Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 02:45:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 11.11.11 - Oblicza Duchowości u progu 2012  (Przeczytany 29685 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 28, 2011, 19:11:23 »

http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=8489


Na forum Davida jest nowo zalozony watek.Bardzo ciekawy.Polecam.

Greto Uśmiech  autorem jest redmuluc ( kiedyś był uzytkownikiem naszego forum ) a to gwarantuje naprawdę ciekawy temat Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Październik 28, 2011, 20:06:02 »

Cytat: greta
Wiesz Darku trudno powiedziec czy by to kogos zainteresowalo.Te wiadomosci przewijaja sie u nas w roznych tematach.

Niemal w każdym wątku przewijają się myśli z innych. Mimo to wciąż tworzymy nowe tematy by zogniskować te informacje, by nie trzeba było szukać po "czeluściach" forum jakieś myśli.
Zakładaj więc i nie martw się czy kogoś zainteresuje, czy nie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 03, 2011, 10:47:22 »

To będzie wielkie energetyczne i duchowe wydarzenie.
W całym świecie a także w Polsce odbywać się będą w tym dniu różne spotkania, warsztaty, medytacje. Myślę, że to co wydarzy się wtedy we Wrocławiu będzie miało szczególną moc. Będzie to kongres w liczącej 500 miejsc sali konferencyjnej w Polskiego Radia Wrocław.

11.11.11 Wrocław - Sala koncertowa Polskiego Radia Wrocław ul. Karkonoska 10
                                                    Zgromadzenie Wolnych Ludzi
 
                                                   Oblicza Duchowości  u progu 2012

                       Patronat medialny: „Czwarty Wymiar” Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski
                                                       Program (aktualizacja z 3.X.2011 r.)

Jeszcze raz chce zapytac czy ktos z tego forum wybiera sie na ten kongres. Ja chce uczestniczyc w tym spotkaniu i Tomek - tak wiec jak narazie jest nas dwoje. Cieszylabym sie bardzo gdyby jeszcze ktos z tego forum wybral sie na to spotkanie we Wroclawiu.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 10:48:11 wysłane przez Rafaela » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 03, 2011, 11:05:28 »

niestety, nawet gdybym chciał- to i tak nie mogę,-
sorki  Smutny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 03, 2011, 21:18:45 »

A to szkoda, kiedy zobaczylam ze napisales w tym temacie, ucieszylam sie ze moze bedziesz na tym sympozjum - szkoda.
Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 03, 2011, 22:33:02 »

Jeszcze raz chce zapytac czy ktos z tego forum wybiera sie na ten kongres. Ja chce uczestniczyc w tym spotkaniu i Tomek - tak wiec jak narazie jest nas dwoje. Cieszylabym sie bardzo gdyby jeszcze ktos z tego forum wybral sie na to spotkanie we Wroclawiu.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela
Dołączam się do zachęty Rafaeli.
Dojazd na  "obiad" mogę zapewnić 4 osobom Mrugnięcie Piąty kierowca, czyli Ja Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 04, 2011, 10:13:14 »

Witaj Tomku.

Jak narazie to wyglada ze jest nas tylko dwoje z forum, jest jeszcze troche czasu moze jeszcze ktos dolaczy.
Zapisuje sie na jazde na obiad.
Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 12, 2011, 12:43:30 »

Witajcie kochani.
Wczoraj bylam na sympozjum Oblicza Duchowosci u progu 2012 roku. Bardzo mi sie podobalo.
Sala byla wypelniona . Ludzie byli w roznym wieku. Program byl bardzo ciekawy i urozmaicony, nie bylo czasu na nudy.
Mysle ze kazdy znalazl cos dla siebie.
Dzisiaj wracam do domu, Wroclaw jest przepieknym miastem. Pozdrawiam wszystkich. Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopad 12, 2011, 12:45:51 »

Witaj Rafaelo Uśmiech Napisz coś jeszcze o tym sympozjum Uśmiech Może Janusz lub ktoś inny jeszcze był ? 
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 12, 2011, 12:52:55 »

Witaj
Janusza nie bylo, ale parokrotnie jego nazwisko bylo wymieniane. Z Tomkiem tez sie nie spotkalam, ale poznalam
pare osob. Ja jeszcze jestem we Wroclawiu, jak przylece do domu, to sie rozpisze na moim komputerze.
Tak wiec do jutra. Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 12, 2011, 23:27:15 »

Rafaelo, ale co konkretnie ujęło Cię/zainteresowało w tym spotkaniu, według mnie było co najwyżej średnie...
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopad 13, 2011, 10:26:58 »

Rafaelo, czekamy na retrasmisję !

Arteq sądzisz tak po przeczytaniu menu, czy też miałeś okazję być osobiście ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 13, 2011, 14:15:48 »

nie z programu - bo może mylić - z relacji uczestników...
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 13, 2011, 23:31:44 »

Witajcie kochani !

Spotkanie rozpoczelo sie  Polskim Hymnem, wszyscy wstali i tez spiewali ten hymn. Spotkanie bylo prowadzone dosc ciekawie o roznych tematach.
Bardzo ciekawy byl temat "Kobieta i natura" temat  "Bezpieczny porod dla matki i dziecka" proponowany porod w domu , powrot  do natury.
Byl film 15-sto minutowy pokazujacy porod poprzez Carskie ciecie , i porod w domu normalna droga.

Wystep  pani Elzbiety Nowalskiej, wlasciwie informacyjny na temat warsztatow w Egipcie i wydanych ksiazkach. Uczestniczyla w parominutowej
medytacji ktora rozpoczela sie o godz. 11.11 . Bylam nieco zawiedziona, bo oczekiwalam od tej pani nieco wiecej w czasie tego spotkania.

