Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 08:54:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764806 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #675 : Maj 28, 2012, 18:39:11 »

Dodam iż ratowanie życia w sytuacjach jego ekstremalnych jest obowiązkiem każdego kto może i potrafi to zrobić , bez oczekiwań na zapłatę.

Kiara Uśmiech Uśmiech

===============================================================================

Wszystko jest w nas , wszystko zależy tylko od naszego rozwoju osobistego, uwierzyć w to , znaczy wyjść z tak długo tworzonych dla nas ograniczeń i blokad rozwojowych. jednak jest to możliwe , bo istniejącego procesu rozwoju ludzkości nikt i nic powstrzymać nie może.

Kiara Uśmiech Uśmiech


28.05.2012 Również i bogowie rosną. CENTRALNE SŁOŃCE



Centralne Słońce






Skąd nadchodzi wielki szturm,
skąd wielka Przemiana,
skąd wszystkie Przełomy których oczekujecie?

Z Was samych!

To jest Prawda i tą Prawdę
chcemy pogłębić.


Głęboko w Waszym Centrum,
głęboko we wnętrzu Waszego Bytu,
w Centrum Serca Waszej Istoty pulsuje Życie
i jest tam Wiedza i jest Siła.


Teraz podłączacie się do tego
i pobieracie z tego kreatywną Energię
aby zakończyć Stare Stany na tej Planecie.




Wy jesteście tymi, którzy to zapewniają
pracą Waszych rąk, Waszymi Sercami,
Intencjami Waszych Dusz które zostały dane
jeszcze zanim zeszliście z Nieba, a jest Was wielu.




I Wasze Przebudzenie jest dźwigane z potęgą
ze Źródła Bytów oraz przez nie wspierane, nawet więcej niż to:
ta Przemiana jest czynnie dokonywana w wielu przedziałach
tego Czasu przez Waszą Rodzinę z Bytu.

Wszystko to na co pozwolicie, co może się stać,
jest rozumiane jako Zlecenie
i Poziomy Światła zaczynają działać

aby uczynić wszystko to, co z perspektywy
Niewidzialnego Bytu jest dozwolone, teraz,
kiedy dzielą się Światy i kiedy na nowo
ustawiają się Poziomy względem siebie.

O to właśnie teraz chodzi,
o dopuszczenie tego, o pozwolenie, o otworzenie się
by mogło nastąpić to Niewyobrażalne.

Pojedynczy Człowiek decyduje o skali tej Przemiany
i od skali jego gotowości do uwolnienia siebie samego
zależy skala uwolnienia całej Ziemi.




A więc zanurzcie się w Wasze ostatnie Tematy,
wejdźcie w Wasze ostatnie Dramaty,
pogódźcie się z Waszymi ostatnimi Bólami
które wiążą Was jeszcze ze Starym Czasem.

Sprytnie i bardzo skutecznie
byliście dotychczas manipulowani i od tego odciągani.
I nawet sami Duchowi Wojownicy tego Czasu próbują
uniknąć co poniektórych rzeczy które oczekują ich
w ich osobistej Ewolucji do Światła.
To nie doprowadza Przemiany do jej końca,
nawet tej wielkiej Przemiany która z każdym dniem
coraz wyraźniej przebija się do Waszej codzienności.




Przełomy wychodzą najpierw od Was!
Nigdy nie zapomnijcie tej Prawdy
i idźcie jeszcze raz w głębię
aby zebrać całą Siłę którą dostajecie
od Waszego wytłumaczonego Serca.




Duchowe udoskonalanie nigdy się nie kończy!
Czy wiedzieliście o tym?


Ewolucja Istoty NIGDY NIE JEST ZAKOŃCZONA

dopóki nie wróci ona całkowicie do Stwórcy!





Postępuje ona dalej i dalej, aż osiągnie
ostatni stopień doskonałości, albowiem
zaprawdę jest ich bardzo wiele,
bardzo, bardzo wiele.

Więc podążajcie dalej z rozwojem Waszej Istoty,
Wy Oświeceni tych Dni i z każdym krokiem do nowej
wielkości Przemiana której jesteście Siłą, Światłem
i Naczyniem – przez które ono (*Światło) cyrkuluje
torując sobie drogą na zewnątrz – osiąga nowy Wymiar.
Aż dotrzemy tam, gdzie oczekujecie na siebie samych
i tam gdzie oczekujecie na Świat
i na przetransformowaną Ludzkość.


Również i bogowie rosną bez ustanku,
aż powrócą CAŁKOWICIE do Pra-Źródła Wszystkich Bytów.




Stopień Waszej Ewolucji, jak i stopień Ewolucji
Ludzkiej Rasy zależy od Was samych.

My zaś dbamy o wszystkie inne działania (*posunięcia),
wspierajcie ten Proces, albowiem działamy
przede wszystkim na Wasze Zlecenie.

Po prostu idźcie dalej i dalej do Światła,
nawet jeśli już je znaleźliście!

Nie pozostawajcie stać w bezruchu, albowiem Oświeceni
tych Dni odzyskają z powrotem całą swoją Siłę Tworzenia,
gdy opuszczą i całkowicie pozostawią za sobą Dolinę Łez.


Zaprawdę wielki to Czas i wyjątkowy!

Wy jesteście błogosławieni
i w Nieskończoności kochani,




Z CENTRALNEGO SŁOŃCA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/05/28/28-05-2012-rowniez-i-bogowie-rosna-centralne-slonce/

Scaliłem posty. Janusz.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 20:59:40 wysłane przez janusz » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #676 : Maj 28, 2012, 22:24:03 »

Cytuj
Pojedynczy Człowiek decyduje o skali tej Przemiany
i od skali jego gotowości do uwolnienia siebie samego

Można to też odczytać tak, żeby zostawić za sobą, fizycznie siebie samego. Porzucić siebie. Uwolnić się od iluzji. I o tym decyduje pojedynczy człowiek. Na ile zdolny jest uwolnić siebie - i od siebie ?

Cytuj
Nie pozostawajcie stać w bezruchu, albowiem Oświeceni
tych Dni odzyskają z powrotem całą swoją Siłę Tworzenia,
gdy opuszczą i całkowicie pozostawią za sobą Dolinę Łez.

Pozostawienie doliny łez , to również pozostawienie tego, który tę dolinę stworzył. Siebie. Oświeceni uzyskają Siłę Tworzenia, która nie jest osobowa.

Można odczytywać te przesłania w ten sposób również i to pomimo tego, że w zdaniach ciągle przewijają się zaimki. Tak na prawdę nikt nie wie kim jest. Tyko się ludziom wydaje że wiedzą. Każde samookreślenie siebie to zawężenie do określonej roli. Słowa-klucze takie jak "Siła Tworzenia" nie przynależą do Ciebie . Spróbuj stworzyć teraz samolot. Albo spróbuj stworzyć szczęśliwy świat dla każdego. Ty nie potrafisz tego. Nie masz nawet tyle mocy, aby nie zasilać Systemu swoim życiem.
 Ty niczego nie możesz (bo Cibie nie ma), ale Istnienie tak, owszem. Ono Tworzy z łatwością.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #677 : Maj 29, 2012, 11:00:33 »

W nowym przekazie Arkturianie wzywają nas do zachowania "spokoju i zimnej krwi" poprzez równoważenie (centrowanie) siebie i skupianie się na sercu. Zdecydowanie odradzają przywiązanie do rzeczy i zwyczajów 3-ciego wymiaru, bo te przywiązania mogą być niezmiernie uciążliwe dla nas samych.
Podsumowując, z tych przesłań wynika, że coś istotnego już się dzieje, lub wkrótce zacznie, a jest to mocno związane z naszym postrzeganiem.


