Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 10:42:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764822 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #625 : Maj 10, 2012, 19:01:49 »

Taka szarża to szaleńcza odwaga ,która nie przywiązuje uwagi do "mojego życia". W trakcie wojny nic nie jest pewne, przede wszystkim to, czy za chwilę będziesz żyć. Nie wiadomo nawet, czy żyjesz, czy tylko trwasz.

Cóż za znaczenie ma wtedy to, kim jesteś ? I czy w ogóle jesteś ?

 Śmierć dotknięta, namacalna wręcz wyzwala od wszelkich utoźsamień.
Samurajowie wręcz przyjmowali śmierć każdego dnia jako pustkę i jednocześnie miejsce narodzin Istnienia.
Którędy przeszła śmierć nie ma już nic umierającego, a jednak ... jest życie Chichot
Śmierć egotycznego JA odcina te wszystkie pierdoły nieistotne, których się w codzienności ludzie trzymają kurczowo. Zarazem subtelne wydarzenia , albo zjawiska ,czy choć sama przyroda, stają się bardziej wyraziste.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #626 : Maj 10, 2012, 20:39:30 »

east.
Cytuj
Kiedy myśli przeminą odcięte poprzez śmierć  i żadna myśl nie będzie się w stanie o cokolwiek zaczepić, wówczas zostanie doświadczone BEZOSOBOWE  Istnienie, o którym Kiara napisała

Czy możesz w końcu zmieniać moje wypowiedzi na swoje oczekiwania , ja cały czas piszę że jesteśmy Energiami osobowościami.

Cytuj
Kiara.
Może dla Ciebie jest tak jak piszesz dla mnie jest tak jak ja piszę ale Ty przetwarzasz te informacje na swój styl dopiero później oceniasz a nie moja dosłowność.

ENERGIA -SAMOŚWIADOMOŚĆ , była i jest wieczna ( nic nie wiadomo nam o jej początku ni końcu) była w pra oceanie miłości i z niego wyłoniła się poprzez-odkrywanie siebie samej w konfrontacji z odczuciami przez siebie zewnętrzności i zewnętrzności.[/b]

Chyba napisałam jasno i wyraźnie? Czy Ciebie aż tak nie ma że tego nie zauważasz już? Samoświadomość to osobowość indywidualna.

Kiara Uśmiech Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 22:06:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #627 : Maj 10, 2012, 21:11:49 »

Cytując Mistrza Krzysztofa Zanussiego: "Życie, to jest śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"  Cool Aktualnie, jedyne co mnie w życiu fascynuje, to owo "przenoszenie". Tylko czy w tym kontekście nie "robię" aby za wirusa?  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #628 : Maj 10, 2012, 21:28:17 »

@Kiara
Cytuj
ENERGIA -SAMOŚWIADOMOŚĆ , była i jest wieczna ( nic nie wiadomo nam o jej początku ni końcu) była w pra oceanie miłości i z niego wyłoniła się poprzez-odkrywanie siebie samej w konfrontacji z odczuciami przez siebie zewnętrzności i zewnętrzności.

Chyba napisałam jasno i wyraźnie? Czy Ciebie aż tak nie ma że tego nie zauważasz już? Samoświadomość to osobowość indywidualna.

W cytacie
Cytuj
Energia-Samoświadomość jest wieczna
nie ma ani słowa o tym że "Samoświadomość" to osobowość, a tym bardziej że indywidualna Mrugnięcie
 Nie napisałaś ani jasno, ani wyraźnie.
Niestety teraz jesteś aż tak radosna, żeby przywłaszczyć SOBIE Energię-Samoświadomą
Cytuj
Samoświadomość to osobowość indywidualna.
Daleko zabrnęłaś w tym samouwielbieniu JA. Mrugnięcie

Świadomości się nie posiada . To w niej się zawierasz , kimkolwiek jesteś . I to zaledwie maleńką cząstką, aby nie powiedzieć, ze iluzją.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #629 : Maj 10, 2012, 22:09:05 »

east.

Cytuj
Świadomości się nie posiada . To w niej się zawierasz , kimkolwiek jesteś . I to zaledwie maleńką cząstką, aby nie powiedzieć, ze iluzją.
I niech dla Ciebie tak pozostanie.dla mnie jest inaczej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #630 : Maj 11, 2012, 06:56:47 »

Przepraszam najmocniej bo nie chcę się wtrącać w tarcia Cool
Tak mi się jednak wydaje, że cało fizyczne, z którym np ja powoli przestaję się utożsamiać jest właśnie przejawem świadomości.
Ładnie tu ktoś (przepraszam za lenistwo) napisał, że dusza bez ciała fizycznego jest nie kompletna.
Może Świadomość bez duszy, ciała fizycznego i worka wniosków z doświadczeń też jest niekompletna.
Moim skromnym zdaniem jesteśmy też Świadomością i sami przejawiamy się na tym zgęszczonym planie materii przez nasze ciało fizyczne, czyli jesteśmy kowalem własnego losu. Zły
Czytałem kiedyś wspaniały post ,,Wszystko jest kulą" (szkoda, że go nie zapisałem)
Fajnie tam było pokazane podobieństwo najmniejszej cząsteczki do największej.
Mikro różniło się od Makro tylko wielkością zbudowane było tak samo funkcjonowało tak samo.....  Uśmiech
W śnie, który pozwoliłem sobie tu zamieścić moja przestrzeń przenikała się z przestrzenią kobiety.
Do tego stopnia, ze ja byłem nią ona mną.
Myśleliśmy w inny sposób, mieliśmy inne wibracje, inną paletę barw, ale finał był taki, że pasowało to do siebie jak w puzzlach Uśmiech
Suma summarum skończyło się to wspaniałą syntezą Mrugnięcie
Oczywiście można inaczej, można się ścierać walczyć Z politowaniem
Moim skromnym zdaniem wtedy troszkę trudniej o syntezę więc chyba wszyscy tracą Język
Chyba, że... ,,Kto się lubi ten się czubi" Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 07:00:05 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #631 : Maj 11, 2012, 07:59:39 »

Fajnie tam było pokazane podobieństwo najmniejszej cząsteczki do największej.

dokładnie, fraktalny "reality show" Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #632 : Maj 11, 2012, 10:01:54 »

Posłuchajcie bynajmniej mi wcale nie chodzi o to co ktoś myśli i jak interpretuje swój świat , to jego sprawa. Ale nie jest właściwe gdy wyjmuje się fragmenty z cudzych tekstów i swoimi interpretacjami zmienia je  całkowicie, odwraca sens twierdząc iż ja tak napisałam, są to moje twierdzenia.
Następnie na tej podstawie buduje swoje twierdzenia  popierając nieprawdziwymi moimi.
Takie rzeczy są nieuczciwe jak dla mnie.

Świadomość jest poza ciałem materialnym , ale w trakcie wcielenia jej wiedzę wyrażamy poprzez nasze możliwości komunikacji. Jednak dzięki świadomości lub inaczej osobistej świadomości czyli samoświadomości możemy odbywać mentalne  wycieczki poza ciałem  ( przykład Przebiśniega) jak również drugi przykład , śmierć kliniczna gdy ciało fizyczne prawie wcale nie funkcjonuje. A my świadomie istniejemy dokonujemy rożnych rzeczy , mamy odczucia i świadomie analizujemy zdarzenia oraz podejmujemy decyzje. wszystko to dzieje się równocześnie na dwóch planach fizycznym ( bo mamy ciało ) i energetycznym ( bo w wyprawie ciało fizyczne nie bierze udziału) i są to fakty. tak więc chociaż umysł i świadomość współpracują ze sobą w fizycznym świecie to w duchowym istniejemy bez fizycznych argumentów.

Umysł związany jest z ciałem materialnym z fizycznością z doświadczeniami fizycznymi to on odbiera bodźce , prowadzi odbiór przez siec nerwową od receptorów odbioru do mózgu.  Z mózgiem , umysłem nie powinniśmy się identyfikować bo nim nie jesteśmy , jesteśmy Energiom samo świadomościową  dzięki której on może funkcjonować.

Jednak czy ktoś zgodzi się z moimi twierdzeniami czy nie jest mi obojętne nie mam zamiaru toczyć żadnych walk o moje priorytety myślowe. Ale nie jest uczciwe  zmieniać co na napisałam i niby moim zmienionym tekstem popierać swoje odmienne twierdzenia. Bo moje są zupełnie inne nawet nie zbliżone.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 10:08:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #633 : Maj 11, 2012, 12:26:05 »

Przebiśnieg , jeśli chodzi o Syntezę to polecam obejrzeć kilka odcinków serialu pt Touch

Sezon1 Epizod 8 [Lektor PL]
http://odsiebie.pl/uddj10u0hizj/Touch.S01E08.PL.480p.WEB-DL.XviD-TVM4iN.avi.mp4.html#

Sezon1 Epizod 7 [Lektor PL]
http://odsiebie.pl/0vz6127rtq4l/Touch.S01E07.PL.480p.WEB-DL.XviD-TVM4iN.avi.mp4.html
 
Sezon1 Epizod 6 [Lektor PL]
http://odsiebie.pl/nqbrvjgczj1s/rbs-Touch.2012.S01E06.PL.480p.WEB-DL.xcms.mkv.mp4.html
 
Z filmu płynie wiele interesujących wniosków ,które można by zamknąć twierdzeniem, że ludzkość jako całość to inteligentny organizm. Myśli pojawiające się w głowie to rodzaj energii informacyjnej. Informacja jest dostarczana do poszczególnych "komórek" - ludzi - tego organizmu, co w efekcie daje zsynchronizowany efekt synergii. Na przykład globalny rozwój. Coś tak nieogarniętego przez poszczególne JA (którym się wydaje, że są pępkiem świata ) ,że aż nieuświadomionego. Poszczególna jednostka i ludzkość jako całość to ściśle połączona - za pomocą myśli - konstrukcja.

