Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 07:54:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Straznicy Kluczy.....  (Przeczytany 19338 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Sierpień 29, 2011, 12:18:48 »

Przypadkowo przeczytałam takie wezwanie do strażników kluczy....

Kiara Uśmiech Uśmiech


"Witajcie,

do wszystkich STRAŻNIKÓW KLUCZY:

Jeżeli masz klucze, lub czujesz, że możesz je mieć, użyj ich. Po prostu wyraź zgodę, aby wszystkie Twoje kody dostępu, w imię Najwyższej Boskiej Woli zostały użyte w procesie Transformacji. Poproś o Najwyższe Przewodnictwo. Wszystko co będzie Ci na tej drodze potrzebne, będzie Ci pokazane. Wielu czeka na Twoją decyzję. Okres oczekiwania dla nas wszystkich właśnie się skończył. Prosimy, jakakolwiek jest Twoja rola, na jakimkolwiek poziomie jest Twoja odpowiedzialność, teraz przejdź do fazy działania.

W wielu z Was są ukryte kody dostępu, klucze do reakcji łańcuchowej kosmicznej przemiany. Choć macie je w sobie od zawsze, część z Was nadal nie zdaje sobie sprawy, że je posiada. Kody te dają moc skutecznego przywołania płomienia transformacji. Jedynym sposobem na to aby się przekonać, czy tą moc w sobie masz, jest po prostu ją wypróbować.

Wyobraź sobie że masz kod uruchamiający reakcję prowadzącą do całkowitej i nieodwracalnej zmiany tej rzeczywistości. Musisz całym sobą, na wszystkich poziomach świadomości wyrazić zgodę na to, aby nieodwracalna reakcja transformacji planety wydarzyła się TERAZ. Nie za 10 lat, nie za 2 lata, nie za tydzień, lecz TERAZ. Takie bezwarunkowe przyzwolenie jest otwarciem wrót dla kosmicznej energii transformacji. Jest to reakcja o tak wielkiej skali oddziaływania, że ogarnięcie jej nie mieści się w kategoriach uznawanych przez racjonalny umysł.

99 procent kandydatów zatrzymuje się na etapie „TERAZ”, gdyż zawsze jest coś, co każe odłożyć plan ostateczny na później. Jeżeli jednak dokonasz wyboru, aby być wybranym, uaktywnisz kody przemiany. Wówczas patrz ze zdumieniem, lecz wyłącz umysł, gdyż umysł skali tego zjawiska nie pomieści. Nawet jedna osoba jest w stanie tą reakcję zainicjować, jednak reakcja przemiany w pełnym wymiarze może zajść dopiero wtedy, gdy wszyscy strażnicy kodów wyrażą swoje przyzwolenie.

Nie wiemy gdzie jesteście. Wiemy że jesteście. Gdziekolwiek jesteście, TERAZ jest czas na wyrażenie przyzwolenia. Wyraźcie je zatem całym sobą, z całej mocy. Dołóżmy nasze przyzwolenia do stosu reaktora. Wiemy, że istnieje masa krytyczna która rozpali reakcję, lecz żadne z nas nie wie ile osób brakuje do jej osiągnięcia. Pamiętaj, wszechświat może oczekiwać właśnie na Twoje brakujące przyzwolenie.

Powstań z kolan Boska Istoto!

Odrzuć okowy obcych ograniczeń!

Twój czas właśnie się rozpoczął!

Dziękuje."

http://davidicke.pl/forum/stra-nicy-kluczy-t7847.html



No tak , a czego można było się spodziewać? Tylko podstępu do wyłudzenia klucza do kodów.
Bo zwyczajnie przestrzeń głosząca się tą doskonalą nie posiada ich.

Droga do kluczy jest bardzo długa skomplikowana wymagająca niezłomności prawości na każdym swoim etapie , pomimo wielu podstępów.

Energetyczne klucze mają swój symbol również w fizyczności były zlokalizowane w różnych państwach. Był konkretny czas na odnalezienie ich , oraz otrzymanie prawa używania.

Strażnik klucza , strażnik kodu wie , kiedy i gdzie ma być użyty klucz.
Nie zwabi go żadne nawoływanie , ni podstępne prowokacje.

Aktywacja klucza  odbywa się energetycznie w odpowiednim czasie i miejscu. Nic by i tak nie dało takie przekazanie... bo nie jest ono możliwe.

Klucza się nie daje , kluczem się staje , jest nim strażnik kodów.