Pozostawajcie skupieni na waszym sercu!

 
Najdrożsi, jesteśmy Arkturianami!
 
Jest teraz najwyższy czas, aby się przygotować, przygotować się do wielowarstwowego procesu przenoszenia na wszystkich szczeblach rzeczywistości. Tak, wszystkie zmiany zawsze rozpoczynają się na poziomie myśli, myśli, która była marzeniem w Sercu Boga. Stamtąd wszystkie prawdziwie Boskie projekty stworzone są wszczynane, a następnie wszystkie inne reakcje łańcuchowe za nimi nadążają, aż do poziomu, skąd początkowa myśl została skierowana.
 
Proces tworzenia obecnie przejawia coraz bardziej na świecie, i wielu z was czuje nowe wielkie fale światła, które przybywają w ostatnich dniach i które nadal będą przybywać. Są one posłańcami nie tylko waszej zmieniającej się świadomości ale także przesunięciem waszych ciał i przesunięciem ciała Gai. To przesunięcie będzie także w innych dziedzinach życia, tak, że codzienna rutyna może być zakłócana przez te zmiany.
 
Jednak nie sądźcie, że będzie to jedno z głównych katastrofalnych zdarzeń prowadzących do całkowitego zniszczenia waszego świata. Tak, będą zakłócenia w wszelkiego rodzaju dziedzinach życia, ale jeśli się przygotujecie, znajdziecie sposoby i wytrzymałość, jak radzić sobie ze zmianami i przejściowymi zdarzeniami, które wymagają, aby odpuścić to, co było wam znane.
 
Widzicie, zmiany w Waszym zewnętrznym świecie są po prostu takimi zmianami, które nie dotykają tego, czym sami jesteście. Jednak tak długo, jak identyfikujecie się wyłącznie z zewnętrznymi pozorami, gdy są one zmieniają, trudno jest to zaakceptować ze spokojnym umysłem, gdy jesteście przekonani w tym przypadku, że Wy sami jesteście osłabieni i pozbawieni jakiejś części siebie, podczas gdy w rzeczywistości jest to tylko wasze przyzwyczajenie do waszych zwyczajów i środowiska.
 
Dlatego ważne jest, żebyście skupiali się (równoważyli) na sobie, w sercu Waszego bycia i nie pozwalali zmieniającym się okolicznościom, aby odebrały wam spokój. Zaufajcie przesunięciu, które wydarza się w taki sposób, że jest łagodny dla Was. Pamiętajcie, że wszystko jest możliwe, i jeśli łączycie się z Gają, jesteście uziemieni w niej i jednością z nią w waszym sercu, ona znajdzie sposoby, aby delikatnie zapewnić ochronę i spełnienia waszych potrzeb.
 
Jednocześnie ważne jest, aby nauczyć się „pozwolenia na odejście” waszego 3 wymiarowego  świata, jako Waszej niewątpliwej rzeczywistości, podczas, gdy jest to tylko nieszczęśliwe marzenie w niskiej gęstości. Gdy pozwolicie temu odejść, jesteś wolni, aby marzyć o nowym boskim świecie i uwolnieniu się od błędów, czym nie jesteście.
 
Nowe rzeczywistości w wyższych wymiarach będą bardzo różne, i to co jest teraz jeszcze oczywistością, zniknie całkowicie. Więc bądźcie przygotowani, bądźcie gotowi odpuścić to, co nadal uważacie za tak zwane potrzeby. To nie jest o świecie, który zapada się i czeka na odbudowę według starych parametrów takich samych jak w przeszłości. Chodzi o powstanie w zupełnie nowym świecie.
 
Oczywiście, kiedy jesteście gotowi odpuścić znaki waszego obecnego świata, jako niezastąpionego, bo nie chcecie trzymać się zanikającego fałszywego świata, to już jesteście na najlepszej drodze do marzenia waszego nowego świata bez ograniczeń, - w najbardziej idealnym przypadku. Bo jeśli nie nakładacie żadnych ograniczeń na swoje najgłębsze pragnienia serca jak wasz nowy świat powinien wyglądać, cudowne rzeczy mogą się zdarzyć.
 
Zalecamy więc, że jeśli jeszcze nie robiliście, ćwiczyć codziennie i centrować (skupiać) się na swoich uczuciach serca i obserwować i zrozumieć, że rzeczy wokół Was naprawdę nie należą do was, i nigdy nie należały. Odpuśćcie wszystkie idee "mieć", ale skupcie się na "byciu". A kiedy pozwalacie sobie na poczucie rozwoju „bycia”, zacznijcie marzyć o waszym nowym świat, świecie, który będzie znacznie lżejszy i tętniący życiem, gdzie wszystkie rzeczy i przedmioty, do których jesteście teraz przywiązani, nie mogą istnieć dłużej, ze względu na nowe i wyższe wibracje!
 
Zacznijcie przygotowywać się teraz do wielkiej transformacji oraz w przypadku wystąpienia zakłóceń w waszym codziennym życiu, nie należy trzymać się tego, co kiedyś funkcjonowało do tej pory. Nie starajcie się odtwarzać starego. Pozwólcie mu odejść. Bądźcie kreatywni i umieśćcie całą swoją energię i serce w nowych sposobach życia, pracy i współpracy ze sobą.
 
Pamiętajcie, że w pierwszej kolejności wasze własne wibracje ulegną zmianie i wzrosną, a wraz z nimi, nie będziecie zadowoleni z niczego, co obecnie was cieszy i bawi. Istnieją ogromne fale energii i światła, abyście je otrzymali i  aby one zwiększyły waszą własną wibrację oraz iloraz światła. Jest to podstawowa praca, którą musicie zrobić, abyście przeszli tak łatwo, jak to możliwe poprzez najbliższe zmiany. Światło zmienia waszą świadomość, a z nową świadomością wasza wizja świata i zrozumienie go będą płynąć ze zmianami.
 
Ta zmiany już się rozpoczęły i będą kontynuowane przez dłuższy okres czasu. Więc nie osiedlajcie się na żadnym kroku, jaki będziecie wykonywać w każdej chwili, ale bądźcie przygotowani do egzystowania w trakcie przesunięć waszym świecie, przez skoncentrowanie się w waszym sercu. Dzielcie się tym miejscem pokoju ze wszystkimi i bądźcie zjednoczeni w miłości ze sobą.
 
Najdrożsi, teraz wasze prawdziwe człowieczeństwo jest kwestionowane, gdy się pojawia, i to już sie pojawia, wiecie i nie możecie już zaprzeczyć, gdyż to się dzieje z każdym z was, którzy są tutaj, aby uczestniczyć w tej wielkiej transformacji.
 