W komentarzu do tego filmu TOUCH pewien kolega na innym forum zauważył, że

Cytuj
informacja i jej świadomość przejawia się w sposób falowy na wszystkich poziomach w ten sam sposób, tylko w różnej skali i stopniu złożoności (w różnych "oktawach wibracji"). Nie jest jednak zlokalizowana, lecz rozproszona. Zawsze była. To, że czasami się gdzieś koncentruje bardziej, tworząc atom, cząsteczkę, komórkę, czy cały organizm lub planetę, nie oznacza, że musi tak pozostać, albo że dekompozycja tej struktury zniszczy świadomość. O nie ;-) Ona po prostu rozproszy się ponownie i poszuka innej drogi.
Czas porzucić egocentryzm JA na rzecz świadomości skoordynowanego działania . W tym działaniu nie trzeba pełnić jakichś super ważnych ról kosmicznych. Wystarczy okazywać współczucie i posługiwać się prostymi "proszę, dziękuję, przepraszam , wybacz " plus ludzkie, sympatyczne gesty.

@Kiaro
Cytuj
interpretacjami zmienia je  całkowicie, odwraca sens twierdząc iż ja tak napisałam, są to moje twierdzenia.
Następnie na tej podstawie buduje swoje twierdzenia  popierając nieprawdziwymi moimi.
Takie rzeczy są nieuczciwe jak dla mnie.
Popatrz na "swoje" teksty z szerszej perspektywy. One nie niosą tylko takich treści, które TY chcesz przekazać. Bywa że są całkiem inaczej odbierane i co innego zasilają niż TY tego pragniesz. Chcesz tego czy nie, ale jesteś elementem całości.
Tak jest ze wszystkim . Nie masz nad tym kontroli. Nikt nie ma.
Co jest nieuczciwe ? To , ze informacja krąży i się rozbudowuje ? Tak cała Natura funkcjonuje. Informacje nie są czyjeś w ekosystemie. Współdzieląc się nimi , upubliczniając je budujesz tą Całość.
@Kiaro
Cytuj
Ale nie jest uczciwe  zmieniać co na napisałam i niby moim zmienionym tekstem popierać swoje odmienne twierdzenia. Bo moje są zupełnie inne nawet nie zbliżone.
Chęć posiadania na własność jakiejś odrębności JA niczego tu nie zmienia w obrazie Całości Mrugnięcie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #634 : Maj 11, 2012, 13:22:02 »

Wiele przekazów zapowiadało intensywne bombardowanie ziemi energią w tym czasie.
Jeszcze jeden,  to fragment z channelingów energii Adamusa - Saint Germain z kręgu Shaumbry .
Cytuję przetłumaczony fragment.


Fragment 9 shoudu z serii e2012 – „Przejrzystość przynosi rezultaty”

5 maja 2012

(…)

Nadchodzące energie


Adamus:

Energie są teraz bardzo intensywne. Czujecie je wszędzie.
A ja do tego dorzucę jeszcze swoją małą bombę.
Tak, energie są bardzo intensywne, przecież mamy rok 2012 – to oczywiste.
Dodatkowo, począwszy od 10 maja pojawi się całkiem nowa fala energii i potrwa to około tygodnia.
Będą to niezwykle intensywne energie.
Wiem, że przechodziliście przez spływy energii już wcześniej.
I teraz przez około tydzień znów będziecie przechodzić przez bardzo intensywne energie.
Interesujące jest to, że nie będą to ani fale słoneczne ani fale elektromagnetyczne.
Trzeba wprost powiedzieć, że będzie to między wymiarowe bombardowanie energetyczne, które dotrze do naszej planety.

A gdy już te energie do nas dotrą, wnikać będą głęboko w Ziemię i spowodują, że z Ziemi coś zostanie uwolnione.
Stare Energie.
Stara, zablokowana historia (część publiczności pomrukuje…).

Wyobraźcie więc sobie ten przeogro-…Och, nie ma się czego obawiać ! ( Adamus chichocze). Wystarczy być tego świadomym.
Wyobraźcie więc sobie nadejście intensywnych energii, które zderzą się z energiami uwięzionymi w Ziemi.

Wyobraźcie sobie, co się wydarzy. (Ktoś z widowni mówi” "trzęsienia ziemi", ktoś inny mówi: "zmiany ziemskie")
Hmm.
Niekonie-... być może, być może.

Intensywność energii zaczniemy odczuwać w swoim ciele fizycznym za około tydzień ( od czasu emisji shoudu 5 maja – przyp. Tłum.).

Co więc zamierzacie zrobić? (Publiczność mówi: "Oddychać")

MARTY: Nie leć skakać ze spadochronem.

ADAMUS: Tak, nie skaczcie ze spadochronem ! (Chichocze)
Dobra.
Dobra.
Racja Mofo jest dzisiaj ponad wszystko. Tak.
Albo ... albo może ... (ktoś mówi: "pij") jednak iść i skoczyć ze spadochronem. (Adamus chichocze, słychać śmiech publiczności)
Mówią, żeby pić, tak.
Być może jest to czas, by wyjść z jakiejkolwiek ukrycia.
Być może jest to czas, by skoczyć ze spadochronem lub wymyślić do zrobienia coś równie szalonego.

Teraz naprawdę poczujecie to w swoim ciele.
Będziecie czuć to wszystko wokół siebie.
Inni ludzie mogą to poczuć lub nie.
Ziemia poczuje i to może być przyczyną trzęsień ziemi lub erupcji wulkanów.
Choć niekoniecznie.

Niekoniecznie, ale będzie to możliwe podczas zmasowanego napływu energii.

To będzie bardzo interesujące, gdy spotkamy się na kolejnym shoudzie i będziemy już po doświadczeniach skutków działania tych energii.

Jest w tym także metafora czy też pewna analogia.
Jak te energie nadejdą i uderzą w Ziemię, to także dotkną naszych ciał fizycznych.

A jak jest z waszymi ciałami fizycznymi właśnie teraz ? (Publiczność trochę burczy).

Hmmm. Hmmmm. Są trochę chore, może obolałe. Trochę zdezorientowane.
Więc co zrobić?
Oddychajcie.
Uziemcie się.
Kochajcie swoje ciało, nakarmcie je (ktoś mówi: "yay!") Yay.
Nakarmcie ponownie swoje ciało.
To nie czas, aby nadużywać swojego ciała.
To nie czas, aby myśleć o zrzucaniu nadwagi poprzez głodówkę.
Trzeba jeść.
Jedzcie obficie. Tak. (Adamus chichocze)


Tak więc, drodzy przyjaciele, głowy do góry - intensywnie.
To wszystko jest rozwojem planety i jej ewolucją.

A więc, gdy czasem mówimy, że wielkie energie przychodzą i ludzie idąc wołają - "Och! Ukryjmy się pod ziemię! Uciekajmy! "

To wiedzcie, że cokolwiek się zdarzy musicie zrozumieć, że te energie są piękne i przybyły z konkretnego powodu.

To, co się teraz wam przydarza nie jest arbitralne.
To nie jest tylko wydarzenie.
To nie z powodu – „ że coś się mówi”
Coś się dzieje…

DAVID: Gówno się dzieje.

ADAMUS: Widzicie kto to powiedział ? Nie ja.

SART: To część tego gówna.

ADAMUS: Tak, tak ! To część Waszego wzniesienia, Wasze oświecenie.


Weźmy więc głęboki oddech z tym.

A więc witajcie w tych energiach !
10 maja.
10 maja zaczną do nas docierać.
Wielkie energie.
Wspierające.
Dla Was !



(…)

Tłum: Włodek

Link:
http://www.shaumbra.pl/fragment_9_shoudu_z_serii_e2012.htm
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #635 : Maj 11, 2012, 16:49:22 »

Esencja przekazu hehehe :
Cytuj
DAVID: Gówno się dzieje.

ADAMUS: Widzicie kto to powiedział ? Nie ja.

SART: To część tego gówna.

Shit happens Mrugnięcie .. raz choć zostało wyartykułowane konkretnie  o co chodzi Chichot
 Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #636 : Maj 11, 2012, 17:19:38 »

Ano szydło z worka zawsze wyjdzie Duży uśmiech
Tak jak brudy po praniu Duży uśmiech Duży uśmiech
Ciekawi mnie też czy oni tak na trzeźwo. Cool
Czy może później piją w nadmiarze by  zapić żal ze straconej szansy Język
Choć może na resztkach energii nie maja siły na balangi  Duży uśmiech
Więc może rozmawiają z sedesem wprzódy go objąwszy Duży uśmiech
Cóż strach chłopakom w oczy zagląda, pożywienie się kończy choć nazywają tych co ich słuchają ,,słodkimi" Język
Chyba tez pójdę na piwko Duży uśmiech
Jak to mówi szacowna ptak
pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 17:20:41 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #637 : Maj 11, 2012, 19:19:21 »

Wyjaśnienia do wcześniej poruszanego tematu Archontów z tego samego źródła. Ciekawy jest fragment dotyczący karmy.


