Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:06:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Życie bez pieniędzy..  (Przeczytany 36148 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 31, 2012, 09:26:52 »

"A kto pieniazki ma przykrywa sie piezynka, a kto pieniazkow nie ma przykrywa sie dziewczynka" Mrugnięcie




<a href="http://youtube.com/v/pXn-LW0QVAQ" target="_blank">http://youtube.com/v/pXn-LW0QVAQ</a>
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 31, 2012, 09:34:22 »

Uśmiałam się serdecznie z prognoz Lady...  Uśmiech Uśmiech owszem nasza przyszłość w IV wymiarze  jest bez pieniędzy , banków i bankierów, to ich definitywny koniec.

Nasz osobisty kapitał czyli energia zdeponowana w naszym osobistym "banku" nie ważne jak go zwał Graal czy inaczej będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Z niej , a raczej nią będziemy używać do materializacji potrzebnych nam rzeczy oraz "płacenia" za zmaterializowane. Naszą osobistą kartą płatnicza jest nasz prawy kciuk , nikt nikogo z tej energii nie okradnie i nie będzie tworzył dla siebie z niej procentów ni rezerw. Nie będzie możliwe handlowanie jej domniemanymi procentami  ni wzrostem przyszłościowym jako kredytem dla nas.
Czwarty wymiar to wyższa etyka , moralność i dużo wyższy poziom miłości czyli całkowicie zmieniony system wartości, zatem niskie czyny nie będą miały wartości. Ludzie będą się odsuwali od innych mających tylko takie negatywne myśli, bo będą w naturalny sposób wszyscy widzieli aurę , która pokazuje te niskie intencje. Zatem nikt nikogo nie będzie mógł okłamywać i wykorzystywać , ten styl życia w sposób naturalny ulegnie eliminacji.
Kiedyś mnie zapytano; a co jak ktoś nie będzie miał kciuka? Otóż wszyscy będą mieli kompletne kończyny, nawet ci którzy teraz ich nie mają. Dematerializacja ( zwinięcie ciała fizycznego w iskrę świetlną) i ponowna materializacja to proces rozwinięcia go w nowych warunkach Nowej Ziemi ale już z pełnia wzorca osobistej matrycy nad przestrzennej, czyli absolutnie kompletnego i idealnego pod każdym względem fizycznym.
Jednak poziom energetyczny Energii wcielonej zależny jest od naszej pracy tu i teraz nad sobą. Bowiem jednym z głównych celi wcielania się Ducha w materię jest doładowywanie się energetyczne w trakcie Ludzkiego życia, nawet obecnie po śmierci ciała materialnego korzystamy z tej energii eksplorując kosmos. Gdy się kończy prosimy o możliwość powrotu do materialnego świata ( nie koniecznie ziemi) by ponownie dokonać doładowania energetycznego.
Proces taki trwa do momentu uzyskania "wyzwolenia całkowitego" czyli uzyskania takiej pełni energetycznej , która już nie ulega utracie jest stałą wartością. Zatem wejście w IV wymiar jest początkiem drogi do uzyskania takiego depozytu energetycznego , dzięki któremu juz nie będziemy musieli się wcielać.
Nie ma żadnej obawy nikt nam tej energii nie ukradnie wcale nie trzeba tworzyć żadnych skomplikowanych zabezpieczeń.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Lady... naprawdę nie będzie żadnych pieniążków , żadnych . Zatem gadanie o gwarancjach ich zabezpieczeń złotem , czy czymś innym jest ściemą. złoto ma też ustaloną wartość przez człowieka , kiedyś dawno temu cenniejsza była sól. To tylko wartości umowne , konkretną wartością realną jest energia jej potencjał z której można tworzyć określone rzeczy, reszta to ściema odwodząca od prawd ukrytych by nas okradać z energii. Aby  wiedzę o tym zmanipulować całkowicie, wymyślono pieniądze które realnie nie mają żadnej wartości twórczej.

Niech sobie ci miliarderzy ustawią worki złota i pieniędzy obok siebie i czekają aż one coś dla nich zrobią , nawet upieką chleb... i co i nic. A jeden człowiek nie posiadający tych zasobów ( a posiadający siłę , moc energetyczną swoją)  może zrobić wszystko by żyć. Zatem  co jest wartością nadrzędną?
MOC TWÓRCZA CZŁOWIEKA , ENERGIA KTÓRĄ DYSPONUJE W SWIOM WNĘTRZU! I NIC WIĘCEJ.

Dlatego też toczy się ta ostra walka o zablokowanie Ludzkiej świadomości , by Ludzie  nie odkryli tej ewidentnej prawdy iż;

1. Tylko Ludzie są najcenniejszymi Istotami.

2.Tylko Ludzie tworzą z energii której potencjał obniżają do warunków wymiaru w którym tworzą i tylko ta energia stanowi  najwyższa wartość o która walczą  inni.

3.Cały czas przerózne siły usiłują zdegradować wartość Ludzką i udowodnić iż nie istnieje jako indywidualne JA na ziemi, bo wówczas Ludzie zostają odcięci od swojej nad świadomości.

4. Cały czas wmawia się Ludziom iż nic nie mogą sami i  potrzebują kogoś do dokonania czegoś dla siebie żądając za to Ludzkiej energii, czyli sławetne , "pomóżcie nam wam pomóc!..."

5. Cały czas istnieją usiłowania blokowania dostępu  Ludziom do ich wewnętrznej wiedzy i mocy poprzez wmawianie iż przekazy zewnętrzne innych ludzi  mają większą wartość.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 10:33:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 31, 2012, 10:06:43 »

Pieniazkow moze i nie bedzie (juz od tego odchodzi sie), ale bedzie licznik ilosc zuzytej i pobranej energii. Co w rezultacie sprowadzi sie do jej wymiany, jak zawsze bylo, czy to muszelkami, czy talarami, czy zlotem.
Mowiac jezykiem ekonomicznym powiem, ze teraz bedziemy placic za uslugi. Wszystko bedzie analizowane wg indywidualnego zuzycia.
Gruby bedzie mial problemy, bo zuzywa wiecej, chory bedzie potrzebowal nadmiaru, glupi odkupi "looshem" (ta grupa bedzie - jest- dominujaca).
Powstana sytuacje absurdalne, naliczanie punktow (bitow) - taki bedzie transfer jednostek komunikacyjnych.
Jakosc zacznie tracic na wartosci - powstanie popyt na ilosc, bo energochlonne organizmy beda potrzebowaly cale masy Mw do utrzymania swego raju na ziemi.
Jestem bardzo sceptyczna co do tego projektu.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpień 31, 2012, 10:10:07 »

@Kiara
Cytuj
Nasz osobisty kapitał czyli energia zdeponowana w naszym osobistym "banku" nie ważne jak go zwał Graal czy inaczej będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Z niej , a raczej nią będziemy używać do materializacji potrzebnych nam rzeczy oraz "płacenia" za zmaterializowane. Naszą osobistą kartą płatnicza jest nasz prawy kciuk , nikt nikogo z tej energii nie okradnie i nie będzie tworzył dla siebie z niej procentów ni rezerw. Nie będzie możliwe handlowanie jej domniemanymi procentami  ni wzrostem przyszłościowym jako kredytem dla nas.

W takim ujęciu jaki proponujesz , wewnętrznym depozytem "bankowym" da się jednak handlować. Jedni będą go mieli mniej i gorszej "waluty" ,czyli jakości, a inni więcej o "wyższych" nominałach Mrugnięcie Zatem dałoby się stworzyć system wymiany polegający na pożyczkach i procentach choćbyś zaprzeczała, że się nie da. Już masz Mistrzów i różnych guru oświeconych, którzy decydują kto jest godny bardziej, a kto mniej - to zalążek wyceny jakościowej "wewnętrznego banku".

Jedynie to, co jest nieograniczone i powszechne (każdy ma dostęp) jest za darmo. Powietrze jest za darmo. Wstęp do lasu jest za darmo. Neutrina są za darmo - a więc i potężna energia z kosmosu. Nie da się tego ograniczyć ani na tym zbudować systemu tak jak nie da się opatentować witaminy C.

Przejście na zasilanie "z powietrza" wywróci kompletnie całą gospodarkę.

Ktoś może się przerazić, że zapanuje głód i wojny, ale nic bardziej błędnego, bo kto i o co będzie walczył ,kiedy każdy ma dostęp do wszystkiego "z powietrza" ?

Zresztą wojna już trwa i jesteśmy wszyscy w samym jej środku. To wojna o Ciebie. JA bowiem oddziela istnienie od tej darmowej energii dostępnej wokoło wszędzie. Wojna toczy się o utrzymanie JA w każdej ludzkiej formie. Bronią masowego rażenia w tej wojnie są GMO, szczepienia , wymyślane choroby i leki na nie ,które wpędzają w kolejne choroby, masowe informacje sączące się z mediów poprzez telewizory oraz bankowe pieniądze właśnie. Wszystko po to, aby CIEBIE przywiązać do takiego obrazu rzeczywistości , jaki jest teraz (w oparciu o pieniądz). Dlatego potrzebny im jesteś TY !
Obojętnie jaki - wkurzony, walczący ,głodny czy też syty, zadowolony, wyzwolony, wzniesiony. Masz być TY. Bo Ty to zasilasz sobą, a pieniądz da się wykreować też z Ciebie.