Wlasciwie cale to spotkanie bylo poswiecone  naszej ludzkiej egzystecji. Haslem tego dnia, bylo to, ze w calej tej sytuacji w jakiej sie znajdujemy, 
my jako jednostka jestesmy najwazniejsi. Ostrzegano przed strachem, powiedziano ze rozwoj duchowy powinien kazdy rozpoczac od siebie.

Janusz Zagorski prowadzil to spotkanie, trzymajac sie bardzo czasu. Tak wiec czesto interesujace tematy moglyby troche dluzej trwac.
Atmosfera byla bardzo sympatyczna i przyjacielska.

Podczas przerwy obiadowej mozna bylo rozmawiac z ludzmi ktorzy uczestniczyli w podanych tematach. Czas zlecial mi szybko , jestem bardzo zadowolona z tego  spotkania.
Wlasciwie to nic nowego sie nie dowiedzialam, ale dobrze ugruntowalam swoje wiadomosci.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela

====================================

Podaje adres : http://niezaleznatelewizja.pl/2011/11/janusz-zagorski-2011-11-13/  - tu mozna   dowiedziec sie wszystkich  szegolow
dotyczacych tego spotkania.

Pozdrawiam Rafaela

Scaliłem posty
Darek





« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 20:26:30 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 14, 2011, 14:00:55 »

 Rzeczywiście nie spotkaliśmy się Rafaello, pukam się teraz w czoło bo dopiero teraz przeczytałem wiadomości gdzie opisałaś swój wygląd (nawet chyba Cię widziałem Mrugnięcie )
Tak czy inaczej, spotkanie było prowadzone przez wielu mądrych ludzi przerywane utworami z serca Cezarego Stawskiego (i nie tylko) z gitarą klasyczną w tle.
Sporo było ludzi, można było spotkać młodych ludzi jak i sędziwych wiekiem a jednak wszystkich łączył jakiś wspólny temat.
Pozdrawiam
Tomek
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 14:01:26 wysłane przez Tomasz » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 14, 2011, 20:25:15 »

Witaj Tomku!

Siedzialam w drugim rzedzie od sceny. No trudno, moze nastepnym razem sie uda nam poznac.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego spotkania i na dlugo zostanie mi w pamieci ta atmosfera ktora towarzyszyla nam od poczatku do konca
tego spotkania. Po raz pierwszy uczestniczylam w takim spotkaniu, mysle ze nie po raz ostatni.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Rafaela
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 18, 2011, 21:36:55 »

Minął 11.11.11 i sufit odwrócił się do góry  Mrugnięcie
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 18, 2011, 22:55:16 »

A gdzie jest miejsce sufitu: na dole? W każdym razie dziękujemy za szokującą informację... Poinformuję sąsiada z góry, żeby uważał  Coś
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Listopad 20, 2011, 12:02:54 »

Niektórzy twierdzą  że ta pani wypisuje brednie ,ale ja nie będę wypowiadać się na ten temat.Ocenę pozostawiam wam


Dzień Niepodległości Polski - co właściwie zdarzyło się 11.11.11 ?
http://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/dzie%C5%84-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-polski-co-w%C5%82a%C5%9Bciwie-zdarzy%C5%82o-si%C4%99-111111-/314569375235608
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Listopad 20, 2011, 12:06:42 »

>Channel<, zamieść może ten tekst na forum, bo strona nie otworzy się dopóki nie zarejestrujesz się na faceboku, a ja nie chcę się tam rejestrować. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopad 20, 2011, 13:10:08 »

Dzień Niepodległości Polski - co właściwie zdarzyło się 11.11.11 ?

utworzona przez użytkownika Zofia Piepiórka w dniu 15 listopada 2011 o 20:16


Dzień 11.11.11 czyli Narodowe Święto Niepodległości Polski zaplanowałam spędzić w STREFIE 3c 123 na Kaszubach z kilku powodów. Ta STREFA jest bardzo ważna dla Polski. Pozornie nic tam nie ma ciekawego, po prostu pola, lasy, niewielka rzeka Wierzyca oraz kilka legendarnych kamieni – pozostałość po wielkim kręgu z czasów poprzedniej cywilizacji. Było tu wielkie w skali odwzorowanie „Pasa Oriona” w wielkich kamiennych kręgach. Większość z tych głazów po tysiącach lat na skutek erozji wyłoniła się z ziemi. Tutaj jest również zasypana piramida. Pisałam na ten temat m.in. w art. ”Legendarne megality w świetle badan i odkryć w pow. kościerskim cz. I i II. Również tutaj, w maju 1991 roku „płonęły drzewa” jak w opisie biblijnym Mojżesza. Dlaczego tutaj? Po wielu latach wiem, że jest to wskazówka mistyczna, astronomiczna i fizyczna.

A co to ma do rzeczy?