Wyjaśnienie o Archontach

Przez Cobra, portal 2012 - 10 maja 2012

http://2012portal.blogspot.ca/

Jest to kontynuacja Intela o Archontach w celu wyjaśnienia pewnych niejasności.

Wszystkie fizyczne i niefizyczne Reptilianie, Drakoni, Archontowie i wszystkie inne ciemne podmioty zostały już całkowicie usunięte z całego wszechświata, galaktyki i naszego układu słonecznego, za wyjątkiem niewielkiej warstwy powierzchniowej Ziemi.

Wszystkie gady i inne ciemne siły są już całkowicie usunięte ze wszystkich podziemnych baz wojskowych. Te bazy są teraz puste, a ich wejścia zamknięte.

Teraz można tylko znaleźć jakieś ciemne siły w dwóch miejscach:

Pierwszym miejscem jest płaszczyzna eteryczna i niższa astralna (4 ty wymiar) w cienkiej warstwie wokół profilu powierzchni Ziemi, rozszerzonym co najwyżej o 8,6 mil w obu kierunkach. Zdecydowana większość tych nieinkarnowanych ciemnych podmiotów  znajduje się w bezpośredniej warstwie powierzchniowej, która nie sięga dalej niż 60 stóp w obu kierunkach (w górę i w dół od powierzchni). Większość z tych podmiotów koncentruje się na gęsto zaludnionych obszarach, istnieje bardzo niewiele podmiotów w miejscach, gdzie dziewiczy charakter jest zachowany. Te ciemne podmioty składają się z małej grupy Archontów, większej grupy Drakonów, nawet jeszcze większej grupy Gadów i ogromnej liczby amebo podobnych elementarnych istot. Jest wojna tocząca się teraz na eterycznym i dolnym astralnym poziomie, podczas której ciemne podmioty usuwane są przez niefizycznych wojowników światła. Ta eteryczna i astralna operacja wyzwolenia jest znana pod kryptonimem Pandora.

Drugie i ostatnie miejsce, gdzie można znaleźć jakieś ciemne siły to fizyczne płaszczyzny na powierzchni Ziemi. Ciemne siły składają się z kilkudziesięciu Archontów (znajdujących się głównie w kręgach jezuickich), kilkuset Drakonów (znajdujących się wśród kartelu bankowego Illuminati) oraz kilka tysięcy Gadów (znajdujących się w prywatnych armiach najemników takich jak KBR i Akademii - byłego Blackwater). Te istoty, będą usuwane w nadchodzących aresztowaniach masowych.

Więc jest jeszcze wojna toczona, ale jesteśmy blisko zwycięstwa i planeta będzie wyzwolona.

Fakt, że Archontowie przybyli z Galaktyki Andromedy tysiące, a w niektórych przypadkach nawet miliony lat temu, nie znaczy, że wszyscy, którzy pochodzą z Andromedy są po ciemnej stronie. W rzeczywistości Galaktyka Andromedy jest znana z niektórych bardzo jasnych bohaterów sił światła.

Lider Archontów na płaszczyźnie fizycznej został aresztowany 5 maja przez siły oporu i wzięty poza planetę. On przeszedł na stronę Światła i jest teraz  z wolnej woli chętnie pomagającym w planetarnym procesie wyzwolenia.

Panowie Karmy nie mają nic wspólnego z Wniebowstąpionymi Mistrzami. Całe nauczanie o karmie jest dezinformacyjną próbą programowania przez agentów ciemnych  sił, którzy przeniknęli do szkół tajemnic w Indiach tysiące lat temu. Celem tej nauki było wzmocnienie mechanizmów kontrolnych systemu kastowego w starożytnych Indiach. Panowie Karmy są istoty na planie astralnym, którzy w dużym stopniu dyktowali ścieżkę wcielenia tych, którzy zamierzali się reinkarnować.

<a href="http://cdn.the2012scenario.com/wp-content/uploads/2012/05/CobraMasters-300x287.jpg" target="_blank">http://cdn.the2012scenario.com/wp-content/uploads/2012/05/CobraMasters-300x287.jpg</a>

Karma nigdy nie była częścią  nauk  Wniebowstąpionych Mistrzów. Wniebowstąpieni Mistrzowie nauczali o miłości, przebaczeniu i wyzwoleniu. Nie ma już teraz bezpośrednich nauk Mistrzów Wniebowstąpionych na Ziemi. Wszystkie nauki światła dostępne na Ziemi pochodzą od ich uczniów i wszystkie te nauki są dostosowane do pewnego stopnia.

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #638 : Maj 12, 2012, 08:03:51 »

OK
Dobrze wiedzieć, ze ,,wierchuszka" poległa.
 Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #639 : Maj 12, 2012, 08:42:31 »

Ale to nie jest prawda wcale jest to staranie się uśpienia-naszej czujności oraz  kolejny podstęp wyłudzenia naszego zaufania dla tych którzy są i chcą się jawić jako zbawcy , i dobroczyńcy.

Znamy , znamy ... wcale nie ufamy nic a nic, zmiana kostiumów nie pomoże , to naiwne działanie w momencie braku już innych argumentów.
Oni cały czas walczą mając nadzieje iż jeszcze coś im się uda, a nie uda , bo nie można już "kręcić lodów" gdy temperatura - wibracja przestrzeni przekroczyła kilkadziesiąt razy temperaturę - wibrację powstawania lodów.

Ta bajka pomimo ewidentnego końca i zamknięcia książeczki leży jeszcze na stole, a pewne grupy nie chcą się pogodzić z jej końcem i ciągle jeszcze usiłują przez swoje stare metody typu , np. 4.55 dopisać jakiś epilog zmieniający całokształt przyszłości.
Nic z tego mili moi głównym reżyserem jest Stwórca Wszechrzeczy, a nie lokalny Bóg wymiaru. Możecie sobie pogrywać swoje role i marudzić na tej scenie życia ale czas "Zgaszenia Światła" jest nieodwołany w wyznaczonym momencie.Basta!

Kiara Uśmiech Uśmiech

=======================================

Do przemyślenia i zastanowienia się dla wszystkich zarówno dla tych którzy są i tych , których nie ma...
Każda informacja jest cenna bo wzbogaca nasze myślenie i doświadczanie siebie przez inny ogląd rzeczywistości, a to daje większą i piękniejszą barwę naszego istnienia.

Kiara Uśmiech Uśmiech



11.05.2012 4% i 96%. ASANA MAHATARI (Saint Germain)



NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain



Ukochane Dzieci Stwórcy,
Ukochany Jahn,

to Ja Jestem, ASANA MAHATARI,
Mistrz Czasu, Mistrz Pokonania Przestrzeni i Czasu,
bo zaprawdę, w tym jestem bardzo wyćwiczony.

W tej Instrukcji tkwi Wezwanie
do uczynienia tego samego co Ja i nauczę Was tego
aż sami będziecie mogli zmieniać Poziomy Życia,
aż będziecie sami obecni w Multiversach* (Wieloświatach),
aż będziecie – świadomie – o tym posiadać Wiedzę.




//*Wieloświat (multiwersum, multiświat, metawszechświat, super-wszechświat,
multiwszechświat, ultrawszechświat) – zbiór wszelkich możliwych wszechświatów,
zawierający w sobie wszystko inne (w tym wszystkie możliwe, potencjalne
– niezależnie od rozważanych czasoprzestrzeni lub wymiarów, w których się
znajdują– wszechświaty; w tym także tak zwane wszechświaty równoległe).
Powyższą definicję Multiversum znaleźliśmy w Wikipedii. Z & D//




Wszystkie Życia są Światłem i to Światło posiada Struktury
które są widoczne i niewidoczne. Kiedy wchodzimy w cielesność,
decydujemy się na określone Zagęszczenie tych Struktur.
Nasz Wieczny Duch manifestuje Ciało, Wehikuł („Pojazd”)
który mu służy tak długo jak korzysta on z danego Poziomu Tworzenia.
To „Zagęszczenie Światła” kończy się, rozpływa się,
jeśli opuszczamy Poziom na którym było ono potrzebne.
My nazywamy to Śmiercią, umieraniem – niewarte jest
to słów – a mimo wszystko robi się z tego „dużą sprawę”.


Dlaczego?

Ponieważ Ludzie mają niewiele o tym pojęcia
czym są i co się dzieje gdy powracamy i porzucamy
nasze molekularne zagęszczenie.

To nie ludzkie Ciało gości Ducha, Duszę lub Nad-Świadomość,
lecz to Duch, wieczny niespokrewniony Duch którym jesteśmy
gości Ciało. I kiedy on zadecyduje aby rozpuścić Ciało,
nie dzieje się nic oprócz tego że ludzkie Postrzeganie
które było możliwe dzięki ludzkiemu ucieleśnieniu – ulatnia się (*rozwiewa).





Jednak każde doświadczenie – niezależnie od Poziomu
jest ZAPISYWANE w Uniwersalnej Pamięci danej Istoty
i jest zawsze OSIĄGALNE jeżeli jest tylko potrzebne.
Każda Istota jest wyposażona w chronologiczny,
indywidualny Akasz (Akasha), Kronikę w której zapisane
jest wszystko, jest zanotowane i zachowane.


