Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 00:11:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759908 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
1111LALA
Gość
« Odpowiedz #1875 : Grudzień 13, 2012, 20:38:48 »

czytałem  na stronie Projektu Cheops ,ze Pacia Mama  prowadziła cała wyprawe  w Boliwii i peru ,Ona jest również opiekunka Jeziora Titikaka ,
to odnosnik nasz jako Matka Boska w chrześcijaństwie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1876 : Grudzień 13, 2012, 20:50:08 »

Songo, ten przekaz był już pod nr 1866.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1877 : Grudzień 14, 2012, 21:32:42 »

Szacowny blu odpuść szacowny w. songo jest w trakcie wymiany szkieł kontaktowych Duży uśmiech
to pifko Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1878 : Grudzień 14, 2012, 21:52:21 »

W sumie nie ważne, choć przyczyny upatrywałbym bardziej w pifku, niż w soczewkach.
Na zdrowie, przypomniałeś mi, że zapomniałem pobrać co nieco.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1879 : Grudzień 15, 2012, 10:23:48 »

Moim zdaniem warto przeczytać poniższy przekaz Arktrurian. Wprawdzie jest to inna channelerka, która używa dla siebie typowych fraz, ale sedno powinno być zrozumiałe, bez problemu.
Wielu oprócz zapowiedzi wejścia w Złoty Wiek, zapowiada też, że będzie to Epoka Serca. Ten przekaz w prosty sposób pozwala zrozumieć o co z tym sercem chodzi. Polecam.

Arkturianie: Logiczny umysł ludzki



Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Arkturianami i przychodzimy prowadzić i wspierać wszystkich w tym czasie głównego rozwijania energii nowej ziemi na planecie ziemi. Wiele się zmienia na poziomie komórkowym w waszym ludzkim pojeździe i to jest widoczne dla Was w refleksjach, które są waszymi doświadczeniami życiowymi człowieka. Jesteśmy tutaj, aby radzić wam w szczególności na temat zmian w ludzkim pojeździe oraz w jaki sposób mogą być one interpretowane w tym czasie w waszym ludzkim doświadczeniu życiowym.

Planeta Ziemia jest obsypana częstotliwościami wysokich energii i wielu z was jest w stanie to poczuć na głębokim poziomie. Tu podwyższenie częstotliwości jest po to, aby umożliwić energiom nowej ziemi być w pełni zakotwiczonym nie tylko do planety ziemi, ale także do ludzkiego pojazdu, przez który doświadczacie tej planety. Jest to zmiana, która doprowadza wielu do punktu kwestionowania poczytalności bo jest uaktualnieniem jak żadne inne.

Wyjaśnijmy dokładniej, abyście mogli uzyskać dalszą jasność widzenia. Wielu z was trzyma się głęboko sposobów starej ziemi i my mówimy, że to wpływa na wasz poziom energii i waszą sygnaturę energii. Żyjąc nadal w paradygmacie starego świata zobaczycie, że poziom waszej energii zaczyna nurkować, gdyż energie nowej ziemi proszą o pielęgnowanie JAŹNI, proszą, aby stać się bardziej świadomym tego, jak człowiek przetwarza informacje. Wielu nie uznaje tego i wraca do logicznego umysłu, logiczny umysł nie może przetwarzać informacji, które przychodzą w nowych częstotliwościach do poziomu, na którym serce może, gdyż te częstotliwości właśnie harmonizują z sercem. Serce jest siedzibą Miłości w ludziach, jest siedzibą Duszy i Miłości, która jest wlewana na i do całej planety Ziemi i dociera tego obszaru twojej Istoty. To jest skokowo startująca Miłość, którą Jesteście w Prawdzie, rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Ludzki pojazd odmawiał jego źródłom paliwa przez eony, paliwem do doświadczenia ludzkiego życia jest Miłość moi drodzy i jeszcze Miłość jest tym, czego was nauczono, aby zaprzeczać JAŹNI i widzimy wielu, którzy są w strachu, aby pozwolić Miłości wejść w ich ludzkie doświadczenie życia. Jest to w Prawdzie Tym, Kim Jesteście, to jest to, z czego WY jesteście stworzeni i to jest częstotliwość, z której całe stworzenie powstaje. A jednak zaprzeczacie temu sami sobie i pytamy dlaczego? Pytamy, dlaczego chcecie odmówić sobie pożywienia w tym czasie głównej transformacji całej i na ziemi.

Wyjaśnijmy, dlaczego chcecie zaprzeczać JAŹNI, gdyż nauczania pokazują nam wyraźnie, ale my nie jesteśmy w ludzkiej postaci, i my w pełni doceniamy i uznajemy trudności, które leżą w akceptacji PRAWDY w tym czasie. Logiczny umysł ludzki jest mącicielem pokoju jeśli rozumiecie to nasze określenie. Jest to łotrowski element, który będzie przekonywać JAŹŃ, że wszystko jest tylko snem i wszystko jest jednak złożone. Ludzkie serce jest organem transformacji, jest organem, który zasila ludzki pojazd. Jeśli serce przestaje bić, ludzki pojazd ginie i pytamy, dlaczego byłoby tak, gdyby nie było takie ważne miejsce w pojeździe. To jest wasz "silnik", to jest to, co napędza ludzki pojazd i jest tym, co napędza ludzkie doświadczenie życia. Pytamy, jak to jest możliwe "kierowanie" swoim ludzkim pojazdem, jeżeli nie serwisujesz silnika? Czy rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie nasze wytyczne?

Wielu opada w wibracji, ponieważ tylko wierzą informacjom, które są prezentowane w rzeczywistości 3D, nie pozwalając sercu przetwarzać częstotliwości i Odczuwać Prawdy wrzucacie swoje ludzkie doświadczenie życia w tym czasie do poważnego chaos
u. Częstotliwości próbują zrównoważyć ludzki pojazd ale WY wyrzucacie JAŹŃ z równowagi przez tylko stosowanie logiki ludzkiego mózgu. Wyjaśnijmy dalej. Serce jest siedzibą Waszej duszy, DUSZA jest połączeniem do wszechświata, to jest połączenie, które macie z ludzkiej postaci do DUSZY, którą jesteście w Prawdzie. Logiczny mózg przyszedł z ludzkim pojazdem, i jego celem jest poczucie ludzkiego doświadczenia życia z punktu widzenia ludzkiego ciała. Nigdy nie był zaprojektowany do pracy samodzielnie bez wytycznych ze strony serca. Ci, którzy szukali ograniczenia i powstrzymania ludzkiej rasy szybko zdali sobie sprawę, że, gdy oddzielić logiczny mózg z kosmosu serca pozwoli ludzkiemu pojazdowi wyjść z równowagi do punktu odłączenia od Wszystkiego. To jest wyzwanie, przed którym ludzkość teraz stoi, drodzy, aby znaleźć równowagę i doprowadzić ludzki pojazd znów na powrót do równowagi. Ludzki pojazd, który polega całkowicie na logice i nie przetwarza przez serce jest podobny do samochodu, który jedzie bez kierowcy. Ten samochód zjedzie z drogi, nie jest w stanie zawrócić sam i reagować na warunki drogowe i skończy być może katastrofą wzdłuż drogi. Czy rozumiecie, kochani nasze analogie? Czy rozumiecie znaczenie przestrzeni serca?

To, czego nauczono was w waszej ludzkiej postaci, zostało zaprojektowane, aby pomóc logicznemu mózgowi przejąć funkcje serca i zakłócać ludzkie doświadczenia życiowe w celu utrzymania serca bez funkcjonowania w ogóle. To zapobiegło w ten sposób utrzymaniu równowagi i klarowności wizji. Wtedy było możliwe ukrycie Prawdy na oczach ludzkiej rasy,
która była w istocie ślepa na wszystko, widzicie to, drodzy?

To, co teraz omiata całą planetę Ziemia, pomaga rozpuścić utrzymanie logicznego ludzkiego mózgu i pomaga stymulować serce , aby równowaga byłą znów osiągalna i możliwa. Jednak wielu wpada w zakłócenia, które zostały stworzone dla ludzkiego logicznego umysłu, wierzącego, że  proces musi być logiczny. Serce nie zna logiki, gdyż Miłość nie zna logiki drodzy, MIŁOŚĆ TYLKO JEST i to jest teraz ta wibracja, która szuka rozpuszczenia ciężkich łańcuchów, które zostały umieszczone wokół ludzkiego doświadczenia życia tu na planecie ziemi.

Gdy logiczny mózg będzie zwolniony z obowiązków wynikających z rzeczywistości ziemskiej w 3D, będzie wówczas w stanie przetworzyć wspomnienia, które są zawarte w przestrzeni serca,
są to galaktyczne wspomnienia i są w stanie być dostępne dla Wszystkich w ludzkiej postaci. To, co powstrzymuje was przed  dostępem do nich, jest to logiczny mózg człowieka, który został nauczony, że nie jest to możliwe, i że życie, którego doświadczacie w tym momencie na planecie Ziemia jest wszystkim, co istnieje. To nie jest prawda, i my radzimy Wam przetwarzać nasze słowa za pośrednictwem serca, gdyż Serce Zna PRAWDĘ.

Pytamy, dlaczego chcieliście byś wcieleni w tej linii czasowej i wymiarze z takim czystym światłem w sercu, jeśli to nie było dla tego światła w celu zwiększenia jego jasności i powracających wspomnień. Wzniesienie, drodzy, jest drogą do domu, jest to droga do twego Serca, gdyż SERCE jest Domem, rozumiecie nasze wytyczne moi drodzy? Czy wiecie, jak możecie stworzyć raj na ziemi, gdy będziecie w pełni w przestrzeni serca?

