Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 19:14:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z Lucyną Łobos-Brown z dnia 16 pazdziernika 2011. Bardzo ciekawy. Polecam  (Przeczytany 23365 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
targuj
Gość
« : Październik 16, 2011, 20:04:11 »

Gorąco polecam wywiad z Panią Lucyną Łobos-Brown. Wywiad jest w formie wideo i dostępny jest na nowo powstałej stronie www.wolnaludzkosc.pl

http://www.livestream.com/wolnaludzkosc/video?clipId=pla_01a65c48-cf74-47e3-97cd-e13eac1287e4

jak i zachęcam do słuchania nowego radia internetowego poświęconego przekazom od Istoty Duchowej o imieniu EN-KI
Winamp: http://premiumca3.listen2myradio.com/tunein.php/kmieszko/playlist.pls
Windows: http://premiumca3.listen2myradio.com/tunein.php/kmieszko/playlist.asx
Real Player: http://premiumca3.listen2myradio.com/tunein.php/kmieszko/playlist.ram
QuickTime: http://premiumca3.listen2myradio.com/tunein.php/kmieszko/playlist.qtl
Web Proxy: http://premiumca3.listen2myradio.com/proxy.php?stream=kmieszko

Pozdrawiam,

Administrator
strony  www.misja-giza.com

Konrad Mieszkowski
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 18, 2011, 00:34:53 »

Co drugie słowo jakie słyszę z tej audycji to:

"Ludzie nie udawajcie miłości" albo "miłości nie daje się w słowach".

Tylko, że z tego co wiem to właśnie Projekt Cheops słynie z głoszenia i bezkresnych rozmowach o miłości.


Czytałem wasze sesje i co drugie słowo to właśnie gadana o miłości. Ciekawe do kogo te słowa, które niby z serca płyną do nas ludzi.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 16:41:22 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 18, 2011, 01:15:34 »

Przede wszystkim Pani Lucyna już dawno odcieła się od poczynań polskiej fundacji "Dar Światowida", a Enki w przekazach wielokrotnie powtarzał, że nie jesteśmy jeszcze w stanie zrozumieć czym jest prawdziwa miłość.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 18, 2011, 01:43:11 »

targuj bądź uprzejmy i podaj mi jeden przykład w którym są potwierdzone czynem na 100% słowa Enki o miłości.
Tylko jeden proszę.

Później podyskutujemy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 18, 2011, 01:49:07 »

Ja o chlebie Ty o niebie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 18, 2011, 02:22:26 »

Przede wszystkim Pani Lucyna już dawno odcieła się od poczynań polskiej fundacji "Dar Światowida", a Enki w przekazach wielokrotnie powtarzał, że nie jesteśmy jeszcze w stanie zrozumieć czym jest prawdziwa miłość.


Nie targuj , odnoszę się do powyższych słów , które napisałeś Ty sam!
Skoro Enki twierdzi iż my Ludzie nie jesteśmy w stanie zrozumieć czym jest prawdziwa miłość, to znaczy iż On doskonale ją rozumie , oceniając nas w ten sposób. Tak czy nie?

Skoro tak On to rozumie , znaczy się przejawia w realu ( bo inaczej na ziemi nie można) to podaj mi proszę tylko jeden , jedyny przykład tej doskonałej miłości Enki , tylko jeden proszę.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 02:22:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 18, 2011, 12:58:20 »

Ok,
Przykład mówisz.
Zbudowali dla ludzi zabezpieczenie w postaci "piramid" na 2012 rok. Był to spory wysiłek który ludzie i tak nie doceniają.
Pomaga nam pomimo zatwardziałych serc ludzkich. Gdyby chcieli nas usunąć z Ziemi to po prostu poczekaliby na przelot Nibiru.
Uczy mnie (nas) jak żyć, jak działa mechanizm" tworzenia myślą" lub jak skutecznie prosić Boga o wsparcie, o prowadzenie. Nie mówi do mnie jak Samuel Anny Dolińskiej jak bardzo mnie kocha itp.
ENKI z przekazów Lucyny Ł-B. uczy pokory, samodzielnego podejmowania decyzji, wyciągania wniosków.
Natomiast Samuel Anny Dolińskiej pompuje EGO osób które go słuchają. Osobiście myślę, że robi to konkretnym celu. to tak jak z pompowaniem balonika. Będzie większy,większy aż w końcu pęknie i wtedy się pobudzą.