On również nie może użyć klucza gdy nie jest gotów na to , o tym świadczy  jego poziom energetyczny.

Naprawdę nic z tego gdy płyną słowa ja jestem rozwinięty duchowo i gotów na..... nic.

To się dzieje , jest spektakularne i na ziemi i w świecie duchowym. Bowiem  zmiana energetyczna  jest konkretnym widocznym  procesem , jej poziom to widoczna barwa , odczuwalna wibracja. To nie są mentalne zabawy w naukowe udowadniania posiadania.

Najpierw następuje posiadanie rozwojowe a później wchodzi nauka z poznawaniem i przekładaniem tych istotności na swój język. Nigdy odwrotnie , w tej dziedzinie nie tworzy się za pomocą nauki a uczuć.

Zatem klucz  kodów dostępu nie jest czymś co można komuś dać , przekazać.

On jest jak rozkwitająca jedna jedyna róża , która swoim kwitnięciem budzi ten proces u wszystkich pozostałych.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Jasne więc dlaczego wielka uroczystość w Piramidzie Cheopsa 11. 11 2011. to oszustwo? 
Bo niezbędny jest właśnie ten klucz kodu dostępu , a oni go zwyczajnie nie posiadają i posiadać nie będą , pomimo usilnych bardzo poszukiwań.

Jest to zabawa naiwnymi ludźmi , nic więcej.

 Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 12:20:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 29, 2011, 13:02:48 »

Cytuj
Kody te dają moc skutecznego przywołania płomienia transformacji.
A moja babcia mówiła mi ze z Ogniem nie ma żartów.

Ty, jak ja naraz użyje swoich - to się zrobi przeciąg do PozaPrzestrzeni..
a wiatr roznieca ogień ..Spłonie wiele materii

Cytuj
Dołóżmy nasze przyzwolenia do stosu reaktora.
Eksperyment ze zdal. artefaktami & kwant biokomp
..hmm.. zastanawiam sie.. a gdyby tak wtedy właśnie..
Cytuj
Jasne więc dlaczego wielka uroczystość w Piramidzie Cheopsa 11. 11 2011. to oszustwo?
Bo niezbędny jest właśnie ten klucz kodu dostępu , a oni go zwyczajnie nie posiadają i posiadać nie będą , pomimo usilnych bardzo poszukiwań.
Podszept to nieco "diabelski", ale Di-Abel z Kość ma swój U-Rok (2011):
""Jak pójdzi dobrze - to i tym ludziom trafi się (wbrew kiarze) jak kurze ślepej garśc satysfakcji,
a jesli coś pójdzie nie tak - to na nich to będzie""
 Język Duży uśmiech takie polacko-podwórkowe cwaniakowanie
Nikt Nigdy Nigdzie tego jeszcze nie robił.




Cytuj
Droga do kluczy jest bardzo długa skomplikowana wymagająca niezłomności prawości na każdym swoim etapie,
pomimo wielu podstępów.

(...) Był konkretny czas na odnalezienie ich , oraz otrzymanie prawa używania.

Strażnik klucza , strażnik kodu wie , kiedy i gdzie ma być użyty klucz.
Nie zwabi go żadne nawoływanie , ni podstępne prowokacje.

Aktywacja klucza  odbywa się energetycznie w odpowiednim czasie i miejscu.

-----

Straż-Nick
Straż-Nicy(a)

Nic-Nica

(Obstawa Próżni)
Mrugnięcie

-----




Cytuj
Najpierw następuje posiadanie rozwojowe a później wchodzi nauka z poznawaniem i przekładaniem tych istotności na swój język. Nigdy odwrotnie.

Ogólnie zgadzam się z tymi teoriami wszystkimi Kiaro,
ale pytanie czy one są a`propos..

bo ja nie wyczuwam tu namowy do przekazywania czegokolwiek
a raczej do uaktywnienia tego - co się w sobie ma.
Do aktywacji tych uśpionych potencjalów i zasobów.

Jedno drugiego nie musi wykluczac ani stac w opozycji.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 13:15:50 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 29, 2011, 14:23:57 »

Tak już jest iż każdy może wyczuwać coś innego ... Ty , to a ja tamto....

