnienia. Ktoś zaczyna chorować i przypomina sobie o bracie, który był kiedyś tak ważną częścią życia tej osoby – i wyciąga rękę, by ponownie się z nim połączyć i w ten sposób przyjmuje go do swego życia jako odbicie swojej własnej boskiej miłości, przebaczenia i akceptacji.  Ktoś, kto przez lata pracował na tym samym stanowisku pracy, doświadcza bezrobocia, aby móc odpocząć i zmienić kierunek, aby przypomnieć sobie o swoich dawnych talentach, o starej tęsknocie, by zajmować się muzyką, więc zbiera swoich starych przyjaciół i zakłada zespół, dzieląc się swą większą mądrością i większą akceptacją dla samego siebie, a potem odkrywa odbicie tego, gdy inni ludzie przychodzą do klubu by posłuchać jego piosenek, i znów dzięki temu na waszym świecie rodzi się doskonalszy pokój.

„Niech stanie się pokój na Ziemi, i niech rozpocznie się to ode mnie” – jedna z tego rodzaju osób wyrażając swą twórczą moc napisała tę właśnie piosenkę, a teraz możecie dostrzec, że wielu ludzi w waszym świecie przejmuje ten pomysł i znajduje sposoby, by przejawić i wyrazić go w swym życiu. Jeśli czujecie się sfrustrowani i zdezorientowani, pytając ‘jak?’, jak stworzyć dla siebie ten pokój,
przypomnijcie sobie, jak robi to Boska Kobiecość – przypomnijcie sobie to łono odpoczynku i opiekowania się sobą; zagłębianie się w siebie i szacunek dla tygla, w którym rodzi się wasza jaźń – i tak samo jest w każda nową ideą/myślą, która jest jak sperma, jak iskra życia, a łono, karmiące i dzielące się swą krwią, jest dlań naczyniem.
Niechaj ten czas brzemienności posłuży w in-formowaniu,  poprzez tę matrycę i poprzez DNA/RNA, które jest nośnikiem tego informowania, aż uzyskacie wszystko czego potrzebujecie, aby narodziła się wasza nowa ekspresja w świecie zewnętrznym – w miejscu, gdzie wszyscy dzielicie się swym zbiorowym sposobem przejawiania się. Bawcie i cieszcie się tym! Cała nasza miłość podąża ku wam.
– Jeszua i Maria

19 listopada 2011, przekaz pobrany z:
http://channelingrace.wordpress.com/2012/01/19/jeshua-mary-matrix-of-the-divine-feminine/


http://jeszua.blogspot.com/


ps. Ja przeczytałam wywiad z Jessicą Schab mówi zupełnie mądrze jak na swój wiek ale... jak dla mnie jest kilka zasadniczych ale.
Pierwsze i podstawowe ale to ten ekran na którym ogląda informacje , które staja się jej wiedzą.
O tej technologii stosowanej do manipulacji ludźmi opowiadał dosyć szczegółowo Enki i Syriusz B na jednej z początkowych sesji , o ekranach z informacjami przekazywanymi ludziom przez systemy poza ziemskie pisze też Melchizedek ( chyba w drugiej książce) , to nie jest wiedza wewnętrzna Ludzi.
To jest manipulacja informacją ich świadomości , znam bardzo dobrze taki przypadek , miałam bliski kontakt z takom "super" osobą.
O Człowieczeństwie decydują zawsze uczucia , stosowanie ich w swoim życiu , w kontaktach międzyludzkich a nie teoretyczna wiedza i i logiczne  suche decyzje.
Miłość bywa szalona piękna i niepojęta przez tych , którzy jej ognia życia nie niosą w sobie. Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 11:08:28 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #323 : Luty 06, 2012, 12:23:10 »

fragment tesktu z "Boska Matryca", Gregga Bradena

(...) jesteśmy jak artyści wyrażający najgłębsze namiętności, lęki, marzenia i pragnienia  poprzez żywą esencję tajemniczego , kwantowego płótna. Jednakże w przeciwieństwie do typowego płótna malarskiego, istniejącego  w jednym miejscu, w  określonym czasie, nasze płótno jest tą samą  substancją , z której wszystko jest zrobione - jest wszędzie i jest zawsze obecne.
Przenieśmy przykład artysty/płótna o jeden krok dalej. Tradycyjne artyści są oddzieleni od swej pracy i używają narzędzi dla przeniesienia  wewnętrznej  kreacji na zewnętrzny wyraz. Jednak  w Boskiej Matrycy  znika podział  między dziełem sztuki,   artystą: my jesteśmy zarówno płótnem, jak i obrazem na nim, jesteśmy zarówno  narzędziem, jak i artystą, który go używa. (..) Jak cudownie by nie wyglądała ta rzeczywistość, wszystko to -  i dużo więcej - jest możliwe w królestwie Boskiej Matrycy. Kluczem jst nie tylko zrozumienie jej działania. By wyrazić nasze pragnienia potrzebujemy również języka  rozpoznawanego przez tę starożytną sieć energii (..) w przypadku świadomości jest rodzaj mowy, która nie używa liczb, alfabetów ani nawet słów. Ponieważ jesteśmy już częścią Boskiej Matrycy, byłoby uzasadnione, abyśmy posiadali już wszystko, co potrzebne , by się  z nią komunikować, bez potrzeby stosowania podręczników, ani specjalnych treningów. I posiadamy.


Językiem tym, wg książki, są nasze uczucia. One są niczym zmarszczki na oceanie egzystencji (Boskiej Matrycy), o czym dalej w książce jest mowa na przykładzie konkretnych doświadczeń i eksperymentów.
Ogólnie GB postawił interesującą tezę, że :
" poprzez Boską Matrycę mamy sposobność  skoncentrowania się na tych atrybutach naszego życia, stosując  je jako  wewnętrzną technologię uczuć, wyobraźni i marzeń. Kiedy to czynimy, łączymy się z prawdziwą esencją potęgi,  by zmienić nasze życie i świat "
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #324 : Luty 06, 2012, 12:31:01 »

Tak.... bo istnienie malujemy barwami miłości , które niesiemy w sobie zmieniając ich świetlistość i gamę odcieni zmieniamy siebie i tło które sobą malujemy. Rodzi się wówczas szczęście.
A szczęścia się nie wazy , nie mierzy i nie ustawia w powtarzalnych wzorcach , je się przeżywa za każdym razem inaczej!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow szkolamagii goldcraft playlifegames x22-team