Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 03:50:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ŚWIADOMOŚĆ , WIEDZA , INFORMACJA.....  (Przeczytany 23163 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 15, 2012, 12:57:54 »

Te certyfikaty imienne, podpisywanie, rejestrowanie sie, badania krwi. To passe. Teraz bedzie synergia, laczenie poprzez kody (etykietki, metki, emblematy, chipy) zawarte na artykulach i bezposrednio zlaczone z jednostka.
Np. kupujac bluzeczke, czy buty FIRMA od razu dostosowuje material do tkanki "zywej nosiciela", zbierajac przez to dane.
Tak to bedzie wygladalo.
I juz pojawia sie. Od tego uciec nie mozna do nikad. Ale znowu kto bedzie madrzejszy (sprytniejszy) ten wykorzysta dla siebie jak najlepsze uklady, nie zdajac sie na bycie tylko pionkiem do gry.
Szyszynka to tylko czesc calosci.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 15, 2012, 13:17:33 »

to bedzie leczenie pavulonem Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 15, 2012, 13:33:04 »

I co dalej?
Zaluzmy, ze dostajesz strzalik pavulonem - ujrzysz kostuche i co dalej?

To dopiero perpetum mobile.

To ja Ci powiem. Zmiana. wtedy zaczniesz pracowac nad soba, ujrzysz cale swoje zycie, grzechy!
Bedziesz na Sadzie, postawia cie na wage i wymierza. Sam uznasz zostaniesz tam, czy bedziesz chcial wrocic.

Jak wrocisz bedziesz juz spiewal w chorku sw. Cecylii, jak na dobra dusycke przystalo.

Tak jest w scenariuszu;)
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 15, 2012, 13:40:44 »

w scenariuszu jest ze juz wszystko bedzie zupelnie inne Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 15, 2012, 14:33:02 »

Tak. Bedzie takie jakie sam bedziesz chcial, aby bylo. Ale aby sie zrealizowalo (to wszystko tylko jak we snie, ale odczuwalnym), beda cie straszyc, ponizac, karac, jak sie ugniesz i im poddasz, czyli tym "boskim" prawom, to tak juz zostaniesz (Sw. Gabriel cie wezmie), albo walniesz piescia w stol i powiesz sobie, DOSC! A teraz ja pisze SCENARIUSZ!

W calym tym cyrku chodzi o oczyszczanie duszy. Jak bedziesz czul nienawisc, ukryta zazdrosc, nie wybaczysz sobie!!! ani innym, to mowy nie ma o progresie.

Ty bedziesz dalej pod "opieka", a cale twoje otoczenie bedzie cie wspominac skladajac kwiaty i palac swiece.
Tak to wyglada.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 15, 2012, 17:16:23 »

jasne samemu to sobie mozna chciec (nawet wysrac za przeproszeniem nie mozna wtedy kiedy sie chce Uśmiech tak czy inaczej jestesmy stworzeni i ograniczeni,  narazie to mozemy tylko wybierac, choc wiele jest obiecane ludziom tylko ze jedni obiecuja bogactwa tego swiata inni nowego swiata i zycia wiecznego Uśmiech

to Lucek Ci pasuje a sw gabriel juz nie?Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #56 : Marzec 15, 2012, 17:39:35 »

Jak bedziesz sluchal obiecanek cacanek to i tak bedziesz mial. SAMEMU trzeba tworzyc. Najpierw spojrzec w glab duszy i oddac te brudy do pralni:) albo wyrzucic na smietnik (jak Dariusz z postami, ktore UZNA za bezsensowe;))
Lucek mi pasuje, bo dzieki takim jak jego przeslanie dane mi bylo ukonczyc studia i zdobyc zawod, a w wyniku tego zarabiac na utrzymanie oraz rozwijac sie dalej. Gdybym urodzila sie w feudalizmie, to bylabym moze w sluzbie Gabriela, czyli gdzies "na zmywaku".
Gabriel oczyszcza i jest potrzebny, ale ja wole WIEDZE.
I ciesze sie, ze jest juz coraz bardziej dostepna.
Czyli uwazam Lucka za postepowego, a Ty chyba jeszcze go z Szatanem utozsamiasz.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 15, 2012, 18:03:58 »

uwazam te wiedze za manipulacje bo jest gorzej niz lepiej Uśmiech wole harmonie z matka natura Uśmiech
a by tworzyc najpierw trzeba sie pozbyc ego Uśmiech  a lucek to przerost formy nad trescia Uśmiech, pozatym jestesmy tu przez chwile i wazniejsza jest wiedza o Bogu i duchowosci niz cokolwiek innego bo nie jestesmy u siebie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 18:15:59 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 15, 2012, 20:27:54 »