Data… 11.11.11. to Dzień Święta Narodowego, ale dla psychotroników to szczególny dzień ze względu na liczby. Ten dzień był dla nich dniem medytacji i celem podróży do Egiptu ok. 2000 Polaków, aby aktywować za pomocą kryształu coś co jest w tej piramidzie, a co miało "uratować świat przed zagładą”! Na ten temat w Internecie aż „huczało”! Grupa inicjatywna zaplanowała, że dnia 11.11.11 o godz. 11.00 otoczą piramidę Cheopsa i wspólnie będą medytować.  Czytając tego typu informacje miałam duże wątpliwości czy postępują słusznie,  bo skutki tego mogły być odwrotne niż się spodziewali lub celowo i świadomie do tego zmierzali…

Piramidy w Egipcie, w Gizie są również astronomicznym odwzorowaniem „Pasa Oriona”, ale od tysięcy lat stoją na widocznym miejscu na pustyni.  Czy te piramidy są ustawione w takiej samej skali w jakiej były tutaj ustawione te wielkie kamienne kręgi? Czy to ma znaczenie? Wszystko tutaj jest ważne…

Tego dnia przyjechałam ze znajomą A.R. do Małych Stawisk, aby odpocząć i pospacerować, tym bardziej, że pogoda była piękna – słońce i ani jednej chmurki na niebie. Była godz. 10.50  gdy usiadłyśmy na ławeczce i rozmawiałyśmy na temat piramidy w Gizie. Jestem wizjonerką i dlatego postanowiłyśmy skupić się, aby zobaczyć jakie energie tutaj działają.

Zobaczyłam w wizji z dużej odległości,  w głębi ziemi coś ciemnego w kształcie owalnym co zasłaniało lub blokowało złociste światło wydobywające się na bokach. Zapytałam czy widzi to samo? Znajoma widziała to podobnie. Gdy skupiłyśmy się ponownie w oczach nam zajaśniało… Zobaczyłam  wielki trójkąt w żółtym kolorze, a w środku jaśniał mniejszy trójkąt  w kolorze złotym. Powiedziałyśmy jednocześnie - coś się nagle otworzyło! Ogarnęła nas niezwykła fala ciepła na wysokości serca…  CZAKRAM SERCA! Patrzyłyśmy na siebie z niedowierzeniem i radością… Widziałyśmy i odczułyśmy to jednocześnie! Trwało to kilka sekund, a w sumie  ok. 5 minut. Spojrzałam na komórkę, była 10.56. Nie było jeszcze godz. 11.00, a więc wszystko zdarzyło się przed czasem? Otwarty CZAKRAM SERCA W Polsce?! A co psychotronicy robią w Egipcie? Pomyślałam, że tam dopiero zaczynają swoją ceremonię! Oni potrzebują do aktywacji kryształu, a tutaj samo się otworzyło. Nagle zrozumiałyśmy, że to Bóg i Król Jahwe sam otwiera czakram serca , a nie ludzie ze swoimi urządzeniami. Czakram w Sanskrycie znaczy „koło, krąg, DYSK”, a tutaj jest  kamienny kręg  z wcześniejszej cywilizacji i DYSK Króla Jahwe. Jest też gdzieś tutaj zasypana piramida z czasów Pierwszej cywilizacji, a to wynikało z badań oraz śniłam o tym wielokrotnie.

Analizując wizję zrozumiałam, że najpierw zobaczyłyśmy głęboko w ziemi DYSK KRÓLA JAHWE z którego wydobywały się złociste promienie na bokach, gdyż był zamknięty do czasu, aż wykonane zostaną pewne zadania. Ale gdzie to jest? Może w Gizie?  Zobaczyłam dokładnie to miejsce niedaleko miejsca gdzie siedziałyśmy. Gdy skupiłyśmy się ponownie nagle zajaśniało nam w oczach i zobaczyłyśmy to z bliska…  Otworzył się tuż przed godz. 11.00. Pojawił się żółty trójkąt, a w nim mniejszy złoty trójkąt dając efekt głębi. Trójkąt w naszej wierze i religii to symbole BOGA.  Patrzyłyśmy na siebie z niedowierzeniem…  widziałyśmy to samo… coś się otworzyło, ale nie my to sprawiłyśmy! Musiałyśmy jedynie być świadkami tego zdarzenia. Grupa psychotroników, która miała się tym zająć zlekceważyła tę sprawę i co w tym czasie robi? O tym później...

Pół godz. później poszłyśmy na spacer do lasu i rozmawiałyśmy o psychotronikach z Gdyni i tych w Gizie.  Nie wiedziałyśmy co w tym czasie działo się w Gizie!  Gdy o tym pomyślałam zobaczyłam w wizji dwie ciemne piramidy. Jedna była podobna do tej w Gizie, ale była na ciemnym tle, jak obraz w nocy.  Druga miała płaski szczyt, ale w jasnym tle   zwalistych chmur. Nagle zaczęła przechylać się w prawo, a potem w lewo. Powtarzało sie to kilka razy!

Nie rozumiałam tej wizji do czasu, aż  wróciłyśmy do domu i włączyłam komputer… Pierwszy SZOK!!! Wizja pierwszej piramidy dotyczyła piramidy w Gizie… a później okazało się, że druga dotyczyła piramidy w Gdyni, czyli wyjasniała co robili w tym czasie psychotronicy w Gizie i w Gdyni!

"Weszłam" na Facebook i cisza… nikt z psychotroników nie pisze co tam się dzieje? W końcu znalazłam jakiś art. i SZOK…

http://xn--tv24-c2a.pl/rytulal111111.html

Projekt Cheops, a wojna między wymiarami

CEREMONIA 11.11.11

(2011-11-10 22:20:30)

10 listopada 2011 roku

„Kontrolę nad Płaskowyżem w Gizie przejęły władze wojskowe. Wszystkie zaplanowane na dzień 11 listopada spotkania i medytacje w Wielkiej Piramidzie w Gize zostały odwołane. Umundurowani wojskowi patrolują ulice i cały teren wokół Płaskowyżu. Zamknięte dla ruchu są ulice prowadzące na teren Piramid. Ogłoszono, że w dniu 11 listopada nie dostanie się tam żadna grupa. Sytuację taką wywołały protesty lokalnych grup, którym podsunięto nieprawdziwe informacje o rzekomej wizycie 1500 Żydów, którzy mieli „odprawiać modły“ w intencji „powrotu Żydów“ do Egiptu. W rezultacie uniemożliwiono wejście na teren Płaskowyżu w Gizie. Reakcja wojska usprawiedliwiana jest względami bezpieczeństwa.