To, co rozpuszcza przed waszymi oczami nigdy nie było Prawdą, to tylko wytwór ludzkiego logicznego mózgu, który pozwalał być tak wytrąconym z równowagi, że zdrowie waszego ludzkiego pojazdu zostało w wielu przypadkach poważnie naruszone.
Znowu zabierzemy was do scenariusza z samochodem bez kierowcy, gdyż samochód jest wtedy otwarty na wiele różnych szkód, może być wgnieciony, porysowany lub uszkodzony, gdy kierowca nie jest obecny, kierując pojazdem w bezpieczeństwie. Czy rozumiecie, nasze słowa moi drodzy? Kiedy jesteście w pełni obecni i kontrolujecie swoje życie, żyjąc w sercu i poprzez umożliwienie wszystkiemu płynąć swobodnie, wtedy logiczny mózg nie przejmuje kontroli i nie zabiera waszego ludzkiego pojazdu w miejsca, gdzie może być uszkodzony.

Wręcz przeciwnie pracując przez przestrzeń serca informuje was o wszystkim, co nie jest już dla waszego najwyższego dobra, robi to za pośrednictwem Uczuć i Wiedzy, która mieszka w tobie, na najgłębszym poziomie. Nie ma wyboru, nie ma decyzji i ważących plusów i minusów sytuacji, gdyż  SERCE ZNA PRAWDĘ, to jest uczucie, które rozpoznajecie i z którym pracujecie, to sprawia, że życie na planecie ziemi jest znacznie bardziej płynne bo jesteście w pełnej kontroli nad ludzkim pojazdem.

Jesteśmy Arkturianami, drodzy i jesteśmy tutaj, aby pomóc w tym czasie głębokiego przełomu, prosimy, abyście pracowali z nową energią i pozwalali wszystkiemu, co nie wam służy, aby było pokazane wam w Prawdzie i następnie podążajcie za swoimi wewnętrznymi wytycznymi dotyczącymi tego, jak doprowadzić wasze ludzkie pojazdy z powrotem do równowagi. Gdy podążacie za tym procesem i umożliwiacie procesowi rozwijać się przez Was w tym czasie wtedy wchodzicie bardziej w przepływ naturalnego procesu, który jest życiem. Logiczny mózg próbuje nauczyć was, że to nie jest jeszcze możliwe, gdyż mózg nigdy nie doświadczał tego w ludzkiej postaci, kiedykolwiek, rozumiecie nasze słowa moi drodzy?

Prosimy was, aby oderwać się od dramatów, które powstają w waszym ludzkim doświadczeniu życia, prosimy Was, aby odłączyć się od prób powstrzymywania was w drodze do przodu, tego, co już nie służy, tego, co nie jest w przepływie, tego, co jest głęboko w zniekształconych nauczaniach. Zezwólcie na połączenie swojej Duszy i pozwólcie Duszy, Którą Jesteście w Prawdzie, aby pokazała Wam drogę do domu, bo Ona mieszka głęboko w przestrzeni Serca.

Obejmujemy was w Miłości, która Jest moi drodzy, niech przepływa przez Was, niech przepływa wokół Was i znajdźcie pokój, który jest zawarty w WAS, gdyż pokój jest bramą do nowej ziemi i bramą do tworzenia nieba na Ziemi w tym czasie. Bądźcie w pokoju i utrzymujcie Miłość, która Jest w przestrzeni serca. Miejcie Miłość i Współczucie dla Wszystkich w tym czasie, gdyż Wszyscy to Jedno.


14 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1880 : Grudzień 16, 2012, 08:17:09 »

 
Cytuj
Logiczny mózg próbuje nauczyć was, że to nie jest jeszcze możliwe, gdyż mózg nigdy nie doświadczał tego w ludzkiej postaci, kiedykolwiek, rozumiecie nasze słowa moi drodzy

No wreszcie coś powiedzieli z własnego doświadczenia Duży uśmiech
Oczywiście, że to rozumieją wszyscy którzy utożsamili się ze swoją formą (ciałem fizycznym) Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
blu to pierwszy męski channeling, który przetłumaczyłeś Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1881 : Grudzień 16, 2012, 10:44:03 »

Widzisz, Przebiśnieu, i ślepej kurze może się trafić.... Tylko coś tu nie gra z logiką. Przekaz twierdzi, że u tych co się utożsamiają  z formą / ciałem logiczny mózg nie dopuszcza dla nich takiej możliwości, bo ona jeszcze nigdy dla niego nie zaistniała.
Krótko mówiąc w/g mnie chodzi o to, że logiczny mózg dla ciała / życia ma inne priorytety, niż aktualne energie.
=================================================================
A teraz kolejny przekaz Ute i kolejny raz Pachamama. Tym razem trochę po nas jedzie, ale czy można się dziwić? A może to tożsamość Ute nieco zabarwiła przekaz emocjami.


Pachamama – Starożytne Święte Serce


JESTEM Pachamama!
Jestem Matką Świata, i przynoszę starożytną mądrość z powrotem do Serca Ludzkości.

Wielu z was zapomniało drogi Starożytnych i nie wiedzą jak być pełnym szacunku w zrozumieniu, że ta Starożytna Wiedza jest waszymi własnymi Świętymi Korzeniami bez których nie możecie wrócić do swojego prawdziwego człowieczeństwa, a więc musi być ponownie zintegrowana.

W mózgu myślicie, że macie wolny wybór o tym, co stanie się w przyszłości i jak przejście do Nowej Ziemi nastąpi. Mózg myśli, ale Święte * Serce Wie. To jest tajemnica! Kości zostały rzucone i jest sztywna droga prowadząca do Najświętszego Serca Ludzkości. Wejdź na nią i będziesz wiedzieć.

JA JESTEM Pachamama, JA JESTEM Świadomą Energią i Procesu Nowego Stworzenia, które wkrótce ujawni wasz nowy Świat. Nie ogranicza się On tylko do Nowej Ziemi, ale również do otaczającego was Wszechświata. Jestem, Mocą, Tą przenoszącą Siłą, która przynosi Nową Kreację, właśnie wymarzoną w Sercach tych, którzy kierują przeznaczeniem ludzkości.

Są to Starożytni Mędrcy, Kochający, którzy dbają o was i którzy mają wasze najlepsze w Sercu. Są oni ukrytymi życzliwymi przywódcami i dobroczyńcami ludzkiej ewolucji.

Proszę zaakceptować prawdę, że wy, których świadomość siedzi w mózgu, nie możecie stworzyć Prawdziwego nowego świata, którego podstawą musi być Jedność. Ale też wiedzcie, że są jedyne nieliczne i rzadkie Istoty, których świadomość mieszka naprawdę w Sercu. Oni pokazują wam drogę. Jest to droga Bogini, i mężczyzna musi teraz uwolnić swoją dominację i umożliwić mocy Bogini rządzić przyszłym przeznaczeniem ludzkości.

Również Wy możecie powrócić do dawnej drogi Najświętszego Serca i wznowić wasze prawowite miejsce jako Boskich Współtwórców we wszechświecie. Ale do tej chwili nie macie Mocy prawdziwego Stwórcy, która kiedyś była wasza.

Ale miejcie pewność, że wszystko jest dobrze! Jesteś tak kochani, i nawet jeśli wasz stary świat się zmienia, wy nie będziecie dotknięci, ponieważ będziecie wdzięcznie przesunięci do Nowej Ziemi, zanim to nastąpi.

Nie możecie "myśleć" swoim Świętym Sercem. Musicie Zostać Nim! Wszyscy teraz musicie znaleźć drogę z powrotem do jego Świętej Domeny. Wiele informacji zostanie wylanych do waszej świadomości, wiele  Przypomnienia KIM JESTEŚCIE, które pomagają wam zejść z odseparowanej dumy mózgu i wejść w pokorną Najświętszą Przestrzeń, ukrytą Jaskinię Serca, gdzie możecie prawdziwie rozpoznać Jedność ze Wszystkimi Istotami, Światami i Rzeczami.

W waszym Nowym Świecie, wyższość nad innymi, nie będzie już działać, to już nie będzie dłużej częścią waszej świadomości.
Zostanie ona zapomniana i zastąpiona przez prawdziwą wiedzę i Rzeczywistość Rozszerzonej Świadomości, poprzez Portal Świętego Serca. Ten stan pozwoli wam kochać wszystkie różnice będąc w Świecie Jedności. Nawet więcej, rozpoznacie siebie we Wszystkim, co zobaczycie, we Wszystkim Co Jest.

To przyniesie Wam prawdziwe szczęście, gdyż separacja nie będzie już istniała i będziecie doświadczali , że jest tylko Jeden Byt. Wy Nim Jesteście.

JA JESTEM Pachamama i proszę was, abyście wzięli moje słowo poważnie i zrozumieli prawdziwą naturę tego Wielkiego Przesunięcia. Potrzebujecie fundamentu Waszego Serca, aby przejść z nim! Musicie porzucić swoje fałszywe tożsamości i powrócić do waszej Pierwotnej Natury, Świętego Serca.

Tymczasem, kiedy wędrujecie w separacji i osądzającej różnicy, ci starożytni kontynuowali przez wiele tysięcy lat zachowywanie ŚwiętejWiedzy waszego prawdziwego Pochodzenia przez wszystkie pokolenia. I oni są tu teraz, aby zaoferować Wam ich dar Świętej Wiedzy, tak, że ludzkość może iść i ponownie odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwolnijcie to, co sprawia, że jesteście tylko ograniczoną i słabą kopią, Tego Czym Byliście i wejdźcie w wasze Święte Serce, aby odzyskać To, Co kiedyś utraciliście.

Moje błogosławieństwa są z wami, czujcie obecność Mojej Starożytnej Mądrości i pozwólcie jej wejść w wasze zdezorientowane serce.

Uwolnijcie wszystkich niepokojące wspomnienia, które uniemożliwiają wam, cieszyć się Pokojem i Ciszą własnego Prawdziwego i Starożytnego Serca, aby otworzyć się na  waszą Nową Rzeczywistość z wszystkimi  Cudami waszego Nowego Świata.

JESTEM Pachamama!

