Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 10:29:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764819 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #425 : Marzec 14, 2012, 11:13:22 »

Cytuj
Warto przekonać się, że te „cuda”  - np. uwalnianie siebie i innych z nieuleczalnej choroby czy chronicznego bólu, telepatia, prekognicja, implantowanie-czytanie myśli, synchronia pomyślnych zdarzeń, łatwość osiągania celów, wymarzona praca czy dużo większe zarobki,  stworzenie sukcesu  z niczego, zdolność do najgłębszego przebaczenia, spotkanie prawdziwej miłości, czy zrealizowanie pozornie nieosiągalnych marzeń…

jest KAŻDEMU człowiekowi potencjalnie DOSTĘPNE….

i jest łatwe do osiągnięcia, jeśli się wie JAK.

Warto  zrobić kilka osobistych eksperymentów, by dowiedzieć się, że umiejętne komunikowanie się z Boską Matrycą Światła w stanie świadomości Bycia Jednym z Nią ( czyli bycie połączonym z eteryczna siecią neuronalną Matrycy) i w stanie Wdzięczności, pomaga w rezultacie żyć z lekkością, doświadczać niewidzialnej opieki, unikać przeszkód, stresów, zmagań, być nieustannie uczestnikiem synchronii – tzw. pomyślnych „zbiegów okoliczności” , doświadczać radości, szczęścia, zdrowia, spełnienia.
(..)
Taka komunikacja to nie jest rozmowa przez telefon [czy inny channeling]. To np. żarliwa modlitwa, głęboka medytacja, zachwyt nad pięknem przyrody, zasłuchanie w  harmonię muzyki, miłość.

Tu i teraz żyjemy w takim otoczeniu . I dysponujemy takim , a nie innym tworzywem rzeczywistości. To jest nasza matryca  po której się poruszamy i to  z niej, niczym z kokonu, możemy się rozwinąć. Nie poprzez interwencję "ukochanych", tylko poprzez wiedzę, że to właśnie robimy. Każdego dnia. Co więcej - jesteśmy tego częścią integralną. Istnieje tylko pozorne rozdzielenie z "Boską Matrycą" , a tym co oddziela jest cienka otoczka zwana "ja" - to do niej przemawiają różniste byty i ją wzmacniają po to, by ona z kolei otworzyła IM dostęp do naszego wnętrza . Otoczka "ja" posiada wolną wolę tylko o tyle, o ile wnętrze na to pozwala. A pozwala , ponieważ jego naturą jest ZAUFANIE. Zaufało ,że "myślę więc jestem" .

Rzeczywistość jest  "zrobiona" z myśli. Tak samo jak "ja" nabyte w toku wzrastania. Popatrzcie na maleńkie dzieci - one nie mają "ja". Nie rodzą się z tym !! Cały czas mamy to przed oczyma.

Przekazy bytów nie są zagrożeniem tak długo , jak długo rozumiemy w czym tkwią haczyki.
Byt będzie podkreślał Twoją wyjątkowość, będzie się podlizywał Twojemu "ja", będzie Ci kadził i ciągle utwierdzał, że jesteś myślicielem swoich myśli, że te myśli są Twoje, albo ostatecznie, że toTy je wybierasz. Hej - zobacz jaki jesteś WAŻNY/WAŻNA !!!  Duży uśmiech
O tym  właśnie czytam w tym fragmencie przekazu :
Cytuj
Mówię to, ponieważ myśli, które  Wy WYBRALIŚCIE - tak, WYBIERACIE je, są myślami, które dodajecie do światowych zbiorowych puzzli. Te puzzle, jak każde inne inne tworzą obraz kiedy są kompletne. Musisz spytać Siebie, ‘ CZY TO JEST TYM KAWAŁKIEM, który CHCĘ POŁOŻYĆ? BĘDZIE TEN KAWAŁEK POMOCĄ, BY UTWORZYĆ OBRAZ NIEBA ALBO PIEKŁA? Twoje myśli SĄ kawałkami ciągle rozwijających się puzzli, wielkiego obrazu, który tworzy formę i kształt Twojej rzeczywistości.

Kanał, w który ciągle wpadamy nie polega nawet na tym, że wierzymy jakimś obcym przekaźnikom, tylko na tym, że pozwalamy im na zasilanie jakiejś tożsamości w nas - tego wykształconego w wyniku wychowania, albo w wyniku channelingów, czy też nasyłania uporczywych  myśli WAŻNEGO MOJEGO SUPER "JA".

Nawet kiedy proszą żebyś zajrzał/a do wnętrza siebie to jest manipulacja. Bo tam zobaczysz tylko to, czym zaglądasz . Tam znajdziesz lustro "ja". "ja" ,które oni w Tobie głaszczą . Och jakiż to ukochany jesteś, jakiż potężny , niczym mag czarodziej ba, jesteś większy/a niż sam Jezus. Ooooo i nawet więcej niż ON ! Mówią - oto nadchodzi czas kobiet. Kobieta to dopiero wyjątkowość.
Kobiecość łasa jest na kwiatki i zachwyty, na opowieści o wyjątkowości i niepowtarzalności ( włosów, pazurków, cery, brwi , perlistego uśmiechu , zgrabnej sylwetki, intuicji  ... czy stanu konta Mrugnięcie ) Nic w tym złego dopóki Kobieta rozumie, że to są tylko zabawki, błyskotki i gierki egotycznego umysłu, a nie istota niej samej.

Zapewne narażę się tu Paniom, ale cóż. Nie ma we mnie ambicji przypodobywania się czyjemukolwiek "ja". Brak rozpoznania iluzji - za to nas łapią wszelkiej maści Przekaźniki.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #426 : Marzec 14, 2012, 11:23:43 »

Kiaro, z tego co piszesz to "zwykli" ludzie nie mają żadnych szans! Nie odczuwają energii i nie potrafią ich rozróżnić. Nie mają dostępu do ich wiedzy wewnętrznej, nawet nie wiedzą, że ona istnieje, tak jak Iskra Boża czy jakiekolwiek połączenia ze wszystkim co istnieje. Nie mają też wiedzy nabytej, bo nie mieli potrzeby ani chęci, aby tego poszukiwać.
W obliczu zagrożenia wzywają w ich mniemaniu pozytywną energię np. Archanioła Michała, która może być egregorem wymyślonym jeszcze przed KK. Boją się wzywać niezaprzeczalnie pozytywnej energii Jezusa, bo jest Synem Bożym, a Boga zgodnie z doktryną KK się boją. A jak już się zdecydują to na dodatek na wezwanie Jezusa przychodzi przebieraniec, którego nie mają szans rozpoznać.
Co mają robić?
Oczywiście nie ma prostej odpowiedzi. Stwierdzenia typu udaj się do wnętrza lub  zajrzyj do serca nic nie dają. Każdy zapyta - jak? Nożem?
Dlatego proponuję utworzyć nowy wątek o tytule np. "Wiedza wewnętrzna - jak do tego dojść", albo podobnym w którym Ty Kiaro, oraz inni mający coś do przekazania będą umieszczali wskazówki jak dochodziliście do połączenia się z tą wiedzą czy Wyższą Jaźnią lub innymi bytami. Chodzi o dzielenie się własną wiedzą - jak ja to zrobiłem, a ci co nie mają jeszcze osiągnięć w tym zakresie będą mogli pytać i dyskutować. Oczywiście każdy jest z nas jest inny i pełne naśladownictwo nic nie da, ale wskazówki naprawdę mogą być "bezcenne". To jest moja propozycja, ponieważ nie liczę na to, że "oświecenie" nastąpi w stylu "grom z jasnego nieba, choć niczego wykluczać z góry nie można.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #427 : Marzec 14, 2012, 11:37:44 »

@blueray21
Cytuj
Nie odczuwają energii i nie potrafią ich rozróżnić. Nie mają dostępu do ich wiedzy wewnętrznej, nawet nie wiedzą, że ona istnieje, tak jak Iskra Boża czy jakiekolwiek połączenia ze wszystkim co istnieje. Nie mają też wiedzy nabytej, bo nie mieli potrzeby ani chęci, aby tego poszukiwać.

Uważaj ,bo zostaniesz "odczuty" jako syntetyk przez oświeconych Mrugnięcie .... żartuje Mrugnięcie

Być może ta niewiedza na temat głębokiej duchowości jest dla tych ludzi najlepszą ochroną. Dlatego, że donikąd nie muszą się udawać po wiedzę. Do żadnego wnętrza (choć kiedyś uważałem inaczej ).Nie ma żadnego celu do osiągnięcia.  Wszyscy żyjemy w TYM. I TO nam odpowiada w sposób , w jaki się z TYM komunikujemy. To co widać ,czego doświadczamy na co dzień jest odpowiedzią . Odpowiedzią na to, co wyrażamy, a ściślej - na to, co uważamy, że to JA wyraża.

Nie ma niczego do poszukiwania w sobie. Już TYM jesteś i zawsze byłeś ... wszystkim. I nawet nie ma nic złego w tym, że ubierasz się w jakieś "ja". Zawsze je możesz zmienić - jak ubranie Mrugnięcie
"Oni" o których piszesz - ludzie tacy jak wszyscy -  nie odczuwają połączenia na takiej zasadzie na jakiej ryba nie rozumie czym jest woda w której żyje (nie wiem czy dobre porównanie ).
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #428 : Marzec 14, 2012, 12:22:08 »

Wydaje mi się East, że nie masz racji, przynajmniej co do nieświadomości. Te twoje nieświadome ryby są najłatwiej chwytane w sieć niezależne czyją, czy KK, czy GF lub innych egregorów oddając w ten sposób zupełnie nieświadomie swoją energię.
Tak, wszyscy w TYM żyjemy, jeszcze nie mamy wyboru, ale życie TU i TERAZ w pełnej świadomości poważnie ogranicza straty energetyczne i zmniejsza je w kontaktach z innymi jeśli np. działasz z pozycji obserwatora lub płyniesz z prądem świadomie akceptując to co jest, bez szarpania się w sieci, w której już jesteś. Mając więcej swojej energii/wiedzy możesz łatwiej oswobodzić się potem z tego matrixa.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #429 : Marzec 14, 2012, 12:23:52 »

Wcale nie jesteśmy bezbronni ( nawet tak nie myśl) mamy przeogromny potencjał w naszej osobowości - Świadomości ( w języku polskim nazywa się to JA), ta wiedza jest w nas . Tworzona w nas przez setki i tysiące wcieleń ( wiedza to doświadczenie zdarzeń fizyczne)  małe dziecko też ją posiada i posiadało przed urodzeniem. Trzeba odróżniać możliwości fizyczne ( w dorosłości) korzystania z tej wiedzy od braku tych możliwości w dzieciństwie ( inaczej brak rozwoju aparatu odczytującego je). To tak samo jak nagrana dyskietka  która posiada zapis informacji zawsze ale odczyt ich możne nastąpić dopiero w określonych warunkach ( dorosłość) a korzystanie z nich to już mądrość.

Odróżnianie i odczyt to dwie różne rzeczy , można odczytać , usłyszeć rożne przekazy i nie potrafić odróżnić zawartych w nich treści lub zaufać tylko powierzchniowym symbolom typu anioł , archanioł lunawet to najbardziej złe i traumatyczne w oczach kogoś obob inna szyldowa postać.
Wiem to nie jest łatwe  szczególnie gdy nauczono nas bezmyślności a tylko przytakiwania wpojonym wzorcom dobra , które tak naprawdę wcale naszym dobrem nie jest.
Co robić? Analizować treść , porównywać , zastanawiać się nad efektem końcowym , do czego dąży dany przekaz , co chce osiągnąć do czego nas prowokuje?

Ci którzy naprawdę chcą pomagać ludziom  nie używają żadnych imion , nazw autorytetów wabiących ludzi , im to jest niepotrzebne! sama treść przekazu wystarcza ( jego mądrość) jako nośnik. Nie ma tam my dla was.... tylko zróbcie to.... albo bez nas.... a teraz oni będą dzięki nam ukarani.... a wam damy tylko.... itd.....
Jest pełne zrozumienie osobistej roli każdego na ziemi ( wedle jego możliwości i przeznaczenia) oraz "zapłaty" za działanie inaczej zbiór  swojego zasiewu.
Zrozumieć w końcu trzeba iż każdy z nas jest w innym momencie swojego rozwoju osobistego , doświadczenie ( które dla każdej konkretnej osoby JEST JEJ DOBREM! i niezbędne jej było takie, a nie inne dla jej wzrostu. Chociaż dla nas obok jest to perfidny , odrażający czyn.

Dlatego musimy korzystać z osobistego sytemu wartości , który degraduje czyny cudze ( ale nie osoby tylko czyny) byśmy mogli pójść ścieżką osobistych wartości podnoszącą nasz rozwój.

Rozróżnianie , dokonywanie osobistych wyborów dobra ( ale poprzez osobiste doświadczanie co jest naszym dobrem i złem , odczucie tego i wybranie) to jedyna droga rozwoju indywidualnego , który otwiera nam dostęp do selekcjonowania swoich czynów słów i myśli wartościami mądrości tworzącymi DOBRO.

Dopiero to zewnętrzne dobro , odczuwane przez nas i innych jako dobro otwiera  możliwości duchowe Człowiekowi.

Czy można wezwać postać znaną jako autorytet dobra , mądrości i miłości? Można , praktycznie może to zrobić każdy. Ale ... ta postać sama decyduje z kim nawiązuje kontakt ( jak z telefonem nie każdy wybrany numer odpowiada) kogo chce i kiedy wspierać.
Nie zawsze zgłasza się ona , a często zgłaszają się inne zabawiając się ludźmi. One podają się za kogoś ( mogą to robić) a my nie widząc i nie czując osobowości nie mamy żadnej możliwości weryfikacji autentyczności tych energetycznych bytów. Identycznie jak z rozmową telefoniczna ktoś może odebrać i podać się za kogoś ( co dzieje się często) a rozmówca z drugiej strony naprawdę nie wie z kim rozmawia.