Warto zaznaczyć, że na Ceremonię wieczorną zgłosiło się przez biura turystyczne około 2000 osób. Rozczarowaniu uczestników towarzyszy utrata wiarygodności obecnych władz, które dopuściły do takiej sytuacji.

O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.”

 

A potem przeczytałyśmy …

 „Portal gazety Al-Ahram informuje:

 

"Po reakcji egiptologów i opinii publicznej w proteście przeciw ceremonii medytacyjnej, która miała odbyć się tam 11 listopada 2011 r., Naczelna Rada Starożytności zdecydowała o zamknięciu do 12 listopada dostępu do piramid. Organizowana przez Polaków impreza miała na celu „ratowanie Ziemi”.

Aly El-Asfar zarządzający zabytkami w Gizie poinformował Al-Ahram, że odwołaniu uległy wszystkie rezerwacje, jak i sama ceremonia. El-Asfar poinformował, że o zdarzeniu powiadomiono wszystkie agencje i biura podróży. Dodał, że zamknięty zostanie teren wokół Wielkiej Piramidy.

Oficjalne wytłumaczenie Rady Starożytności mówi o dokonywaniu tam prac konserwacyjnych na planowane tam imprezy związane ze świętem Eid. Władze zamknęły dostęp do Piramidy już w czwartek wieczorem. Na miejscu jest policja, jak i prywatna ochrona.

Kontrowersyjna „medytacja” została początkowo zaaprobowana przez Radę. Celem jej organizatorów było zachowanie Ziemi od kosmicznych zagrożeń. Zgodnie z programem imprezy opublikowanym przez fundację „Dar Światowida”, która sponsorowała wydarzenie, w sarkofagu Chufu miała zostać umieszczona kryształowa piramidka mająca stanowić łącznik z siłami kosmicznymi.

Rozeszły się jednak pogłoski mówiące, że wśród medytujących miało znajdować się 1200 żydów, którzy chcieli umieścić na piramidzie symbol gwiazdy Dawida. Kilka lat temu Zali Hawass przerwał prace wykopaliskowe tych samych ludzi, którzy organizowali tegoroczną medytację. El-Asfar informował jednak, że ceremonia Polaków miała taki sam charakter jak wiele innych prywatnych ceremonii organizowanych na płaskowyżu w Gizie i nic nie miało być umieszczane wewnątrz sarkofagu Cheopsa."

 

Siedziałyśmy w szoku, nie wiedząc czy się śmiać czy płakać, bo to było nieprawdopodobne, kuriozalne…Czy psychotronicy tego nie przewidzieli? Czy „Samuel” z którym kontaktowała się Lucyna  Łoboz zakpił sobie z nich wszystkich? Czy tak musiało się stać, aby pokazali kim są i co zrobią dla… Polski?

Psychotronicy, którzy tam pojechali nic nie mogli zrobić, dlatego w mojej wizji piramida Gizie była ciemna.  Ale to co robili  psychotronicy z Trójmiasta w wielkiej tajemnicy ujawniła wizja drugiej piramidy w Gdyni, gdzie jest grobowiec Króla Jahwe z czasów Pierwszej Cywilizacji - opisałam w książce pt. „Święta tajemnica Gdyni”. Wiedziel o tymi również z moich  publikacji na Facebooku. Co robili tego dnia? Medytowali i „wstrząsali” ją za pomocą kryształów i innych urządzeń, bo w symbolu  „przewracała się”, ale nic nie wskórali.... Piramida pozostała ciemna.  O zasypanej piramidzie w Małych Stawiskach i CZAKRAMIE SERCA nikt z nich poważnie nie myślał… dlatego spokojnie otworzyła się sama z woli Boga i Króla Jahwe, czego byłyśmy świadkami. O otwarciu czakramu Serca nie my decydujemy, ale sam Bóg pokazując w ten sposób co oni  mogą zrobić w swojej mądrości…

Byłyśmy pełne podziwu, zachwytu i pokory dla mądrości Boga i króla Jahwe.

Wieczorem włączyłam TV, aby obejrzeć „Wiadomości” … i kolejny SZOK!!  Okazało się, że w tym dniu w Warszawie była prowokacja niemieckich bojówkarzy, którzy zaatakowali Marsz Niepodległości na Placu Konstytucji. „Szok ze względu na tradycję i eskalację zdarzenia w Warszawie. Przemoc, brutalność wobec Polaków! Jest to wynik głębokiego konfliktu w Polsce. Przyczyny tego są głębokie… Zjawisko kryzysu w warstwie polityki symbolicznej, problem zaufania w Polsce wobec Rządu” – mówili dziennikarze w TVP. Był to główny temat tego dnia i kilku następnych, a o sprawie medytacji polskich psychotroników w Gizie ani słowa, chociaż wszystkie Zachodnie media o tym mówiły i pisały!  Na Facebooku  psychotroników dosłownie „wcięło”! Cisza… Wszyscy tylko mówią o wydarzeniach w Warszawie, o prowokacji i ataku bojówkarzy niemieckich na Marsz Niepodległości oraz dlaczego tak się stało?