Zresztą czy tak nie jest ?

W tekście padło, że wydruk nominału jednego dolara czy stu dolarów to to samo, bo to tylko papier. To TY nadajesz mu wartość, wierzysz i ufasz. Nie bez kozery napisane na nim jest " In God we trust" (ufamy w Boga). Pieniądz ma się kojarzyć z Bogiem ! Abyś padł przed nim człowieku na kolana.

Innymi słowy  pieniądz to energia zgromadzona (w banku, na koncie, czy tam w skarpetce).

I teraz - nie ma znaczenia to jaką energią (walutą)  będziesz płacił ,byle dała się GROMADZIĆ i byleś w nią wierzył i ufał jej. Cóż się do tego lepiej nadaje, jak przekonanie co do własnej wartości ? Ty sam/a będziesz to pielęgnować (a inni wycenią /ocenią Mrugnięcie ).

Cytuj
reszta to ściema odwodząca od prawd ukrytych by nas okradać z energii
Czyli Ty i Twój energetyczny depozyt to najpewniejszy bank !? Ba - nawet nie trzeba drukować plastikowych kart ,bo już masz własny terminal - kciuka Duży uśmiech I do tego jest zabezpieczenie tej "zgromadzonej" energii , czyli znów TY. Ty , strażnik , kasjer, producent i posiadacz terminala w jednym Duży uśmiech
Nieźle wykombinowane , Kiaro .

Ale przecież zawsze tak było i jest . Czyż bank nie mami Cię niby TWOIMI pieniędzmi ? . Ludzkie JA cieszy się że posiada pieniądz podczas , gdy prawdziwy posiadacz to ten, kto decyduje o wartości nabywczej tego pieniądza. Pieniądz do energia, byle dało się ją gromadzić i byle była czymś rzadkim. Wtedy będzie cenna.

edit .
Kiaro ale zobacz jak sama wprowadzasz wartość, nową walutę , choćby mimowolnie.
Cytuj
1. Tylko Ludzie są najcenniejszymi Istotami.
Oczywiście, oni to wiedzą, a Ty to podtrzymujesz.
Cytuj
2.Tylko Ludzie tworzą z energii której potencjał obniżają do warunków wymiaru w którym tworzą i tylko ta energia stanowi  najwyższa wartość o która walczą  inni.
Zatem o tą właśnie WARTOŚCIOWĄ energię zawsze idzie, a nie o papier, czy kruszce.

Cytuj
3.Cały czas przerózne siły usiłują zdegradować wartość Ludzką i udowodnić iż nie istnieje jako indywidualne JA na ziemi, bo wówczas Ludzie zostają odcięci od swojej nad świadomości.
Ha ha ha .. no właśnie, jakie to przewidywalne, JA będzie bronić waluty przez "siebie" wykreowanej i zdeponowanej. Wartość istoty ludzkiej polega nie na jej wycenie, ale na tym ,że jest bezcenna. Nie da się jej wycenić. Życia nie da się wycenić ! W ogóle nie ma to sensu tak jak wycena powietrza. No chyba, żeby go zaczęło brakować Mrugnięcie

Cytuj
4. Cały czas wmawia się Ludziom iż nic nie mogą sami i  potrzebują kogoś do dokonania czegoś dla siebie żądając za to Ludzkiej energii, czyli sławetne , "pomóżcie nam wam pomóc!..."
Nikt nikogo do niczego nie potrzebuje, aby istnieć Duży uśmiech
Cytuj
5. Cały czas istnieją usiłowania blokowania dostępu  Ludziom do ich wewnętrznej wiedzy i mocy poprzez wmawianie iż przekazy zewnętrzne innych ludzi  mają większą wartość.
Właśnie , to wartościowanie - większą , mniejszą - nie ma sensu. Nie są to nawet równe wartości, bo po co porównywać coś co jest nieporównywalne ? Wartościowanie zachodzi , bo obcy implant JA to czyni automatycznie. Do tego został powołany i wtłoczony w umysł.
Implant JA łatwo rozpoznać :
Cytuj
Pieniazkow moze i nie bedzie (juz od tego odchodzi sie), ale bedzie licznik
(FL) . "Księgowy" cały czas działa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 10:26:57 wysłane przez east » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpień 31, 2012, 10:22:17 »

Z tym prawym kciukiem to juz dawno leci projekt. Identyfikator i urzadzenie platnicze. Wiem, ze robiono projekt wstepny (pare ladnych lat temu) w szkole - doswiadczenie na dzieciakach (pierwsza byla Japonia), dzieci nie nosily kart, ani pieniedzy przy sobie, mogly w stolowce szkolnej, czy bufecie (kiosku) kupowac na "kciuk". I tak tez robily.
Urzadzenie rejestrowalo (ID) uzytkownika i spelnialo zyczenia - oczywiscie do granicy wyplacalnosci konta rodzicow°°  Mrugnięcie
Wszystko lecialo jak w bajce, tylko, ze dzieciaki szybko zcwanily sie i zamiast wcinac smakowite zupki i pozywne salatki, kciukiem wykupywala slodycze i gumy do zucia, automatowi bylo to wszystko jedno, transakcja dokonana i git.

Ten projekt dotyczyl malych dzieci, dzieci i mlodziez starsza placa telefonami komorkowymi.

I tak nam przyjdzie do konca juz tkwic po drugiej stronie monitora, czy sluchawki... ktore lacza wymiary.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpień 31, 2012, 10:22:32 »

lady i east na szczęście taki system wartości jak prezentują wasze myśli w tym wymiarze,  nie ma szans zaistnieć w IV. Nie mogę wam przybliżyć bardziej precyzyjnie tych zasad , bo nie łapią one możliwości odtworzenia trzeciowymiarowymi możliwościami odbioru.
Zatem nie obawiajcie się zbytnio , cały czas przemawia przez was strach.

Inny wymiar  inna wibracja energetyczna ,inne parametry, inne zasady i inne efekty twórczości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 10:28:37 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpień 31, 2012, 10:30:31 »

Kiedys te "inne" parametry przeliczano na prace. "Arbeit macht frei", nie wolno zapominac.
I faktycznie Bogom-automatom jednakowe jest w jaki sposob otrzymaja zaplate. Najlepiej, aby byl to slodki loosh (intymny), i nie wazne, czy pochodzic bedzie z gwaltu, czy od osob uposledzonych umyslowo, czy od homoseksualnych. Liczy sie ilosc.

Dlatego pojawili sie kontrolerzy jakosci, ktorzy przeprowadzaja przeglad stanu dzisiejszego i dokonuja indywidualnej oceny (to tez rodzaj selekcji). I tu jedynie widze swiatlo nadziei.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Sierpień 31, 2012, 10:37:55 »

Cała Kiara Chichot
Tworzysz wartość, nową walutę, a potem gmatwasz to zdaniem "Zatem nie obawiajcie się zbytnio , cały czas przemawia przez was strach." twierdząc, ze to z niewiedzy.

To tak jak Rostowski, genialny ,kreatywny finansista. On też z politowaniem kiwa głową nad maluckimi zapewniając aby się nie obawiali. No przecież to z niewiedzy i ze strachu tak się wszystkim źle powodzi Panie Rostowski, ha ha ha Duży uśmiech

Fair Lady
Cytuj
Dlatego pojawili sie kontrolerzy jakosci, ktorzy przeprowadzaja przeglad stanu dzisiejszego i dokonuja indywidualnej oceny (to tez rodzaj selekcji). I tu jedynie widze swiatlo nadziei.
Tam gdzie są kontrolerzy są nadużycia , a ponadto - każda kontrola to władza, a władza deprawuje. Polityk chce dobrze, ale kiedy dostaje się do korytka władzy to jakoś coś się dziwnie zmienia. Nie mamy kontroli nad Ziemią ,ani nad oświeceniem ani nad wzniesieniem. I to jedyna gwarancja powodzenia tej "operacji", jedyne światło. Nie jest nią kontrola, ani depozyty energii.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 10:42:31 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpień 31, 2012, 10:57:57 »

Czy to aż tak trudno zrozumieć iż ty sam jesteś dysponentem, kontrolerem i bankierem swojej energii?  Ty sam tworzysz dla  siebie to co chcesz?
Nie inni dla ciebie, a ty sam dla siebie. Nie ma żadnych banknotów , jesteś ty i twoja energia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Sierpień 31, 2012, 11:29:16 »

dopóki człowiekiem rządzi strach,-
nigdy nie uwierzy w swą niepodległość, cały system edukacyjno-religijny wbija ludziom w łepetyny od urodzenia, że są śmiertelnikami,-
to rodzi strach, którym system się posługuje do kontroli społeczeństw cały czas.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpień 31, 2012, 11:42:15 »

Nie ma żadnego MNIE , nie ma mojej energii, nie ma mojego depozytu Duży uśmiech
Ale ...
Istnienie się przejawia, energia jest wszędzie . Wszystko jest , tylko że nie jest moje, a nawet nie ma potrzeby , aby było czyjekolwiek.