Pozdrawiam
targuj
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 18, 2011, 16:11:42 »

Prosiłam Ciebie nie o słowa bez pokrycia , które każdy może powiedzieć w odwrotności , a o konkretne fizyczne dowody.
Ja wiem iż to nie Enki budował Piramidę i nie takim celom o których On mówi ona służyła.
I co Ty na to? To są słowa przeciw słowom i tyle.

Pokora nie jest i nie była pozytywnym zachowaniem, jest formą uniżenia wobec kogoś , kogoś  kto tego wymaga , pomniejszenia naszej godności wobec jego wywyższania się.
Upokarzanie ludzi to zachowanie bardzo prymitywne.

Bardziej właściwe jest zachowanie godności osobistej i uszanowanie cudzej  godności, do tego pokora nie jest potrzebna. Tak więc uczenie i żądanie pokory świadczy bardzo negatywnie o osobie żądającej tego.

Pokaż mi czyny , które emanują miłością , bo do tej pory to pusto słów  a raczej czyny , które o miłości nie świadczą  ,a  jedynie o egoizmie i chęci władzy ponad wszystko.

Niestety ale tak.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 21:23:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 18, 2011, 16:23:50 »

Droga Kiaro,
Widzę że nie jesteś gotowa emocjonalnie na tego typu konwersacje.
Chętnie porozmawiam z tobą kiedy dorośniesz (nie duchowo) emocjonalnie. Życzę ci mądrych decyzji w przyszłości.
Pozdrawiam,
Konrad
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 18, 2011, 16:31:07 »

Droga Kiaro,
Widzę że nie jesteś gotowa emocjonalnie na tego typu konwersacje.
Chętnie porozmawiam z tobą kiedy dorośniesz (nie duchowo) emocjonalnie. Życzę ci mądrych decyzji w przyszłości.
Pozdrawiam,
Konrad

Ale ty za to dorosłeś duchowo i jesteś gotowy emocjonalnie na konwersacje?. Zadam ci jedno pytanie serduszko:

Czy traktujesz innych ludzi na równi ze sobą samym?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 16:47:34 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Październik 18, 2011, 20:22:01 »

Cytat: Targuj
Ok,
Przykład mówisz.
Zbudowali dla ludzi zabezpieczenie w postaci "piramid"

Ośmielę się wtrącić i wyrazić swoje powątpiewanie w ten akurat przykład.
Proponuję Ci choćby pobieżne przejrzenie wątku: Piramidy - czemu miały służyć?
Jeśli pokusisz się o zapoznanie się z podanymi tam lekturami to na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 18, 2011, 20:48:41 »

Gdyby chcieli nas usunąć z Ziemi to po prostu poczekaliby na przelot Nibiru.
czy tej samej nibiru której to przylot cyklicznie przekładają od... 2009 r, a od pewnego czasu już w ogóle o niej nie wspominają?

ENKI z przekazów Lucyny Ł-B. uczy pokory, samodzielnego podejmowania decyzji, wyciągania wniosków.
ułaaaa, no to pojechałeś. "Łobosowy" samcio pompuje ich ego jak balony urodzinowe - jakież to wyjątkowe miejsce pośród ludzi im przypadło - misja ratowania Ziemii; jacy to oni piękni - "moje jaskółki", a to, że rzucą na kolana cały światek archeologiczny; etc...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 21:07:33 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 18, 2011, 21:27:15 »

Droga Kiaro,
Widzę że nie jesteś gotowa emocjonalnie na tego typu konwersacje.
Chętnie porozmawiam z tobą kiedy dorośniesz (nie duchowo) emocjonalnie. Życzę ci mądrych decyzji w przyszłości.
Pozdrawiam,
Konrad

A czym się dla Ciebie różni "dorośnięcie emocjonalne" od duchowego? Bo dla mnie rozwój duchowy jest zawsze ponad reakcjami emocjonalnymi , których u mnie w tym aspekcie akurat nie ma.

Natomiast widzę kompletny brak Twoich argumentów , który usiłujesz zatuszować pomniejszeniem mnie przez  mój "niedorozwój emocjonalny"....