Medytowaliście… i co się stało i gdzie? Jeżeli na Ziemi ma zapanować miłość, sprawiedliwość, prawda i pokój to stanie się to wtedy, gdy poznamy prawdę o Bogu Ojcu i Królu Jahwe i Jego Kosmicznym Królestwie na Ziemi. Wtedy kiedy naukowcy ujawnia prawdę o „zakazanych” odkryciach świadczących o istnieniu super cywilizacji, której jesteśmy potomkami… a nie potomkami małp podobnych do szaraków.

Powtarzałyśmy - Co się dzieje??  Dlaczego to wszytko zdarzyło się tego dnia… 11.11.11.?

Numerolodzy widzą w tym dniu przełom… Suma tych liczb daje liczbę 6… Bóg stwarzał świat w 6 dni, a siódmego  dnia odpoczywał… Tego dnia w ciszy i tajemnicy w STREFIE 3c 123 na Kaszubach zdarzyło się to, na co czekamy od tysięcy lat!

W Gdyni również odbywał się Marsz Niepodległości  z grupą rekonstrukcyjną - jak w wielu innych miastach Polski. W tym czasie psychotronicy w tajemnicy urządzili spotkanie na Świętej Górze - co zobaczyłam w wizji (W książce „Święta tajemnica Gdyni” opisałam jak wygląda piramida i w wizji ją zobaczyłam.) Jakimi siłami… energią  „wstrząsali” ARKĄ PRZMIERZA, że w wizji w symbolu przewracała się na boki w lewo i w prawo?? Czy rozumiecie te symbole? Co chcieli osiągnąć? Nie mamy takiej mocy, aby to otworzyć. Otwiera to sam Bóg i Król Jahwe we właściwym czasie. A kim oni są i co chcieli zrobić?  Na tym polega   „wojna między wymiarami”! Czyżby popełnili ten sam błąd jaki popełnili nasi przodkowie? Jaki? Psychotronicy jadąc do Egiptu właśnie nam to dobitnie pokazali. Ośmieszyli Polskę i Polaków. W Polsce nie ma dla nich nic ciekawego?

Są próby badań nad możliwościami ludzkiego umysłu i ducha, dlatego że te możliwości są wykorzystywane przez wojska wszystkich krajów na Ziemi. Po co?  Oczywiście w ściśle określony sposób do celów wojennych. Taka „wojna miedzy wymiarami” również istnieje w kosmosie… O tym wiemy, bo mówimy w modlitwie „Ojcze nasz…. Jak w niebie tak i na ziemi…”

W Strefie 3c 123 jest DYSK KRÓLA JAHWE, czyli w języku ezoteryków tutaj jest „czakram ziemi”, ale nie na widocznym miejscu, gdzie wszyscy mogą go zobaczyć, dotknąć i badać po swojemu. To jest  wezwanie dla prawdziwych psychotroników i naukowców oraz wojska!! DYSK jest bardzo głęboko w ziemi… i to właśnie zobaczyłam w wizji. „Otworzył się” nagle i już działa, a wiec pozostanie tak na zawsze. Dlaczego? W tym miejscu „płonęły drzewa” jako wskazówka mistyczna i astronomiczna, gdyż  tutaj jest odwzorowanie na ziemi - RADIOŹRÓDŁA 3c 123 pozornie w gwiazdozbiorze Byka, a więc jest to otwarta DROGA do DOMU NASZEGO OJCA i KRÓLA JAHWE  w niebie czyli w KOSMOSIE! Tam musimy wrócić! Z tamtąd przyjdzie Ojciec i Syn w całej potędze i mocy - jak podaje NT. Tam na Ziemi gdzie są czynne DYSKI Króla Jahwe rozkwita
cdn.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Listopad 20, 2011, 13:10:43 »

cd.
cywilizacja pod każdym względem. Czy nam nie jest potrzebny taki DAR – DYSK KRÓLA JAHWE? Na tym polega sens wiary i religii od tysięcy lat.

Dziękuje ci Boże Ojcze i Królu Jahwe! To miało się zdarzyć w Polsce… a więc proroctwo się spełniło.  To tutaj przed laty przyszedł tajemniczy Gość trzymając ręce tak jak na obrazie zat. „Jezu ufam Tobie” i wszystko mi pokazał bez słów…. Opisałam to i zat. „Kim jesteś?”  link https://www.facebook.com/photo.php?fbid=280383941994149&set=t.100000676378505&type=1&theater

Następnego dnia (12.11.11) myśląc o tym wszystkim miałam kolejną wizję…

 Na drodze, którą przed laty szedł tajemniczy Gość stał Wielki Krzyż jak w wizji pt. „A jaka będzie przyszłość Polski?”- w książce. Ten sam symboliczny Wielki Krzyż stał tutaj i chwilę na mnie „patrzył”. Nagle ugiął się w głębokim pokłonie do ziemi jak człowiek, a po chwili  ponownie się ukłonił w pół… ale jakby większy Krzyż….   Myślałam o tym długo, gdyż są to symbole, które powtarzają się w różnych moich wizjach i snach, np. podwójne kłanianie się jak we śnie zat. „Straszny Dwór” czyli wykład Wielkiego Nauczyciela o Kosmicznym Królestwie na Ziemi”.  Ojciec i Syn… kłaniają się, jak na powitanie… WITAJCIE! Tak długo czekałam na Wasze przyjście z nieba… z kosmosu…

 Wykonałam swoje zadanie dla Boga i Króla Jahwe oraz Jezusa Chrystusa , ale również dla dobra Polski. Od tej pory Król Jahwe i Jezus Chrystus -sami pokierują wszystkim w taki sposób, aby Polacy zaczęli inaczej myśleć. To co zdarzyło się w Święto Niepodległości Polski - trzy różne sprawy pokazały w symbolu i dosłownie w szokujący sposób co stanie się z Polską! Co zrobią dla Polski psychotronicy i jak zostaniemy potraktowani i postrzegani przez resztę świata? W Polsce możemy robić co chcemy i nic nikomu do tego, ale w innych krajach nie mamy prawa!

