Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 14:54:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kara Śmierci. Tak czy Nie?  (Przeczytany 1042 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kamil771
Gość
« : Październik 20, 2011, 15:46:02 »

O śmierci może i bezpośrednio nie, ale idąc za Twoimi namowami i poglądami wielu podejrzanych (aczkolwiek niewinnych) zostałoby zlinczowanych przy poklasku Tobie podobnych.
tuacji środowiskowo-społecznych.

Dlaczego?
Wyrok śmierci zostanie wykonany jeśli będziemy mieć 100% pewności winy oskarżonego;
a to w dzisiejszych czasach nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu;



Natomiast już bezpośrednio i to wielokrotnie wydawałeś "wyrok" na kobiety znajdujące się na zakrętach życiowych, często nie do końca zawinionych przez nie same, nazywając je "dziwkami", "puszczalskimi", "bo dzieci im się zachciało" nie znając ich konkretnych sytuacji i do tego wykazując się kompletną ignorancją znajomości sytuacji środowiskowo-społecznych. .

Mylisz się po raz kolejny;
Wypowiadałem się na temat  takich kobiet,oceniałem je, proponując radykalne rozwiązania ale zawsze byłem zaznajomiony z konkretną sytuacją i starałem się znaleźć jak najwięcej inf na temat konkretnej sprawy.
Jeśli chodzi o te twoje ''kobiety'' to takich w Polsce nie potrzebujemy ( kobiet jest dużo), należy je wyeliminować bezwzględnie.

Idee bezwględnej eliminacji znane są nam już z historii. Dużo, dużo pokory i zrozumienia ludzkich problemów przydałoby się piszącemu takie teksty. Janusz.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 21:57:40 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

foxlive k-l pyn st-fu kociaprzystan