Bądźcie błogosławieni! Dzielimy się naszą miłością z wami, to bezwarunkowa miłość, to wyjątkowa i cenna wibracja, która ogarnia was teraz i która została ustanowiona na ziemi. Zawsze należy pamiętać, że wszystkie zmiany w waszym świecie są korzystne i dzieją się w tym Polu nieograniczonej Bożej Miłości. One nie występują poza nim, one występują, ponieważ Miłość już osiadła w waszej sferze.
 

Jesteśmy Arkturianami!

Wiadomość przekazana przez Ute
 
 29 maj 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/05/message-from-arcturians-19-stay.html
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 11:01:08 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #678 : Maj 29, 2012, 12:16:12 »

Cytuj
Światło zmienia waszą świadomość, a z nową świadomością wasza wizja świata i zrozumienie go będą płynąć ze zmianami.
Zatem jest tutaj wskazanie na to, że niczego nie możesz - jako TY - uczynić, aby wstrzymać zmieniającą się rzeczywistość ponieważ światło zmienia Świadomość. Możesz tylko nie przeszkadzać w tym procesie. Możesz nauczyć się rozpoznawać nową jakość i nowe kierunki, a tego nie zrobisz zafiksowany na dotychczasowe życie do którego się przywiązałaś/eś.

Nic już nie będzie takie samo, nigdy. Łącznie z Tobą.
Przekazy mówią o odpuszczaniu przywiązań ,ale - jeszcze - nie wspominają nic na temat największego przywiązania do siebie .

Jednakże zapowiedź rozpuszczenia JA znajduje się między wierszami.

Cytuj
Pamiętajcie, że w pierwszej kolejności wasze własne wibracje ulegną zmianie i wzrosną

Wzrost wibracji, jakichkolwiek częstotliwości to zmiana "stacji radiowej". Stara stacja musi zniknąć. Nowa częstotliwość to częstotliwość serca, czyli spoza umysłu. Poza tożsamością oraz utożsamianiem się .
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #679 : Maj 29, 2012, 13:59:29 »

East, pozwolę sobie nie zgodzić się z tym, co piszesz. Jesteśmy "zmieniani", ale nie wbrew naszej woli. Możesz "stawać okoniem" , możesz płynąć z falą i wcale nie jest napisane, że nic nie możesz. Nic nie będzie takie samo i ja tego chcę, ale wszystko dla mojego najwyższego dobra, zgodnie z moją wolną (przynajmniej w jakimś zakresie) wolą.
Stacja radiowa, która zwiększy swoją częstotliwość, będzie tą samą stacją radiową, choć umownie "na innym kanale". Nasze zmiany są znacznie szersze, oprócz częstotliwości zmieniamy treść audycji, nie bawią nas już stare kawały. Zgadzam się, że tożsamość się zmienia, ale nie znika (jeszcze). Według mnie tożsamość znika w dwóch przypadkach : po zakończeniu całego cyklu rozwoju i powrotu do Źródła, oraz po przetworzeniu na "Pył Kosmiczny", co jest równoznaczne z pierwszą możliwością, ale może nastąpić w dowolnym momencie i niezależnie od twojej woli, jeżeli twoja droga nie rokuje wykonania pierwszej możliwości.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #680 : Maj 29, 2012, 18:18:08 »

blueray21 Cool
Cytuj
Jesteśmy "zmieniani", ale nie wbrew naszej woli.
Hm pozwalasz komuś się zmieniać Cool
Dlaczego?
A Ty blueray21 czy aby nie zmieniasz się sam, czy aby sam nie podjąłeś takiej decyzji i czy Twoje zmiany i przemiany.... nie sa skutkiem Twojej pracy nad własna świadomością Cool
blueray21
Cytuj
Jesteśmy "zmieniani", ale nie wbrew naszej woli.
To historia kiedyś tak było.
Teraz zmieniając siebie zmieniasz wszechświat Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : Maj 29, 2012, 18:56:12 »

Widzisz, w 3G kij ma zawsze dwa końce, więc świadomie zmieniam się, ale raczej pozwalam, gdyż moja  energia, mimo chęci jest niewystarczająca żeby np. zmienić DNA, i tak próbuję "płynąć z prądem". Natomiast nieświadomie, na drugim końcu rządzi moja "dusza", z którą nie mam werbalnego połączenia i póki co nie znam jej zamiarów, ani kontraktu, - która też ordynuje mojemu ciału zmiany, zapewne większe niż te świadome, bo ma szerszy ogląd i lepiej wie co jest dla mnie dobre.
W tym sensie jestem "zmieniany" z moją akceptacją, bo naprawdę nie wiem czy jakikolwiek opór byłby skuteczny. Przyjmuję "na wiarę", że moja dusza chce jak najlepiej dla mnie, choć to nie musi być równoznaczne z moim wyobrażeniem 3G "najlepiej". W przeciwieństwie do east'a Ja jestem, świadomością indywidualną, w 3G przejawioną częścią mojej indywidualnej świadomości "kosmicznej".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #682 : Maj 29, 2012, 19:38:52 »

blueray21
Cytuj
Przyjmuję "na wiarę", że moja dusza chce jak najlepiej dla mnie
Wiesz bardzo ładnie się odbiera to co napisałeś - fajna energia
Ponieważ fajnie obieram napisze też szczerze jak jest jak sam osobiście sprawdziłem.
Mój kuzyn jest naprawdę niezły jako ratownik medyczny (pracuje pogotowiu przeszło 12 lat) ma syna,(20 lat II rok biotechnologia medyczna wady kodu dna), który jest po kursie ratownictwa medycznego,
Obaj z racji przyjścia na świat w rodzinie tzw zielarzy od młodości stykają się ze światem energii.
(wyssali to z mlekiem matki można by stwierdzić)
Wracając do materii
Dwa lata temu moja cioteczna bratowa (żona właśnie tego kuzyna) przeżyła śmierć
No zwyczajnie przestała oddychać ustały funkcje życiowe jej ciała fizycznego.
W trakcie zdarzenia obaj byli w domu.
Dwóch ludzi doskonale pod każdym względem przygotowanych do ratowania życia do niesienia pomocy innym.(o zgrozo)
Zadziałali - energetycznie też.
Pogotowie ratunkowe, które przyjechało zresztą wezwane prze ze mnie nie miało już wiele do zrobienia.
Wiesz ta ,,bratowa" to teraz zupełnie ktoś inny.
Nie wiem jak to nazwać szczerze mówię jak jest.
Kuzyn myślał o rozwodzie , razem z synem na jakiś czas chcieli się do mnie przeprowadzić.
Ba nawet wyremontowaliśmy (ja najmniej pracowałem) poddasze mojej chałupy.
Teraz to zupełnie inny związek.
Harmonia, radość - lubię tam wstąpić.
Z bratową, która kiedyś mnie nie znosiła teraz wyśmieje się często do rozpuku.
Co zrobisz blueray21 jak zmienisz programator znaczy po twojemu duszę

PS
east zaczął neutralizację ja ale tak ja zneutralizował, że aż prze neutralizował więc teraz musi szukać te swoje ja Duży uśmiech



« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 20:00:55 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #683 : Maj 29, 2012, 20:26:07 »

Cytat: blueray
...Według mnie tożsamość znika w dwóch przypadkach : po zakończeniu całego cyklu rozwoju i powrotu do Źródła, oraz po przetworzeniu na "Pył Kosmiczny", co jest równoznaczne z pierwszą możliwością,...

