Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 10:44:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Inni o energii.  (Przeczytany 1088 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Sierpień 17, 2011, 18:00:57 »

Proponuję bardzo uważnie przeczytać.



 Różany ogród. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain


Oni krzyczą: JA JESTEM!
i zaraz po tym
oni mówią: JA WIEM!


Oni dyskutują o swoich racjach, mają opinie i poglądy,
widzą ziarnko piasku w oku innego,
ale ślepi są na deskę przed swoimi oczami.

To są znaki fałszywych Proroków
i im głośniej krzyczą, im bardziej demonstrują swoją wiedzę, tym bardziej chcąc Cię do czegoś przekonać ukazuje się twarz niewiedzy zamiast oblicza Wiedzy.


Wsłuchujcie się zawsze w Serce i obserwujcie dokładnie,
ponieważ Prawda Stwórcy, czyste Światło Ojca, niebiańskiej Matki
- nie naciska, nie wymaga, nie sądzi, nie skazuje, nie ma opinii, nie ma stanowiska, jest sobie samo wszystkim, daje jawność o tym czym jest i co ma. Zaprasza każdego do stołu – ponieważ jest wszystkiego pod dostatkiem. Jednak jest zawsze spokojne, nienarzucające się, nigdy nie „wie lepiej”, nie ma w nim śladu próżności i uzależnienia od EGO, nie ma też syndromu „ja mam rację”. Nic z tego nie zobaczycie.


Żadnego przymusu, żadnego członkostwa, żadnego stałego uczestnictwa w grupie (*w bandzie), nic co nie jest wolne. To wszystko jest w nim (*w Świetle j.w) wykluczone.

Dary Nieba zostaną dane, pokazane, zaprezentowane i Wy możecie z nich skorzystać, możecie je przyjąć i zintegrować – możecie wierzyć i codziennie przyjmować je do siebie.

Możecie je również odrzucić, wykluczyć, ich nie dopuścić. Możecie je również nazwać bzdurami, kłamstwem lub (…) /niem. „tollerei”/. Tak, to wszystko jest możliwe.

Takie jest spektrum reakcji Istoty,
jeśli jest z czymś konfrontowana i czuje się postawiona w danej sytuacji,
w której trzeba odróżnić:
to prawdziwe od zepsutego, to czyste od zabrudzonego, to rzeczywiste od iluzji.

Stwórca mówi jasnym językiem, jednak ci którzy nadal lawirują w zamieszaniu języka wielu Czasów nie rozumieją jednak jego mowy i odwracają się do starych sylab w wierze iż rozpoznają co jest pełne Światła a co jest Ciemne.


Ja mówię Wam:
niewyjaśnione Serce nie może niczego rozpoznać!
Ja mówię Wam:
wyjaśnione Serce rozpoznaje wszystko!

Ja mówię Wam:
Duch który jest zajęty jest zagubiony i tępy!
Ja mówię Wam:
spokojny Duch jest klarowny i żywy!

Ja mówię Wam:
góra stanie się dołem!
Ja mówię Wam:
odwrócenie całego Życia jest w toku!

Idźcie, to co do dziś jeszcze było prawdziwym i dobrym jest już jutro fałszywym i szkodliwym.

Dlaczego?
Ponieważ zmieniają się paradygmaty.

Świat wypadł z ram ponieważ omyłkowo określiliście prawdziwe jako fałszywe i fałszywe jako prawdziwe.

Przez to nic nie osiągnęliście – narodziliście jedynie mętne spostrzeżenia i wyszło z tego tylko to co ograniczone.

„Wczujcie się w Wasze Serce” – jest przez nas często mówione!
I Wy czujecie lecz mimo wszystko „nie trafiacie” – jakże często!


Dlaczego?
Ponieważ nie jesteście jeszcze w sobie samych wyjaśnieni!
Bo nie oświetliliście siebie całkowicie, bo jeszcze nie wiecie dokładnie gdzie są blokady, wzorce, uwarunkowane zachowania, uwarunkowania Starego Czasu, opinie i nieporozumienia które są Waszymi przeszkodami na Drodze do Światła.