To dalej oznacza że każdy Człowiek już z Natury
jest MULTIWYMIAROWY(Wielowymiarowy),
bo jego Duch jest Wszechobecny na wielu Poziomach Bytu,
ale ludzka Świadomość nie ma o tym Wiedzy.

I tak Człowiek który nie ma połączenia ze swoim Duchem
jest zaprawdę samotny i wyrzucony na brzeg na ustronnej
Planecie tego Świata – izolowany i odległy od wysokiej Świadomości.




To jest część tej Gry, więcej nawet, TO JEST TA GRA!




Powróćmy jednak z powrotem do Przestrzeni, do Czasu.

Im więcej przeżywacie Przestrzeń i Czas jako Rzeczywistość,
tym bardziej przeżywacie ich Granice i ostatecznie Wasze
Granice.

To oznacza że im bardziej się rozszerzacie sami w sobie
(*w swoim wnętrzu), im bardziej pokonujecie swoje bycie
Człowiekiem, tym bardziej możecie rozszerzyć się
PONAD Czas i Przestrzeń.

Wszystko jest kwestią Waszej Świadomości: jak nałożycie
Waszą duchową Wiedzę na ludzki Byt, poprzez co będzie
zmienione Wasze Postrzeganie Życia na Ziemi.


Duch danej Istoty jest „Centralą”
i ta Centrala buduje swoje Oddziały, tworzy następne
Placówki i Centra z tego wynikające.
Tak jak Firma która ma Oddziały na całym Świecie,
jednak której Centrala znajduje się w jednym miejscu
z którego prowadzone i kierowane jest wszystko.
I wiele z tych Oddziałów nie widziało Centrali i prawie
w to wierzą że one działają całkiem same
- czują się opuszczone i bez Ochrony.

Ludzka Ekspresja jest Oddziałem stworzonym przez
Waszego Ducha i jest tak bardzo oddalona od Centrum
że chętnie przyjmujecie że istnieje TYLKO TEN jeden Oddział
który jesteście w stanie Postrzec Waszą ludzką Świadomością.
Jakaż to pomyłka!




I teraz dochodzi do tego że zauważacie, że to co
dotychczas dochodziło do Świadomości za pośrednictwem
Waszego Postrzegania że to jest zaledwie znikoma część
pewnej Całości.

Teraz zaczynacie pojmować że Wasze Ciało
jest manifestacją Ducha a nie że manifestujecie
tego Ducha poprzez Ciało.

Teraz chodzi o Punkt Zwrotny, o Przeciwieństwo
które Podniesie wszystko z cum i „postawi na głowie”:


Ludzki Duch pobiera całą Wiedzę z nadrzędnego Bytu swojej Istoty,
z Wyższego Ja, z boskiego Pochodzenia, bo został z niego stworzony
i ludzka Świadomość nie jest wcale tą która rodzi tą Wiedzę
i tworzy Poznanie – jak to się dotychczas przyjmowało.

Ludzka Świadomość jest zdefiniowana przez ograniczenia.
Boska Świadomość, ta przestrzeń, w której leży ludzka Świadomość
- jest nieograniczona.





I dzięki temu możecie wkroczyć w wiele Światów
które dotychczas były dla Was zamknięte i do tego
potrzebujecie tylko zmienić Wasz fokus (*centrum uwagi)
i potrzebujecie zintegrować w sobie fakt że jesteście
przede wszystkim Duchem a nie zagęszczonym Ciałem.

Wtedy jest wszystko proste.
Śmierć nie istnieje, jak często było Wam to przedstawiane,
to jest rozpuszczenie się danego „Zagęszczenia”, Manifestacji Światła.

Teraz zbliżamy się do takiego Postrzegania
albowiem wtedy gdy ludzie „wyrosną” z ludzkiego Postrzegania
i pokonają cielesne granice, wtedy zaczyna się prawdziwa
Przygoda która jest w tym opisana – przeżywanie siebie
samego jako nieprzemijającej Części Tworzenia w Bezkresie Tworzenia.




POZA PRZESTRZENIĄ I CZASEM – TAM JEST RZECZYWISTOŚĆ.




Do tego to zmierza wielkimi krokami,

albowiem Stwórca nie ukrywa się już więcej przed Wami
i pozostaje tylko tam nie rozpoznany, gdzie Człowiek
sam jeszcze nie chce się rozpoznać.

My podróżujemy przez Poziomy Bytu,
jeśli rozpoznamy jakie Pochodzenie zrodziło nas na tym
Świecie, jeśli połączymy się z naszym Duchem
to dotrze do nas na Drogę to, co dotychczas było niemożliwe.

Często się mówi: „Prawdziwe Przygody są w głowie„,
lecz to jest więcej nawet niż to, albowiem ja Wam mówię:

Prawdziwe Przygody rodzi Wasz Duch, jeszcze zanim
jej odłamki docierają do ludzkiego Umysłu.




I na zakończenie tego Przesłania wiedzcie że Aspekt Ludzki,
Ekspresja Ludzka – Świadomość Ludzka w Ciele i poza Ciałem
TO ZALEDWIE 4% CAŁEJ WASZEJ ISTOTY!

I te 4% jest w stanie dokonać Niewyobrażalnego.
Jednak Przebudzony Człowiek sięga po Całość,
po to, czym JEST, co go czyni i poprzez co przyszedł
w tą postać – istotą Oświeconego Ludzkiego Ducha
jest wiedzieć gdzie jest pozostałych 96%
i z nimi permanentnie (cały czas) komunikować.


Misterium zostało teraz odkryte, Dusza żyje w Duchu,
Człowiek jest żywy w Duchu a sam Stwórca
NIE MIESZKA W TOBIE
LECZ TO TY JESTEŚ W NIM – NA WIECZNOŚĆ!





Tu opisane jest Prawo Natury,
Prawo Boskiej Natury każdego Człowieka.




Nigdy nie było inaczej, nigdy nie jest inaczej,
tylko zrozumienie tego było ograniczone i tworzyło
nieporozumienie za nieporozumieniem, zamęt i irytację.

To przeminęło, Ukochani,
bowiem Ja Jestem Mistrzem Czasu i Mistrzem Przestrzeni
i jednocześnie Mistrzem Pokonania Czasu i Przestrzeni

I jeśli postawicie swoje bycie Człowiekiem w tym Świetle,
to jesteście zaprawdę WOLNI.

My Ludzie jesteśmy w Stwórcy, jesteśmy otoczeni Stwórcą,
inaczej nie jest to możliwe. Nawet najbardziej wytrwałe sprzeciwianie się
tej Prawdzie nie znaczy NIC.
Albowiem Prawa Tworzenia nie kierują się Postrzeganiem
Indywiduum zesłanego do Tworzenia.




Nowy krok w Ewolucji Człowieka,
co było pierwsze kura, czy jajko?

To był Duch, który najpierw stworzył to pytanie!
jak bardzo Was kocham, Wy Ludzie,
którzy jesteście mi tak bliscy, bezgranicznie bliscy,
bo Ja Jestem tym, który na Moście tego Świata
wypuszcza Świat w Nowy Poziom.

I jeszcze zanim zostanie to ukończone
wielu rozpozna do jakiego Świata zaprawdę należą
i czyj Świat jest częścią CAŁOŚCI.

Z Wami wiecznie połączony w Miłości
która jest Wieczna,




ASANA MAHATARI
(Saint Germain)

http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/05/12/11-05-2012-4-i-96-asana-mahatari-saint-germain/

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 19:07:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #640 : Maj 13, 2012, 03:56:49 »

Ten przekaz też jest warty przeczytania bowiem spora część informacji jest prawdziwa , włącznie z tą iż Ludzkie DNA pochodzi od Lirian. Oraz tym że zmieni się całkowicie sposób leczenia i chociaż wydaje się to nieprawdopodobne wszystkie choroby ( włącznie z genetycznymi i brakiem jakiś fragmentów ciała materialnego) będą możliwe do wyleczenia.
 Zostanie otworzony dla Ludzkości całkowity dostęp do prawdziwej wiedzy naszej przeszłości śmieszne stanie się odkrywanie pewnych oszustw, jestem też ciekawa reakcji ludzi gdy dowiedzą się iż Arcykapłan Aron to kobieta. Wiele takich rewelacji przed nami , autorytety oparte na kłamstwie i manipulacji padną, każdy z nas odkryje cala prawdę o sobie.
Inny niż dotychczasowy system wartości nie będzie rozliczał tych oszustów , każdy sam zrozumie swoje doświadczenia i będzie chciał żyć zgodnie z nowym systemem wartości.
Czas zmian zbliża się coraz bardziej ,chociaż wydaje się iż nic się nie zmienia to zmiany są przeogromne, najpierw zachodzą w matrycy energetycznej w świecie jeszcze dla nas niewidocznym. Gdy ten proces zostanie zakończony zostaną odbite w świecie materialnym. Powrót do prawzorca energetycznego dobiega już końca , zatem naprawdę niewiele dzieli nas od  przelania się ich w sposób absolutnie dla nas namacalny w naszych realiach fizycznych.

Powodzenia i wielkiej radości wszystkim , którzy wybrali już życie  w naszej nowej rzeczywistości , a ci którym potrzeba więcej czasu na takie decyzje , do zobaczenia gdy już będziecie na nie gotowi.

Kiara Uśmiech Uśmiech



Nieosiągnięcie Wzniesienia nie jest postrzegane jako niepowodzenie



by krystal28 in SaLuSa


.