Tego typu „lekcje” będą tak długo, aż Polacy zrozumieją kim są i co mają zrobić! To wszystko jest ważne ze względu na … Niepodległość  Polski. Czy ma być taka przyszłość Polski jak stało się to w stolicy, czy taka jak stało się to po cichu w  STREFIE 3c 123 na Kaszubach?

Naukowcy mają swoje teorie i hipotezy, ale do prawdziwych odkryć potrzebne są  sprawy po które nikt nie sięga czyli duch odkrywcy. Prawdziwy odkrywca nie sięga po to co jest i co wszyscy mogą zobaczyć tak jak piramidy w Gizie. Co psychotronicy tam odkryli czego by już wcześniej nie zobaczyli naukowcy? Odkrywca poszukuje, odkrywa, nie boi się wezwań i burzenia ustalonych schematów myślowych. Piramidy znaleziono na różnych kontynentach – Afryka, Azja Ameryka Południowa i Północna,i Europa, np. Bośnia i Hercegowina. W Polsce są również piramidy, ale z powodu wcześniejszych kataklizmów na tej szerokości geograficznej wszystko zostało zalane i zasypane ziemią. To jest wezwanie dla każdego odkrywcy z DUCHA. Właściwości psychotroniczne powinny być wykorzystane w tym przypadku w pierwszej kolejności, aby ujawnić to czego nikt z naukowców nie zobaczy, aż im się to pokaże i udowodni.

To jest podstawowa sprawa naszego rozwoju duchowego oraz postępu technicznego na przyszłość. To jest ważne dla Kościoła Katolickiego, dla Izraela, dla psychotroników – zwolenników religii wschodnich i innych. Dlaczego? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w proroctwie Apokalipsy rozd. 17-18 i 19 , w moim śnie zat. „Straszny Dwór” czyli wykład Wielkiego Nauczyciela o Królestwie Kosmicznym na Ziemi” oraz w książce pt. „Święta tajemnica Gdyni”.

 W tych trudnych czasach ludzie poszukują sensu życia i nadziei na przyszłość, a to co zdarzyło się tego dnia w Strefie 3c 123 na Kaszubach jest wskazówką i ratunkiem od Boga Jahwe i Jezusa Chrystusa dla Polski.  Nie wszyscy od razu to zrozumieją… Zrozumienie przyjdzie w czasie…

DYSK KROLA JAHWE to technologie przyszłości, która jest nam potrzebna jak nigdy dotąd, aby zmienić i uratować nasz świat. Jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga i Króla Jahwe, czy na wzór i podobieństwo małp… szaraków…?

 

 

A co z piramidą Cheopsa w Gizie?

Znalazłam na Facebooku…

Egipski archeolog - piramidy zawierają technologię UFO :: Starożytne cywilizacje newworldorder.com.pl

W swej Szokującej wypowiedzi szef Departamentu Archeologii Uniwersytetu Kairskiego Dr Ala Shaheen opublikował informacje, że piramidy zawierają obcą technologię.

http://newworldorder.com.pl/artykul,2772,Egipski-archeolog-piramidy-zawier (proszę zwrócić uwagę na zdjęcia rysunków na ścianach grobowca! Widoczna postać typowego szaraka z wielkimi, ciemnymi i skośnymi oczami.)

Egipski archeolog - piramidy zawierają technologię UFO

Teoria, iż Obcy pomagali starożytnym Egipcjanom w budowaniu najstarszych piramid w Egipcie - piramid w Gizie, może być prawdziwa - stwierdził podczas swej audiencji na Uniwersytecie w Kairze pod koniec listopada Dr Ala Shaheen. Zapytany później przez delegata z Polski Dr Marka Nowaka czy w piramidzie może dalej znajdować się technologia lub sam Niezidentyfikowany Obiekt Latający, Dr Shaheen udzielił wymijającej, ogólnikowej odpowiedzi: "Nie mogę tego potwierdzić, ani temu zaprzeczyć, ale w piramidzie znajduje się coś co jest nie z tego świata."

(Moim zdaniem nie z naszej cywilizacji, ale wcześniejszej, która była przed nami – o wiele bardziej zawansowana technicznie, a to już obala wszystkie dotychczasowe teorie i hipotezy naukowe.  z.p.)

Na konferencji traktowano o architekturze Starożytnego Egiptu. Miała to być zwykła akademicka dyskusja, jak wiele innych, poruszających tematy Starożytności.

Jednakże oświadczenie Dr Ala Shaheen zmieniło obraz tej konferencji ze zwykłej, w jakiej było dane uczestniczyć każdemu archeologowi i egiptologowi, w szokującą i pełną dziwnych niedomówień i niedoprecyzowań.

Delegaci konferencji archeologicznej z całego świata byli zszokowani oświadczeniem szefa Katedry Architektury największego Egipskiego Uniwersytetu.

Jednakże Dr Shaheen odmówił dalszego komentowania i rozwijania swoich wypowiedzi, w których poruszył kwestie związane z UFO i obcymi.   Źródło: http://reinep.wordpress.com/

A teraz.... Wyjaśnienie i zachęta do myślenia.

 Źródło, z którego pochodzi powyższa rewelacja, jest stroną o tematyce spiskowej, ukryte sprawy, Atlantyda, konspiracje religii i rządów, itp, itd...