Oświecenie jest dane każdemu Człowiekowi natychmiast,
lecz każdy musi być na to gotowy, aby wszystko,
absolutnie wszystko postawić do Światła.



Kto jest na to gotowy?
Ilu takich ludzi znasz, Ty który to czytasz? Czy jesteś jednym z nich?

To daleko zaszedłeś ponieważ Perły które już świecą i są uszlachetnione, są bardzo rzadkie -  nawet teraz, w czasie który wszystko i każdego Transformuje.

Nawet teraz prawdziwe kwiaty są rzadkie, są rzadkie wielkie Perły, uszlachetnione i ukończone diamenty tego niezwykłego wydarzenia które równe jest wyjątkowemu przeżyciu jeśli stoi się naprzeciw temu połyskowi.

Tak my idziemy do Światła w Złoty Wiek, jak prawdziwym to jest i jeszcze nigdy prawdziwszym nie było jak teraz.

Lecz idziemy do Światła z wieloma bagażami. To są ciężary ludzi którzy uważają że muszą go załadować aby przeżyć. Przez to dźwigają ten ciężar i będą stopniowo zmuszani do odkładania ciężaru po ciężarze.

To jest właśnie istotą tej podróży: zdejmować ciężar po ciężarze by stać się lekkim i łatwym krokiem iść do Końca Czasu, aż się wypełni.

Ci którzy dźwigają swoje duże, własne obciążenia nie mogą osiągnąć Poznania ponieważ są zajęci tylko sobą – nawet muszą – lecz kiedy się zdecydują zdjąć obciążenia, wtedy są leccy, uwolnieni i ich Duch staje się pobudzony. Wtedy wszystko kieruje się w dobrym kierunku.

Teraz jest wielu Wojowników Światła, którzy na swoich barkach niosą stare obciążenia i napotykają Nowy Czas patrząc przez pryzmat Starego.

Jak macie wtedy rozpoznać to, CO JEST?

Tak się nie da!


Oni mówią:
ja zabiorę Wam wszystkie ciężary!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
ja znam Drogę!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
przeze mnie dostaniesz się do Boga!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
uczyń to, uczyń tamto!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
ja znam Twoją Drogę!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
zaufaj mi, a o wszystko jest zadbane!
Nie słuchajcie!

Oni mówią:
my wiemy co powinieneś zrobić!
Nie słuchajcie!

Oni mówią to, żeby się Tobie przypodobać!
Nie słuchajcie!

Oni mówią aby Cię przekonać do swoich poglądów!

Oni mówią aby wychwalać swoją wiedzę jako Wszechwiedzę!
Nie słuchajcie!

Oni mówią tylko dla własnego dobra!
Nie słuchajcie!

Oni mówią bo nie potrafią milczeć!
Nie słuchajcie!

Oni mówią, dyskutują, mówią, dyskutują i mówią i dyskutują!
Nie słuchajcie!

Im bardziej łagodna, spokojna, klarowna, niepodenerwowana, kochająca, wolna i zdecydowana jest Istota, tym bardziej prawdopodobnym jest iż jest ona zgodna z sama sobą i w Pokoju.
Niespokojny Duch jest stale zajęty i nie zna Pokoju.

To jest wyraźny znak pokazujący status Istoty.
Uważajcie na to i uważajcie jeśli popadacie w samoobserwację która jest absolutnie niezbędna, ponieważ musicie wiedzieć jedno:

KIM JESTEŚCIE I CO WAS NADAL POZBAWIA SPOJRZENIA
NA ISTOTĘ WSZYSTKICH RZECZY



W tym Czasie jest tego dużo!

Wasze Serce wie wszystko kiedy jest uwolnione, w przeciwnym wypadku jest równe Ogrodnikowi który nie zna swojego Różanego Ogrodu i najpiękniejsze ze swoich kwiatów uważa chwasty.

Ja jestem to JA JESTEM
Od Wieczności do Wieczności

W bezgranicznej Miłości do ludzi


ASANA MAHATARI
Mistrzostwo osiągnięte jako Saint Germain
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

strefagier1 wrickenridge doggis lodux lolwfpolska