I niech tak pozostanie , nie trzeba nikogo do niczego naginać stanie się.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 29, 2011, 19:44:11 »

Jak w wielu tak i w tej kwestii  zgadzam sie z Kiarą (różni nas tylko stosunek do KK  Duży uśmiech  )
Według mnie dodatkowo każdy klucz a właściwie klucznik ma wewnętrzne pragnienie i dążenie bycia w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze . Kiedy czas przeminie zaczyna czuć potrzebę szukania następnych "drzwi" z nowym kluczem bo stary jest już "nieaktualny" nowy klucz powstaje w nim , kluczniku , wraz z jego rozwojem . Próbując użyć starego klucza będzie tylko kimś w rodzaju włamywacza , który próbuje wykraść tajemnice jakich poznanie nie jest mu dane .
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 30, 2011, 12:27:41 »

Osobną podkategorią Strażników Kluczy są kluczniczki Mrugnięcie One mają takie dziurki, do których dobierają sobie kluczników, a potem zazdrośnie strzegą swojego kluczyka ....  Duży uśmiech  Duży uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 30, 2011, 17:45:54 »

..są tez klucze uniwersalne  Język    Afro   Zły   Cool

A le różnie to bywa, gdy jedno haslo do sezamu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 17:46:28 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 30, 2011, 19:25:31 »

Odnośnie tego co napisał East i Phi wydaje mi się że klucz "francuski" jest w miarę uniwersalny Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2011, 19:50:46 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 30, 2011, 20:30:51 »

Wiadomo faceci i wam to tylko jedno w głowach....... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Język a śliniaczków już wam nie potrzeba....  Buziak Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Może i klucz  francuski jest uniwersalny , ale mnie interesuje dwustronny i to bardzo , ale to bardzo specjalistyczny!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 20:32:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 31, 2011, 19:57:39 »

Kiaro a może tak coś więcej odnośnie Twojego P.S. ?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 31, 2011, 20:24:47 »

>PHI<, lubisz prowokować, nie?
Nie zminusuję Cię za to, tym razem, ale proszę, nie prowokuj.

Dzięki >Kiara'o<.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 31, 2011, 20:55:25 »

Dariusz , phi się dostało,ale czemu nie pogroziłeś Kiarze za tego dwuznacznego "śliniaczka" Coś? hę ?? Mrugnięcie
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 31, 2011, 22:09:22 »

uuu
a tak pasowało do
Cytuj
W Pogotowiu Wzniesieniowym


ja tam lubie poczucie humoru. Jeśli "Prowokacja" - to była już rozkrecona Mrugnięcie
A i tak sie ocenzurowalem, bo było coś całkiem innego pierwotnie bez obrazków..
a tu "afera" o oferte z allegro.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2011, 22:12:48 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 01, 2011, 10:28:47 »

Ja również lubię poczucie humoru, ale należy wziąć pod uwagę gdzie i w jakich okolicznościach co zapodamy.
Nie zrobiła się z tego nijaka "afera", tylko małe zwrócenie uwagi.

I kończymy ofa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 10:29:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 01, 2011, 10:58:43 »

Prawdą jest iż przechodząc przez fizyczność musimy również przejść przez seksualność ( przynajmniej w tym wymiarze i kolejnym tak jest) , ale.... forma opowieści nie musi nieść wulgaryzmów ni żadnych technicznych dosadności.
One nie stanowią istotności ni w tym temacie ni w żadnym innym związanym z rozwojem duchowym.

A chwila relaksu z humorem zawsze jest mile widziana.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 03, 2011, 21:22:43 »

Kiaro a może tak coś więcej odnośnie Twojego P.S. ?


Napiszę więcej ale nie teraz , raczej poczekam na tą sławetną datę 11.11. 2011.
Niech inni się wykażą  i spełnią swoje obietnice , dajmy im szansę.

Cała historia tych kluczy jest naprawdę bardzo ciekawa , wiąże się z Atlantydą , dotyczy naszego rozwoju zdeponowanego w cyklach rodzajowych.

Ale ma również związek z tzw. ognistym mieczem , lub  z 4 mieczami , które łączy 5 element.

Wiem iż są ludzie na ziemi posiadający taki energetyczne miecze , w zależności od swojego rozwoju od 1 do 4 ale nikt nie ma prawa do miecza ognistego z 5 substancji.