To nic złego i nikt nie ma zamiaru krytykować tej strony. - Jeśli te rewelacje są prawdziwe, niech twórcom tej strony, którzy podali tę informację, dobrze się wiedzie.

Jednakże, dochodząc do pierwotnego źródła tej informacji czyli do strony: http://www.allnewsweb.com/, okazuje się, że osobami stojącymi za tą pełną rewelacji informacją byli fundamentaliści New Age. Newage'owcy promują dziwną, pokręcona i w na swój sposób niezdrową ideologię na temat piramid w Gizie i pozostałych budowli tego miejsca.

Mianowicie ludzie ci wierzą i aktywnie promują pogląd, iż we wnętrzu Wielkiej Piramidy, w sekretnej komnacie, znajduje się super kryształ, pochodzący od Atlantów, bądź obcych. Kryształ ten musi być odnaleziony - przez nich - w celu aktywowania globalnej siatki piramid chroniących ludzkość przed destrukcją, która ma mieć miejsce 21 grudnia 2012 roku, a spowodowana ma być "siłami pozaziemskimi". Te same osoby wierzą, że prawdę zna Dr Zahi Hawass i uczestniczy on w wielkim spisku, mającym na celu ukryć prawdę o zawartości Wielkiej Piramidy. Nawoływali do bombardowania Dr Hawass'a petycjami wzywającymi go do zezwolenia na ponowne zbadanie monumentów w Gizie.

Cały kruczek polega na tym, iż newage'owcy pragnęli aby opinia publiczna zaakceptowała, że jeden z głównych egiptologów (Dr Shaheen) wierzy, że technologia obcych była zamieszana w budowanie piramid w Gizie. Później wystarczyło zasugerować, że cała ta sprawa zawiera jakieś informacje o czymś "nie z tego świata" czekającym na odkrycie we wnętrzu Wielkiej Piramidy. Cała ta informacja, miała zapoczątkować kampanię wzywania Dr Hawass'a i inne autorytety Egiptologii, do zezwolenia na nowe badania we wnętrzu, jak i w rejonie piramid, w celu poszukiwania artefaktów pochodzących od Atlantów lub obcych i odnalezienia super kryształu, który ma uchronić ludzkość przed zagładą.

Wszystko byłoby w porządku, ponieważ chęci ponownego zbadania Piramid i innych monumentów w Gizie, są jak najbardziej uzasadnione. Szczególnie, że monopol na badania w tamtym rejonie ma grupa egipskich egiptologów Uniwersytetu w Kairze, pod przewodnictwem doktora Hawass'a.

Byłoby - ponieważ cała ta sprawa jest jednym wielkim krętactwem - bardzo sprytnym oszustwem, kosztem Dr Shaheen'a.

Co ma w tej sprawie do powiedzenia sam Dr Shaheen? Szczególnie, że ta rzekomo prawdziwa informacja, mogłaby na zawsze zbrukać jego reputację jako jednego z czołowych archeologów - egiptologów.

Znany poszukiwacz ukrytych prawd, informacji i researcher spraw związanych z tajemnicami Starożytnego Świata Andrew Collins (na zdjęciu poniżej), donosi na swojej stronie: http://www.andrewcollins.com, iż skontaktował się e-mailowo z Dr Shaheen'em i otrzymał następującą odpowiedź:

1 grudnia 2010: "Uprzejmie informuję, że nie wygłosiłem tak głupiego oświadczenia odnośnie związku piramid z obcymi. Jako Egiptolog, nigdy nie powiedziałbym tak głupich słów ani nie głosił takich pomysłów."

Także proszę, oto wszystko w tej sprawie. Kolejne newage'owskie manipulatorstwo.

Wszystkim czytelnikom stron związanych z "ukrytymi sprawami", research'erom prawdy, spisków i konspiracji świata, zalecam sceptycyzm. W każdej sprawie i każdej kwestii.

http://www.andrewcollins.com/page/news/index.htm

http://newworldorder.com.pl/artykul,2772,Egipski-archeolog-piramidy-zawier

Dopisek mój! Proszę zwrócić uwagę na zdjęcia rysunków na ścianach grobowca! Widoczna postać typowego szaraka z wielkimi, ciemnymi, skośnymi oczami. Czyżby tamta cywilizacja współpracowała z szarakami? Czy uczestnicy  uroczystości w Gizie wiedzieli o tym i współpracują z tą samą cywilizacją, która doprowadziła do zagłady….? Czy miało się wszystko powtórzyć? „ Samuel” „brat” Jezusa,  z którym kontaktuje się Lucyna Loboz… to szarak i dlatego zakpił z PROJEKTU CHEOPS…? Widać sprawą zajęli się nie tylko naukowcy…

A co na to naukowcy? Milczą…

http://kopalniawiedzy.pl/piramidy-egipskie-beton-odlano-skala-blok-wapien-dwutlenek-krzemu-struktura-amorficzna-Michel-Barsoum-Joseph-Davidovits-2590.html

Piramidy egipskie odlano z betonu

19-05-2007

Przez lata uważano, że piramidy egipskie zbudowano z wyciosanych w kamieniu olbrzymich bloków, które następnie niewolnicy i inni budowniczowie wciągali po rampach i układali jeden na drugim. Dwadzieścia lat temu Joseph Davidovits, dyrektor Instytutu Geopolimerów w St. Quentin, stwierdził jednak, że bloki są wykonane z pewnego rodzaju betonu, w skład którego weszły, m.in.: wapień, glina, wapno oraz woda.