Niewielu z was ulega złudzeniom co do tego, co się wydarza, lecz niektórzy z was nadal nie są przekonani, że leży to w interesie Rasy Ludzkiej.  Tacy ludzie zazwyczaj nie są w kontakcie z wiarygodnymi źródłami informacji, a tym samym brakuje im wystarczających danych, z których mogliby dokonać świadomego osądu sytuacji.  Rzadko posiadają oni poziom świadomości wymagany, aby widzieć poza fizycznymi zmianami i niektórzy z nich mają bardzo niewielką lub żadną wiedzę na temat Wzniesienia.  Jednakże oni i wszyscy inni, zanim nastąpi koniec tego roku, będą mieli okazję zapoznać się z faktami oraz z tym, jakie one będą miały na nich wpływ.  Po tym wszystkim, niezależnie od tego w co kto wierzy, ten czas końcowy zmieni życie ludzkie bez względu na to, czy będą oni do tego przygotowani, czy też nie.  Nowy cykl oznacza nowy porządek i nie ma możliwości, aby to co stare mogło być uwiecznione.  W rzeczy samej, leży to w  interesie każdego, aby przejść do nowego doświadczenia, które jest zgodne z ich obecnym poziomem ewolucji.
Gdziekolwiek znajdują się ludzie, którzy są zagubieni, wzywamy pracowników Światła, aby śmiało tam wkroczyli, gdyż ich wiedza jest niezbędna w tym czasie, ponieważ może ona posłużyć dla ułatwienia ich sytuacji i zmniejszenia prawdopodobieństwa popadania w strach.  Jak już często było mówione, nie ma tutaj czego się bać poza samym strachem  i niezależnie od okoliczności, świat nie zakończy się z powodu jakiegoś kataklizmu. Wszystko jest zaplanowane w celu zapewnienia przygotowania do Wzniesienia tak wielu dusz jak to tylko jest możliwe.  Jednakże, nie ma żadnej presji na tych, którzy wybiorą pozostanie w trzecim wymiarze, lecz aby kontynuować to doświadczenie będą oni przeniesieni gdzie indziej.  Nieosiągnięcie Wzniesienia nie jest postrzegane jako niepowodzenie, gdyż macie nieskończone życie i całkowitą wolność, aby przebywać w niższych wibracjach tak długo, ile tylko sobie życzycie.  Ostatecznie każda dusza wzniesie się, gdyż jest niemożliwością, aby przedłużać opieranie się wyższym wibracjom przez bardzo długi czas.
.
Nasza misja nasiliła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdyż zostaliśmy bezpośrednio zaangażowani w wydarzenia mające miejsce na Ziemi i będzie to dalej kontynuowane dopóty, dopóki ostatnie pozostałości Ciemnych nie zostaną usunięte z waszej drogi.  Wtedy będziemy mogli przejść do następnego etapu, który pozwoli nam być bardziej zaangażowanymi w wasze życie i w asystowaniu wam we Wzniesieniu.   Spotkacie się ze swoją Kosmiczną Rodziną i z Istotami z Wewnętrznej Ziemi, również spokrewnionymi z wami i będziecie mieli dużo do porozmawiania.  Wasza historia jest daleka od jej wiernego odzwierciedlenia i jest bardzo wiele do naprawienia z tego, co zostało wypaczone lub sfałszowane.  A  to również obejmuje tzw. „szanujące się” instytucje.
.
Każdego dnia jesteśmy bliżej do podjęcia działań, które doprowadzą do wprowadzenia w życie dnia deklaracji i wtedy przeniesiemy się do następnego etapu naszej misji.  Będzie to czas wielkiej radości na całym świecie w świętowaniu waszej nowo odzyskanej wolności.  Dawne poróżnienia i historyczne spory zgasną w przeszłości, do której przynależą.  Będzie odkryte, że zostały one celowo nagrane przez Ciemnych, aby utrzymywać idee podziału.  Teraz ujrzycie jak szybko ludzie mogą zjednoczyć się w przyjaźni i życzliwości.  W sercu każdego z was jest pragnienie trwałego pokoju i jest to coś, co nareszcie otrzymacie.
.
Kochani, kiedy mówimy, że wszystko będzie posortowane, to dokładnie mamy na myśli  i życie stanie się bardzo radosnym i satysfakcjonującym.  Różnorodność obecnych zmartwień będzie usunięta i zamiast stresu, życie stanie się przyjemne z czasem wolnym na  odprężające hobby i przyjemności.  Nigdy nie mieliście być niewolnikami waszej pracy lub życia na takim poziomie, gdzie zawsze są braki.  To są tego typu rzeczy, które zaadresujemy, aby was podźwignąć i życie wkrótce stanie się szczęśliwym doświadczeniem.  Różnica między teraźniejszością a przeszłością jest tym, do czego odnosiliśmy się wiele razy i jest ona bardzo ważnym aspektem naszej służby dla was.
.
Ciemni nieustannie przejmowali nowe wynalazki, które powinny przywieść was do wyższego standardu życia, a zamiast tego, zostały one wykorzystane do ich własnych ambicji wojskowych w celu przejęcia świata.  Bardzo wiele zostało wam odmówione, ale wkrótce zostanie to wam udostępnione, a będzie miało wielki wpływ na system komunikacji i transportu.  Niedobory żywności przejdą do przeszłości i nikt nigdy więcej nie umrze z pragnienia.  Zaufanie i miłość zastąpi zwątpienie i strach, a ludzie dojdą do świadomości, że wszyscy są Jedną Rasą Ludzką, niezależnie od koloru skóry czy innych różnic.
.
Na naszym poziomie rozumiemy, że duchowe wibracje umieszczają dusze na różnych pułapach, lecz to nie oznacza, że są one od nas odseparowane, gdyż możemy przychodzić i odchodzić tak samo jak to robimy z wami na Ziemi.  Czym wyżej wznosicie się, tym bardziej rozumiecie, że służba innym oznacza pomaganie tym, którzy podążają waszymi śladami.  Ponownie mówimy, że wasza historia niewiele wspomina o naszej interakcji z wami, choć zawsze mieliśmy ogromny wpływ na rozwój waszej cywilizacji.  Liczba waszych tajemniczych artefaktów, które wydają się nie znajdować miejsca w waszej obecnej historii są wynikiem naszych wizyt na Ziemi.  Czasami pozostają one ukryte, ponieważ ich istnienie nie może być uwzględnione, poza tym istnieją opory we wspominaniu możliwości powiązania ich z odwiedzającymi Ziemię istotami pozaziemskimi.
.
Otwórzcie swoje umysły na wszystkie możliwości, gdyż dowiecie się więcej o nas i bądźcie pewni, że powiemy wam o wielu naszych kontaktach z wami.  My oraz inne cywilizacje pielęgnowaliśmy wasz gatunek przez tysiące lat, a wy jesteście rezultatem kilku z nich, a które przyśpieszyły rozwój waszego DNA, mającego swoje oryginalne pochodzenie od Lirian.  To są te części waszej ewolucji, na których temat będą wam dane informacje, gdyż przyszedł czas, żebyście dowiedzieli się prawdy.
.
Gromadzenie dóbr materialnych nie będzie w końcu konieczne, gdyż zawsze będziecie mieli wystarczająco dla swoich potrzeb.  Będą one ponownie rozdzielone pomiędzy wami i to przywróci jakość waszego życia i również zapewni, że nikt nie pozostanie w nędzy lub ubóstwie.  Również zauważycie, że bardzo szybko nastąpi odejście od starych metod leczenia na rzecz takich, które są bardziej przyjazne i efektywne.  Uzdrawiające pokoje i kabiny zastąpią konieczność obecnego leczenia szpitalnego.  Zaawansowane technologicznie metody są całkowicie skuteczne i wielu będzie w stanie wyzdrowieć natychmiastowo.  Moglibyście powiedzieć, że wszystko odnawiamy nawet, jeżeli brakującymi częściami są kończyny lub inne narządy ciała.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem zadowolony, że możemy udzielić wam informacji o tym, czego możecie spodziewać się już wkrótce.  Zawsze żyjcie z miłością w swoich sercach.
.
Dziękuję SaLuSa,
.
Mike Quinsey, 18 kwietnia 2012
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal
.
http://galacticchannelings.com/english/mike18-04-12.html

http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #641 : Maj 13, 2012, 08:04:18 »

Wiem już skąd Fair Lady wzięła tą ,,Centrale" Zły
Przekaz na pewno bardziej rzeczowy niż te wcześniejsze  Duży uśmiech
Choć nie mówi nic nowego
Np ja bym wolał by oni dzielili się swoimi doświadczeniami.
By powiedzieli jak oni się przygotowują
Jakie doświadczenia w tym względzie mają, jakie popełnili błędy, jakie wyciągnęli wnioski
Coś co można było by z syntezować z naszymi doświadczeniami.
,,Idźcie zróbcie" - później ,,zrobiliśmy" Język
Czy oni zrozumieją, że samym ,,patrzeniem" się nie nauczą, że sama teoria to za mało Z politowaniem
Ok ciekawe ile razy jeszcze usłyszymy, że czas na zmiany Cool
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #642 : Maj 13, 2012, 08:20:35 »

Cytuj
Duch którym jesteśmy
gości Ciało. I kiedy on zadecyduje aby rozpuścić Ciało,
nie dzieje się nic oprócz tego że ludzkie Postrzeganie
które było możliwe dzięki ludzkiemu ucieleśnieniu – ulatnia się (*rozwiewa).