Przekaz przez Ute

__________________

* Święta Przestrzeń Serca nie jest czakrą serca w środku klatki piersiowej, a także nie jest nowym "Wysokim Sercem" pomiędzy klatką piersiową i gardłem. Jest "Punktem Zero" w sercu, gdzie fizyczność, eteryczność, mentalność, emocjonalność i duchowość pasuje idealnie. Możecie znaleźć go waszym uczuciem - intuicją.

Ute Posegga-Rudel
15 grudnia 2012
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/2012/12/pachamama-ancient-sacred-heart.html
Ute Posegga-Rudel, http://radiantlyhappy.blogspot.com
Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną poprzez transformation33@gmail.com. Dziękuję.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1882 : Grudzień 16, 2012, 12:24:55 »


Cytuj
JESTEM Pachamama!

Witaj a ja Jestem Człowiekiem Język Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1883 : Grudzień 17, 2012, 21:43:44 »

Przebiśniegu, chyba nikt, nawet Pachamama, nie ma, co do tego wątpliwości.
==============================================================
A teraz przekaz grupy Arkturian przez stałe źródło. Tym razem jest o "wszystkim" - nawet tłumaczą symbolikę narodzin w żłobie.
Co to się porobiło, prawdziwy koniec świata, gdy byty z kosmosu muszą tłumaczyć tym co mają "oczy do patrzenia" o co tu chodzi.


Arkturianie: Czy moja świadomość jest przygotowana?

My z grupy Arcturian mówimy do świata ludzi dzisiaj o wielu rzeczach. Zwracamy się do tych z Was, którzy czują wielki stres i ból dotyczący wydarzeń na świecie, i oczekiwań dnia 21 grudnia 2012 roku.

Data ta przynosi zakończenie większości nowych przychodzących energii, jednak nie oznacza to, że wszystko jest zakończone, ale że będziecie gotowi do kolejnej rundy energii, aby się rozpoczęła.


Ewolucja jest procesem stopniowym, dla większości. Wielu z nich nie jest po prostu w stanie pojąć tego, co się dzieje, gdy w tym samym czasie, inni wydają się bardzo dopasowani i gotowi na zmiany. Ci, którzy są gotowi, przygotowywali się przez wcielenia. Byliście świadomi, gdy się wcielaliście, że ten żywot wniesie możliwości ukończenia cyklu wcieleń dla doświadczenia i możliwości, aby w końcu wyjść z gęstości trzeciego wymiaru.

Będą przychodziły zmiany, ale muszą one zostać zainicjowane przez Was. Jesteście tymi, którzy muszą zmienić świat poprzez zaprzestanie ślepej akceptacji wszystkiego, co Wam każą ci, którzy odnoszą korzyści dzięki waszej niewiedzy. Wasi sąsiedzi z galaktyk otaczających są gotowi do pomocy, do zaoferowania sugestie i dania wam nowych technologii wykraczających poza to, co macie teraz.

Jednak to wy ludzie musicie być otwarci na przyjęcie i mieć odwagę powiedzieć "Dość tego", a oznacza to w odniesieniu do pomysłów, do których już przyzwyczailiście się, mimo że są stare i nieaktualne. Każda wiara, która ma w swoje podstawy w dualności lub separacji jest ze starej energii. Gdy wzmocnicie siebie w prawdzie i zaczniecie żyć nią, inni również poszukujący, będą naśladować to samo i zaczną rozpoznawać głupotę, której tyle świat wciąż bierze za pewnik, jako rzeczywistość.

Widzicie drodzy, nie możecie czekać na zbawiciela (człowiek, zdarzenie, galaktyczny, idea), aby przyszedł i zabrał was od wszystkich problemów. To się po prostu nie zdarzy. Człowiek Jezus, wyewoluowana istota Światła, mówił ludziom, że Królestwo Boże jest w nich, a jednak do dziś większość chrześcijan nadal czci człowieka / Boga poza sobą, który próbuje prowadzić ich od wewnątrz.


Obudźcie się drodzy, obudźcie się. Wasz czas jest teraz. Energie są na miejscu dla wykorzystania i rozwoju. Jesteśmy tutaj, Istoty Światła są tutaj. Święto jest przygotowane, ale musicie przynieść sami siebie do niego. Czy widzicie?

Jest to stare, aby myśleć o nadchodzącym zbawicielu, aby zabrał wasze grzechy i problemy. To jest wielka błędna interpretacja przekazu Jezusa. Chrystus rozpuści grzechy i problemy, ponieważ w obecności Światła oświeconej świadomości (Chrystusowej), błąd nie może istnieć. Nie interpretujcie tego tak, że przeczytacie tą prawdę i teraz ona jest wasza. Ewolucyjna podróż duchowa osiąga ten stan świadomości, który zna tylko rzeczywistość, niezależnie od pozorów. Jest to, jak Jezus uzdrawiał, zobaczył pozory, ale wiedział, że są właśnie tymi pozorami bez prawa do ich wspomagania.

Jezus osiągnął Chrystusostwo (oświecenie), ale wiedzcie, że słowa Jezus i Chrystus nie są tym samym słowem. Trzeciowymiarowe problemy nie są przez Boga nakazane lub podtrzymywane, ale są przejawami błędnych przekonań, jesteście twórcami. Możecie zobaczyć, dlaczego tak ważne jest, aby stać na czuwaniu przy drzwiach swoich myśli i słów.

Energie są bardzo wysokie teraz. Każdy gotowy  oczyszcza i uwalnia wszystko, co jest stare i skończone.

Jednak widzimy, że wielu z was trzyma się swoich ulubionych pojęć i przekonań ze słowami: "Oh, to będzie ok". Nie, musimy wam powiedzieć, że cokolwiek, co rezonuje z dualnością i separacją nie może być częścią nowego świata. To jest wasz wybór grać nieco dłużej w iluzji, ale dla tych z was, poważnych na swojej duchowej drodze i Wzniesieniu jest czas żyć, przechodzić, i być w prawdzie.

W tym czasie jest dużo śpiewu, radości i świętowania narodzin jedynego syna Boga, który narodził się w żłobie, po to, aby uratować świat. Jesteśmy tu, aby powiedzieć wam, że to wydarzenie również miało być prysznicem dla tych z symbolicznymi "oczami do patrzenia". Narodziny Jezusa są opowieścią o tym jak wszystkie i każdy stan świadomości musi najpierw stać prostym żłobem, zanim Chrystus może narodzić się w nim wewnątrz. Wasz stan świadomości staje się żłobem tylko wtedy, gdy jest opróżniony z ego i wszystkich pułapek, które towarzyszą wierze w siebie, oddzielonego od Jednego. Tylko wtedy jest osoba przygotowana, aby gościć nowe, a jednak bardzo nietrwałe dziecko - Chrystusa (Światło, Prawdę).

Najpierw, nowonarodzony Chrystus musi być czule chroniony i przechowywany w sercu, ponieważ oświecona świadomość jest zagrożeniem dla tych, którzy prosperują się w świecie fałszywych przekonań, - ich moc będzie widziana jako to, co zostało proklamowane przez dziecięcą książkę; „król jest nagi”.

Z czasem dziecko Chrystus umacnia i staje się codziennym stanem świadomości osoby przynosząc ze sobą nowe pomysły, nowych przyjaciół, nowe sposoby widzenia i bycia, ale zawsze w miłości i świetle.

Zapytaj siebie, "Czy żyję w rezydencji trzeciowymiarowych przekonań, czy przygotowałem cichy i święty żłóbek, w którym Chrystus może się narodzić"? To jest pytanie, każdy musi zadać sobie. Nie możecie żyć w obu światach. Widzimy wiele niechęci, aby porzucić te trójwymiarowe "Dobra", które uważacie, że wciąż są konieczne do waszego szczęścia. Teraz jest czas wyboru, drodzy, czy chcecie iść do przodu duchowo, czy po prostu znaleźć cały temat jako ciekawy do rozmowy przy kolacji? Teraz jest czas, aby wybrać.

Jest dużo dezinformacji w zakresie opróżniania ego, które przyszło przez wiele fałszywych nauk przez wieki. Pokora ducha nie oznacza, że musicie oddać wszystko, co macie własne i żyć jak żebrak, aby być duchowym, co nadal pojawia się w wielu wschodnich społeczeństwach. Uwolnienie ego oznacza, że błogosławieństwa, które macie w życiu przyjmą ich właściwe miejsca i nie będą już postrzegane jako moc czy to absolutnie konieczne do waszego poczucia kompletności. Oznacza to, że rodzina, przyjaciele, pieniądze, zgromadzone dobra, sława, są postrzegane jako "rzeczy dodatkowe", a nie cel.

Wiele kościołów nadal głosi, że jest świętością być ubogim. Bóg nigdy nie objawia się jako bieda. Samotrwała, samoutrzymująca się boskość nie ucieleśnia, ani nie może zawierać w sobie ubóstwa. Wszystko w Boskiej Świadomości jest regulowane przez prawo Boże, i jeśli bieda byłaby zarządzona przez prawo Boże, nigdy nie mogłoby być jej końca. Ubóstwo jest fałszywą kreacją, fałszywych przekonań, - rezultatem wielkiej i ciężkiej niewiedzy przeszłości, kiedy rodzaj ludzki był całkowicie nie-oświecony. Średniowieczne kościoły chciały zapewnić ludzi, że ubóstwo było wolą Boga albo karą jako sposób, aby utrzymać ich w ich mocy.

Nie macie już potrzeby, aby ciągnąć ze sobą te przestarzały bagaż, a w rzeczywistości, nie możecie przynieść go ze sobą.

Czy moja świadomość jest przygotowana do realnych narodzin realnego Chrystusa? To jest tym, o co potrzebujesz zapytać, zamiast: czy masz wystarczająco dużo ciasteczek upieczone lub czy choinka jest prosta.