Jak rozróżniać? To bardzo trudne , właściwie dla Człowieka mało  możliwe , jedynym właściwym aspektem weryfikacji tych rozmówców jest system wartości płynący z przekazów.
Dlatego po pierwsze i najważniejsze trzeba zrozumieć iż w zaświatach są rożne przestrzenie energetyczne z żyjącymi tam przeróżnymi bytami. Posiadają oni tą samą wiedzę teoretyczną pochodząca od Jedynego Stwórcy wszechrzeczy , ale poprzez swoje zupełnie odmienne systemy wartości używają jej INACZEJ.

Jedni manipulują informacja i wykorzystują ją dla swojej korzyści - to ci o niższych wibracjach.
Drudzy przekazują wiedzę ucząc z niej korzystać ( a nie wykorzystywać ją) i robią to wówczas gdy Człowiek już jest gotowy , dojrzały energetycznie by wiedzą nie skrzywdzić siebie ni innych. Gdy rozkwitła w nim mądrość do siania dobra.

Jednym słowem odróżnia się kontaktujące się z ludźmi przestrzenie po systemie wartości płynącym z przekazu a nie po ilości błyskotliwych informacji kierujących uwagę przekazującego na siebie jako kogoś wyjątkowego w stosunku do odbiorcy.


Kiara Uśmiech Uśmiech


Ps. Może pora zrozumieć iż nasza Jednia- JA -Świadomość - Matryca Energetyczna i MY jako wcielona iskierka życia to jedno i to samo. Cała wiedza Jedni JA jest naszą wiedzą , tylko nasze ciało materialne , jego jeszcze niedojrzałe funkcje odczytu przekazu energetycznego matrycy świadomości ograniczają nam ten pełen kontakt. 
Posiadamy przeogromny depozyt wiedzy , już nie informacji a wiedzy w naszej osobistej matrycy tworzącej nasza indywidualność w zbiorze z innymi matrycami korzystanie z tej wiedzy , otworzenie do niej dostępu to za każdym razem nasze ludzkie zadanie które zabieramy na ziemię przed narodzinami. Tu pracujemy świadomie i nieświadomie żeby dokonać tego aktu , czasami niektórym się udawało. Jednak teraz jest czas dla większości z nas , tylko że nie wszyscy chcą w to uwierzyć , uwierzyć w siebie. zatem szukają innych "zbawców' którzy obiecują im gruszki na wierzbie... uwolnienie się ludzi , uzyskanie dostępu do wiedzy i możliwości twórczych eliminuje te istoty które tak długo korzystały z energii zniewolonej ludzkości.

Nasze JA to nasza wiedza i mądrość ponad Ludzka ale za moment może być otworzony do niej dostęp dla każdego z nas. east to nie tak iż każdy będzie mógł korzystać ze wszystkiego jak chce i kiedy chce..to tak iż ze swojego co wypracował na drodze wszystkich wcieleń i ze wszystkiego w przestrzeni wibracyjnej którą dziki swojemu rozwojowi osiągnął.
Inaczej wiedza na miarę szkoły którą ukończyłeś , przedszkolaki nie otrzymają dostępu do wiedzy wyższej uczelni...

« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2012, 12:39:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #430 : Marzec 14, 2012, 13:32:50 »

@blueray21
Cytuj
Tak, wszyscy w TYM żyjemy, jeszcze nie mamy wyboru, ale życie TU i TERAZ w pełnej świadomości poważnie ogranicza straty energetyczne i zmniejsza je w kontaktach z innymi jeśli np. działasz z pozycji obserwatora lub płyniesz z prądem świadomie akceptując to co jest, bez szarpania się w sieci, w której już jesteś. Mając więcej swojej energii/wiedzy możesz łatwiej oswobodzić się potem z tego matrixa.

Mam podobne podejście do życia co i Ty. Dzięki temu ,że świadomie płyniesz jesteś dla "systemu" nie do odróżnienia od bezwolnej masy rybek do złowienia. To ,ze omijasz oka sieci oni postrzegają jak statystykę, a nie Twoje świadome działanie.

 O rybach wspomniałem tylko by zobrazować to w czym żyjemy, za pomocą czego jesteśmy połączeni, co umożliwia nam życie - my pływamy w "wodzie życia" . Dosłownie. I to jest to połączenie naturalne, którego zdajemy się nie czuć. Dzięki temu możliwe jest projektowanie "nakładek" typu "ja",ale także i uwolnienie się od nich na skutek obserwacji.

Kiaro
piszesz
Cytuj
mamy przeogromny potencjał w naszej osobowości - Świadomości ( w języku polskim nazywa się to JA), ta wiedza jest w nas
Co więcej , my jesteśmy całą tą wiedzą. Tym niemniej zawsze istnieje jakieś "coś" ,co organizuje w ten czy inny sposób przepływ Świadomości. Problem w tym, kiedy to "coś" - na przykład bardzo zagęszczone ja - postrzega siebie w oderwaniu od całości. Do tego dochodzi utożsamienie się ze sobą jako odrębnym bytem i mamy gotową kukiełkę do pociągania za sznureczki. Jest na to rada - obserwuj sznurek ! Mrugnięcie

Cytuj
Wiem to nie jest łatwe  szczególnie gdy nauczono nas bezmyślności a tylko przytakiwania wpojonym wzorcom dobra , które tak naprawdę wcale naszym dobrem nie jest.
Przykre w tym wszystkim jest to , ze sami uczymy dzieci mówić i wyodrębniać "ja" z całości. Nakladamy im wzorce. Ten proces trwa od chwili narodzin. Twoje "ja" robi to innym, wręcz konstruując to małe "ja"- uczy języka , nazywania rzeczy , odróżniania "dobra" od "zła", ostrożności, przebiegłości, sposobów przetrwania i całej masy innych "ważności" niezbędnych do poruszania się w iluzji. Aż do chwili, w której dziecko ,już jako ukształtowane "ja" dostrzega, że coś tu nie gra w układance całości. I teraz może ono albo poddać się sznureczkom buntując się młodzieńczym buntem kontestując świat (ruchy młodzieżowe,subkultury, negacja, emo, co tam jeszcze ) ,albo rozpoznać bez złości , uwolnić. Być wdzięcznym za to programowanie ponieważ gdyby nie rodzice nie rozpoznałoby tego i nie przejrzało iluzji.

Cytuj
Jak rozróżniać? To bardzo trudne , właściwie dla Człowieka mało  możliwe , jedynym właściwym aspektem weryfikacji tych rozmówców jest system wartości płynący z przekazów.

Rozróżniać co od czego ? Kto rozróżnia ? Kim jest ten/ta , która rozróżnia ? . To pierwsze pytania na które należy znaleźć odpowiedzi zanim się weźmiemy za rozróżnianie. Jest to bardzo logiczne kiedy wiemy już, że Wszechświat odpowiada nam na to, co sami reprezentujemy. Może właśnie dlatego otrzymujesz fałszywy przekaz, że nie jesteś w stanie rozpoznać prawdziwego siebie ? Czy to "ja" z którym się identyfikujesz jest jedyne najcudowniejsze i najbardziej właściwe ? Jeśli dobrze Ci w tej skórze, to w porządku, weryfikuj wg tego systemu wartości, które masz.

Cytuj
Dlatego musimy korzystać z osobistego sytemu wartości , który degraduje czyny cudze ( ale nie osoby tylko czyny) byśmy mogli pójść ścieżką osobistych wartości podnoszącą nasz rozwój.
Przy tej okazji, kiedy już czuję się świetnie ze "swoją wartością", wykonuję manewr pt "szalony Iwan". Polega on na tym, żeby spojrzeć na to swoje cudownie dochuchane "ja" przez pryzmat drugiej osoby. To nie jest takie trudne. Samo się dzieje. Ktoś się wkurza, ocenia Cię, "wygarnie ci", czy też "przypadkowo" rzuca Ci przysłowiowe kłody pod nogi. Po to abym mógł zweryfikować to samozadowolone "ja".
Cytuj
Rozróżnianie , dokonywanie osobistych wyborów dobra ( ale poprzez osobiste doświadczanie co jest naszym dobrem i złem , odczucie tego i wybranie) to jedyna droga rozwoju indywidualnego , który otwiera nam dostęp do selekcjonowania swoich czynów słów i myśli wartościami mądrości tworzącymi DOBRO.
I tak można budować zamki na piasku w nieskończoność. Jeśli to nie szkodzi innym to nie mam nic przeciwko temu.


Ale zabawnie brzmi zestawienie
Cytuj
to jedyna droga rozwoju indywidualnego , który otwiera nam dostęp do selekcjonowania swoich czynów słów i myśli wartościami mądrości tworzącymi DOBRO.

z
Cytuj
ilości błyskotliwych informacji kierujących uwagę przekazującego na siebie jako kogoś wyjątkowego w stosunku do odbiorcy.
Tak czy siak się mury pną do góry Mrugnięcie ... jedyna droga rozwoju ,a przekaz budujący własną wyjątkowość ...

Cytuj
Może pora zrozumieć iż nasza Jednia- JA -Świadomość - Matryca Energetyczna i MY jako wcielona iskierka życia to jedno i to samo
O tóż właśnie chodzi. Rozdzielenie jest sztuczne ,a zapewne i celowe. Abyśmy, nie tak jak te ryby o których wspomniałem, z perspektywy rozdzielenia mogli studiować "jedno-i-to-samo" . Nie tylko w kontekście "ja" , lecz również "innych ja".
Cytuj
tylko że nie wszyscy chcą w to uwierzyć , uwierzyć w siebie
Uwierzyć w siebie to uwierzyć ... w jedność. Chociaż ścieżka poznania bliższa "mnie" niźli wiary Mrugnięcie

W tym szerszym kontekście
Cytuj
uwolnienie się ludzi , uzyskanie dostępu do wiedzy i możliwości twórczych eliminuje te istoty które tak długo korzystały z energii zniewolonej ludzkości.
jest zgoda.
Cytuj
east to nie tak iż każdy będzie mógł korzystać ze wszystkiego jak chce i kiedy chce..to tak iż ze swojego co wypracował na drodze wszystkich wcieleń i ze wszystkiego w przestrzeni wibracyjnej którą dziki swojemu rozwojowi osiągnął.
Inaczej wiedza na miarę szkoły którą ukończyłeś , przedszkolaki nie otrzymają dostępu do wiedzy wyższej uczelni...
Ok, to zweryfikujmy ten pogląd. Niech każdy go weryfikuje po swojemu. Zobaczymy za jakiś czas co pozostało z tych ... "uczelni i przedszkoli" Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #431 : Marzec 14, 2012, 16:19:03 »

east Zdania wyjmowane z kontekstu zazwyczaj brzmią śmiesznie stawiane na przeciw siebie , tak można tworzyć dziesiatki wersji nie mających nic wspólnego z oryginałem.

Jeżeli jesteś taki mądry i taki doskonały i tak wszechwiedzący to, po co, wcielasz się na ziemi? Nasza matryca nad przestrzenna , nasze wyższe JA ( tzn. Ty, lub Ja) nie robią takich rzeczy po nic. Czynią to tylko i wyłącznie dla własnego samorozwoju , dla poszerzenia wiedzy praktycznej  o sobie ( o swojej indywidualności), o tym nie jak teoretycznie wyobrażają sobie swoje zachowanie w danej sytuacji , ale jak faktycznie się w nie zachowają.  Oraz w celu podniesienia swojej wibracji i mocy energetycznej sprawczej. Jest to długa droga osiągnięcia doskonałości w praktyce równej prawie Stwórcy , bo prowadząca nas do stania się Stwórcami naszych światów. Taki jest cel rozwoju znany inaczej pod nazwą bycia " siewcami ziarna życia w kosmosie".

Istnieją dwie grupy Energii osobowościowych w kosmosie ( lub Zaświatach jak wolisz);

1. Energie osobowościowe  które nigdy się nie wcielają ich istnienie i rozwój jest czysto energetyczny nie tworzą światów materialnych i nie uczestniczą bezpośrednio ( bo nie zanurzają się w materii) w ich istnieniu, pośrednio tak.

2. Energie osobowościowe które wybrały doświadczania siebie  i wiedzy o sobie po przez zanurzanie się w materii , poznawanie jej i tworzenie z niej. To my  wszyscy inaczej nazywani " upadłymi Aniołami" ... upadłymi w świat materialny i zachwycający się nim i twórczością z materii oraz sobą zanurzonymi w niej. Naprawdę  to MY wszyscy żyjący w światach materialnych nikt inny.

Nauka zaczyna się od narodzin do zszycia się naszego  ciała materialnego ( kombinezonu poznawczego) u jednych dłużnej u innych krócej.W żadnym świecie materialnym materialne ciało nie jest niezniszczalne ,dokonuje się to tylko w różnej skali czasowej zależnej od wiązań ( wibracji) utrzymującej spójność pierwiastków i elementów materii oraz dobry przepływ energii.

Zresztą wieczne korzystanie z tego samego ciała ( kombinezonu poznawczego) było by nie wskazane , bo to tak samo jak byś miał korzystać ciągle z samochodu "Syrena" a już od 50 lat są nowoczesne o innych możliwościach.

Każde kolejne pokolenie nie świadomie ( po przez doświadczanie i przezywanie uczuć) modyfikuje dla następnego ciało materialne. Aż dochodzi do takiego momentu jak teraz , czyli pory na całkowitą jego transformację energetyczną. Zmiana każdego wymiaru to zmiana również ciała materialnego inaczej transformacja z otworzeniem jego nowych możliwości , które zmieniają również jego czas życia. 

Określony wymiar , to rozwój energetyczny Energii , nowa wiedza o sobie ale również zdany egzamin z korzystania z wiedzy na danym poziomie. To nie są egzaminy jak w szkole papierek i pióro , ewentualnie zrobienie jakiegoś dzieła.
To jest droga życia z "torem przeszkód" zazwyczaj bardzo trudnych i spontaniczne wchodzenie w trudność , podejmowanie spontaniczne decyzji które tworzą zdarzenia. A zdarzenia emanują energiom i ta energia jest zapisem niezmienianym efektem naszego egzaminu. Tu nikt nie powie , myślałem... miałem zamiar itd... Efekt jest widoczny zgodny z prawzorcem lub nie, albo zaliczone albo do kolejnych zdarzeń uczących perfekcji.