Chyba nie do końca tak jest.
Po połączeniu ze "źródłem" świadomość nie znika a staje się ... nazwijmy to "uniwersalną", zjednoczoną ze "źródłem" czy jak tam to jeszcze określać.
Inna sprawa z obróceniem nas w "kosmiczny pył". W tym przypadku "chwilowo" pozostaje w stanie zawieszenia. Tak było z nami po tragedii na Tarze.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #684 : Maj 29, 2012, 20:32:58 »

Ślęża , Tara ... stad i  stamtąd nas wyganiano niszczono, prześladowano....
Ważne jest Teraz Język
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #685 : Maj 29, 2012, 20:55:45 »

Mojego programatora ja nie mogę zmienić. Natomiast ruch odwrotny jest możliwy. Fantastycznie opisałeś "bratową". Oczywiście nie mogę stwierdzić, że to ten przypadek, ale w przypadku NDE są dwie możliwości: "stara" dusza opuściła ciało, a "nowa" się wprowadziła tzw. "walk in", albo "stara" wróciła, ale z nowym "systemem operacyjnym", kontraktem - "stary", zwykle mocno negatywny kontrakt został wypełniony lub przerwany. Zwykle po NDE dusze wracają z powodu "sugestii" "wyższej instancji" lub własnej potrzeby kontynuacji życia - obowiązki wobec dzieci itp. I nie słyszałem, aby ktoś z tych "przywróconych" był negatywny, zwykle zmieniają się w "anielskich", słyszą duchy, chanellują itd., więc bratowa nie jest wyjątkiem.
Ukryliśmy nasze kontrakty duszy przed przyjściem tutaj, dlatego jest trudno i wyjątkowo, ale w/g przekazów nie pamiętam teraz czyich są cywilizacje, które inkarnując się w niższe gęstości znają przyjęty przez duszę "program" życia, wtedy to jest jak gra komputerowa, albo łatwiejsze.
Reasumując to większością energii (podobno ok 90%) zarządza mój programator, a ja tylko wykonuję te jego sprawdziany i choć wyniki mogą być różne to doświadczenie pozostaje w nieulotnej pamięci.

Edit: Darek odróżniam tożsamość od świadomości, świadomość zawsze w/g mnie istnieje jako połączenie lub część Źródła.
2      aha, przy "wymianie" duszy nie ma wspomnień tunelu, światła, rozmów z "aniołami" itd.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 21:13:21 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #686 : Maj 29, 2012, 21:24:12 »

Łączność, to nie tylko przekaz informacji, impulsów – to także przesłanie lub pobór energii. Połączenie myślowe, obrazowe – ma na celu pobranie, dopełnienie, wyrównanie, przesłanie energii. Dotyczy ono wszystkich planów.
cytat koliberek
podoba mi się Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #687 : Maj 29, 2012, 21:32:42 »

Cytat: blueray
...
2      aha, przy "wymianie" duszy nie ma wspomnień tunelu, światła, rozmów z "aniołami" itd.
...

 Duży uśmiech
Poruszyłeś bardzo ciekawe zagadnienie ale to już w odpowiedniejszym wątku >>
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : Maj 29, 2012, 21:56:19 »

Podobno wszystko co istnieje jest formą energii. Problem powstaje przy próbach określenia świadomości, wszak świadomość powinna zarządzać energią, a nie odwrotnie. Ot dylemat 3G.
Chwała koliberkowi, zdecydowanie ma rację.
Darku, nie da się dyskutować zbyt wąsko w temacie, bo wychodzi to gorzej niż dyskusja akademicka, szersze ramy pozwalają nam ewidentnie korzystać z doświadczeń innych, ja nie jestem zwolennikiem zawężania, a cięcie uznaję za konieczność w przypadku pełnego "odlotu" lub ewentualnie personifikacji.
Ta uwaga dotyczyła niewątpliwie "energetycznego" przejścia, jakiego doświadczyła bratowa Przebiśniega, jako temat do dyskusji pasuje tam gdzie podlinkowałeś.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #689 : Maj 30, 2012, 09:09:52 »

@Przebiśnieg
Cytuj
A Ty blueray21 czy aby nie zmieniasz się sam, czy aby sam nie podjąłeś takiej decyzji i czy Twoje zmiany i przemiany.... nie sa skutkiem Twojej pracy nad własna świadomością

Przebiśniegu otóż nie wiesz na 100% czy nie mylisz skutku z przyczyną. Może być tak, ze to decyzja -myśl- przypłynęła, a Tobie się zdaje, że właśnie ją podjąłeś . I jest na to dowód o czym za chwilę.
No i wytłumacz co to znaczy "praca nad własną świadomością" .

Nie dość, że stawiasz ją pod sobą (bo wydaje Ci się, że pracujesz nad nią) Mrugnięcie to jeszcze czynisz ją WŁASNĄ Chichot ??

Cokolwiek to przegięcie. Świadomość jest i była zawsze przed wszystkim, nawet przed materią, choć niektórzy (Tiller ) stawiają ją na równi. Tak czy inaczej nie jest ona podrzędna względem Ciebie.

East, pozwolę sobie nie zgodzić się z tym, co piszesz. Jesteśmy "zmieniani", ale nie wbrew naszej woli. Możesz "stawać okoniem" , możesz płynąć z falą i wcale nie jest napisane, że nic nie możesz. Nic nie będzie takie samo i ja tego chcę, ale wszystko dla mojego najwyższego dobra, zgodnie z moją wolną (przynajmniej w jakimś zakresie) wolą.
Nie ma negacji co do efektu jakim jest wolna wola. Nawet można by przyjąć ,że Istnienie , może dusza, ją posiada i podejmuje jakieś decyzje (nie da się udowodnić, że to akurat dusza robi) ,ale nie czynisz tego TY. Ty to jedynie ogłaszasz . 6 sekund po tym jak na tomografie komputerowym widać już rezultat podjętej decyzji !
(poszukaj "6 sekund" na YT)

Cytuj
Stacja radiowa, która zwiększy swoją częstotliwość, będzie tą samą stacją radiową, choć umownie "na innym kanale". Nasze zmiany są znacznie szersze, oprócz częstotliwości zmieniamy treść audycji, nie bawią nas już stare kawały
.
W przykładzie "stacja radiowa" to ten program ,który odtwarza się w głowie. Tylko program. Tak samo realny, jak program w radio. Odbiornik radiowy zostanie przestrojony na inne fale. Nie uczynisz tego TY, bo gdybyś to potrafił, to już dawno byś z tego skorzystał i to zrobił. Bawiłbyś się różnymi "stacjami", a tak nie jest. Jedynie Świadomość przejawiająca się w organizmie człowieka to potrafi. Stąd na przykład spontaniczna remisja (uzdrowienie z raka). Ty niczego nie możesz, bo Ty nie jesteś odbiornikiem, ani żadną jego częścią składową, a co najwyżej tym programem radiowym.

