Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 22, 2024, 08:29:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białe Bractwo i Saint Germain  (Przeczytany 83622 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #175 : Październik 17, 2012, 22:39:15 »

Kompletni nie widzę związku twojego postu z tematem.

Kiara Uśmiech Uśmiech

==========================================


Wracając do tematu Białego Braterstwa , oczywiście ta nazwa jest przekształcona z dużo starszej  , dawnego kapłańskiego bractwa, ale w tym momencie operujemy nią.

Wiedza która ewoluowała w Egipcie w tamtych czasach była częściową kontynuacją  przyniesionej z Atlantydy po "Wojnie Bogów" czyli opcji przeciwnych sobie cywilizacji. Oczywiście że chodziło o przejęcie władzy nad ziemią , pozbawienie jej dawnej funkcji "Szkoły rozwoju Duchowego" przez  przedstawicieli rożnych kosmicznych cywilizacji . Zamienienie Ziemi w prywatnego dostawcę energii z uwięzionymi na niej w kole karmy duszami, (co zresztą stało się i trawa do dzisiaj) było ich celem.
Jednak nie do końca można zniewolić Ducha, on się budzi i swoją mocą  energii miłości przekształca otaczającą go materię. Takie momenty są zawsze przełomowe w dziejach ludzkości zawsze zachodzą na tzw. Końcu Czasu w którym zaczynają spadać ludziom klapki z oczu i dążą do zmian. Zauważają już wszelakie sposoby manipulacji nimi i odróżniają manipulatorów, jest to najbardziej niebezpieczny moment dla systemu władczego , bo nigdy do końca nie wiadomo jak to się przerodzi w dalszym ciągu przebudzenia ludzi. Zatem system przygotowuje się do tej chwili praktycznie przez cały swój 26 tys letni cykl, to sporo czasu, by wprowadzić i wpoić ludziom fałszywe informacje i wzorce życia , które z całą pasją i stanowczością będą uznawali za właściwe i walczyli między sobą o nie, oraz tępili zawzięcie wszystkich którzy odważą się pomyśleć i powiedzieć inaczej.

Wiedzę prawdziwą wycofywano z obiegu i  zastępowano książkową ( nowo przygotowaną)  , która ma odnośniki do prawdy ale nią nie jest, zatem nie poprowadzi Ludzi do osiągnięcia ewolucji. Myślenie ( raczej bezmyślność ) Ludzką zamknięto w ramach wielu religij , napędzającej siebie powtarzanymi bezmyślnie tradycjami i rytuałami. Większość ludzi nie myśli powiela tylko  myśli innych traktując to jako normę życia.
Cóż z tego iż pozostawiono Ludziom TORE skoro niewiele osób zadaje sobie trud odczytania jej ukrytego głębokiego symbolicznego przekazu, większość czyta i interpretuje ją dosłownie.

Prawdziwą wiedzę dawne tajne grupy przekazywały wyłącznie ustnie teraz też są takie i robią identycznie. Jeszcze ponad trzy tysiące lat temu była to norma kształcenia kapłanów i kapłanek. Przykładem tego jest opowieść o życiu Sefory i Mojżesza, ich losy na tle walczących ze sobą  o dominację stronnictw kapłańskich i usiłowania stworzenia nowej grupy ludzi z przebudzonych już duchowo i gotowych do wyższej jakości życia.

Białe Braterstwo to dwie opcje wiedzy reprezentowane przez dwie opcje Kaplanów uczących swoich adeptów w dwóch odległych od siebie miejscach w Egipcie, trzecie miejsce było miejscem egzaminów.

1. Miejsce to wyspa Elefantyna - kapłani Lewici czyli opcja "Lewego oka Horusa"

2. Miejsce to Oaza Siwa- kapłani reprezentujący prawą stronę,  czyli opcja "Prawego oka Horusa"

3. Miejsce to płaskowyż Giza z zespołem Piramid w którym odbywały się egzaminy kapłanów włącznie z przechodzeniem i powrotem do innych wymiarów.

Każdy kto był kapłanem Białego Braterstwa i zdał te egzaminy praktycznie posiada tą wiedzę w sobie i będzie z niej mógł korzystać w 100% gdy tym razem zda swój egzamin z rozwoju duchowego, czyli prawa do używania jej w sposób etyczny i mądry.

cd.....

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 14:55:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #176 : Październik 18, 2012, 14:28:31 »

Cytuj
Doreal napisał, że Shamballa (Szambala) to Wielka, Biała Świątynia Tybetu mieszcząca się na głębokości 75 mil pod Himalajami.

Cytuj
Wejście do niej znajduje się pod ziemią, a przestrzeń wokół niej jest zakrzywiona i prowadzi do innego wszechświata. Według Doreala Szambala składa się z dwóch połówek. Południową połowę zamieszkują mistrzowie i wielcy guru, zaś część północna to kraina, w której przebywa Maitreja, awatar czy nauczyciel świata.

Ta częśc postu w wątku o Ślęży właśnie dokładnie tego(z drugiej części cytatu) dotyczyła.
Niejako potwierdzenie tego, co pisał
DO Real.

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #177 : Październik 20, 2012, 22:35:11 »

no ok to co to jest za ukryta i na czym polega manipulacja i kto manipuluje ?Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gods spw elita-mam wataha-zlotych-klow frihedland