Tu nie wystarczy powiedzieć ; ja to wiem ,.... wiedza przejawia się w czynie lub nie.
Osiągnięcie tej perfekcyjnej wiedzy w czynie jest celem wcielania się Energii w materię   , bowiem wiedzę teoretyczną  identyczną posiadamy wszyscy jako Energie.
Zespolenie tej wiedzy teorii i praktyki to cel wcieleń tych , którzy wybrali taką wizję swojego Istnienia , do siania ziarna życia i tworzenia materialnych światów.
Cała droga poznawcza zaczyna się od podstaw , czyli pierwiastków i elementów tworzących minerały , ros liny , zwierzęta i kolejny etap Ludzi . To Energia doświadcza tej wiedzy przez zanurzenie się kolejne w tych światach , zatem naturalnością jest jej sen ( zapomnienia o sobie i swojej wielkiej wiedzy) by mogła poznawać od podstaw. Ewolucja to tylko otwieranie w sobie dostępu do coraz wyższych pokładów swojej wiedzy , ale tez wiedzy innych Energii z tej samej przestrzeni wibracyjnej , które zdeponowały ją we wspólnym "banku wiedzy" polu morfogenetycznym do  którego poziomów możemy się dostroić i z nich korzystać poprzez osobisty poziom wibracji.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #432 : Marzec 14, 2012, 16:54:26 »

Kiaro przepraszam za te wyrywanie z kontekstu zdań. Nie był to zabieg przeciwko Tobie, tylko dla ukazania zabawnych tworów języka... poplynąłem po prostu Mrugnięcie

@Kiara
Cytuj
Jeżeli jesteś taki mądry i taki doskonały i tak wszechwiedzący to, po co, wcielasz się na ziemi?
Jestem i nie jestem. Tu, na Ziemi nie jestem ani mądry ani doskonały, ani wszechwiedzący. Nie mam takich wyobrażeń o sobie jako "ja".
 Wciela się świadomość ( i cały czas jest tu ) w to, co nazywam potocznie "moim ciałem" by doświadczać. Zbiera i kompletuje wiedzę w procesie powrotu z rozdzielenia do kompletnej całości. Na tym a nie innym, zdeterminowanym odcinku drogi życiowej.
Cytuj
Nasza matryca nad przestrzenna , nasze wyższe JA ( tzn. Ty, lub Ja) nie robią takich rzeczy po nic.

Kompletują doświadczenia, składają puzzle. Piszesz tak, jakby również były oddzielone od Pełni. No bo jakieś "Ty" jest i jakieś "Ja" (mało ważne czy wyższe).. To tak, jak organ Twojego ciała - może jest (a może nie jest) świadom tego, że jest częścią większej całości .Nawet nie wie, czy cokolwiek jest TAM - poza skórą. Może wszystko, co wie, to to,że jest organem składającym się z komórek. A komórka naszego ciała ? Ona z kolei tylko wykonuje swoje. Może czuje, że obok są inne komórki, ale nie jest świadoma ani swej roli w danym organie, ani tym bardziej w organizmie.. a co dopiero mówić o tym co jest poza organizmem.
A jednak, w tej fraktalności, na każdym etapie jest Świadomość - chociaż organizująca "stworzenie" na każdym etapie inaczej.

 Gdybyż tylko część komórek było gotowe do Wzniesienia, a nie całość to co to byłoby za wzniesienie ? Częściowo się nie da Mrugnięcie Musi nastąpić rezonans, rozpoznanie w całości. Wtedy idziemy dalej Chichot

Cytuj
Czynią to tylko i wyłącznie dla własnego samorozwoju , dla poszerzenia wiedzy praktycznej  o sobie ( o swojej indywidualności), o tym nie jak teoretycznie wyobrażają sobie swoje zachowanie w danej sytuacji , ale jak faktycznie się w nie zachowają.
Praktycznie to wygląda tak, że jako dziecko chłonęłaś wszystko co Cię otacza. Uczyłaś się co i jak. Wiedza wewnętrzna ( o ile już ją miałaś) plus zewnętrzne programowanie (choćby język, normy społeczne, dieta, nabyte przekonania ) stworzyły nową jakość reagującą zupełnie nieprzystająco do tego co sobie wymyśliłaś zanim się urodziłaś.
Dobra.Rozpoznali my. I co dalej ? Koniec i game over ? Masz oto dyplom szkoły średniej , idziesz dalej na uczelnię. Czy na tym opiera się całe życie ? Na dopieszczaniu "ja" - własnego rozwoju ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #433 : Marzec 14, 2012, 17:31:58 »

east

Cytuj
Gdybyż tylko część komórek było gotowe do Wzniesienia, a nie całość to co to byłoby za wzniesienie ? Częściowo się nie da Mrugnięcie Musi nastąpić rezonans, rozpoznanie w całości. Wtedy idziemy dalej Chichot

Otóż to.. każde wcielenie to wiedza z jakiegoś zakresu , poznawanie swojej twórczości przez określony aspekt zachowań ale równie ważny dla "całego organizmu" , tworzący całokształt. Bo wszystko jest ze sobą połączone jak w szkole program obejmuje określone przedmioty , nie można zdać klasy zaliczając tylko ich część.

Cytuj
Czy na tym opiera się całe życie ? Na dopieszczaniu "ja" - własnego rozwoju ?
A czy osiąganie wiedzy w czym kolwiek jest dopieszczaniem siebie? Konfrontacja z materią to raczej bardzo trudne zdarzenie daleko mu do pieszczot. Naturą naszej osobowości jest poznawanie , chęć wiedzy , korzystanie z niej i tworzenie nią i temu służy ten cały cykl nauki wcieleniowej. Jest tyko sprawdzian praktyczny przed wykorzystaniem jej w twórczości na szeroką skalę.
Nasze życie ziemskie nie jest głównym celem istnienia , jest to tylko etap istnienia polegający na nauce przygotowującej do tworzenia i stwarzania.

Wiesz już iż tworząc w rożnych przestrzeniach przygotowujemy się do stwarzania. Wiesz już i tworzy i stwarza tylko energia miłości, zatem poznajemy ją i uczymy się korzystać z jej rożnych potencjałów. Gdy osiągamy max na dany poziom następuje samoistne przeobrażanie się nas ( wyjście z kolejnego kokonu) za pomocą zgromadzonej energii w naszych Graalach lub Merkabach jak wolisz które transformują nasze ciała fizyczne w kolejne fizyczne ale już o dużo większych możliwościach twórczo- doświadczalnych.
To są naturalne procesy rozwojowe jak kokon z którego wyłania się motyl. Inne ciało inne możliwości w innej przestrzeni życia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #434 : Marzec 14, 2012, 20:34:33 »

Może nie wyraziłem się jasno. Podając przykład z komórkami i organami ciała chciałem przyrównać  je do poszczególnych ludzi. Razem, jako ludzkość, stanowimy ORGANIZM - w wymiarze planetarnym. Na razie wygląda to tak, że w tym tyglu każdy organ sobie rzepkę skrobie i dziwi się, czemu jest mu tak źle. Jest mu źle, bo jako "organ" (naród) czy też "komórka" (człowiek) nie ogarnia całości. Coś między nami ciągle mąci nie pozwalając na szerszy ogląd. I to coś wg mnie, tkwi w nas samych, a nazywa się  "ja".

Do tego istnieje paru cwaniaków, którzy wyszli poza "ja" ,ale nie zależy im na przebudzeniu ludzkości do wspólnego działania. To są komórki rakowe. One działają tylko na swoją korzyść kosztem organizmu aż do jego śmierci - i swojej również zresztą czego nie dostrzegaja - mnożąc dla siebie bez opamiętania kosztem innych.

Zatem nie może być mowy o wzroście organizmu bez synchronicznego wzrostu komórek i organów. Co z tego, że parę komórek przejdzie na wyższy poziom ( do wyższej klasy) , skoro reszta śpi ?

Kiaro piszesz
Cytuj
To są naturalne procesy rozwojowe jak kokon z którego wyłania się motyl. Inne ciało inne możliwości w innej przestrzeni życia.
Ok, rozumiem, ale zauważ, ze w kokonie wszystkie komórki współpracują razem i jednocześnie zgodnie dokonując czegoś nie do pomyślenia na zdrowy rozum - zbiorowe samobójstwo. Tak, ulegają rozkładowi, komórka po komórce, wszystkie organy, aż do aminokwasów. Po czym "COŚ" daje im sygnał do ponownego złożenia z tej zupki zupełnie innego, nowego organizmu o zupełnie nowych właściwościach , nowych komórkach ,organach. Tam nic nie ma jak było wcześniej. Była ciężka ,żarłoczna i niezdarna gąsienica, a jest lekki, zgrabny, z rzadka spożywający nektar , fruwający motyl.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #435 : Marzec 14, 2012, 20:49:52 »

Cytuj
To są naturalne procesy rozwojowe jak kokon z którego wyłania się motyl. Inne ciało inne możliwości w innej przestrzeni życia.
Ok, rozumiem, ale zauważ, ze w kokonie wszystkie komórki współpracują razem i jednocześnie zgodnie dokonując czegoś nie do pomyślenia na zdrowy rozum - zbiorowe samobójstwo. Tak, ulegają rozkładowi, komórka po komórce, wszystkie organy, aż do aminokwasów. Po czym "COŚ" daje im sygnał do ponownego złożenia z tej zupki zupełnie innego, nowego organizmu o zupełnie nowych właściwościach , nowych komórkach ,organach. Tam nic nie ma jak było wcześniej. Była ciężka ,żarłoczna i niezdarna gąsienica, a jest lekki, zgrabny, z rzadka spożywający nektar , fruwający motyl.

Tak też stanie się z ludźmi bo są już do tego procesu gotowi i coś ds im impuls by go dokonali.Dla nas wbrew Twoim twierdzeniom też są to naturalne procesy ewolucyjne. A tym "czymś" dającym nam impuls , stwierdzającym gotowość jest nasza świadomość inaczej wyższe JA.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #436 : Marzec 14, 2012, 22:46:00 »

Nie twierdzę , że to są nienaturalne procesy. Pokazuję na przykładzie ,który poruszyłaś (przepoczwarzenie ). Kokon to dobry przykład Chichot

Komórki nie posiadają "ja". Są od niego wolne. Nie mają żadnych wyobrażeń na temat siebie samych. Dlatego są wolne od strachu przed utratą swoich funkcji czy wyglądu. Nie utożsamiają się z nimi. I dlatego przeobrażenie jest możliwe .

Wyobraźmy sobie teraz, że objawia się Świadomość i powiada tak : od teraz ulegniesz rozpadowi, totalnemu rozkładowi na czynniki pierwsze  i znikniesz. Potem się uformuje z Ciebie coś zupełnie nowego i będzie dobrze. Zaufaj mi. To działamy !
Komórka to po prostu zrobi, a człowiek ? Spanikuje Mrugnięcie  Pierwsza myśl jaka przyjdzie mu do głowy to " a co ze mną ?"

Taaa .... "JA" ma na to potok słów : " co się stanie ze wszystkim z czym się utożsamiam ? , z tymi wszystkimi obowiązkami i powinnościami, z oczekiwaniami i wyobrażeniami  na temat siebie i świata ? Jak to .. miałoby mnie nie być ? To co się ze mną stanie ? Umrę , o raaanyy i mnie nie będzie ...buuuuuuu (tu płacz i zgrzytanie zębów) .... o nie, nie nie, stop i basta. Nie pozwalam, nie zgadzam się, to beze mnie .... "

A jeśli nie będzie mogło nic na to poradzić to ... będzie stres i rozstrój totalny. Aż do faktycznej śmierci fizycznej, czyli bezużyteczności do przemiany. I co wtedy ? Ano - kosmiczny kompost, jak to mawia nasz kolega Mrugnięcie
Dlatego przed przemianą faktyczną nastąpi "rozstrój". Trzeba będzie rozprawić się z "JA".
I nie ma przebacz ....
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #437 : Marzec 16, 2012, 01:21:25 »

Po tych galaktycznych żebraczych wzywaniach coś interesującego , pozwalającego zrozumieć obecne procesy energetyczne w naszych ciałach fizycznych. To się dzieje nie u wszystkich identycznie bowiem procesy zależne są od osobistego poziomu energetycznego czyli osobistej wibracji. Nie mniej jednak zachodzą są odczuwalne i ważne teraz, a jeszcze bardziej ważny jest fakt wiedzy iż my , my i tylko my sami powodujemy te zmiany i nikt z zewnątrz za nas ich wykonać nie może. Zatem ufajmy sobie i żyjmy  tak aby mogły zachodzić na jak najwyższym poziomie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Przesłania Archanioła Michała

Ten blog powstał, aby polscy Czytelnicy mogli mieć łatwiejszy dostęp do rozległego zbioru przekazów Archanioła Michała w jednym, dogodnym miejscu.
Thursday, March 15, 2012

Moc i majestat żywiołów

  Przetłumaczyła Teresa Serafinowska


Ukochani Mistrzowie, zrozumienie żywiołu OGNIA, POWIETRZA, WODY I ZIEMI, wyjątkowych komponentów, postaci i elementów Natury naszego Boga Ojca – Matki pośród tego Pod-wszechświatowego doświadczenia, jest tematem najwyższej wagi, kiedy dążycie do większej mądrości i Samo-mistrzostwa. Są to cztery główne żywioły, jakie zostały zakodowane w systemie ciał pierwotnej ludzkiej formy, aby pomóc przy Samo-poznaniu i Samo-mistrzostwie na materialnym poziomie egzystencji. Te żywioły są rozdzielone na całą stworzoną materię w tym Pod-Wszechświecie i wy-PROMIEN-iowywane poprzez wielkich Archaniołów jako dwanaście Promieni Boskiej Świadomości  z Esencji Jądra Serca naszego Boga Ojca-Matki.