Świat sam się organizuje. Wiedziałaś , że zwykła lebioda, która rośnie wszędzie, uważana za chwast, jest jadalna ? Z jej nasion można nawet upiec chleb. Na tej samej zasadzie wszystko, co potrzeba jest tylko JA nie dopuszcza tą wiedzę w obręb istnienia. Z powodu JA człowiek nie ufa Naturze , wybiera upodlenie za pieniądze by kupić napitek albo nafaszerowaną dodatkami smakowymi, mało wartościową żywność.

Tak zostaliśmy zaprogramowani.
Kiara napisałaś
Cytuj
Ty sam tworzysz dla  siebie to co chcesz. Nie inni dla ciebie, a ty sam dla siebie
Zatem istniejesz sama dla siebie ? Smutny to raj Mrugnięcie

Niczego nie tworzę JA , bo nie ma komu - jest otwarcie na Wszechświat , a on wie co tej formie tutaj najbardziej potrzebne tu i teraz z powodu dopasowania do wibracji nie zniekształconych filtrem JA.

Nie posiadam wiedzy - wiedza to  zapis holograficzny w Przestrzeni. Wszędzie.

Nie mam siebie, bo nie ma mnie, zatem nie żyję dla siebie, a życie żyje easta Duży uśmiech Dzięki temu pojawiają się nowe połączenia, nowi wspaniali ludzie . Oni od zawsze tu byli , ale oddzielało ich od siebie/mnie owo JA - kiedy jeszcze było silne z nim utożsamienie.

W praktyce jest możliwe życie bez pieniędzy , tak, jak to pokazują Hiszpanie (było o tym stronę wcześniej chyba) rozliczając się godziną czasu. Bez strachu o siebie jest zaufanie do świata.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Sierpień 31, 2012, 11:48:33 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Hiszpanie nic nie pokazują , bo ich nie ma, nie pojawiają się żadni ludzie bo ich nie ma...  życie się nie organizuje , bo go nie ma ....  nie masz się o co bać bo ciebie nie ma i to nie ty klepiesz w klawiaturę , bo ciebie nie ma.. to są twoje teorie , zatem bądź konsekwentny  w stosunku do wszystkiego co wypisujesz nie wybiorczo , bo to jest śmieszną naiwność...  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech

pomyłka była, ma być *konsekwentny
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 13:18:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Sierpień 31, 2012, 11:50:23 »

Cytat: east
Wiedziałaś , że zwykła lebioda, która rośnie wszędzie, uważana za chwast, jest jadalna ?

Tak, wiem. Mówią na nią "szpinak ubogich". Będąc kiedyś na wsi miałem przyjemność to jeść. Było podane z jajkiem i całkiem smaczne. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Sierpień 31, 2012, 11:58:34 »

"NESARA wprowadza następujące zmiany:

1. Zeruje wszystkie karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowe i inne należności z powodu nielegalnej działalności banków i rządu. Jest to najgorszy koszmar Rezerwy Federalnej – „Jubileusz” albo umorzenie długu.

 2. Znosi podatek dochodowy.

 3. Znosi IRS (urząd podatkowy). Pracownicy IRS zostaną przeniesieni do oddziału podatku w Skarbie Państwa w dziedzinie podatków od sprzedaży krajowej.

 4. Tworzy 14% zryczałtowany podatek dla rządu od przychodów ze sprzedaży mniej istotnych – „nowych tylko przedmiotów” – . Innymi słowy, żywność i leki nie będą opodatkowane, ani też nie będzie opodatkowania za materialne rzeczy, takie jak domy z drugiej ręki.

 5. Zwiększa korzyści finansowe dla emerytów.

 6. Powraca do Prawa Konstytucyjnego we wszystkich sądach i sprawach prawnych.

 7. Przywraca oryginalną Poprawkę do Tytułu Szlachty. Setki tysięcy Amerykanów, którzy są pod kontrolą obcych krajów straci obywatelstwo, oraz będzie deportowanych do innych krajów z zakazem ponownego powrotu do końca ich życia. Miliony ludzi wkrótce odkryje, że ich świadectwa wyższego wykształcenia będą bezwartościowym papierem.

 8. Ustanawia nowe wybory Prezydenckie i Kongresowe w terminie 120 dni od daty ogłoszenia NESARA. Rząd przejściowy zanuluje wszelkie „Narodowe stany wyjątkowe” i wróci nas z powrotem do Prawa Konstytucyjnego.

 9. Monitoruje wybory i zapobiega nielegalnej działalności wyborczej grupom, którzy mają w tym interes.

 10. Tworzy nowy Skarb Państwa i „walutę tęczową” popartą takimi metalami szlachetnymi jak złoto, srebro, platyna , zakańczając bankructwo Stanów Zjednoczonych zainicjowane przez Franklina Roosevelta w 1933 roku.

 11. Zakazuje sprzedaży amerykańskich zapisów aktu urodzenia, używanych jako ruchomych obligacji własnościowych przez Departament Transportu.

 12. Inicjuje nowy System Bankowy Skarbu USA z dostosowaniem się do Prawa Konstytucyjnego

 13. Eliminuje System Rezerwy Federalnej. W okresie przejściowym, Rezerwa Federalna będzie mogła operować równolegle ze Skarbem USA na okres jednego roku w celu usunięcia wszystkich banknotów Rezerwy Federalnej z obiegu.

14. Przywraca prywatność finansową.

 15. Ponownie przeszkala wszystkich sędziów i adwokatów w Prawie Konstytucyjnym.

 16. Wstrzymuje wszelkie agresywne działania wojskowe rządu USA na całym świecie

 17. Zawiera pokój na całym świecie.

 18. Uwalnia ogromne pieniądze na cele humanitarne.

 19. Pozwala na uwolnienie ponad 6000 patentów stłumionych technologii, które są ukrywane przed oczami publicznymi pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, w tym urządzeń wytwarzających darmową energię, anty-grawitacyjnych, oraz maszyn do uzdrawiania dźwiękiem.

Następnym krokiem stałoby się ogłoszenie NESARA na cały świat, ale nie było to łatwe zadanie do wykonania. Wiele wpływowych grup próbowało zapobiec wdrożeniu NESARA."
http://galacticchannelings.com/polski/nesara.html

"Program obfitości NESARA jest w tej chwili bardziej aktualny niż kiedykolwiek wcześniej i dokładnie dopracowany przez Białych Rycerzy. Czeka on obecnie na wprowadzenie w życie po nieuniknionym bankructwie Rezerwy Federalnej i oficjalnym Ujawnieniu Kosmitów. Taka jest oczekiwana kolej rzeczy.
 Rozprowadzanie tej informacji jest dozwolone i pożądane. Prosimy tylko o załączenie imienia tłumacza i adres naszej strony, skąd jest źródło tego tłumaczenia: http://krystal28.wordpress.com"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 12:05:50 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Sierpień 31, 2012, 12:12:43 »

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Hiszpanie nic nie pokazują , bo ich nie ma, nie pojawiają się żadni ludzie bo ich nie ma...  życie się nie organizuje , bo go nie ma .... 
stek bzdur hahaha
Człowiek to istnienie -przejawianie się -  a nie "bankowa rezerwa federalna" o skrótowej nazwie JA. Życie się organizuje bez Ciebie czy tego chcesz czy nie chcesz. Nazwy i słowa to jedynie drogowskazy.

Cytuj
nie masz się o co bać bo ciebie nie ma i to nie ty klepiesz w klawiaturę , bo ciebie nie ma..
Tu akurat się zgadza Duży uśmiech

Cytuj
bądź konsystentny w stosunku do wszystkiego co wypisujesz nie wybiorczo , bo to jest śmieszną naiwność...  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Śmiesznością jest wrzucanie wszystkiego do jednego worka i odwracanie kota ogonem. To JEST śmieszne Duży uśmiech
Konsekwencją JA są pieniądze (w formie waluty takiej czy innej) ,wartościowanie ludzi oraz świata fauny i flory, rozdzielenie od Jedni.
A propos konsystencjonalności  ...hmhmhmmm ciało jest konsystentne  Szok ? No jakąś konsystencję zachowuje ....


Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #40 : Sierpień 31, 2012, 12:16:57 »

east

Cytuj
Tam gdzie są kontrolerzy są nadużycia , a ponadto - każda kontrola to władza, a władza deprawuje. Polityk chce dobrze, ale kiedy dostaje się do korytka władzy to jakoś coś się dziwnie zmienia.