Ujrzymy to co bedziemy chcieli ujrzec.(..) Tylko, ze ciemnota jest jeszcze powszechna i latwo motlochem manipulowac, ale spryciarze wiedza jak nawigowac realem.
"Powiedz choc slowo, a bedzie spelniona wola twoja".
To bedzie.
Tak zawsze było Chichot jest .. i będzie. Powiedz tylko słowo ...
Czasem ciemniej czasem jaśniej. A motłoch łatwy do przewidzenia, ponieważ ma ja(ja).. ja i jeszcze raz ja Mrugnięcie . Mnie , moja dla mnie po mojemu... i do tego wola. Dostają co chcą , to czego pragną a po drodze podpisują co im się pod nos podsunie. Pisząc to wiem dobrze co piszę, bo sam podpisywałem biegnąc za marchewką. I dostałem po łapkach i wypadłem z gry. Wg nich -to tragedia. Wg mnie - uwolnienie. Dziś swobodniej ogarniam rzeczywistość. I o dziwo - nic tragicznego się nie dzieje .... z tej perspektywy pełnej powietrza ...

Cytuj
Niestety mankamenty tego systemu (digitalnego) sa juz widoczne, dlatego trzeba te kody zweryfikowac, bo swiadomie nalozono wiele bledow. Od tego sa specjalni kontrolerzy.
Dlatego sprawdzaj , testuj i jeszcze raz ćwicz to. Nie każdy musi, ale kto w tym siedzi, ten powinien.

Cytuj
A to co mnie najbardziej boli to to, ze komputer (automaty) nie znaja sie na zartach, na sztuce, muzyce, uczuciach. Umieja tylko liczyc.
Nastanie jeszcze dzień w którym przestanie Cię to boleć. Będzie śmieszyć. Ot i tyle.
Cytuj
Ciekawe jak cwierka:) Orzel Bielik z wyspy Wolin?
On nie ćwierka, tylko przeraźliwie piszczy. Może dlatego jest królem ptaków na Wolinie, że nikt nie daje rady go słuchać ? Mrugnięcie
Tak na prawdę to Beltan. Wszyscy to wiedzą.

Widziałam orła cień
Do góry wzbił się niczym wiatr
Niebo to jego świat
Z obłokiem tańczył w świetle dnia

Słyszał ludzki szept
Krzyczał, że wolność domem jest
Nie ma końca drogi tej
I że nie wie co to gniew

Przemierzał życia sens
Skrzydłami witał każdy dzień
Zataczał lądy, morza łez
Bezpamiętnie gasił gniew

Choć pamięć krótka jest
Zostawiła słów tych treść
Nie umknie jej już żaden gest
Żadna myśl i żaden sens

http://www.youtube.com/watch?v=N9LiFIxfOAg&feature=player_embedded

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Marzec 21, 2012, 21:57:13 »

Cały czas uczymy się tworzyć , cały czas zdajemy egzaminy z efektów naszej twórczości korzystając z naszej wiedzy. Możemy tworzyć w oparciu o mądrość , wówczas przejawia się dobro, ono jest zawsze efektem twórczości. Albo w oparciu o wiedzę którą już posiadamy a dopiero uczymy się osiągać efekty emanujące dobrem.
Bowiem pomimo faktu iż jesteśmy tu razem i często mamy podobny wiek i podobną wiedzę  nie każdy z nas reprezentuje ten sam poziom tworzenia dobra.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Marzec 25, 2012, 20:48:24 »

Posty dotyczące mądrości przeniosłem do: MĄDROŚĆ >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wrickenridge nawijka world-anime doggis lolwfpolska