Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI.

(1/1)

Elzbieta:
Droga Kiaro:
Dosc juz Twoim  przekazom- Kobieto - Nikt  z Nas  nie wybieral Ciebie jako Marie  Magdalene. W  Egipcie Zaparlas sie Jezusa 3 razy.Przedstawialas sie wazniejsza od Boga   jak rowniez na rowni z Bogiem.Kobieto to Ty powinnas isc na leczenie psychiatryczne.Juz nie Jestes w stanie manipulowac Nami  jak rowniez Nasza  wiedza.Nie bardzo wiem kim jestes ale bardzo Cie poprosze odejdz od Nas i zostaw Nas LUDZI w spokoju. PAMIETAJ WOLNA WOLA TU I TERAZ.A czy sobie mozesz przypomniec , ze nikt inny procz Ciebie nie musial sie myc w wodzie, gdyz uzywalismy tylko mokrych chusteczek - Smrod , czy tez zapach ha ha ha .Niech kazdy odpowie sobie sam.Twoje manipulacje sa  juz na nic.Mamy  WOLNA WOLE.Na nic sie Nam nie zdajesz.Pamietajmy jedno JEZUS Powiewdzial wrocmy do bycia Dziecmi.Zycie tu i teraz to  bycie soba.Wiem Ja nie Jestem osoba uduchowiona tak jak Kiaro - z tym,ze Ja nie opowiadam o ludziach dziwnych histori tak jak to robisz  to TY.Plotkujesz na temat innych ludzi.Tak jak juz Napomnialam wczesniej Pozatym, kazdy z Nas wrocil tu po to zeby sie czegos Nauczyc.Zawsze Prosze Pana o to co Najlepsze dla Mnie i dla calej Ludzkosci.Jak Rowniez dla  Wszystkich Zwierzat oraz Roslin.Kiaro Twoj czas juz minal - Twoj Statek Kosmiczny Nad PODKOWA LESNA - oczekuje na powrot swojego oficera.Nic im nie masz do powiedzenia - gdyz juz My Ludzie jestesmy w stanie Przejzec Ciebie tak jak  i Ich.
Nie Staraszcie Mnie gdyz juz nie Jestescie w Stanie.Wasz Czas juz Minal .Wracajcie do Swojej Galaktyki.A tak  na marginesie Moj Piesio ma sie Perfect.I co Ty na to ? Ha ha ha
Zupelnie tak jak Ja i Moja Rodzina - Powodzenia.Twoj Czas juz Mial bez-Powrotnie.Wracaj na swoje "smieci" i zostaw Nas Ludzi w Spokoju" Usmiecham sie bardzo do Przyszlosci.Kocham Ludzi  - chociaz nie Wszystkich - poniewaz nie jest Mi z Wszystkimi po drodze .Swiat jest cudowny, sliczny - mysle,ze wszyscy to juz wiemy Jestem w stanie okreslic jak bardzo cudowny jest Nasz Swiat.Panie stokrotne Dzieki za Wszystko  - Kiara nie Jest z Naszaego Wymiaru.Nie Staraj sie zniweczyc tego to co zrobil Jezus gdyz tym razem juz nie Jestes  juz w Stanie.My Tobie juz nie wierzymy. Mamy Wolna Wole.Przestan Nam Narzucac Twoj punkt widzenia.Dosc Twoim Oszustwom teraz Ja mowie NIE NIE NIE odnosnie Twojej Wiedzy.Wolna Wola Kim Kolwiek Jestes.Zostaw Mnie Ewe ,Ptaka,  Arteq, Jan , Total i wielu wielu , wielu innych.Zreszta Zostaw Nas w Spokoju - Ja Elzbieta Loniewska - Sztuka Mowie NIE, NIE, NIe do Twoich Manipulacji.Mam Wolna Wole i nic Ci do tego.Idz kimkolwiek Jestes w swoja strone.Ja wierze w Boga i Jezusa - Natomiast nie wierze w Ciebie Kiaro - dla Mnie nie przedstawiasz zadnej ni tez wiedzy ni tez osoby.Oficerze Kiaro Wracajcie na Swoj Statek, gdyz nie jestescie juz nic zdialalac.Zlo juz minelo i tylko Dobro ma teraz Swoje 5 minut.Was i Ciebie juz nie ma.
Ludzie Pamietajcie to co mowil Jezus i czego Nauczal.Kiara jest temu przeciwna - czyli Jezusowi i Jego Nauczaniu.Przepraszam nie mam dyslekcji.Niech Zyje Alfa i Omega Ta Energia Najwyzsza , ktora stworzyla caly Wszechswiat.Powiedz Kiaro gdzie Jestes.My juz wiemy,ze odpowiesz za Wszystko tak jak My wszyscy.Powodzenia i Milusiego Dzionka  - jak Zawsze Elusia

Nie widzę związku z tematem.
Euewam.
Darek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for wiedzmy serwerszybcyiwsciekli exoticsavanna tunake