Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 00:58:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Inni o energii.  (Przeczytany 903 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Wrzesień 08, 2011, 18:18:01 »

Jedynym sposobem na przekroczenie wymiarów jest otworzenie własnego serca na miłość,emanowanie nią i przyjmowanie jej największej wibracji z pól miłości , pól życia.

Żeby mogło się tak stać trzeba bardzo intensywnie pracować na poziomie uczuć , etycznie i z miłością podejmować wszystkie decyzje. Nie jest to wcale tak łatwe jak by się zdawało , bowiem liczą się tylko te decyzje , które podejmujemy spontanicznie , bez analiz opłacalności , bez spekulacji korzyści energetycznych.

No cóż? Każdy musi stanąć na przeciw swoich myśli , słów i czynów , rozliczenie z ich wartości to energia stworzona na planie reakcji.Nie można w tej dziedzinie okłamać ni siebie ni innych ,bowiem efekt świadczy o wszystkim.

Ale można zacząć analizować swoją przeszłość i starać się wychodzić ze swoich niedoskonałości , otwierać serce na piękno i dobro , bo tylko te wartości przynoszą szczęście i radość.


Kiara Uśmiech Uśmiech


5.09.2011 Uzdrowienie Serc. Mistrz HILARION

Mistrz HILARION


PROŚCIE I JEST WAM DANE (III.)


Uzdrowione będą tylko te Serca Ludzkie.
które są na to otwarte i gotowe
- albowiem okaleczone Serce ma skłonności
do tego aby być nadal okaleczanym i ma skłonności do kaleczenia innych ludzi.



Świat znalazł się w tej sytuacji, w której rozprzestrzeniło się przestępstwo poprzez istniejące już rany, które ludzie niosą w ich Sercach i poprzez co nie są oni w stanie odczuwać współczucia. Nie mogą przez to wejść w stan Miłości.

Te rany (*okaleczenia) powstały po pierwszej inkarnacji tutaj, w tym Świecie, na początku tej Gry – na tym Świecie, w tym Czasie gdy Ciemne siły zajęły Obce Wszechświaty Ziemi i ludzi.

Ze względu na te bóle które zostały Wam uczynione należało ciągle się ucieleśniać aby je uleczyć. Jednak był to wyjątkowo długi Proces i bardzo często czyniono Wam nowe bóle, zamiast uwolnienia bólu starego. W ten sposób powstała karma i należało wciąż powracać od nowa, albowiem ranne Serce samo rani i tworzy przez to zależności które muszą być rozwiązane.


Teraz chcemy to rozwiązać, przyjrzeć się ponownie i pozostawić wszystkie bóle na Poziomie Serca, ponieważ są najbardziej uporczywe bóle opuszczające Istotę dopiero na samym końcu.

Dlaczego?
Ponieważ to w Sercu są zapisywane bóle wszystkich Ciał Energetycznych Człowieka bo Serce jest nieodłącznym elementem każdego Ciała Energetycznego Człowieka. Jednak w materialnym Sercu które bije w Waszej klatce piersiowej są zapisane wszystkie przeżycia – nawet te niematerialne (*duchowe).

Każde mentalne, emocjonalne czy duchowe okaleczenie – niezależnie od tego na którym Poziomie zostało Wam uczynione – pozostaje po części żywym w materialnym Sercu i dlatego należy w tym obszarze prowadzić dalsze Uzdrowienie.

„Atak Serca” to pokazuje. Dotyczy on wielu ludzi, wielu tylko dlatego iż nie mogą oni wytrzymać ran swoich Serc.

Tutaj i dzisiaj chodzi o Uzdrowienie TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZEGO FIZYCZNEGO SERCA.


Ale jak to zrobić?
To jest proste, tak, również i to jest proste,
bo potrzebna do tego jest WASZA GOTOWOŚĆ.

Tak właśnie jest, albowiem jest tak że wielu ludzi ucieka przed Uzdrowieniem które teraz jest możliwe, wielu odwraca się ponieważ nie chcą spojrzeć na swoje dramaty, które już dawno zamanifestowały się w ich Sercach.

Dlatego jest potrzebna GOTOWOŚĆ.


Proście następująco:
JA … /podaj tutaj swoje pełne imię i nazwisko/
PROSZĘ SIŁĄ MOJEJ BOSKOŚCI
O UWOLNIENIE MOJEGO FIZYCZNEGO SERCA
OD WSZYSTKICH OKALECZEŃ,
O ULECZENIE I ZAPROWADZENIE Z POWROTEM
DO RYTMU TWORZENIA

JA JESTEM GOTÓW TO ROZPOZNAĆ,
TO CO MUSI BYĆ TERAZ ROZPOZNANE

SUREIJA OM ISTHAR OM



Po tym, wejdźcie w ciszę i obserwujcie Wasze myśli, emocje,
wszystko to co się gwałtownie Podniesie i uwolnijcie to do Światła.

Przy tym ważne jest iż bardzo często pojawiają się obrazy
które uważaliście już za dawno uwolnione.
To jest to co teraz się liczy,
bo nawet najmniejsze resztki niewytłumaczonego Tematu
zostają w Was zapisane tak długo, aż wszystko zostanie rozpoznane.
A pozostaje zapisane w Waszej klatce piersiowej, w Waszym Sercu które tam bije w rytmie Waszej Świadomości.

Uleczmy tylko te rany, bo jest na to Czas, abyście byli cali (*całkowici) i unieśli się ponad każdy ból którego Was nauczono i ponad każdy ból który Wam uczyniono.


To jest część „Ostatnich Uzdrowień”, teraz, bo jest na to Czas.
Teraz, bo ta Łaska jest teraz rozdawana, teraz, ponieważ doskonałość przejmuje Berło w ludzkim Życiu które jest na to gotowe.


Jeśli Serce jest w Całości to jest wtedy zdolne do Miłości. Z powodu tego braku panował taki też brak Miłości na tym Świecie.

My idziemy dalej i doświadczamy całe Życie na nowo,
od teraz i na zawsze.

JA JESTEM ŚWIATŁEM UZDROWIENIA
MISTRZ HILARION




...to w Sercu są zapisywane bóle wszystkich Ciał Energetycznych Człowieka bo Serce jest nieodłącznym elementem każdego Ciała Energetycznego Człowieka.

   
 
Atak Serca, Berło, ból, Ciało Energetyczne, Doskonałość, dramaty, duchowe, emocjonalne, gotowość, gra, HILARION, inkarnacja, kaleczenie, karma, mentalne, Miłość, niewytłumaczony Temat, otwartość, powrót, serce, stan Miłości, Świadomość, Świat, ucieleśnienie, uzdrowienie, współczucie, zależności, zarządzenie, zawał Serca, Ziemia, Łaska Stwórcy

Ten wpis został opublikowany dnia 8 września 2011, 14:02 i został umieszczony w CHANNELING, Zarządzam.... Możesz odpowiedzieć na niego poprzez RSS 2.0. Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 18:20:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna norwegland kl7 sanguisregum rezerwat-mustangow