Kontroler - kontroluje rowniez wladze, to Najwyzsza Instancja. Dziala rowniez na poziomie duchowym. Wyobraz sobie, ze idziesz ulica i ogladasz wystawy sklepowe, caly czas cos przykuwa twa uwage, o to chodzi co to jest? I zarowno cos fascynujacego jak i obrzydliwego, czyli te skrajnosci, Ty rejestrujesz w swym programie (pisze Ty jako odbiornik) i oceniasz oceniasz caly czas, to mi sie podoba a to nie, i kazdy tak robi, w ten sposob dostosowuje rzeczywistosc do potrzeb.

edit:
east - mysle, ze Kiara przejezyczyla sie - mialo byc konsekwentny, ale jak sie pisze szybko to czasem mozna sie pomylic, a Ty od razu na tapete z tym...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 12:19:22 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Sierpień 31, 2012, 13:02:59 »

Fair Lady, wiadomo, że miało być "konsekwentny" dlatego odpowiedź dotyczyła owej  konsekwencji, natomiast podkreślenie tego "nieszczęsnego" słówka w kolejnym zdaniu to już niewinny żarcik.

Cytuj
idziesz ulica i ogladasz wystawy sklepowe, caly czas cos przykuwa twa uwage, o to chodzi co to jest?
Cos przykuwa uwagę. Nie moją uwagę. Oczy się zawieszają na tym "czymś" .To wszystko.

Cytuj
I zarowno cos fascynujacego jak i obrzydliwego, czyli te skrajnosci, Ty rejestrujesz w swym programie (pisze Ty jako odbiornik)
Odbiornik rejestruje ,ale kiedy nie ma przywiązania do tego co widać to rejestracja dotyczy tylko tego co widać a nie dalszych powiązań z tego wynikających czyli nie ma fascynacji ani obrzydzenia (oceny).

Cytuj
i oceniasz oceniasz caly czas, to mi sie podoba a to nie, i kazdy tak robi, w ten sposob dostosowuje rzeczywistosc do potrzeb.

Tak, KAŻDE JA tak robi, ale kiedy nie ma owego JA , albo też inaczej -kiedy zostało rozpoznane (że jest iluzją) - to nie ma oceny "podoba mi się /nie podoba mi się". To dostosowanie o którym piszesz nosi nazwę manipulacji , ponieważ to rzeczy zaprojektowane, aby wzbudzić TWOJĄ ciekawość, aby utrzymywać Ciebie, tego "misię" (podoba/nie podoba).

 Tak właśnie projektuje się Centra Handlowe. Wszystko ma znaczenie począwszy od tej poręczy, na której ręka spocznie, poprzez architekturę , towary, wystrój, aż po oświetlenie. To ma wzbudzać poczucie ekskluzywności, wartości, dawać poczucie odprężenia i przynależności do tego świata.

 Tyle, że to nie rezonuje z Istnieniem, a z Tobą.

 Przejdź się wieczorem po lesie. Zaobserwuj jak lęki się pojawiają , jak na każdy szelest reaguje "gadzie" JA ( walcz lub uciekaj) . Rozpoznaj to wystraszone coś jak się trzepocze gdzieś wewnątrz ciała . Jak próbuje się wyrwać z tego nikomfortowego (wg JA) otoczenia . To coś zupełnie innego niż usypiające wystawy sklepów. Ta różnica w odczuciach wskaże to, czym sądzisz, że jesteś.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #42 : Sierpień 31, 2012, 13:21:55 »

east

Opowiem kawal. Pewien gosc spotyka o dwunastej w nocy sasiada wychodzacego z cmentarza i zdziwiony pyta go.
- Pan sie nie boi o tej porze chodzic po cmentarzu?
- ehh, gdy zylem to tak, a teraz to jest mi wszystko jedno.

I taka ja daje Ci odpowiedz. Nie boje sie chodzic po ciemku, po lesie, po zamczyskach. Nie mam koszmarow (nauczylam sie kontrolowac przebieg wydarzen sennnych), nie boje sie walczyc (sparring), nie boje sie podejmowac ryzyka (firma), co nie znaczy, ze forsuje sie ponad sily, mysle, ze znam swe mozliwosci i jesli wiem, ze nie podskocze na metr wysokosci, to nie probuje tego nawet, zaczynam od 30 cm. Wszystkiego mozna sie wyuczyc panowac nad strachem tez.

Cytuj
Przejdź się wieczorem po lesie. Zaobserwuj jak lęki się pojawiają , jak na każdy szelest reaguje "gadzie" JA ( walcz lub uciekaj) .
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #43 : Sierpień 31, 2012, 13:23:22 »

Tak Lady to była pomyłka z szybkości i nieuwagi miało być konsekwentny.

Ciemność , zimno  są naturalnie nie sprzyjającymi warunkami życia dla Człowieka dlatego niezależnie gdzie się pojawią budzą strach bo przypominają o niemożliwości życia. To nic nadzwyczajnego iż pojawia się informacja w postaci leków.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #44 : Sierpień 31, 2012, 13:56:28 »

east

Opowiem kawal. Pewien gosc spotyka o dwunastej w nocy sasiada wychodzacego z cmentarza i zdziwiony pyta go.
- Pan sie nie boi o tej porze chodzic po cmentarzu?
- ehh, gdy zylem to tak, a teraz to jest mi wszystko jedno.
O to świetny kawał idealnie obrazujący zagadnienie lęku.
Bowiem to, co martwe nigdy się nie narodziło i nie może umrzeć  - nie istnieje.
Nie ma co bać się o siebie, ponieważ to jest martwe.
Dalej ... skoro jest martwe, to wszystko, co zgromadziło dla "siebie" i "swojej" wygody też jest martwe.

Cytuj
Ty sam tworzysz dla  siebie to co chcesz. Nie inni dla ciebie, a ty sam dla siebie
j/w też jest martwe.
Brak obaw , brak strachu weryfikuje ,ale ... przez to trzeba przejść. Dlatego też otrzymujemy JA po narodzeniu, ono się wzmacnia, rodzice mają też w tym swój udział, nauczyciele, jacyś guru, jakieś książki, a potem dopiero życie to weryfikuje. Boimy się, przeżywamy, są emocje, pierwsze rozczarowania, pierwsza strata finansowa, pierwsza utracona miłość, poczucie braku czegoś, poczucie niespełnienia, oczekiwania czegoś co nie nadchodzi ...zapełnianie pustki posiadaniem, karierą, sportem, walką, pieniędzmi.

A to wszystko się pojawia w przestrzeni przyciągane przez filtr martwego JA. Ono tak bardzo chce żyć, a nie może.

Cytuj
Nie mam koszmarow (nauczylam sie kontrolowac przebieg wydarzen sennnych), nie boje sie walczyc (sparring), nie boje sie podejmowac ryzyka (firma),
Fair Lady, to o czym piszesz to walka, a nie brak strachu. Walka jest sposobem na "nadpisanie" strachu , a nie jego rozpoznaniem. Wzięłaś się z życiem za bary i dobrze,bo to element rozwoju.

Cytuj
Wszystkiego mozna sie wyuczyc panowac nad strachem tez.
Tak , można, ale nie o to chodzi, żeby nad nim panować, tylko aby w ogóle nie być nań podatnym poprzez rozpoznanie iluzoryczności tego, którego on dotyczy - Ciebie.

Wysiłek czyniony na walkę i panowanie nad strachem kosztuje. Ponadto sam ów wysiłek uzasadnia istnienie strachu, no bo w końcu nad nim panujesz. Czego nie widać to to, iż automatycznie generujesz JA-panujące-nad-strachem i o to chodzi, bo wtedy stajesz się widoczna dla Systemu i otrzymujesz od niego pieniądze jako dług. Do odzyskania z procentami lub w formie podatków i opłat (kosztów) .I wtedy Ciebie mają  Duży uśmiech

W spacerze po ciemnym lesie nie chodzi o to, aby pokonać, czy odgonić lęki, ale żeby je -być może po raz pierwszy w życiu - zobaczyć wyraźnie , rozpoznać i wejść w obserwację ich - nauka dyscypliny . Rozpoznać jak bardzo zależy im na Tobie, Twoim przerażeniu.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 11, 2012, 16:35:45 »

Wymiennik społecznościowy
sobota, 08 września 2012 19:22 |  |  | 

Nowa Ekonomia się przebija jak krokusy na wiosnę. Na FC powstał Wymiennik - Spoecznościowy System Wymiany. Warto skorzystać, warto wesprzeć. Inicjatywa rusza jesienią, ale zarejestrować się można już teraz.

zaczerpnięte z FC:
Wolna wymiana w rękach lokalnej społeczności. Wymiennik sprawia, że ziemia się kręci - we właściwym kierunku i tempie Mrugnięcie

Społecznościowe Systemy Wymiany umożliwiają bezpieniężną wymianę dóbr i usług pomiędzy członkami lokalnej społeczności. Transakcje rejestrowane są w elektronicznym systemie punktowym; w efekcie wymiany osoba oferująca produkt lub usługę otrzymuje punkty dodatnie o ustalonej wartości, natomiast na koncie nabywcy zapisywana jest taka sama wartość punktów ujemnych. Taki system, dzięki kreowaniu "pieniądza" ad hoc, pozwala w dużej mierze uniezależnić się od zewnętrznych źródeł kapitału, jest odporny na inflację i wolny od wysoko oprocentowanych kredytów. Jest to projekt tyleż ekonomiczny, co społeczny, bo wolna wymiana na lokalnym rynku wzmacnia więzi między mieszkańcami, a przez swój inkluzywny i demokratyczny charakter, umożliwia uczestnictwo w handlu osobom wykluczonym ekonomicznie. Na świecie działa już kilkaset podobnych projektów.