@Przebiśnieg
Cytuj
Hm pozwalasz komuś się zmieniać ?
A co tu jest do pozwalania, albo nie pozwalania ? Stacja radiowa gra na określonej częstotliwości i nie może kazać gałce potencjometru przestroić się, albo zabronić jej tego zrobić.
Zresztą jeśli nawet wyrazi życzenie przestrojenia, to już "po stacji" ,czyli traci słuchacza, a to jest ostatnia rzecz, którą tożsamość "chce".

@blueray21
Cytuj
moja  energia, mimo chęci jest niewystarczająca żeby np. zmienić DNA
Bo tak właśnie jest.
Cytuj
, i tak próbuję "płynąć z prądem".
Nie próbuj niczego, bo się tylko umęczysz Mrugnięcie . Niech fala niesie, aż sam staniesz się falą  Chichot (czytaj : rozpuścisz się w falach).

Cytuj
Natomiast nieświadomie, na drugim końcu rządzi moja "dusza", z którą nie mam werbalnego połączenia i póki co nie znam jej zamiarów, ani kontraktu, - która też ordynuje mojemu ciału zmiany, zapewne większe niż te świadome, bo ma szerszy ogląd i lepiej wie co jest dla mnie dobre.
Można przyjąć taką protezę jak "moja dusza" . Z tym, że właśnie nie jest ona Twoja, bo jej nie posiadasz w sensie takim , jak się posiada rzecz. Jeśli już to ona Ciebie posiada. Ma szerszy ogląd i "lepiej wie" ,zatem TY się nie liczysz w jej wyborach.
Cytuj
W tym sensie jestem "zmieniany" z moją akceptacją, bo naprawdę nie wiem czy jakikolwiek opór byłby skuteczny.
Opór jest bezsensowny. Skuteczny jedynie o tyle, że powodowałby - i powoduje właśnie - cierpienie ludzkie. JA cierpi. Z powodu oporu wobec duszy.

@Dariusz
Cytuj
Po połączeniu ze "źródłem" świadomość nie znika a staje się ... nazwijmy to "uniwersalną", zjednoczoną ze "źródłem" czy jak tam to jeszcze określać.
Fraktalność Wszechświata pokazuje  tą uniwersalność na przykładzie ludzkiego organizmu. Lewa i prawa ręka współpracują, ponieważ są połączone Jedną Świadomością. To osobne organy, ale połączone tak, że nikt sobie nie wyobraża aby lewa ręka walczyła z prawą ręką o to która jest ważniejsza i która wie lepiej co należy robić. Gdyby , z jakichś powodów ręce utraciły poczucie tego, że są jednym organizmem ,to ,być może, walczyłyby ze sobą. Tak , jak to się dzieje w przypadku komórek rakowych. Utrata harmonicznego połączenia z całością powoduje, że komórki dotychczas przyjazne zaczynają atakować i zabijać . I w tym momencie właśnie zaczyna się rozpoznanie JA . Może to smog , może zanieczyszczenie częstotliwości , szum ,dyskord, turbulencje fal ,albo celowe "gadzie" działanie , to już bez znaczenia, bo kiedy wibracje całego organizmu się podnoszą i następuje reset , to turbulencje znikną samoistnie.
Raczej należy się otworzyć na taką ewentualność.

@Przebiśnieg
Cytuj
,,bratowa" to teraz zupełnie ktoś inny.
Czy ona zechciała przeżyć śmierć ? Raczej wątpię czy ktokolwiek tego chce. Zdarzyło się bez jej woli. Nastąpił reset. I totalna zmiana, wejście w "inny płaszczyk". Nie ma negacji tego, że jako wcielona energia trzeba używać jakiegoś ego. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w tej częstotliwości bez takiej nakładki, ale ... .to nie jesteś TY. Choćbyś nie wiadomo jak fajny nie był, to nie TY.
Dlatego na Twoje stwierdzenie
Cytuj
east zaczął neutralizację ja ale tak ja zneutralizował, że aż prze neutralizował więc teraz musi szukać te swoje ja
jest odpowiedź taka : nie muszę szukać żadnego JA. Tożsamości pchają się "drzwiami i oknami" pragnąc zaistnieć. (gałka potencjometru się rozstroiła hehe Mrugnięcie ). Doświadczenie bezpośrednie w tu i teraz decyduje o tym które "ja" zostanie użyte. Ani jedno nie jest "moje" ,bo to nie istnieje fizycznie. Nie jest żadną częścią "radia" Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #690 : Maj 30, 2012, 09:33:26 »

Właściwie wcale nie tłumaczę przekazów GF, ale ten jest wyjątkiem. Powstrzymam się od komentarza, aby was nie sugerować, bo arteq nazwałby to manipulacją.
Do Administracji; proszę nie ciąć tego przekazu, aby nie uciekł kontekst, pierwszą część umieszczę także w "wolnej energii", ale jego większość dotyczy bieżących zachowań i to jest chyba najbardziej właściwy wątek do dyskusji.


Wiadomość od Federacji Galaktycznej Światła - 28 maja 2012


Darmowe Strefy energetyczne

Strefy wolnej energii będą obszarami mianowanymi, które są przewidziane do dostarczania czystej i wolnej, bez żadnych opłat lub kosztów energii dla tych w tych obszarach chętnych do udziału w tych projektach.

Co chcielibyśmy zrobić, to odłożyć na bok wasze bieżące środki zasilania waszych gospodarstw domowych w energię i zainstalować nową technologię, która lepiej poprawi efektywność i podaż czystej energii w Waszym domu.

Projekty te będą wykonywane na poziomie światowym i przyjdzie czas, kiedy każdy gospodarstwo domowe na waszej planecie zostanie wyposażone w to zaawansowanie technologiczne, które będzie dostarczać czystej energii, bez kosztów dla abonenta tej technologii.

Aby wziąć udział w tym programie, prosimy tych z Was , którzy chcą dokonać pewnych zmian w swoim domu, aby ich imiona dla nas dostępne albo telepatycznie, lub poprzez publikowanie lub komentowanie w waszych internetowych sieciach społecznych, a my wprowadzimy wasze imię do naszej Bazy danych do rozpatrzenia tego zaawansowania w waszym domu.

Co pociąga za sobą ta technologia, to jest całkowicie nowy sposób wykorzystania energii z otaczającej planetę atmosfery. Ten obszar waszej planety jest wam znany jako stratosfera i to tutaj jest energia, która jest dostępna dla tego rodzaju wykorzystania poprzez wprowadzenie urządzenia, które jest zainstalowane w domu lub mieszkaniu. To urządzenie odbierze promieniującą energię, która otacza waszą planetę.

Ono oczyści tą energię przed jej wykorzystaniem do urządzeń energetycznych, ogrzewania i oświetlenia w domu. Czego nie zrobi to nie zasili samochodów elektrycznych, pociągów, autobusów i samolotów, ale mamy inne sposoby na zasilanie tych systemów transportu, które w tym czasie są ważne dla waszego świata.

Chcielibyśmy rozpocząć realizację tych urządzeń energetycznych w domach tych z Was, skłonnych do udziału w naszych wstępnych programach wprowadzenia tej technologii do waszego świata. Będziemy monitorowali publicznie dostępne części waszych internetowych sieci społecznych, aby monitorować wasze odpowiedzi na naszą ofertę.