Jesteśmy Grupą  Arkturian 16.12.12

Marilyn Raffaele
16 grudnia 2012
www.onenessofall.com

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #1884 : Grudzień 18, 2012, 06:13:47 »

CIEKAWA I MĄDRA WYPOWIEDŹ .Ktokolwiek by to był ,kto nadal ten przekaz ,mówi mądrze i na temat.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1885 : Grudzień 19, 2012, 01:56:14 »

Bardzo wymowny przekaz, właściwie nic dodać i nic ująć, nawet nie trzeba czytać między wierszami. Jest wyjątkowo klarowny , wystarczy tylko analiza siebie i głębsze zrozumienie istoty rozwoju Ludzkości.


Kiara Uśmiech Uśmiech


17.12.2012 Zawróćcie. Mistrz KUTHUMI

Mistrz KUTHUMI



Dzieci Stwórcy!

Niebo otworzyło dla Was swoje Bramy.
Dlaczego nie wchodzicie, dlaczego się boicie, w obliczu Pana, w obliczu Pra-Matki wszystkich Żyć?


Ja Jestem Mistrz KUTHUMI, ten który pomaga w ciągłym postępie Ludzkiej Świadomości i który podejmuje każdą Duszę która jest gotowa do przyjęcia Obfitości Nieba i która nie chce już więcej się gubić w świecie Niedostatku.

Ta Epoka przynosi wszystkie nierozwiązane Tematy Istoty na Światło, przy czym nie ma znaczenia czy ta Istota chce do tego dopuścić. To po prostu się staje. Znaczącym jest jednak jak Istota reaguje na to co się pokazuje.

Wiele dzieci Ludzkich żyje w błędnym przekonaniu że mogą decydować o tym czy dotknie ich Światło. To jest możliwe w znikomym stopniu, ponieważ Światło dopływa do Ziemi i do wszystkich Ludzi i każdy zostanie z nim skonfrontowany.

Wolna Ludzka Wola – biorąc pod uwagę ten fakt – dba o to czy Istota przyjmie to Światło całkowicie i czy chce zastosować je do Transformacji. To oznacza, że gdy ma miejsce to DOTKNIĘCIE, to wszystko co kolejne leży w rękach Jednostki, jednak nie samo dotknięcie. Albowiem:


Poprzez Łaskę Stwórcy każdy znajduje możliwość Przemiany i Powrotu.


I to Przesłanie mówi o Przemianie i Powrocie, albowiem wiele dzieci Ludzkich odwraca się od Światła i one zbaczają z Drogi do Światła.

Wielkie nieporozumienia mnożą się w literaturze ezoterycznej, wierzy się w wielkie błędne założenia. Wielkie regresje pokazywane są progres (*postęp) i przynoszą Ludzi z powrotem na Start i z powrotem do Świata 3 Poziomu Bytu.

Wielu Ludzi którzy przez lata poświęcali się Duchowemu Szlakowi i Światłu, powraca teraz do Starych Zachowań, Starych Przyzwyczajeń, wierząc że dawno już je pokonali, jednocześnie tłumacząc sobie że tak powinno być. Swoje przyzwyczajenia i chciwość, swoje zachowania odpowiadające ludzkim ograniczeniom przedstawiają jako pełne Światła aby móc ponownie wrócić do Starych Zachowań.


O czym jest tutaj mowa?

Ukochane Dzieci Ludzkie,
mowa jest tutaj o fakcie że wiele Dusz Mistrzowskich przelicza się teraz!

Oni myślą i wierzą że niektóre ze środków, zasad i norm przyniesionych do Was w ostatnich latach z Duchowego Świata ich NIE OBOWIĄZUJĄ.

„Ja sam Jestem Mistrzem” – mówią
i poprzez to tworzą Przestrzeń dającą im Wolność aby mogli spaść z powrotem w stare, jeszcze niepokonane i nieprzetransformowane zachowania.

Ludzie zaczynają ponownie przyjmować do siebie mięso – pożywienie od zwierząt które zostały zabite i tworzą przy tym najbardziej kuriozalne wytłumaczenia. Ja mówię tu klarownie:


Nikt nigdy nie „dojadł się” do Nieba, jak mówi głęboka Prawda Sufi. Nie dotarł jeszcze do Nieba nikt, kto z powodu swojej żarłoczności używa jako źródła pożywienia niebiańskiego Rodzeństwa Zwierząt.



Wiele było zastrzeżone tylko dla naprawdę wielkich Mistrzów, aby mogli to w sposób jasny pokazać jako przykład szkoleniowy dla swoich Adeptów. Kto wierzy że może gorliwie naśladować tych wielkich Mistrzów, musi wpierw rozpoznać ile musi mieć w sobie samym Pokory i Gotowości aby odłożyć swoje Stare Zachowania i rozpoznać że jedynie poprzez naśladowanie zachowania Mistrzów – bez zrozumienia głębokiego sensu który się za tym kryje – nie są odpowiadający tym Mistrzom.

Jest utrzymywane że Świat Zwierząt ma służyć Wam jako Źródło Pożywienia, „ma być do Waszej dyspozycji” i tak kroczą wpierw wysoko szacowane Istoty do rzeźnika i biorą od niego zwierzęcą padlinę do spożywania.

Istoty Wodne, czy Ziemne Stworzenia, wszystkie one znajdują wczesną Śmierć gdy Człowiek wynosi się ponad Życie i zamiast Zycie tworzyć, zadecydował aby to Życie zabrać.


Powróćcie, z powrotem do siebie samych!


Jak byście się czuli gdyby wyżej rozwinięta Rasa widziałaby w Was „Źródło Pożywienia” i jeszcze zanim doszedłby do końca Czas Waszego Życia doprowadziłby Was z przemocą do Śmierci?


Tak, wiele Elit ma to absurdalne wyobrażenie i Eugenika pełna jest tego, przez to że jednej Rasie dana jest przewaga (priorytet), wszystkie inne Rasy są uważane za drugo-, trzecio- i czwartorzędne i że z tym Życiem można robić co się chce.

Cóż za pomyłka i jakie fatalne miało to skutki skutki w dotychczasowej Historii Ludzkości. To należało pokonać w minionych dziesięcioleciach i Wy to pokonaliście, ponieważ jest osiągnięta Masa Krytyczna – inaczej praktycznie nie byłoby możliwe Podniesienie tego Świata do 5 Poziomu Wymiaru Bytu.

Teraz jednak wielu Wojowników Światła odwraca się od Drogi Światła i oni zaczynają ponownie zabijać.

Każdy jeden który je Istotę z Królestwa Zwierząt zabija Życie które powinno towarzyszyć Człowiekowi jako Brat, jako Siostra i nie jest wybranym do tego aby służyć Człowiekowi jako Źródło Pożywienia.

Wyłącznie Świat Roślin, wyłącznie to, co rośnie z gruntu Ziemi zostało stworzone dla Człowieka jako pożywienie dla jego Ciała, nigdy jednak nie jest to Wasze Zwierzęce Rodzeństwo które by się do tego dobrowolnie oddawało aby zaspokoić Wasze nierozwiązane łakomstwo, apetyt na rybę i mięso.


Tam, gdzie nie ma żadnego innego pożywienia jak Zwierzęce, jest to całkowicie inna sytuacja i tam zawsze chodzi o to aby połączyć się z Duchem Zwierzęcia, poprosić go aby opuściło Ciało przed zabiciem, by mogła zostać dokonana konieczność.

To jest absolutnie inne podejście, niekonieczne i niedozwolone, w Świecie w którym jest dostęp do zasobów Ziemi. Niedozwolone! Tak.

Albowiem to nie Ci którzy jedzą mięso tracą połączenie ze Światłem, tylko Ci którzy to czynią prowadzeni niższymi instynktami i którzy dla tego wymyślają ryzykowne wytłumaczenia i krzyczące aż do Nieba tłumaczenia, aby móc czynić swoje przyzwyczajenia.

Takie „Świadectwo Niewinności” nie istnieje,
Wy ukochani – dlatego ZAWRÓĆCIE.


Nadal jest obowiązującym:
tak długo jak jecie Zwierzęta i prowadzicie wojny z Waszym Zwierzęcym Rodzeństwem, tak długo na tym Świecie będą wojny między państwami i między Ludźmi.


Kolejną pomyłką jest to że wielu Ludzi wierzy w to, że została im odpuszczona cała Karma.

Ja powtarzam:
50 PROCENT KARMY
musiał Człowiek uwolnić dla siebie, aby móc się Podnieść.



Proszę, rozpoznajcie to, albowiem jeśli teraz zagłębicie się w tą błędną wiarę że już wszystko jest uczynione a sami jednak nadal jesteście „miejscem budowy” dla łakomstwa, miejscem które przedstawia sobą skondycjonowane (uwarunkowane) sposoby zachowania lub ciągnie za sobą łańcuch błędnych założeń, to Ja mówię Wam:

Mało jest uczynione, jeśli dajecie Przestrzeń Waszym niskim instynktom i gdy legitymujecie to kuriozalnymi duchowymi wytłumaczeniami dla Was samych i dla innych.


Niesprawiedliwość pozostaje Niesprawiedliwością
niezależnie jakimi Słowami uczynioną przez Was Niesprawiedliwość
formujecie w Sprawiedliwość.



W minionych latach zostało Wam powiedziane że „Wy jesteście Mistrzami”! I zaprawdę, tak właśnie jest.

U wielu przez to wystąpiła „Arogancja” i pojawiło się Samo-Wyniesienie się.

Bez rozwiązania swoich Tematów, oni się mierzą z prawdziwymi Mistrzami i nie widzą że już dawno opuścili Drogę do Światła. Jednak jest to proces logiczny, albowiem tylko poprzez to u niektórych Ludzi mogą stać się widocznymi Tematy działające w tym co ukryte.

Światło uczyniło to widocznym i teraz wiele Dzieci Ludzkich dąży do tego aby to ukryć, aby ich ponowne, tępe i nieodpowiednie zachowanie mogli przykryć pełnymi fantazji wytłumaczeniami.