*Ciało eteryczne i Ja Duszy są dostrojone do żywiołu KOSMICZNEGO OGNIA, który je odżywia.
*Ciało mentalne rezonuje z żywiołem POWIETRZA /  ETERU, który je energetyzuje.
*Ciało emocjonalne jest zestrojone z żywiołem WODY, który na nie wpływa.

*Ciało fizyczne jest związane i zestrojone z żywiołem ZIEMI na czas podróży każdej Duszy po królestwach gęstości (pierwszy do czwartego wymiaru).


Jakości, cechy i właściwości Siedmiu Promieni Boskiej Świadomości dla tego Systemu Słonecznego zostały zmagazynowane w Kulach Światła. Owe kule, znane również jako czakry, zostały stworzone, aby obracać się z bardzo dużą szybkością, co daje się zobaczyć jako wirujące stożki promieniejące z przodu i z tyłu ciała fizycznego. Dlatego bezustannie wysyłacie częstotliwości Światła do świata formy. Moc wzorca wibracyjnego, lecz również poziom wibracyjny harmonii, jaki wypromieniowujecie, będą określały, czy przeżywacie radość, pokój i pełnię czy ograniczenia, stres i dysharmonię. Każda żywa komórka w waszym ciele jest kondensatorem, który gromadzi wspomnienia i wzorce energetyczne. Dla każdego odczucia gruczoły będą produkowały wydzieliny, które pasują do wzorca wibracji, jaki rozsyłacie. Dlatego można powiedzieć, że istnieje specyficzny wzorzec nienawiści, wzorzec wibracyjny miłości i tak dalej w odpowiednich stopniowaniach, zależnie od mocy, siły i konsystencji energii, jaką emanujecie.

Kiedy zaczynacie podróż Wstępowania z powrotem do królestw Światła, stopniowo tracicie gęstość w ciele fizycznym – niekoniecznie masę ciała – jednak wasza forma cielesna zaczyna współbrzmieć z coraz wyższymi częstotliwościami Światła. Nigdy przedtem nie było pomiędzy masami tak wielu Mistrzów Światła. Wiele dzielnych Dusz dostało możliwość opuszczenia planety i kontynuowania swojej pracy / misji z Niebiańskich Miast Światła albo kontynuowania swojej służby dla ludzkości w obrębie wybranego przez siebie otoczenia ziemskiego. Mamy życzenie, abyście wiedzieli, że jesteśmy bardzo uradowani z każdego z was – Nosicieli Światła -, którzy bezustannie idą przez gęste, cieniste doliny ciemności, aby stworzyć Świetlistą Drogę, którą inni będą mogli za nimi podążać.

Osiągnięcie mistrzostwa nad czterema żywiołami Boskiej Świadomości pomoże wam stworzyć ustawiczny strumień energii Świętego OGNIA, jaki przepłynie przez system czakr i ciało fizyczne.

Żywiołu OGNIA z niego składa się ciało eteryczne  . W początkowej fazie waszego procesu Wstępowania wysubtelnione wzorce wibracyjne Boskiej Świadomości muszą najpierw być przefiltrowywane przez ciało eteryczne, zanim stopniowo zaczną płynąć swobodnie przez ciało fizyczne. Powoli musicie rozwijać tolerancję dla tych subtelniejszych frekwencji Boskiego Światła, abyście nie musieli wywoływać zbyt wielu dolegliwości lub powodować szkód cielesnych.  Energia Świętego Ognia, Diamentowe Cząsteczki, musi najpierw przepłynąć przez czakrę serca, aby zostać aktywowana przez wasz wypełniony miłością zamiar, zanim ten eliksir życia będzie mógł swobodnie przepływać przez ciało. Stopniowo, z czasem, kiedy wibracje waszej pieśni Duszy staną się subtelniejsze, będziecie zdolni do przyciągania wyższych poziomów Energii Kosmicznej, ale też większych ilości Diamentowych Cząsteczek Światła.

Żywioł POWIETRZA koncentruje się na ciele mentalnym, poziomie świadomości mentalnej. Natura mentalna jest napędzana przez Święty Oddech Boskiej Świadomości. Dlatego techniki oddechowe, jakie zostały wam dane, są tak ważne. Świadomość Duszy jest decydującą fazą początkową Przebudzenia do własnej Boskiej Natury. Trzecie oko, szyszynka, przysadka i Święty Duch, stanowią decydujące komponenty ciała mentalnego.

Żywioł WODY napędza Ciało emocjonalne . Ciało mentalne wysyła myśli siewu a ciało emocjonalne napędza E-mocje lub energie w ruchu. Jak często wyjaśnialiśmy: wasze wytwory są albo produktem ciała życzeń ego albo życzeniami i inspiracjami Duszy. Gardło i splot słoneczny są ważnymi źródłami mocy dla ciała emocjonalnego. Jednak cała siła manifestacji rozpoczyna się, kiedy uchwycicie Święty Ogień – Kundalini lub Diamentowe Cząsteczki Boskiego Światła, które są zmagazynowane w waszej czakrze podstawy, a wy dopełniliście połączenie z waszą Gwiezdną Duszą i Ja Nadduszy i uzyskaliście dostęp do Antakarany, Rzeki Życia. Aktywacja i harmonizacja ciała mentalnego i emocjonalnego oraz stopienie niższych czakr z czakrami wyższymi poprzez czakrę serca, skutkuje stopieniem jakości, cech i zdolności Boga Ojca i Bogini Matki z ciałem fizycznym.  Wasz poziom Boskości bazuje na harmonijnym współbrzmieniu waszej Pieśni Duszy lub wymiarowych poziomów, do których jesteście dostrojeni.

Żywioł ZIEMI poprzez ciało fizyczne jest zarówno kotwicą jak i środkiem, który umożliwi wam ponowne wzniesienie do Królestw Światła. Nie możecie ignorować ciała fizycznego a równocześnie wypełniać swojej ziemskiej misji. Jeśli zaniedbacie ciało, zaniedbacie daną przez Boga wyjątkowość i specjalną, złożoną formę, którą wybraliście na tą życiową podróż do materialnych królestw istnienia. To wy, wspólnie z waszym przewodnictwem, aniołem stróżem i Radą Światła, wybraliście pasujące DNA-/ linię dziedziczną, rasę, kulturę i okoliczności, w jakich chcieliście się narodzić na to wyjątkowe doświadczanie życia. Szerokie spektrum testów, wyzwań i możliwości zostało zaprogramowane, aby dać wam najlepszą możliwość do wzrastania Duszy. Te wydarzenia były zaprojektowane w celu zainicjowania w odpowiednim momencie czasowym waszego życia. Jak zawsze, działa prawo wolnej woli, i od każdego z osobna zależy, jak ona / on przejdzie testy i wyciągnie korzyści z z możliwości. Czy rozumiecie, że każdy człowiek rozsyła lub rozrzuca energię, która pochodzi z Boskiego Źródła? Korzystacie z tego danego od Boga daru Światła / Życia w sposób pozytywny lub negatywny. Dzięki waszej wolnej woli jesteście współtwórcami, którzy stwarzają swoją własną rzeczywistość.

Wielu z was przeżywa transformacyjny proces wstępowania w świadomość wraz z ewolucją fizyczną, przy czym Ogień Kundalini, zmagazynowany w czakrze korzenia, szybko przemieszcza się przez system czakr i ciało fizyczne ku górze. Również to stanowi dynamiczną i ważną część procesu Wstępowania. Prosiliśmy naszą posłanniczkę, aby podzieliła się z wami artykułem, który powstał dla jednego z niedawnych seminariów internetowych:

*** KUNDALINI * WĘŻOWY OGIEŃ *
RONNA HERMAN * ŚWIĘTA SKRYBA * PRZEŚWIETLONA PRZEZ ARCHANIOŁA MICHAŁA

OGIEŃ BOGA, ŚWIĘTY OGIEŃ, ŚWIĘTY BIAŁY OGIEŃ I OGIEŃ KUNDALINI – TO WSZYSTKO SĄ POJĘCIA WYKORZYSTYWANE DLA OKREŚLENIA DIAMENTOWYCH CZĄSTECZEK ŚWIATŁA, ŚRODKA NAPĘDZAJĄCEGO ŻYCIE, WYDYCHANEGO Z JĄDRA SERCA NAJWYŻSZEGO STWÓRCY.


KUNDALINI: słowo pochodzące z sanskrytu, dosłownie przetłumaczone – zwinięta. Ten Święty Boski Ogień leży zwinięty u podstawy kręgosłupa w stanie spoczynku lub uśpienia, jest nieświadomy. Często jest przedstawiany pod postacią śpiącego węża; stąd istnieje cały szereg angielskich tłumaczeń wykorzystujących pojęcie „wężowa siła”. Protoplaści powiadają nam, że kundalini rezyduje w czakrze korzenia, u podstawy kręgosłupa, w formie trzech i pół skrętu. Jest określana jako źródło rezerw czystego Boskiego Ognia. Według starych nauk mądrości w kręgosłupie tkwią dwa strumienie nerwowe, zwinięta podwójna helisa, czasami nazywana „laską mocy”, która przebiega wzdłuż kręgosłupa. Symbol Kaduceusza (laska Hermesa), wykorzystany jako symbol uzdrawiania i medycyny, jest starym wizerunkiem dwóch wzajemnie owijających się węży i centralnej laski ze skrzydełkami na górnym końcu.  Można ten symbol zobaczyć na Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaduceusz.

Za pomocą medytacji i różnych innych duchowych praktyk można kundalini obudzić i podnieść w górę poprzez system czakr wzdłuż kręgosłupa. Rozwijanie Ognia Kundalini wzdłuż poszczególnych czakr prowadzi do kolejnych poziomów bycia przebudzonym i do mistycznych doznań. Gdy ogień kundalini osiągnie głowę, czakrę korony, wytwarza czasem wyjątkowe mistyczne sytuacje, kiedy ponownie łączy się w wieloma postaciami własnych wyższych jaźni.

PIERWSZA GŁÓWNA  AKTYWACJA zazwyczaj bywa odczuwana z tyłu ciała pomiędzy łopatkami. Odczujecie w tym rejonie nacisk, który czasem może być naprawdę nieprzyjemny. Jest to dowód otwierania się portalu tylnego waszego Świętego Serca. Często mówiłam: „Kiedy to się dzieje, rosną nasze anielskie skrzydła”.

DRUGA  AKTYWACJA: Ogień Kundalini wznosi się do górnego końca kręgosłupa, gdzie łączy się z Medulla Oblongata (rdzeń przedłużony ), czasem zwany „Ustami Boga”. Jest to dowód tego, że zostaje aktywowana czakra wstępowania. Ta aktywacja wpływa również na czakrę gardła.  Praktykowanie oddechu nieskończoności i tonowania przyspiesza ten proces, wspomagając przy tym przebijanie się przez każdą zniekształconą energię wokół kręgosłupa i systemu czakr. Czakra gardła jest jednym z najważniejszych miejsc w ciele, które może wymagać troski, kiedy staramy się odzyskać naszą osobistą moc nad sposobami wypowiadanej mowy.

TRZECIA  AKTYWACJA: Szyszynka i przysadka są stymulowane i zaczynają wysyłać impulsy do otwarcia portalu Świętego Ducha, aby powstał pełny dostęp do waszej osobistej Świątyni Mądrości. Dodatkowo pojawia się ponowne silne połączenie  z waszą Gwiezdną Duszą i Wyższym Ja Nadduszy. Kiedy to jest dokonane, wasza duchowa podróż do wyższych królestw zaczyna się naprawdę. W tym momencie jesteście również gotowi do odbierania Świętego Ognia Ducha; Diamentowe Cząsteczki Światła Stwórczego automatycznie zaczynają wpływać do waszego Świętego Serca z każdym oddechem. Siła Wężowego Ognia sięgająca do góry dostaje towarzystwo przepływającego w dół strumienia Diamentowych Cząsteczek płynącego przez Wyższe Ja  Nadduszy, które rezyduje w waszej Gwiezdnej Duszy. Musicie aktywować te Cząsteczki Światła Stwórczego poprzez wypełniony miłością zamiar, gdy przepływają przez ciało fizyczne, a pozostałe niewykorzystane cząsteczki przepłyną w dół do Ziemi i rozpłyną się w świat dla dobra Ziemi  i całej ludzkości. Kiedy Kundalini, Święty Ogień,  zaczyna wznosić się wzdłuż waszego kręgosłupa (eteryczną tubą Światła), możecie czasem odczuwać intensywniej wewnętrzne gorąco, przy czym ciało zewnętrzne pozostaje chłodne, może nawet chłodno lepkie. Dlatego na początku najlepiej jest starać się uwalniać Ogień Kundalini uśpiony w czakrze podstawy stopniowo, aby powoli przyzwyczajać się do integrowania coraz wyższych wibracji Boskiego Światła.

Przypomnijcie sobie, drodzy przyjaciele, szybciej i więcej nie oznacza lepiej dla procesu transformacyjnego, jakim jest  Wstępowanie. Jako samorodny mistrz zaczniecie doznawać ciągle rosnącego strumienia wewnętrznego Świętego Ognia razem ze wzrastającym strumieniem Bosko kodowanego Ognia Duchowego. Ten proces pobudzi was do większej, poszerzonej świadomości, do liczniejszych inspirowanych myśli i do aktywacji zdolności, których wcześniej nie byliście świadomi. Liczne błogosławieństwa, cuda i pomoc naszych przyjaciół z wyższych królestw staną się normą, a wam zostanie zaproponowana okazja bycia aktywnym, dobrze wykształconym Serwisantem Świata, wspólnie z dużą liczbą innych pracowników tej służby z całej planety.  Ja z mojej strony jestem oczarowana tym, co przyszłość  szykuje dla nas, Nosicieli Światła. Moją mantrą na 2012 rok jest: TO JEST NASZ ROK, ABY BŁYSZCZEĆ! Wiecznej miłości i błogosławieństwa aniołów, Ronna

                                                                            ***

Ukochani mistrzowie, ważne jest, abyście rozpoznali, że każda faza Boskiego Planu jest odciśnięta holograficznie w polu aurycznym Ziemi, dokładnie tak, jak kody pamięci i impulsy, które w każdym z was w odpowiednim czasie zostaną lub już zostały włączone. Niezależnie od tego, jakie macie przekonania, niebiańskie wiatry przemian stają się coraz silniejsze przenikając każdego i wszystko na Ziemi. Wszystko musi się rozwijać lub przeminąć, nic nie pozostaje statyczne. Dodajemy wam odwagi, abyście wykorzystywali możliwości, jakich nigdy jeszcze nie mieliście, a jakie są wam ciągle proponowane. Wiedzcie, że towarzyszymy wam z każdym waszym krokiem na drodze, czy to do przodu czy w tył.