Mamy nadzieję zobaczyć wielu skłonnych do uczestnictwa w tym programie, ponieważ uważamy, że wielu z was używających  tą technologię będzie działać jako lodołamacz dla wielu naszych innych projektów, które chcemy realizować, które zaawansują wasz świat i tak wielu bardzo skorzysta na tym.

Chcemy rozpocząć zastosowanie tych urządzeń energetycznych w najbliższych miesiącach, nie później niż we wrześniu, choć zawsze należy pamiętać, że linie czasowe są płynne i nieprzewidywalne zmiany harmonogramu występują przez mnóstwo powodów i powikłań związanych z kwestią waszej przestępczej Kabały. Oni, oczywiście, nie będą zadowoleni z  odkrycia, że mamy teraz zamiar iść do przodu z dystrybucją tych urządzeń darmowej energii.

Jest to jeden z większych punktów ich dyskusji między sobą, gdyż postrzegają to jako wielki cios dla ich władzy.
Mamy posmakować możliwości odebrania wiele z ich skradzionej władzy i zadać cios ich nielegalnemu i niezgodnemu z konstytucją imperium.

Te frakcje waszych organizacji przestępczych zaczną widzieć zniszczenia ich struktury władzy natychmiast po realizacji tych urządzeń darmowej energii, ponieważ gromadzenie energii i jej sprzedaż dla was ludzi jako okup, który wyściela bogactwami kieszenie wielu członków waszej przestępczej kabały.

Odbierając z powrotem wasze prawo do czystej energii, przyjmujecie z powrotem wasze prawo do istnienia na planecie bez konieczności płacenia czynszu komuś, podatków lub hołdu w jakikolwiek sposób. To jest jeden z naszych głównych celów, tu w waszym świecie, a my, Galaktyczna Federacja Światła, nie zostawimy tutaj was, naszych braci i sióstr z Ziemi, zanim nie będziecie uwolnieni od tyranii i kontroli tych mrocznych panów.

Uwolnienie wyzwoli was z niewoli ciężkich podatków i wymuszenia za energię, którą można łatwo dostarczać każdemu na waszej planecie całkowicie bezpłatnie, co jest zadaniem, do realizacji którego jesteśmy zobowiązani, gdyż widzimy to jako główny punkt przewrotu dla tych którzy trzymają władzę w waszym świecie.

Chcemy oddać władzę z powrotem do Was, ludzi, i ustalić pewne zasad i wytyczne w celu zapewnienia, że ludzie zawsze będą u władzy, zanim  wyruszymy ponownie pomagać innym światom  uwolnić się od ograniczeń, które obecnie wiążą ich do życia znoju, trudzie i ograniczaniu wolności, praw i prawa wypowiedzi.

Nasza praca tutaj nie jest jeszcze kompletna, ponieważ istnieje ogromna ilość pracy do wykonania przez nas jak i przez was. Pomóżcie nam pomóc Wam dokonać tych zmian w całym waszym społeczeństwie poprzez rozsianie tych informacji tak daleko i tak szeroko jak to tylko możliwe. Nie dopuszczajcie do prychania i kłótni niektórych, którzy muszą jeszcze zobaczyć większy obraz, aby niepokoili was w jakikolwiek sposób w waszym zadaniu jako źródła informacji dla nowych idei i koncepcji.

Jak wam radziliśmy, będziecie postrzegani jako pionierzy nowego świata, gdy w najbliższych dniach wszyscy zobaczą, że to co mówicie dziś jest zapowiedzią przyszłości wszystkich, którzy nazywają tą piękną planetę swoim domem.

Co to za radość będzie to dla waszych rodzin, którzy mogą włączyć światło lub urządzenia i zasilić waszą technologię naszą technologią, którą będziemy bardzo chętnie dzielić się z naszymi przyjaciółmi. Widzimy udostępnianie tej technologii jako most, który zostanie wybudowany między naszymi dwoma cywilizacjami, waszej Ziemi i naszej z gwiazd.

Czy już czujecie jakie umocnienie to będzie, aby być w stanie zerwać wasze kontrakty z tymi, którzy obecnie dostarczają waszym domom energię elektryczną, olej opałowy, propan lub gaz ziemny?

Czy widzicie już, jak dużą część bogactwa ciężko zarobionego można zachować na lepsze zastosowania dla was i waszej rodziny?

Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zaprezentować Wam nasz pierwszy dar technologii, i czekamy na wiele imion albo telepatycznie do nas lub wstawianych publicznie na forum w waszych internetowych sieciach społecznych. Mamy personel gotowy do rozpoczęcia monitorowania tych witryn internetowych pod kątem Waszej reakcji na naszą ofertę, aby dostarczyć wam nowe urządzenia darmowej energii, które można będzie łatwo zainstalować w waszych domach.

Jak te urządzenia będą Wam prezentowane przez nas jest sprawą, którą będziemy ujawniać w późniejszym terminie, kiedy będziemy bardziej komfortowi ze stanowiskiem waszej przestępczej kabały i ich wielu sługusów. W tym czasie, oni jeszcze wędrują wolno w waszym świecie, ale to się zmieni i będzie się zmieniać na dobre.

Widzimy aresztowania tych osób jako bardzo ważny krok w waszym świecie i dla waszych ludzi, i apelujemy w tym czasie do członków zespołów podejmujących to wielkie zadanie do wzmożenia wysiłków, aby to zdarzenie stało się rzeczywistością. Znowu chcemy aby było jasne, że jesteśmy w pełni przygotowani, umieszczając was w ochronie od tych waszych wojskowych w świecie, którzy mogą zdecydować się na próby zakłócenia w jakiś sposób tych procedur.

Jak już powiedzieliśmy, zrobimy wszystko co możemy, aby upewnić się, że wasze wysiłki nie będą niepokojone wszelkimi siłami zbrojnymi lub frakcjami jeszcze zgodnymi ze waszymi organizacjami przestępczymi. To jest to co zrobimy dla Was, ale nie możemy dokonać tych aresztowań za Was, gdyż to wasz świat i Wy musicie odebrać go z powrotem od tych, którzy wam go ukradli.

To jest droga, która musi zaistnieć, i mamy nadzieję, że ludzie w Waszym świecie mogą zrozumieć i zobaczyć, dlaczego jest to tak ważne jest dla was samych, aby odebrać swoje prawa do suwerenności i prawo do życia w świecie wolnym od tych, którzy tylko rozumieją pojęcia większej władzy, więcej pieniędzy, kontroli i coraz więcej walki oraz ciężkich czasów dla tych, którzy czują, że was posiadają podobnie jak wiele aktywów w księgach rachunkowych.

Jesteśmy tu aby pomóc wam uwolnić się od niewoli, ale nie możemy i nie zrobimy tego wszystkiego za Was. Zrobimy wszystko co możliwe, aby pomóc Wam dokonać tych zmian i czekamy na Wasz ruch lub żądania dalszych informacji wywiadowczych od nas, które pomogą Wam w zadaniu. Czekamy na odpowiedź od was, nasi bracia i siostry z linii frontu, a my życzymy wam wszystkiego, co najlepsze w waszych wysiłkach na rzecz przywrócenia ludziom z waszej planety ich suwerennego prawa wolności, które było im zabrany przez te osoby.