Chcesz dołączyć? Po prostu wyślij email na adres wymiennik@riseup.net – napisz w kilku słowach kim jesteś i czym możesz się podzielić.

Link do WYmiennika na FC
http://www.facebook.com/WymiennikWarszawa
http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1402:wymiennik-spoecznociowy&catid=44:swoje&Itemid=125
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Październik 08, 2012, 07:21:04 »

Więcej na temat Funduszy NESARA - informacja ciekawa.


 St Germain świecie TRUST


Zmiana jest na horyzoncie - TRUST St Germain'S WORLD - WAŻNE

 Hrabia de Saint Germain

 Sanctus Germanus


http://revolutionizingawareness.com/documentaries/st-germains-world-trust/

nadszedł czas, aby zwolnić te fundusze dobrobytu i fundusze z Germains świętego, którym Zaufał  Świat.

Pieniądze zostaną przeznaczone na wykupienie wszystkich firm naftowych, banki, farmaceutyczne kartele, i zero z wszystkich długów. 250 lat z odsetkami dostały gwałtownie na  świecie powierza do wartości netto przekraczającej jeden quattuordecillion dolarów, lub $ 1.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000, 000.000.
That? s 1 z 40 zerami za nim.
To jest dość pieniędzy, by kupić kostkę złota wielkości Saturna. W Tak astronomiczną sumę  większość ludzi nie  uwierzy! pieniądze z Trust światowego będą podzielone w następujący sposób.
 Poziom Pierwszy .   
Zafanie Światowe.To jest pod zarządzaniem Mistrza St Germain. Pod jego kierunkiem Zaufanie Świat może być aktywowany tylko na wypłatę i  tylko  dwukrotnie w ciągu danego roku, Wielkanoc i Boże Narodzenie. Na St Germain Zlecenie Sąd Światowy aktywuje proces finansowania. Proces ten trwa z pokolenia na czterech poziomach niższych trustów do ludzi, i pod pewnymi warunkami okna finansowanie pozostają otwarte aż do następnego okna finansowania jak święto  się zaczyna. Na przykład, jeśli okno Wielkanoc jest włączone, okno może być otwarte do 24 grudnia , dzień przed świętami Bożego Narodzenia, w czasie których je zamyka. Okno jest otwarte tylko wtedy, gdy są przenoszone znaczne środki do wyznaczonych funduszy podczas określonego okresu czasu. Jeśli nie, to okno jest zamknięte, gdy finansowania takie terminy nie są spełnione.
Poziom Drugi 
Jest 180 Fundacji Królewskich pod kontrolą dysponentów w różnych suwerennych państwach.
Przykładami są francuski Trust, rosyjski Trust, a Watykan Trust.
 Poziom Trzeci 
Są Fundacje rodzinne pod kontrolą dysponentów światów rodzin najbogatszych.
Przykładami są Bronfman, Warburg, Morgan, Rothschild i Rockefeller.
Poziom Czwarty
Jest 250 oraz Corporacyjne Fundacje pod kontrolą dysponentów z potężnych firm i korporacji.
Przykładami są: General Electric, Lockheed, General Motors, Boeing, Carnegie, Ford, Marriott i AT & T.
 Istnieje 4do 5 powierników w zaufaniu, co oznacza, że około 1200 powierników musi podpisać dokumenty  by przenieść pieniądze przez te fundusze.
Poziom Piąty
Są  to Fundacje Programu Prosperity reprezentujące różne 70-75 programów Bank Roll, które są pod kontrolą wyznaczonego programu powierników. Znowu istnieje 4 do 5  powierników w zaufaniu albo jakieś 350 osób, które muszą podpisać dokumenty do uruchamiania tych trustów.
Niektóre przykłady to Bergevene, SBC, ITI, Savage, Morgan, Omega, i Wolność. Największym zaufaniem, jest Wolność i musi być finansowana w pierwszej kolejności. To te trusty, które posiadają bogactwa od światłych  rabusiów baronów dzieci. Wreszcie środki zostaną uwolnione do zwykłego człowieka. Środki przechodzące przez każdego zaufanego powiernika muszą być uruchomione tylko przez niektóre wyznaczone bezpieczne banki i podpisane odpowiednie dokumenty tylko przez niektórych pracowników bankowych w tych bankach. Proces ten powinien być aktywowany, a następnie zostać ustabilizowany  na jakiś czas  by chronić przed oszukańczymi bankierami, powiernikami zwodniczymi itp. i terminy finansowania, aby osiągnąć pełne ufanie , okno finansowania wówczas zostanie zamknięte.
 Są  trudni członkowie rodziny Bushów którzy blokują uwalnianie tych funduszy.
http://revolutionizingawareness.com/documentaries/st-germains-world-trust/

zerknijcie łaskawym okiem na tą stronę ,mamy tu więcej wyjaśnień o tak zwanym PP/ Programie Prosperity./
nie potrafię tego skomentować .. jedno wiemy . Ten program miał być uruchomiony w tym roku 11 września - Ciemni  uruchomili w świecie zadymę - zamieszania z protestami i zamachami .
 Niepokoje stały się przyczyną powstrzymania redystrybucji środków.
teraz będzie druga próba .. TERMINU NIE ZNAMY ..  ALE TO MA BYĆ LADA DZIEŃ..
WIĘC SPODZIEWAJCIE SIĘ .. WSPANIAŁYCH WIEŚCI .
PROGRAM PROSPERITY ... - ROZPOCZNIE SIĘ  OD USA . do Polski dotrze dość szybko ,bo nasze banki już są przygotowane....najprawdopodobniej jeden bank .nasz polski ..
następne informacje  tutaj poniżej .
 Omega Prosperity Program Gifting Request
http://nesaranews.blogspot.com/2012/10/omega-prosperity-program-gifting-request.html

http://tinyurl.com/OmegaTrust


Is This The Time For Blessings Distributions?
http://nesaranews.blogspot.com/2012/10/is-this-time-for-blessings-distributions.html




Wysłany przez Jana MacHaffie na 18:33 07.10.2012
Portal 2012 - 06.10.12

             Witam wszystkich:
                      Drake twierdzi, że nadano OK, aby zwolnić trochę informacji na dzień po dniu się 7 października .. Mając nadzieję, że to jest dobre .. Info Niech Bóg błogosławi wszystkim, Miłość    .

Otrzymałem zezwolenie na rozpoczęcie uwalniając nowy intel o planie po 07 października o pewnej opozycji z siłami ciemności,  które zostały usunięte.
 

W związku z tym, jestem również otwarty na nowe rozmowy. Zainteresowani mogą skontaktować się przesłuchania mnie mnie cobraresistance@gmail.com .
 
Zwycięstwo Światła!
Wysłany przez Cobra
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/10/wiecej-na-temat-funduszy-nesara.html
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 07:21:26 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 24, 2012, 17:31:24 »

Zgodnie z NESARA - Co się stało?

 Zgodnie z NESARA:

Co będzie się działo w tych nadchodzących dniach z ostatnimi cabal?
Ashtar podaje na 11/18: "NESARA jest teraz prawo ziemi.
  Carne Ops fundusze są anulowane, a niektóre Black Ops programy są zdemontowane, zlikwidowane i zamknięte. "Wiele zmian fundamentalnych jest już realizowane.
 Domowy Areszt przywódców 195 krajów był konieczny, jako część zmian.
  Ashtar powiedział, że finansowanie programów Black Ops zostały zamknięte ... na stałe.
  Żołnierze Blackwater są gotowi do poszukiwania innej pracy, ponieważ nie  zapłacono im, co jest im należne. Cabal Czarne programy Ops zostały defundowane i nie będzie już pieniędzy na finansowanie ich z narkotyków.                                                                                                                                                      Żaden stały hologram nie będzie faktycznie urzędować ... chociaż Bush, Cheney, Paulson, Hillary, i wiele więcej w Kongresie są  w innym miejscu niż w rządzie i bankowości są teraz tylko ich hologramy. Warriors Paschat nie są zapłaceni "rozmowy biznesowe" na 13 Starszych Rodzin Dragon. Te "rozmowy"(wezwania do zapłaty) również dzieją się w Blackwater, Haliburton i wielu innych.
  Wszystkie fałszywe historie intel o Obamie lub jakichkolwiek mianowane osoby będą zdemaskowane.                                                                                                                                                             Nie myślcie, że jakiekolwiek pełne hologramy będą obejmować urzędy. Z ogłoszeniem, "moc" do podtrzymania tamtych zostaną wycofani i oni "spalą na panewce".
 Aresztowania za zbrodnie wojenne za 9/11 uczestnictwo będą dość szerokie i dość obszerne. Podobnie za akty zdrady.                                                                                                                                                                  Są to kluczowe elementy sprawiedliwości, które muszą mieć możliwość wypełnienia Planetarnych i Universalnych wymogów prawnych.
 Prawda musi zostać opowiedziana z czystością, przejrzystością i dokładnością.                                       Większość z nas zdaje sobie sprawę, że wszystkie polityczne, religijne, ekonomiczne, nauki i historie zostały zmanipulowane i zniekształcone do celów kontroli na przestrzeni wieków.                                            To kończy się teraz.                                                                                                                                                Najważniejsze kłamstwa zostały wstrzymanie, odmówiono potwierdzenia z naszych własnych źródeł, celów i możliwości, w celu zniewolenia i zapobiegania Planetarnemu Wniebowstąpieniu.                                      To będzie jedno z najbardziej niesamowitych objawień wszystkich czasów.
 W dniu 30 października, w Ashville, NC, CH 13, WSOL, miejscowi byli zaskoczeni ogromnymi ruchami dużych wojskowych samolotów malowanych na czarno w okolicy.                                                                     CIA, FBI licznie wypełniła obszar, a następnie tysiące biznesowych odpowiednich więźniów w kajdankach i pałąkach u nóg zostało załadowane na samoloty w późnych godzin nocnych. Te samoloty udały się do Hagi i więźniów mówi się ,że 10.000 bankierów i współpracowników oskarżonych przez 56 Patricka Fitzgeralda Jury Grand Meeting w ciągu ostatnich 3 lat +.                                                     Było oczywiste, że sędzia federalny odplombował te akty oskarżenia.
 Ashtar wymienia króla Egiptu Adepta, który dokonuje cudów. Zrozumieliśmy, że miał na myśli na KOE w mistrzowskiej orkiestracji i koordynacji wszystkiego, co było konieczne do dokonania sukcesu aresztowań ,oraz transport do Europy tych wszystkich tych skorumpowanych, dla formalnego procesu w Hadze.
 Ashtar powiedział nam, że ci z nich nie będą mieli możliwości powrotu. Będą połączeni przez rodziny Illuminati ["rodziny", jak w linii sterowania] i sługusów oraz swoje programy kontroli ludzi tej planety są już zdemontowane i zamknięte na stałe.                                                                                                      Widzimy pierwsze owoce NESARA ustawy, a to dopiero początek, jak każdy nowy dzień będzie nadal ujawniać coraz więcej pozytywnych zmian.                                                                                                         Wszyscy wybrani kandydaci będą teraz musieli być odpowiedzialni za ich przysięgi. Dowiedzieliśmy się ,że Galaktyczna Federacja zapewnia, że wszelkie błędy, te przysięgi spowodują usunięcie i zastąpienie nowymi przedstawicielami autentycznymi i uczciwymi.
10.000 bankierów zostało aresztowanych, sądzonych w Hadze, co zostało wykonane tydzień temu, podczas gdy hologramy są w swoich miejscach w najwyższych szczeblach banków i ich rodziny nie będą wiedzieć, aż po naszym Ogłoszeniu.                                                                                   Podjęte przez wiele, wiele lat tajne służby jury przesiewały góry faktów by przynieść 10.000 + zamkniętych aktów oskarżenia do rozszczelnia wspólnie przez Patrick Fitzgerald i Lady Mistrza Nada za pełnienie przez US Marszałków, wojskowych; interpol i wspieranych przez statki Galactic Federacji ponad wszystkie nasze główne miasta teraz.                                                                                                                                 Ta liczba pochodzi z 56 Jurorow Wielkich że spotkała w ciągu 3 lat w ramach badań Patricka Fitzgeralda różnych Illuminati skierowanych przeciw nim spraw karnych.                                                           Król Egiptu jest naszym bezpośrednim źródłem dla tej liczby i tego typu informacji.                                          To było jego zadanie, aby przynieść te wszystkie te oskarżenia o treasonable przestępstw do Asheville, Karoliny Północnej, gdzie byli strzeżeni przez grupę wojskowych, CIA i FBI przed wprowadzeniem do dużego czarnego samolotu i polecieli do Hagi na rozprawę i do realizacji w tydzień później.                                                                                                                                                           Późno nocne transporty odnotowano w lokalnej telewizji Ch 13 i nigdzie indziej.
Powiedziano nam przez KOE, że ich nie było ... tygodnie później.                                                                      Hologramy zostały umieszczone na swoich miejscach i są one nadal w pracy i domu, aż do naszych ogłoszeń. 

dalej na stronie ..           

to niezmiernie ważna informacja . Pamiętacie jak było ogłaszane "zielone światło" chodziło o aresztowania .. zrobiono to tak cichutko i tak sprawnie .. i fakt  mamy już dokonany..
Coraz więcej informacji będzie do nas napływać -TEJ PRAWDZIWEJ .
przygotujcie się też na prezenty.....


                                                                                                                                                               
 Posted 3 minutes ago by adept
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/11/zgodnie-z-nesara-co-sie-stao24112012.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Listopad 24, 2012, 19:08:41 »

Tu jest dalsza część tego posta, też  w tłumaczeniu wujka Google.
Oryginał: http://nesaranews.blogspot.com/2012/11/under-nesara-what-will-happened.html