Miłość leczy wszystko, jest jednak bezsilna tam, gdzie stopień dojrzałości Człowieka do dotknięcia Miłością i do wciągnięcia przez Światło – nie został jeszcze osiągnięty.

To znaczy: chwieje się teraz wielu Ludzi, albowiem ponownie pozwalają odżywać Starym Wzorcom ponieważ nie odrobili do końca „zadań domowych” i również nie chcą tego uczynić.

Przed tymi Ludźmi stoi kolejna runda na Karuzeli Cierpienia, Bólu i Przemijającego Szczęścia.

Każde inne przypuszczenie pochodzi z Błędów tego Czasu oraz ze Słów fałszywych Proroków którzy przynoszą te Słowa Ludziom i je rozpowszechniają.


WOŁANI SĄ WSZYSCY LUDZIE,
LECZ TYLKO NIELICZNI PODĄŻĄ ZA TYM WOŁANIEM.



Bramy Nieba stoją otwarte i wielu zawraca.

Ja wzywam Was do tego byście spojrzeli na Światło i zaprawdę zawrócili z Drogi która wyłożona jest Starymi Przyzwyczajeniami i Sposobami Zachowania.

Nikt nie wejdzie do Królestwa Bożego,
kto jest nieświadom swoich czynów,
swoich Słów, uczynków i tego co zrobił.

Wielu „Mistrzów” pozostaje na Linii Czasu i Przestrzeni więźniami ich – wykreowanych przez nich samych – połączeń ze Śmiercią, z Karmą i z ponownymi Narodzinami w Starym Czasie.

Nakarmionymi będziecie tylko prze Światło Boga i na 5 Poziomie Bytu potrzebne jest tylko to pożywienie.


Im mniej materialne stają się Wasze Ciała,
tym mniej znoszą one materialne lub zwierzęce pożywienie.



Również i to jest miarą na której możecie dobrze odczytać Wasz Rozwój.

Proszę, zakończcie stan zakładania sobie samemu łańcuchów – z powodu tego iż nie chcecie pokonać Waszego łakomstwa i nie chcecie napotkać Waszej Ignorancji.

Zawróćcie!
Abyście zaprawdę mogli  dojść do Nieba.


Krótko przed Celem, wielu bogów w Ludzkiej Postaci zostanie dogonionych przez Stare Zachowania, bo sami do tego dopuszczają, aby zostać ponownie WGRANYM W GRĘ MAYA.

Dla tych którzy chcą tego uniknąć przekazane jest to Przesłanie, albowiem: Praca nie jest jeszcze ukończona, Karma jeszcze nie uwolniona.

Podstawowym wymaganiem do Podniesienia do Światła jest szlachetne i godne Człowieka zachowanie do wszystkich Żyć.

Podejmijcie Decyzję i nie czyńcie tak, jakbyście już dawno zadecydowali! Albowiem zadecydowanie oznacza dopasowanie swojego Życia, swojego Zachowania i swoich Przyzwyczajeń do podjętej Decyzji, a nie pozostawanie tym/tą Starym w Wierze że tak można wejść w Nowy Świat.

Jeszcze dużo wolnego miejsca jest na Drodze do Światła i jest on na poboczu Ludzkości. Wybierzcie i dopasujcie Wasze Zachowanie do Waszego wyboru.


Czy stanie się Ciemno, czy stanie się Światło w Twoim Życiu
- o tym decydujesz TY.



Proszę, nie zwlekaj ani sekundy i orientuj się na tym, co w Tobie głęboko jest Żywe, na Twojej Boskiej Iskrze która dokładnie wie co JEST „właściwe”, co „niewłaściwe”. ZAWRÓĆ!

W głębokiej Miłości Ja prowadzę Dzieci Ludzkie do Nieba – przy Bramach stoimy My, Mistrzowie, w dużej ilości.


Dlaczego zawracasz?


MISTRZ KUTHUMI



www.lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/18/17-12-2012-zawroccie-mistrz-kuthumi/
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1886 : Grudzień 19, 2012, 02:23:56 »

Co to jest rozwój duchowy.. czy to gromadzenie informacji , czy sposób odpowiedniego życia? jak osiągnąć taki stan i jak żyć by go utrzymać?
na te podstawowe pytania w prosty sposób odpowiada ten przekaz.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Duchowa informacja w praktyce

18 gru 2012 Komentowanie nie jest możliwe

by krystal28 in Inne kategorie

.

Wydaje się, że na Ziemi modne jest obecnie pochłanianie wszelkich informacji znajdujących się na rynku duchowości, nawet, jeśli zamiast przynieść wam korzyści, zanieczyszczają umysł i zaćmiewają wnikliwość oraz percepcję rzeczywistości.

.

Logosy Galaktyczne

Przetłumaczyła Anna Burakowska

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy świadomi są swej nieśmiertelnej, boskiej esencji i poszukują połączenia z Boskim Źródłem oraz swoją Istotą Świetlistą.

Temat, który dziś poruszamy, ma jak zawsze cel edukacyjny i stanowi esencję tego, co powinniście zrozumieć w obecnej sekwencji ewolucji.  Operatorzy światła mają tendencję do gromadzenia ogromnych ilości informacji, które często stają się dla nich bardziej ciężarem niż źródłem inspiracji i wiedzy.  Wasza planeta zalewana jest obecnie zniekształconymi informacjami, stanowiącymi owoce spekulacji płodnych umysłów poszukujących zwolenników absurdalnych teorii, karmiących ich rozgorączkowane umysły.  Stanowi to dowód braku dyscypliny intelektualnej i powoduje, że prawdziwa informacja zastępowana jest projekcjami ego i dysfunkcyjnych umysłów spragnionych zainteresowania naiwnych czytelników, ignorujących źródła wiedzy autentycznej.

Wydaje się, że na Ziemi modne jest obecnie pochłanianie wszelkich informacji znajdujących się na rynku duchowości, nawet, jeśli zamiast przynieść wam korzyści, zanieczyszczają umysł i zaćmiewają wnikliwość oraz percepcję rzeczywistości.  Klucz do prawdziwej wiedzy nie spoczywa w fantastycznych, nieudowodnionych i niepraktycznych koncepcjach, ale w uniwersalnych, aksjomatycznych prawdach, żywych od milionów lat na waszej planecie.  Mistrzowie stąpający po niej, podczas różnych sekwencji ewolucyjnych, w różnych czasach historycznych, przekazywali te same paradygmaty dostosowując je do zmieniających się ewolucyjnych potrzeb istoty ludzkiej.  Ich zadaniem było aktualizowanie uniwersalnych paradygmatów duchowej ewolucji do formatu zrozumiałego i praktycznego dla ludzi, tak by mogli je oni przyswoić i zastosować w życiu.

Bieguny światła i cienia znajdują się teraz w fazie konfrontacji.  Instalacja ich paradygmatów uzależniona jest od sposobu, w jaki odpowiecie na nie oraz poziomu waszej świadomości i duchowej wrażliwości.  Czasy są krytyczne i znajdujecie się na rozstaju ewolucyjnym: czy skłaniacie się ku światłu czy ku ciemności?  To wy jesteście głównymi bohaterami, odpowiedzialnymi za to, co się wydarzy: czy naprawdę zamierzacie zainstalować i uwolnić nowe kody energetyczno-wibracyjne piątego wymiaru?
Próbujemy wyjaśnić wam, że nie ma potrzeby gromadzenia nadmiernych ilości informacji.  Istotne jest by przyswoić fundamentalne paradygmaty ewolucyjne, co zdecydowanie wymaga praktyki.  A tej praktyki jakże często unikacie zachowując się jakbyście byli tylko obserwatorami, krytycznymi i nienasyconymi zbieraczami informacji.  Często kończy się to zaciemnieniem waszej wnikliwości i duchowej inteligencji.
  Klucz do duchowego rozwoju nie znajduje się w nadmiernej konsumpcji informacji odżywiającej tylko intelekt i mentalne ego, a nie istotę świetlistą.  Uzależniliście się od informacji, które opierają się tylko na spekulacjach rozgorączkowanych umysłów, poszukujących uwagi naiwnych zwolenników, sfrustrowanych tym, że większość informacji nie znajduje tak naprawdę zastosowania w ich osobistym rozwoju duchowym.

W tych czasach, wnikliwość powinna być busolą wskazującą wam drogę, którą będziecie podążać. Pociąga to za sobą przyswojenie i doskonalenie w sobie aksjomatycznych paradygmatów duchowych obowiązujących w każdej czasoprzestrzeni.  Jeśli informacja jest tylko bodźcem do wewnętrznej refleksji i medytacji, a nie zostanie przyswojona i nie przeradza się w codzienną praktykę duchową, staje się ona tylko źródłem zamieszania i zniechęcenia, a tego wielu z was doświadcza.
 Duchowy postęp nie zależy od koncepcji ani złożonych teorii będących owocem umysłów pragnących znajdować się na pierwszym planie, ale od indywidualnej metamorfozy, która stopniowo modyfikuje wasze postrzeganie rzeczywistości; rzeczywistości przenikniętej emocjami i duchowymi uczuciami niosącymi wam impulsy do coraz głębszego kontaktu z waszą boską esencją i Nieskończonym Stwórcą.

Świadomość i wrażliwość duchowa wymagają wytrwałości, metody i praktyki umożliwiającej transformację cieni, które trzeba obserwować, analizować i transmutować.  Gdy wasze zachowania nie odzwierciedlają uniwersalnych paradygmatów dobroci, życzliwości, empatii, współczucia, tolerancji, braterstwa i solidarności, nie ulegacie prawdziwie wewnętrznej transformacji; można powiedzieć nie przejawiacie tych cech w duchowej praktyce.
Duchowa praktyka to dyscyplina i przemiana irracjonalnych tendencji umysłu jak również megalomańskich ekspresji ego.  Ono nie zaprzestaje swych poszukiwań ustanowienia władzy i kontroli nad otoczeniem oraz wyzyskiwania innych istot.