Chcemy wkrótce ujrzeć wasze działania, gdyż istnieje wiele programów i projektów, których wdrażanie chcemy rozpocząć w waszym świecie, który bardzo skorzysta z wami wszystkimi na tak wielu poziomach, wasze bieżące życie nie będzie rozpoznawalne z poziomu nowego życia, wolności od trudów, które są dziś niezbędnym elementem dla przeżycia.

Wasi ludzie podejmą wielki skok od życia opartego przede wszystkim na potrzebie przetrwania, do życia w oparciu o wewnętrzną chęć wyrażania się poprzez sztukę, twórczo i naukowo i dzielenia wszystkich darów, które tworzą z innymi w całym świecie za darmo. To jest to, co jest możliwe dla waszego świata, i to tylko czeka, aby wziąć je w posiadanie.

Wybierzcie teraz drogę, którą chcecie opuścić ten czas. Wybierzcie sposób, w jaki chcecie wyjść z rzeczywistości, którą przybyliście poznać jako jedyną opcję. Istnieją inne dostępne opcje, które pozwalają doświadczać więcej wolności i więcej luksusu niż przeżywacie obecnie tutaj.

Istnieje wiele drzwi, które mogą i będą otwarte dla Was na wasze Pukanie, i będą was prowadzić do korytarzy, które prowadzą do nowego istnienia, nowej rzeczywistości poza obecnymi ograniczeniami tej 3 wymiarowej konstrukcji umysłu i materii.

Zawsze były te drzwi otwarte dla Was. Zawsze były sposoby dla was, aby wyjść z tego, co już nie służy Wam i Waszemu wyższemu celowi w tym wszechświecie. Wy, jako suwerenne dusze na drodze wyboru, nigdy nie byliście związani z  żadną z rzeczywistości, której nie chcieliście dalej poznać. Prawo to odnosi się do was i do waszej rzeczywistości dzisiaj tak samo jak każdego innego dnia i okresu w waszym istnieniu.

Patrzymy, aby zaoferować wam możliwość, abyście wyszli z tej rzeczywistości według własnych warunków i zgodnie z własnym harmonogramem, który sobie wyznaczyliście na czas spędzany tutaj.

Nie każdy zdecyduje się opuścić ten paradygmat. Nie każdy jest przygotowany do wolności, które czekają poza tą iluzją. Nie każdy nauczył się wszystkich lekcji dostępnych za pośrednictwem tego ustawienia i nie każdy przeżywa wszystko, czego pragnął doświadczyć tutaj fizycznie.

Pamiętajcie o tym i pamiętajcie, że nie istnieje dobry lub zły wybór, gdyż wszystko jest osobistą preferencją, i nikt nie ma prawa, aby wymuszać swoje preferencje na drugich, gdyż nikt z nas wie lepiej co ktoś potrzebuje lub chce doświadczyć, tylko on sam.

W jaki sposób istota zdecyduje się opuścić to miejsce także jest kwestią osobistych preferencji. Niektórzy mogą wybrać opuszczenie tego przez doświadczenie śmierci. To wszystko jest w porządku, tak jak dla wielu, to wybór i sposób wyjścia doprowadzi ich do wyższych wymiarów i nowych doświadczeń, których szukają. Dla innych, ta metoda opuszczania tu nie pasuje i wybrali alternatywny sposób aby wyjść z tej rzeczywistości i zacząć od nowa poza jej ograniczeniami.

Dla tych dusz, wzniesienie w ciele jest metodą, którą chcą wykorzystać jako ich drogę do wyższych królestw tego świata. Dla tych dusz, które zrobiły wybór, że nie chcą doświadczyć śmierci i urodzenia na nowo, ale chcą ciągłego wcielenia bez przystanków i ingerencji w stały i piękny przepływ podróży.

Wszystko jest kwestią gustu i preferencji, i mówimy to do was, aby umożliwiać to wszystkim innym bez względu na to, jak są blisko z wami, aby brali swobodnie cały czas, który potrzebują, aby zdecydować o sobie, w jaki sposób chcą kontynuować swoją podróż, zawsze pamiętając, że ich podróż będzie rzeczywiście kontynuowana, i to jest tylko sposób w jaki oni nadal podróżują, który może różnić się od waszego.

Gdybyście mogli to robić, to byłoby robienie bliźnim wielkiej przysługi, ponieważ każdy z nas musi znaleźć tylko to co wibruje z naszymi strunami serca i sprawia, że nasze serce śpiewa w harmonii.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Za pośrednictwem Greg Giles - 28 maja 2012
http://ascensionearth2012.blogspot.com.au/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #691 : Maj 30, 2012, 09:52:02 »

..powiem, że mam mieszane uczucia do GFŚ,-
ale nie jestem w stanie ich jednoznacznie ocenić,-
powiem Tak- w 3G wolna energia to kluczowa sprawa,-
ale czy w 4G będzie też tak istotna?
dalej- mówią
Cytuj
które będzie dostarczać czystej energii, bez kosztów dla abonenta tej technologii
a ja ostatnio słuchałem radiowej 3 o opłatach za energię w aktualnym systemie i ludzie dostają takie rachunki:
"za pobór energii- 0zł., a za koszty przesyłu 88zł." Duży uśmiech
jak będzie w przypadku GFŚ Coś

no to Pa  Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #692 : Maj 30, 2012, 10:04:16 »

kolejny podstęp typu , pomóżcie nam być waszymi zbawcami.... i wiele jest drzwi opcji... zapukajcie do naszych bo my chcemy żebyście tam weszli... jesteście nam potrzebni! Zróbcie listę chętnych! po co darmowa energia- ta prawdziwa dotyczy WSZYSTKICH Ludzi na całej Ziemi bez żadnej  prośby , bo to jest zmiana globalna.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #693 : Maj 30, 2012, 10:05:04 »

Kosztów przesyłu nie ma, bo urządzenia są "lokalne", jak napisali dla domu, mieszkania. Nie jest to niemożliwe, widziałem zdjęcia japońskiego "urządzenia" z trzema prętami dziwnej spiekanej konstrukcji wielkości ołówka, które dostarczało ok 300 W energii, chyba prądu stałego, ale potem nigdy nie trafiłem już na ten opis.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #694 : Maj 30, 2012, 10:16:37 »

1.east zamieszczał już w jakimś wątku, o takich małych generatorach energi el., już produkowanych na ziemi Chichot
2. "Niemcy – Energia słoneczna zastąpiła 20 elektrowni atomowych"- http://losyziemi.pl/niemcy-energia-sloneczna-zastapila-20-elektrowni-atomowych/ ,więc czy nawet teraz aż tak potrzebujemy cudów od GFŚ??
3. no i to co piszę Kiara

no to Pa Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #695 : Maj 30, 2012, 10:29:29 »

Potrzebujemy, bo te słoneczne i inne są w rękach tych co mieli atomowe (mają pieniądze na inwestycje) i doją nas nadal.
Co do tych co nazywają siebie GF to ciekawe jest skracanie terminów ostatnio, to bardzo przypomina ziemską agendę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #696 : Maj 30, 2012, 10:33:57 »

Potrzebujemy, bo te słoneczne i inne są w rękach tych co mieli atomowe (mają pieniądze na inwestycje) i doją nas nadal.
Co do tych co nazywają siebie GF to ciekawe jest skracanie terminów ostatnio, to bardzo przypomina ziemską agendę.

i pierwsze prawda, i drugie też,-
ktoś nas indoktrynuje zanim pokaże kota w worku,-
ci co mogliby coś takiego dla nas zrobić- zrobiliby to bez gadania i "gry wstępnej"... Coś

..a więc raczej "kaszana"  Zły
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #697 : Maj 30, 2012, 10:34:22 »

myślę iż ten końcowy fragment jest niezmiernie wymowny...