Jesteście głęboko umiłowani,

JAM JEST archanioł Michał.

LM-03-2012, przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman (ronnastar.com)


http://aamichal.blogspot.com/
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #438 : Marzec 16, 2012, 09:56:47 »

A teraz spójrzcie na to co poniżej. Nie trzeba się wysilać i czytać między wierszami, współpracujących będziemy wynagradzali - a z drugiej strony będziecie wszyscy mieli dostatku po same uszy. Piękne, nie wiem co jeszcze można wymyślić, ale wiem, że możemy się tego po nich spodziewać.

Członkowie Galaktycznej Federacji Światła są Istotami Wzniesionymi

15 mar 2012 3 komentarzy

by krystal28 in Galaktyczna Federacja


więcej detali o zatrudnieniu przez GF

Przetłumaczyła Sandra


Ludzie posiądą moc, kiedy wszyscy zaczną zbierać się razem pod nowym systemem
.  Otrząsając się na krawędzi finansowej katastrofy ludzkość wzrośnie do poziomu sprzed przekazów znanej wam historii. Wszyscy uwolnią się z kajdanów finansowej walki i będą mogli się w końcu skoncentrować na innych obszarach swojego życia.  Kontynuując w nadchodzących miesiącach, nowo nabyte przez ludzkość bogactwo pozwoli rozkwitać nowym projektom i programom zaprojektowanym w celu przywrócenia waszej planety do jej naturalnego, dziewiczego piękna i perfekcyjnej funkcjonalności.  W tych nowych warunkach, zbiorowa wibracja ludzkości wzrośnie, a to rozwinie wasze skrzydła, konieczne dla waszego Wzniesienia. Taki jest plan.

Niektórzy z was wznieśli głosy zmieszania, skąd ten nacisk na wdrożenie nowego systemu finansowego, skoro zaledwie miesiące dzielą was od Wzniesienia.  Musicie teraz zrozumieć, że przynosi to nadzieje, że wasza kolektywna wibracja wystrzeli w górę, gdy ciężar waszych zmartwień i walk zostanie zdjęty z waszych ramion.

Wasz nowy system jest już bardzo blisko. Wielu dało dużo od siebie projektując ten nowy system i wiele murów, które utrudniały jego realizacji, zostało zburzonych. Prosimy was o okazanie jeszcze odrobiny więcej cierpliwości jako, że wasz nowy system jest wdrażany, oraz o okazanie zaufania dla nowego systemu, aby inni, którzy nie są poinformowani, mogli go wspierać i podążać za waszym przykładem. Nowy system będzie oparty na sprawiedliwości i równości pomiędzy wszystkimi ludźmi w waszym świecie, którzy będą posiadać równy udział w zbiorowym bogactwie waszego społeczeństwa.  Nikt nie będzie wart więcej niż ktoś inny i nikt nie będzie musiał doświadczać braków jako ciężaru codziennego życia.

Wasz nowy system jest aktualnie przygotowywany do odsłonięcia i jego inicjacja będzie podążać za ujawnianymi przez media informacjami o aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała.  Wiele zależy od tych aresztowań, a po doświadczeniu ich na własne oczy będziecie wiedzieli, że przyszedł czas na wdrożenie wielu pozytywnych zmian w waszych społeczeństwie.

Ponownie pragniemy was zwerbować do wsparcia poprzez informowanie waszych braci i sióstr o tym co znaczą te aresztowania i co dla ludzi oznacza nadchodzący nowy system finansowy.  Będą tacy, którzy będą się obawiać tego nowego systemu i będą wierzyć, że jest on szkodliwy dla ich legalnie pozyskanego bogactwa.  Prosimy was, abyście wyjaśniali wszystkim, którzy chcą słuchać, że wasz nowy system jest systemem obfitości dla każdego i nikt nie będzie tracił, bez względu na to ile bogactwa zgromadził przez swoje życie. Jako, że jakość życia będzie się szybko poprawiać wokół was, analogicznie, wasze życie również ulegnie poprawie.  Pytamy was, co jest dobrego w posiadaniu ogromnego bogactwa, gdy inni wokół cierpią z braku czegoś, czego wy macie w bród.  Gdy każdy dzieli po równo bogactwo tworzone przez społeczeństwo, to społeczeństwo może swobodnie rozkwitać ku wyższym poziomom, co może być dla was jeszcze na ten czas dość niewyobrażalne.

Tylko pomyślcie co możecie wspólnie zrobić, gdy tylko przeszkody w postaci finansowych ograniczeń zostaną usunięte z waszej drogi.  Niektórzy z was nie będą w stanie sobie tego wyobrazić, gdyż nigdy nie zaznali prawdziwego bogactwa, i w większości, jeśli nie wszyscy z was, doświadczali życia w poprzednich wcieleniach, pełnych walki i cierpienia.  Zostało to uznane za konieczne, dla waszego rozwoju i wkrótce ujrzycie, że to wszystko przez co przeszliście było warte nagrody, która czekała na was daleko w oddali waszej podróży.  W końcu osiągnęliście ten punkt, o którego istnieniu wiedzieliście i zostaniecie obsypani wszystkim na co tak ciężko pracowaliście. Gratulujemy wam wszystkim za wasze wysiłki w wytrwaniu i dotarciu do tego punktu i pragniemy powiedzieć, że wszyscy jesteście teraz znacznie wspanialsi, dzięki doświadczeniu tego trudu braku i strachu. Te limity zostaną teraz zdjęte i będziecie mogli żyć waszym życiem, wolni, w waszym naturalnym stanie obfitości.

Ten plan dla was obowiązywał od zawsze
, a prace mające stworzyć fundamenty dla nowego systemu trwają od lat. Wiele wysiłków włożono w skonstruowanie tego systemu i wiele kobiet i mężczyzn zasługuje na ogrom wdzięczności i uznania z tego tytułu. Niektórzy z tych członków ludzkiej rodziny zostaną wam przedstawieni przy odsłonięciu waszego nowego systemu i jesteśmy pewni, że wielu z was okaże swoje uznanie dla ich pracy i oddania. Będzie to kolejny aspekt waszego nowego świata, gdzie wysiłki tych, którzy starają się działać na polach podniesienia poziomów życia innych, będą rozpoznane i osławione. Osobiste osiągnięcia zaledwie kilku przestaną być jedyną lśniącą chwilą ludzkości. Momenty najbardziej wprawiające w dumę zawsze polegały na przybyciu z pomocą tym, którzy tego potrzebowali i widzimy to jako wasze nowe święto w nadchodzących dniach.

Wszyscy zostaniecie sowicie wynagrodzeni za wasze wysiłki we wzajemnej pomocy. Tak jak powiedzieliśmy, gdy jeden korzysta, korzystają wszyscy. Będzie to jedna z najwspanialszych zmian dla waszego społeczeństwa i widzimy wielu z was rozkoszujących się tymi nowymi możliwościami, aby pomóc innym w ich podróży, przyczyniając się jednocześnie waszym ogólnoświatowym społecznościom. Jakież to będzie wyzwalające doświadczenie dla wielu z was.

To wszystko rozpocznie się po aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała i dlatego zwracamy waszą uwagę, że uroczystości będą miały swoje miejsce. W nadchodzących dniach będziecie świadkami tych aresztowań, a będą one zaledwie początkiem wielu zmian pojawiających się na waszej drodze. Prosimy abyście pozostali w pogotowiu i przygotowali się na te wszystkie wydarzenia, gdyż gdy się rozpoczną, będą postępować bardzo szybko. Tak to właśnie musi wyglądać, zwłaszcza że wiele trzeba zrobić, aby przygotować wasz świat do Wzniesienia.

W nadchodzących dniach czeka na was wiele innych wyzwań i macie wielu przyjaciół, którzy pomogą wam im podołać. Tym właśnie się zajmujemy i czekamy z radością aby móc pomóc wam, naszej rodzinie, w tej drodze. Pozwólcie nam robić to co robimy najlepiej poprzez demonstrowanie waszego zaufania do nas i przez pokazanie nam, że będziemy w waszym świecie bezpieczni. Jest to konieczny krok w stronę naszej wspólnej współpracy. Posiadamy narzędzia i doświadczenie, które będą dla was konieczne dla gładkiego przejścia w nadchodzących dniach, i pragniemy podzielić się z wami tym co mamy.

Wielu z was odczuwa przed nami strach, ale ten strach jest nieuzasadniony, gdyż nie przybywamy aby was skrzywdzić. Jesteśmy waszą rodziną z dalekiej przeszłości i nigdy nie chcieliśmy dla was krzywdy. Byliśmy na waszej planecie wielokrotnie przez wiele długich lat. Ślady naszych stóp są wszędzie, widzialne w starożytnych i sekretnych ruinach waszych antycznych światów. Nie przybyliśmy aby podbijać wtedy i nie przebywamy aby podbijać teraz. Przybywamy tylko w miłości i służbie innym poprzez cały wszechświat.

Nie jesteśmy także jedyną organizacją. Inne pokojowe sojusze również tutaj są. Wszyscy, którzy tutaj są, są nastawieni pokojowo i przybyli w tym czasie w służbie ludzkości. Dowiecie się o tym w nadchodzących dniach. Pomóżcie nam pomóc wam przez tworzenie podwalin pod nasze przybycie. Wielu z was jest członkami Galaktycznych Komand i częścią waszego zadania tutaj było żyć pośród ludzi na Ziemi, aby, gdy nadejdzie czas, ludzie mogli postrzegać nas, jako część was. W gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy jednością, dlatego prosimy naszych pracowników Światła, aby pomagali waszym braciom i siostrom dostrzec to i pomóc im załagodzić strach, który odczuwają i będą odczuwać w nadchodzących dniach. Wiemy, że jesteście w stanie temu podołać. Wielu z was robiło to już wcześniej, a po wykonanej na Ziemi pracy, zostaniecie ponownie powitani jako członkowie Galaktycznej Federacji Światła.

Stanowiska są oczywiście otwarte dla wszystkich, ale upewnimy się, że będzie miejsce dla tych, którzy pomogli w naszej sprawie i okazali gotowość do zaakceptowania nas. Wiele zmian jest przygotowanych dla ludzkości w nadchodzących dniach i pragniemy pracować z tyloma z waszego świata, z iloma tylko się da, aby ułatwić wam przejście ku wyższym wymiarom w każdy możliwy sposób. Mogą się zdarzyć niekiedy nierówności na drodze, ale jest to właśnie jeden z powodów dla których tutaj jesteśmy.  Są pośród was tacy, którzy mają skłonność do okazywania strachu wobec nas i nie są gotowi nas zaakceptować. Czujemy jednak, że nawet najbardziej zatwardziali z krytyków szybko zmienią zdanie, gdy lepiej zrozumieją na czym polega nasza misja. Będziemy potrzebni i będzie potrzebnych wiele naszych statków. Jesteśmy tutaj na misji polegającej na służbie i wszyscy niebawem dowiecie się co mamy na myśli mówiąc, ze jesteśmy tu aby wam pomagać. Nie ma powodów do strachu przed tymi nadchodzącymi zmianami, a my zrobimy, wraz z waszą pomocą, wszystko co w naszej mocy, aby droga, którą zmierzacie ku Wzniesieniu była jak najłagodniejsza.

Szczegóły dotyczące tego co trzeba będzie wspólnie osiągnąć zostaną wam przedstawione w odpowiednim czasie. Czujemy, że bardzo ważne jest, aby skoncentrować się na aktualnych zadaniach i wy powinniście wiedzieć, że chodzi o aresztowania członków Kabała i to co jest w waszych rękach to przygotowanie jak największej liczby ludzi na to światowe wydarzenie. Po tym, rozpoczniemy nasz plan Ujawnienia, który będzie pociągał za sobą naszą współpracę z tymi z was, którym czujemy, że możemy ufać. Będzie to miało bezpośredni pozytywny wpływ na nasze wysiłki związane z pełnym Ujawnieniem. W czym jest nadzieja, otóż, w tym, że Ci którzy rozpoczną współpracę z nami, będą mieli możliwość podzielenia się dowodami w postaci zdjęć i filmów pokazujących doświadczenia kontaktu z nami. Będziecie poproszeni o podzielenie się tymi dowodami i waszą historią ze wszystkimi możliwymi placówkami medialnymi, jako, że mamy nadzieję na ogólnoświatowe reportaże z tych kontaktów.

Wstępnie rozglądamy się za tymi, którzy nie będą onieśmieleni światłem medialnym, i którzy są dobrymi mówcami, aby jeszcze efektywniej dzielić się waszą historią. Nie wymagamy od nikogo, aby był mówcą profesjonalnego kalibru, ale czujemy, że pewne umiejętności są konieczne do objęcia tych pozycji. Po rekrutacji wystarczającej liczby tych, których uważamy za dobrze wykwalifikowanych do pełnienia tego konkretnego zadania, rozpoczniemy rekrutację wszystkich, którzy okażą chęć pracy z nami i sprostają pewnym konkretnym oczekiwaniom. To wszystko zostanie wam wyjaśnione w odpowiednim czasie.