Ci co byli przestępcy, którzy ukradli 300 bilionów dolarów i kosztowało życie niezliczonej liczbie. Nie były "białe przestępcy". Niektóre inne tysiące aresztowano i otrzymał średnią wyroki 25 lat zamknięcia w obcych obiektach. Mówimy o najgorszych z najgorszych. Zbrodnie wojenne, ludobójstwo, terroryzm i zdrady są przestępstwa związane. To wszystko wyjdzie po ogłoszeniach.
100 milionów gady zostały usunięte w ciągu ostatnich 8 lat od powierzchni i środowisk podpowierzchniowych. Każda organizacja, polityczne, religijne, wojskowe, prawne, media, o dowolnej wielkości, na planecie została infiltracji i kontrolowane przez tych, jako przedstawiciele 13 rodzin Old Dragon. Nie było prawie pełna kontrola każdego aspektu istnienia aż Faction trzeciej, Galaktyczna Federacja, a wniebowstąpieni mistrzowie otrzymali pozwolenie w 1987 i 1999 do "usunięcia kontrolerów" i pomóc planecie w rosnącej. Dopiero w ostatnich dniach, że tyle z nas przebudzonych wystarczy przechylić szalę do Światła. To było przez Boskiego dekretu i naparów z bezpośrednim źródłem światła, która potrwa Wniebowstąpienia.
Coś innego, I może, ale nie wcześniej wspomniałem, jest to, że tylko około 50 członków Kongresu, są wciąż żywe. Wiele {480 +} zginęło i sklonowany, a wiele jest stałe hologramy. Kiedy Ashtar / Nada / Sananda / Matka Sekhmet / Red / Green / KOS mówią, że dbanie o biznesie, to co one oznaczają. Wszystko zostanie ogłoszone na raz. Będzie to już być zrobione deal.
Masywne działań specjalnych policji obejmujące 300 + oficerów miało miejsce, co najmniej trzy oddzielne lokalizacje. Zajmowaniu i transport skrytki depozytowe w celu zabezpieczenia miejsc, w których treść dokumentów, leków, pieniędzy, skradzionych technologii komputerowych, itp. będą inwentaryzowane analayzed a następnie się z aresztowaniami. Miejsca te są istotne spadki pośredniczyła agentów, przestępców i innych międzynarodowych agentów wywiadu ciemnych OPS. Takie ops zostały zaplanowane i przeprowadzone kilka razy w ciągu ostatnich dwóch lat. Często nie widzimy dowody go w wiadomościach. Konsekwencje będą rozwijać się w najbliższych dniach, a próby wywołania paniki w celu wyeliminowania dodatkowych dowodów obciążających z bankowych skrytek sejfowych, które to zakłada się będą teraz dokładniej monitorować takich właśnie działań.
Ta bezprecedensowa operacja trwała dwa lata planowania, obserwacji i tajnych poziomów współpracy policyjnej ... następującą historię Chrisa publikacji metod / zakres i nazw międzynarodowych organizacji finansowych przestępców, banksterów, polityków oszukańczych transakcji, które wydzielane 300 dolarów biliona do prywatnych kont. Fundusze te zostały już odzyskane i będzie bardzo instrumentalny w finansowaniu nowych systemów finansowych, które NESARA wymaga. Operacje te są obecnie napawania mówi wyraźnie różnicę w tym momencie, w porównaniu do tych, poprzedni dzisiejszych. Chris Story pracował dla cabal i podbijania dla brytyjskiego korony. Został zastrzelony na ulicy, gdy już nie miał zastosowania dla niego.
Są to swego rodzaju tajnych działań zamykających pułapek, które zostały tak starannie umieszczone. Mamy zamiar być wysłuchaniu wielu więcej takich działań, które są obecnie w toku. Innym przykładem jest to, że z roku federalnych Wielkich obradach Jury w USA. Te przesłuchania przyniosły 10.000 zamkniętych aktów oskarżenia, które są o być rozszczelnione i serwowane.
Niektóre pozycje w tych 7000 lockboxes obejmować bilionów dolarów w certyfikaty na złoto; dowód obciążający zorganizowanych szefów przestępczości, Intel, usług rządowych agentów, operacji-świecie-że bankster dotkniętych je jak cegły kijem w twarz. Oni po prostu spotkał się zrobić "Damage Control" podczas posiedzenia Bilderbergers "w Chantilly, Wirginia. Nie popełnij tego błędu, że pilarki są "czyszcząc las" kłamców, kłamstwa, oszustwa, morderstwa, i każdym innym nikczemnej praktyki wiesz lub nigdy nie słyszał. Nie będzie "szok i przerażenie", gdy dane można powiedzieć.
Która sporządziła NESARA?
Dennis Kucinich i Ron Paul opracowane pewne fragmenty tajnej Prawa NESARA.
14 członków Kongresu, którzy przyczynili się swoją wiedzą na umacnianie różne części ustawy. Obejmuje Paul Wellstone, który gdy miał złamać mu nakaz milczenia zginął wraz z żoną i córką w katastrofie lotniczej. To było przypomnienie wszystkim na podstawie nakazu milczenia, by nie mówić o prawie NESARA. Otrzymałem e-mail z tych co mówią, że nie mogą mi pomóc w ogóle, ponieważ są one na podstawie nakazu milczenia i strachu o swoje życie.
Kluczowym słowem jest fair. Byłoby sprawiedliwe wyeliminować dziesięć milionów dolarów kredytu na majątku lub jachtem zakupionych z wypranych pieniędzy narkotyków? Lub sto milionów dolarów kredytów hipotecznych na budynku nabytego przez kogoś, kto przyszedł defraudację pieniędzy inwestorów lub celowo wprowadzenie małych spółek z rynku? Byłoby sprawiedliwe w celu wyeliminowania z 25.000 dolarów zadłużenia karty kredytowej, poniesione przez kogoś, kto zastąpił zeszłorocznego modelu drogi samochód z najnowszym modelu? Wybory tak, jak wszystkie inne wybory wolnej woli, są obowiązki jednostek.
Różnice wynikają z rozbieżności kompetencji. Nasze informacje pochodzą ze źródeł "wyższe HQ ': Ashtar, Sananda, Matka Sekhmet, KOS, Lady Nada Mistrz i St Germain. Wszystko poniżej nie wiem co wszyscy powyżej planują, tylko ogólne wskazówki. Możesz być pewien, że to, co powiedział, jest poprawna, ponieważ pochodzi od osób odpowiedzialnych za wykonanie planu. To nie jest to krytyka, tylko inny widok z wyższego poziomu zaangażowania.
Jak się 9/11 i NESARA powiązane?
Cabal zaprojektowane 9/11, aby zatrzymać ogłoszenie NESARA, która została zaplanowana na 10 minut po Twin Towers / Pentagon / PA ataków. Mają nadal wykorzystywać i rozwijać Powers Act wojenne oparte najazdy bez legalnych działań kongresowych i przyszłych, jeśli nie foliowany-stanu wojennego zadeklarować dyktatura czy NWO. Brak osiągnięcia swoich celów ... do tej pory ... doprowadza je do skrajności, które stają się coraz bardziej przejrzyste, jak czas ucieka. Tracą i oni to wiedzą. Oni nie istnieją. Wynika to z Bożego dekretu, który jest realizowany w całym tym i planety, układu słonecznego i wszechświata.
Dennis Kucinich, rozmawia Clout / Air America Radio, faktycznie omówione, co miało się wydarzyć na 9/11: "Ogłoszenie ważne było zaplanowane, które mogłyby zmienić nasze systemy gospodarcze i polityczne." (Nie mógł używać terminu NESARA powodu Aby gag, ale wszyscy, którzy rozumieją, że wiem, co on opisywał).
W czasie 9/11 ataków, specjalna sekcja z Pentagonu został właśnie zmodyfikowany do wyższego bezpieczeństwa ochrony, oraz że segment Pentagon był specjalny instrument komunikacji Naval Intelligence zaangażowany Ogłoszenie NESARA jest. To było dokładnie celem ataku rakietowym. Transmisja kodów do banków centralnych były już w procesie w czasie ataku z ogłoszeniem mniej niż 10 minut.
Strona Pennsylvania był podziemny przechowywania ważnych dokumentów NESARA związanych i było dokładnie lokalizacji docelowej. W momencie, co nazywano katastrofy samolotu, FEMA / FBI już stojącego w pobliskim lesie. Potem wybiegł do zabezpieczyć teren od innych badaczy. Nie rozbił się samolot. Każda wieża została zaatakowana przez specjalnie przygotowanej samolotu, zmodyfikowany przez Tajnego Rządu / CIA do przewozu pocisków oraz specjalnymi holograficznych projektorów do projekcji złudzenie samolotu w prasowych.
Twin Towers sub-piętrowy odbyło rekordy i mnóstwo złota. Czarni ludzie ops miał zainstalowanych różnych urządzeń wybuchowych i wrócił kilka tygodni przed 9/11, aby zainstalować detonatory i dokonać połączeń elektrycznych i kontroli elektronicznych, tak aby mogły zdalnie wywołać eksplozje wykupienia masywne wsporniki bazowe i centralne kolumny, ukraść złoto, i zabijać żadnych ludzi w okolicy, którzy mogą poświadczyć, co robią.
Nie zabili ich wszystkich, jak były w pośpiechu, aby załadować do złota i dostać je przed wybuchy zostały zdetonowane. Więc nie byli świadkami tych zdarzeń. Łącznie 75.000 osób rzeczywiście zginęło w tych rozbiórek na 911. Niektóre obszary zostały skierowane do zniszczenia akt i dokumentów finansowych z wyszczególnieniem zobowiązań firm Cabal.
Ogłoszenie zostało zaplanowane na 10:15 na 11 września 2001 ... ale to było "zapobiegać" przez bliźniacze wieże ataków, które zostały zaplanowane i wykonane przez naszych własnych rządów czarnych agentów operacyjnych. Sibel Edmonds, Valerie Plame i Joe Wilson, David Ray Griffen i wielu innych mówią na ten temat, który doprowadzi do aresztowania i usuwanie Bush, Cheney, i wsp., z nowym nadchodzących wyborów w ciągu 6 miesięcy od ogłoszenia NESARA jest.
"Economy Mądrość"
Jesteśmy na progu zmian bardzo dużych. On Air Thoma Hartmanna America Radio Show, Thom miał dr David C. Korten, ekonomista, mówiąc o bankructwie "Gospodarka Phantom", oparty na papierze fiat. Wezwał do natychmiastowego zmiany metali szlachetnych Backed waluta, co prowadzi do "Gospodarka Mądrości". Potem powiedział na antenie, "Nie będę odpowiadać na żadne pytania dotyczące kiedy NESARA zostanie ogłoszona lub gdy wypłaty nastąpi. Wszystko to jest spekulacyjny .... "Dr Korten wcześniej omówiono te kwestie na demokracji teraz, z Amy Goodman.
Pogrążając giełdzie
W KOS wydał aktualizację i powiedział, że nie są to zmienne, ale to było wyraźnie w dół, w kierunku na giełdzie. Są to szacunki oparte na aktualnej wiedzy tylko i nie ma żadnych dat ani liczb bezwzględnych Dow. Ilekroć wkroczyć i zamknąć rynków będą też musieli zamknąć banki na dwa tygodnie, aby oczyścić przestępców i ich praktyk. Oni będą w tym kraju, a następnie wznowić banków amerykańskich banków skarbowych pod NESARA.
, Że decyzja zostanie podjęta przez St Germain.
Dow spadł 300 punktów w ciągu ostatnich 30 minut, a następnie wróci do 6594, który jest niższy blisko i znowu stało się to na dużą objętość = 50% większa niż średnia. Które mówi, że trend będzie kontynuowany w dół. Thom Hartmann powiedział, że został na 5 lat mówią, że rynek może spaść do 5000 lub nawet 3000, a ludzie nie powinni lekceważyć tej możliwości, ponieważ wiemy, że ma dostęp do KOS i St Germain i Lady Mistrza Nada.
Głównym punktem nie jest liczbą.
Jest to, że tendencja jest zdecydowanie w dół i do podejmowania wszelkich działań są ostrożne w swoim indywidualnym przypadku. Jest to również do zrozumienia, że ​​St Germain nie może podejmować działań, dopóki nie pójdzie tak niskie, jak 3000. St Germain daje Kos rozkazy i nie powie nam żadnych dokładną liczbę lub datę.
Kiedy NESARA wystąpić?
Lady Mistrz Nada wykluczeni na naszej korporacyjnej rządowi 30.09.08 kiedy Bush wywiąże się jego płatności. W KOS następnie umieścić nas w ustawie NESARA i zapisane banki światowe i stockmarkets z upaść. Byliśmy pod jurysdykcją MTS od tamtego czasu. Więc może to wyglądać jak Kongres ma prawo, to jest fikcja. Są po prostu przekonuje się o zdradę ... przed aresztowaniem i usunięte.
Co patrzymy jest powierzchnia projekcyjna / shadow play. Byliśmy w środku NESARA ustawy od 1 października 2008 i pozwoliła wielu fundamentalnych zmian, które zostaną wprowadzone w życie. US jest ekonomicznie upadłość, a system nie powierzchni i zostanie wkrótce usunięty.
To zajmuje dużo dla ludzi puścić starych sposobów i "zasady", w jaki sposób postępować. Zakorzeniony system nie dba o wynik wyborów. Chce kontynuować "stare sposoby", które są w stanie upadłości. Żyjemy na dwa tory jednocześnie migracji z starych do nowych.
Nakładanie pozwala nam kontynuować zarówno nasza zmiana ma miejsce. Większość wie, że jesteśmy aktualizacji z węgla do ciekłej substructue diamentów. To przesunięcie pozwala absorbować więcej światła i przytrzymaj aby nasze struktury fizyczne mogą nadal istnieć jako "pojemniki duszy".
Tak samo jest ze starych struktur zewnętrznych jest w parze z nowymi strukturami fundamentalnych. Kiedy NESARA jest ogłoszony, stary będzie odpadać, jak strup na ranie, a nowy będzie widać już być obecny.
Wtedy postęp ruszy gwałtownie do przodu. Wszystko jest po ten model, aby umożliwić maksymalne przygotowanie przez wszystkich, przed ogłoszeniem jest. Następnie działania publiczne odbędzie który usunie te resztki starego reżimu, którzy zdecydowali się nie do migracji do i wspieranie nowych polityk.
Wszystkie te przygotowania do ścigania przestępstw wojennych został przejściem od 1 października 2008, a Obama wie wszystko i wie również, że NESARA ma zostać ogłoszone wraz z 911 ekspozycji i objawienia Galaktycznej obecności.
Sananda, St Germain, Maitreya, Metatron, Michael, Matka Sekhmet i Ashtar pracuje niestrudzenie, aby zsynchronizować wszystkie te czynności tak, że przejście będzie płynny. Bez tych kroków przygotowawczych mielibyśmy ekstremalne wstrząsy na całej planecie.
Jest krytyczna masa ludzi, którzy teraz rozumieją, że duże zmiany są potrzebne i że-bolesne zmiany jest, nie możemy spróbować załatać stary system. To jest za daleko, to jest za późno i nie ma wolnych zasobów. W tym kraju jesteśmy jeszcze lepiej niż 90% na świecie, gdzie warunki są nie do pojęcia przeciętnego Amerykanina.
W tym samym czasie, co zewnętrzna upadku warunki, jesteśmy w głębokim sytuacji powszechnej gdzie wszyscy czekają na nas do naszego następnego kroku w kierunku galaktycznego obywatelstwa. Zmiany są tak szybki i wściekły i będzie tak szybki, że nie będziemy w stanie śledzić liczbę i ich skutków.
Zobacz, jak szybko te pozorne zdarzenia zawrócić jak nowa administracja przenosi się do osiągnięcia krytycznego poparcia dla jej nowych działań. Thom Hartmann otworzył swój program z niesamowitym pytanie, powstały. "Czy reformacja Ustawa rozwiązanie?" Czy można sobie wyobrazić, że! To jest przełom. Oczywiście nie użył "NESARA" ale wszyscy w Waszyngtonie i innych wie co Reformacja Ustawa odnosi. Bardzo duży dowód nadchodzącej wiadomości.
Co do terminów NESARA, nie da nam dokładną datę.
Nie mamy-bo nasze źródła nie mogą nam powiedzieć-szczegóły lub dokładnych harmonogramów.
Co to jest prezydent Obama robi o NESARA?
Co to jest prezydent Obama robi o NESARA?