Duch, albo Istnienie, albo Świadomość. Żadnego z tych pojęć nie da się wtłoczyć w jakąś sztywną osobowość JA. Tymczasem niektórzy usilnie to próbują robić Mrugnięcie No bo jakże miałoby być inaczej ? W głowie  się nie mieści , co nie ?

Ludzkie Postrzeganie jest możliwe poprzez ucieleśnienie, ale to tylko szczególny przypadek , zaledwie 4% Całości. I te 4% upiera się przy swoim JA poprzez niego wszystko interpretując. Na szczęście 96% potrafi to rozpuścić..
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #643 : Maj 16, 2012, 09:09:12 »

Do tłumaczenia poniższych przekazów sprowokował mnie arteq, który dopytuje się o Nibiru. Generalnie w channelingach temat Nibiru jest "passe", ale są wyjątki. Takim wyjątkiem jest CAC, Komunikacja Kosmicznej Świadomości. Instytucja można powiedzieć zasłużona, założona w 1972 roku, obecnie to już dosłownie któreś pokolenie channelingu. Komunikacja wygląda podobnie jak w materiale Ra i np. Lucyny Łobos tzn. jest medium i ktoś zadaje pytania i interpretuje odpowiedzi.  Informacje "Kosmicznej Świadomości" były zawsze wyważone, a "przepowiednie" raczej ogólne i sporo trafnych. O Nibiru wstawię do i właściwego wątku, ale w bieżącym przekazie zatytułowanym "Czerwony Alarm" jest bardzo dużo o energiach w maju i czerwcu. Wstawiam fragmenty pomijając pytania, nieznaczące dyskusje i np. sen i jego interpretację, bo to zbytnie obciążenie.
A więc w tym poście CAC (Kosmiczna Świadomość) o energiach w maju i radzeniu sobie z nimi.

Czerwony Alarm  - Kosmiczna Świadomość

Medium: Will Berlinghof,
Tłumacz: Callista Summerfield, Energizer.

CA: Ta świadomość, ta kosmiczna świadomość, jest teraz dostępna dla wykonywania tego czerwonego alarmu dla członkostwa CAC i wszystkich tych, którzy przeczytają lub usłyszą tą informację. Ta świadomość przyznaje, że Callista Summerfield jest pomocą dzisiaj i energetyzującym ten odczyt dla tłumacza. ...
 
.... CA: ta świadomość będzie komentować miesiąc czerwiec, ale najpierw pragnie przedstawić swoje uwagi na miesiąc maj, ramy czasowe, w których jesteście teraz. To widać, że występują w nim uciążliwe energie, które są pojawiają sie w tym czasie i że jest to głównie na poziomie osobistym. Tak wielu Lightworkers czuje się bardzo zmęczonymi w tej chwili, czują, że są pod napięciem, ogromnym ciężarem, który niosą, a ich energie są wyciągane emocjonalnie . Ten stress, który jest przyczyną tego ma wiele wspólnego z osobistymi problemami Lightworkers, radzenia sobie ze sprawami, którymi muszą zajmować się w tym czasie, bo jak ta świadomość powiedziała w przeszłości, jednym z Wymagań dotyczących Wniesienia jest to, że każdy ma opróżnić swój kosz z emocjonalnej treści, która rośnie i gromadzi nie tylko w ciągu jednego życia, ale przez wiele, wiele, wiele wcieleń. Istnieją różne sposoby na zrobienie tego, ale najczęstszym sposobem jest po prostu pozwolić podczas snu, w czasie odpoczynku i relaksu, żeby negatywne energie, jakie nagromadziły się w ciągu wieków odpłynęły daleko. To jest raczej ciężka praca, oczywiście, ale przynajmniej robi się w tym stanie nieświadomości snu, a zwłaszcza w tym okresie czasu, gdy średnie Ja jest z powrotem do 5-tym wymiarze świadomości, albo przynajmniej wyższym poziomie czwartego wymiaru świadomości. Pozwala to na dokonanie uwolnienia w bardziej efektywny sposób i jak również znacznie szybciej. Dlatego dla tych, którzy pamiętają swoje sny, nie zdziwcie się, jeśli sny tym razem, zwłaszcza w ciągu najbliższych kilku tygodni, będa obracać się wokół starych problemów, albo kwestii czyjegoś osobistego życia do tej pory lub nawet życia w przeszłości. Mogą być sytuacje konfliktowe w snach, gdzie argumenty i walki się dzieją, czy wyzwania wykonane. .....

..... energie w tej chwili są zdecydowanie kierowane do osób, zwłaszcza Lightworkers, duchowych poszukiwaczy, którzy próbują się uwolnić, którzy pracują nad swoim Wniesieniem, a nawet ich zbawieniem. Ważne jest, aby nie zaniedbywać ważnej wewnętrznej pracy, jaka dokonuje się w tym czasie, a nawet rozwiązywać sytuacje konfliktowe z tymi, którzy są blisko was - rodzina, przyjaciele i inni, gdzie istnieje potrzeba rozwiązywania problemów, jeśli są one do rozwiązywania. Wszystko to jest częścią przewrotu z energii, które mają miejsce na osobistych poziomach w tym czasie. To jest również odzwierciedlone w sytuacjach społecznych i w tym czasie istnieje wiele przewrotów społecznych. Studenci z całego świata protestują w sytuacjach takich jak wyższa opłata naukę i wyższe podatki wobec nich. Inni protestują przeciw działaniom oszczędnościowym, tak jak w Grecji i we Francji i tam są wielkie niepokoje społeczne w tym czasie. To też jest część energii, które powodują zakłócenia w tym czasie. To właśnie ta świadomość widzi, jakie energie maja są - niepokoje społeczne i zakłócenia, osobiste niepokoje i zaburzenia. W razie potrzeby na osobistym poziomie ta świadomość zaleca osobom oczyścić teren tak jak mogą. Właśnie uznanie (akceptacja) , snów oraz wydarzenia, które mają miejsce jest ogromnym krokiem do przodu, a na poziomie społecznym, trzeba mieć świadomość, że niepokoje społeczne są odzwierciedleniem energii ucisku, które są zakłócone w tym czasie. Dlatego jest luz (opór) , jeśli chcecie, wobec władz i tych w służbach. Robak rzeczywiście zaczyna się obracać i nie zdziwcie się, jeśli dotknie blisko domu w niektórych przypadkach.....

....gdy rzeczy przychodzą i stres występuje, jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia to jest spojrzeć stresującej sytuacji w oczy i uznać ją, a następnie ją obejść naokoło. To będzie czas dla wielu gdzie byłoby najlepiej po prostu odpocząć, jak i ile można, a nie dać się wciągać w stres i napięcia życia w tym czasie. To jest tak, że wielu ma zadania; pilnować pracy, dbać o rodzinę i inne obowiązki i prac domowe, ale gdzie można, kiedy widzi się stres związany z ich życiem, to zaleca się zrobić coś, co spowoduje relaksację i odpoczynek. Można się zdrzemnąć lub wziąć „czas wolny’ co wówczas byłoby to zalecane. Można iść na spacer i wdychać świeże powietrze i trochę poćwiczyć, też będzie to zalecane. Każdy będzie miał swój własny sposób radzenia sobie z jego stresem i jego przemęczeniem. Trzeba słuchać w tym momencie ciała bo ono bardzo wyraźnie wskazuje co jest potrzebne. Dlatego też, jeśli organizm jest zmęczony, musi odpocząć. Możesz iść do łóżka wcześniej, wziąć ciepłą kąpiel, jeśli ktoś to lubi. To wszystko jest częścią w drodze do uznania ciała, które daje mu kredyt pokazując, że odpoczynek i relaks jest potrzebny. Są inni, którzy „jadą” lepiej, gdy ćwiczą lub biegają. Oceń, jak poradzić sobie ze stresem i dbaj o siebie. Pobłażaj sobie w tych sprawach, tak aby wyzwania i niepokojące energie nie były energiami, które wydrenują cię tak całkowicie, że w wyniku tego (ćwiczeń) wystąpią objawy fizyczne. Bardzo istotne jest zrozumienie w tym czasie. Społeczeństwo jako takie, szczególnie zachodni świat, to jest filozofia idź, idź, idź, idź i idź jeszcze więcej, ale to jest nie to, czego organizm potrzebuje zawsze, zwłaszcza gdy energie wszechświata są takie, że istnieją wyzwania, gdzie są uciążliwe energie, napięcia i naprężenia. To słoneczne rozbłyski w tej chwili również wpływają na emocjonalne sytuacje. One nie są ekstremalne, gdyż były one jakiś czas temu, ale nie są niskie i nie jest niski poziom stałego energetycznego wpływu na Matkę Ziemię i na ludzi którzy są wrażliwi na takie rzeczy, którzy w zasadzie są większością wśród wszystkich istot ludzkich. Bądźcie świadomi czynników zewnętrznych, które również powodują wstrząsy i stres na poziomie emocjonalnym, i honorujcie wasz udział w ogólnym przepływie energii, które wzajemnie oddziaływują między Słońcem a Ziemią i tymi, którzy zamieszkują ziemię. Najlepszą rzeczą do zrobienia, jak ta świadomość powiedziała, to nie przejmować się w tym czasie i skorzystać z okazji i pieścić się, kiedy i gdy jest to konieczne.....
....
 Istnieje wiele osobistych konfliktów między ludźmi i oczywiście wiele osób, którzy są nieświadomi tego co się dzieje mają reakcje emocjonalne i mogą sobie dać upust na innych . Dlatego jeśli jesteś w sytuacji, gdy ktoś blisko Ciebie jest zły i wyładowuje się lub jest wybuchowy w gniewie, najlepiej jest nie brać tego osobiście, i jak energizer zauważył, a nawet odejść w razie potrzeby. .....