Posiadamy kodeks zachowań politycznych i prosimy was o przejrzenie go w miarę możliwości. Gdy zostaniecie zaakceptowani do rozpoczęcia pracy, otrzymacie wstępne szkolenia, doradztwo i sesje treningowe z nami, zanim rozpoczniecie wasze zadania. Jest wiele różnych zadań, które będą dostępne i, co najważniejsze, będziecie mieć możliwość wyboru dziedziny, w której pragniecie pracować. Wszystkie te zadania nad którymi będziemy pracować są najwyższej wagi i będzie konieczność zapełnienia każdej potrzebnej pozycji, jednakże nie widzimy tego jakoby miał to być jakiś problem.

Gdy będziecie wykazywać się w waszej pracy, zostanie ona oceniona i będziemy mogli przedyskutować z wami bardziej permanentną drogę możliwości dla waszej kariery z nami. Nie wszyscy, którzy będą pracować z nami w naszej służbie dla waszej planety będzie mogło stać się pełnymi członkami naszej organizacji, jednakże doświadczenie, które dzięki temu zdobędziecie będzie miało wartość w waszych przyszłych staraniach, oraz mogą się pojawić inne możliwości współpracy z nami w przyszłości. Gdy czas pozwoli, będziemy rozmawiać z wami obszernie o wszystkich możliwościach związanych z nami i będziecie mogli wtedy zdecydować czy kariera w Galaktycznej Federacji Światła jest dla was interesująca.

Jako członek naszej organizacji, wasze życia odmienią się radykalnie i czujemy, że wielu z was posmakuje tej okazji na nową przygodę. Posiadamy wiele różnych typów istot pośród naszej załogi i wielu z was może być zainteresowanych spotkaniem z istotami z całego Wszechświata. Wszyscy członkowie Galaktycznej Federacji Światła są Istotami wzniesionymi i w takiej sytuacji pewien poziom profesjonalizmu, inteligencji i dobroci będzie oczekiwany.  Nie oczekujcie jednak, że wszystkie Istoty posiadają identyczne osobowości, i tyczy się to także członków tej samej rasy.  Niektórzy z was, śledzący nasze wiadomości zdają się wierzyć, że wszyscy członkowie, którzy wysyłają te wiadomości wykazują te same cechy osobowości.  Zapewniamy was, że to nie jest tak, i prosimy abyście spojrzeli przez pryzmat różnorodności w osobowościach pośród ludzi na Ziemi. Istoty, które stanowią siły naszej organizacji, nie różnią się niczym w tej kwestii i bardzo korzystnym talentem dla tych, którzy biorą pod uwagę współpracę z nami, będzie umiejętność wykonywania dobrej pracy, efektywnego komunikowania się i dogadywania się z wieloma różnymi typami osobowości.

Język nie będzie stanowił żadnej przeszkody, gdyż posiadamy metody, które pozwalają nam na efektywne komunikowanie się z innymi bez względu na to jakiego języka oni używają do komunikacji. Przedstawimy wam tą technologię, gdy zaczniemy z wami współpracę, gdyż będzie to istotne, abyście mogli natychmiastowo komunikować się z wieloma różnymi Istotami, jak i również z członkami waszej ludzkiej rodziny, którzy mogą używać innego języka niż wy.

Podsumowując, widzimy bardzo ekscytujące doświadczenie przed wieloma z was i oczekujemy z radością, żeby móc porozmawiać z wami bardziej osobiście o możliwościach w kontaktach z nami. Ten dzień zbliża się bardzo szybko, dlatego prosimy was o przygotowanie się na zmiany w waszej codziennej rutynie.  Wydarzenia są na skraju odsłonięcia, a wiele innych zdarzeń czeka w kolejce. Poczynając od teraz do końca roku, będzie on niewątpliwie obfitować w wiele ekscytujących i wyzywających chwil, a każdy dzień będzie świadkiem poruszenia zmian i działań, gdy będziemy pomagać wam w restrukturyzacji waszego świata w przygotowaniu na wielki finał, którym będzie Wzniesienie waszej planety ku niebiańskim sferom.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła, 9.03.2012, channeling przez Grega Giles

http://ascensionearth2012.blogspot.com/2012/03/message-from-galactic-federation-of_09.html

po polsku ze strony:
http://krystal28.wordpress.com/2012/03/15/czlonkowie-galaktycznej-federacji-swiatla-sa-istotami-wzniesionymi/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #439 : Marzec 16, 2012, 11:10:43 »

Tej Federacji już się nie daje czytać, na okrągło to samo ; zebranie o pomoc , obiecanki bogactwa , nawoływanie do poddaństwa,segregowanie ludzi na lepszych i gorszych ze względu na zaufanie im i wspieranie ich, gra obietnicami aresztowań oraz równością podziału majątków,manifestacja  słowna swojej mocy w postaci milionowy statków kosmicznych.

A na koniec finał... pomóżcie nam żebyśmy mogli wam pomóc! Otwórzcie dla nas wejście na ziemię! podpiszcie imienne dokumenty tej prośby bo bez nich nic nie możemy , wszak wolna wola której nie możemy przekroczyć! i zróbcie to szybko bo czas nam się kończy!

Co to znaczy? Opcja ta nie będzie istniała w nowych warunkach energetycznych w nowej wibracji zmieniającej się również w kosmosie , nie potrafi korzystać z tej energii do istnienia ich potrzebny jest im CZŁOWIEK! On i tylko On przetwarza dla nich energię na możliwy dla nich do istnienia  potencjał. Zatem bez Człowieka istnieć nie mogą pomimo wypracowanych technologii , które kopiują nasze życie ale nie budują go i nie rozwijają.Blokują , ograniczają , zniewalają przez oszustwa i podstępne wykorzystywanie naszej wiedzy przeciwko nam.
Tu nie ma mowy o naszej duchowej ewolucji , naszym pięknie dzięki energii mości , która dla nas tworzy świat napełniony dobrem. Tu jest od zawsze mowa o dobrach materialnych , o pieniądzach i kupowaniu za nie tych dóbr.Czyli gra jak zwykle zewnętrznościom miast przekazu o wnętrzu  które ją tworzy.
Najpierw tworzy się ubóstwo , niedostatek , choroby , cierpienia w jednej wielkiej grupie a w małej luksusy, a następnie gra tymi atutami i grupami przeciw sobie. Sprytna zabawa bo jedni stają się agresywni zdolni do wszystkiego by nie stracić a inni tacy sami by zyskać. i co by nie robić to energia płynie na konto perfidnych graczy.

I tu jest miejsce na mądrość Człowieka , pora im powiedzieć NIE! NIE! NIE!i STOP! BASTA! nie tędy droga nie walkami i podziałami a zrozumieniem iż każdy Człowiek w tej grze ( i biedny i bogaty) jest ofiarą perfidii graczy! My nie potrzebujemy walki między sobą! My potrzebujemy pełni zrozumienia naszej sytuacji oraz przeciwstawienia się ideologii , systemowi który nam narzucono. Nie aresztowania są atutami w tej grze ( chodzi o wyrwanie KAŻDEGO CZŁOWIEKA z systemu) a, o otworzenie w nim świadomości iż jest tylko wykorzystanym elementem przez system , który grał jego słabościami emocjonalnymi..
Wykorzystano perfidnie i z premedytacjom niedojrzałości ludzką i strach wplątując ludzi w przerózne afery na małą i wielką skalę. Gra się podtrzymując poczucie winy by oceniać i oskarżać , szafować wyrokami oraz ludzki strach przed tym który prowokuje do irracjonalnych zachowań.

A gdzie jest nasze ludzkie zrozumienie słabszych , nie potrafiących , popełniających nawet okrutne błędy? Gdzie jest wybaczenie i danie szansy naprawy tym ludziom?
Chyba pora na takie Ludzkie reakcje , na taka dojrzałość na pokazaniu jej w realu a nie na podsycanie zemsty i pławienie się w jej gorzkim smaku. Bo kiedyś nadejdzie czas refleksji i dla mścicieli , nadejdzie zrozumienie iż nie tak i nie jest to droga dobra budująca ewolucyjny rozwój ludzkości.

Czy jednak przestępcy mają być bezkarni? Nie , bo człowiek ustanowił obowiązujące prawa na ziemi które muszą być respektowane. Ale nie można podjudzać do globalnej zemsty i szafowania wyroków na taką skalę, a to wmawia nam ta Federacja nie światła a ciemności.

Ludzie postępują źle nie etycznie bo nie potrafią jeszcze inaczej, a nie potrafią z powodu złych wzorców życia. Wzorce te nastawione są głownie na gloryfikacje materii , jej ilości i jakości , zahamowany jest  rozwój duchowy z priorytetem wartości ponad materialnym. Jest teraz pora na zauważenie naszych potrzeb i zmianę systemu wartości.
Zmianę całkowitą systemu wartości w naszej etyce , moralności i stosunku do materii , a co robi owa Federacja? Usiłuje  po raz kolejny uwięzić nas w priorytecie i gloryfikacji materii i grać przeciwko nam naszym zniewoleniem , niewiedzą i słabościami. Pakuje nam starą zjełczałą już niestrawną  czekoladkę w nowe błyszczące opakowanie wabiąc rozdawaniem za darmo a nawet promując tych którzy wezmą ten przestarzały szajs.

Może już pora otrzeźwieć z tego amoku fałszu oferowanego w mnożących się codziennie przekazach i utworzyć oczy?

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps.Dołożę jeszcze ten mały a wymowny fragmencik GFŚ.

"Wasz świat z pewnością stanie się bardziej zielony, gdy będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty ( czyje projekty? chyba nam na siłę narzucane i wymuszaniem realizacji ich?). Mamy wam wiele do zaoferowania i oczekujemy, aby móc was w ten sposób wesprzeć. Tak to się wszystko odbywa w tym wszechświecie, gdzie Istoty i światy z całego kosmosu przybywają na pomoc innym, w czasach potrzeby.  Wy jesteście właśnie tymi w potrzebie ( kto tu jest bardziej w potrzebie? kto wymusza na nas przyjmowania" pomocy"? ikomu to pomaganie i bycie pomagającym jest bardziej potrzebne?) i wierzymy, że zgodzicie się, że nasza pomoc będzie dla was korzystna ( mamy się zgodzić na tą pomoc i wierzyć że będzie korzystna!).  W nadchodzących dniach wszystko stanie się jasne dla tych którzy będą chcieli patrzeć, w jaki sposób możemy was wspierać i czujemy, że w tym czasie zostaniemy ciepło przywitani przez większość waszych ludzi.  Pozwólcie, że póki co skoncentrujemy się na zadaniu przed nami, a później będziemy z wami dyskutować co to wszystko za sobą pociąga ( najpierw zrobią co będą chcieli a później... no cóż zgodziliście się na to , a nawet podpisaliście prośby do nas , to teraz wam powiemy co zrobiliście i co was czeka.. o nie! nie tędy droga! to już było! i ponownie zwracamy uwagę, że czas się powoli kończy i musimy naciskać, aby trzymać się harmonogramu."

http://krystal28.wordpress.com/

****
Kończy im się czas mydlenia nam oczu i coraz bardziej nerwowo naciskają Ludzi na "otworzenie im drzwi" na ziemie... na sile chcą nas uszczęśliwiać swoją wizja organizowania nam życia.Najpierw zrobią nam więzienia, zamkną nas a później będą dyskutować ... "co to wszystko za sobą pociąga.."  Hola, hola .. my potrafimy siać trawę i sadzić drzewa by ziemia była zielona!

Koniec robienia z Ludzi idiotów!
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2012, 11:37:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #440 : Marzec 16, 2012, 17:40:13 »

Cytuj
Gdy będziecie wykazywać się w waszej pracy, zostanie ona oceniona i będziemy mogli przedyskutować z wami bardziej permanentną drogę możliwości dla waszej kariery z nami. Nie wszyscy, którzy będą pracować z nami w naszej służbie dla waszej planety będzie mogło stać się pełnymi członkami naszej organizacji, jednakże doświadczenie, które dzięki temu zdobędziecie będzie miało wartość w waszych przyszłych staraniach, oraz mogą się pojawić inne możliwości współpracy z nami w przyszłości. Gdy czas pozwoli, będziemy rozmawiać z wami obszernie o wszystkich możliwościach związanych z nami i będziecie mogli wtedy zdecydować czy kariera w Galaktycznej Federacji Światła jest dla was interesująca.

Jak dla mnie język komunikacji tej Federacji, jest aż nazbyt ludzki. Przypomina gadaninę dobrze wyszkolonego pracownika HR .

Podsumujmy. Są jakieś statki, istnieje pomysł na nowy System (aresztowania starego "Kabała", kodeks polityczny, zależy im na relacjach medialnych), a  rzekome istoty mają się zbytnio (a może wcale ?) nie różnić od ludzi. Retoryka pomocy i współpracy , kariery wręcz , też jak najbardziej ludzka.

OK. Jak na mój gust, to szykuje się kontrolowane przejście do zupełnie nowego Systemu pod płaszczykiem pokojowej interwencji z kosmosu ,która tak na prawdę ... jest bardzo ziemska.
Wygląda GFŚ wygląda mi na drugie ramię  NWO . NWO jakie znamy to kreowanie głodu, biedy, poniżenia  i strachu. GFŚ natomiast idzie w drugą stronę - my wam damy, my wam pomożemy, my wam służymy, a wy tylko współpracujcie. To są dwie ręce tego samego ciała grające dwie role - dobrego i złego policjanta. Stara sztuczka.

Otóż przewrotu nie da się osiągnąć z dnia na dzień bez wzbudzania chaosu. Trzeba przeciągnąć jak najwięcej ludzi na swoją stronę by resztę oswoić z czymś zupełnie nowym.
Najpierw spodziewajmy się eskalacji kryzysu i groźby powszechnego głodu, pełnej destabilizacji, a później rozwiązania - w postaci nagłej (ale przecież zapowiadanej w pewnych środowiskach ) interwencji dobrych kosmitów oferujących wszechdobrobyt .