Barack Obama spotyka się z ziemskim i extraterrestial rady w ostatnich tygodniach w tym podczas jego "wakacji" na Hawajach. On jest nasz prezydent, a także jest członkiem 9-ga Syriusza Rady Dziewięciu więc przygotował się przez ostatnie 1000 lat do roli on teraz będzie grał w doprowadzeniu NESARA na informacje, pomoc w ujawnianiu wszystkich zbrodniarzy wojennych uczestniczących w unii gospodarczej Polityczne Zdrada od USA zaplanowane i wykonane z 911 parodii.
Która obejmuje rodziny Cabal międzynarodowych w wielu krajach. Kradzież ponad 100 bln społeczeństwa w funduszach jest również zaangażowany. Planowane ludobójstwo ponad 6 miliardów ludności świata wraz z dyktatorskiej kontroli wszystkich ziemskich aktywów została Kabały za cel od kiedy przybyli tu 65 mln lat temu
Co stanie się po NESARA jest ogłoszony?
Będziemy mieć programy we wszystkich krajach, które usunie chciwość i zapewniają istotę życia dla wszystkich obywateli. Nie będzie potrzeby sztucznych granic. Te sztuczne bariery pochodzą z różnic w dochodach, edukacji i pracy znaczącego. Ponieważ wszystkie te będą odbierane w każdym kraju, granice zostaną usunięte zbędne. Oczywiście, niektóre z przepisów potrwa dłużej niż inni ... do 12-15 miesięcy w najdłuższym. Jednak nawet w takich przypadkach, wszystkie podstawowe potrzeby zostaną zaspokojone szybko. 82-sze Airborne Division jest wokół Waszyngtonu w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poparcie Prawa NESARA. Ogłoszenie NESARA i wdrożenie ... jest bliska .... Powrót naszych żołnierzy będzie końcowy element procesu manifestacji Pokoju.
Wszystkie wojskowych stacjonujących na całym świecie, będą zwracane do domu na raz. W Starships łatwo stanie tego zadania.
Wysłany przez Jana MacHaffie o 8:30 AM
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudzień 27, 2012, 08:49:33 »

26/12/2012

Dziś zacząłem wyobrażać sobie Ziemię bez skorumpowanej Rezerwy Federalnej, zniewalania i zaprogramowanej
 na porażkę.


Wyobraź sobie świat, w którym pieniądze nie są już potrzebne, gdzie ludzie pracują i robią tylko to, co daje im satysfakcję i radość, co twoje serce tylko zachęcać ich do tego.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie nie muszą już kraść, aby wyżywić rodzinę, zapłacić rachunki, czynsz lub kredyt hipoteczny.
Wyobraź sobie świat, w którym nikt nie będzie zainteresowany zakupem leków i narkotyków w celu ucieczki od niesprawiedliwego społeczeństwa i częściowe.
Nie byłoby więcej przestępstw związanych z narkotykami i zabójstwa, nie było by więcej seryjnych morderstw spowodowanych ciężkim lekiem lub po lekowe kuracje.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie nie muszą mieć systemu policji w celu utrzymania porządku, który powoduje, iż tylko jest małe więzienie w kraju, z być może pomieścić do 10 osób w środku.
Nie byłoby potrzeby systemu sądowego, i zapotrzebowania na polityków, aby dyktować jak ma wyglądać nasze życie i uczynić reguły, które uniemożliwiają nam być wolnymi obywatelami.
Wyobraź sobie, oszczędności uzyskane przy wykroczeniach nie będzie tego już z powodu braku pieniędzy. Dlatego też będzie mniej policjantów, mniej sędziów, mniej prawników, mniej pracowników socjalnych i kosztów społecznych.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie nie cierpią z powodu depresji, którzy nie potrzebują silnych leków produkowanych przez duże firmy farmaceutyczne, które stanowią, że jeden zależy od nich i nie leczy przyczyn choroby.
Nie byłoby już potrzeby do wojny, do walki o ropę, terytorium, nie byłoby potrzeby produkować więcej broni, nie trzeba już ogromnych szpitali i leków stosowanych w leczeniu ofiar wojny, a potem musiał brać leki do końca życia w wyniku obrażeń wojennych.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie mają dużo czasu dla rodziny i bliskich, gdzie nie było wystarczająco dużo czasu, aby zrobić to, co im się podoba.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie mają czas, aby poświęcić się pracy z ludźmi, którzy potrzebują miłości i opieki.
Czas, w którym będziemy mieć chwilę na słuchanie siebie lub gdy mamy czas, aby realizować nasze zainteresowania i hobby.
Nie ważne, czy te marzenia lub hobby przyniosą nam pieniądze, to byłoby na tyle, jeśli chcieliśmy spędzić godziny wykonywania pracy stoczni, malowania, pisania, medytacji, lub godziny zajęć z przyjaciółmi, zwierzętami i roślinami.
Wyobraź sobie świat, w którym wynalazcy mogliby opatentować swoje odkrycia, ich publicznego i ogólnego użycia.
Świat, który nie jest regulowany przez korporacje zysku, poza jakikolwiek sens ludzkości, współczucie, miłość, zrozumienie, sprawiedliwość, równość i sprawiedliwość.
Wyobraź sobie świat, w którym ludzie i nie oczekują korzyści materialnych, świata, gdzie społeczeństwo zrozumie, że podjęliśmy tę ludzką formę na okres przejściowy, na tej planecie, aby pogłębić nasz poziom miłości i zrozumienia.

Wyobraź sobie świat bez pieniędzy.

Wielowymiarowy Ocean
Tłumacz: Gloria Mühlebach
WebSite:  http://despertando.me/?p=115829
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor magicalespackluporum halotupsy fifa11 companions