Można i tak , czemu nie?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 21:27:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 18, 2011, 22:22:03 »

I ja sie wtrące, a co. Fajna rozmowa. Pytanie o przykład miłości nie ma sensu. wystarczy dobry adwokat i wszystko mozna udowodnić. np zniszczymy ludzi z miłości do tych co pozostaną. Ja to widzę bardzo prosto. ktokolwiek przemawia przez panią Anne namawia do miłości i ochrony siebie, bliskich i kogo sie da. Po przeczytaniu kilku sesji pomyslałem sobie że to chyba namawianie do dobrego i postanowiłem pójść za namowami. Co jest złego w tym żeby "Szerzyć miłość"?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 18, 2011, 23:42:55 »

Nieco obok wątku:
Natomiast widzę kompletny brak Twoich argumentów , który usiłujesz zatuszować pomniejszeniem mnie przez  mój "niedorozwój emocjonalny"....
Można i tak , czemu nie?
I skąd ja to znam...  ;] Ależ bumerang, klasyka.

Cum, być może kiedyś dostrzeżesz, że to "namawianie" do miłości to jedynie zasłona dymna, sztuczka aby odwrócić uwagę od przedstawienia które odbywa się za kotarą...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 23:44:54 wysłane przez arteq » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 19, 2011, 06:59:04 »


Zbudowali dla ludzi zabezpieczenie w postaci "piramid" na 2012 rok.

Zbudowali zabezpieczenia przed czym ?

Pomaga nam pomimo zatwardziałych serc ludzkich.
 

Pomaga ? Swoim własnym uszom nie wierzę ?
Proszę podać mi przykład, gdzie pomógł Tobie, mnie, czy np: komukolwiek z tego forum ?


 Gdyby chcieli nas usunąć z Ziemi to po prostu poczekaliby na przelot Nibiru.

Nikt nie ma żadnego prawa usuwać nikogo tutaj z Ziemii ! Tym bardziej
Orionidzi, czyli Ja-szczurowe istoty.
Nibiru jest planetą, która NIE  znajdującą się na III- gęstości informacyjnej i osadzona jest na innych siatkach strukturalnych przestrzeni niż 3-gęstość.
Hipoteza, że może zagrozić 3- gęstości brzmi tak samo jak hipoteza drzewa.Z tą praktyczną różnicą, że na hipotezie drzewa przynajmniej może usiąść ptak, lub można się na niej powiesić.

Uczy mnie (nas) jak żyć, jak działa mechanizm" tworzenia myślą" lub jak skutecznie prosić Boga o wsparcie, o prowadzenie


No więc jak działa mechanizm tworzenia myślą ?...?
Proszę go dokładnie opisać ?
Również proszę mi powiedzieć jak skutecznie prosić tego Boga o wsparcie i prowadzenie.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 07:00:17 wysłane przez Astre » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 19, 2011, 06:59:45 »

Zawsze jest gdzieś jakaś sztuczka. Choćby robienie dobrego i mówienie prostym językiem żeby za plecami wykręcić jakiś wypasiony numer, którego i tak nie warto tłumaczyć bo przyniosło by to więcej szkód niż pożytku.
Ja nie muszę rozumieć wszechświata żeby dażyć uczuciem zonę czy dziecko czy babcię, czy kogo tylko mi sie będzie chciało np pół europy albo całą, a co tam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 19, 2011, 08:12:09 »

Darzenie uczuciami bliskich osób chyba jest tak naturalne iż do tego nie potrzeba kontaktów zaświatowych i paru kilogramów złota?

Gdyby od tego złota i kryształowej rzeźby miało zależeć bezpieczeństwo ziemi ? To znaczyło by iż mamy kiepskie i prymitywne bardzo podstawy istnienia.
Na szczęście nie ma to nic wspólnego z naszym bezpieczeństwem o którym nie może decydować histeria ludzi ni jakieś paplania w telepatycznym kontakcie.
 Żałosne iż ci ludzie nie widzą że są robieni w balona ( delikatnie mówiąc) a oni sami z siebie robią pośmiewisko.
Scenariusz i rekwizyty zmieniają się jak w kalejdoskopie ( a miały być najważniejsze) w tym przedstawieniu , nawet aktorzy jeszcze do niedawna na kastingu ( bo ciągle ktoś rezygnował z tych "uszczęśliwianych rolą  zbawców").

Wystarczyło by siąść spokojnie i przeczytać te sesje oraz wyciągnąć wnioski , jednak ten czyn nie jest możliwy dla zmanipulowanych umysłów ludzi projektu.

A szkoda.

Na bardzo krótko przed tą ceremonią dodam pewien ważny niezmiernie , a  ukryty element wiążący się z tym przedstawieniem.