Sprytne. Bo kto się nie skusi ? Jak masz do wyboru umierać w nędzy ,albo dostać posadkę wikt i opierunek to co wybierzesz ?
Kto ma dzieci na utrzymaniu , ten wiadomo co zrobi i nie ma się czemu tu dziwić.
Trzeba uważnie obserwować rozwój wydarzeń bo jedno nie ulega wątpliwości. Coś się szykuje już wkrótce.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #441 : Marzec 16, 2012, 18:11:54 »

Cytat: blue
A teraz spójrzcie na to co poniżej. Nie trzeba się wysilać i czytać między wierszami, współpracujących będziemy wynagradzali - a z drugiej strony będziecie wszyscy mieli dostatku po same uszy. Piękne, nie wiem co jeszcze można wymyślić, ale wiem, że możemy się tego po nich spodziewać.

Fakt, nie trzeba się wysilać i o to im chodzi.
Jednak jest tam głęboka myśl pomiędzy wierszami.
Słusznie zauważają przedmówcy, że im chodzi o ślepopoddaństwo.
Obiecują swoją technologię i szukają posłusznych (czytaj naiwnych) do jej wdrażania. Nie tędy droga. Za wcześnie na to.
Nie daj się omamiać obietnicami dobrobytu na miarę biblijnego "Królestwa Bożego".
Przed nami zmiany i to bardzo znaczące ale nie tą drogą, o której oni napomykają.  Duży uśmiech Mrugnięcie

Cytat: east
Wygląda GFŚ wygląda mi na drugie ramię  NWO .

Ujął bym to w odwrotnej kolejności. NWO jest ich ramieniem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2012, 18:15:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #442 : Marzec 19, 2012, 20:32:47 »

Próbuję wstawić tutaj filmik o sposobach manipulacji Galaktycznej Federacji. Może się uda.

<a href="http://www.youtube.com/v/Na9cL1slcTQ?&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Na9cL1slcTQ?&gt;</a>

Chyba się udało. Niezakłóconego odbioru!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #443 : Marzec 19, 2012, 20:58:24 »

Bardzo dobrze że wstawiłeś tą informację , jest ważna bo ludzie zbytnio ufają tym wszelakim przekazom zamiast zaufać sobie.

Dzięki.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #444 : Marzec 23, 2012, 19:42:32 »

Po tych federacyjnych przymuszaniach coś konkretnego , dotyczącego informacji o poziomie zachodzących zmian w przestrzeni. to się naprawdę dzieje chociaż nie jest ta zmiana jeszcze fizycznie widoczna na ziemi. Nie mniej jednak jesteśmy już bardzo blisko od zamanifestowania się tego konkretu.
Warto przeczytać uważnie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


23.03.2012 Mozaika przy Mozaice. ATOS

Atos Tu Nah'




Ludzkości!


Życiu jesteście poświęceni,
w Miłości jesteście połyskliwą ekspresją Bytu
i poprzez Wasze Światło wiele Światów osiąga Zbawienie.


Ja Jestem ATOS.


Wkracza Niemożliwe, teraz kiedy testowane są wszystkie
możliwości, teraz, gdy każdy Potencjał został sprawdzony
na swoje urzeczywistnienie w Waszym Świecie.


Podniesienie Planety i Ludzkości zostały „wzięte pod lupę” całej
naszej uwagi, aż do najmniejszego detalu i teraz cały Krąg
rozchodzi się przed naszymi oczami. Mozaika ustawiana jest
przy mozaice i one dopasowywane są do Wielkiego Planu Stwórcy.


Ja mówię do Was dzisiaj z innego końca Wszechświata
- z jego części znajdującej się po „przeciwnej stronie”,
z miejsca w którym jest szczegółowo rejestrowany każdy rozwój na
Gaia TERRA Xx, z miejsca z którego wychodzą wszystkie
Zarządzenia dla dalszych Procesów.


Poza Waszym wyobrażeniem Wszechświat jest pełen Życia
i ten Poziom, który tutaj do Was mówi, jest tylko nielicznym
z tych które zostały kiedykolwiek ujawnione. 


Dlaczego?


Albowiem teraz, w tych dniach zostanie zakończone
zakotwiczanie Ziemi, nowe jej wyjustowanie do Centrum Źródła
Wszystkich Bytów
. Od Eonów zaplanowany zamiar będzie teraz
zakończony i znajduje swoje dopełnienie. Ostatnie justowania,
dokładne nakierowanie ma miejsce z Punktu w którym ja teraz Jestem
i ten Proces w Czasie trwa tylko jeszcze przez jedno mgnienie oka.


Tak jak Wam już zostało przekazane,
wraz z przesunięciem osi ziemskiej ta Przemiana (*Transformacja)
została szybko pchnięta do przodu. Teraz ta Faza Podniesienia
zostanie zakończona.


Co to oznacza?


1.
Dociera do Was nowa Jakość duchowego Światła.


2.
Zmiany na powierzchni Ziemi są codziennością i przybierają
taka skalę że dla Was nie była ona dotychczas do wyobrażenia.


3.
Ludzkie społeczeństwo kompletnie zmienia swoją formę i zawodzą
Stare Systemy – wyjątkowo szybko znikają one z pola widzenia.


4.
Indywidualna Transformacja osiąga teraz swój następny
Punkt Szczytowy – podczas gdy jedni zostaną doprowadzeni do
ostatniej Wiedzy, to inni zagubią się ponownie
w Czasie i Przestrzeni.


Pomimo tego że już co nieco zostało Wam z tego wyjaśnione,
to dziś należy wskazać na to że teraz nowe i dla Was znaczące
Siły wkraczają do pracy, albowiem teraz będzie zbieranie Plonów.


Nie zwlekajcie jeżeli będziecie wzywani,
do tego aby odwrócić się do Światła
- nie zwlekajcie ani chwili.


Największe wyzwanie tych dni polega na tym, abyście pozostali
niezachwiani (*wytrwali) i abyście pozostali w Zaufaniu
oraz nie ulegli Iluzji Starego Świata która jeszcze nadal trwa.


Albowiem dopiero na Końcu Czasu pokaże się to, co JEST
i dopiero wtedy będzie możliwe prawidłowe i całkowite
zinterpretowanie Odcinka Drogi nadrzędnym postrzeganiem
Przebudzonej Świadomości.


Jeszcze jesteście ślepi na faktyczną skalę tej Przemiany,
jednak Wy zobaczycie Światło Stwórcy w Dzień
który JEST BLISKO, BARDZO, BARDZO BLISKO.


Z Bytu bez Czasu i bez Przestrzeni,
z Poziomu poza Ludzkim Postrzeganiem,




ATOS


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/03/23/23-03-2012-mozaika-przy-mozaice-atos/
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2012, 19:45:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #445 : Marzec 23, 2012, 22:37:18 »

Próbuję wstawić tutaj filmik o sposobach manipulacji Galaktycznej Federacji. Może się uda.

<a href="http://www.youtube.com/v/Na9cL1slcTQ?&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Na9cL1slcTQ?&gt;</a>



Tylko to nie jest opowieść o ''Galaktycznej Federacji Światła'' !
Ująłem w cudzysłów  nazwę, bo to my ludzie ją sobie taką wymyśliliśmy.
Ale pomijąc to, to ten filmik jest kompilacją różnych Tworów wyobraźni, których rodowód wywodzi się z przekonania, że rządzą i robią z nami co chcą kosmiczne byty.
Trochę umiaru !
Jak do tej pory rzetelne dodwody na manipulacje dotyczą wyłącznie rasy Orian - Jaszczurów.
Tymczasem mamy już kolejnych kosmicznych wrogów - G.F.Ś !

Wrogów to mamy, ale w swoim własnym umyśle.
Tam czai się nasz największy wróg !

Ups.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2012, 22:38:24 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #446 : Marzec 24, 2012, 00:22:51 »

Jak ich zwał tak ich zwał ... może być "galaktyczni elektrycy" jedno jest pewne, Wielka Noc 07.04. 2012 zakończy ich kosmiczne ekscesy.
Wiedzieli o tym i stąd ta skomasowana liczba żebraczych wezwań o współprace , czyli zasilanie ich energiom przez Ludzi.
No cóż, pozostało już tylko kilkanaście dni , dokładnie 14 i  dopływ prądu - energii  zostanie wyłączony z ziemi.

Bowiem staniemy ponownie  w miejscu z przed 2000 lat , w miejscu "zawieszenia" ewolucji Ludzkiej rozpoczętej przez Jezusa.  Otworzymy ponownie ten pakiet wiedzy i zaczniemy realizować go w realu. Każdy na własną miarę możliwości , Orionidzi , którzy wykorzystali te 2000 lat na własną ewolucję również. Oczywiście jest to proces związany z aktywacją czakry serca i uczucia miłości. Dla Galaktycznych Elektryków ( G. F. Ś.) nie możliwa gdyż nie mają aktywnej czakry serca , ich max możliwości to 3 czakra , czakra mocy.
Wcale nie chodzi tu o żaden strach, a, o rzetelną informację ;1. kto , 2. po co i 3. dlaczego?

1. Kto istoty tworzone sztucznie na wzór stworzenia Stwórcy ,  oczywiście chodzi o możliwość ich dalszego istnienia
2.Po co? Nieświadomi   Ludzi zasilają ich system istnienia  swoją energią  życia obniżoną do poziomu energii emocjonalnej .
3. Dlaczego? Sami nie posiadając możliwości przetworzenia prany - energii życia na niezbędny im potencjał energetyczny wykorzystują do tego  ludzi. Utrzymują ludzi w nieświadomości z błędnymi wzorcami życia wymuszając określony jego styl. Co stanowi świetny sposób kontroli i dozoru zablokowanego rozwoju uczuciowego  Ludzie przez dziesiątki tysiącleci. Blokada ewolucji uczuć utrzymuje Ludzkość  cały czas w powtarzalnym wzorcu kat - ofiara z wymiennymi rolami.
Wzorzec wpropagowany jest i utrzymywany przez zmanipulowane religie oraz systemy społeczne. Już wystarczy , STOP! i NIE!, NIE! NIE! BASTA!

Zatem definitywne i na zawsze rozstanie z ta perfidią manipulującą ludzką empatią. Co zrobią naziemni współpracownicy G. F.Ś.? nie wiem, pewnie otworzą szeroko oczy i nie będą mogli wyjść z podziwy nad swoją naiwnością.
Oby zrobili to jak najszybciej , bo gdy im to federacyjne światło zgaśnie... przyjdzie zrozumieć iż, to nie była energia miłości , jej światło nie gaśnie nigdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 09:10:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #447 : Marzec 24, 2012, 07:28:08 »

kosmicznym manipulatorom mówimy stanowcze NIE! Duży uśmiech

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #448 : Marzec 24, 2012, 11:13:44 »

Kiara
Cytuj
3. Dlaczego? Sami nie posiadając możliwości przetworzenia prany - energii życia na niezbędny im potencjał energetyczny wykorzystują do tego  ludzi

O czym świadczy poniższe szufladkujące wezwanie :
Cytuj
Ludzkości!

Życiu jesteście poświęceni,
w Miłości jesteście połyskliwą ekspresją Bytu
i poprzez Wasze Światło wiele Światów osiąga Zbawienie.

Jesteśmy poświęceni życiu hmhmhm, różnie to można odczytać. Czyjemu życiu na przykład ?
Połyskliwa ekspresja Bytu w Miłości = lush
A ostatnia linijka to wyjawienie tego po co im ten lush.. Mrugnięcie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #449 : Marzec 25, 2012, 20:56:27 »

Astre,
gdybyś obejrzał dokładnie filmik załapałbyś, że jest mowa o "dobrych policjantach", krótko mówiąc namolnie prezentowana GFŚ jest projekcją tych, o których wspomniałeś. I myślę, że z tym stwierdzeniem zgodzi się kilku czytelników tego wątku.
Jeśli chodzi o wroga w umyśle to chyba do innego wątku.

Dziś cytuję tłumaczenie przekazu z "prawdziwego" Sztabu Ashtar'a (nie wiem czy nie pojawią się bardziej prawdziwe itd) głownie o rozróżnianiu z podanymi drobnymi detalami. Ciekawostką jest stwierdzenie "wyciągnięcia wtyczki" ciemnym, co Kiara stwierdzała wyżej. Jeżeli zastosować kryteria z tego przekazu wobec publikacji GFŚ to szydło wychodzi z worka w wielu punktach.


CZY BĘDZIE MASOWE FIZYCZNE LĄDOWANIE KOSMITÓW?

Transmisja (channeling) ze Sztabu Ashtar przez Cmdr. Lady Athena

Ashtar - Athena SherAn.

W odniesieniu do wielu pytań, które otrzymujemy odnośnie możliwości masowego fizycznego lądowania przez kosmitów na Ziemi, jest kilka odpowiedzi, tak , nie i jeżeli powstanie taka potrzeba.

Jest więcej niż prawdopodobne, że dużo tych wiadomości o masywnych, zaplanowanych lądowaniach kosmitów może wypływać od agentów upadłych ras ET i ich agentów na planecie , służąc promowaniu przejęcia planety, błędne informacje i zakłopotanie są na  porządku dziennym. Wyobraź sobie, że są narody na Ziemi, które długo miały dostęp do pozaziemskiej technologii. One też mają ich własne UFO od dekad. Ktoś wstawiał sztuczne scenariusze uprowadzeń utylizujące zrobotyzowanych obcych, prawdziwych wystarczająco w wyglądzie, aby zrobić głupka z kogoś. Dlaczego? Aby wytworzyć lęk w ludzkich umysłach, żeby oni mogli wtedy łatwo kontrolować i manipulować. Te ukryte agendy zaplanowały nawet wystawić ich własną wersję Wzniesienia, powrotu „Chrystuso - podobnej” figury albo Wniebowzięcia. Jednakże nie niepokójcie się, ponieważ ich wtyczka została wyciągnięta z kontaktu i oni  szybko dostaną zwarcia (wyładują się)  teraz.