  Możecie zgromadzić ogromną ilość informacji na twardym dysku swej pamięci, ale bez duchowej praktyki, skończy się to tym, że staniecie się tylko muzeum informacji, które kiedyś ulegnie dezintegracji w czasie.
Waszym osobistym wyzwaniem jest obiektywna i bezstronna introspekcja, której celem ma być wykrycie i wyeliminowanie tych rys zachowania i osobowości, które nie rezonują z duchowymi paradygmatami bezinteresownej służby, wewnętrznej transformacji i wiecznej relacji z Bogiem.  Operator światła to ten, który dedykuje swe życie, czas i energię duchowej ewolucji, wznosząc się na jej wierzchołek, którym jest powrót do Boskiego Źródła – Boga.


Poruszacie się obecnie w oceanie galaktycznych energii plazmatycznych i elektromagnetycznych, które uderzają w waszą planetę, by umożliwić konfrontację biegunów i zrównoważenie karmiczne oraz ewolucyjne ziemskiej cywilizacji.  Prawdziwi operatorzy światła, to ci, którzy wyróżniają się swoim sposobem życia, zwyczajami, zachowaniami całkowicie odmiennymi od tych, królujących w obecnym społeczeństwie.  Ich umysły i uczucia przepełnione są współczuciem w stosunku do każdej osoby znajdującej się jeszcze w duchowym uśpieniu.  Ich emocje powodują transformację cienia, wnoszą więcej świadomości, uwagi i duchowej wrażliwości.  Ich przyzwyczajenia są pełne czystości. Powstrzymują się oni od spożywania zwierząt, ale także od wszelkiej współpracy w handlu niewinnymi stworzeniami zabijanymi w brutalny sposób, będącymi ofiarami okrucieństwa ludzi i społeczeństwa stosującego destrukcyjne normy moralne, duchowe i etyczne.  Postawy operatorów światła odzwierciedlają wrażliwość i empatię duchową w stosunku do wszystkich, którzy pozostają jeszcze więźniami śmiertelnego labiryntu nieświadomości i nieodpowiedzialności.  Prezentowane przez nich duchowe koncepcje odzwierciedlają wieczną, niezmienną mądrość wzmacniając jedność, współpracę, zrozumienie innych, oczyszczanie z egocentryzmu i gotowość do rezygnacji z oszustw i korupcji niszczących duchową integralność istoty.  Ich wizja życia generuje światło, harmonię, pokój i zgodę w otoczeniu.  Współpracują oni świadomie z bioróżnorodnością Ziemi.  Ich życie jest symbolem wyrzeczenia się wszystkiego, co zaćmiewa i zniekształca uniwersalne paradygmaty duchowe oraz tego, co pozostaje w sprzeczności z prawami życia i ewolucji.  Są uosobieniem duchowej praktyki, zawsze gotowi do poświęcenia egocentrycznych projekcji i osobistych motywacji, by prawdziwie żyć boskim światłem Nieskończonego Stwórcy mieszkającego w ich sercach.

Duchowa praktyka to środek, który każdy operator światła powinien zastosować, by wzmocnić wizję, myśli i uczucia duchowe, które na nowo jednoczą, odżywiają i transformują wszystko.  Prawdziwy operator światła ma tylko jeden cel: na nowo połączyć się z Nieskończonym Stwórcą, którego boska obecność niezmiennie rozprzestrzenia się w całym kosmicznym otoczeniu wywołując prąd ewolucji, jedności i boskiej miłości transmutującej i harmonizującej wszystko. Oto, czym jest duchowa informacja w praktyce.  Powinna być podstawą waszego życia, abyście nie stali się zwykłymi zbieraczami informacji.

Kreacja nowej cywilizacji stanowi waszą ogromną odpowiedzialność.  Dlatego przywołujemy was, byście pokazali, kim jesteście i w praktyce przejawili wszystko, co przyswoiliście.  Przechodzicie ewolucyjną mutację i w związku z tym macie moc modyfikowania rzeczywistości, życia i wszechświata poprzez swoją świetlistą obecność i boską świadomość.  Możecie rozprzestrzeniać światło, pokój, harmonię i miłość gdziekolwiek żyjecie czy się udajecie.  Oto wielkie wyzwanie, z którym musicie się zmierzyć. A my was wspieramy, wzywamy byście prawdziwie, w każdej chwili byli symbolicznymi reprezentantami nowych paradygmatów duchowych, jak również nowej cywilizacji.

Spisał Ramaathis-Mam, listopad 2012



http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #1887 : Grudzień 19, 2012, 07:22:28 »

Bardzo wymowny przekaz, właściwie nic dodać i nic ująć, nawet nie trzeba czytać między wierszami. Jest wyjątkowo klarowny , wystarczy tylko analiza siebie i głębsze zrozumienie istoty rozwoju Ludzkości.


Kiara Uśmiech Uśmiech


17.12.2012 Zawróćcie. Mistrz KUTHUMI

Mistrz KUTHUMI



Dzieci Stwórcy!

Niebo otworzyło dla Was swoje Bramy.
Dlaczego nie wchodzicie, dlaczego się boicie, w obliczu Pana, w obliczu Pra-Matki wszystkich Żyć?


Ja Jestem Mistrz KUTHUMI, ten który pomaga w ciągłym postępie Ludzkiej Świadomości i który podejmuje każdą Duszę która jest gotowa do przyjęcia Obfitości Nieba i która nie chce już więcej się gubić w świecie Niedostatku.

Ta Epoka przynosi wszystkie nierozwiązane Tematy Istoty na Światło, przy czym nie ma znaczenia czy ta Istota chce do tego dopuścić. To po prostu się staje. Znaczącym jest jednak jak Istota reaguje na to co się pokazuje.

Wiele dzieci Ludzkich żyje w błędnym przekonaniu że mogą decydować o tym czy dotknie ich Światło. To jest możliwe w znikomym stopniu, ponieważ Światło dopływa do Ziemi i do wszystkich Ludzi i każdy zostanie z nim skonfrontowany.

Wolna Ludzka Wola – biorąc pod uwagę ten fakt – dba o to czy Istota przyjmie to Światło całkowicie i czy chce zastosować je do Transformacji. To oznacza, że gdy ma miejsce to DOTKNIĘCIE, to wszystko co kolejne leży w rękach Jednostki, jednak nie samo dotknięcie. Albowiem:


Poprzez Łaskę Stwórcy każdy znajduje możliwość Przemiany i Powrotu.


I to Przesłanie mówi o Przemianie i Powrocie, albowiem wiele dzieci Ludzkich odwraca się od Światła i one zbaczają z Drogi do Światła.

Wielkie nieporozumienia mnożą się w literaturze ezoterycznej, wierzy się w wielkie błędne założenia. Wielkie regresje pokazywane są progres (*postęp) i przynoszą Ludzi z powrotem na Start i z powrotem do Świata 3 Poziomu Bytu.

Wielu Ludzi którzy przez lata poświęcali się Duchowemu Szlakowi i Światłu, powraca teraz do Starych Zachowań, Starych Przyzwyczajeń, wierząc że dawno już je pokonali, jednocześnie tłumacząc sobie że tak powinno być. Swoje przyzwyczajenia i chciwość, swoje zachowania odpowiadające ludzkim ograniczeniom przedstawiają jako pełne Światła aby móc ponownie wrócić do Starych Zachowań.


O czym jest tutaj mowa?

Ukochane Dzieci Ludzkie,
mowa jest tutaj o fakcie że wiele Dusz Mistrzowskich przelicza się teraz!

Oni myślą i wierzą że niektóre ze środków, zasad i norm przyniesionych do Was w ostatnich latach z Duchowego Świata ich NIE OBOWIĄZUJĄ.

„Ja sam Jestem Mistrzem” – mówią
i poprzez to tworzą Przestrzeń dającą im Wolność aby mogli spaść z powrotem w stare, jeszcze niepokonane i nieprzetransformowane zachowania.

Ludzie zaczynają ponownie przyjmować do siebie mięso – pożywienie od zwierząt które zostały zabite i tworzą przy tym najbardziej kuriozalne wytłumaczenia. Ja mówię tu klarownie:


Nikt nigdy nie „dojadł się” do Nieba, jak mówi głęboka Prawda Sufi. Nie dotarł jeszcze do Nieba nikt, kto z powodu swojej żarłoczności używa jako źródła pożywienia niebiańskiego Rodzeństwa Zwierząt.



Wiele było zastrzeżone tylko dla naprawdę wielkich Mistrzów, aby mogli to w sposób jasny pokazać jako przykład szkoleniowy dla swoich Adeptów. Kto wierzy że może gorliwie naśladować tych wielkich Mistrzów, musi wpierw rozpoznać ile musi mieć w sobie samym Pokory i Gotowości aby odłożyć swoje Stare Zachowania i rozpoznać że jedynie poprzez naśladowanie zachowania Mistrzów – bez zrozumienia głębokiego sensu który się za tym kryje – nie są odpowiadający tym Mistrzom.

Jest utrzymywane że Świat Zwierząt ma służyć Wam jako Źródło Pożywienia, „ma być do Waszej dyspozycji” i tak kroczą wpierw wysoko szacowane Istoty do rzeźnika i biorą od niego zwierzęcą padlinę do spożywania.

Istoty Wodne, czy Ziemne Stworzenia, wszystkie one znajdują wczesną Śmierć gdy Człowiek wynosi się ponad Życie i zamiast Zycie tworzyć, zadecydował aby to Życie zabrać.


Powróćcie, z powrotem do siebie samych!


Jak byście się czuli gdyby wyżej rozwinięta Rasa widziałaby w Was „Źródło Pożywienia” i jeszcze zanim doszedłby do końca Czas Waszego Życia doprowadziłby Was z przemocą do Śmierci?