.....  maj będzie również prezentowaniem możliwości podjęcia szansy zrobienia czegoś niezwykłego. Część tego dzieje się teraz, energie, które są rzeczywiście dostępne teraz, są nie tylko energiami kryzysu, lecz energiami zmian. Często zaburzenia są niezbędne, by wprowadzić zmiany do gry, wprowadzają zmiany obciążenia. Wiele razy, kiedy ktoś spojrzał wstecz na swoje życie to uświadomił sobie, że to dzięki zaburzeniu status quo naszego życia, wielka zmiana często miała miejsce. Dlatego też, jeśli przez wyzwania, które prezentują się do osób w tym czasie wyzwanie zmiany wychodzi do przodu, okazja do zrobienia czegoś innego  lub urośnięcia i rozwoju przychodzi, i ktoś rozpoznaje to jako okazję. Zmiany są czasami trudne dla osób, bo są w strefie komfortu, status quo, strefie komfortu ich pudełka, ich osobistej skrzynki. To jest zawsze trudne wyjść z pudełka i zobaczyć, co jest poza nim. Ale takie postępowanie często prowadzi kogoś naprzód i zmiana jest często dokładnie tym, co jest potrzebne. Kiedy ludzie są niechętni do zmiany, zmiany są często doprowadzone do nich, jeśli są niezbędne dla ich duchowego wzrostu i rozwoju. Dlatego dla tych, którzy znajdują się na pozycjach wielkiej zmiany i to się z nimi dzieje, w przeciwieństwie do tych co poszukują na zewnątrz, raczej walczą z tą zmiana, walczą z wyzwaniami, które są prezentowane - należy uspokoić się na chwilę, aby pozwolić na przepływ informacji, aby spróbować zrozumieć, co się dzieje, a potem iść z tym, aby płynąć z prądem zamiast Opierać się, zamiast walczyć, bo często Duch wie lepiej co jest potrzebne. Wyższe Ja ma scenariusz spektaklu, który jest tam rozegra się i próbuje zaprowadzić Cię do przodu. Kiedy koś jest w skrajnej oporności trudno jest iść do przodu. Tak więc zdarzenia, które są niepokojące i uciążliwe lub trudne, to wszystko dla dobra czyjegoś ruchu do przodu. Każdy zawsze ma wolną wolę, aby powiedzieć NIE. Zawsze można powiedzieć, że nie jest on zainteresowany, ale jeśli ktoś postrzega sprawę z wewnętrznej jego części to jest i ma tę świadomość i zrozumienie, że zmiana nadchodzi, aby nie powodować mu trudności, ale raczej, aby przenieść go do przodu, zwłaszcza w tym momencie, więc ktoś może rzeczywiście znaleźć, że jest dobrą rzeczą, aby pójść ze zmianą, nawet jeśli stawia mu wyzwania. ....

14 maj 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://cosmicawareness.org/html/urgent_updates.html






Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #644 : Maj 16, 2012, 09:33:51 »

Ciekawy przekaz, bardziej psychologiczna porada, niż obwieszczenie . Nie przywiązywać się za bardzo do "swojego pudełka".
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #645 : Maj 16, 2012, 09:52:03 »

..to już ostatnie stadium metamorfozy,-
zanim wyjdziemy z kokonu, bo choć już czujemy, że coś się nieuchronnie zbliża- to jeszcze nie możemy tego dokładnie określić..
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 09:52:25 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #646 : Maj 16, 2012, 13:04:53 »

A teraz druga część "Czerwonego Alarmu" o energiach, zachowaniach i przewidywaniach czerwcowych. Od siebie widzę, że wszystkie zapowiedzi, przepowiednie dotyczą z grubsza okienka od 20 maja do 25 czerwca. Coś mi się widzi, że osiągamy grzbiet fali. Ciekawa jest koncepcja planet A, A/B i B. oto wybrane fragmenty:



Czerwony Alarm  - Kosmiczna Świadomość

Medium: Will Berlinghof,
Tłumacz: Callista Summerfield, Energizer.

... w tej chwili widać, że przeszkadzające energie, które już występują w maju na poziomie osobistym mogą rzeczywiście przerodzić się w wielkie wydarzenia na poziomie społecznym, a nawet więcej niż teraz, ale także na poziomie fizycznym samej Ziemi. Widać, że istnieją energie, które mogą stanowić fizyczne katastrofy i przewroty wielkiej części - ale w tym samym czasie, jak to Świadomość zawsze mówi, można być świadomym takich energii i ich dostępności, a nawet ich prawdopodobieństwa. Ale nikt nie musi pozostawać całkowicie skupionym na tym do tego stopnia, że to staje się obsesją na punkcie tych wydarzeń. Matka Ziemia teraz zaczyna aktywnie potrząsać jej łańcuchami, które wiążą ją tak długo, zaczyna proces odcinając te łańcuchy. To jest tak, że robi to już od jakiegoś czasu, ale to co odróżnia te od poprzednich działań jest to, że będzie kilka wydarzeń blisko siebie, w sąsiedztwie każdego innego, w porównaniu z jednym wydarzeniem, a potem następnym jeszcze pół roku później lub dłużej. Można już zauważyć, że istnieje aktywność sejsmiczna występująca i kilka trzęsień ziemi w ostatnim czasie miało miejsce i tak mają zjawiska pogodowe. Wiele z tych zjawisk pogodowych, oczywiście, jest od wpływu technologii HAARP i nieco wzmocnione, ale to normalne wydarzenia, które wprowadza technologia HAARP wprowadzając zakłócenia nadal. Ale naturalne wydarzenia, ziemskie wydarzenia takie jak trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów, są takie, że ta świadomość widzi, że w czerwcu energie będą wzmocnione, dla Matki Ziemi tak naprawdę zaczyna się wyginanie, aby uwolnić się całkowicie i globalnie do końca tego roku. Dlatego nie zdziwcie się, jeśli usłyszycie o wydarzeniach na całym świecie, które są ekstremalne w przyrodzie, ale nie energetyzujcie tych wydarzeń (nie skupiajcie się na nich). Jeśli znajdziesz się w takich wydarzeniach to może być dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przeżyć. Ale znowu, staraj się zachować spokój, w tym utrzymuj myśli i przekonania, że wszystko będzie dobrze, że przejdziesz przez te wydarzenia. Mimo przewrotu w swoim życiu i gwałtownych zmian, które mogą wystąpić w wyniku wydarzeń jesteś w porządku i że twoi bliscy również wszyscy są ok. Nawet ci, którzy mogą zdecydować w tym czasie ekstremalnego planetarnego przewrotu, aby opuścić fizyczne ciało i wrócić do Ducha, robią dokładnie to, co oni przyszli tu zrobić. Jeszcze  wciąż ludzie nie mogą pojąć lub zaakceptować dość fizycznego końca, śmierci fizycznej. To występuje u wszystkich żywych istot na tej planecie w jednym etapie lub innym, a ludzie nie są wyjątkiem od tego, ale ludzie mają trudny czas z powodu zobowiązań emocjonalnych i połączeń do bliskich, przyjaciół i rodziny, do ich status quo życia, jakie jest, aby uwolnić i opuścić. Jest jeden powód, dla którego czerwiec może być bardzo kłopotliwym miesiącem dla wielu, ponieważ Duch wstrząśnie nimi celowo, jeśli chcecie, ale celowo dla większego wzrostu i rozwoju. Ci, którzy znajdują się w regionach, gdzie jest takie zło i przewroty mogą zdać sobie sprawę, że to nie jest wcale zło, że jest to po prostu kolej rzeczy. Zbyt często ci którzy są w skrajnej polaryzacji będą widzieć zniszczenia jako coś złego, coś niedobrego. Ziemia nie stara się być zła lub niedobra, ona po prostu chce uwolnić się z jej własnego uwięzienia i uwalniając siebie oferuje możliwości dla tych, na których wpływa do uwolnienia się również. Czasami ta wolność przychodzi w formie fizycznego przejścia od fizycznego życia, do śmierci. Innym razem będzie to strata strefy komfortu, tego, co zawsze było uznawane za sposób na życie, czy to mieszkanie czy dom, czy to sytuacji, które tak długo były normą. Ale jeśli ktoś jest w stanie wyjść poza projekcję wydarzeń, że są złe i niedobre, i jeżeli utrzymuje (akceptuje), że to wszystko część przesunięć Matki Ziemi, z przesunięciem świadomości, ruch w kierunku Wniesienia - wtedy będzie mógł utrzymać linię i uświadomić sobie, że to czego on doświadczył jest częścią podróży Matki Ziemi, ale również jego indywidualnej podróży. To, co będzie wynikać zastąpi to, co zostało utracone, ale jeszcze więcej, gdyż będzie wzrost i rozwój, jeśli ktoś jest na niego otwarty. Ale jeśli ktoś nie jest, jeśli ktoś idzie do miejsca gniewu i wściekłości, gdzie ktoś obwinia Matkę Ziemię albo Boga za takie nieszczęście, to zostanie on poważnie doświadczony, gdyż to wszystko jest wstrząsaniem rzeczy, a  nawet wstrząsem własnych koncepcji Boga, Bóg lub Duch lub Matka Ziemia są częścią wstrząsu. Dlatego czerwiec jak ta świadomość widzi może to być również bardzo katastrofalnym miesiącem na kilka sposobów, ale przede wszystkim w zmianach Ziemi, i że może być kilka ekstremalnych zjawisk na całym świecie i nawet w Stanach Zjednoczonych Ameryki, które będą takiego rodzaju, takiej wielkości, że to, co było przedtem już nie pozostanie, będzie przeniesione i zmienione. Dotyczy to również gospodarki, także rządów, dotyczy to Społeczeństw i państw i regionów ale wszystko to jest częścią zmian. Ponadto, ta świadomość musi nadmienić, że jest to zestaw linii czasowych, które są postrzegane tutaj. Bo jak wiele linii czasowych zejdzie się razem w tym węzłowym punkcie , w którym zwężenia i skrzyżowania wydarzeń mają miejsce, i wielu będzie dzieliło podobne linie czasowe na wiele sposobów, takich jak naturalne zdarzenia, zdarzenia katastroficzne. Te linie czasowe trzeba wciskać w takie ciasne miejsca, że w końcu, kiedy są uwalniane, aby iść własną drogą, to zwężenie będzie energetycznym błogosławieństwem lub przynajmniej tak to wygląda. Oznacza to, że ci, którzy musieli przejść przez takie przewroty ujrzą punkt przewrotu, zobaczą dlaczego musieli oczyszczać się sami, nawet jeśli osobiście nie mogli tego dokonać w niektórych okolicznościach i zdarzeniach, które ich ograniczały. Zmiany często stwarzają okazję do wzrostu i rozwoju, ale nie zawsze jest to widoczne natychmiast, gdy wydarzenia zachodzą. Dlatego wiara, cierpliwość i zaufanie w to, że wszystko będzie działać dobrze jest podstawą, nawet jeśli ktoś jest zaangażowany w katastrofach, gdy się rozwijają i nie wydaje się, że tak to będzie (dobrze). Może nawet wydawać, że Sam Bóg porzucił wszystkich i każdego, ale to na pewno nie będzie to ten przypadek ani ta świadomość nie porzuci nikogo. Jest bardziej prawdopodobne, że kiedy wydarzenia występować i rozwijać się to osoby porzucą tę świadomość i porzucą Boga, i Ducha, bo nie mogą zrozumieć, dlaczego te wydarzenia mają miejsce. Istnieje większy porządek rzeczy i zdarzenia te będą częścią większego rozwinięcia w nowe energie, które wkrótce zostaną uwolnione całkowicie i zupełnie. Są częścią procesu Wniesienia i stworzenia planet A i A / B i B. Wszystko to jest to część tego, co nastąpi w miesiącu czerwcu i później. Dlatego bądźcie  świadomi, że to może być rzeczywiście bardzo ciekawy miesiąc. .....