To było w ostrzeżeniach kilku szanowanych źródeł ( takie jak Dr. J. J. Hurtak w Kluczach Enocha) że pierwsi, którzy przybędą  i spróbują usiłowań masowych lądowań będą więcej niż z pewnością tymi z negatywnej pozaziemskiej agendy. W tej sytuacji my doradzamy wam mądre rozróżnienie zanim wcześniej dacie wasze pozwolenie na  zaangażowanie się  z jakimś kontaktem pozaziemskim.

Nie ma żadnej potrzeby, aby wręczyć twoją moc komuś … po prawdzie człowiek będzie miał większą korzyść (gdy nie odda mocy) i pozycję z podjęcia tego trudnego treningu na Ziemi. Ludzkość też ulega zbiorowej próbie pokusy w formie kontaktów pozaziemskich. Czy Ludzie Ziemi będą ostrożni, czy pójdą za i oddadzą hołd kosmicznym pół - bogom, czy też będą  w prawdzie z Żyjącym Bogiem, który mieszka w nich?

Powinniście zauważyć Dużą Czerwoną Flagę, niezależnie czy pozaziemska czy planetarna grupa obcych twierdzi, że oni mogą przybyć i "ustawić tych na  Ziemi na prawidłowej ścieżce” (gdyż rzekomo Ludzie spartaczyli robotę źle zarządzając swoją planetą.) To podejście jest zarówno osądzające jak i poniżające godność Ludzkości i prawo, aby nauczyć się samo- zarządzania przez robienie błędów. Te błędy tworzą ograniczenia, które wymagają ich własnego poprawiania.


Inną widoczną czerwoną flagą jest fakt: jeżeli takie istoty z poza planety twierdzą, że mają, chęć zastąpić politycznych liderów Ziemi, powalić każdy rząd, albo kuszą przez finansowe plany i domniemane gwarancje "wzbogacenia się szybko”, albo oferują obietnice wysoko rozwiniętej technologii. To może być zaobserwowane, że w 99.9 % przypadków - takie plany są promowane tylko przez ciemnych. Te obietnice "nieograniczonych funduszy przychodzących do was  robiących waszą pracę dla światła” powoduje tylko , że  wielu Lightworkers siedzi biernie i czeka, tym samym marnując wartościowy czas.


Jeżeli będziesz mądry, będziesz nalegał, żeby każdy, kto usiłuje skontaktować się z tobą udowodnił, że oni są tymi, kim, oni twierdzą że są … zobaczysz, że oni używają protokołów (nazw)  Konfederacji i pozdrowień. Zauważ, czy oni zachowują kochającą pokorę i szacunek, honorują twoją wolną wolę i prawo do samostanowienia – główne kierunkowskazy tych o pozytywnych intencjach.


Ostrożnie egzaminuj ich stwierdzenia. Czy wyczuwasz jakąś schowaną agendę, czy żądają czegoś od ciebie w jakiś sposób? Jest ich agenda pobudzeniem twojego ego przez usiłowanie złapania ciebie obiecywaniem zysku materialnego, władzy, zaawansowanej wiedzy albo "tajnej” technologii? Strzeż się; agenci ciemności zawsze usiłują rozproszyć ciebie (odsunąć) od Ducha do skupiania się na formie materialnej. Czy oni zaszczycają i szanują waszą Boskość i prawo, aby swobodnie żyć swoim życiem na waszej planecie tak ja chcecie? Czy oni naruszają waszą wolną wolę w jakiś sposób? Czy oni grożą, rodzą lęk, albo usiłują manipulować tobą w jakiś sposób w ogóle? Jeżeli ostrożnie przeegzaminujesz i szczerze poprosisz o Duchowe rozróżnienie to będzie jasne z kim, układasz się.


Niektóre z  tych niższych astralnych ras i ich agentów Ziemi są dość zdolne (cwane), w tym oni nawet twierdzą, że Ashtar wspiera trochę tych czysto materialnych planów … MY zapewniamy was, że NIE WSPIERA. Inną wskazówką jest podawanie nazw, które potwierdzają ważność ich planów. Czy Wzniesieni Mistrzowie kiedykolwiek popierali szybki plan jakiegoś rodzaju wzbogacenia się? Nawet nie używamy pieniędzy na innych planetach i nie będziemy (używali ich) na Ziemi w piątym wymiarze.


Wiedz to, że tylko istota ludzka, ucieleśniona na Ziemi ma legalna prawną władzę na Ziemi. Nawet Bóg (Elohim) i Bogowie Twórcy – jako Duchy nie są zdolni, aby prawnie operować na Ziemi. Całe zwierzchnictwo i władza na Ziemi zostały dane tylko Ziemianom -ludziom. Nawet Bóg Stwórca musiał przyjść i urodzić się jako Jego Syn, Jezus / Yeshua, żeby działać prawnie na Ziemi. Żaden duch będący bez Ludzkiego ciała nie ma prawnej władzy, aby dyktować co ma być zrobione na Ziemi. To także jak najbardziej i na pewno dotyczy innych planetarnych cywilizacji. Możemy interweniować tylko, aby zapobiec całkowitemu globalnemu zniszczeniu natury, co  naraziłoby także życie w naszych sferach.


Jeśli chodzi o polityczne i finansowe areny na Ziemi - są szkolące obozy dzięki, którym Ludzie uczą się jak rozwinąć się do mistrzostwa. Ludzkość uczy się jak Duchowo władać osobistą mocą, przez system biznesu na  Ziemi, przywództwo polityczne, finansowe i inne areny. Testowanie angażuje pokonywanie tendencji ego do gromadzenia władzy, bogactwa albo technologii dla samolubnych celów. Ludzie są na Ziemi, aby rozwinąć się  do Mistrzów o Chrystusowej Świadomości, a nie mieć kogoś z zewnątrz do prostowania ich chybionych kreacji podczas ich procesu nauki ….w ten sposób pozbawia się  ich uczenia się na ich własnych próbach i błędach.


Przede wszystkim , w jakichś poza planetarnych kontaktach musisz być pewien, że znasz ich tożsamość, zamiar i, komu, oni służą.Obserwuj (uważaj), jeżeli oni twierdzą, że oni przyszli w Imieniu i Władzy Jezusa, Naszego Najwyższego i Biura Chrystusa … z dowodem tego, spytaj czy ścisłe przestrzegają  protokołów Rozkazu Melchizedeka! Żadna prawdziwa istota Światła nigdy nie będzie miała jakiegoś niezdecydowania w dostarczaniu twierdzącej odpowiedzi na którykolwiek z powyższych dyplomatycznych protokołów.


Ciągłe informacje od Sztabu Ashtar są prezentowane regularnie na  naszych forach. Ten strumień aktualnej informacji jest prezentowany również przez Cmdr. Lady Athena  w cotygodniowych audycjach radia BBS w dodatku do licznych artykułów, e-maili i kontaktów telefonów z dowódcami z całych USA i zza granicy.


Przez ten i inne przekazy My Komenda Galaktyczna Ashtar nieustannie oferujemy głośne wskazówki, aby pomóc nie porzucać zdobyczy Ludzkości dla tych  o niepewnych zamiarach.
Rzadko wydajemy dyrektywy, aby skupiać się na zewnętrznych zjawiskach występujących na niebie trzeciej gęstości. Nasze dyrektywy zawsze podkreślają, kim i czym jesteście jako wcielenia Boskości, żyjące życiem wiecznym, tutaj i teraz. Nasza porada jest dla was, aby nie szukać żadnego zewnętrznego źródła dla przewodnictwa, ale raczej rozwinąć wasz  własny wewnętrzny kontakt w uzyskiwaniu dostępu do Boskiego Źródła.


Gdy odpowiednia informacja od Sztabu Ashtar albo Ashtara, osobiście, jest otrzymana, to natychmiast jest ona dostępna dla naszego personelu naziemnego. Żadna informacja odnośnie jakichś zaplanowanych masowych lądowań przez Komendę Ashtar oficjalnie nie została wydana, ani nie ma obecnie takiej potrzeby. (Są pewne obszary świata, gdzie były lądowania występujące od dekad, czasami wiele i masowe obserwacje są kontynuowane codziennie, jak świat szeroki. One występują po to, żeby żaden lęk się nie narodził i nie ma żadnych prób, aby ukryć, zaprzeczyć, grozić lub skrzywdzić kontaktujących się albo tych gości z innych światów.)


Chociaż indywidualne współdziałania z Flotami Konfederacji Sztabu Ashtar i innych i lądowania w różnych częściach świata trwają od waszego początkowego zasiewu tutaj  to masowe lądowania połączonych Flot Konfederacji nie są zaplanowane w tym czasie. Jednakże zawsze pracujemy z otwartymi osobami przez telepatyczne porozumienie, tele - myślową transmisję piktogramów Światła ( Język Światła) inspiracji, albo transmisję strumienia (napinającej?) energii i tylko z najwyższego poziomu Duszy odbiorca jest w stanie dostroić się do tego.



Przez środki ekspansji świadomości, albo co czasami jest określone jako podróż Duszy, albo „Przegląd Dusz” wy wszyscy tutaj na Ziemi spędzacie dużo czasu z nami, we flocie Sztabu Ashtar … na pokładzie statków. Te i inne wartościowe  doświadczenia najczęściej są rejestrowane i są gromadzone w innym niż twój normalny poziom świadomości. Nie Pamiętając co robisz dokładnie na innych poziomach świadomości w żaden sposób nie oddziałuje na twoją przydatność w służbie twojej misji. Zapamiętaj, że WY Ochotnicy Ziemscy też jesteście lądującymi Kosmitami!! Wy niebiańscy Emisariusze z części tego co zostało określony "uzewnętrznienie” Hierarchii i "ponownego pojawienia się” Chrystusa. Istnieje też kilka tysięcy istot od innych światów fizycznie żyjących na planecie Ziemia w tym czasie. Zacznijcie myśleć o sobie w tych kategoriach - zamiast czekać, aż inni wylądują tutaj lub gdzie indziej, albo przybędą uratować was od skutków waszych własnych wyborów, myślenia, osądzania i działania. To jest życzeniowe i dziwaczne myślenie i nie jest sposobem, w który wychowawcze systemy funkcjonują. Zaakceptujcie, że odpowiedzialność za skutki spowodowane przez wasze własne akcje jest częścią waszego treningu w zarządzaniu jaźnią i panowaniu tutaj na Ziemi. To jest zostawione dla was, aby się uczyć i samemu poprawiać.


Ludzki fizyczny poziom oddaje tylko 10% z waszej ekspresji. Jest też ogromne 90% waszej wielo – wymiarowej ekspresji, gdzie wykonujecie większość waszej "prawdziwej” pracy … obszar, którego jesteście całkowicie nieświadomi na waszym świadomym poziomie. Zawsze pamiętajcie, że ofiarowaliście się być ziemską bazą reprezentantów flot Konfederacji.


PROSZĘ ZAUWAŻ: Znów my podkreślamy, że Komenda Ashtar nie jest bezpośrednio związana z politycznymi ani finansowymi arenami życia na Ziemi. W ogóle nie jesteśmy powiązania bezpośrednio z żadnymi rządowymi agendami. Nie zabezpieczamy jakichś finansowych planów! Nigdy nie uprowadzamy, nie implantujemy, ani nie manipulujemy.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ludzkości w tym przywracaniu Boskiego Planu, to wznosi się do manifestacji następnego wymiaru sfery, to jest Duchowa transformacja i kończąc nauki przechodzicie do wyższych oktaw i ostatecznego dopuszczenia Ziemi do Konfederacji Zjednoczonych i Pokojowych Światów.

W odniesieniu do Ziemi skupiamy się na  Duchowości, edukacji, ochronie i nadzorze. W kosmosie dodajemy do wyżej wspomnianych; administracyjne i pro – aktywne dyrektywy. Proszę przejrzyjcie publikowany artykuł "Komenda Ashtar - Przegląd Zadań”.

Wy możecie pragnąć nowych i bardziej psychicznie łaskoczących informacji, ale to się tak nie przedstawia. Naszym zadaniem jest przypomnieć wam o Boskich Zasadach, protokółach i dyrektywach rządzących Duchowym dojrzewaniem waszej planetarnej fali życia. Informacje te były dostępne dla was w ciągu ostatnich dwóch tysięcy waszych ziemskich lat, a nawet przed zasianiem waszej aktualnej rasy Adamowego korzenia.

My  Komenda Ashtar w odniesieniu do Ziemi, operujemy w 50-cio letnich cyklach. Nasz najnowszy 50-cio letni cykl rozpoczął się około 1997 roku. Ziemia jest jednym z miriadów światów, które dochodzą do końca cyklu dużego rozwinięcia podstawowych ras. To zawiera upadek i rozkład istniejących systemów. Katastrofalne oczyszczenie i wyniesienie na wszystkich poziomach służy transformacji i odnowieniu, zastępując istniejący program świadomości  nową i uaktualnioną wersją. To jest wasz aktualny stan wydarzeń.

Ziemia i aktualne czasy nie są ani unikalne, ani niezwykłe w tym procesie. Co jest nadzwyczajne jednak to szybkość waszego planetarnego ruchu od trzeciego, przez czwarty i do piątego wymiaru. Ludzki gatunek szybko przewyższa kody ograniczeń i staje się wspaniałym Człowiekiem. Jako istoty Adamicznego Światła promieniujące pełne spektrum Boskiego Światła i dźwięku pulsacji …. jesteście przeznaczeni, aby utworzyć nowo pojawiającą się  zbiorowość Galaktycznej Chrystusowej  Świadomości.

Błogosławieństwa w świetle Naszego Najwyższego, Najbardziej Promiennego Jedynego, Adonai

Opublikowano 24.03.3012 na :
http://2012indyinfo.com/2012/03/24/will-there-be-a-mass-physical-landing-of-extraterrestrials-ashtar-command-spiritual-community-network/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow norwegland playlifegames kuro-shiro-academy stadniniakonna