Kiara  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 21:23:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 03, 2011, 23:06:55 »

Mentalność rodem z przedszkola - "wiem... ale nie powiem".
Spokojnie, nie ma ciśnienia, ponieważ z Twoich szumnych zapowiedzi nic nie wynika - o czym mogliśmy się już wielokrotnie przekonać. Jednak nieco zastanawia mnie cel takowych zachowań, które to ostatnio nadzwyczaj często serwujesz na tym forum. Jeżeli miałbym podać najbardziej prawdopodobną przyczynę to postawiłbym na to, że panicznie potrzebujesz zwrócić na siebie uwagę, za wszelką cenę - tak jakby czas na działania Ci się niesamowicie skurczył i w jakimś amoku łapiesz z półek co popadnie - "po nas choćby i potop"... 
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 12, 2011, 21:45:06 »

Cytuj
w zależności od swojego rozwoju od 1 do 4 ale nikt nie ma prawa do miecza ognistego z 5 substancji.
Kiara zna WSZYSTKICH we Wszechświecie, skoro wie że NIKT nie ma prawa.

Kiedyś był taki polityk młody zarozumiały katolizujący..
On - wyobraźcie sobie.. nagrał to, czego niepowiedział..
..i wyobraźcie sobie.. "prawnikiem" był uzurpował sobie.. a nawet prokuratorem.

I jak tu nie patrzeć z akceptacją - jak tonie lud co na takie kuriozalne hipokryzje przyzwala

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 21:49:56 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 12, 2011, 22:16:39 »

Raczej powinna byłam napisać nikt z osób , które się reklamują  w wielu różnych publikacjach.
A z tego co wiem to tylko jedna Energia otrzymała to prawo ( chyba od początku swojego istnienia je posiada), łączy się ono  z rozwojem osobistym.

Owszem nastąpi taki czas kiedy inne Energie też będą je posiadały , obecnie nie posiadają.

Ależ skąd nie znam wszystkich w kosmosie , ale znam zasady praw i ich stosowanie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 12, 2011, 22:23:36 »

Cytuj
z tego co wiem to tylko jedna Energia otrzymała to prawo
Otrzymała czy pobrała?
energia poniekąd jest jedna.. z natury rzeczy.

Cytuj
Ależ skąd nie znam wszystkich w kosmosie , ale znam zasady praw i ich stosowanie.
Co ty powiesz?.. 
A jakie zasady praw znasz najbardziej i stosujesz najpraktyczniej?



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 22:47:55 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 13, 2011, 00:19:41 »

Widać inne masz niż ja pojmowanie Energii , dla mnie Energia osobowościowa to pospolicie nazywany Duch.

Nie wszystkie Energie są  identyczne i sobie równe ( w sensie osobowości i mocy oraz kierunku realizacji siebie ) zatem mają inne aspekty osobowości oraz inne możliwości działania.

Pierwsze i podstawowe prawo to wolnostojeństwo z prawem i obowiązkiem nie ingerowania w cudzą przestrzeń oraz zachowania własnej nietykalności.

Powiem co wiem , a że wiedzą  moją nie równam się Tobie? No cóż każdy jest inny.
Nikt kto by użył miecza tego w celu wyrządzenia krzywdy sobie lub innym nie uzyska możliwości posiadania go.
A że miecz ten poniekąd jest kluczem to inna sprawa , nie jest to miecz w zrozumieniu naszej tradycji , jest to wiązka energii o nieprzeciętnej mocy i możliwościach.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 00:23:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 13, 2011, 10:58:46 »

Chyba przeoczyłem to:
Cytuj
łączy się ono  z rozwojem osobistym.

Ale Twoj język tez nie upraszcza a komplikuje niekiedy sprawy proste.

Czyli rozwój osobisty OTWIERA mozliwość 'pobrania/otrzymania." (tego, co jest w Polu..
choć istoty, która tego wgrania dokonala onegdaj.. może już nie być w tym "miejscu").


Cytat: Kiara
Nikt kto by użył miecza tego w celu wyrządzenia krzywdy sobie lub innym nie uzyska możliwości posiadania go.
Powinnaś zając się polityką.. ona wymaga populizmu. Przeciez doskonale wiesz, ze to o czym na swój sposób piszesz,
działa na innym poziomie.. poziomie, na którym pojecie "krzywada" okazuje się byc powierzchownym nieprecyzyjnym frazesem.

..bo co na przykład z "poczuciem krzywdy" gwałciciela czy pasożyta-okupanta, któremu odmówiło sie żerowiska?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 13, 2011, 12:23:35 »

"Cytat: Kiara
Nikt kto by użył miecza tego w celu wyrządzenia krzywdy sobie lub innym nie uzyska możliwości posiadania go.
Powinnaś zając się polityką.. ona wymaga populizmu. Przeciez doskonale wiesz, ze to o czym na swój sposób piszesz,
działa na innym poziomie.. poziomie, na którym pojecie "krzywada" okazuje się byc powierzchownym nieprecyzyjnym frazesem.