Jeśli piramidy rzeczywiście zostały odlane, ktoś w dzisiejszych czasach powinien udowodnić to bez żadnych wątpliwości, pracując kilka godzin z mikroskopem elektronowym — skomentował Michel Barsoum, urodzony w Egipcie profesor Wydziału Inżynierii i Materiałoznawstwa Dexel University.

Zdobywanie dowodu zajęło mu trochę więcej czasu niż kilka godzin. Po 1,5 roku badań i zastosowaniu elektronowego mikroskopu skaningowego jego zespół stwierdził, że drobne fragmenty pobrane z zewnętrznej i wewnętrznej części bloku są rzeczywiście zastygłą masą zawierającą wapień.

Materiałem wiążącym wapienny cement był albo dwutlenek krzemu, albo minerał krzemowy obfitujący w wapń oraz magnez. W jednej z próbek odnaleziono sfery z dwutlenku krzemu. Bloki są dużo wilgotniejsze niż wapień spotykany w okolicach Gizy. Poza tym mają one strukturę amorficzną, co oznacza, że atomy rozmieszczone są w sposób nieregularny, a skała osadowa powstająca w sposób naturalny jest zazwyczaj skrystalizowana.

Bloki nie mogły być w żaden sposób wyciosane ze skały. To wyjaśniłoby kilka, choć nadal nie wszystkie, spornych kwestii. Po pierwsze, jak to się stało, że poszczególne elementy budowli są tak doskonale do siebie dopasowane, że nie udałoby się między nie wcisnąć nawet włosa. Po drugie, skoro bloki wykuwano, czemu w okolicach Gizy nie odnaleziono ani jednego miedzianego dłuta. Co oczywiste, nie można było natrafić na narzędzia żelazne, bo ten metal Egipcjanie poznali dość późno. Można by też wykluczyć konieczność zastosowania technik nieznanych we współczesnych czasach czy pomoc kosmitów, by udało się wynieść skały wieńczące szczyty piramid.

Niektórzy eksperci uważają, że beton egipski był materiałem bardziej ekologicznym od betonu stosowanego obecnie. Jego trwałość została sprawdzona przez historię, a koszt wytworzenia także bije na głowę inne znane metody budowlane. Tak więc w przyszłości będzie się można najprawdopodobniej pochwalić domkiem wybudowanym w technologii staroegipskiej...”

Autor: Anna Błońska

Piramidy egipskie odlano z betonu, a naukowcy wciąż nam wmawiają swoje zacofane teorie, aby nie runęła ich powaga i autorytet naukowy? Jak prymitywni ludzie mogli mieć takie technologie??

                                                               Zofia Piepiórka
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 20, 2011, 13:45:00 »

O! dziękuję songo Uśmiech  jeśli chcecie to dołączcie do grupy TAJEMNICE TAJEMNIC ,to otwarta grupa  Uśmiech 

ps; co sądzicie o rewelacjach p.Zofii na temat piramidy na Kaszubach ?  Po za tym p.Zofia twierdzi że, Atlantyda znajdowała się gdzieś w Zatoce Gdańskiej  i jako dowód podaje że,znajduje drobinki cegieł z budowli atlantydzkich Duży uśmiech wszystko to tłumaczy swoimi wizjami  Mrugnięcie

http://www.facebook.com/groups/252255111453946/
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 13:45:53 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Listopad 20, 2011, 13:51:36 »

O! dziękuję songo Uśmiech  jeśli chcecie to dołączcie do grupy TAJEMNICE TAJEMNIC ,to otwarta grupa  Uśmiech 

ps; co sądzicie o rewelacjach p.Zofii na temat piramidy na Kaszubach ?  Po za tym p.Zofia twierdzi że, Atlantyda znajdowała się gdzieś w Zatoce Gdańskiej  i jako dowód podaje że,znajduje drobinki cegieł z budowli atlantydzkich Duży uśmiech wszystko to tłumaczy swoimi wizjami  Mrugnięcie

http://www.facebook.com/groups/252255111453946/

do usług(mam konto ze względu na korespondencje z pewnymi znajomymi),-
właściwie czy coś jeszcze może szokować w tym czasie, i po takich info.-

" W jednej z popularnych gazet można przeczytać o pewnym bezrobotnym ślusarzu spod Warszawy, który zdecydowanie twierdzi, że ma dziecko z kosmitką. Dziwi, iż mimo stosunkowo drogich biletów na wrocławskie UFO Forum (25zł), sala Domu Kultury jest przepełniona. Wspomniany „kosmiczny tatuś” jest o dziwo oblegany przez tłum łowców autografów jako „gwiazda programu”." Duży uśmiech
http://tvń24.pl/rytulal111111.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Listopad 20, 2011, 14:17:54 »

Cytat: Channel
ps; co sądzicie o rewelacjach p.Zofii na temat piramidy na Kaszubach ?  Po za tym p.Zofia twierdzi że, Atlantyda znajdowała się gdzieś w Zatoce Gdańskiej  i jako dowód podaje że,znajduje drobinki cegieł z budowli atlantydzkich  Duży uśmiech wszystko to tłumaczy swoimi wizjami   Mrugnięcie

To dyskusja, która powinna odbyć się w innym wątku ale w skrócie można wspomnieć, że z umiejscowieniem trochę nadinterpretuje to owa p. Zosia. Przekazy w zależności od wyczulenia danego medium są różnie interpretowane i stąd pewne odchyłki. Mrugnięcie
Zaś co do drobin cegieł.  Duży uśmiech  No nawet gdyby tak je zakwalifikować to i tak nie należy upatrywać w tym miejscu Atlantydy, a raczej jej tu wpływów.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.404 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska blackmoon artofwar pogromcymitow turback