Cytuj
Gdybyście mogli to robić, to byłoby robienie bliźnim wielkiej przysługi, ponieważ każdy z nas musi znaleźć tylko to co wibruje z naszymi strunami serca i sprawia, że nasze serce śpiewa w harmonii.


Wibrować w harmonii z ich rytmem serc ..... a z czym kim te serca są w harmonii? z jakim wzorcem doskonałości, stworzenia? bo wiadomo iż żadna materialna cywilizacja nie niesie już w sobie wzorca doskonałości stworzenia, jeszcze nie.
Zatem jest to ograniczenie do wzorca propagowanego przez GFŚ.
Czyli kolejne zaproszenie do otworzenie drzwi do 'złotego jaja".... kolejnej niewoli w której po raz kolejny w ładniejszych dekoracjach będziemy przetwarzać dla nich energię , którą oni nas  za darmo.... "obdarują"... ha, ha, ha.... dziękuje ale NIE!


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #698 : Maj 30, 2012, 10:48:35 »

   
Cytuj
Darmowe Strefy energetyczne

Strefy wolnej energii będą obszarami mianowanymi, które są przewidziane do dostarczania czystej i wolnej, bez żadnych opłat lub kosztów energii dla tych w tych obszarach chętnych do udziału w tych projektach.

Co chcielibyśmy zrobić, to odłożyć na bok wasze bieżące środki zasilania waszych gospodarstw domowych w energię i zainstalować nową technologię, która lepiej poprawi efektywność i podaż czystej energii w Waszym domu.

Projekty te będą wykonywane na poziomie światowym i przyjdzie czas, kiedy każdy gospodarstwo domowe na waszej planecie zostanie wyposażone w to zaawansowanie technologiczne, które będzie dostarczać czystej energii, bez kosztów dla abonenta tej technologii.(..)
Ono oczyści tą energię przed jej wykorzystaniem do urządzeń energetycznych, ogrzewania i oświetlenia w domu. Czego nie zrobi to nie zasili samochodów elektrycznych, pociągów, autobusów i samolotów, ale mamy inne sposoby na zasilanie tych systemów transportu, które w tym czasie są ważne dla waszego świata.
Hee hehe , już widać te wszystkie niecertyfikowane i nielegalne urządzenia w domach Mrugnięcie
I masowe wypowiadanie umów ENEI Mrugnięcie
To nie chodzi o urządzenia techniczne do produkcji energii. Dlaczego tylko w domu, a już do transportu nie ?

Ponieważ tu nie chodzi o dom w sensie mieszkania. Tu chodzi o dom, czyli serce.

Tak na prawdę chodzi o energię, która się tak czy inaczej zwiększa. Ślący przekazy nie mogą tego zanegować, ani już odwrócić od tego uwagi ludzi, ale .... mogą Ci do domu przysłać urządzenie, które będzie kontrolowało tak na prawdę pobór Twojej mocy w drugą stronę.

Człowiek będzie miał moc  którą zasili wszystkie urządzenia elektryczne wokół siebie. To po prostu się zdarzy. Nie masz na to wpływu. Podobnież nikt nie będzie już miał wpływu na Ciebie z powodu uniezależnienia się nie tylko w sensie energii użytkowej, ale również energii dla organizmu. Oni już nie będą mogli kontrolować Ciebie w żadnym sensie ponieważ Ty znikniesz ( Istnienie przejawiające się przez Twoje ciało nie zniknie lecz przeciwnie - objawi się z całą mocą).
Jedynym sposobem, aby zapewnić sobie pożywienie będą te urządzenia techniczne. Oni bazują na Twojej niewiedzy i Twoim przywiązaniu do urządzeń zewnętrznych, bo człowiek najpierw uwierzy w to, co zobaczy na zewnątrz.

Cytuj
Aby wziąć udział w tym programie, prosimy tych z Was , którzy chcą dokonać pewnych zmian w swoim domu, aby ich imiona dla nas dostępne albo telepatycznie, lub poprzez publikowanie lub komentowanie w waszych internetowych sieciach społecznych, a my wprowadzimy wasze imię do naszej Bazy danych do rozpatrzenia tego zaawansowania w waszym domu.
(..)Chcemy rozpocząć zastosowanie tych urządzeń energetycznych w najbliższych miesiącach, nie później niż we wrześniu
Niczego nie wyrażaj.
Właśnie po to, do Ciebie , jest potrzebny otwarty dostęp telepatyczny, dzięki czemu do Września będą sobie ssać energię zanim to, co nieuchronne, czyli Wzniesienie i tak nastąpi.

Cytuj
Chcielibyśmy rozpocząć realizację tych urządzeń energetycznych w domach tych z Was, skłonnych do udziału w naszych wstępnych programach wprowadzenia tej technologii do waszego świata. Będziemy monitorowali publicznie dostępne części waszych internetowych sieci społecznych, aby monitorować wasze odpowiedzi na naszą ofertę.

Kto ma możliwości monitorowania sieci społecznych oraz internetowych ? Tylko tzw "Kabal". Patrz ACTA, PIPA inne ..Mają już nawet pracowników do monitorowania.
Cytuj
wielu bardzo skorzysta na tym.
OO tak tak, wielu skorzysta. Ty będziesz dalej niewolnikiem jak się zgodzisz na to.

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #699 : Maj 30, 2012, 11:02:22 »

east
Cytuj
@Przebiśnieg
Cytuj
A Ty blueray21 czy aby nie zmieniasz się sam, czy aby sam nie podjąłeś takiej decyzji i czy Twoje zmiany i przemiany.... nie sa skutkiem Twojej pracy nad własna świadomością

Przebiśniegu otóż nie wiesz na 100% czy nie mylisz skutku z przyczyną. Może być tak, ze to decyzja -myśl- przypłynęła, a Tobie się zdaje, że właśnie ją podjąłeś . I jest na to dowód o czym za chwilę.
No i wytłumacz co to znaczy "praca nad własną świadomością" .
Wysyłam do tego co napisał koliberek odnośnie pracy nad własną świadomością
Co do zmian każdy kowalem swojego losu inaczej jest to zwyczajna wiara w tzw przypadkowość co nie ma moim zdaniem nic wspólnego z wiedzą tylko z wiarą co by nie gadał.
jak to mówi szacowna ptak pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x22-team kl7 rezerwat-mustangow szkolamagii playlifegames