..bo co na przykład z "poczuciem krzywdy" gwałciciela czy pasożyta-okupanta, któremu odmówiło sie żerowiska?"

Dlatego podstawą  systemu wartości jest twierdzenie " o niekrzywdzeniu SIEBIE i INNYCH"
Trzeba się zastanawiać czy czyn dla mnie dobry jest krzywdzeniem innych, jeżeli tak , to oczywiście nie czynimy go.
A Ty nie wiesz dobrze iż krzywdzenie innych jest równocześnie krzywdzeniem siebie?
Na innych planach jest to oczywistą oczywistością.

Poczucie krzywdy nigdy nie jest frazesem a inspiracjom do działania ukierunkowującą to dzialanie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 13, 2011, 12:53:40 »

Cytuj
A Ty nie wiesz dobrze iż krzywdzenie innych jest równocześnie krzywdzeniem siebie?
Na innych planach jest to oczywistą oczywistością.
o Oczywistych oczywistosciach nie musze pisać.

Pisze natomiast o REALIZMIE.. na uczciwosc z nim zwiazana nie skuszą się osoby zawieszone i żyjące w gestosci obszaru idei czy wartości.. bo one pasozytują właśnie na obszarach gęstszej fizyczności ... i mają w dupie praktyczna stronę życia. (zawsze mozna sobie ślicznie poteoretyzowac).
Ale CIAŁO, FIzycznośc przez które idzie impuls decyzyjny miewa bardziej zlozone rozstrzygnięcia do przepracowania niz:
"skrzywdzic kogoś czy nie"..

dlatego twierdze ze frazesem sa pojecia idealistyczne z dala od realiów.


Cytuj
Dlatego podstawą  systemu wartości jest twierdzenie " o niekrzywdzeniu SIEBIE i INNYCH"
..tak.. wielu ludzi..
i percepując krzywdy jedynie doraźne generują krzywdy chroniczne, strukturalne na eony lat - i oni tez beda musieli wypić skutek takiego selektywnego patrzenia.
Kazdy chce wygladać slicznie - ale to propaganda i populizm tani.

Praktyczne wybory i decyzje maja bardziej zlożone odczyty na wejściu/wyjściu.
Ale też i skuteczność tego wyjścia jest wiaząca, dzięki realizmowi.


Mógłbym wykazać jak wiele sprzeczności zawiera się w tym systemie wartości, przy niekompletnym wypracowaniu ciał subtelnych i selektywnej percepcji, ale zwyczajnie mi szkoda czasu na to.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 13, 2011, 13:37:16 »

Obecny czas nie jest czasem ocen zbiorowości i szacowania jej dobra jako priorytetu.

Obecny czas jest czasem jednostki , indywidualności oraz szacowania wartości przez jej osobiste odczuwanie oraz dokonywanie wyboru.
Jednostka , indywidualność gra główna rolę jej reakcje i jej dobro osobiste.

Dlaczego? Bo o wiele szybciej następuje rozwój grupy przez rozwój indywidualności w niej.
Rozwój indywidualności przez całokształt rozwoju grupy jest powolnym procesem i nie kształtuje cech indywidualności.

Na tym polega zmiana oraz nowa wiedza w jej polach , na korzystaniu zbiorowości z różnorodności indywidualności w niej zawartej.

Gdyby wyścigi wygrywała cala klasa biegnąca i dobiegająca do mety w komplecie , to długo by można było na to czekać , czasami , oj bardzo długo.
Gdy wybiera się przedstawiciela i on reprezentuje grupę a ona stara się darzyć do jego sukcesów jest o wiele szybszy rozwój.

Nazywa się to indywidualnym dążeniem do doskonałości wzorca , ale trzeba go posiadać żeby mieć do czego dążyć.

Dlatego w określonym czasie pojawiają się prekursorzy czegoś ( którzy już ten stan , naukę , czy opcję) osiągnęli , wpisują wzór w pola morfogenetyczne poprzez zdarzenie na ziemi. a później przez kolejne lata każdy , jako indywidualność dąży do osiągnięcia tej doskonałości.


I tak naprawdę takie osoby są kluczami do różnych  przestrzeni wiedzy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 22:08:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 13, 2011, 19:26:52 »

Czuję to co tutaj teraz piszesz.
Choć mam wrażenie alternatywnego tematu omówienia (zmiany/przesuniecia tematu).
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

akademiajazdykonnej mexicas kalinowatyper world-of-pandas devilssoldiers