Zrobię to w ostatniej chwili by dać szansę do końca  Waszemu  osobistemu wyplątaniu się  tej pułapki.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 08:14:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 19, 2011, 09:16:24 »

@Arteq

Cytuj
Cum, być może kiedyś dostrzeżesz, że to "namawianie" do miłości to jedynie zasłona dymna, sztuczka aby odwrócić uwagę od przedstawienia które odbywa się za kotarą...

No proszę, czyżbyś Artku zajrzał za "czarną" kotarę ? Przebudzenie jest blisko ,radujmy się .... Mrugnięcie!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 19, 2011, 11:39:43 »

Przedstawieni pt. PCH znam już od dawna, zarówno to co dzieje się na oficjalnej scenie, jak też za nią... Nie dałem się nabrać na lep ględzenia o miłości.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 19, 2011, 13:24:23 »

Nie o PCh mi chodziło. Widać, że moja radość była przedwczesna. Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 19, 2011, 13:47:33 »

Cytuj
Scenariusz i rekwizyty zmieniają się jak w kalejdoskopie ( a miały być najważniejsze) w tym przedstawieniu ,

Jako badacz zjawisk z długoletnim doświadczeniem - muszę sie tu nie zgodzic z Toba.

Najwazniejszszy jest nie scenariusz, aktorzy i rekwizyty
- ale to, co widzowie wynoszą z kina/teatru.
 

Z tego co zrozumiałem, zmieniono pręty na podstawki. (i jesli dobrze rozumiem funkcje)
Nie ma róznicy czy coś jest podparte na precie czy stoi na klockach - to kwestia rozwiązania technicznego problemu podpórki.

Oczywiście wiąze się z pewnymi konsekwencjami:

piramidka na prętach (rozumiem ze poziomo opartych o burty tej 'wanny' była by widoczna na horyzoncie tych burt. Można by np. filmowac to wydarzenie z boku.

ustawienie na klocuszkach wiąze się z umieszczeniem zjawiska w głębi 'wanny' .
co prawdopodobnie utrudni ewentualna dokumentację.


Cytuj
Co to ma być ? Co twój post ma wspólnego z tematem ?
usuwam -chanell

Moj usunięty post ma to wspólnego z tematem, że informował/zagajał o jego dostępnośc na YouTube (nie innego - tylko dokladnie tego tematu).
Moze moderatorem powinien jednak zostac ktoś, kto śladowo chociaz rozumie polski język.
Oraz ktoś kto nie jest aż tak podatny na pewne prądy intencji instrumentalizacji sposobu moderowania postów. (no chyba ze to jest wyjątkowo osobiste)


« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 14:14:57 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 19, 2011, 14:41:56 »

Mnie tam wszystko jedno klocki , pręty czy wałeczki oraz ta czy tamta  pani lub pan....

Oraz co jest lub nie jest i gdzie napisane , bo wiem.
Ale skoro te rekwizyty miały wywołać określony efekt energetyczny , który miał mieć wpływ na aktorów oraz widzów?
To jasne jest iż jego brak nie wywoła już tych zamierzonych efektów specjalnych.
Zatem naprawdę nie jest to bez znaczenia tak jak nie jest bez znaczenia jakiego klucza używamy do określonego zamka.
Bowiem zawsze jest ten właściwy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 20, 2011, 10:54:55 »

nie dałem rady tego obejrzeć do końca...
Zapisane
muukalainen
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 20, 2011, 14:29:21 »

bardzo ciekawy wywiad...
w każdym zdaniu kilka dygresji, rzecz jasna nie na temat, poziom wypowiedzi żywcem wyjęty z bazarku albo grupy przedszkolnej: moje jest mojsze, jeśli czegoś nie rozumiecie, a oczywiście nie rozumiecie, to z powodu waszej małości, niedoskonałości i braku pokory. my wam wskażemy, że najważniejsza jest miłość Chichot wszystko oparte na insynuacjach, plus łączenie wiadomych z własnymi tezami, bez najmniejszej staranności w przytaczaniu jakiejkolwiek argumentacji.
wysłuchałam 25 minut. może później akcja się rozwija, chociaż jak dotychczas nigdy nie znalazłam w sesjach nic ponadto, co wyżej. zamierzam zrobić drugie podejście do wysłuchania reszty wieczorem.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miastomorthal improwicze pogromcymitow twojareklama lolwfpolska