... należy pamiętać, że chociaż wstrząsy i klęski żywiołowe i katastrofy są bardzo trudne, to są to również czasy dla największych postępów, jakie można zrobić, zwłaszcza w przełamaniu czyichś systemów wierzeń, własnych paradygmatów, które kontrolują i dominują w co ktoś wierzy i jak tworzy rzeczywistość, która jest wokół niego. Wszystko, co było kiedyś trzymane jako święte, niezmienne i nie transformowalne, jest tuż przed zmianą teraz, włączając to co jest oznaczone, jako to możliwe, a nawet więcej w nowoczesnym społeczeństwie, niemożliwe. Dlatego będzie to czas, kiedy wielki postęp można osiągnąć u tych, którzy są uzdrowicielami i używają ich właściwości leczniczych i ich energii uzdrawiania. Ci, którzy są poszukiwaczami będą mieli dużą jasność tego, co dzieje się, a co więcej fantazjowanie stanie się bazą rzeczywistości, ale nowej rzeczywistości. To co jest starym porządkiem będzie rozbite i ostatecznie zniesione następnie każdy będzie miał wybór, aby utworzyć nowy porządek dla siebie, nową rzeczywistość, która nie opiera się na starych paradygmatach wiary i przekonań, które są tak mocno trzymane przez tak wielu. Stanie się czas, gdzie można będzie z całą pewnością uczynić wielki krok w swoim własnym osobistym wzroście i rozwoju, ale będzie to również czas, nawet jeśli z powodu zmian, które występują jako wyzwanie, to ludzkość jako taka może mieć wielkie postępy i narody mogą zrobić ogromne postępy. Wielu obawia się upadku sytuacji gospodarczej, rzeczywiście wielu unika nawet myślenia o tej sprawie, ale nawet jeśli ekonomiczne instytuty zawiodą  finansowy świat upadnie, ludzie będą żyć dalej. Zawsze jest zapominane, że Pierwszym miejscem, gdzie ludzie będą wchodzić w interakcje ze sobą  jest Ziemia. Dlatego lokalne gospodarki zaczną rozkwitać. Sposoby współpracy z Matką Ziemią zostaną przywrócone, bo teraz już nie istnieją. Wszystko to w wyniku przewrotu, chaosu i zmiany, która rozpocznie się na dobre w czerwcu.  To jest postrzegane przez tą świadomość jako sprawa bardzo pozytywna bo ta Świadomość widzi poza to, co jest upadkiem rzeczy do tego, co jest urodzeniem rzeczy. Należy pamiętać, że śmierć zawsze musi pojawić się zanim odrodzenie może się zdarzyć. Ludzkość jest gotowa do odrodzenia się na tak wiele sposobów i ludzie, zwłaszcza ci którzy szukają tego i byli duchowo skłonni całe  ich życie lub jeszcze niedawno obudzili się do większej prawdy, wkrótce znajdą to, czego oni szukają, to, co wybrali, aby wierzyć, rzeczywiście objawi się wszystko wokół nich.
.....


14 maj 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://cosmicawareness.org/html/urgent_updates.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #647 : Maj 16, 2012, 14:55:21 »

Cytuj
rzeczywiście objawi się wszystko wokół nich

Opis Ziemi trzęsącej się, wyrywającej z kajdan to jakby opis zmian wibracji , częstotliwości.
Jeśli Ziemia zmienia częstotliwość, to zmieni się również forma wyrazu świadomości na niej.

Dawno dawno temu Ziemia była mniejsza. Jeszcze wcześniej lądy tworzyły jeden wielki kontynent. Łaziły po Ziemi różne zwierzaki (świadomość). Było kilka wymierań w dziejach Ziemi. CIężkie formy życia (formy przejawiania się świadomości) zaniknęły na rzecz bardziej przystosowanych .

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UmMh3zZwv9I

65 milionów lat temu ...  wyginęły wielkie gady, ale Świadomość rozpoczęła proces nowego gatunku, który wyposażyła w Inteligencję - ssaki. Po gadach pozostał ludziom "gadzi mózg" (walcz/uciekaj, instynkty)
Ewoluowaliśmy ( a wraz z nami gadzie JA ). To nie koniec ewolucji Duży uśmiech

Obecnie nastąpi kolejny skok w rezonansowej skali fal Schumanna. I dzięki temu zmianie ulegnie postrzeganie. Dlatego to możliwe, ze dosłownie ludzie zobaczą więcej "objawi się wszystko wokół nich" . Może nawet i DNA się zmieni. Zmiana energetyki ciała, odżywiania. W wyniku tego zmienią się również priorytety w życiu społecznym.

Pytanie tylko, czy to będzie "terapia szokowa", czy też proces Mrugnięcie Dlaczego nie w czerwcu ... nie znacie dnia ani godziny Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #648 : Maj 16, 2012, 15:02:54 »

Nie mogę dodać wielu wyjaśnień chociaz bardzo bym chciała, mogę tylko potwierdzić iż czerwiec dla ludzkości może być najbardziej szokującym miesiącem , burzącym wszystkie stare zasady we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia.
Wszystko może runąć by ludzie mogli zacząć stosować inne wartości inne systemy i inną wiedzę.
Dla jednych będzie to szok praktycznie nie do przeżycia , a dla innych spełnienie oczekiwań tego na co tak długo czekali.
Nie mniej jednak chociaż trudny będzie to czas , to zarówno piękny jak i pracowity, wypełni proroctwa, dając wielką radość wszystkim tym dla których prawość , godność , miłość , mądrość są największymi wartościami.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #649 : Maj 16, 2012, 15:17:15 »

Cytat: east
65 milionów lat temu ...  wyginęły wielkie gady, ale Świadomość rozpoczęła proces nowego gatunku, który wyposażyła w Inteligencję - ssaki. Po gadach pozostał ludziom "gadzi mózg" (walcz/uciekaj, instynkty)
Ewoluowaliśmy ( a wraz z nami gadzie JA ). To nie koniec ewolucji   

Skoro ewolucja (świadomość) zniszczyła ciężką, gadzią formę jako mało wydajną,
to chyba nie po to, by ewoluować gadzie JA w lżejszej, humanoidalnej formie.
Czy w takim wypadku można w ogóle mówić o ewolucji?  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

norwegland x22-team szkolamagii kl7 goldcraft