Tak, wiele Elit ma to absurdalne wyobrażenie i Eugenika pełna jest tego, przez to że jednej Rasie dana jest przewaga (priorytet), wszystkie inne Rasy są uważane za drugo-, trzecio- i czwartorzędne i że z tym Życiem można robić co się chce.

Cóż za pomyłka i jakie fatalne miało to skutki skutki w dotychczasowej Historii Ludzkości. To należało pokonać w minionych dziesięcioleciach i Wy to pokonaliście, ponieważ jest osiągnięta Masa Krytyczna – inaczej praktycznie nie byłoby możliwe Podniesienie tego Świata do 5 Poziomu Wymiaru Bytu.

Teraz jednak wielu Wojowników Światła odwraca się od Drogi Światła i oni zaczynają ponownie zabijać.

Każdy jeden który je Istotę z Królestwa Zwierząt zabija Życie które powinno towarzyszyć Człowiekowi jako Brat, jako Siostra i nie jest wybranym do tego aby służyć Człowiekowi jako Źródło Pożywienia.

Wyłącznie Świat Roślin, wyłącznie to, co rośnie z gruntu Ziemi zostało stworzone dla Człowieka jako pożywienie dla jego Ciała, nigdy jednak nie jest to Wasze Zwierzęce Rodzeństwo które by się do tego dobrowolnie oddawało aby zaspokoić Wasze nierozwiązane łakomstwo, apetyt na rybę i mięso.


Tam, gdzie nie ma żadnego innego pożywienia jak Zwierzęce, jest to całkowicie inna sytuacja i tam zawsze chodzi o to aby połączyć się z Duchem Zwierzęcia, poprosić go aby opuściło Ciało przed zabiciem, by mogła zostać dokonana konieczność.

To jest absolutnie inne podejście, niekonieczne i niedozwolone, w Świecie w którym jest dostęp do zasobów Ziemi. Niedozwolone! Tak.

Albowiem to nie Ci którzy jedzą mięso tracą połączenie ze Światłem, tylko Ci którzy to czynią prowadzeni niższymi instynktami i którzy dla tego wymyślają ryzykowne wytłumaczenia i krzyczące aż do Nieba tłumaczenia, aby móc czynić swoje przyzwyczajenia.

Takie „Świadectwo Niewinności” nie istnieje,
Wy ukochani – dlatego ZAWRÓĆCIE.


Nadal jest obowiązującym:
tak długo jak jecie Zwierzęta i prowadzicie wojny z Waszym Zwierzęcym Rodzeństwem, tak długo na tym Świecie będą wojny między państwami i między Ludźmi.


Kolejną pomyłką jest to że wielu Ludzi wierzy w to, że została im odpuszczona cała Karma.

Ja powtarzam:
50 PROCENT KARMY
musiał Człowiek uwolnić dla siebie, aby móc się Podnieść.



Proszę, rozpoznajcie to, albowiem jeśli teraz zagłębicie się w tą błędną wiarę że już wszystko jest uczynione a sami jednak nadal jesteście „miejscem budowy” dla łakomstwa, miejscem które przedstawia sobą skondycjonowane (uwarunkowane) sposoby zachowania lub ciągnie za sobą łańcuch błędnych założeń, to Ja mówię Wam:

Mało jest uczynione, jeśli dajecie Przestrzeń Waszym niskim instynktom i gdy legitymujecie to kuriozalnymi duchowymi wytłumaczeniami dla Was samych i dla innych.


Niesprawiedliwość pozostaje Niesprawiedliwością
niezależnie jakimi Słowami uczynioną przez Was Niesprawiedliwość
formujecie w Sprawiedliwość.



W minionych latach zostało Wam powiedziane że „Wy jesteście Mistrzami”! I zaprawdę, tak właśnie jest.

U wielu przez to wystąpiła „Arogancja” i pojawiło się Samo-Wyniesienie się.

Bez rozwiązania swoich Tematów, oni się mierzą z prawdziwymi Mistrzami i nie widzą że już dawno opuścili Drogę do Światła. Jednak jest to proces logiczny, albowiem tylko poprzez to u niektórych Ludzi mogą stać się widocznymi Tematy działające w tym co ukryte.

Światło uczyniło to widocznym i teraz wiele Dzieci Ludzkich dąży do tego aby to ukryć, aby ich ponowne, tępe i nieodpowiednie zachowanie mogli przykryć pełnymi fantazji wytłumaczeniami.


Miłość leczy wszystko, jest jednak bezsilna tam, gdzie stopień dojrzałości Człowieka do dotknięcia Miłością i do wciągnięcia przez Światło – nie został jeszcze osiągnięty.

To znaczy: chwieje się teraz wielu Ludzi, albowiem ponownie pozwalają odżywać Starym Wzorcom ponieważ nie odrobili do końca „zadań domowych” i również nie chcą tego uczynić.

Przed tymi Ludźmi stoi kolejna runda na Karuzeli Cierpienia, Bólu i Przemijającego Szczęścia.

Każde inne przypuszczenie pochodzi z Błędów tego Czasu oraz ze Słów fałszywych Proroków którzy przynoszą te Słowa Ludziom i je rozpowszechniają.


WOŁANI SĄ WSZYSCY LUDZIE,
LECZ TYLKO NIELICZNI PODĄŻĄ ZA TYM WOŁANIEM.



Bramy Nieba stoją otwarte i wielu zawraca.

Ja wzywam Was do tego byście spojrzeli na Światło i zaprawdę zawrócili z Drogi która wyłożona jest Starymi Przyzwyczajeniami i Sposobami Zachowania.

Nikt nie wejdzie do Królestwa Bożego,
kto jest nieświadom swoich czynów,
swoich Słów, uczynków i tego co zrobił.

Wielu „Mistrzów” pozostaje na Linii Czasu i Przestrzeni więźniami ich – wykreowanych przez nich samych – połączeń ze Śmiercią, z Karmą i z ponownymi Narodzinami w Starym Czasie.

Nakarmionymi będziecie tylko prze Światło Boga i na 5 Poziomie Bytu potrzebne jest tylko to pożywienie.


Im mniej materialne stają się Wasze Ciała,
tym mniej znoszą one materialne lub zwierzęce pożywienie.



Również i to jest miarą na której możecie dobrze odczytać Wasz Rozwój.

Proszę, zakończcie stan zakładania sobie samemu łańcuchów – z powodu tego iż nie chcecie pokonać Waszego łakomstwa i nie chcecie napotkać Waszej Ignorancji.

Zawróćcie!
Abyście zaprawdę mogli  dojść do Nieba.


Krótko przed Celem, wielu bogów w Ludzkiej Postaci zostanie dogonionych przez Stare Zachowania, bo sami do tego dopuszczają, aby zostać ponownie WGRANYM W GRĘ MAYA.

Dla tych którzy chcą tego uniknąć przekazane jest to Przesłanie, albowiem: Praca nie jest jeszcze ukończona, Karma jeszcze nie uwolniona.

Podstawowym wymaganiem do Podniesienia do Światła jest szlachetne i godne Człowieka zachowanie do wszystkich Żyć.

Podejmijcie Decyzję i nie czyńcie tak, jakbyście już dawno zadecydowali! Albowiem zadecydowanie oznacza dopasowanie swojego Życia, swojego Zachowania i swoich Przyzwyczajeń do podjętej Decyzji, a nie pozostawanie tym/tą Starym w Wierze że tak można wejść w Nowy Świat.

Jeszcze dużo wolnego miejsca jest na Drodze do Światła i jest on na poboczu Ludzkości. Wybierzcie i dopasujcie Wasze Zachowanie do Waszego wyboru.


Czy stanie się Ciemno, czy stanie się Światło w Twoim Życiu
- o tym decydujesz TY.



Proszę, nie zwlekaj ani sekundy i orientuj się na tym, co w Tobie głęboko jest Żywe, na Twojej Boskiej Iskrze która dokładnie wie co JEST „właściwe”, co „niewłaściwe”. ZAWRÓĆ!

W głębokiej Miłości Ja prowadzę Dzieci Ludzkie do Nieba – przy Bramach stoimy My, Mistrzowie, w dużej ilości.


Dlaczego zawracasz?


MISTRZ KUTHUMI



www.lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/18/17-12-2012-zawroccie-mistrz-kuthumi/
Mądre ,ale nie czuję się godna ,ponieważ popełniam podstawowe błędy tutaj wymienione.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1888 : Grudzień 19, 2012, 09:41:24 »

Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką , ale i korygowanie ich rownież , bowiem życie człowieka opiera się na stałej  korekcie i naprawianiu siebie systematycznym. Błąd żaden  nie powinien odbierać człowiekowi poczucia jego godności ,  ona - godność wiąże się bezpośrednio z Ogniem Życia - Duszą, który jest w nim. Ogień Życia -Dusza  to cząstka Boga , która wybrała zestaw doświadczeń w ziemskiej szkole  rozwoju duchowego ( każdy inne zdarzenia) , nieświadomość powodowała różne wybory, świadomość wprowadza korekty.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 11:47:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1889 : Grudzień 19, 2012, 10:41:51 »

Cytuj
Niebo otworzyło dla Was swoje Bramy.
Dlaczego nie wchodzicie, dlaczego się boicie, w obliczu Pana, w obliczu Pra-Matki wszystkich Żyć?
I dalej kwestie wegetarianizmu lub tzw "czystego życia " .. samodoskonalenia się, wyrzekania się tego czy tamtego ..
Oto jak  "za 5 dwunasta" łatwo zbudować dupochron.
Niebo przyszło ,ale nie jesteście godni , padlinożercy .... taki płynie przekaz. No, ale jeśli zrobisz to , czy tamto, to może jeszcze zasłużysz, grzeszniku. .... może.
Wzniesie się niewielu , ale i  tak nikt tego nie będzie mógł zweryfikować Duży uśmiech Genialny dupochron Chichot

Jest pewien sposób na to. Zająć się rozpoznaniem iluzji. 
Można nawet podziękować Kuthumi za celne wskazanie :

Cytuj
Nikt nie wejdzie do Królestwa Bożego,
kto jest nieświadom swoich czynów,
swoich Słów, uczynków i tego co zrobił.
Widać ?
Nie chodzi o to co robisz, ale o to, aby być ŚWIADOM tego. Być świadom to widzieć i patrzeć czyli być w tym co się czyni. I dopiero wtedy, w wyniku owej ŚWIADOMOŚCI (wzrostu świadomości) , nie jako cel (szanowanie braci zwierzat), ale jako efekt uboczny, bezwysiłkowo, pojawi się wegetarianizm. I nawet nie zauważysz kiedy Mrugnięcie
Czasami ze zdziwieniem stwierdzisz , że CIEBIE odrzuca od mięsa bo śmierdzi padliną - co będzie oczywiście interpretacją tylko.

Tymczasem Jezus miał powiedzieć " nie to zanieczyszcza co wchodzi do ust , ale to, co z nich wychodzi ".
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1890 : Grudzień 19, 2012, 11:32:55 »

Witajcie.Uśmiech
Ja zadecydowałem tak.
Od 01.01.2013 roku, nie jem już więcej mięsa ani Ryb.
Błędnie to nam Anunaki kiedyś przez 2000 lat narzucili, nakazując Ryby wszelakie i
Zwierzęta spożywać, i mieć je sobie podległymi !!!
Koniec tego !!! Czas by Fabryki Śmierci Zwierząt wszelakiej maści Zakończyć !!!
Dobrze mają Ci wszyscy Wegetarianie, gdyż Oni są o stopień wuyżej do wzniesienia Duchowego przed Nami !!!

Swoją drogą, te oba przekazy, wcześniejszy i ten , zresztą oba przez Kiarę zamieszczone, udostępnić Ludziom na Całym Świecie !!!
I wskazać jak mają czynić by nie popełniali karmicznych zbrodni -nieświadomie.
U nas w Polsce, powinniśmy rozpropagować "Koniec ubojni i wszelkich masarni".
Już widzę podniesione alarmy tych co wolą życie w 3m wymiarze i w ciemności. Oni z tego nie zrezygnują.

Ulotki w Polsce z tych dwóch przekazów, uświadomiły by Ludziom o Prawdzie i stanie rzeczy, oraz tak naprawdę sytuacji skąd biorą się nowotwory.
Jeśli faktycznie przez to są wojny na różnych zakątkach naszego globu, to jak przerwiemy ten zabójczy proceder zabijania naszego Zwierzęcego Rodzeństwa i Rybnego, może będzie lepiej, i nastanie Pokój.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1891 : Grudzień 19, 2012, 11:55:12 »

..ja się niestety nie zdecyduje póki co,-
mam krew "0"- czyli "myśliwy"- http://www.dieta.biosila.pl/content/view/16/21/
poza tym, tak sobie myślę, że zwierzęta same się zjadają i nie mają chyba od wieków wyrzutów sumienia.
To tyle na tą chwile Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1892 : Grudzień 19, 2012, 15:51:04 »

Słusznie zauważyłeś songo, że zwierzęta również się zjadają nawzajem i nie mają wyrzutów sumienia. Bo nie posiadają JA.

Cała ta ideologia wegetariańska to kolejne budowanie złotego cielca. Chęć poczucia się bycia lepszym niż tamci - mięsożercy, padlinożercy, zabójcy "braci" itd itp. W momencie kiedy padają takie argumenty to się automatycznie przypomina "oświecone ego". A barykada rośnie i kolejne podziały gotowe.

Wzrost wrażliwości sam w sobie powoduje zmiany nie tylko na poziomie emocjonalnym, ale również w nawykach żywieniowych. Po prostu zmienia się ludzka częstotliwość. Nie na tą "lepszą" tylko na inną po prostu. I nie ma co z tego powodu toczyć bojów.
To zupełnie inny punkt widzenia.

Nie dlatego jest się wege, żeby poczuć się lepszym, albo ocalić i tak już nieżywego schabowego ( bo i tak go wyrzucą po terminie przydatności do spożycia zamiast oddać tym co nie mają w ogóle co jeść ), ale dlatego ,że ten stan bycia po prostu bardziej odpowiada.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1893 : Grudzień 19, 2012, 16:07:39 »

Z punktu widzenia "mięsożerców", odżywianie się roślinami jest poparte IDEĄ...
Uważam, że to nie idea kieruje ich poczynaniami, a sposób odczuwania.
Może na początku, w pierwszym odruchu działa chęć dostosowania się do grupy, wspólnoty o podobnych zainteresowaniach, potem działają już tylko uczucia. Człowiek czuje się lżejszy, delikatniejszy, bardziej subtelny i jest mu z tym BAARDZO dobrze. Uśmiech




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1894 : Grudzień 19, 2012, 16:15:18 »

Czyli to kolejny rodzaj dezinformacji ?
Ja mam grupę 0 RH +.
I też jestem myśliwym ? Uśmiech
Osobiście w wodzie wolę fotografować, i filmować, niż zjadać. Duży uśmiech
Nie tak dawno kupiłem w Realu Karpie już "zabite" przez sprzedawczynię, gdyż inaczej by Ich mi nie sprzedała,
chyba że bym miał specjalny pojemnik na nie-wiadro.
Po czym czekałem aż mi na balkonie zasną, zresztą były "zabite".
Co się okazało, trzy faktycznie były nieżywe, ale dwa jeszcze się rzucały od czasu do czasu.
Kto nie patroszył Karpii ten nie wie jaką karmę i obciążenie na siebie bierze.
Ja zaś poprosiłem przed krojeniem te Karpie o wybaczenie mi tego co zrobię i odesłałem słowami je do Źródła.
Po czym obciążenie ze mnie dopiero zeszło.
Więc to były ostatnie Karpie jakie kupiłem i Ryby.
Ale co powiedzieć o tym jedzeniu w puszkach ?
Zakonserwowana padlina- trupy w hermetycznych trumnach ?? Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 16:23:24 wysłane przez komandos040 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1895 : Grudzień 19, 2012, 16:21:01 »

Czyli to kolejny rodzaj dezinformacji ?
Ja mam grupę 0 RH +.
I też jestem myśliwym ? Uśmiech
Osobiście w wodzie wolę fotografować, i filmować, niż zjadać. Duży uśmiech

ludzie sobie mogą wybierać,-
ale namów Lwa na kukurydzę zamiast Antylopy,-
ideologia przy stole- to dla mnie za dużo. Był czas, że jadłem mało i prawie same "zielone", ale żeby samemu sobie zakładać kajdany,-
to nie przejdzie, tak jak mogą mnie namawiać na drób, a ja zawsze wolę wołowinę/jagnięcinę, itp..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1896 : Grudzień 19, 2012, 16:27:55 »

Czyli to kolejny rodzaj dezinformacji ?
Ja mam grupę 0 RH +.
I też jestem myśliwym ? Uśmiech
Osobiście w wodzie wolę fotografować, i filmować, niż zjadać. Duży uśmiech

ludzie sobie mogą wybierać,-
ale namów Lwa na kukurydzę zamiast Antylopy,-
ideologia przy stole- to dla mnie za dużo. Był czas, że jadłem mało i prawie same "zielone", ale żeby samemu sobie zakładać kajdany,-
to nie przejdzie, tak jak mogą mnie namawiać na drób, a ja zawsze wolę wołowinę/jagnięcinę, itp..
Zobacz @songo, mnie już kuraki się przejadły. Nawet, ostatnio czuję ich niechęć z jedzenia bo zwyczajnie za przeproszeniem śmierdzą.
A jak mamy się odżywiać, i zaspokajać potrzebę zabezpieczenia białka w organizmie naszych pojazdów, by były sprawne ? Uśmiech

Na szczęście nie odbiegliśmy od sedna wątku i Kuthumi, naznaczył ten "problem mięsny". Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 16:29:51 wysłane przez komandos040 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1897 : Grudzień 19, 2012, 16:37:46 »

Czyli to kolejny rodzaj dezinformacji ?
Ja mam grupę 0 RH +.
I też jestem myśliwym ? Uśmiech
Osobiście w wodzie wolę fotografować, i filmować, niż zjadać. Duży uśmiech

ludzie sobie mogą wybierać,-
ale namów Lwa na kukurydzę zamiast Antylopy,-
ideologia przy stole- to dla mnie za dużo. Był czas, że jadłem mało i prawie same "zielone", ale żeby samemu sobie zakładać kajdany,-
to nie przejdzie, tak jak mogą mnie namawiać na drób, a ja zawsze wolę wołowinę/jagnięcinę, itp..
Zobacz @songo, mnie już kuraki się przejadły. Nawet, ostatnio czuję ich niechęć z jedzenia bo zwyczajnie za przeproszeniem śmierdzą.
A jak mamy się odżywiać, i zaspokajać potrzebę zabezpieczenia białka w organizmie naszych pojazdów, by były sprawne ? Uśmiech

ja staram się słuchać swojego pojazdu co do menu,-
a nie nawet najwspanialszych diet. Oczywiście potrzeby się zmieniają i szacun dla naszych braci mniejszych jak najbardziej.

aha i jeszcze Eskimosi i ich dieta...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 16:40:15 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1898 : Grudzień 19, 2012, 17:00:13 »

Dodam, ze ze mną pracuje Szwajcar, którego wuj jest Kanadyjczykiem ciotka Francuzem więc dopowiedzieliśmy mu ze jego chrzestny jest Eskimosem Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1899 : Grudzień 19, 2012, 17:13:55 »

Dodam, ze ze mną pracuje Szwajcar, którego wuj jest Kanadyjczykiem ciotka Francuzem więc dopowiedzieliśmy mu ze jego chrzestny jest Eskimosem Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
He he.  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming wild-reign kursor world-anime managerzuzlowy